Vergadering NPV maar matig bezocht C.J. Stouten bewaakt belang van koninkrijk in Antilliaanse regels Veel carnavallers met 'anhenaeme joekte' op de been in Gróót Pesóót en Toppers van de week Thoolse milieuambtenaar vertrekt naar Curagao Betho krijgt certificering veiligheid Thuiszorg breidt zich sterk uit NPV en euro Ghor gaat op in GGD en cpa Technobus met hulpmiddelen voor ouderen Volgend jaar kan jeugd luusj e sbokaal verdienen in optocht Expositie werk Ard Burgers 1,99 1.49 4.50 1,80 1,80 1,69 2,48 1,99 2,49 0,99 1,99 2,89 1,25 2,59 1,89 1,89 Donderdag 18 februari 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 De eerste jaarvergadering van de gefuseerde afdelingen Tholen en Sint-Philipsland van de Nederlandse patiënten vereniging (NPV) in 't Ouwe RaecTuus in Poortvliet werd donderdag matig bezocht. Van de 1036 leden waren er nog geen veertig aanwezig. In alle woonkernen zijn bij de leden uitnodigingen bezorgd, maar volgens voorzitter D.F. Duine is het mogelijk dat het onderwerp veel leden niet aansprak. Uit het jaarverslag van de NPV bleek dat de vrijwillige thuiszorg zich sterk heeft uitgebreid. Chronisch zieken Universiteit zoekt Tholenaren voor kankeronderzoek Kwaliteit Beleidsmedewerker milieu C.J. Stouten van de gemeente Tholen verruilt Sint-Maartensdijk voor Willemstad op Curasao. Op het Antilliaanse eiland gaat hij aan de slag bij het kabinet van de gouverneur. „Hoewel ik het in Tholen prima naar de zin heb, was dit een unieke kans die ik niet wilde laten schieten", vertelt de vertrekkende ambtenaar. Prachtige kans Groot dorp Kinderkopjesprijs Varkens Sportduiken Onderzoeksteam moord draait nog op volle sterkte Albert Heijn St.-Philipsland, Achterstraat 52. Albert Heijn Tholen, Kotterstraat 61. 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. „We vinden het jammer dat er niet meer mensen zijn. Gelukkig bent u er wel. Het kan samenhangen met het onderwerp dat behandeld wordt. Pal- liatieve zorg (waarbij de verzorging van de zieke de nadruk heeft boven genezing - red.) is nog niet bij vele mensen bekend," zo antwoordde Dui ne op een vraag van mevr. Van Haaf- ten uit Sint-Maartensdijk die vond dat er zo weinig belangstellenden waren. De afdelingen van Tholen en Sint- Philipsland gingen op 2 juli samen. Het bestuur telt acht leden, waarvan twee uit Sint-Philipsland. In het be stuur waren M. J. van den Dorpel-van der Maas en G. Mol-van de Berg af tredend en herkiesbaar. Omdat er geen tegenkandidaten waren, werden beiden in het bestuur herkozen. Financieel kende de NPV een gezond jaar. De inkomsten bedroegen 3239 gulden, waarvan 318 gulden afkom stig van de afdeling Sint-Philipsland en 608 gulden drxrr de verkoop van artikelen. De afdeling gaf 2835 gul den uit. Een flink aandeel, 993 gul den, ging naar de jaar- en extra leden vergadering. Bedroeg het saldo op 1 januari 1998 nog 2946 gulden, het eind van het jaar werd afgesloten met 3350 gul den, zo meldt het financieel verslag. Het eigen vermogen van de vereni ging bedraagt 4324 gulden. Er waren geen vragen over het verslag. De kas- commissie bekeek de cijfers en keur de het verslag goed. De vrijwillige thuiszorg verleende vorig jaar beduidend meer hulp dan het jaar daarvoor. Het aantal aanvra gen bleef toen beperkt tot één, maar in 1998 deden 12 mensen een beroep op het project vrijwillige thuiszorg van de vereniging. Het ging om de zorg