'Wandelvierdaagse wordt gewoon' Straatspeeldag in Sint-Maartensdijk Zeiltocht op Grevelingen Duidelijkheid over transporten van nucleair materiaal rEi ?Z Thol. Boys A derde piek in eigen toernooi Goed seizoen reserveteams van Vosmeer Kevin v.d. Hoek vijfde en zesde in ronde Venlo Donderdag 28 mei 1998 EENDRACHÏBODE, DE THOOLSE COURANT 21 Wim van Dijke tweede in Friese elfsteden-ultrarun Op de bres voor verkeersveiligheid Nieuwe rubriek epz Inforubriek epz kernenergie, nummer 2, mei 1998 epz wil misverstanden wegnemen Brochure over de jaarcijfers 1997 van de kernenergiecentrale Stichting Borssele 2004+ uerzet zich tegen sluiting kernenergiecentrale Tholense Boys A is derde geworden in de Bon Giorno Cup, een toernooi voor A-ju- nioren, dat van donderdag tot en met za terdag op sportpark De Bent in Tholen werd gehouden. Donderdagmorgen wer den de ploegen ontvangen. Het team uit het Belgische Wilrijk had zich afgemeld omdat een van de spelers woensdagavond tevoren dodelijk verongelukt was. In plaats daarvan speelde een team van voor namelijk senioren van Tholense Boys (het Dream Team) mee, natuurlijk buiten me dedinging. Met een minuut stilte werd het overlijden van de Belgische jongen her dacht. Om kwart voor twee begonnen donderdag de eerste wedstrijden. Tegen het eigen Dream Team won Tholense Boys A met 5-0 en ook RHS uit Hoogvliet werd aan de zegekar gebonden met 2-5. Na het eten was er een karaokewedstrijd die werd gewonnen door Joey Deurloo. De volgende dag begonnen de wedstrij den om tien uur weer. Union uit Nijmegen won van Tholense Boys met 1-2 en tegen SAB uit Breda speelden de geel-zwarten gelijk: 2-2. vv "94 uit Den Burg werd met 3-1 overwonnen, 's Middags werd er een zeskamp gehouden voor alle jeugdleden van Tholense Boys die door vrijwilligers, onder leiding van Leen Ttchem en Joke v.d. Wielen, werd opgezet. Na afloop was er voor de deelnemers chips en frisdrank. Het toernooi ging ondertussen gewoon door. De A-teams wierpen zich 's avonds op de zeskamp. Tijdens het laatste onder deel ging echter het zwembad kapot, waardoor de strijd moest worden gestaakt. Union werd winnaar. Zaterdagmorgen werd het toernooi hervat en Tholense Boys speelde 2-2 tegen FSV Witten uit Duitsland. Met WC '68 uit Halsteren had men aanmerkelijk minder moeite en de geel-zwarten wonnen met 1- 7. Desondanks was dat niet genoeg voor een finaleplaats. De eindstrijd ging tussen Union en Witten. Na gelijkspel won Union met strafschoppen (4-3). De Nij meegse ploeg werd daarmee eerste met 19 punten, gevolgd door Witten met 17 pun ten en Tholense Boys met veertien pun ten. Na de wedstrijden was er nog een verloting en sponsor P. Swarthoff reikte de prijzen uit. WC won de sportiviteits- prijs, net als vorig jaar. Het volgende A- toernooi van Tholense Boys is al gepland op 13, 14 en 15 mei volgend jaar. Liefhebbers van zeilen en natuur kunnen in juni hun hart ophalen. De stichting Educa tief Toerisme Zeeland Oranjezon houdt dan samen met de stichting Behoud Hoog aars een aantal zeiltochten op de Zeeuwse wateren in combinatie met natuurexcur- sies. De tochten worden gehouden met 3 gerestaureerde hoogaarzen. Op 7 juni staat een zeiltocht op de Grevelingen op het pro gramma, gecombineerd met een fietstocht over Schouwcn-Duiveland. De excursie wordt in 2 groepen gehouden, waarbij de ene groep 's morgens gaat zeilen en de an dere 's middags. Beide onderdelen duren ongeveer drie uur. Informatie kan worden verkregen bij de stichting Educatief Toeris me Zeeland Oranjezon in Oostkapelle. Atletiek Atleet Wim van Dijke uit Poortvliet is de afgelopen week in de Friese elfste- dcn-ultrarun als tweede geëindigd in het totaalklassement. Van