Personeel gevraagd oedhart Adrie Zwagemaker KAPSTER v Open avond üoedhart Personeel gevraagd donderdag 22 april 1999 fnterseaf ish K 2 ENTHOUSIASTE TECHNISCHE MEDEWERKERS Autodemontagebedrijf Ad Stouten b.v. Meer informatie: 0118-489229 ir randstad uitzendbureau ^TECHNISCH VERKOPER-BINNENDIENST Haarmode Tel. 0166-612825 ARBEIDS QmBUREAU TEKENAARCONSTRUCTEUR Hogeschool ffWZeeland EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 april 1999 Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar voor ons demontageteam De werkzaamheden bestaan uit: het recyclen van auto's het demonteren en rangschikken van onderdelen Heeft u interesse bel dan: 0111 - 482 130 Oosterland Fruitinpakker m/v Markt 3, Poortvliet vraagt 19 jaar liefst met ervaring. Arbeidsbureau Sint Maartensdijk BRUIDSKLEDING Keuze uit honderden modellen ANNETTE 0187-482431 Delta College laatste voorlichting donderdag 8 april 1999 van 18.30 tot 21 uur e r e e DRIJFMEST STEENGRILLEN Steengrillen 37,50 p.p. Hogere Beroepsopleidingen: fresh and deepfrozen fishproducts die haar talenkennis wil gebruiken s bereikbaar voor ie 8 INDUSTRIE Voor Fruit Packing Zeeland in Kapelle zijn wij op zoek naar inpak- medewerkers voor een periode van ongeveer 16 weken. Wilt u fulltime of enkele dagen per week aan de slag, neem dan contact met ons op. Informatie bij Mariska van Heugten, tel. (0113) 27 48 20, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Nijverheids weg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek Het bedrijf met ca. 150 werknemers is gevestigd te St. Maartensdijk, op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië met 25 mensen en verkoopkantoren in Groot-Brittannië en Duitsland. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ca. 70% gerealiseerd via export. Wij zoeken op korte termijn voor onze afdeling export een aankomend Wat heeft Goedhart u te bieden Een interessante functie met technische en commerciële aspecten, waarbij een eventuele koeltechnische opleiding via het bedrijf kan worden gerealiseerd. Wat heeft u Goedhart te bieden - technische en commerciële interesse - opleiding MTS-WTB - bereidheid om in teamverband te werken - goede kennis in woord en geschrift van de Engelse taal - kennis van de overige moderne talen strekt tot aanbeveling - affiniteit voor werken met computers - leeftijd 22-26 jaar Informatie en sollicitatie Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tij dens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665. TEKENAAR/WERKVOORBEREIDER Voor een bedrijf op Tholen, dat o.a. kozijnen en deuren maakt zijn we op zoek naar een tekenaar/ werkvoorbereider op MTS-niveau. Opleiding en/of ervaring in de bouwsector zijn noodzakelijk. U hebt gevoel voor automatisering en u kunt tekenen m.b.v. een autocad programma. Het werk is eerst op contractbasis, maar mogelijk dat er een dienstverband uit voortkomt. Hebt u interesse, neem dar. contact op met Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 23362-99. BETONWERKER Voor een Thools bedrijf zijn we op zoek naar een ervaren betonwerker, die tekening kan lezen, bekistingen kan maken en stellen. Plaatsen van prefab elementen en afwerken van naden behoren ook tot de taken. Het werk is voor langere tijd in de omgeving Bergen op Zoom. Hebt u interesse neem dan contact op met Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 23323-99. HORECA-MEDEWERKERS Voor diverse horecabedrijven zoeken we mede werkers die allerlei werkzaamheden in de horeca kunnen verrichten. U bent beschikbaar in de zomermaanden en in de weekenden. Ook vakan tiewerkers kunnen reageren. Hebt u interesse, neem dan contact op met Wilma van Achterberg, tel. 0166-664300. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Zandpad 90 - Middelharnis vestiging Merwedestraat 1, Middelburg Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Bij het ROC volgen zo'n 12.000 leerlingen een opleiding in één van de sectoren Techniek. Nautisch, Economie. Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag en avondonderwijs voor volwassenen MBO Administratie (2-jarig, 3-/4-jarig): opleidingen Financiële Administratie en Secretariaat, Commerciële, Administratief-juridische en Informaticaopleidingen op mede werkers- en middenkaderniveau MBO Toerisme (2-, 3- en 4-jarig): opleidingen op medewerkers- en middenkaderniveau, specialisaties Reizen, Recreatie, Toeristische informatie MBO Horeca (3- en 4-jarig): opleidingen op middenkaderniveau en ondernemersopleidingen (uho en mho) MBO Handel (2- en 3-jarig): opleidingen voor Detailhandel, Groothandel en Internationale handel op medewerkers- en middenkaderniveau: ondernemers opleidingen ZEELAND Aangeboden goede mestvarkensmest (homogeen) Goede slachtkuikenmest Hoge bijbetaling bij afname. Voor inlichtingen: 0167-572450 06-50621714 Zoekt u een gezellig restaurantje om lekker lang te genieten van het Bel dan restaurant 'de drie zwaantjes' te Putte Reserveringen: tel.: 0164-603650 Nijverheidsweg 6 Postbus 13, 4695 RC Sint-Maartensdijk 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B.V. is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek. Het bedrijf met ca. 150 werknemers is gevestigd te St. Maartensdijk, op het eiland Tholen. 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië niet 25 mensen en verkoopkantoren in Groot-Brittannië en Duitsland. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ca. 70% gerealiseerd via export. Wij zoeken op korte termijn een Wat heeft Goedhart u te bieden - Een interessante functie met technische aspecten, waarbij een eventuele koeltechnische opleiding via het bedrijf kan worden gerealiseerd. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Een prettige collegiale sfeer Wat heeft u Goedhart te bieden - opleiding MTS-WTB of vergelijkbaar - bereidheid om in teamverband te werken - ervaring met het werken met Autocad (release 13) - ervaring in het construeren in de apparatenbouw - praktische en oplossingsgerichte instelling - mondelinge en schriftelijke vaardigheid in de Engelse taal - leeftijd 22-26 jaar Informatie en sollicitatie Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie tot 2 weken na publicatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tij dens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665. Open avond 19.00 - 21.30 uur Maak kennis met de HZ: ca. 3100 studenten moderne voorzieningen praktijkgericht onderwijs goede studiebegeleiding persoonlijke aandacht hulp bij huisvesting buitenlandse stages veel buitenlandse studenten gezellige studentenverenigingen NS-station boot 5 minuten lopen eigen uitzendbureau, ook voor bijbanen Vlissingen... leuke studentenstad Vlissingen: zon, zee en strand Http://www.HZeeland.nl Algemene Operationele Technologie Chemie I Logistiek Technische Vervoerskunde Maritiem Officier MAquatische Ecotechnologie Bedrijfseconomie Management, Economie en Recht Verpleegkunde Werktuigbouwkunde Communicatie I Civiele Techniek (weg- en waterbouw) Locatie: Edisonweg 4, Vlissingen Wij zijn een import/exportbedrijf in diepgevroren vis en visproducten, gevestigd in Tholen. Tot onze leveranciers en klanten behoren bedrijven over de gehele wereld. Inierseafish onderscheidt zich binnen de branche door een planmatig en sterk klantgerichte manier van werken en aandacht voor een nieuw product in afzetmogelijkheden. Wij zijn op zoek naar een: De taken: Samen met 2 collega's volgt u in- en verkooporders op onderhoudt u contact met vrieshuizen regelt u transporten beantwoordt u de telefoon ontvangt u relaties bezoekt u relaties assisteert u op beurzen verricht u overige secretariële werkzaamheden De functie-eisen: Havo/VWO, aangevuld met een secretariële opleiding, b.v. Schoevers Europees secretaresse of gelijkwaardig goede kennis van Engels. Duits en Frans in woord en geschrift prima communicatieve vaardigheden flexibele instelling rijbewijs B is een pre ervaring strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk Geboden wordt: een afwisselende, uitdagende fulltime baan, waarbij u regelmatig buiten de deur komt een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een informele prettige werksfeer Heeft u nog vragen, neem dan contact op met Mevr. M. van den Broek (0166 - 604040). Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons een brief met CV, het adres is: Postbus 22, 4690 AA Tholen. Kwaliteit

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 8