voor ouderen en gehandicapten, oppassen bij terminale ziekte, zorg verlening bij demente ouderen en chronisch zieken, vervoer en hulp bij tijdelijk zieken. In totaal verleenden de vrijwilligers 297 uren hulp waar bij de zorg voor demente ouderen 165 uren vergde. Aan vier hulpaanvragen kon de vrij willige thuiszorg niet voldoen we gens tekort aan vrijwilligers. ,Om in de toekomst zorgbehoevenden niet teleur te stellen zijn nieuwe vrijwilli gers noodzakelijk.' zo schrijven H. Heijboer en G. Akershoek in het jaar verslag. Dc jaarvergadering werd geopend door voorzitter D.F. Duine met de schriftlezing uit psalm 103 over de barmhartigheid van David. De NPV moet met de tijd mee, zo dacht secretaris C. Verloop van de afdeling Tho len van de Nederlandse pa tiëntenvereniging. Hij tikte voor de penningmeester M. Wieringa het financieel ver slag 1998 uit op zijn compu ter en zette achter de saldi in guldens ook maar de waarde in euro's. We kennen de om rekening reeds enige tijd op bankafschriften, maar in een financieel jaarverslag van een vereniging is het beslist nog niet gebruikelijk. Verloop: „We moeten een keer omschakelen naar een andere eenheid, toch? Het beste is om er vroegtijdig mee te beginnen. Verder zit daar geen betekenis achter, hoor. Ik was bezig het ver slag uit te tikken op mijn computer en toen dacht ik: laat ik het ook maar in euro's doen. Het is een simpele om rekening. Zo kunnen we al vast aan het idee wennen. Het gebeurt al met giraal geld en ook op de loonstro- ken worden de bedragen al omgezet in euro's. Wij. als NPV willen met de tijd mee." Het saldo op 31 december 1998 bedroeg 3350 gulden of wel 1.520 euro. Het eigen vermogen 4.324 gulden ofwel 1.962 euro. Waarvan akte. De universiteit van Maastricht voert ten behoeve van de Nederlandse Kankerbestrijding een onderzoek uit naar de voorlichting over vroege ont dekking van kanker. Om dit onder zoek uit te kunnen voeren, zoekt de universiteit 1800 volwassenen in heel Nederland en ook uit Tholen. Deel nemers worden in drie groepen ver deeld. Allemaal krijgen ze op één moment informatie over vroege ont dekking van kanker thuisgestuurd. Verder wordt deelnemers op drie mo menten verzocht een vragenlijst in te vullen. Aan het onderzoek zijn geen kosten verbonden voor de deelne mers. De universiteit van Maastricht Het in 1997 begonnen project ter verbetering van de geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen (ghor), zal onder een geza menlijk bestuur komen van de cen trale post ambulancevervoer en de GGD Zeeland. Sinds de instelling is er de nodige discussie geweest bij gemeenten en geneeskundige organisaties over de bestuurlijke status van het ghor, omdat er nogal wat raakvlakken zijn met de ambu lancezorg. De provincie wil de ge meenten nu voorstellen om de GGD en de centrale post ambulan cevervoer, die nu beide gemeen schappelijke regelingen zijn, als één gemeenschappelijke regeling voort te zetten. De komende drie jaar rijdt in de pro vincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg een 'techno-zorgbus' rond. De bus bevat diverse hulpmiddelen voor ouderen en gehandicapten om thuis beter uit de voeten te kunnen met met verzorging, huishoudelijk werk en hobby's. De bus is een pro ject van Noord-Brabantse welzijnsor ganisaties, de stichting Gerontechniek en zorg en het instituut voor advies, onderzoek en ontwikkeling in Noord- Brabant (PON). Van half april tot en met half juni is de bus voor Zeeland gereserveerd. Onder meer ouderen bonden. vrouwenorganisaties, gehan dicaptenplatforms, vrijwilligersorga nisaties, de thuiszorg en gemeenten kunnen de bus 'boeken'. In de bus is bijvoorbeeld een aangepaste badka mer te zien, maar ook sociale alarme ring. hulpmiddelen bij huishoudelijk en algemeen dagelijks gebruik, hang en sluitwerk voor deuren, een auto matische deuropener en allerlei infor matie. Wie wil dat deze techno-zorg bus langskomt, kan hierover meer informatie krijgen bij het Zeeuws in stituut voor zorg, welzijn en cultuur (Scoop) tel. 0118-682578. Definitieve boekinaen worden gedaan bij PON tel. 0118-5351535. verloot zes cadeaubonnen van hon derd gulden onder de deelnemers. Per adres kan overigens maar één persoon meedoen. Mensen die inte resse hebben om mee te werken, kun nen contact opnemen met mevr. J. de Nooijer tel. 043-3881722 of een e- mail sturen (met naam en adres) naar j.denooyer@gvo.unimaas.nl. Met name de gezondheidszorg bleek zaterdag een thema in de carnavalsoptocht die door Oud- Vossemeer trok. Het motto 'M'n anhenaeme joekte' inspireerde de een tot een rijdende apotheek, de ander tot een reportageteam van CNN die dit virus onderzocht en weer een ander tot een parodie op de viagrapil. Ook de kreet 'Wat dienk jé d'r zelf van' - een bekend gezegde van huisarts De Looze - ontbrak niet in de leutstoet. De dokter zelf kon de grap wel waar deren. Hij moest er smakelijk om la chen en legde de creatie vast op de gevoelige plaat. Overigens vervulde De Loozes woning nog een functie in het carnaval, zaterdagmiddag. Want toen de burgemeester op het balkon van de Vossenkuil op prins Wijte stond te wachten om hem de sleutel van het dorp te overhandigen, bleek deze bij de dokter te zijn. Hij vertoon de bij zijn eerste optreden (Wijte is prins Kedóóze opgevolgd) namelijk ziekteverschijnselen. Pliesie Witte en nar Baptist staken hun hoofden uit het raam van de bovenverdieping van de dokterswoning, omdat boer De Rieke bij de burgemeester stond te roepen. Ze meldden de ziekte van de prins. En dat ze op de bovenverdieping waren, verklaarden ze omdat dokter De Looze had voorgesteld het hogerop te zoeken. Op een brancard werd Wijte naar de Vossenkuil gedragen en toen hij onderweg al de carnavalsvierders zag en vrolijke deuntjes hoorde, knapte hij meteen op. De optocht kon zodoende op tijd be ginnen. Met 24 deelnemers was de animo weliswaar iets minder dan vo rig jaar, maar de zeskoppige jury vond dat in de kwaliteit een stijgende lijn zit. In Gróót Pesóót - zoals Vosse- meer tijdens het carnaval heet - doen vooral veel kleine groepen (tot en met drie personen) mee, dit keer twaalf van de 24 creaties. Daarbij viel op dat steeds meer deelnemers het publiek erbij betrekken. Zo interviewde CNN omstanders over het virus 'anhenae me joekte'; bood notaris Maris het publiek de gelegenheid om voorstel len te noteren voor de besteding van de zes ton die mevr. Van 't Hof naliet; werden 'viagrapillen' en bakjes friet of bitterballen uitgedeeld; of werden mensen uit het publiek gehaald om te worden ontdaan van asbestresten. Ook de Thoolse bouwclub zocht het in de medische wereld: met reanima- tie-apparatuur werd een hartstilstand te lijf gegaan door de Zuid-Afrikaan se specialist dokter Barnard. En Mart Franken stal de show in badkostuum en met 