Metske en De Grave blij met prijs in wielerronde van Oud-Vossemeer Smash 1 heel dicht bij een degradatie Winnaar Leontien van Moorsel geniet van hulde bij Vossemeerse dameskoers Renovatie van zwembaden betaald uit teruggave btw Hoogerheidenaar Henk van Hees wint de Wim Timmermanstrofee Weinig resultaat jeugd Emergo Seizoensopening van Tandje Bij Wethouder herinnert wereldkampioene aan gezusters Hage Donderdag 25 maart 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Jeugd lijkt kampioenschap te missen De ontwikkelingen bij tafeltennisvereniging Smash uit Sint-Annaland zijn momenteel niet erg gunstig. Het eer ste herenteam staat op de voorlaatste plaats in de eerste klasse en na een 8-2 nederlaag tegen topper Luto 2 is de gradatie wel heel dichtbij gekomen. De landelijk spelen de jeugd van Smash 1 (topper in het klassement) versloeg weliswaar rode-lantaarndrager Arnemuiden, maar de kans op een eventueel kampioenschap lijkt vrijwel nihil. Na de finish van de dames- koers wordt Leontien van Moorsel omringd door de jeugd van Oud-Vossemeer. Handtekeningjagers zijn uit op een krabbel van de wereldkampioen tijdrijden, die in Oud-Vossemeer de eerste overwinning in het nieuwe seizoen behaalde. Een moeder komt toege sneld om haar kind met de bekende wielrenster op de foto vast te leggen. De komst van Leontien van Moorsel zorgt voor een mooi begin van de wieler- dag in Oud-Vossemeer. Henk van Hees uit Hoo- gerheide ging zaterdag met de Wim Timmermans trofee naar huis. Dokter De Looze overhandigde de winnaar van de Vosse- meerse wielerronde de bo kaal. In de laatste kilome ters schudde Van Hees acht medevluchters van zich af. Alleen Perry Bot hof kon de tempoversnel ling nog volgen, maar bij de aankomst op de Dorps weg spurtte Van Hees een voudig naar de overwin ning. Peter Metske klasseerde zich als beste Thoolse renner op een veertiende plaats. Bij aan komst bleef hij streekge noot Patrick de Grave uit Tholen nog net voor. Streekrenners in aanval Leuzen op wegdek Knokken tegen bries De Grave tevreden Metske lost belofte in Tichem houdt stand Laatste plek Overwegend verlies Albert Heijn St.-Philipsland, Achterstraat 52. Albert Heijn Tholen, Kotterstraat 61. 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. De twee Thoolse wielrenners Patrick de Grave uit Tholen en Peter Metske uit Oud-Vossemeer (achteraan) achtervolgen Jim Roovers uit Breda tijdens de ronde van Oud-Vossemeer. De vervanging van de perrons, trappen en randen bij de gemeente lijke zwembaden de Spetter in Tho len en Haestinge in Sint-Maartens dijk kan worden bekostigd uit een financiële meevaller ten gevolge van het wijzigen van het btw-regi- me. De verbouwing is noodzakelijk om te kunnen voldoen aan de gel dende kwaliteits- en veiligheidsei sen. De kosten voor de renovatie van de zwembaden komen neer op 62.525 gulden. Tot voor kort waren zwembaden die zonder winstoogmerk werden geëxploiteerd, vrijgesteld van het afdragen van btw. Exploitanten van commerciële baden betaalden zes procent btw. Per 1 januari is dat veranderd. Alle zwembaden zijn nu gelijkgesteld, wat betekent dat ook de Spetter en Haestinge na afloop van een boekjaar een bepaald be drag aan btw moeten gaan afdra gen, vertelt P. van der Vlies van de afdeling sportzaken van de ge meente. Daar staat tegenover dat de betaal de btw bij renovaties en verbouwin gen teruggevraagd kan worden. Doordat dat nu met terugwerkende kracht over een aantal jaren moge lijk is, valt de gemeente Tholen een meevaller van enkele tienduizenden guldens in de schoot. Het exacte bedrag kan Van der Vlies nog niet noemen, maar het moet voldoende zijn om de kosten van de komende verbouwing te dekken. De afdracht van btw heeft dit jaar overigens nog geen invloed op de hoogte van de entreegelden voor de gemeentelijke zwembaden, zegt Van