Tientallen handen brengen realisatie 't Lamsoortje een heel stuk dichterbij ■debuut PSV John Schot is na Oranje in trek bij Feyenoord en OVER 15 JAAR ALLEEN NAAR 15 JAAR OUDER Jagers vrezen meer schade en overlast NIEUW UIT ZWEDEN a ASKO Vijftienjarige Tholenaar wil profvoetballer worden fffi V.O.F. Jeroense Fa. J. Verwijs Huisvuilwagen inzetbaar Olaz Donderdag 22 april 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Officiële opening kinderboerderij en heemtuin dit najaar gepland Op het terrein van de kinderboerderij en heemtuin 't Lamsoortje, in de Muijepolder bij Sint-Maartensdijk, is zaterdag flink aangepakt. Om de provinciale subsidie ook daadwerkelijk te krijgen, moet het project 1 mei worden opgeleverd. Tientallen vrijwilligers staken de handen uit de mouwen om de door het slechte weer op gelopen achterstand weg te werken. Door de werkgroe pen is 't Lamsoortje officieel overgedragen aan de stich ting. Dat gebeurde symbolisch door het aanbieden van een vlag met het logo, die door wethouder I.C. Moerland werd gehesen. De wethouder plantte ook een lindeboom. Dieren stapsgewijs Millenniumboom Scouts profclub Gezelliger Droom A A A m\ De afdelingen en regio's van de koninklijke Neder landse jagersvereniging (KNJV) gaan verdwijnen. In plaats daarvan worden gewesten gevormd. De wildbeheereenheden (WBE) zullen min of meer de afdelingstaken op zich gaan nemen. Die nieuwe structuur binnen de jagers wereld - die in 2000 ge stalte moet krijgen - is vrij dag besproken op de jaarvergadering van KNJV en WBE Tholen/Sint-Phi- lipsland. Flora-en-faunawet probleem voor landbouw Preventief afschot Schoonheidskampioen Geen bushalte aan Noordhoekseweg te Poortvliet "MEULVLIET" THOLEN Hof van Holland houdt koploper van van zich af Onder meer leden van vogelvereniging Vogelvreugd helpen bij het opzetten van de volière in 't Lamsoortje. Een lange optocht trok zaterdag morgen vroeg van het industrieter rein in de smalstad naar de Muij epolder. Paarden en tractoren met wagens, waarop hokken - compleet of in losse onderdelen - waren gela den. Gevolgd door een rij auto's. Voorop mende de 81-jarige Jos Brooijmans een span trekpaarden voor een wagen waarop het Vosse- meerse orkest de Lamsöören er lus tig op los musiceerde. De ludieke stoet trok dan ook heel wat bekijks. Ondertussen werd op het terrein van de kinderboerderij gezorgd voor de koffie. Toen de wagens eenmaal wa ren gearriveerd, werden de diverse groepjes vrijwilligers naar hun werkplekken gedirigeerd en gingen daar met de materialen aan de slag. Leden van vogelvereniging Vogel vreugd ontfermden zich over de volière, het grootste 'hok' dat op het terrein verrijst. Zij werden bijge staan door mensen van Helpende Handen en Elfun, twee personeels organisaties van General Electric Plastics uit Bergen op Zoom. Deze werkten ook aan de bijenstal en de kiosk. Campinghouders, leden van de Lionsclub en leerlingen van De Rieburch gingen aan de slag met de ponystal en het eendenhok, de Rota- ryclub werkte aan het onderkomen voor de geiten en schapen en leer lingen van het Schelde college aan het kippenhok. En voor de duiven- toren werd de postduivenvereniging ingeschakeld. Aan het eind van de middag is nog niet alles klaar, maar men is een heel eind gevorderd. Het weer werkte dit keer mee, want het bleef de hele dag droog (terwijl er in het naburige Sint-Annaland nog een fikse bui viel). „Op het hok voor de schapen en geiten moet het dak nog. De platen doorvoor krijgen we ge sponsord", vertelt E. Frigge-Hoge- steeger van het platform leefbaar platteland Tholen. „Ook is de vo gelvereniging nog bezig met het gaas van de volière en maakt de Lionsclub het hekwerk verder af." Straatwerk is zaterdag helemaal niet gedaan, dat gebeurt door een ploeg leerling-straatmakers en een aanne mer. De 'porto-cabins' die als tijde lijk onderkomen moeten dienen voor de