Dijke won bij de veteranen. Het was de eerste keer dat deze hardloopwedstrijd (langs dezelfde plaatsen die het parcours van de beroemde schaatstocht ook bevat) werd gehouden. Gedurende vijf dagen (van 19 tot en met 23 mei) liepen de 51 deelnemers in totaal 202 kilometer. De start was in Leeuwarden en via Sloten, Workum, Franeker en Dokkum, kwam men ook weer terug in de Friese hoofd stad. Van Dijke liep de tocht probleemloos uit (behalve wat stijve spieren en bloedblaren onder de nagels) en dat terwijl hij er met een lichte blessure naartoe ging. In de periode ervoor ver stuikte hij namelijk zijn enkel. Toch legde de Poortvlietenaar in een gezel schap van getrainde lopers een goede tijd neer. Hij Finishte in 14.08.41 uur en dat was genoeg voor de tweede plaats. Daarbij liep hij in Sneek nog verkeerd waardoor hij acht minuten verloor. Motorsport Motorcrosser Kevin van den Hoek uit Sint-Maartensdijk heeft zaterdag en zondag meegedaan aan een MON-wed- strijd in Venlo. Er stonden 29 crossers aan de start bij de 125cc junioren. De start van de eerste manche bracht Ke vin in veertiende positie, maar hij reed snel naar voren. Meerdere ronden reed hij op de vierde plek en in de laatste was hij zelfs derde. Maar een crosser die al gedubbeld was, hinderde Kevin zodat die daardoor met een zevende plaats genoegen moest nemen. Bij de start van de tweede manche was de crosser uit de smalstad net even te laat weg en hij eindigde in deze ronde op de vierde plek. Dat leverde hem in het totaalklassement de vijfde plaats en een beker op. Zondag trok Kevin een slecht start- nummer zodat hij als laatste een plaats achter het starthek mocht zoeken. Daardoor zat hij bij de eerste bocht in 22e positie en moest hij de achtervol ging inzetten. Hij werd als zevende af- gevlagd. In de tweede manche werd Kevin ingesloten en begon als zestien de aan de twaalf minuten plus één ron de. Hij eindigde als vijfde. In totaal werd hij daarmee zesde en ook hier voor was een beker beschikbaar. In het Pinksterweekeinde rijdt de Sint-Maar- tensdijkse crosser wedstrijden in Box meer. Deelnemers op de vijf kilometer van de Sint-Annalandse wandelvierdaagse lopen op de Vierde Dijk. „Het wordt een beetje gewoon," zegt André van Ast van de activi teitencommissie van WHS over de twaalfde avondwandelvier daagse die vandaag wordt afge sloten. „We zien het aantal deel nemers teruglopen. Zeker op de 10 kilometer. Het weer was niet zo aanlokkelijk. Maar de mensen die meelopen vinden het gezellig en daar gaat het om." Liepen er vorig jaar nog 325 deelnemers mee, dit jaar gingen Pak even uw zakboekje THOLEN t/m 30 juni Expositie schilderijen en tekeningen Ludmila Kalmaeva, Stoofstr. 6, do t/m za 10-16 u. tot 25 juni Expositie 'De Russen komen weer', Stoofstraat 6. 2 juni Voorjaarsreis Anbo. 4 juni La Lèche League, Garnalen- straat 68, 20.15 u. 4 juni Excursie Plattelandsvrou wen naar vleeswarenbedrijf Wilt- hagen. 16 juni Bingo Anbo, zaal Schut tershof 14 u. 27 juni Orgelconcert, Grote Kerk 20 u. in totaal 267 wandelaars op pad. De 5 kilometer is met 257 wande laars favoriet. Slechts tien deelne mers kozen voor de tien en dat is volgens Van Ast wel eens anders geweest. „We hebben ook wel eens 40 wandelaars op deze af stand gehad." Enkele deelnemers oefenen op deze afstand voor de Nijmeegse vierdaagse. Ook dit jaar zijn er weer prijzen te winnen voor de origineelste groep. De Citroentjes doen mee 29 juni t/m 2 juli Avondwandel- vier-daagse. OUD-VOSSEMEER 12 en 13 juni Kermis. 15 t/m 18 juni Avondwandelvier daagse. SINT-ANNALAND 4 juni Excursie Plattelandsvrou wen naar Wilthagen vleeswaren. 6 en 13 juni Natte-laarzentocht, vertrek einde Sluispolderdijk. 