Stavenisse wisselt direct van trainer D66 CKXX) WHS F.S.V. Bistro 't Baeken Dames Smerdiek geven Meeuwen het nakijken Eerste jongensteam van Smash'76 op tweede plek Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur Eerste nederlaag Denk en Zet STEM Lijst 5 Van Haaften nieuwe renner bij junioren LEEN RIJSTENBIL VERMAL ASSURANTIEKANTOOR V. J. BEEKERS Donderdag 25 februari 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Knop moet plaatsmaken voor Smits Betrokkenheid Grootste tegenvaller Monsterscore WHS 5 tegen Krabbendijke Vosmeer 4 scoort erop los Hydrauliekslangen Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Standen DSVF Sponsor WHS 2 Hoofdsponsor WHS 1 Wenst WHS veel succes VOETBALSCHOENEN ALTIJD 10% KORTING hairstyling shop Wij wensen WHS veel succes toe! Café-Cafetaria en Bistro Molendijk 6, 4697 ET St. Annaland Tel. 0166-653262 Murphy Dienstmededelingen Pupil van de week Scherpenisse b.v. RT ALTIJD MET ZOVEEL KEUS Doorgaan!! Wedstrijdbal Dè sportshop van het eiland Tholen Weststraat 1 Scherpenisse LEVERANCIER VAN INBOUW EN WITGOEDAPPARATUUR Telefoon 0166-663855 Verzekeringen Hypotheken Financieringen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet telefoon: 0166-612509 Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Audi De dames van voetbalvereniging Smerdiek speelden zaterdag uit tegen Meeuwen uit Zoutelande. De wed strijd was voor beide teams belang rijk, om kans te blijven maken op het kampioenschap. In de eerste minuten was Meeuwen zeer veel in de aanval en kwam Smerdiek er moeilijk uit. Na tien mi nuten ging de spits van de tegenstan der goed door op links en schoot uit de schuine hoek keihard in, maar keeper Connie Gulden tikte de bal over het doel. Gelijk daarop volgde een aanval, dankzij Josca Jansen die de bal meegaf aan Diana Stolk. Met een prachtig schot maakte zij er 1-0 van. Meeuwen probeerde nog met af standsschoten de gelijkmaker te sco ren, maar Gulden hield alle ballen uit het doel. Kort voor de rust werd de goed spelende, maar moegestreden Dian van Bloppoel gewisseld voor Corina Oudesluijs. Na de rust ging Meeuwen nog meer op de aanval spelen om alsnog gelijk te komen. Hierdoor kreeg Smerdiek ook meer ruimte om aan te vallen. Een aanval via Helmi Nelisse, Ramo- na van Tiggele en Diana Stolk ging net langs de verkeerde zijde van de paal. De spits van Meeuwen liet zich een aantal keren vallen, in een poging een penalty te versieren, maar de scheidsrechter trapte hier niet in. Een kwartier voor het einde maakte Stolk een einde aan de illusies van Meeu wen door op een diepe bal van Anke de Jong door te gaan. De keeper maakte een onzekere indruk en Stolk speelde de bal door naar de inkomen de Ramona van Tiggele. Die kon voor het lege doel niet missen en maakte er 2-0 van voor Smerdiek. Meeuwen was van slag. Gulden zorgde erook in de tweede helft met een paar schitterende reddingen voor, dat de tegenstander niet de kans kreeg te scoren. Vlak voor tijd kreeg Meeuwen nog een penalty na een overtreding van Chantal Bijl binnen de 16-meterlijn. Deze werd hard in geschoten, met een 1-2 voor Smer diek als eindresultaat. De stand na de ze wedstrijd: Smerdiek 14 39 Meeuwen 12 33 Kloetinge 12 19 ZSC 11 18 Oostkapelle 13 17 DFS 12 15 SKNWK 10 6 Nieuwland 12 6 Bevelanders 10 3 Treinmodelbeurs. Zaterdag wordt in De Vroone te Kapelle de Zeeuwse trein-modelruilbeurs gehouden. Van tien uur tot half vier kunnen spoor- fanaten zoeken naar aanvulling voor hun collectie. Omdat het de 10e keer is dat de beurs wordt georganiseerd, krijgt iedere bezoeker een attentie. Rien Smits wordt met directe in gang de nieuwe trainer bij voet balvereniging Stavenisse. Het be stuur zette maandagavond de samenwerking met trainer Jaap Knop stop en trok binnen enkele uren Stavenissenaar Smits als op