u BUDELPACK CO-PACKERS ZOEKT PRIMA STUURLUI co-packers Onroerend goed oedhart 'sij&KTANT PROJÈCbm$ER elpack cockers, detoekomsróoor creatieve aayk%Sl Hoofd Inkoop (HBO) WELKE LTS'ERS WILLEN ONS TEAM KOMEN VERSTERKEN? zuid-nederlandse EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 22 oktober 1998 Stuur snel uw sollicitatiebrief en uitgebreid curriculum vitae naar Budelpack co-packers b.v., t.a.v. (mevrouw) Joba Jansen P&O manager, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Vermeld op de envelop de functie waarnaar u solliciteert. Een psychologisch of een individueel assessment onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Goedhart Cooling Equipment b.v. ft ■■Wat is Z.N.C.? ■■Wat zoeken wij? ■t^sWat ga je doen? ■■MWat is je toekomst? ■HDe sollicitatie 8 Budelpack biedt een zee van mogelijkheden voor een ieder die graag werkt in een dynamische omgeving. Wilt u zich ook laten meevoeren op een storm van nieuwe technologische ontwikkelingen? Heeft u behoefte aan een avontuurlijk vak en nieuwe uitdagingen? Dan gaat het u bij Budelpack zeker voor de wind! t Kerngezond bedrijf dat sterk groeit t Prima salaris Uitgebreide opleidings mogelijkheden Ruime persoonlijke ontplooiingsmogelijkheden De creatieve topmonteur kan rekenen op de nodige variatie. U zorgt voor het nieuwbouwen/ verbouwen van installaties of componenten van verpakkingsmachinelijnen. U stelt verpakkings machines in en perfectioneert deze. U houdt het machinepark in optimale staat. Zeer ervaren monteurs krijgen tevens de verantwoordelijk heid voor de opbouw van compleet nieuwe verpakkingsmachinelijnen en de begeleiding van een groep monteurs. U participeert in dat geval in het projectteam. U rapporteert aan de manager technical operations. Informatie bij Jan van de Moosdijk, manager technical operations, telefoon 0166 - 61 99 84. Wat verwacht Budelpack van u? Diploma MTS-wtb aangevuld met ruime ervaring in de elektrotechniek en/of werktuig bouwkunde. Bekendheid met consumenten producten is een pre. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en heeft voldoende kennis van de Engelse taal en bent bereid ook consignatiediensten te draaien. De groepsleider productie geeft leiding aan een team van 7 tot 15 productiemedewerk(st)ers en/of operators. U begeleidt de medewerkers bij hun persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling. U organiseert en begeleidt de uitvoering van zeer verschillende en wisselende productiepro cessen en bent trouble shooter bij complexe projecten. U realiseert de productieplanning en -normen en bewaakt de kwaliteitsnormen. U zorgt voor de optimale combinatie van ver pakkingskwaliteit en -efficiency. U minimaliseert uitval en afval en registreert productiecijfers. U regelt de aan- en afvoer van materialen en gereed product en lost storingen op. U parti cipeert in het projectteam en rapporteert aan de production manager. Informatie bij Marines Lagemaat, plant manager, telefoon 0166 - 61 99 94. Wat verwacht Budelpack van u? HBO (of MBO+) werk- en denkniveau en aanwijsbare affiniteit met techniek. Ervaring in een productie-organisatie, bij voorkeur in een voedingsmiddelen- of farmaceutisch bedrijf. Leidinggevende capaciteiten en voldoende kennis van de Engelse taal. Bereid zijn om in wisseldienst te werken. De Quality Assurance engineer onderhoudt contacten met klanten en zorgt voor presentaties aan (potentiële) klanten. U adviseert klanten en projectmanagement inzake kwaliteits- en hygiëne- vraagstukken bij de projecten. U onderhoudt daarvoor contacten en bewaakt het niveau. U begeleidt verpakkingsprojecten op kwaliteits gebied, vertaalt klanteneisen in productiespeci ficaties en verricht validatie-onderzoek. U levert een substantiële bijdrage aan ons kwaliteitsborgingsysteem met kennis, analytisch en probleemoplossend inzicht. U dient gerichte verbeteringsvoorstellen in, zowel individueel als in teamverband. U voert zowel interne als externe audits uit. U rapporteert aan de Quality Assurance manager. Informatie bij Dick de Koning, QA manager, telefoon 0166 - 61 99 82. Wat verwacht Budelpack van u? Opleiding HAS levensmiddelentechnologie, HLO of HTS en affiniteit met QA. Kennis van kwaliteitsborgingsystemen en praktijkgerichte GMP. Kennis van relevante microbiologie. Kennis van de Engelse, Duitse en bij voorkeur ook Franse taal. Binnen een project zorgt de assistant project manager voor de planning, inkoop, voor raad en begeleiding van de project uitvoering. U onderhoudt hiervoor externe contacten met de opdrachtgever en leveranciers alsmede interne contacten met de productie, technische dienst en QA. Afhankelijk van het project neemt u - rekening houdend met uw ontwikkeling en affiniteit - taken van de project manager over. Tegelijkertijd maakt u deel uit van de afdeling logistics waarbinnen alle logistieke aspecten van de projecten worden georganiseerd. Hiertoe staan diverse systemen ter beschikking. Als lid van deze afdeling wordt van u een actieve bijdrage gevraagd bij de verdere ontwikkeling van systemen en werkwijzes. U rapporteert aan de logistics manager en participeert in het projectteam. Informatie bij Gino Siemerink, logistics manager, telefoon 