Promotie SPS goed voor titel Thoolse sportploeg van 1997 'Synchroonspringen gaat veel relaxter' Aanmoedigingsprijzen gaan naar talentvolle voetballers en judoka Vissers gaan naar finale kusthengelen 'Praktijkmensen bij sportbeleid betrekken' Uw nieuwe keuken? 'n klasse apart! Smash houdt TCS nog even van titel af Mogelijk stichting voor sportgala Hof van Holland biljart in gewest Copain Kortland, Jörg van Nieuwenhuijzen en Heidi Hartog Voetbal wint het na vier jaar van dammen en tafeltennis Donderdag 9 april 1998 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Als dinsdag de nieuwe gemeenteraad wordt geïnstalleerd is de Thoolse adviescommissie sport definitief verleden tijd. Commissievoorzitter J.A. van Nieuwenhuijzen greep de uitreiking van de sportprijzen aan voor een dringende oproep richting politiek om de praktijkmen sen uit de sportwereld te betrekken bij de besluitvorming en het opstellen van een visie. „Sport is té belangrijk om weggestopt te worden in de begroting." Stichting Drie jaar achtereen was de Thoolse sportprijs voor teams niet uitgereikt, maar dit keer vond de sportcommissie dat er toch weer prestaties van voldoende niveau waren gele verd om een sportploeg van het jaar te kiezen. De voet ballers van SPS wonnen het van de tafeltennissers van Smash '76 en van de dammers van De Eendracht. Een aardig afscheidscadeautje voor de vertrekkende voorzit ter J.A. de Boe, die burgemeester wordt van Ouderkerk. Beslissing Maar dammen Renate Geuze tweede keer sportvrouw Evenals twee jaar geleden heeft het gemeentebestuur de Oud-Vössemeerse Renate Geuze uitgeroepen tot sport vrouw van het jaar. De 22-jarige schoonspringster treedt daarmee in de voetsporen van dammer Toby Hage en at leet Wim van Dijke. Ze was erg blij met haar uitverkie zing, die ze te danken heeft aan de vier nationale titels die ze vorig jaar op haar naam schreef. Straatsburg Nog niet eerder zijn er zo veel sportprijzen toege kend als dit keer. In het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk deelde sport wethouder I.C. Moerland liefst drie aanmoedigings prijzen uit. Ze gingen naar judoka Heidi Hartog uit Sint-Maartensdijk en de RBC-voetballers Copain Kortland en Jörg van Nieuwenhuijzen uit Tho len. Alledrie werden ze compleet verrast door dit huldeblijk, bestaande uit een oorkonde, wandbord en bloemen. RBC Zeeuws gala Wisselende vangsten bij voorronde NK Oosterschelde te schoon Bel voor info of voor een afspraak (0164) 630340 Een commissie bestaande uit prak tijkmensen kan wel degelijk een bij drage leveren aan het sportbeleid in de gemeente Tholen. Zij kunnen mee denken en meediscussiëren, was de boodschap van Van Nieuwenhuijzen. Hij was dan ook een beetje teleurge steld over het besluit van de politiek om de commissie op te heffen. Maar aanvechten deed de commissie dit niet, in het licht van de verhouding tussen gemeenteraad en commissie. Van Nieuwenhuijzen herhaalde nog eens de kritiek die hij al vaker - in na volging van zijn voorgangers - liet ho ren: de commissie sport had in een veel eerder stadium betrokken moe ten worden bij zaken. Nu kregen ze die vaak pas op hun bord als de pap al gestort was. Overigens waren geen le den van de nieuwe gemeenteraad - uitgezonderd wethouder Moerland - bij de prijsuitreiking aanwezig. Het wegvallen van de commissie be tekent ook, dat het gemeentebestuur een andere manier moet bedenken om tot een voordracht voor de sportprij zen te komen. „Met name bij de keu ze en benoeming van de sporters van