8 juni Diploma-avond EHBO-ver- eniging, Wellevaete 20 u. 9 juni Excursie Plattelandsvrou wen naar Zuiderzeemuseum, 8 u. Ring. SINT-MAARTENSDIJK 28 mei Alg. ledenverg. Rode Kruis, R. Barnenstr. 20 u. 30 mei optreden Surrender in Ha- estinge, 20-2 u. als zigeuners. Ook de 'soldaten' van de F2 van WHS en het perso neel van zorgcentrum de SchuLse dingen mee naar de eerste, twee de en derde prijs van 500, 250 en 150 gulden. Maandag was het droog weer. En een aangename temperatuur om te lopen. Dinsdag regende het bij het vertrek en hadden velen zich uitgerust met een paraplu. Ging het maandag richting Sint-Maar tensdijk, dinsdag richting Stave- SCHERPENISSE 10 juni Barbecue Plattelandsvrou wen. POORTVLIET 23 juni Fietstocht Plattelandsvrou wen. SINT-PHILIPSLAND 27 juni Braderie. BERGEN OP ZOOM t/m 25 okt. Expositie schilderijen Jo zef van Ruyssevelt, Markiezenhof. 28 en 29 mei Muziektheater Het groot niet te vermijden, De Maagd 20.15 u. 31 mei Latijnse hoogmis, Gertru- diskerk 10 u. 5 t/m 7 juni Philip Morris Jazz- weekend. 5 juni t/m 4 juli Expositie 'Recente beelden in brons' door Leon Ver munt. nisse. Woensdag maakten de deelnemers een omtrekkende be weging rond het dorp. Vanavond om half acht worden de wande laars op het Havenplein opge wacht door muziekvereniging Ac celerando om samen een rondgang door het dorp te maken naar de kantine van WHS waar de winnaars hekend worden ge maakt en de bekers worden uit gereikt aan de jongste en oudste deelnemer. 27 juni Taptoe, Grote Markt 20 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY 1: Deep impact - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u„ za 14, 18.45 en 21.30 u. zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma 14, 16.30 en 20 u., di en wo 14 en 20 u. ROXY 2: Pippi Langkous vr 18.30 u., za 14 en 18.30 u. zo, di en wo 14 u., ma 14 en 16 u. Titanic do en ma t/m wo 19.30 u. vr en za 20.30 u., zo 16 en 20.30 u. CINEM'ACTUEEL 1: The re placement killers - do, di en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30, 18.45 en 21.30 u„ ma 16.30 en 20 u. Mousehunt - za t/m ma en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL 2: Deep im pact - do en di 20 u., vr 18.45 en Jeugdsoos Smerdiek en het comité Molendijk/Kinderdijk doen woens dag 10 juni in Sint-Maartensdijk mee aan de actie nationale straat speeldag. Het thema van de straatspeeldag is 'kinderen en verkeersvei ligheid'. Daarom zullen de Bloemenlaan en de Molendijk worden afgesloten voor verkeer, zodat de jeugd in elk geval een dag veilig aan een aantal straatactiviteiten kan deelnemen. De nationale straatspeeldag wordt op honderden plaatsen tegelijk ge houden. De deelnemers zijn veelal scholen, buurthuizen en buurtgroe- pen. Het is de eerste keer dat Tho len meedoet aan de actie. Uit een onderzoek getiteld 'Kinderen voor rang', is gebleken dat steeds meer ouders hun kinderen niet meer al leen buiten durven laten spelen, uit angst voor een verkeersongeval. Auto's rijden vaak veel te hard, ook in woonwijken. In 1996 kwa men 66 kinderen in de leeftijd tot 14 jaar om als gevolg van een ver keersongeval en meer dan duizend belandden in het ziekenhuis. Daar naast nemen geparkeerde automo bielen veel ruimte in beslag op straat. De mensen achter de natio nale straatspeeldag zijn van me ning dat de mogelijkheid voor kin deren om op straat te kunnen spelen, van groot belang is voor hun ontwikkeling. De organisatie hoopt ook vertegenwoordigers van het college van b en w en de ge meenteraad te kunnen verwelko men. De activiteiten vinden plaats in de Bloemenlaan en op de Mo lendijk en duren van 14.00 tot 16.30 uur. De reserve-teams van Vosmeer kunnen