der Vlies. Alleen de junioren van Emergo kwamen zaterdag in actie. Emergo A speelde een uitwedstrijd tegen Juliana A2 uit Oud- Gastel. De Tholenaren speelden sterk. Voor rust bleef Emergo dan ook goed bij, maar de ruststand was toch 4-3 in het voordeel van Juliana. In de tweede helft liep het allemaal minder aan de zijde van Emergo. Er werden foutjes gemaakt en door twee gemiste strafworpen zagen de Tholenaren de achterstand groeien tot 8-4. Dat bleek teveel om nog in te lopen. Uit eindelijk pakte Juliana met 9-5 de winst en het kampioenschap. Patrick Durieux, Jaco van Heemskerk, Marchel de Frel, Ru ben Steketee en Justine Weijenberg maak ten de doelpunten voor Emergo. Emergo C werkte een inhaalwedstrijd te gen Korvo C af. Het Thoolse team speelde matig. Zo was er bijvoorbeeld onnodig balverlies. Desondanks ging men met 0-1 de rust in door een treffer van Sabrina Rijsdijk. In de tweede helft kwam er geen doelpunt meer bij en Emergo ging met een nipte winst naar huis. Tegen het veel sterkere DSO F speelde Emergo F de eerste helft goed. Toch stond de Klundertse ploeg bij rust al met 3-0 voor. In de tweede helft ging Emergo zeer slecht van start, maar pakte de draad later weer wat op. Een goed resultaat was ech ter niet meer mogelijk en DSO won zeer ruim met 12-0. Oud-Vossemeer had een primeur. De koers voor de dames was de eerste nationale wedstrijd in dit seizoen, waarin tevens de nieuwe wielerploeg van Leontien van Moorsel haar debuut maakte. Door de steun van enkele bedrij ven wist het Oud-Vossemeerse wielercomité de nieuwe dames- ploeg aan het vertrek te krijgen. Leider Michael Zijlaard, tevens echtgenoot van Leontien, kwam met bijna de gehele Farm-frites ploeg naar Oud-Vossemeer. Voor het vertrek van de dames- koers richtte wethouder Moerland zich tot de deelnemers en in het bijzonder tot Leontien van Moor sel. „Leontien, jij bent de vaan deldraagster van het Nederlandse vrouwenwielrennen. Dat heb je bewezen met je wereldkampioen schap tijdrijden en je tweede plaats op de weg. Nou liggen we daar op Tholen niet echt wakker van, want in het verleden waren wereldkampioenen en Nederlands kampioenen wielrennen voor ons een normale zaak met de zussen Keetie, Bella en Heieen Hage. Jij Leontien hebt echter het dames- wielrennen weer nieuw leven in geblazen. Je inschrijving is een extra beloning voor al die inspan ningen die het comité zich ieder jaar moet getroosten om een goed deelnemersveld aan de start te krijgen", aldus wethouder Moer- «4 Ruud Havermans deed in zijn ge boorteplaats geen poging om zijn zege te prolongeren. De winnaar van de jubileumronde had door griep een te grote trainingsach terstand opgelopen om bij één van de eerste wielerwedstrijden van het seizoen zich met de top te kun nen meten. Door het ontbreken van deze plaatselijke favoriet wa ren de ogen nu vooral gericht op de nieuwe lichting Thoolse ren ners. Peter Metske uit Oud-Vossemeer, John den Engelsman uit St.Anna- land, Arjan van Haaften uit Stave- nisse en Patrick de Grave uit Tho len kregen voor het vertrek nog een extra aanmoediging van wet houder Moerland, die bij het ont breken van een pistool de deelne mers door middel van een bel het vertreksein gaf. Met bijna zeven tig coureurs aan het vertrek was het de vraag of de Thoolse renners kans zouden maken om voor een prijs in aanmerking te komen. De streekrenners hadden er echter duidelijk zin in en kozen voor een aanvallend strijdplan. Alleen Ar jan van Haaften had nog niet de vorm om voor de prijzen mee te dingen. De districtskampioen uit Stavenisse stapte halfkoers als eerste Tholenaar af. Zijn ploegge noot John den Engelsman had in eerste instantie de slag gemist, maar wist alsnog de aansluiting te maken met Patrick de Grave en Peter Metske. Beide Thoolse ren ners openden de jacht op een kop groep van elf