A NIEUW Gratis Geen kerkmuren op vakantiebij belclub Plaatselijk nieuws VISSER Laban EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 februari 1999 Nieuwbouw Molenhoek VERF NODIG? Ruit pastorie ingegooid Film in de Oesterschelp H. Oldenburg winnaar Flessenactie voor Thjos Apparatuur gestolen Biljarten AVB naar Corrie Konings Carnaval op Die Heenetrecht Verharding van ijsbaan BIJ TAPIJTSPECIALIST VAN HOUTE Nieuw bestuurslid voor fanfare Accelerando Grondtransacties Beleidsplan Smash '76 Langlaufen Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Van Dijke koopt erfpacht Mishandeling Oostvest Bestel-/Bedrijfsauto's Uitbreiding Muijepolder Nieuwe archiefkasten Tweede beroep Bijeenkomst rond de overgang G. de Hond wint P. Bijl winnaar Bouwen aan Maluslaan Gemeenteavond Openbare dronkenschap Komedie Holland huis Ruiling in Molenstraat Ontvlechting bedrijven 500 gulden voor Rusland W. Bijl beste biljarter DAG EN NACHT Flipse en partners projectontwikke ling uit 's-Gravenpolder heeft van de gemeente een perceel grond ge kocht aan de Watermolen. Hetzelfde gebeurde door het plaatselijke aan nemingsbedrijf Van Bergen Hene gouwen. Dit betreft de tweede fase van de nieuwbouwwijk Molenhoek. Eerder kocht bouwbedrijf Hans Weggemans uit Sint-Annaland er al grond voor woningbouw. De ge meenteraad verwerkt maandagmid dag de financiële gevolgen van deze grondtransacties. Daarbij zit ook nog de aankoop van erfpachtgrond op het industrieterrein door dhr. M.J.M. de Jong van Thijs Metaal, een perceeltje aan de Kuipersdrccf. dat aan J.M. van Tiggele is verkocht en diverse stukjes grond aan de ei genaars/bewoners van de Prinses Christinastraat en de Prinses Mar grietstraat. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie LM. In de pastorie van de Gereformeer de Gemeente aan de Burg. van der Hoevenstraat vloog dinsdagavond rond zes uur een straatklinker door de ruit van de woonkamer. Het was dubbel glas van 2.40 x 1.30 meter. Ds. en mevr. De Jongste kwamen er ongedeerd vanaf. De politie heeft geen spoor van de dader. In zaal de Oesterschelp van de Christengemeente wordt zaterdag 27 februari de film 'The healing' vertoond. Deze gaat over een aan lager wal geraakte arts. die op een zendingspost in een achterbuurt komt te werken. Daar treft hij ie mand die is gespecialiseerd in het helen van gebroken harten. De film is geschikt voor alle leeftijden. Al eerder werden in de Oesterschelp films vertoond, waarvoor veel be langstelling was. Aanvang half acht. De film duurt ongeveer 70 minuten. Bij de wedstrijd van donderdag van klaverjasclub Stad Tholen is H. Ol denburg met ruim honderd punten voorsprong winnaar geworden. Er waren 21 deelnemers. Uitslag eerste vijf: I H. Oldenburg 5969 p; 2 A. Volwerk 5829 p: 3 P. Luten 5340 p; 4 M. Verkerke 5242 p; 5 P. Swart- hoff 5150 p. De Thoolse jongerensoos houdt za terdag 27 februari een flessenactie. Alle Thoolse kinderen mogen hier aan meedoen. De opbrengst is be doeld voor het onderhoud van het clubgebouw en de activiteiten. Van af 10 uur moeten de deelnemers de wijken in, om lege statiegeldflessen in te zamelen. Dit alles zal vanzelf sprekend gebeuren onder begelei ding van vrijwilligers en eventueel ouders. De inzameling duurt tot één uur. De deelnemers verzamelen om tien uur bij het Thjos-gebouw. Bij een inbraak in een vrijstaande woning aan de Meanderlaan is tij dens het weekeinde van 5 tot en met 7 februari onder andere geluids- en video-apparatuur