mensen die het complex gaan onderhouden, zijn groen ge schilderd en gewit. Verder is zater dag de heemtuin ingezaaid en zijn bordjes geplaatst. De hokken die za terdag geplaatst zijn, zijn de vooraf gaande maanden gemaakt en ge schilderd in een loods aan de Nijverheidsweg. L. op den Brouw, T. van Heerden en 1. Lindhout heb ben zich daarmee bezig gehouden. Zij deden, samen met J. v.d. Vliet en H. Zwikker, eerder al het nodige aan de bestrating. Vanaf 1 mei zullen verstandelijk ge handicapten via de dagopvang van Het Gors het onderhoud van 't Lam soortje op zich nemen. „We begin nen met tien mensen, maar uitein delijk worden het er achttien tot twintig. En met vier begeleiders", aldus mevr. Frigge. Behalve Het Gors gaat ook de stichting Dag- en woonvoorziening Brabant eraan meewerken. „Het mes snijdt aan twee kanten. Enerzijds is een part ner gevonden om de continuïteit van kinderboerderij en heemtuin te waarborgen. Anderzijds hoeven de cliënten van Gors en SDW niet meer zolang onderweg te zijn naar hun dagopvang", zei mevr. A. Wes- terveld-Hoogendoorn van het plat form bij de overdracht. Het Gors gaat zich ook sterk maken om het hoofdgebouw gerealiseerd te krij gen. „Men verwacht dat het er over één tot anderhalf jaar staat", aldus Frigge. De dieren zullen stapsge wijs de kinderboerderij gaan bevol ken, waarna dit najaar de feestelijke opening plaatsvindt. Een feestelijk moment was ook op de karweidag al ingebouwd. Rond het middaguur droegen de werk groepen van het platform het pro ject over aan de stichting kinder boerderij en heemtuin 't Lamsoortje. Die stichting wordt ge vormd dóór M.C. Meerman en J. Bakker uit Sint-Maartensdijk, mevr. I. v.d. Zwan uit Poortvliet, mevr. W. Meerman uit Tholen, mevr. J. Nelis- se, en W.J. van Westen uit Zierikzee (namens Het Gors). Mevr. Wester- veld bood hen een vlag aan met het logo van de stichting. Zij riep in herinnering hoe de kinderboerderij in feite is voortgekomen uit de wens om een rustplaats met attractie te hebben in de fietsroute 'Van pontje naar pontje'. Het moest kleinschalig zijn, maar het enthousiasme van de mensen die ermee bezig waren, leidde ertoe dat een kinderboerderij met heemtuin ontstond op een stuk grond van twee hectare. „Van een leien dakje is het allemaal niet ge gaan, maar hij ligt er nu wel en dat zegt genoeg." Mevr. Westerveld zei in een kritische noot dat het plat form staat voor het gezamenlijk er voor zorgen dat de leefbaarheid in Tholen blijft en verbeterd wordt. „En met gezamenlijk bedoelen we dan heel nadrukkelijk: samen met de gemeente. Want wordt het niet eens tijd voor erkenning? Dat we gezien worden als een club die we zenlijk bijdraagt aan een duurzame samenleving?" Ze zei onmogelijk alle mensen, bedrijven en instanties te kunnen noemen die hebben mee gewerkt aan dit project. Maar een uitzondering wilde ze maken voor Hector Zwikker. „Zonder hem zou deze dag niet gehouden zijn. Mag ik een applaus." Wethouder Moerland hees vervol gens de nieuwe vlag in de mast.' Daarna plantte hij in de heemtuin een lindeboom. Het was een zoge naamde millenniumboom - een ini tiatief van de organisatie van de boomfeestdag, wat de gemeente Tholen overigens niet wilde steunen - die is geschonken door de dienst landelijk gebied van het ministerie van landbouw. De wethouder kwam niet met lege handen; hij bracht een kruiwagen met voer en kunstmest mee. Zijn collega Ravensteijn kwam 's morgens ook een kijkje ne men, terwijl wethouder Van Kem pen zelf de handen uit de mouwen stak op deze karweidag. „Bij de groep van General Electric was een aantal zogenaamde 'trainees', uit al lerlei landen. Zij zamelden onder elkaar 450 gulden in en dat geld willen we gebruiken voor een hek om en een plaquette bij de linde", vertelt mevr. Frigge enthousiast. John Schot behoort tot de talentrijkste jeugdvoetballers van Neder land. De 15-jarige Tholenaar