renners, die al vroeg in de wedstrijd tot stand kwam. De Grave sprong als eerste uit het peloton weg en kreeg al snel plaatselijk favoriet Metske in zijn wiel mee. Naast Den Engelsman sloten nog enkele coureurs aan, zodat er een tweede groep van acht renners werd gevormd. Deze jachtgroep wist de achter stand op de kopgroep van bijna een minuut te verkleinen tot een kleine dertig seconden. De samen werking bij de leiders was niet op timaal, terwijl de achtervolgers in Francois Franse en Mario van Vlimmeren enkele sterke tempo rijders hadden. „Het verschil tus- land, die eraan refereerde dat hij zelf tien jaar met Keetie van Oos- ten-Hage in de klas had gezeten. Voor de start overhandigde Moer land een bloemetje aan Leontien van Moorsel. De jeugd had zich al op de komst van de publiekstrekker verheugd. In de Kalisbuurt was de straat met krijt beschilderd. Over de gehele breedte van de weg stond de naam van Leontien met daaronder diver- sen deze renners en de rest van de groep was echter te groot. Daar door draaide het bij ons ook niet lekker", vertelt Peter Metske na afloop. De renner van wielerver eniging Zeeuws-Vlaanderen zag naarmate de wedstrijd vorderde in, dat de kopgroep uit het vizier zou blijven. „Het klasseverschil in de jachtgroep brak ons op. Als je zelf graag wil, is dat frustrerend. Vandaar dat ik tijdens de race ook op de andere renners aan het schelden was. Normaal doe ik dat niet zo gauw", aldus Peter Mets ke. Eén van de renners die het tempo niet meer kon handhaven was John den Engelsman. De St.Annalander moest lossen en be sloot vervolgens om de strijd te staken. Ook in de kopgroep hadden enke le renners problemen om de aan sluiting te houden. Rob de Mil- liano kwam de man met de hamer tegen en werd uiteindelijk zelfs gedubbeld. De tien overgebleven leiders gingen strijden om de overwinning, waarbij Wilfred Geys, Theo Akkermans, Henk van Hees en Perry Bothof de belang rijkste kanshebbers waren voor de hoofdprijs. Diverse coureurs wa ren verrast dat de vroege aanval succes opleverde. Tot de geklop- ten behoorden meervoudig win naar Wilfried Bastiaanse en de oud-beroepsrenners Peter Heeren se aanmoedigingen. Ook de naam van amateur Ruud Havermans stond op het wegdek. 'Ruud als je komt...dan winnen.' De plaatselij ke favoriet liet echter wegens griep verstek gaan, maar de we reldkampioen bij de dames kwam wel en zag met een glimlach de leuzen op de weg staan. „Dit hoort er bij. Je raakt er aan ge wend om in de belangstelling te staan. Ik geniet ervan dat mensen door onze sport enthousiast wor den", vertelt Leontien van Moor sel. Zo vroeg in het seizoen bete- 4 en Patrick van Passel, die in kans loze positie hun rondjes door de Vossemeerse straten reden. Met nog ruim 10 kilometer te rij den, begon het gevecht om de prij zen. Vanuit de achtervolgende groep sprongen Mario van Vlim meren, Francois Franse en Arno van der Veen weg. Peter Metske en Patrick de Grave bleven achter en moesten knokken om de voor sprong op het peloton te handha ven. „Vooral op de dijk hebben wij het zeer zwaar gehad. Er stond een stevige bries. Daar verloren wij op de grote groep terrein, maar op het andere deel van het parcours probeerden we het tempo strak te houden", vertelt Patrick de Grave, die vreesde dat het pelo ton hen weer terug zou gaan pak ken. Terwijl de twee Thoolse renners voor eigen publiek alles gaven om een prijs te bemachtigen, dreigde de kopgroep het peloton op een ronde achterstand te zetten. Om koersvervalsing te voorkomen, werd deze groep met nog twee ronden te gaan uit de koers ge haald, waardoor Metske en De Grave zeker waren van een prijs. Bij de leiders probeerde Perry Bot hof op de dijk alleen weg te ko men, maar zijn medevluchters ga ven hem geen ruimte. De aanval van Henk van Hees in de slotkilo- meters bracht wel een