weggenomen. De bewoners waren op dat moment af wezig. De daders hebben aanzien lijke schade aan de woning aange richt bij de inbraak. De politie is nog op zoek naar eventuele getui gen. 311 Oud-Vossemeer Uitslagen De Treffers: J. Etienne-D. van Driel 8-10; B. den Hollander-P. Vis 9.23-10; J. Hommel-P. de Leeuw 8,68-10; M. Hendrikse-K. Hommel 10-4,85; H. Hommel-D. den Hollander 10-9,57; P. Hommel- N. Rooijakkers 10-2,07. Kortste partij (15 beurten), hoogste serie 16 caramboles) en beste gemiddel de (3,33) P. Hommel. Een aantal leden van de Algemene vrouwenbond is vorige week mee geweest op een demonstratiereisje, waarin ook een optreden van de Corrie Koningsshow was begrepen. De dag begon moeizaam doordat bij Halsteren al een lange file stond. Later bleek dat bijna heel reizend Nederland die dag in de file had ge staan. als gevolg van de gladheid. In het Brabantse Rijsbergen was er van half elf tot twaalf uur een demon stratie. Na de maaltijd ging het ge zelschap naar het Vlaamse Zandho ven voor een muzikale show. Om half vijf begon de Corrie Konings show, waarbij de polonaise werd gedanst. Na afloop deelde Konings foto 's met haar handtekening uit en konden de feestgangers nog wat met haar praten. Hierna volgden nog twee bingorondes, waarbij le den van de AVB twee lelevisie's en een stereo-installatie wonnen. Na afloop kregen de deelnemers aan de demonstratiereis tal van cadeaus. De volgende dag had de AVB een Brabantse koffietafel georganiseerd, met boerenjongens vooraf en heer lijke vleeswaren als worsteballetjes, kopast. worst in de darm en diverse soorten kaas en brood. Vervolgens was er een verloting en een optre den van de carnavalsvereniging. De nieuwe leden van de AVB werden als het ware 'geridderd' en de Ncu- tekraekers zorgden voor de muzika le omlijsting van de avond. Zelfs degenen die pijn aan de knieën had den, deden mee aan de polonaise. Tot in de kleine uurtjes bleef het ge zellig. Voor 23 maart staat de vol gende gezellige avond op het pro gramma. Dan gaan de leden hooikippen maken. De Die Heenetrechtschool kreeg vrijdag bezoek van prins Wijte met zijn gevolg. De kinderen van alle groepen waren verzameld in de speelzaal, waar op de vrolijke tonen van de Lamsöóren de polonaise werd ingezet. Daarna werd per groep een modeshow gehouden. Prins Wijte, de nar Baptist, de Gróótste boer en Pliesie Witte ko zen de mooist verklede 'luusjes' uit en met veel verve werd de Zeven sprong gedanst en gezongen. Prins Wijte kreeg een mooie onderschei ding van de school omdat hij de mooist verklede prins van het dorp was. Nadat het bezoek was vertrok ken, nam dweilband de Neutekrae- kers het muzikaal over. Het gehos en gespring werd afgewisseld met snoephappen, aangeklede peperkoe ken eten en andere spelletjes. De middag werd afgesloten met een groot concert op het schoolplein, waarvoor de kinderen een enorme rammelaar hadden gemaakt. De werkgroep verharding ijsbaan is maandagavond bijeen geweest o.l.v. voorzitter J.P. Moerland. Secreta resse is mevr. A. Westerveld van het platform leefbaar platteland Tholen. penningmeester is W.J. Bazen, eveneens van het platform. Leden zijn mevr. E. Frigge-Hogesteeger van het platform, A. van Driel van Veilig Verkeer, PvdA-raadslid M.A.H. den Haan en M. Hage, die evenals de voorzitter vertegenwoor diger van de ijsclub is. Er worden nog vertegenwoordigers verwacht van het jeugd- en jongerenwerk, de politie, de gemeente en de Anne- was. Van