Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 25 februari 1999 29-8-'86 "29 "-2- '99 1949 1999 1944 1999 Vervolg familieberichten op pagina 6 Weet dat de Vader je kent Weel dat je van waarde bent Weel dal je een parel bent Een pareI in Gods hand Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Cornells Albert We noemen hem 18 februari 1999 Colin Bert en Madelinde Uijl-van Vossen Maurice Bloemenlaan 180 4695 HR St. Maartensdijk Tel. (0166) 664663 Een wonder is ons geschonken, nog zo teder, nog zo klein. Dal ze in de wereld een zonnestraal mogen zijn. Larissa en Robin John en Karin Junge-Jansen 4691 ET Tholen, 19 februari 1999 Grindweg 12 De Heere, Die opnieuw leven spaarde en nieuw leven gaf, verblijdde ons met de geboorte van een welgeschapen dochtertje en zusje Wij noemen haar Jannetje Joanne H.J. Boers J.C. Boers-Fijan Hendrika Ton Henk Jan 4698 AW Oud-Vossemeer, 20 februari 1999 W. van Beierenstraat 14 Tel. 0166-672444 Moeder en dochter rusteavan 12.00 tot 15.00 uur. Dank II. mar dit kind daar II. o (hul gegeven: dank II. dal II moeder en kind liet leven. Dank II. dat II ilil leven za maai liebt gebauwd, dank II. dat ons dit kind is toevertrouwd. Dankbaar en erg blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jan Piet er We noemen hem Joost Hans en Marijke van Dijke Lisa 4697 CL Sint-Annaland, 21 februari 1999 Schoolstraat 32 0166-652235 Bezoek graag de eerste 14 dagen. Wij gaan trouwen op 26 februari: Patricia Reinerman en Pascal van Geloven 4694 CP Scherpenisse, februari 1999 Weststraat 1 Peter Breure Marianne Boogert Namens wederzijdse ouders geven wij u kennis dat wij op D.V. 5 maart 1999 onze verlovings ringen veranderen in trouwringen. Want op die dag verschijnen wij hand in hand om 15.00 uur in het stadhuis van Zierikzee voor de ambtenaar van de burgerlijke stand. U kunt ons feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur in dorpshuis 'Oosterhof, St. Joostdijk 27 te Oosterland. Vierdedijk 2, St. Maartensdijk. St. Joostdijk 98, Oosterland. Ons adres wordt: St. Joostdijk 33, 4307 AR Oosterland. Mocht u ons met iets willen verrassen, dan hopen wij dat het in een envelopje zal passen. Wij willen onze lieve ome Hans en tante Lena Polderman hartelijk feliciteren met hun 12'/2-jarig huwelijk. Van jullie tijgertjes, Milou, Marvin en Sharon Quist St. Philipsland, februari 1999 Het is niet aan haar te zien, maar toch wordt deze sportieveling al 7x10. Hartelijk gefeliciteerd en een dikke kus van al je kleinkinderen Scherpenisse, 28 februari 1999 Op D.V. maandag 1 maart is het waar, dan zijn Henk en Corrie Fonteijne-Kempenee rs 25 jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd van Pa Kempeneers Johan en Elsa Reijngoudt Johan Renate en Huib Lauwrens en Anneke Kempeneers Dianlhe St. Philipsland, februari 1999 Op D.V. maandag 1 maart hopen onze lieve ouders Henk Fonteijne en Corrie Fonteijne-Kempeneers 25 jaar getrouwd te zijn. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele gelukkige en gezonde jaren toegewenst van de kinderen en kleinkind Arco, Dilia en Nathalie Erik Rudi en Miranda Peter-Jan St. Philipsland, februari 1999 Op D.V. 1 maart zijn onze geliefde kinderen, broer, zwager, schoonzus, oom en tante Henk Fonteijne en Corrie Fonteijne-Kempeneers 25 jaar getrouwd. Nog vele gezonde en gelukkige jaren toegewenst van Vader en Moeder Fonteijne Jan en Elly Marisa Patrick Amanda St. Philipsland, februari 1999 Hartelijk gefeliciteerd pa, moe, opa en oma Verhage met jullie 40-jarig huwelijk. Wij wensen jullie een fijne dag toe. Leny en Jurgen Ad en Lisette Wendy en Erik Februari 1999 Op D.V. 26 februari hopen onze broer en schoonzuster Jan Reijngoudt en Marie Kempeneers 40 jaar getrouwd te zijn. St. Philipsland: Corrie en Rinus Kees en Marie Jo en Jo Ermelo: Anton en Corrie 4416 CZ Kruiningen, februari 1999 Marie Curiestraat 4 Op 3 maart 1999 hopen onze ouders, groot- en overgrootouders P.M. Hengstmengel en J. Hengstmengel-van de Ree 50 jaar getrouwd te zijn. We wensen hen nog vele goede jaren toe. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 4659 GW St. Maartensdijk, februari 1999 W. Boothstraat 9 Eben Haëzer Graag wil ik, ook namens vrouw en kinderen, u hartelijk bedanken voor de warme belangstelling tijdens de plotselinge opname in het ziekenhuis door een ernstig hartinfarct. De stroom van kaarten, telefoontjes en attenties heeft mij en onze familie goed gedaan. Bijzonder snel was dokter Panis met het ambu lancepersoneel ter plaatse, onze hartelijke dank voor deze eerste hulpverlening. De cardiologen en de verpleegkundigen, dank voor alles wat u in de middellijke weg voor mij heeft betekend. Ds. den Hartog en de kerkenraad, dank voor de geestelijke bijstand. Het deed ons bijzonder goed na een afscheid van de gemeenteraad in 1990 u, burgemeester v/d Munnik, secretaris Izeboud en de voorlichter dhr. Bakx aan mijn ziekbed te mogen ontmoeten. Dank voor deze bezoeken, ook van de andere vrienden. Het heeft mij en onze familie verwon derd dat ik zoveel blijken van medeleven van jul lie mocht ontvangen. Daarom nogmaals onze oprechte dank, L.J. Koopman Op D.V. donderdag 4 maart is het 50 jaar gele den dat onze ouders en grootouders Jan en Koos Voshol in het huwelijk zijn getreden. Wij feliciteren ze van harte en wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Jaap en Laura Nel en Ad Aagje en Ger Ina en Jan Sjaan en Adri Marjan en Jan Gerrit en tCorina Bram Conny en Bram Anja en Jaco en kleinkinderen St. Philipsland, maart 1999 Op 2 maart 1999 zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders G.D. de Jonge en M.L. de Jonge-Anthonisse 55 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele gezonde jaren. Kees en Ina Miriam en Jan, Mirna Niels en Sandra Gerry en Dini Marco en Connie Corné Angela Tonny en Jaap Peter en Merel Dennis en Femke Cisca en Jan Arné Mara Sint-Maartensdijk, februari 1999 Onze lieve Oma Hage hoopt zaterdag 27 februari 81 jaar te worden! Hartelijk gefeliciteerd door uw klein- en achter kleinkinderen en een gezellige dag toegewenst! St. Annaland: Anita Danny, Kelly en Stefan Dinteloord: Curia Franklin Sanne Gerry, Annette, Hans, Peter co. Emmeloord: John Trudy Wilco Hanny Geralda Rolf Caroline en Marie-Louise St. Annaland: Nadja Ivo Jos Samantha Ivan, Anne Irma St. Maartensdijk: Ellen, Gerrian Carolien Februari 1999. Van harte gefeliciteerd! Het is echt waar: deze man wordt vandaag 40 jaar. Anneke Dennis Chantal Tholen, februari 1999 Mart Hartelijk gefelici teerd met het beha len van de rang marinier eerste klas Pa en Ma Jolanda, Kees Arnold, Judith Johan, Rianne Christian Poortvliet, februari 1999 Ons aller Kobus heeft 't toch gered, daarom wordt 'ie nu in het Thoolse Krantje gezet. De HEAO afgerond, en dat in 4,5 jaar, eigenlijk dachten we: die is zo rond 2005 eens klaar! Dus deze prestatie verdient beslist een compliment, dus als je denkt dat je deze jongen kent, stuur 'm een leuke kaart of zo, dan zorgen wij wel voor het cadeau! Het is zo ver! Morgen gaat (o)pa Marus in de VUT. Geniet ervan samen. Je kinderen en kleinkinderen