terugzien op een goed seizoen. Het tweede elftal draaide na jaren degrada tievoetbal weer eens in de top mee en de derde keus miste de titel op een haar na. Alledrie de elftallen komen in de laagste reserveklasse uit. In de zesde klasse 603 eindigde het ge degradeerde Vosmeer 2 op de vierde plaats met slechts een punt achterstand op de nummer drie. Kruisland 4 pakte de titel en promoveert naar de vijfde klasse. Welberg 2 Nw. Borgvliet 5" Moe'17 10 Halsteren 5 NVS 4 20 20 20 20 20 25 24 21 20 0 43-69 81-63 63-67 30-41 25-159 drie punten in vermindering. Vosmeer 3 kwam in de zesde klasse 604 twee punten tekort voor de titel, die nu door Eendrachtbuur NVS 5 in de wacht is gesleept. De oranje-zwarten verloren in de eerste competitiehelft de uitwedstrijd tegen de latere kampioen en lieten in de slotfase belangrijke punten liggen bij het Ossendrechtse Odio. Met 113 treffers had de ploeg de productiefste voorhoede. NVS promoveert naar een hoger niveau. Kruisland 4 Steenbergen 4 FC Bergen 5* Vosmeer 2 Lepelstr. B. 2 Meto 5 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., ma en wo 14 en 20 u. Flubber (Ned. gespr.) za t/m ma en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL 3: Mercury rising - vr en za 18.45 u. zo 16.15 en 18.45 u. ma 16.15 u. U.S. mars hals - vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u., ma 16.15 u., wo 20 u. Ver rassingsvoorpremière do 20 u. Ci nema Paradiso: Boogiè nights - ma 20.30 u. Conté d'été - di 20.30 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) en via de kabel op 87,6 MHz. Om roep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). NVS 5 22 55 98-43 Vosmeer 3 22 54 113-32 Odio 5 22 47 82-32 Cluzona 5 22 45 108-42 Dosko 6 22 42 75-44 Rimboe 2 22 34 62-36 FC Bergen 6 22 25 63-98 Steenbergen 5 22 25 47-87 Lepelstr. B. 3 22 14 42-93 Moe'17 11 22 14 38-95 NSV 5 22 13 47-130 Welberg 3 22 12 42-85 Een gedeelde zesde plaats, daarmee moesten de veteranen van Vosmeer dit seizoen genoegen nemen in de zesde klasse 610. Met die middenmootpositie konden ze nauwelijks een rol van bete kenis spelen. BSC 11 was - met slechts vijf verliespunten - oppermachtig in de ze klasse en promoveert dan ook. BSC 11 22 61 141-32 Ves'35 7 22 50 104-41 Steenbergen 7 22 47 106-50 Kaaise Boys 4 22 46 89-36 Welberg 4 22 41 81-73 Vosmeer 4 22 32 81-62 Noordhoek 3 22 32 68-63 Noordhoek 4 22 22 68-98 Oudenbosch 4 22 18 65-113 Oudemolen 2 22 16 41-110 Ves'35 8 22 11 50-126 SVC 4 22 7 32-122 Om de regio op de hoogte te houden van ont wikkelingen heeft EPZ (Elektriciteits-Productie- maatschappij Zuid-Nederlandeen informatie rubriek, 'Kernzaken' genoemd. Door middel van deze regelmatig verschijnende rubriek geeft EPZ toelichting op haar activiteiten. Met name grote veranderingen of in discussie zijnde thema's worden aan de orde gesteld. Deze keer worden ondermeer de transporten van nucleair rnZaken materiaal onder de loep genomen. Met enige regelmaat worden gebruikte splijtstof elementen uit de kernenergiecentrale van Borssele over de weg vervoerd naar de opwerkingsfabriek in Cap la Hague. Soms pogen actievoerders het verloop van een transport te beïnvloeden. Daarover leest u dan in de krant. Soms ook komen de transporten op een andere wijze in het nieuws, bijvoorbeeld als de Belgische overheid vragen heeft inzake de rit over Belgische grondgebied. Is het overigens terecht, dat deze transporten van nucleair ma teriaal (die in 1976 begonnen) zo veel discussie uitlokken? epz vindt van niet. Het vervoer is zo veilig, dat er vrijwel niets kan misgaan. Nog nooit heeft zich, waar ook ter wereld, een ongeval voorgedaan bij het transport van gebruik te splijtstofelementen uit een kernenergie