de 11.500 m2 zal ongeveer 8000 nr met asfalt verhard worden en dat vergt tussen de 4 en 5 ton. Daarvoor hoopt men fondsen aan te boren bij de EU in Brussel, de ge meente, Jantje Beton, Kern waar pit in zit, enz. Overigens is de ijsclub nog druk bezig met een nieuw con tributiesysteem, waarbij voortaan gezinnen lid kunnen worden in plaats van voorheen individuele le den. Dat betekent actie op korte ter mijn, maar de verharding van de ijs baan is een kwestie van de lange adem gezien het vele geld dat met dit grote project is gemoeid. Bij aankoop van uw tapijt in St.-Maartensdijk ONDERTAPIJT EN LATTEN Advertentie I.M. Imanda van Vossen-Goedegebuure is Martin van Popering opgevolgd in het bestuur van de koninklijke fanfare Accelerando. Zij werd vrij dagavond in de Sakofahal door 25 leden gekozen. De periodiek aftre dende Bram Boon werd met 32 stemmen herkozen. Voorzitter Cor Vroegop bedankte Van Popering met wijn en bloemen voor de acht jaar dat hij deel had uitgemaakt van het bestuur. Aan het begin van de vergadering werd het overleden ere lid M. Moerland met een ogenblik stilte herdacht. Er werden 7 nieuwe leden toegelaten, wat de voorzitter uniek noemde omdat zo'n aantal lang niet voorgekomen was. Vier le den bedankten, waarmee het totaal op 51 kwam en 296 donateurs. In de financiële commissie maakte Ro bert Lupker plaats voor Marleen Polderman. Accelerando had finan cieel een goed jaar met een winst van 4161 gulden. De contributie gaat wel op aan de dirigentkosten en daarnaast zijn er nog fikse uitga ven voor de Zeeuwse muziek school. de Sakofahal en instrumen ten. Maar de gemeentesubsidie van 12 mille, de rommelmarkt, het oud papier, de loterij en zelfs de land bouw brachten de muziekvereni ging er in het natte jaar 1998 weer bovenop. De actie clubkas, die 707 gulden opleverde, wordt in maart herhaald. De voorzitter wilde Johai van Vossen belonen met een bier- pakket omdat hij het meest trouw was bij het repetitieb'ezoek. maar de slagwerker wimpelde die beloning af. Op 16 en 17 april is de jaaruit voering gepland, die in Franse sfe ren wordt gehouden in de Wellevae- te. In bestemmingsplan Stoofweg heeft de gemeente grond verkocht aan J. van Dijke uit Bergen op Zoom. Aan de Molendijk gebeurde dat met een perceeltje aan T.C. Blanken. Maandag 22 februari wordt er voor de zending oud papier opge haald. Advertentie I.M. Tafeltennisvereniging Smash '76 heeft vrijdag haar 23ste jaarverga dering gehouden. Aan het einde hiervan werd ook het beleidsplan 'Smash '76 op weg naar 2003' ge presenteerd. Een speciaal welkom was er voor hoofdtrainer G. Rens uit Halsteren, die zich onlangs heeft aangemeld. De diverse verslagen werden goedgekeurd. De contribu tie voor dit jaar blijft ongewijzigd. Het jaarverslag van de NTTB-com- petitie werd voor het eerst gepre senteerd door twee bestuursleden, te weten C. Hage en M. Saarloos. De eerste is wedstrijdsecretaris voor de jeugd en de ander voor de senio ren en het eerste jeugdteam. Hage noemde het debuut van het eerste jongensteam op landelijk C-niveau, vorig voorjaar. Er werd meteen een tweede plaats behaald, wat leidde tot promotie naar de B-klasse. Dit is het hoogste niveau dat Smash in haar bestaan heeft behaald. Vermel denswaardig was ook dat de vereni ging voor het eerst een meisjesteam kon laten uitkomen in de voor hen bestemde competitie. Daarvóór speelden zij in de jongenscompeti tie. R. Fructuoso kreeg de percentage trofee, de wisselbeker