Tholen, februari 1999 St. Maartensdijk, 22 februari 1999 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven die wij zo wel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma ELIZABETH AALBRECHTSE-SLAGER willen wij u hartelijk danken. In het bijzonder Dr. Kale, verzorgend personeel en vrijwilligers van bejaardentehuis Ten Anker. Jo Aalbrechtse Willie Wolff Jeroen Tholen, februari 1999 Heden is geheel onverwachts uit ons midden weg genomen onze broer, zwager en oom ARIE HOOGERBRUGGE echtgenoot van Mieneke van Ast in de leeftijd van 46 jaar. Namens de zussen, broers, schoonzussen, zwagers, neven en nichten Oud-Vossemeer, 22 februari 1999 Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze geliefde zwager en oom ARIE HOOGERBRUGGE echtgenoot van Mieneke Hoogerbrugge-van Ast in de leeftijd van 46 jaar. Rinus en Annie Lenie en Marien Narda en Jaap Jo en Jaap Neven en nichten Heinkenszand, 22 februari 1999 Psalm 42:6 Wat buigt gij u neder, o mijn ziel en zijl gij onrustig in mij? Hoop op God. want ik zal Hem nog loven mijn Verlosser en mijn God. Na een korte slopende ziekte heeft de Here, in Zijn wijsheid tot Zich genomen, mijn lieve vrouw, mijn dochter, onze (schoon)zus DIRKJE BOERS echtgenote van Jasper Leendert v.d. Linden 30 oktober 1951 23 februari 1999 J.L. v.d. Linden A. Boers-Zoutman H. Madern N. Madern-Boers P. Boers Th. v.d. Linden A.G.J. v.d. Linden-Leeflang T.C. Boom-v.d. Linden A. v.d. Linden A. v.d. Linden-Rietveld St. Maartensdijk: Gouda: Roden: Delft: Gouda: Gouda: Voorschoten: Bergen op Zoom Correspondentieadres: Bloemenlaan 118, 4695 HG St. Maartensdijk De dienst van herdenking en gebed zal plaatsvin den zaterdag 27 februari a.s. aanvang 14.00 uur in de "Ontmoetingskerk", Zuidplantsoen 3, Poort vliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, 15.00 uur, op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenisplechtigheid in de aula van de begraaf plaats. Liever geen bezoek aan huis, geen bloemen Voor diegenen die onverhoopt geen kaart hebben ontvangen, verzoeken wij dit bericht als uitnodi ging te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster en collega DICKY VAN DER LINDEN-BOERS Van 16 augustus 1975 tot heden is zij werkzaam geweest bij onze gemeente waarvan de laatste jaren binnen de afdeling Volkshuisvesting, Milieu en Bouwzaken. Met gevoelens van grote dankbaarheid en waarde ring gedenken wij al hetgeen wat zij gedurende deze periode ten dienste van de gemeenschap heeft verricht. Haar enthousiasme en hulpvaardigheid zullen wij blijven gedenken. Wij wensen haar man Jasper en de familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dra gen. Namens het gemeentebestuur en medewerk(st)ers van de gemeente Tholen, de burgemeester, H.A. van der Munnik de secretaris, A.G. Izeboud Sint-Maartensdijk, 25 februari 1999 Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega DICKY VAN DER LINDEN-BOERS Ze zal in onze herinnering blijven als een toegewijd collega met karakter, een eigen mening, een spor tieve en collegiale instelling. Wij wensen Jasper en de familie veel sterkte toe in de komende periode. De collega's van de afdeling Volkshuisvesting, Milieu- en Bouwzaken Sint-Maartensdijk, 25 februari 1999 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van DICKY VAN DER LINDEN echtgenote van onze collega Jasper van der Linden Wij wensen Jasper en familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers van Maasair b.v. Halsteren/Oosterhout Februari 1999 De grootste deugd is hartelijkheid Een mens kan niet