werd onlangs geselecteerd voor het natio nale jeugdteam en maakte als basisspeler zijn debuut in Oranje hij de interland tegen Schotland. Voor de nu nog hij KBC spelende Schot kan de uitverkiezing voor de nationale selectie het begin zijn van een carriè re als profvoetballer. De Tholenaar is verguld met de belangstelling van clubs als PSV, Feyenoord en FC Groningen. Tegen Schotland maakte John Schot vorige week dinsdag zijn debuut in het Nederlands jeugdelftal. „Het was een mooie ervaring", vertelt John. „Het aantrekken van een officieel Oranje-tenue en het horen van de volksliederen maken de wedstrijd voor het begin al bijzonder. Ik was dan ook het eerste kwartier behoor lijk zenuwachtig, maar daarna ging het heel goed. Ze waren tevreden over mijn presteren", vertelt John Schot, die als herinnering aan zijn de buut een speldje en een vaantje van de Schotse ploeg kreeg. Dus geen oranje-shirt of het tenue van zijn Schotse tegenstander. „De shirts moesten we gewoon inleveren. Dat is best jammer. Het zou een mooie her innering zijn geweest aan deze wed strijd", reageert John, die vernomen had dat alleen de spelers van het na tionale team de shirts mogen houden of kunnen wisselen met de tegenstan der. De weg naar zijn interland-debuut was voor de Tholenaar behoorlijk lang. John Schot, die al deel uitmaak te van diverse districtselecties en vo rig jaar met het Brabantse district een toernooi in Amerika speelde, ontving eerst bericht dat hij gekozen was bij de laatste 50 selectiespelers. In twee duels moest de Tholenaar proberen om een plaats bij de laat ste dertig te veroveren. Via een brief van de KNVB vernam hij dat hij tot deze groep was doorgedrongen. On der toeziend oog van onder meer bondscoach Frank Rijkaard en as sistent Johan Neeskens en Han Ber ger speelde John Schot zich in de uiteindelijke selectie voor de inter land tegen Schotland. Toen hij en kele dagen voor de wedstrijd op het trainingskamp in Vugt een geel hes je kreeg uitgereikt groeide de hoop op een debuut in de basis. „Bij de laatste trainingen worden er twee teams gevormd, waarbij de trainer al rekening houdt met de basis die hij voor ogen heeft voor de wed strijd. Een gele hes betekent dat de kans op een basisplaats groot is. Speel je in het wit, dan moet je waarschijnlijk op de bank beginnen. Maar pas enkele uren voor de wed strijd kreeg ik definitief te horen dat ik moest spelen als rechtshalf. Bij RBC ben ik centraal middenvelder, maar het ging best lekker op deze positie", vertelt John Schot. Diverse Thoolse supporters en vrienden van RBC reisden naar St.Oedenrode om John Schot te steunen. Tussen merendeels jeugd spelers van PSV, Feyenoord en Ajax speelde Schot een goede wedstrijd, die door het Nederlands team met 4-1 werd gewonnen. Onder de ruim 500 toeschouwers waren scouts van diverse profclubs, die al snel inte resse toonden voor John Schot. De vader van Ronald en Erwin Koe man trok aan de bel namens FC Groningen en enkele dagen na de wedstrijd kwam er een telefoontje van Feyenoord. Ook Frank Arnesen van PSV wil John Schot een plaats geven in de jeugdafdeling en heeft inmiddels overleg gehad met RBC. De voorzitter van de Roosendaalse profclub wil nog een gesprek met de Thoolse speler. „Maar dit zal waarschijnlijk mijn laatste jaar bij RBC zijn", aldus John Schot, die nu samen met de Tholenaren Niels Hopmans en Marius Bal met de B- junioren van RBC in de landelijke tweede divisie speelt. Al op 9-jarige leeftijd vertrok John Schot samen met Niels Hopmans naar RBC. Destijds werd de jonge voetballer ook al voor een proeftrai- ning bij Feyenoord gevraagd. Drie keer per week wordt hij met een busje opgehaald voor de training. „Om half zes halen ze mij op en rond kwart voor tien ben ik terug. Het was in het begin best wennen, want buiten de trainingen en de wedstrijden heb je weinig contact met de spelers. Mijn vrienden spe len nog bij Tholense Boys. Bij zo een amateurvereniging is het gezel liger. Als ik zelf niet hoef te spelen, bezoek ik nog weieens een wed strijd", vertelt de vbo/mavo-scho- lier, die zijn opleiding in St.