volger aan. Rien Smits was eerder ai twee seizoenen trainer bij zijn dorpsclub. Voetbalvereniging Sta venisse maakt bij het zevende lus trum een bewogen seizoen mee. Eerst waren er grote wisselingen in het bestuur, wat nu gevolgd wordt door een tussentijds vertrek van de trainer. Het bestuur gaf maandagavond aan trainer Jaap Knop te kennen dat men de samenwerking wilde stop pen. De inwoner van Anna-Jacoba- poldcr zag zelf ook geen perspectief meer om zijn contract nog uit te die nen. Eerder had Knop al besloten aan het eind van het seizoen de club te verlaten. „Op deze manier weggaan bij je eerste seniorenclub is natuurlijk niet leuk, maar mijn motivatie om dit seizoen af te maken was niet groot", concludeert Jaap Knop. „Wanneer ik mijn contract zou uit dienen, bestond het gevaar dat de problemen zouden gaan escaleren. Het vertrouwen van de spelersgroep werd steeds minder en de animo was gering. Er zijn zelfs trainingen niet doorgegaan wegens een te ge ringe opkomst. Op dinsdagavond waren er gemiddeld zes personen aanwezig. Op donderdag was de op komst hoger, maar niet optimaal. Diverse spelers hadden voor hun af wezigheid een goed argument, maar bij anderen was er een te geringe motivatie. Ook bij het maken van de opstelling voor de wedstrijd stuitte ik op problemen. De basis is erg smal. Als daarbij dan ook nog de animo om te trainen afneemt, raak je ook als trainer minder gemoti veerd. Ik vraag mij af of een vereni ging als Stavenisse nog wel met een betaalde trainer moet werken, zeker daar het vorige bestuur aangaf dat men minder belang hechtte aan het prestatiegerichte van het eerste team", aldus de vertrekkende Jaap Knop. Het nieuwe bestuur heeft echter nog steeds als doelstelling om met de kleine vereniging het maximale eruit te halen. De nieuwe voorzitter Frans Lindhout polste diverse trai ners. Hij trok onder andere aan de bel bij Rini Broeren uit Tholen, maar moest uiteindelijk toch een beroep doen op oud-trainer Rien Smits, die al twee seizoenen werk zaam is geweest bij Stavenisse. „Ik stond hier niet op te wachten en betreur dat het nodig is dat ik tus sentijds het trainerschap overneem. Door de betrokkenheid die ik als in woner van Stavenisse bij de club heb, wil ik deze taak toch op mij ne- Riert Smits. men. Toen er in november een be- stuursprobleem was, heb ik zelf met enkele leden mensen benaderd om een nieuw bestuur te vormen. Die personen hebben nu omgekeerd een beroep op mij gedaan.", vertelt Rien Smits, die als trainer ook nog actief is geweest bij het reserveteam van WC en na zijn periode bij Sta venisse nog door NVS uit Nieuw- Vossemeer werd benaderd. „In perfect overleg is deze trainers wissel tot stand gekomen", aldus voorzitter Frans Lindhout. „Als het onderling niet goed klikt, is het niet zinvol om nog verder te gaan. De relatie tussen trainer en spelers groep was al lange tijd niet goed, maar toen de problemen zich voor deden had het vormen van een nieuw bestuur alle aandacht nodig. Nu dat zitting heeft, worden er stap pen genomen om andere problemen op te lossen. Het nieuwe bestuur meent dat deze stap in het belang van de vereniging gemaakt moest worden.", motiveert Lindhout het standpunt van de bestuurders van Stavenisse. Trainer Jaap Knop denkt dat zijn periode bij Stavenisse toch nuttig is geweest. „Stavenisse was voor mij een opstap om als seniorentrainer actief te zijn. De animo bij de spe lers was voor mij de grootste tegen valler. Achteraf had ik beter na één seizoen al weg kunnen gaan. Een vertrek op deze wijze is niet leuk, maar ook van deze dingen leer je. Ik kijk er nu naar uit om bij Lepel- straatse Boys aan de slag te gaan. Ik ga ervan uit dat het daar beter zal gaan", aldus Jaap Knop, die bij Sta venisse ook vervangend keeper was. Zijn opvolger Rien Smits hoopt