het jaar had de commissie een grote inbreng. Zij stelde uit het aanbod van voorgedragen personen en teams een aanbeveling op, waarna het college van burgemeester en wethouders tot benoeming overging", schetste de wethouder de gang van zaken. „Op welke wijze wij hier de commissie sport zullen gaan vervangen, kan ik u nog niet meedelen." Tafeltennis Het eerste seniorenteam van tafel tennisvereniging Smash '76 zorg de zaterdag voor een spannende wedstrijd tegen kampioenskandi daat TCS uit Steenbergen. De Bra banders kwamen naar Sint-Anna- land in de verwachting van een grote overwinning. Zo zou volgen de week thuis het kampioenschap behaald kunnen worden. Maar Smash gooide roet in het eten. Ad Verhage opende de wedstrijd voor Smash en won in drie games (14- 21, 24-22 en 21-12). Dat was een gevoelige klap voor TCS. Marco Saarloos speelde sterk, maar kwam niet tot scoren en hij verloor zjjn eerste partij in drie games en zijn andere twee in twee games. Christian van 't Hof werd de man van de wedstrijd. Hij won alledrie zijn partijen. Samen met Verhage moest hij echter wel de zege in het dubbelspel aan TCS laten. Zo doende won TCS weliswaar, maar het was nipt met 4-6 en daarmee werd het kampioensfeest nog even uitgesteld. Smash 2 speelde uit tegen Sios 3. Adrie Aarnoudse behaalde drie overwinningen en Rafaël Fructuo- so won tweemaal, net als Kees van Poortvliet. Het dubbelspel ging naar Fructuoso en Van Poortvliet waardoor de eindstand 2-8 werd. Smash 2 houdt nog goede kansen op een promotiewedstrijd. Smash 3 kreeg thuis een flinke ne derlaag te verwerken tegen Mar- kiezaat 6 (de koploper in de zesde klasse B). Markiezaat maakte kor te metten met de Sint-Annalanders en het werd 0-10. De jeugd van Smash 1 speelde thuis tegen Dordrecht 2 en moest de winst eveneens uit handen ge ven. Gabriël Gunter kwam tot twee overwinningen en Anné van Dijke won net als Matthijs Bruijn- zeel één keer. Vice Versa was de tegenstander van Smash 3 en de Sint-Annalan ders hadden hiermee geen enkel probleem. Onder begeleiding van Piet van Dijke haalde het Smash team een klinkende 0-10 overwin ning. Hubert Bruijnzeel, Leonard Ketting en Rudi Hage lieten geen enkel steekje vallen. Dat was wel anders bij Smash 4 dat thuis tegen JCV 3 een 2-8 ne derlaag te verwerken kreeg. Me- rijn van de Klooster pakte nog twee punten, maar Eduard Goede- gebuure en Rob van de Klooster bleven op nul staan. Smash 5 verloor met 6-4 van Tana- ka 5. Remco Vroegop en Arno Bruijnzeel wonnen ieder twee par- tijen.Tim Westerlaken bleef punt loos. Smash 6 pakte thuis flink uit tegen TCO 3. David Ketting, William Elenbaas en Martijn van de Sande wonnen met 10-0. Smash 7 tenslotte verging het min der goed tegen Markiezaat 7. Wou ter Koppejan tekende voor het eni ge punt aan Smash-zijde, terwijl Andreas Prins en Diana Heijboer alle punten aan de tegenstanders moesten laten. Programma zaterdag 11 april. Senioren: Smash-Stiphout 2, Smash 2-TCO 2. Jeugd: Smash- WPK/SVN, Smash 2-Markiezaat 3, Luto 2-Smash 3, Smash 4-Bel- crum 6, Smash 5-Breda, Smash 6- Tanaka 8, Hotak 3-Smash 7. Het woord privatisering is ten aanzien van de sportprijzen al eens eerder ge vallen en ook nu zou het die kant wei eens op kunnen gaan. Volgens Moer land willen de leden van de huidige commissie sport het voortouw nemen om alle Thoolse sportverenigingen bij elkaar te roepen, om te bekijken of er voldoende animo bestaat om een stichting te vormen die een jaarlijks sportgala zou moeten organiseren. De uitreiking