voor de beste competitiespeler van de club. Hij won 92 procent van zijn wedstrij den in de vijfde klas en neemt daar mee de trofee over van jeugdspeler R. Vroegop. Voorzitter Vroegop huldigde vervolgens de spelers van het tweede herenteam voor het be haalde kampioenschap in de vijfde klas van de najaarscompetitie. Ze kregen een medaille en een lint. Voor de pauze kwam Saarloos op nieuw met de uitslag van de ge speelde clubcompetitie bij de jeugd. Hieraan is alleen deelgenomen door de oudere jeugd. Winnaar werd J. Gunter, tweede werd R. Hage en derde M. v.d. Klooster. Geen van deze spelers was aanwezig op de vergadering. Na de pauze volgde bestuursverkie zing. C. Hage, A. Aarnoudse en C. Vroegop werden allen herkozen. In de kascommissie werd L. Guiljam opgevolgd door 'tafeltennismoeder' E. van Beek. Voorzitter Vroegop deelde verder mee dat P. van Dijke namens Smash zitting genomen heeft in de commissie 2000/525 jaar Sint-Annaland. In het beleidsplan heeft de club een aantal hoofddoel stellingen gepresenteerd voor de komende vijf jaar. Hierin zijn de sterke en zwakke punten in kaart gebracht. Na afloop was er nog bin go. Zaterdagmiddag zijn 26 kinderen van Smash naar de Vlaamse volks- spellenhal in Wemeldinge geweest. Ze hadden het uitje zelf bekostigd door een actie. Zaterdag hebben 52 inwoners een bezoek gebracht aan St.-Vith in de Belgische Ardennen om daar te gaan langlaufen. Om half zeven vertrokken de sneeuwliefhebbers met een touringcar naar België. Het werd een prachtige dag, want behal- Donderdag, vrijdag en zaterdag Haaskarbonade 1 kg 9,25 Ribkarbonade 1 kg 8,25 Schouderkarbonade 1 kg 6,- Drumsticks gem. of nat. kg 6,50 Maandag en dinsdag Rundvlees met randje 1 kg 12,50 Saucijzen 1 kg 7,50 Kipschnitzels 5 halen 4 betalen X Hacheevlees 400 gram 4,80 Katenspek 100 gram 1,25 Varkensrollade 100 gram 1,/b Gekookte lever 100 gram 0,98 Kipkrokanten 100 gram 1,50 In verband met biddag zijn wij woensdag 24 februari GESLOTEN Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie LM. vc de prima weersomstandigheden (veel zon, geen wind en veel sneeuw) was ook de sfeer goed. De laatste dagen was er sprake van ro vers (die langlaufers dwongen hun bezittingen af te geven) in het ge bied waar het gezelschap naartoe ging. maar daar had men zaterdag geen last van. De reis werd georga niseerd door Bricl en Sina Gunter. Stavenisse De gemeenteraad verwerkt maan dagmiddag de financiële gevolgen van de verkoop van erfpachtgrond op het bedrijventerrein aan techno- service Van Dijke en een perceeltje grond aan de Kerkstraat, dat b. en w. hebben verkocht aan J.M.L. Priem. Sint-Maartensdijk Naar nu pas bekend werd. maakte de politie dinsdagmiddag 2 februari proces-verbaal op wegens mishan deling na een burenruzie aan de Oostvest. Al jaren is er sprake van onenigheid en toen er die dinsdagmiddag rond half vier woorden vielen, ontstond er een schermutseling. Door het mes dat een 72-jarige man in zijn hand had, liep zijn 68-jarige buur man een hoofdwond op, die door de huisarts gehecht moest worden. Daarna deed hij aangifte van mis handeling, wat zijn buurman - die eerder meegenomen was door de politie - ook al had gedaan. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTS VERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Rasenberg uit Krabbendijke maakt het laatste gedeelte van be stemmingsplan Muijepolder bouwrijp. De aannemer was dins dag de laagste inschrijver met 824.000 gulden, exclusief btw. Van Dijck Petit uit Middelburg volgde met 827.600, HWZ uit Goes schreef in voor 838.000, gebr. Moerland uit Sint-Annaland wilde het karwei uitvoeren voor 851.000, Van Gelder uit Zierikzee voor 853.000 en Heijmans uit Roosendaal leverde een briefje in met 857.800 gulden erop. De aanleg van riolering en bestra ting aan de overkant van de Meer koetlaan begint in maart en moet in mei klaar zijn. Een stukje West poort wordt doorgetrokken, waar na er drie nieuwe straten worden aangelegd; de Kluutlaan. Reiger laan en Tureluurlaan. De oprit van de Groenendijk moet ervoor ver legd worden. De grond was tot voor kort van F. Lindhout, die via een overeenkomst de percelen aan de gemeente heeft overgedragen in ruil waarvoor hij er huizen mag bouwen. De gemeenteraad beslist maan dagmiddag over verhoging van het krediet voor de laatste fase van de Muijepólder. De 537.098 gulden die er eerder voor uitgetrokken is, blijkt niet toereikend. B. en w. wilden er. zonder dat ze toen al van de uitslag van de aanbesteding op de hoogte waren, 7 ton bij, zo dat het totaal 1.237.098 gulden wordt. Daar moet later ook nog straatverlichting van betaald wor den. B. en w. willen de afdeling interne zaken voor 62.500 gulden voor zien van nieuwe archiefkasten. De uit 1979 daterende kasten verto nen regelmatig gebreken. In de ruim 62 mille zijn bouwkundige voorzieningen inbegrepen. De ge meenteraad neemt hierover maan dagmiddag een beslissing en ver werkt dan tevens de verkoop van een perceeltje grond aan de Hoge- weg aan mevr. T.P. van Schaik. Ds A. den Hartog heeft wederom een beroep ontvangen, dit maal uit Kesteren. Onlangs werd al bekend dat hij een beroep ontvangen heeft van Maartensdijk. De plattelandsvrouwen houden volgende week donderdag een bij eenkomst in Haestinge, die als thema 'de overgang' heeft. Elke vrouw krijgt hier vroeg of laat mee te maken. De bijeenkomst - om kwart voor acht - begint met een lezing over het ontstaan van de overgang, ook wel menopauze genoemd, de veranderingen waar mee deze gepaard gaat en de mo gelijkheden die er zijn om de ne gatieve gevolgen op te vangen. De lezing gaat vergezeld van een dia presentatie. Na de pauze kunnen schriftelijk vragen worden inge diend. Na de beantwoording hier van worden nog documentatie mappen uitgedeeld. Klaverjasvereniging de Pendelaars heeft vrijdag wederom een compe titiewedstrijd gespeeld. G. de Hond eindigde op de eerste plaats, met een ruime voorsprong op nummer twee J. van Splunter. Uit slag: G. de Hond 5360 p; 2 J. van Splunter 5218 p; 3 C. Meijer 4772 p; 4 K. van de Hoek 4553 p; 5 J. Guiljam 4510; 6 C. Weeland 4467 p; 7 L. Kampman 4202 p; 8 P. van Bloppoel 4026 p; 9 M. den Haan 3880 p; 10 J. van Gorsel 3732 p. Bij biljartvereniging Bunny's Cor ner gaf P. Bijl donderdag zijn mede dingers het nakijken. Met 2,69 had hij het hoogste gemiddelde en met tien caramboles de hoogste serie. Uitslag: P. Bijl-M. Bazen 10-4.44; R. van Kampen-T. van Heere 10- 8,64; M. Bazen-N. Konijnenburg 10-7,06; Y. Borkent-K. Konijnen burg 10-7; Y. Borkent-T. van Heere 10-7,73; L. Veijgen-P. Bijl 10-9,3. Scherpenisse S.J. Effing uit Poortvliet heeft van de gemeente grond gekocht in be stemmingsplan Oost voor de bouw van een huis aan de Maluslaan. ln het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente wordt vrijdagavond de jaarlijkse ge meenteavond door jeugdvereni ging het Visnet gehouden. Hierbij zal A. Duyster spreken over de Tweede