centrale. De risico's kunnen dus niet afgeleid worden uit statistieken. Er kunnen echter wel kansberekeningen gemaakt worden. Daaruit blijkt, dat de kans op een ongeval tijdens het vervoer van gebruikte splijtstofelementen verwaarloosbaar is. Het risico dat er iemand overlijdt als gevolg van zo'n transport is kleiner dan één op het miljard. Tien a vijftien maal per jaar transport De reactor van de kernenergiecentrale Borssele bevat tijdens normaal bedrijf 121 splijtstof elementen. Elk jaar wordt daarvan ongeveer een derde deel vervangen. De vervangen elementen worden tijdelijk opgeslagen in het opslagbassin in het reactorgebouw. Daar koelen ze af, gedurende ongeveer een jaar. Jaarlijks worden zo'n veertig gebruikte elementen in speciale containers afge voerd naar de opwerkingsfabriek in Cap la Hague. De reis Borssele-Cap la Hague is tien a vijftien maal per jaar nodig om uitgewerkte splijtstof elementen naar Frankrijk te brengen. Per tran sport worden 3 elementen vervoerd. Ze worden daar 'opgewerkt'. De nog bruikbare stoffen worden gescheiden van het nucleair afval. Het nucleair afval (hoog radioactief) komt begin volgende eeuw naar ons land terug. Het wordt dan opgeslagen bij Covra te Borssele. De teruggewonnen splijtstof wordt opnieuw gebruikt. f Wilde verhalen Over de eventuele gevaren van een transport van nucleair materiaal over de weg doen de wildste verhalen de ronde. Zo zou uit de gebruikte contai ners radioactiviteit vrijkomen. De containers zijn echter uiterst veilig. Het gaat om speciaal geconstrueerde en goedgekeurde containers, die straling afschermen. Ze zijn uitvoerig getest. Daaruit is gebleken, dat ze bestand zijn tegen botsingen bij een snelheid tot 100 km/uur. Een val van negen meter hoogte levert ook weinig schade op. Verder kunnen ze een brand van 800°C ge durende een half uur doorstaan. Volgens de vergunningsvoorwaarden moet de straling aan het oppervlak van het voertuig kleiner zijn dan 2000 microSievert per uur. De gemeten waarde bij één van de meest recente transporten was 340 microSievert per uur. Op twee meter afstand van het voertuig mag de straling hooguit 100 microSievert per uur zijn. Bij datzelfde trans port was die waarde 90 microSievert per uur. De hoeveelheid straling die iedere Nederlander gemiddeld oploopt t.g.v. de natuurlijke straling uit de ruimte en de aarde is ongeveer 2 microSievert per jaar. Voorzorgen De transporten worden verzorgd door een gespecialiseerde Belgische onderneming, op ver gunning van de minister van VROM. Er zijn ook andere ministeries betrokken bij die vergunning verlening: Economische Zaken, SoZaWe, WVC en V&W. In de vergunning zijn ondermeer eisen opgeno men ten aanzien van: de verpakking van de elementen de telecommunicatie-verbindingen het onderhoud van het voertuig het aantal en de vakbekwaamheid van de bemanning van het voertuig begeleiding van het transport (o.m. politie) het informeren van de gemeenten die gepas seerd worden, alsmede politie en brandweer ter plekke. Voorts staat in de vergunning, dat uit veiligheids overwegingen slechts zo weinig mogelijk personen De kernenergiecentrale van Borssele produ ceerde in 1997 2.172 miljoen kWh. De bedrijfs tijd van de kernenergiecentrale was in 1997 slechts 55,2%. Dat had alles te maken met de ombouw c.q. modernisering van de centrale in dat jaar. Het personeel van de centrale had een ziekteverzuim van slechts 2,9%. De kernenergiecentrale van Borssele is een van de vele in de wereld. Er zijn er in totaal 440. Deze en veel andere gegevens zijn te lezen in de nieuwe brochure 'Jaarcijfers 1997 kernenergie-eenheid centrale Borssele', uit gebracht door epz. Geïnteresseerden