de club weer in een opwaartse lijn te krijgen. „De trainingsopkomst moet beter worden. Ik hoop dat ik er in slaag om de animo bij de spelers weer te doen toenemen." Tholense Boys is de enige streek- club die voor het nieuwe seizoen nog niet van een trainer is voorzien. De derdeklasser hoopt nog deze maand de onderhandelingen af te ronden. Schaakvereniging Denk en Zet uit Scherpenisse is in de vijfde ronde te gen haar eerste nederlaag aan gelopen. Koploper de Zwarte Dame I uit Kruiningen bleek met 6,5-1,5 te sterk voor het Thoolse team. Denksport Denk en Zet moest het echter stellen zonder drie van haar vier beste spelers. J. de Graaf deed mee op het eerste bord. maar het bleek al snel dat hij het wed strijdritme ontbeerde. Tegen de sterkste speler uit Kruiningen kwam hij al snel achter te staan, waarbij hij moest opbok sen tegen twee sterke centrumpionncn. Door een beslissende koningsaanval over de damevleugel moest hij zich uit eindelijk gewonnen geven. Opvallend goed werd er gepresteerd door H. Dijke op het vierde en W. de Rooy op het zesde bord. De tegenstan der van Dijke was op papier sterker, maar het evenwicht werd niet daadwer kelijk verbroken, waarna tot remise werd besloten. De Rooy, hoewel vorig jaar nog uitkomend bij de jeugd, deed ook niet onder voor zijn tegenstander en het punt werd gedeeld. Op het vijfde bord kwam Corné van der Slikke minder sterk uit de opening en moest het initia tief aan zijn tegenstander laten. Door een combinatie verloor hij materiaal en was hij gedwongen zich gewonnen ge ven. Eniz Kostura speelde op het derde bord een degelijke partij, die grotendeels gelijk opging. Hij probeerde in het eind spel nog voordeel te halen, maar moest toch berusten in een remise. Gillis Dij ke. die inviel op het achtste bord, had prima kansen beslissend voordeel te krijgen en het eerste punt binnen te ha len voor Denk en Zet. In het middelspcl had hij door tactisch spel de partij naar zich toe kunnen halen, maar hij verga loppeerde zich, waarna hij het op moest geven. Tegen Krabbendijke 4 had WHS 5 weinig tegenstand, alleen in het begin had Krabbendijke twee goede moge lijkheden om de score te openen maar liet deze onbenut. Toen het allemaal kijk en luister naar onze tv- en radio uitzendingen op Omroep Zeeland m DEMOCRATEN Advertentie I.M. een beetje begon te lopen bij WHS, kwam het al snel op 1-0 door Samir. Daarna ging het vrij snel met de doel punten. Het werd 2-0 door Marijn Snoep die de bal kreeg nadat Nico Ha- ge die halverwege de helft van de te genstander had onderschept. Snoep schoot hem langs de keeper. 3-0 werd het door Hage zelf, die de bal kreeg - na een mooie 1-2 combinatie tussen Samir en de man van de wedstrijd, de 53 jarige Wim van Vossen - en hard in schoot. Hage maakte er ook 4-0 van. Ditmaal schoot hij er een corner in die genomen werd door Han Vroegop. Het laatste doelpunt voor de rust werd ge scoord door Peter Scherpenisse die een 1-2-combinatie met opnieuw Hage zelf afmaakte. In de rust werden er vier man gewis seld zodat er wat veranderingen in het elftal kwamen. Zo ging Bram Bevelan der van rechtsachter naar de spits en dat resulteerde al snel in de 6-0 toen hij een voorzet van Han Vroegop hard inkopte. Nog geen 5 minuten later werd het 7-0, opnieuw uit een voorzet van Vroegop die deze keer werd inge kopt door Scherpenisse. De 8-0 kwam tot stand toen Kees Koopman de bal inspeelde op Bevelander. Deze liet de bal door de benen gaan en vervolgens schoot Samir in het net. Tenslotte werd het nog 9-0 door invaller Erwin Meijn- derls die net als bij vrijwel alle andere doelpunten de keeper over de grond verschalkte. De vierde keus van Vosmeer was veel te sterk voor het jeugdige Noordhoek 2. Met de rust stond het al 3-0 en uiteinde lijk wonnen de oranje-zwarten met 8-1. Na