Wereldoorlog. Zowel ou deren als jongeren zijn welkom. Aanvang half acht. Een 38-jarige inwoner is vrijdag middag op de Nieuw-Beijmoerse- weg te Halsteren aangehouden we gens openbare dronkenschap. Toen de agenten hem aanspraken, duw de de man hen weg. Hij werd na een korte ontnuchteringsperiode, en met een proces-verbaal op zak. naar huis gestuurd. De toneelgroep van Ons Voordeel zal op 27 februari in het Holland Huis een voorstelling van de plat telandskomedie 'Help ik krijg een kind' verzorgen. De organisatie is in handen van de Dorpsgemeen schap. Aanvang half acht. Poortvliet In de Molenstraat heeft de ge meente grond geruild met D. van Beveren en aan de Zuidstraat met mevr. C. Geuze. Beide percelen liggen in het saneringsplan Kom, waar de panden van woninginrich ting Bouman-Potter nu helemaal gesloopt zijn. Het gat wacht op nadere invulling. Als dat net zo lang duurt als aan de overkant van de straat, moeten de inwoners nog veel geduld hebben. De gemeenteraad beslist maan dagmiddag over het beschikbaar stellen van 150.000 gulden voor ontvlechting van Budelpack en Bouman-Potter op het bedrijven terrein aan de Paasdijkdwarsweg. De actie van de School met de Bijbel ten behoeve van de christe lijke hulporganisatie Dorkas heeft 500 gulden opgeleverd. Met het geld wil Dorkas een gaarkeuken en een kleuterschool vlakbij Mos kou beginnen. De bedoeling was dat kinderen elke dag wat uit hun mond spaarden - snoep of eten - om zo de mensen in Rusland te helpen. Ouders, grootouders, an dere familieleden en kennissen hebben de actie gesponsord. Knutselen en kleuren zijn activiteiten tijdens de vakantiehijhelcluh in Tholen. Ruim vijftig kinderen begonnen dinsdag in de Oesterschelp van de Christengemeente in Tholen aan de activiteiten van de vakantiehij helcluh. Drie ochtenden komen de kinderen van vier tot en met twaalf jaar, om samen te zingen en in groepjes te knutselen en te kleuren. Vandaag (donderdag) zorgt het optreden van een goochelaar voor een verrassing. Elke dag helpen 20 tot 25 vrijwilligers (tieners en volwassenen) mee om de activitei ten in goede hanen te leiden. Erna Schot van de Evangelische gemeenschap De Schuilplaats in Bergen op Zoom nam het initia tief, en vond al snel een groepje me*sen hereid mee te doen: „Het is de eerste keer dat we het op de ze manier doen. Vier jaar geleden was het maar één dag, nu drie ochtenden. Het is een interkerke lijk gezelschap; er zijn kinderen van de Gereformeerde Kerk, de Hervormde Kerk, de Christenge meente, van de Hervormde Ge meente Immanuël en de Evangeli sche gemeenschap. Kerkmuren zijn niet belangrijk. Het gaat er om dat we samen één zijn en dat God centraal staat." Volgens Schot is het de bedoeling van de vakantiehijhelcluh om de kinderen bij de kerk te houden. „Ook op Tholen is er sprake van kerkverlating. We hopen met de viikantiebijbelclub dit proces te kJren." Predikbeurten Zondag 21 februari en Biddag woensdag 24 februari THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Korteweg, IJ- zendoorn. wo 9.30 en 19 u. ds. Den Ouden. HERV. GF.M. IMMANUEL 10 u. ds. Jellema, Bergen op Zoom. wo 19 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 en 17 u. ds. Vlaardingerbroek. wo 10 u. dhr. Walhout. 19 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van Vuuren. Maassluis. wo 10 u. kand. Van der Zwan, Sliedrecht. 18.30 u. ds. Vlietstra, Zeist. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. wo 10 en 19 u. ds. De Jongste 14.30 leesdienst. R.K.