-Maar- tensdijk volgt. „RBC houdt ook mijn prestaties op school bij en de club zorgt voor stu diebegeleiding. Nu er belangstelling is van PSV en Feyenoord moeten ook deze zaken besproken wor den", aldus John Schot, die bij de onderhandelingen vergezeld zal worden door zijn moeder, Ad de Kok, Leen Ottevanger en zijn oom Erwin de Nijs, die bij hoofdklasser Halsteren voetbalt. „Bij Feyenoord zal ik waarschijn lijk op en neer moeten reizen, ter wijl er bij PSV een internaat is. Voor eind mei moet de beslissing genomen worden. Zelf ben ik fan van Ajax geweest, maar nu maakt het mij minder uit wie er wint. Dit moet ook geen rol spelen. Het gaat erom dat ik mijzelf zo goed moge lijk kan ontwikkelen. De selectie voor het nationale team is voor mij een extra motivatie om prof voetballer te worden. Heel mijn leven heb ik dat al graag gewild. Als ik nog enkele jaren goed door zet, maak ik een redelijke kans om dit doel te bereiken. Verschillende bekende voetballers hebben ook eerst voor het nationale jeugdteam gespeeld. Het is een leuke erva ring geweest. Vele jongens zouden dit ook graag willen halen", con cludeert John Schot met gepaste trots. De Tholenaar hoopt dat hij in het nieuwe seizoen weer deel uit maakt van de vaste kern. „In sep tember zijn er selectiewedstrijden voor de EK-kwalificaticwedstrijd tegen Italië. Dat ze mij nu al ken nen kan een voordeel zijn", meent John Schot, die ervan droomt dat hij later ook in het grote Oranje voor Nederland mag uitkomen. John Schot droomt er\>an om ooit in het grote Oranje te kunnen spelen. 32? Eindelijk, uw wachten wordt beloond, 's Werelds nieuwste wasautomaat. Anders en beter. Boordevol gebrui kersvriendelijke vondsten, die u in geen enkele andere wasautomaat terugvindt. Voorbeelden? Met slechts 4 programmatoetsen, 1 startknop en een helder display kunt u voor elke was een programma op maat kiezen, waarbij sensoren rekening houden met de best mogelijke mix van resultaat en verbruik. Een grotere vulope ning (zonder manchet!) zult u niet tegenkomen, wat ook geldt voor de enorme trommel, die niet hangt aan de mantel maar rust op 4 schokbrekers. En voor hand(wol)was, een snel wasje of een erg vervuilde was draait deze Zweed de hand niet om. Centrifugeren? Op 1600 toeren! Alles met een niet te evenaren zorgvuldige was- behandeling en met onovertroffen scores voor energieverbruik, was- en centrifugeresultaat. En over 15 jaar is deze machine alleen maar 15 jaar ouder, 't Is immers een ASKO. Gebouwd voor een lang leven. Wacht niet langer, deze Zweed is nu bij ons te bewonderen. Parksingel 26, 4691 GS Tholen, Tel.: (0166) 60 35 37 Zuiddijk 60, 4675 BD St. Philipsland, Tel.: (0167) 57 23 91 BUILT TO LAST LONGER Advertentie I.M. n De herstructurering van de belan genvereniging van de jagers heeft onder meer te maken met de nieuwe flora-en-faunawet, die waarschijn lijk per 1 januari van kracht wordt. WBE's krijgen de mogelijkheid om zelfstandig lid te worden van de KNJV en gaan een contributie beta len waarvoor een bepaald diensten pakket zal worden geboden. Binnen de regio Zeeland is afgesproken dat deze regio één gewest wordt en dat iedere WBE binnen dat gebied een vertegenwoordiger krijgt in het ge- westbestuur. Verder is het de bedoe ling dat voor heel Zeeland één fau- nabeheereenheid (FBE) tot stand komt, die vanuit het KNJV-gewest namens de WBE's wordt aange stuurd om de belangen van de jacht- houders te behartigen. De WBE Tholen/Sint-Philipsland heeft be sloten, onder voorbehoud (tot er meer duidelijkheid is over de finan ciën) lid te worden van de KNJV. Deze overkoepelende organisatie gaat de naam veranderen in: de ko ninklijke