vijf minuten spelen rondde Leo Ha- vermans een dieptepass doeltreffend af. Dezelfde speler scoorde halverwege de eerste helft ook 2-0, door de bal op aan geven van Jack Mosch over de doelman te lobben. Uit een lange pass van John Weijers scoorde Mosch vlak voor rust 3-0. Ook in de tweede helft had Vosmeer veel meer balbezit, maar aanvankelijk bleven de kansen uit. In plaats daarvan wist Noordhoek halverwege via de counter op 3-1 te komen. Maar even later werd Leo Havermans in het strafschopgebied gevloerd. De dader kon voortijdig gaan douchen, terwijl Mosch de toegekende strafschop benutte. Hierna waren de Brabanders de draad volledig kwijt. Martin v.d. Plas tekende op aangeven van Havermans 5-1 aan en vervolgens rondde Chris Burgers een combinatie tussen Henk Potappel en Mosch doel treffend af. Een afstandsschot van Van der Plas betekende vijf minuten voor het einde 7-1 en even later bepaalde Potap pel uit een moeilijke hoek de eindstand op 8-1 Het eerste jongensteam van Smash '76 is opgeklommen naar een stevige tweede plaats in de landelijke B-klasse, met slechts een paar punten afstand van Bel- crum 2 uit Breda. Met nog zeven wedstrijden te gaan, zit een kam pioenschap er nog gewoon in. Het jongensteam speelde zaterdag uit te gen Rijnsoever in Katwijk aan de Rijn. Smash moest het zonder Gabriël Gunter stellen, die geblesseerd is aan zijn hand. Beide teams stonden even sterk voor de wedstrijd. Het werd echter een 8-2 over winning voor de Stallanders, waarbij Matthijs Bruijnzeel en Anné van Dijke ongeslagen bleven en alleen Peter Bazen op de beslissende momenten een beetje geluk moest missen. Toch won de laatste ook een partij. Bruijnzeel en Van Dijke wonnen ook het dubbelspel. Het tweede herenteam van Smash speel de het afgelopen weekeinde een thuis wedstrijd in de vierde klasse tegen Sios 2 uit Roosendaal. Heren 2 is volop in de strijd tegen degradatie. De inzet is om puntjes te verzamelen en niet te dik te verliezen. David van Driel zat op het re servebankje, zodat Kees van Poortvliet. Adrie Aarnoudse en Rafaël Fructuoso aan de tafel stonden. Het werd een 7-3 nederlaag, wat betekent dat er drie pun ten bij komen. De punten werden ge scoord door Fructuoso (2 keer) en Aar noudse (één keer). De dubbel ging nipt verloren. Jongens 2 won met 8-2 thuis van Tanaka 3 uit Etten-Leur. Johan Gunter boekte drie overwinningen en Rudi Hage en Harm Westdorp elk twee. Gunter en Westdorp wonnen ook het dubbelspel. Na twee nederlagen heeft dit team nu ook weer tweemaal achter elkaar ge wonnen. Bij het derde jongensteam won de Thoolse jeugdkampioen Colin Bolier al zijn partijen tijdens een uitwedstrijd te gen Markiezaat 2 uit Bergen op Zoom. Matthijs v.d. Graaf won tweemaal en Hubert Bruijnzeel éénmaal. Bruijnzeel en v.d. Graaf wonnen ook het dubbel spel. Jongens 3. dat in de vorige compe titie degradeerde uit de tweede klasse ju nioren, is nu weer kampioenskandidaat in de derde klasse. Jongens 4 verloor zaterdag tijdens een wedstrijd in de derde klasse aspiranten nipt van Hotak 3 uit Hoogerheide. Rcm- co Vroegop. de sterkste speler van het team, kon wegens vakantie niet mee doen. Wouter Koppejan was zijn vervan ger. Met een 6-4 nederlaag had jongens 4 een prima uitslag, daar Hotak de kop loper is. Arno Bruijnzeel won twee par tijen en Tim Westerlaken en Koppejan elk één. De laatsten verloren echter het dubbelspel. Het beginnersteam van Smash heeft het zeer moeilijk in de eerste competitie. Zaterdag werden ze voor de vierde keer met 10-0 verslagen. Hun tegenspelers hebben kennelijk toch meer ervaring. De spelers waren Ellen Hage, Tom Over- beeke en Aron Rijnberg. Hage kwam za terdag wel dicht bij het eerste punt. maar ze verloor haar eerste wedstrijd toch in drie games. De dubbel samen met Over- beeke verloor zij eveneens. Het