-KERK za 19 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Snijder, wo 10 u. ds. Snijder 19 u. ds v.d. Pol, Dinteloord. GEREF. KERK 10 u. ds. Poppe, 's-Hertogenbosch. wo 19 u. kand. Schipper, Kerkwerve. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van Vuuren, Maassluis, wo 10 en 14.30 u. ds. Vlietstra. 18.30 u. kand. v.d. Zwan, Sliedrecht. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 10 en 14.30 u. leesdienst 19.30 u. ds. Schultink. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Schaap, Moerkapelle. 18 u. kand. Hoek, Arnemuiden. wo 10 en 19 u. ds..Quist, Opheus- den. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30. 14 en 18 u. ds. De Pater. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. wo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Den Hoed. Sliedrecht. 18 u. ds. Noordam. Nieuwerkerk a/d IJssel. wo 10 u. ds. De Goei. 19 u. ds. Den Toom, Sommlesdijk. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30, 14.30 u. en 19 u. ds. Klok. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Blankers wo 9.30 en 14,30 u. ds. Den Hartog. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Haasnoot, Zwijndrecht. 19 u. ds. De Goei. wo 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30 u. leesdienst. 14.30 en 18.30 u. dhr. Molendijk, Oosterland. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 19.30 ds. Roos, Opheus- den. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. J. Lohuis. wo 9.30 en 19 u. ds. J. Lohuis. do 18/2 19.30 u.ds.J. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30, 14 en 18.30 u. ds. Beens, Nijkerk. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. wo 9.30 en 19 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. kand. Reijnders, Rijssen. wo 10 u. ds. Egas. 19 u. ds. Van Eckeveld, Kockengen. GEREF. KERK 10 u. Mevr. Keuning, Fijnaart. 14.30 u. dhr. Van Westen, Borssele. wo 10 u. ds. Broere. 19 u. dhr. Baas, Ooltgensplaat. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10, 14.30 en 18.30 u. ds. Hon- koop, Wageningen. SINT-PHELEPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Zorge, Ouderkerk a/d IJssel. 17 u. kand. Buitelaar, Rotterdam, wo 9.30 u. ds. Van Eckeveld, Koc kengen. 19 u. ds. Egas, Poortvliet. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. wo 9.30 u. ds. Schot, Krimpen a/d IJssel. 18.30 u. ds. Den Boer, Dirksland. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30, 14.30 en 18.30 ds. v.d. Meer, Krimpen a/d IJssel. ANNA IACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Boersma. wo 19 u. ds. Kroeze, Steenbergen. De eerste helft van de competitie van biljartvereniging Tolrust zit er al bijna op. Dat is later dan andere jaren, als gevolg van het grotere aantal leden. Afgelopen maandag werden weer een vijftal partijen ge speeld. W. Bijl gaf zijn medespelers op alle fronten het nakijken. Met 3,08 had hij het beste gemiddelde, met 11 caramboles de hoogste serie en met 25 beurten de kortste partij. Uitslagen: W. Bijl-H. Cornelissen 10-6.4; J. Niemantsverdriet-L. Bijl 9.12-10; G. de Jonge-M. Hage 10- 8,93; H. Rensink-M. Hage 10-6.07; L.. Bijl-H. Cornelissen 8,95-10. 'JlE VERDER PAGINA 17 Weekenddiensten HUISARTSEN Zaterdag 20 en zondag 21 febru ari en Biddag woensdag 24 febru ari Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. De Looze, Oud-Vossemeer tel. 672400. wo dr. Kale, Tholen, tel. 602542. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Van de Berge. St.