'kantelstrand'. Hij won er de Lamsóórenbokaal mee voor de meest carnavaleske creatie. Volgend jaar zal aan de prijzen een juryprijs - de luus- jesbokaal - worden toegevoegdwzo maakte de prins bij de prijsuitreiking C.J. Stouten op zijn werkplek in het gemeentehuis dat hij over ruim een week verruilt voor het gouverneurskabinet in Willemstad. Stouten (volgende maand wordt hij 33) werkte bijna vijf jaar op de af deling volkshuisvesting, milieu en bouwzaken van de gemeente. „En eerder al 2,5 jaar bij onroerende za ken, waarna ik nog bij mijn eigen gemeente Duiveland heb gewerkt." De onzekerheid als gevolg van de gemeentelijke berindeling van Schouwen-Duiveland deed hem be sluiten, terug te keren naar Tholen. Zijn werk bestond hier uit het voor bereiden van milieubeleidsadvie zen, het behandelen van de zwaar dere vergunningprocedures en van beroep- en bezwaarschriften. De af gelopen vijf jaar slokten de proce dures rond de vestiging van grote varkensmesterijen 70 tot 80 procent van zijn tijd op. Hoewel je werk dan al gauw eenzijdig dreigt te worden, zegt Stouten het tot nu toe niet ver velend te hebben gevonden. Tóch slaat hij nu een heel andere weg in. Want zijn nieuwe baan heeft niets met milieuzaken te maken. De ambtenaar beschouwt het als een uitdaging. „Ik ben een type dat zoiets wel ziet zitten. Natuurlijk is het een beslissing die je samen neemt; mijn vrouw en ik hebben al le voors en tegens afgewogen. Maar het is een prachtige kans en doe ik het niet, dan heb ik er morgen spijt van." De reacties van collega's in het gemeentehuis zijn heel verschil lend: de een vindt het geweldig, de ander zou het zelf nooit willen. „Het speelt natuurlijk best mee dat de Antillen eigenlijk een stukje Ne derland buiten ons land zijn. het is geen onveilig gebied", aldus Stou ten, die voor vier tot vijf jaar wordt uitgezonden. „Als juridisch medewerker van het kabinet van de gouverneur ga ik controleren of procedures en regel geving van de Antilliaanse overhe den wel stroken met het konink- rijksbelang", legt de in Oosterland wonende ambtenaar uit. Een voor beeld: op Sint-Maarten kan het ja ren duren eer over een verzoek tot naturalisatie beslist wordt, terwijl dat in Nederland een maand of acht vergt. „Dan is het onze taak daarin sturend op te treden om te proberen dat in overeenstemming te brengen met de Nederlandse praktijk." Zijn werk zal Stouten in contact brengen met ambtenaren en bestuurders van de regering en de diverse eilandsra den. Hoewel hij gaat werken vanuit Fort Amsterdam in de Cura?aose hoofdstad, zal hij ook regelmatig de andere Antilliaanse eilanden (Bo naire, Sint-Maarten, Saba en Sint- Eustatius) aandoen. Naast dit werk zal hij maandelijks gaan rapporte ren aan het Nederlandse ministerie van binnenlandse zaken (zijn nieu we werkgever) over de besteding van de budgetten voor het kabinet van de gouverneur. „Ik kom in een kleine organisatie te werken, een vijftiental mensen waarvan de helft Antilliaan is en de helft Nederlander. Van mijn directe chef - ook een Nederlander - heb ik inmiddels begrepen dat de ambte lijke cultuur daar heel anders is, vrij formeel nog", vertelt Stouten. En omdat gouverneur Saleh als hoofd van de regering en plaatsver vanger van het staatshoofd een hoog aanzien geniet, moeten zijn medewerkers in het openbare leven letten op wat ze doen. „Want hoe wel Willemstad 140.000 inwoners telt, is