schifting te kende de wedstrijd in Oud-Vosse- meer voor haar niet meer als een testcase hoe het met haar vorm staat. Gezien het gemak waarmee de uit Boekei afkomstige renster de wedstrijd naar haar hand zette, ligt zij op schema. „Nu mag ik nog niet in topvorm zijn. Dat zou veel te vroeg zijn. Maar het liep lekker en deze over winning is goed voor het moraal", vertelt Van Moorsel na afloop van de wedstrijd, die gedomineerd werd door de Farm-fritesformatie. Leontien van Moorse! reed eerst weeg. Alleen Perry Bothof kon in zijn wiel meespringen. De overige renners waren voor de hoofdprijs geklopt. Met Bothof in zijn wiel reed Van Hees voor de laatste keer de Dorpsweg op. Van ver trok de renner uit Hoogerheide de sprint aan. Van kop af sprintte Henk van Hees naar de overwinning. De ploeggenoot van Ruud Havermans zorgde er opnieuw voor dat een renner van wielervereniging Wille- brord Wil Vooruit de hoogste trede van het podium mocht beklimmen. Na de finish van winnaar Henk van Hees was het ruim een minuut wachten op Peter Metske en Pa trick de Grave die onderling moes ten strijden om de Thoolse eer. Metske won de sprint en bekroon de zijn sterke wedstrijd met een veertiende plaats. Patrick de Grave klasseerde zich als vijftiende en keek eveneens met tevredenheid terug op zijn koers in eigen streek. „Dit was voor mij de vierde wed strijd in dit seizoen en de eerste keer dat ik in de prijzen rijd. We hebben samen flink gas moeten geven om de groep voor te blij ven", vertelt Patrick de Grave, die een dag later in België voor zijn vereniging de klassieker Luik-Bas tenaken-Luik moest rijden. „Dit jaar willen we vooral in de club competitie goed presteren. Gezien mijn selectie voor de Dorpenom loop heeft de leiding vertrouwen in mij. Zelf rijd ik liever criteri ums. Bij klassiekers moet ik mij in dienst stellen van mijn ploeg- lange tijd samen met Mariëlle van Scheppingen op kop. Met de vriendin van olympisch schaats kampioen Gianne Romme had zij een goede medevluchter, maar toen Van Moorsel vernam dat ploeggenoot Marije Gemser on derweg was, nam zij iets gas te rug. Gemser sloot bij de leiders aan, waardoor Van Scheppingen in de tang zat tussen twee ploegge noten. Leontien van Moorsel ging zelf voor de overwinning en so leerde eenvoudig naar de zege. „Dit is lekker voor heel onze maats, terwijl ik bij de wielerron des meer voor mijn eigen kans kan rijden", aldus Patrick de Grave, die vriend is van de Thoolse Dian- ne Tichem, die al diverse jaren bij de dames koerst. Peter Metske wil bij wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen op alle fronten actief zijn. „Het is de be doeling dat ik bij deze club ook de kans krijg om klassiekers te rijden. Gelukkig gaat het met mijn knie blessure nu beter en kan ik weer koersen. Vandaag was het mijn tweede wedstrijd. Met deze uitslag ben ik tevreden. Ik heb bijzonder veel moeten geven. Meer zat er de ze middag niet in, maar dit seizoen moet ik nog hoger kunnen eindi gen." De renner uit Oud-Vosse- meer loste zijn belofte al een dag later in door in Woensdrecht een zevende plaats te veroveren. Uitslag amateurs: 1. Henk van Hees (Hoogerheide) 80 km in 1.52.17; 2. Perry Bothof (Zwijn- drecht), 3. Ron Verweij (Nieuwe- gein) op 17 sec., 4. Theo Akker mans (Woensdrecht), 5. Wilfred Geys (Kwadendamme), 6. Camiel v.d. Berg (Rucphen), 7. Martijn Si mons (Wouw), 8. Lennart van Drimmelen (Haastrecht); 9. Ri chard Slabbecoorn (Kapelle), 10. Rob Koole (Goes), 14. Peter Metske (Oud-Vossemeer), 15. Patrick de Grave (Tholen). ploeg. Dit seizoen wil ik mij voor al op het wereldkampioenschap richten en volgend jaar hoop ik in Sydney voor goud te gaan. Olym pisch succes is voor mij een be langrijk doel", aldus Leontien van Moorsel, die haar overwinnings- bloemen schenkt aan haar ploeg genote Andrea Bosman, die