-Annaland, tel. 652400. wo dr. Panis, St.-Maartensdijk, tel. 662400. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. Van Doesburg, tel. 572500. wo dr. De Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 502545. TANDHEELKUNDIGE HULP za en zo tandarts P. Schoenmakers, Steenbergen, tel. 0167-564942. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Oostcr- schelde. tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos semeer): mevr. P. Timmers, tel. 604969. Tot uw dienst KAMER VAN KOOPHANDEL ma. 22/2 gemeentehuis 9-12 u. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 18 t/m vrijdag 26 febr. donderdag 18 5.10-17.40 vrijdag 19 5.55-18.20 zaterdag 20 6.30-19.00 zondag 21 7.05-19.40 maandag 22 7.40-20.20 dinsdag 23 8.30-21.10 woensdag 24 9.30-22.15 donderdag 25 10.40-23.40 vrijdag 26 12.10--.-- di 23/2 3.45 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. Pak even uw zakboekje THOLEN t/m 28 febr. Expositie schilderijen Marianne v.d. Meer. bibliotheek. 19 febr. Verkiezingsbijeenkomst SGP. Wingerd 19.30 u. 24 febr. Thjos kindermiddag kijk doos maken, 14-15.30 u. 24 febr. Thjos inloopavond, weke lijks 19-22 u. 1 mrt. Ledenvergadering Onder-ne- mersver. Tholen, Meulvliet, 20 u. 3 mrt. Thjos Creamiddag met schmink, 14-15.30 u. OUD-VOSSEMEER 20 febr. 3e Winterserietocht Zuid westhoek w.s.c. Vosmeer, 9 u. Hof van Holland. 23 febr. Alg. ledenvergadering Het Scharretje, Hof van Holland. 5 mrt. Programma 'Bond en Blauw', Kiki Heessels, Vossenkuil, 20.15 u. SINT-ANNALAND 20 febr. Gezinsavond plattelands vrouwen. De Wellevaete, 19.30 u. 25 febr. Vergad. gebiedscommissie waterschap, Wellevaete 19.30 u. 27 febr. Jubileumzangavond VZOS, N.H.kerk 19.15 u. 2 mrt. Voorlichtingsavond Rabobank 'agrar. toekomst door samenspel', De Wellevaete 18.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 22 febr. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14 u. 23 febr. Vergad. comm. gem. ont wikkeling, gemeentehuis 19.30 u. BERGEN OP ZOOM 19 febr. 'The Country Music Hall of Fame', Maagd 20.15 u. 20 febr. Kostuumdrama 'Wilhelmina: Je Maintiendrai', De Maagd 20.15 u. 21 febr. Orgelconcert, Gertrudiskerk, 16 u. 23 febr. 'The Flying Karamazov Brothers, De Maagd 20.15 u. 25 febr. Moderne tragedie 'Volgens Myra'. De Maagd, 20.15 u. 26 febr. Balletvoorstelling 'Het Zwanenmeer', De Maagd 20.15 u. 27 febr. Concert 'The Deep River Quartet", De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY 1: Een luizenleven (Ned. gespr.) - do t/m zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. Star Trek: Insurrection - do en zo 18.30 en 20.45 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., ma en wo 20 u. ROXY 2: Antz - do t/m zo 16.15 u. Abcltje (Ned. gespr.) - do t/m zo en wo 14 u. Urban Legend - do en zo 18.30 en 20.45 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., ma en wo 20 u. CINEM'ACTUEEL 1-2-3: Meet Joe Black - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 20.30 u. Een luizen- leven (Ned. gespr.) - do en wo 14 u., vr t/m zo 14 en 18.45 u. You've got mail - do 14 en 20 u., vr t/m zo 14, 18.45 en 21.30 u., ma t/m wo u. Abeltje (Ned. gespr.) -do t/m zo en wo 14 u. Mulan (Ned. gespr.) - zo 16.15 u., wo 14 u. Enemy of the State - vr en za 18.45 en 21.30 u„ zo 16.15, 18.45 en 21.30 u„ ma en wo 20 u. Verrassingsvoorpremicre: do 20 u. Cinema Paradiso: Elisa beth - ma en di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 2