het net een groot dorp waar dingen nog sneller bekend zijn dan bijvoorbeeld hier in Tholen." Stou ten is voor deze baan uitvoerig ge screend. Via een training bij het koninklijk Nederlands instituut voor de tropen zijn de ambtenaar en zijn vrouw op de hoogte gebracht van het alge meen maatschappelijk leven in dit deel van het koninkrijk, dat zij nog niet eerder bezochten. „Over nor men en waarden, hoe om te gaan met de tegenstellingen tussen Ne derlander en Antilliaan en over de vrijetijdsbesteding bijvoorbeeld." Stouten realiseert zich dat Curasao geen paradijs is, maar dat schrikt hem niet af. In de media is de laat ste maanden veel geschreven over de kansarme jongeren (die massaal De mobiele apotheek van Rosalinda Goedegebuure sleepte in de optocht de tweede prijs in de wacht bij de kleine groepen. bekend. Deze is bedoeld als aanmoe digingsprijs voor de jeugd. De stoet, voor het eerst met politie-es- corte (maar goed ook, want pliesie Witte zakte door zijn fiets en dus was het voor hem behelpen), werd geo pend door de prinsenwagen. Bouw club Gróót Pesóót had een oude Berg se wagen aangepast; een reusachtig vehikel dat maar net door de Raad huisstraat kon en waarop 's morgens met een kraan het bovenstuk was ge tild. Vanaf de wagen keken niet alleen de prins en zijn gevolg neer op de stoet en de mensen langs de kant (op bepaalde punten was het bijzonder druk), maar ook het jeugdnarretje en - prinsesje. Jarco Havermans en Leonie Mosch waren als zodanig vrijdag avond gekozen voorafgaand aan de lampionoptocht. Dit nieuwe onder deel van de 'woaidaehen' (zoals car naval in Vossemeer met een eigen woord wordt aangeduid) trok 15(L deelnemers, die vergezeld door dé( drie plaatselijke dweilbands door het dorp trokken. Jeugdprinsesje en -nar- retje zaten daarbij, samen met prins Wijte, in een door paarden getrokken koets. Vrijdagmorgen was het carnaval al gevierd in peuterspeelzaal de Pluus en 's middags op de Die Heenetrecht- school en Sint-Anthoniusschool. 's Avonds sloeg het gemaskerd bal - het 'polderkoaitjesbal' - aan. „Het wordt elk jaar drukker", meldde een van de deelnemers. Ook hier waren fraaie creaties te zien, zoals een drietal dat op ludieke wijze het personeel van cafetaria Jadi uitbeeldde (beloond met de 'kinderkopjesprijs' van het jeugdgevolg). De manier waarop Al fred Vis en Clarinda Rijnberg het the ma aanleunwoning uitbeeldden, le verde hen de prijs op., voor de origineelste creatie, een zevental da mes kreeg de prijs voor het best uit beelden van het motto, terwijl Jonno Hoek en Jeffrey Geuze tot meest on herkenbare creatie werden uitgeroe pen. De gevelprijs, een nieuw erete ken voor de fraaist versierde woning, ging naar Frans Hommel aan de Ring. Na de optocht vierde de jeugd het car navalsfeest in de Vossenkuil, het zo genaamde 'vlóöiecircus'. Tussendoor werden de prijzen van de optocht uit gereikt. De uitslag is als volgt. Enke lingen (4 deelnemers): 1. Mart Fran ken 115 p, 2. Paul Timmermans (notaris Maris) 101 p. Kleine groepen (12 deelnemers): 1. Dries van Dienst en Alfred Hommel 113 p, 2. Rosalin da Goedegebuure 111 p, 3. Nancy, Hannie en Esther 110 p, 4. Klein- Pesóótse Krabbetjes 109 p, 5. de Tho- lenaartjes 108 p. Grote groepen (3 deelnemers): 1. de Dammekes 107 p, 2. Kleine Bouwers 105 p. Wagens (4 deelnemers, maar prinsenwagen bui ten mededinging): 1. Thoolse bouw- naar Nederland