kunnen de brochure telefonisch aanvragen bij de afdeling in- en externe betrekking van epz, tel. 0113 356107. Toezending is gratis. op de hoogte mogen zijn van het tijdstip en de route van een transport. Deze gegevens mogen slechts bekend zijn bij diegenen die rechtstreeks bij het vervoer betrokken zijn, plus de betrokken overheidsinstanties. Transport duur Tegenstanders van kernenergie merken vaak op dat de transporten vanuit Borssele niet nodig zijn, omdat opslag van gebruikte splijtstofelementen goedkoper zou zijn dan de opwerking ervan. Dat is onjuist, epz is gebonden aan contractuele verplichtingen jegens de opwerkingsfabriek Cogéma. Het opslaan van de elementen, bij Covra te Borssele, zou contractbreuk betekenen. Dat brengt enorme extra kosten met zich mee, waar door de productiekosten van de met kernenergie centrales opgewekte elektriciteit alleen maar zullen stijgen. Dat is strijdig met het beleid van epz. epz wil de productiekosten immers zo laag mogelijk houden. In december 1997 besloten drie ministers (Economische Zaken, VROM en SoZaWe) om de kernenergiecentrale van Borssele per 1 januari 2004 te sluiten. Tegen die beslissing is en wordt van veel kanten protest aangetekend. Eén van de groeperingen die bezwaar maakt, is de Stichting Borssele 2004*. De stichting behartigt de belangen van werknemers van de kernenergiecentrale en van anderen in de regio die voor hun werkgelegenheid afhan kelijk zijn van de centrale. De kern van de zaak Het bestuur van de stichting heeft de argumenten tégen de sluiting op papier gezet in de uitgave 'De kern van de zaak'. De ondertitel daarvan is 'een heldere visie op de voorgenomen sluiting van de kernenergiecentrale Borssele'. Een voornaam argument tegen sluiting is uiteraard het verlies aan 350 hoogwaardige arbeidsplaatsen. Een groot aantal werknemers zal niet bij andere energiecentrales aan het werk kunnen. In de regio rond Borssele zullen bij toeleveranciers óók nog eens 350 arbeidsplaatsen vervallen. Volgens de Stichting Borssele 2004* is er na 2004 helemaal geen overcapaciteit in de elektriciteits productie, zoals de ministers beweren. "Zolang jaarlijks ongeveer driemaal het vermogen van de kern centrale Borssele uit het buitenland wordt geïmporteerd, is 'Borssele' niet overbodig". Borssele is qua kostprijs per kWh één van de goedkoopste centrales. Toepassing van waterkracht, zonne-energie en windkracht komt traag op gang. Als Borssele wordt gesloten, moet dus (elders) fossiele brandstof worden gestookt. Voor het milieu betekent dat een verhoogde uitstoot van ondermeer C02. Opwekking van kernenergie is veilig en milieuvriendelijk. Er ontstaan slechts geringe hoeveelheden vast afval en de temperatuur van het Westerscheldewater wordt plaatselijk iets verhoogd. Sluiting van de (pas gerenoveerde) kernenergiecentrale Borssele zal in de periode 2004-2013 een kapitaal vernietiging inhouden van circa 1 miljard gulden. De Stichting Borssele 2004* verzet zich daarom met hand en tand tegen het uit bedrijf nemen van de centra le per 1 januari 2004. Men acht het ministerieel besluit volstrekt onjuist. De stichting heeft daarom bij de Raad van State verzocht om vernietiging van de beschikking waarin het besluit is vervat. Die bodemprocedure kan wel tot eind volgend jaar duren. De Stichting Borssele 2004* geeft graag toelichting op haar argumenten. Ook is er voor geïnteresseerden een volledige versie van het bezwaarschrift met bijlagen beschikbaar. De argumenten van de stichting zijn op te vragen bij de secretaris, de heer J.L. Wieman, tel. 0113 356807. Ze worden op verzoek gratis toegezonden.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1998 | | pagina 21