komend weekeinde gaat heren-1 op bezoek bij de Brabantse kampioenskan didaat OTTC 2 in Oss. Het is nog onze ker wie er moeten spelen, want Ad Ver- hage is verhinderd. De stand van dit moment: 1 Tios 18 p; 2 OTTC 2 17 p; 3 Luto 2 16 p; 4 Smash '76 1 15 p; 5 Roosendaal 12 p; 6 Van Liempt/TTSV 12 p. In sportzaal de Wellevaete worden zater dagmiddag vanaf twee uur vijf thuis wedstrijden gespeeld. Van de senioren teams speelt heren 4 dan tegen TCS 5 uit Steenbergen. Ook jongens speelt thuis tegen Wibats 2 uit Den Haag. Jongens 2 speelt tegen het eerste jongensteam van Markiezaat. Jongens 3 speelt tegen TCO '78 uit Ossendrecht, jongens 4 tegen Belcrum 7 uit Breda en jongens 6 tegen Roosendaal 2. Het eerste meisjesteam ontvangt Markiezaat 2 uit Bergen op Zoom. In de strijd om de percentagetro fee gaan Matthijs Bruijnzeel en Johan Geluk aan de leiding, met elk honderd procent. Vanaf dinsdag 2 maart begint voor de jeugd (beginners) de training weer om 18.45 uur, in plaats van 19 uur. Dit blijft zo tot aan de zomervakantie. Zaterdagavond 24 april wordt vanaf half acht in de St.-Baafskerk te Aar denburg het Zeeuwse sportgala ge houden. Op het gala (vorig jaar in Tholen) worden de sportvrouw, -man en -ploeg van het jaar gekozen. Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 0166-603497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Ook Kees Wilsing kon op het zevende bord geen potten breken. Al kort na de, opening kwam hij te veel onder druk te staan en moest opgeven na een beslis- sende koningsaanval. Dig de Graaf had op het tweede bord als geen ander kans om een vol punt voor de vereniging bin- nen te halen. Stukje bij beetje had hij voordeel opgebouwd en ging met twee1*' pionnen voordeel het eindspel in. Met nog enkele minuten op de klok werd het echter snelschaken. Hij blunderde en liet zich mat zetten. Hierdoor werd de eind stand bepaald op 6,5-1,5, zodat het kam pioenschap al min of meer beslist is. De volgende wedstrijd is in Kruiningen te gen het tweede team van Zwarte Dame. Uitslag standcompetitic van Dam- en schaakvereniging Flipland: J. v.d. Velde 15-23; A. Slager 14-21; J. Joppe 12-19; J. den Braber 14-15; G. v.d. Velde 11- 11; J. Noorthoek 11-10; W. Drenth 9-6; J. Moedt 6-3; J. v.d. Reest 16-4; J. Rog geveen 4-0. Uitslag bekerwedstrijd dammen: J. Jop- pe-A. Slager 0-2; J. v.d. Recst-J. Moedt 0-2; J. Noorthoek-G. v.d. Velde 2-0; W. Drenth-J. v.d. Velde 0-2. Advertentie I.M. Marco van Haaften uit Stavenisse gaat in het nieuwe wielerseizoen wedstrijden rij den bij de junioren. De broer van amateur Arjan van Haaften probeert met trai- ningsritten zijn conditie op peil te krijgen. Bij een trainingsrit op de Borchwerf te Roosendaal behaalde Van Haaften zijn eerste succes, door als eerste junior over de meet te komen. De concurrentie bij deze rit was echter beperkt. Marco van Haaften is evenals zijn broer Aijan lid van wielervereniging Wille- brord Wil Vooruit, die gisterenavond de ploegenvoorstelling hield. Bij de ama teurs-elite wordt de Thoolse inbreng ge vormd door John den Engelsman uit St.- Annaland en Arjan van Haaften uit Stavenisse. „Dit seizoen neemt onze vereniging weer deel aan de nationale clubcompeti tie. Er is een redelijke kans dat deze Thoolse renners ook zullen worden inge zet. Zeker Arjan van Haaften heeft met het behalen van de districtscompetitie aangetoond dit werk aan te. kunnen", vertelt teammanager Jan Gommers. Per klassieker worden er zes coureurs gese lecteerd uit de groep van 24 renners waarover de Brabantse wielervereniging beschikt. De uit Oud-Vossemeer afkom stige Ruud Havermans blijft eveneens voor wielervereniging Willebrord Wil Vooruit rijden, maar hij wil vooral aan de criteriums gaan deelnemen. De uit St.Maartensdijk afkomstige oud-wielren- ster Bella Hage