komen), de crimi naliteit en de drugshandel. Maandag over een week vertrek ken Stouten, zijn vrouw en twee kinderen naar het Caribische ei land. Hun huis in Oosterland hou den ze aan. In Willemstad mogen ze maximaal twee maanden in een vakantiewoning verblijven, maar het gezin zal zelf op zoek moeten naar een huurwoning. Ook moet voor het oudste kind een school worden gevonden. „Dat zal wel een particuliere school worden, want die sluiten beter aan bij het Nederlandse onderwijs." Stouten kijkt met plezier terug op zijn periode bij de gemeente Tho len. De milieu-ambtenaren hadden het er de laatste jaren niet gemak kelijk door de tegenstand onder de bevolking tegen de komst van grote varkensmesterijen. Voortdurend werden bezwarenprocedures ge voerd. „Soms denk je: daar heb je ze weer. Maar anderzijds kan ik heel goed begrijpen dat mensen zich er druk over maken. Dat zou ik zelf misschien ook wel doen als er zo'n stal vlakbij mijn huis kwam", stelt de ambtenaar. Hij had ander zijds te maken met de varkensboe- ren. „Voldoen die aan de milieure gels, dan is er geen sprake van overtredingen." Stouten zegt dat in feite de regelgeving het probleem is; de normen die de rijksoverheid hanteert, worden door burgers als niet juist ervaren. Inmiddels probe ren gemeente en provincie daarvoor bij de landelijke politiek een luiste rend oor te vinden. Dat het ook voor gemeenten niet gemakkelijk is, illustreert hij met een uitspraak van de Raad van State waarin de richtlijn veehouderij en stankhinder onderuit wordt gehaald. „Sinds 1996 hebben gemeenten die gehan teerd. Verleende vergunningen wor den door deze uitspraak in feite vernietigd, maar het is niet zo dat gemeenten daarbij fouten hebben gemaakt." Ondanks alle kritiek die er door be zwaarmakers richting de gemeente en de ambtenaren wordt gespuid, vindt Stouten niet dat hij weieens onheus is bejegend. Regelmatig trof hij inwoners, maar ook var kenshouders, voor de Raad van Sta te om een geschil te beslechten. „Natuurlijk is er altijd een span ningsveld en is een bepaalde beslis sing voor mensen soms moeilijk te verkroppen. Maar ik heb altijd ge probeerd met alle partijen zo goed mogelijk om te gaan." Voor één hobby is Stoutens nieuwe woonplaats een waar paradijs: sportduiken. „Dat doe ik heel graag, maar de laatste jaren alleen nog in het buitenland." In de Oos- terschelde wordt het alsmaar druk ker en hoewel de flora en fauna er mooi zijn, is het zicht er tot zo'n vijf meter beperkt. In tropische wa teren is dat heel anders, weet Stou ten, die in zijn leven onder meer al Nieuw-Zeeland en gebieden in de Stille Zuidzee bezocht. Nu gaat hij dan kennismaken met Midden- Amerika en dat avontuur trekt de ambtenaar, die morgen zijn laatste werkdag in Tholen beleeft, wel. club 111 p, 2. bouwclub Gróót Pesóót 2 97 p. De prinsenwagen van de bouwclub won een tweede prijs in De Heen en Halsteren, en een derde prijs in Woensdrecht/Hoogerheide. In Hal steren werd de Thoolse bouwclub eerste bij de middengroepen en de Neutekraekers werden tweede in de D-categorie. Dat vreugde en verdriet ook tijdens het carnaval niet ver uit elkaar liggen, bleek zaterdagavond bij de afsluiting op de 'stasse mispit' (het parkeer- pleintje aan de noordkant van de Ring), het vellen van de roos. Prins Wijte vroeg de carnavalsvierders, na de zevensprong, om het lied van de stasse mispit aan te heffen ter nage