0166 - 61 99 83. Wat verwacht Budelpack van u? HBO werk- en denkniveau bij voorkeur verkregen via een technische opleiding aangevuld met cursussen op logistiek gebied. Voldoende kennis van de Duitse en Engelse taal; kennis van de Franse taal is een pre. Kennis van de verpakkingsindustrie en de fast moving consumer goods markt is een pre. Budelpack co-packers is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met verschillende vestigingen in Nederland, Spanje en Groot Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent. Talrijke nationale en internationale fabrikanten van merkartikelen realiseren zich dat voor het verpakken van hun producten perfecte high-tech profes sionaliteit vereist is. Daarom schakelen ze Budelpack co-packers keer op keer in bij product introducties, voor promoties, of bij capaciteitstekorten. Ruim 50 verpakkings ruimtes zijn in Poortvliet beschikbaar voor het verpakken van voedingsmiddelen, cosmetica, hygiëneproducten, detergenten, huishoudchemicaliën en technische artikelen. In totaal omvat het machinepark ruim 100 verpakkingslijnen! Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack groep. Staaltjes van ons kunnen Bel voor een infopakket en een company video: afdeling P&O, tel. 0166 - 6199 81 of6199 69. Zo proeft u meteen de Budelpack inventiviteit. Nijverheidsweg 6. 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13. 4695 ZG Sint-Maartensdijk is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek. Het bedrijf met c.a. 150 werknemers is gevestigd te Sint-Maartensdijk, op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië met 25 mensen en een verkoopkantoor in Groot-Brittannië. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen, over de hele wereld ver deeld. Van de omzet wordt c.a. 70% gerealiseerd via export. Wij zoeken op korte termijn: Wat houdt uw functie in: U bent verantwoordelijk voor de inkoop van alle materialen/goederen voor de ge hele onderneming U geeft leiding aan assistent(e) inkoop en medewerkers van het magazijn U waarborgt de kwaliteit van de binnenkomende goederen middels een gedegen vendor rating systeem U sluit raamcontracten af met leveranciers van basismaterialen U gaat de nadruk leggen op single sourcing en minimalisering van de voorraden U wordt verantwoordelijk voor het, in overleg met onze afdeling automatisering, verder automatiseren van de papierstroom m.b.t. inkomende goederen U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Produktiebureau Wat heeft u Goedhart te bieden: U heeft een afgeronde HBO-opleiding met gevoel voor techniek (NEVl-opleiding strekt tot aanbeveling) U heeft een dynamische werkhouding met affiniteit tot verbeterprocessen in com binatie met organiserend vermogen U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Frans is een pre U bezit goede communicatieve vaardigheden Wat heeft Goedhart u te bieden: Wij bieden u een functie bij een dynamisch internationaal bedrijf met een leidingge vende positie in de markt. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstem ming met de zwaarte van de functie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment B.V., Postbus 13. 4695 ZG Sint-Maartensdijk t.a.v. dhr. M. Smits. Voor informatie betreffende de functie-inhoud kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H. van den Boom, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoon- nr. 0166.665.665 Zuid-Nederlandse Constructie B.V. (Z.N.C.) te Heijningen is een zelfstandi ge dochteronderneming van Z.N.S. Holding B.V. te Fijnaart. Z.N.C. is een toonaangevend bedrijf in apparaten- en werktuigbouw met 45 medewerkers, waar kwaliteit en servi ce de sleutelwoorden zijn. Daarom zijn wij voorzien van het kwaliteitscertifi caat NEN-IS0 9001. Een niet onaan zienlijk deel van de omzet wordt uit export verkregen. In verband met de opening van een nieuwe productiehal en uitbreiding van ons huidige team, zijn wij op zoek naar: Constructiebankwerkers Apparatenbouwers Lassers Als constructiebankwerker wordt van je verwacht dat je onderdelen van staalconstructies van allerlei afmetin gen samen gaat stellen aan de hand van tekeningen. Goed van tekening kunnen lezen is belangrijk. Bij het samenstellen komen ook las- werkzaamheden voor waar niveau 2 Mig/Mag een pre is. Als apparatenbouwer wordt van je verwacht dat je onderdelen van appa raten gaat samenstellen aan de hand van computertekeningen. Bij het samenstellen komen ook laswerk- zaamheden voor waar niveau 2 Mig/Mag een pre is. Als lasser wordt van je verwacht de samengestelde constructiedelen en apparaten af te lassen met gevulde draad waarbij niveau 3 voldoende is. Ervaring met andere lasmethoden is een pre. Mocht je niet aan de gestelde eisen voldoen, dan bestaat de mogelijkheid om vakgerichte- en interne cursussen te volgen. Dit heb je helemaal zelf in de hand. Groeikansen zijn er in onze organisatie voldoende. Wij bieden je de mogelijk heden om theoretische en praktische kennis verder te ontwikkelen. Heeft dit je interesse gewekt; schrijf dan een kort briefje naar Zuid- Nederlandse Constructie B.V., Postbus 114793 ZG FIJNAART, t.a.v. de heer P. Seelt.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1998 | | pagina 8