blijft verzorgster bij Wil lebrord Wil Vooruit. electro world. de wereldzaak die je kent molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563 Autobedrijf A. van Vossen voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 aan zou zetten voor een offensief, was te verwachten. Daarbij kregen ze door hun speelwijze het thuispubliek achter zich, en tenslotte deed ook de scheids rechter nog een duit in het zakje. Het thuispubliek als twaalfde man heb ik helaas dit jaar bij onze thuiswedstrij den nog niet veel gezien. In vroegere competities was het een steevast gege ven, dat WHS na rust richting kantine wilde en moest voetballen, om de zo hoognodige twaalfde man achter zich te krijgen. Tegen FSV moet vanuit de groep een dergelijk sein ook maar eens afgegeven worden, zodat het publiek warm gaat lopen. Het voorbeeld heb ben we toch nog op ons netvlies? Wat FSV betreft: met respect voor iedere te genstander, maar ik kan moeilijk zeg gen dat ze een wonderploeg hebben. Als we hun toppers (o.a. Elenbaas) in bedwang kunnen houden, dan voorzie ik mogelijkheden op winst. We zullen dan echter op en top gemotiveerd moeten zijn om een prima prestatie neer te zetten. Theo Moerland. Vijf keer drie is vijijijijijfffftien, zes keer drie is aaaaaachttien, zeven keer drie isWat ik aan het doen ben? De tafel van 3 nog eens opfrissen, die juf frouw Van de Burg er rond 1960 klassi kaal bij mij ingepompt heeft. Lief mens was dat, die juffrouw. Een tafeldiploma bestond nog niet; wel viel de hoon van je klasgenootjes je ten deel, als je na vijftig keer repeteren met de hele klas nog steeds die rottige tafels niet onder de knie had. En bij een lachwekkende stommiteit kon je ook gerust een pets voor je kop krijgen van de juffrouw, hoor. Pedagogiek en didactiek waren termen die toen heel wat anders inhiel den dan heden ten dage. Er waren te vens nog maar weinig geleerde logen en peuten. Er moeten nu dus eigenlijk bosjes mensen rondlopen met een schrijnend jeugdtrauma, want er wer den nog ai eens tere kinderzieltjes hard aangepakt. Kijk daarom maar eens goed rond in uw naaste omgeving. Ge lukkig gaat dat nu allemaal veel en veel beter,toch? Tja, we kunnen nog 8 x 3 24 punten halen. Veel, hè? Maar ik vrees, dat we daar niet aan gaan komen. Nu ik toch aan het vrezen ben: ik vrees zelfs, dat we gaan degraderen. Maar daarover een volgende keer. Op dit moment heeft WHS op voetbalgebied te maken met de Wet van Murphy, die ons grijnsla chend op de hielen blijft zitten. Vrij ver taald: een ongeluk komt nooit alleen! Het gelijkspel tegen Noad was op zich een terechte uitslag, maar de manier waarop het tot stand kwamOm uit je vel te springen, als je WHS-aanhanger bent. Zullen we zachtjesaan de blik maar op de vierde klasse gaan richten? Of is er iemand in staat die Murphy voorgoed van Stalland af te trappen? Voor zaterdag 6 maart aanstaande staat voor de DERDE keer de partij tegen Baronie op het programma. Reeds 2 thuispagina's zijn eerder aan deze ontmoeting gewijd. U zult het mij derhalve niet euvel duiden, als u volgende week geen bijdrage van mijn hand in de Eendrachtbode zult aantreffen. Er zijn nog wat plaatsen vrij op het sponsorbord in de WHS-kantine. Vaders, moeders, opa's en oma's: waar blijven jullie? 