dachtenis aan het eerste jeugdprinses je (in 1996) Karin Lont, die eerder in de week in haar tegenwoordige woonplaats bij een verkeersongeval om het leven kwam. Carnavalsclub De Vlooientrappers kijkt terug op een druk en geslaagd carnavalsfeest. De Betho (sociale werkplaats voor de Bevelanden en Tholen) krijgt het VCA-certificaat met twee sterren. Het bedrijf dat de wet sociale werk voorziening uitvoert en waarvan ook een werkplaats in Tholen staat, geeft daarmee aan te voldoen aan de wettelijke veiligheidseisen. In de Arbo- en milieuwetten staat aange geven aan welke eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en mi lieu de werkgevers in Nederland moeten voldoen. Er is een certifice ring opgesteld die aangeeft dat on dernemers zich aan dergelijke bepa lingen houden. Dat is de veiligheids checklijst aannemers (VCA) gewor den. Men kan VC A-gecertificeerd worden op twee niveau's: met één (beperkte goedkeuring) of twee sterren (algemene goedkeuring). Voor de twee sterren wordt niet al leen de directe beheersing van de veiligheid getest, maar ook de vol ledige organisatie van de bedrijfs veiligheid. De Betho telt ruim 500 medewerkers waarvan er 100 werk zaam zijn in het hoveniersbedrijf (aanleg en onderhoud van tuinen, parken en plantsoenen) en de rest bij het industrieel bedrijf (bijvoor beeld verpakking en montage). De hovenierstak van de Betho ontvangt morgen (vrijdag) het VCA-certifi- caat met twee sterren. Om dat te krijgen, zijn alle veiligheids proto collen verbeterd en alle machines en andere werktuigen gekeurd op veiligheid. Er is extra aandacht ge geven aan het uitvoeren van risico volle taken en de leiding behaalde het certificaat 'vakbekwaamheid VCA in de groene sector'. In zorgcentrum De Schutse te Sint- Annaland loopt van 27 februari tot en met 14 mei een tentoonstelling van werk van Ard Burgers uit Sint- Annaland. De expositie van dit kleurrijke werk gaat uit van de Kunstsjop, een dagbestedingspro ject van de Lambertijnenhof in Ber gen op Zoom. Het rechercheteam in Kruiningen dat onderzoek doet naar de moord op de 29-jarige Cedric Zimmerman, is nog steeds op volle sterkte bezig aan de zaak. Zimmerman (zonder bekende woon- of verblijfplaats) is van Antilliaanse afkomst en werd in het weekeinde van 16 en 17 januari door wandelaars dood aangetroffen op de Philipsdam. De man lijkt con tacten in de drugswereld te hebben gehad, maar de politie doet daar over verder geen uitspraken. „Er is nog genoeg te onderzoeken, maar inhoudelijk kunnen we daar nog geen mededelingen over doen", zegt politiewoordvoerder J. van Mourick. Ta*, owe Donderdag vrijdag en zaterdag Grof volkoren brood Maisbol, melkboterbol, zachte bol sesam of meergranenpuntjes 4 stuks Appelflappen 4 stuks Chipolatapunt Schwarzwalder kirschpunt Maandag: Eierkoeken 5 stuks voor Dinsdag: Bolussen 4 stuks voor Woensdag: 8 Krentenbollen halen en maar 6 betalen I/OH <yi9eHU*a{delót4 Bospeen per bos Bloemkool per stuk /Vo*i <\Hfe ule&tei^deltKci Tartaar 100 gram voor Wienerschnitzel 100 gram voor Biefstuk 100 gram voor Ook Albert Heijn is gecertificeerd met het p. v.e./i.k.b. Cervelaat 100 gram voor Gebraden frikandeau 100 gram voor Filet american 100 gram voor Kalfsfilet 100 gram voor vleeskeurmerk Woensdag 24 februari is onze winkel de hele dag GESLOTEN in verband met biddag albert heijn Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 9