eerder bij een trainingsrit was gevallen. Tussen het sterk deelnemersveld hield Dianne Tichëm uit Tholen goed stand. Zij handhaafde zich in het peloton en liet zich als laatste over de finish uithollen. „Ik ben geen sprintster dus heeft het geen zin om mee te sprinten voor de prijzen. Maar ik ben tevreden over deze koers", vertelt Dianne Ti chem die rijdt voor de Delta- ploeg. „Door griep heb ik trai- ningsachterstand, maar het ging best goed. Graag wil ik dit seizoen nog in de prijzen rijden. Het ver schil met de top is groot. De ren ners in de ploeg van Leontien van Moorsel kunnen veel meer tijd be steden aan het wielrennen. Ik be oefen de sport naast mijn werk, maar zoals het nu is gegaan, ben ik tevreden.", aldus de Thoolse wielrenster. Bij de bijna 100 cyclo-sportieven slaagden Johan van Dijke uit Scherpenisse en Diederick van Buuren uit Poortvliet er niet in om in de prijzen te rijden. In de finale ontstond er een breuk in het pelo ton en kwamen de Thoolse deel nemers in de tweede groep te recht. Johan van Dijke probeerde tevergeefs om terug naar de eerste groep te rijden. Een kopgroep van elf renners bepaalde het beeld van de wedstrijd. Bij de eindspurt won Johan Pemen voor Peter Voese- nek. Jacco Tettelaar, die vorig jaar de koers in Oud-Vossemeer won, klasseerde zich nu als derde. Uitslag dameskoers: 1. Leontien Zijlaard-Van Moorsel (Rotterdam) 70 kilometer in 1.41.08; 2. Marije Gemser (Groningen), 3. Mariëlle van Scheppingen (Uithoorn), 4. Anouska v.d. Zee (Rotterdam), 5. Debby Mansveld (Gasselternij- eveen). Uitslag cyclo-sportieven: 1. Jo han Pemen (Rijsbergen), 2. Peter Voesenek (Breda), 3. Jacco Tette laar (Vlaardingen), 4. Ben Vlaan deren (Maarssen), 5. Erik Nieu- werth (Lekkerkerk) Het eerste herenteam van Sinash speelde deze helft van de competitie nog maar eenmaal thuis. Zaterdag ontving de Sint-Annalandse ploeg voor de tweede keer een ander team, maar niet op eigen bodem. Vanwege een feest in sportzaal de Wellevaete, moesten de wedstrijden worden gespeeld bij TCS in Steen bergen. Smash staat een na laatste in de eerste klasse en de tegenstan der - Luto 2 uit Tilburg - is de num mer 2. De uitwedstrijd eindigde destijds in 7-3 voor de Brabanders, dus het zou een zware klus worden. Smash hoopte op een niet al te rui me nederlaag, maar het werd toch nog 2-8. Het vertrouwen zat nog niet in de ploeg. Ad Verhage begon, maar de Anna Jacobiaan kon niet overtuigen. Ook Thools kampioen Marco Saarloos speelt al de hele competitie onder zijn kunnen. Hij pakte deze keer echter wel een par tijtje mee. Christian van 't Hof liet het er ook bij zitten. Na tien partijen ongeslagen te zijn geweest, moest hij zaterdag twee nederlagen incas seren. Hij speelde met een nieuw frame, maar had daarmee dus geen succes. Aanstaande zaterdag zal Van 't Hof weer terugkeren naar zijn oude frame. Het landelijk spelende herenteam (B-klasse) ontmoette Arnemuiden dat de laatste plek bezet. Een Zeeuwse derby op Brabantse grond dus. Het begin zag er veelbelovend uit. Smash nam een 5-0 voorsprong. Maar Arnemuiden kwam sterk te rug. Pas toen het 5-4 stond, kon de Sint-Annalandse ploeg wat terug doen en won ze met 6-4. Gabriël Gunter en Matthijs Bruijnzeel won nen elk twee partijen en Peter Ba zen boekte eenmaal winst. Ook het dubbelspel was voor Smash. On danks dit resultaat, is de kans op het kampioenschap vrijwel nihil gewor den, want koploper Wanzl/Belcrum uit Breda won met 7-3 en liep daar mee weer een punt uit op Smash. De voorsprong van de Brabanders bedraagt nu al zes punten. Heren 2 van Smash speelde tegen koploper Markiezaat 4 uit Bergen op Zoom. Uit verloor Smash nog Wielrennen Vijftien van de negentien leden van wie- Iertoerclub Tandje Bij waren zaterdag aanwezig bij de seizoensopening. Het was goed fietsweer zonder zon en met niet al teveel