't Is voor uw eigen koters! Komende zaterdag wacht de wedstrijd tegen FSV uit Fijnaart. Jimmy van Ha gen, spits van de E-pupillen, staat het eerste dan bij. Daar zal het dus niet aan liggen, als er niet gewonnen wordt. Jimmy is fan van Wamberto van Ajax, omdat die tweebenig is en veel scoort. Zouden er bij WHS wellicht te veel een- beners rondlopen dan? Hij houdt van voetbal, basketbal en computeren. Zijn liefste wens is dan ook om twee com puters te hebben, met veel spelletjes er op. Waarom twee, Jimmy? Zitten je va der en moeder misschien te veel achter die ene? Jimmy wil later dierenarts wor den; een mooi, maar moeilijk beroep. Probeer immers zelf maar eens een blinde-darmoperatie uit te voeren bij een zieke mier! We wensen je zaterdag een leuke middag toe, Jimmy, met ein delijk eens een overwinning voor WHS. Nieuwlandseweg 5, St. Annaland Groothandel in levende en gerookte paling Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec- M tro World geeft u een strakke voorzet en het enige f wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel opstrijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit gespeeld. Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking Bouwbedrijf A. Rijnberg 'Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 73c Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk C Telefoon 0166-662315 Zoals ik al meerdere keren heb aange haald, betekende de winterstop voor WHS dikwijls een ommekeer naar bete re tijden. Er werd dan het een en ander rechtgezet. Dat we in 1999 met drie ge lijke spelen nog altijd ongeslagen zijn geeft moed, maar zet helaas geen zo den aan de dijk. Afgelopen zaterdag dachten we met de eerste overwinning van het seizoen huiswaarts te keren, maar moesten we DIK in blessuretijd alsnog de overwinning uit handen ge ven. Een grote domper voor de ploeg, en we moeten ons nu afvragen of we dit goed kunnen verwerken, om straks niet met dichtgeknepen billen FSV te moeten bestrijden. Wat WHS tegen Noad liet zien, was niet goed. Wel werd duidelijk dat er voor de punten werd geknokt, hetgeen er voor mij en onze achterban onvoorwaarde lijk bijhoort. Met wat meer voetbalintel lect hadden we dit Noad al voor rust op een grotere achterstand kunnen zetten, en was na de thee de counter beter be nut. Dat vervolgens Noad na die voor ons magere 0-1 achterstand na rust kunststoframen - deuren bouwprofielen - rolluiken zonwering - garagedeuren serres fabricage kozijnen Canadaweg 6 - 4661 PZ - Halsteren Tel.: 0164-683425 - Fax: 0164-685756 Veilingweg 11 - 4697 RB Sint-Annaland Postbus 29 - 4697 ZG Sint-Annaland Tel.: 0166-652904 - Fax: 0166-653453 Hotel, café, restaurant en slijterij De Gouden Leeuw gooit er deze week een wedstrijdbal tegenaan voor WHS. Voor vele Stallandse liefhebbers van een versnapering is dit een bekende loca tie. Je kunt er terecht aan de bar, waar Merien doorgaans vrolijk koutend zijn gasten bezighoudt, of in de slijterij, waar Margot de scepter zwaait en haar klanten adviseert en van hartverwar- mertjes voorziet. De Gouden Leeuw beschikt ook over een kwalitatief hoog staande hotelaccommodatie, en voor feesten en partijen is het eveneens een solide adres. Merien en Margot: na mens WHS hartelijk bedankt. fabricage rolluiken/ zonwering/ garagedeuren Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 SHOWROOM DAGELIJKS GEOPEND 08.00 -17.00 UUR Molenstraat 13, St. Maartensdijk Tel. 0166-662253-663631/663676 Jimmy van Hagen WE WETEN EEN BANK WAAR SPORTERS VEEI PLEZIER VAN HEBBEN De Rabobank is een bank met een idee. Het idee heet samenwerken'. Met wortels in de plaatselijke samenleving heeft de Rabobank als geen ander een traditie van samenwerken en bouwen aan relaties. ASSURANTIEKANTOOR ■1111 Vit# II uw adres voor alle verzekeringen Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 Ook vandaag staat de Rabobank nog steeds midden in de samenleving. Dat uit zich naast goede en betaalbare diensten en produkten ook in de samenleving op het gebied van welzijn. Waarbinnen sport een belangrijke plaats inneemt. Geen wonder dat we daar graag een steentje aan bijdragen! Grindweg 15 4691 ES Tholen Tel.: 0166-607050 Fax,: 0166-607235 E-Mail: act@tip.nl Home: www.tip.nl/users/act ences Rabobank St.-Annaland-Poortvliet 0166 - 602121

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 15