van iedereen houden maar hij kan wel hart hebben voor iedereen. Moeilijk zijn de woorden te vinden om ons verdriet te uiten toen we hoorden dat DICKY VAN DER LINDEN op 23 februari 1999 na een kort ziekbed is overle den. Een "prachtmens" is van ons heengegaan. Dicky was er vanaf de eerste uren van onze vereni ging bij. De centrale figuur, een "moeder" binnen onze kleine vereniging. Betrouwbaar, eerlijk, moedig en standvastig in haar overtuiging stond zij altijd voor ons en ieder een klaar. In leegte blijven wij achter met sterke en mooie herinneringen. Onze gedachten gaan uit naar haar man Jasper en al haar andere dierbaren. We hopen dat ieder de kracht vindt om dit verdriet te verwerken, moedig en dapper in de geest en overtuiging, waarmee Dicky zelf het leven tege moet trad. Bestuur en leden van korfbalvereniging Emergo St. Maartensdijk, februari 1999 Verdrietig en veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze gedreven voorzitter DICKY Zij heeft zich vele jaren met hart en ziel ingezet voor onze vereniging. Wij zullen haar missen en met dankbaarheid aan haar terugdenken. Wij wensen Jasper en familie alle kracht toe dit verlies te verwerken. Namens het bestuur en alle leden van sportvereniging N.A.K.S. St. Maartensdijk, 23 februari 1999 Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weel. hij redt hel niet. Je streelt zijn wang. je ziet zijn ogen. je bent bevangen door verdriet. Tocll ben je dankbaar voor z'n einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. omdat hel niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Met diepe droefheid, maar met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en bete kend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve, zorgzame pa JOHANNIS DE JONGE HAN in de leeftijd van 56 jaar. Dieneke de Jonge Dennis 4697 HG Sint-Annaland, 21 februari 1999 Burg. Smithstraat 26 Geen bezoek aan huis Heden donderdag 25 februari om 13.30 uur wordt er een samenkomst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint-Annaland. In deze samenkomst willen wij Han gedenken. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, nutar altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze lieve schoonzoon, zwager en oom HAN DE JONGE St. Annaland: D. de Bruine-Goedegebuure Capelle a/d IJssel: Gillis en Marry Diana en Martime St. Annaland, februari 1999 Ons bereikte het droevige bericht dat na een lang durige ziekte is overleden ons gewaardeerd collega HAN DE JONGE St. Annaland: St. Annaland: Poortvliet: St. Annaland: Johan en Petra Ronald en Jolanda Bram en Ina Marloes Adri en Tonny Leo en Jacobien Cherise We wensen Dieneke en Dennis veel sterkte toe. St. Annaland, februari 1999 Vol bewondering over de manier waarop hij moe dig zijn lijden heeft gedragen namen wij kennis dat zondag is overleden onze buurtbewoner HAN DE JONGE slechts 56 jaar oud. Wij wensen Dieneke en Dennis veel sterkte toe. Bewoners Burg. Smithstraat St. Annaland St. Annaland, februari 1999 De mensen van voorbij, zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Verdrietig zijn wij om het overlijden van DICKY V.D. LINDEN Ze was de grote inspirerende kracht binnen ons korfballeven. De korfbalvrienden uit Tholen-Stad Tholen, februari 1999 Hierbij willen wij iedereen bedanken die na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa MARUS MARINUS VOSHOL in welke vorm dan ook hun medeleven hebben betoond. E.J. Voshol-de Klerck Martin en Jonel Naomi Tholen, februari 1999

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 4