Nederlandse vereniging voor natuur- en wildbeheer, KNJV. De flora-en-faunawet zal, naar ver wachting van de jagersvereniging, met name consequenties hebben voor de landbouw. Het wildschade- beleid wordt namelijk verscherpt. Afschotvergunningen - voor wild soorten die schade veroorzaken maar waarop de jacht op dat mo ment is gesloten - zullen waar schijnlijk pas worden afgegeven als de schade er al is(nadat de landbou wer er zelf alles aan heeft gedaan om deze schade te voorkomen). Preventief afschot zal verleden tijd zijn. En het is de opzet om de jacht op houtduiven te sluiten tijdens het broedseizoen. Overlast wordt ver der verwacht van het beschermd verklaren van vogels als kauw, ek ster, kraai, spreeuw en huismus. De KNJV-afdeling telt 98 leden en 12 donateurs; de WBE 78 leden (jachthouders) en 36 deelnemers (jachtaktehouders zonder zelfstan dig jachtveld). Het werkterrein van de WBE is 10.659 hectare groot (een jaar eerder nog 12.297 ha). Be stuursverkiezingen vonden vrijdag niet plaats in verband met de op handen zijnde reorganisatie. In het jaarverslag van de WBE wordt gemeld dat bij een aantal jachtge- schillen is bemiddeld. Twee zijn er opgelost, twee andere zijn nog in be handeling. In het gebied van de wild beheereenheid werken vijf jachtop zichters. Zij verbaliseerden vorig jaar één stroper, losten een aantal mi lieudelicten op (zoals illegaal storten van afval) en traden meerdere keren op tegen eigenaren van loslopende honden. Vier keer is vorig jaar een ree aangereden door een personen auto (twee gevallen op de Rooland- sedijk bij Oud-Vossemeer). Jachtschietcommissaris L. Bijnagte won het afgelopen jaar het afdelings kampioenschap kleiduifschieten. Bij de jachthondenproeven vielen even eens successen te noteren. De la brador Spioncop Bugier Bobby van D. van Doorn werd voor het tweede opeenvolgende jaar veldwedstrijd- kampioen en beste golden retriever. De langhaar Chuck de Rochebrune van M. Punt uit Oud-Vossemeer werd Nederlands schoonheidskam pioen. De nieuwe aan te schaffen huisvuil wagen van de gemeente Tholen is in te zetten door Olaz als die de af valinzameling over zou willen ne men. Dat bleek uit de woorden van wethouder K.A. Heijboer dinsdag avond in de commissie gemeente lijke ontwikkeling. De raadsfracties van VVD, D66 en RPF/GPV hadden begrepen dat het openbaar lichaam plannen ontwik kelt om zelf huisvuil te gaan ophalen. Of de vervanging van de huisvuilwa gen voor 400.000 gulden (volgens de investeringsplanning) dan nog wel nodig is, zo vroeg E. Frigge-Hooge- steger (VVD) zich af. „Snijden we ons niet in de vingers als we nu deze wagen aanschaffen. Olaz rekent voor dat er een besparing mogelijk is van 65 gulden per aansluiting." Frigge pleitte ervoor een auto aan te schaf fen die past binnen het plan van Olaz. J. van den Donker (D66) was het daar mee eens. Ook A.L. Piet (RPF/GPV) brak daar een lans voor. Verder stelde hij voor om meer dan twee offertes te vragen. J.C. Koopman (SGP) wilde dat het college voor de opbouw van de vuil niswagen bij meerdere leveranciers haar licht op steekt. En niet alleen bij het bedrijf waar het college als twin tigjaar 'goede ervaringen' mee heeft. Volgens wethouder K.A. Heijboer heeft de vuilniswagen geen enkele belemmering 'van wat dan ook.' „Het is zeker geen onnodige uitgave. De auto is noodzakelijk. Hij is ten al le tijde voor alles in principe inzet baar." Toch vonden Van den Donker en Frigge dat Heijboer dat nog maar eens moest navragen. Heijboer maakte kenbaar niet van plan te zijn meerdere prijsopgaven te vragen dan twee bij bedrijven in de buurt. Piet stelde er ook eentje te vragen 'verder weg in het land.' De wethouder legde de vraag voor bij de commissie maar alleen Piet bleek daar voorstander van. Over de prijs van de opbouw wilde de wethouder zich wel oriënteren, maar geen offerte vragen. Koopman was het daar niet