wind. Zonder problemen reden de wielrenners van Tandje Bij 70 km door de Thoolse en Sint-Philips- landse polders. Tandje Bij trok meteen ook de nieuwe sportkleding van de sponsors aan. Na afloop van de rit, wer- smadelijk met 10-0, maar nu ging het iets beter en bleef de schade be perkt tot een 3-7 nederlaag. Adrie Aarnoudse en Rafael Fructuoso wonnen elk een partij en samen pakten ze ook het dubbelspel. David van Driel kon geen vuist maken en verloor al zijn wedstrijden. Smash 2 blijft daarmee op de laatste plaats staan, maar kan zich misschien nog redden. Naaste concurrent Hotak 7 uit Hoogerheide verloor met 10-0, zodat Smash nog maar vier punten achter loopt op dit team. De heren van Smash 3 zijn bezig aan een goede reeks in de zevende klasse. Na een grote nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Pingpongers 2, verloor de ploeg geen duel meer. Ook zaterdag werd thuis Pingpon gers 2 uit de Wouwse Plantage met 7-3 geklopt en daarmee nam Smash revanche op die éne verliespartij. Johan Geluk en Jos Bakker bleven ongeslagen in het enkel- en dubbel spel. Piet van Dijke, de laatste we ken goed op dreef, kon deze keer geen enkel puntje scoren. Heren 3 ruikt de tweede plaats al die recht geeft op een beslissingsduel voor promotie naar de zesde klasse. De jeugd van Smash boekte over wegend verlies. Alleen Smash 3 won met de meest overtuigende cij fers (0-10). Het eerste meisjesteam speelde uit tegen Hotak 2. In Hoogerheide speelden Anky en Jan tien Vroegop goed en wonnen elk twee partijen. Leontien van Keulen bleef daarentegen op nul steken. Hotak won daardoor met 6-4. Het tweede jongensteam van Smash ging met dezelfde cijfers eveneens tenonder tegen Hotak 2. Merijn v.d. Klooster tekende voor twee over winningen, terwijl Johan Gunter en Rudi Hage elk eenmaal wonnen. Smash 3 had geen enkel probleem met Sios. Hubert Bruijnzeel, Mat thijs v.d. Graaf en Colin Bolier boekten volledige winst: 0-10. Zaterdag is er slechts één competi tiewedstrijd. De heren van Smash 1 spelen thuis tegen OTTC 2 uit Oss, wederom een zware tegenstander voor Smash, dat puntjes moet sprokkelen om degradatie te voor komen. De wedstrijd in de Welle vaete begint om twee uur. Smash neemt zaterdag met junioren en se nioren deel aan de West-Brabantse kampioenschappen in Steenbergen. den de prijzen van het totaalklassement over 1998 uitgereikt. Winnaar was Mas Andriesse met 4212 km, gevolgd door Kees v.d. Berge 4093 km en Jan v.d. Reest 3492 km. Aijaan den Braber be zette met 3438 km de vierde plek en vijfde was Ron v.d. Graaf met 2886 km. Het nieuwe totaalklassement is nog niet zo rijk gevuld. Mas Andriesse, Kees v.d. Berge, Jan v.d. Reest, Ron v.d. Graaf en Rinco van Gorsel bezetten samen de eerste plek met 289 km. Arjaan den Braber en Costa Sfrintzeris volgen met 242 km. De eerste grote rit voor Tandje Bij wordt een 200 km lange tocht vanuit Ossendrecht op 10 april. Op 3 april kan men zich om elf uur voorbereiden op deze rit met een tocht van 65 km, ge volgd door een normale clubrit vanaf half twee. Zachte sesambollen 4 stuks Maïsbollen 4 stuks Meer-granenpuntjes 4 stuks Tijgerwit of tijgerbruin Tompoucen 4 stuks Saucijzenbroodjes vers uit eigen oven per stuk Half rozijnenbrood 1/eut (Htse vlee&ei{delcK4 Varkensfiletrollade 500 gram Varkensfiletlapjes 100 gram Rundergehakt 1000 gram *Va*t oeyu%e«£eKafaUtiMl Broccoli kilo voor Druiven kilo voor "Vein 9*tse Goudse belegen kaas 48+ kilo voor Goudse belegen komijnenkaas 48+ kilo voor Schouderham 100 gram Corned beef 100 gram Eisalade 100 gram albert heijn Advertentie I.M. Onder het toeziend oog van speaker J. Kerremans (links) neemt wethouder I.C. Moerland de gelegenheid te baat om wereldkampioene Leontien van Moorsel te kussen en in de bloemetjes te zetten.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 13