mee eens. De provincie heeft evenals ver voersmaatschappij BBA afwijzend gereageerd op het verzoek van de mevr. C. Brandwijk-Eibers en me vr. P.J.H.H. Brandwijk-Koelewijn, om een extra bushalte te plaatsen ter hoogte van de Noordhoekseweg bij Poortvliet. Mevr. Brandwijk-Koelewijn woont sinds vorig jaar aan de Noordhoek seweg. De afstand tot de dichtstbij zijnde bushalte is daar 2,5 kilome ter. Haar kinderen en andere familieleden maken geregeld ge bruik van de busverbinding van de BBA. In haar schrijven aan de bus maatschappij, dat is doorgestuurd naar de provincie, voert zij aan dat de bus er geen meter voor hoeft om te rijden. Mevrouw C. Brandwijk- Eibers wijst op het stimuleren van het gebruik van het openbaar ver voer. Zij vreest ook dat ouderen zo als zij in een sociaal isolement ge raken, wanneer goed bereikbaar openbaar niet voorhanden is. De provincie stelt echter dat een halte aan de Noordhoekseweg te veel oponthoud op de route geeft voor doorgaande passagiers. Het plaatsen van een halte tussen Poort vliet en Scherpenisse zou in strijd zijn met het streven, om buiten de bebouwde kom een gemiddelde on derlinge afstand zes kilometer tus sen haltes aan te houden. De af stand tussen Poortvliet en Scherpenisse bedraagt 3,5 kilome ter. Plaatsing van een bushalte ter hoogte van de Noordhoekseweg zou resulteren in een afstand van minder dan twee kilometer tussen de haltes op het traject Poortvliet- Scherpenisse. Vuurtje stoken. Een 59-jarige Tholenaar werd woensdag bekeurd omdat hij een vuurtje aan het sto ken was in de open lucht. De richt lijnen voor het verbranden van ma terialen in de open lucht zijn door de gemeente drastisch verscherpt. In veel gevallen levert het aanleg gen van een vuur of het verstoken van afval dan ook een proces-ver baal op. Duivensport De Trouwe Duif Tholen, Peronne 17 april. 149 duiven van 12 deelnemers. Los om 9.45 uur bij veranderlijke wind en helder weer. Snelste duif 12.27.30 uur. is 1232 m/min. laatste duif 12.36.34 is 1163 m/min. J. Kegge: 1,3.5. 28; T. Winkels 2.13,37; P. Laban: 4,6, 11. 14,21, 32; K. v.d. Ber ge 7.8,16, 18, 26, 31; C. Laban 9,10,15, 23. 33, 34. 35; M.J. Laban zn: 12, 24, 38; C.J. Deurloo 17; L. v.d. Kleijp 19, 20, 27,29; C. Moeliker zn: 22,25. 30,36. IX- Zwaluw Oud-Vossemeer, Arras 10 april, 305 duiven van 19 deelnemers. Los om 8.25 uur bij westenwind. Snel ste duif 10.32.21 Ls 1356 m/min, laatste duif 11.13.53 is 1024 m/min. P. Hommel: 1, 12, 28, 35, 57, 73; A. Havermans: 2, 4, 9, 21, 26, 34, 37. 41. 42, 56, 59. 65; R. Hendrikse: 3, 17, 47; C. Hommel: 5, 72; D. lstha: 6,11,30,40,60,17; R. Muskee: 7, 19, 20, 23; J. Berkey: 8. 10.43, 44,46, 69; Dick Vaders: 13, 16. 18, 33, 48; T. de Graaf: 14; H. Rensink: 15. 22. 24. 29.53; J. Capelle: 25. 27, 38. 54. 58, 63. 66. 74. 75, 76; T. van Daalen: 31, 39; A. Vis: 32. 64; J. v.d. Repe: 36,50.52,55,62; A. Ca pelle: 45,49. 70; L. Hoek: 51. 68; H. Bui tenhuis: 61Daan Vaders: 67. Op de laatste dag van de Meulvlietcompe- titie heeft Hof van Holland (voorlaatste in poule A) nog van zich laten horen door kampioen De Poort de overwinning niet te gunnen. Het bleef bij een 4-4 gelijkspel. De overige uitslagen waren in de A-poule: Sporting Maroc-Smit Boys 10-4, Pi- nocchio-l'Esperance 4-6. In poule B wa ren de uitslagen: Destina-Bunny's Boys 8- 5, Calella's-Van Meer Boys 3-13. De eindstand in poule A is geworden: 1 De Poort; 2 l'Esperance; 3 Sporting Maroc; 4 Pinocchio; 5 Hof van Holland; 6 Smit Boys. In de B-poule luidt het eindklasse ment: 1 Destina; 2 Van Meer Boys; 3 Bunny's Boys; 4 Noordpoort; 5 Calella's. The Pub stapte er net voor het eind van de rit uit vanwege spelersproblemen. In de bedrijvencompetitie won De Fles dinsdagavond met 6-5 van Budelpack Maandag versloeg L&E Dorpsherberg met 6-2 en Elon ging met 4-15 tenonder Jegen Bugatti's.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 7