van de gemeentelijke sport prijzen zou als een rode draad door het programma moeten lopen. Vol gens Van Nieuwenhuijzen is er door de commissie nog slechts informeel over gesproken en hij kan er dan ook verder niets over zeggen. Moerland denkt dat er voor een sportgala in de toekomst wel sponsors te vinden zijn. Hij baseert zijn ervaringen op de sponsoring die gezocht is voor het Zeeuwse sportgala dat op 24 april in Meulvliet wordt gehouden. In de gemeente Steenbergen nomi neert de raadscommissie welzijn en economische zaken de kandidaten voor de gemeentelijke sportprijzen. Behalve een sportman/-vrouw wor den een sportploeg en een sportani- mator gekozen. Dit jaar zijn vijf indi viduele sporters en vier teams genomineerd in de sporttakken atle tiek, volleybal, majoretten en wielren- De biljarters van Hof van Holland uit Oud-Vossemeer hebben de finale ge wonnen van het district Bergen op Zoom van de KNBB. Jan van Meer, Thedo de Reus, Jan van Gorsel en Perry Vroegop versloegen Molen- zicht/Koevoets met 24,933-48. De Reus bracht met elf caramboles de hoogste serie op zijn naam, Vroegop had het beste moyenne (2,91). Van Meer speelde de eerste partij en won die in 32 beurten (6-12). Daarna kwam de Reus in actie, die zijn op ponent in 23 beurten terugwees (5- 12). Voor de derde partij trad Van Gorsel aan. Ook hij was de sterkste in 24 beurten (9-12). Daarmee had de Thoolse kampioen van de C3- klasse de winst al binnen. Kopman Vroegop ging ondanks dat voor de volle winst en sleepte die na 24 beur ten ook binnen (4,933-12). Hof van Holland speelt nu op zondag 24 mei - al om half tien 's morgens - in de gewestfinale ergens op Walcheren te gen een nog onbekende opponent. „Het uitroepen van dit team tot sportteam van het jaar 1997 mag gezien worden als een waardering voor de inzet van spelers, trainer en leiding, hetgeen er toe geleid heeft dat dit hoge niveau waarop het eer ste team nu speelt, bereikt kon wor den." Van Nieuwenhuijzen somde de spe lers op die de prestatie hebben gele verd: René en Dick Uijl, Johan Scheermeijer, Jan Overbeeke, André Scherpenisse, Danny Bijl, Ab van der Belt, Peter Noordijke, René van Vossen, Wim de Groen, Sjaak Quist, Jaco Jansen, Michel Lisseveld, Maarten Hage, William Vroegop, Carlo Heijboer, Marinus Slootmaker, Frank Wiens en Rien Voshol. De naam van de trainer. In de tijd dat de tweede klasse KNVB de op een na hoogste in het zaterdagvoetbal was, werden ach tereenvolgens WHS en Tholense Boys tot sportploeg gekozen toen ze dat niveau bereikten. Nu deze klasse een trapje lager in de compe titie-hiërarchie staat, valt ook de voetbalcombinatie uit Poortvliet en Scherpenisse deze eer te beurt. Na een jaar eerder kampioen te zijn ge worden in de eerste klasse van het afdelingsvoetbal, was de promotie naar de tweede klasse een hoogte punt in de historie van de club. SPS won een periodetitel en vervolgens de nacompetitie, waarna ook de promotiewedstrijd in winst werd omgezet. „Een opmerkelijke pres taties voor een kleine vereniging, bereikt met eigen spelers", zei commissievoorzitter en oud SPS- preses J.A. van Nieuwenhuijzen. Meino Dam, bleef ongenoemd. Hij vertrok met problemen bij SPS, wat ertoe leidde dat zes van de genoem de spelers weigerden in de cruciale duels te spelen. Vijf van hen vroe gen vervolgens overschrijving naar een andere club. Een fikse aderla ting voor SPS, dat voor de nieuwe competitie dan ook nergens op re kende. Momenteel staat het elftal derde van onderen. Degradatie, of een nacompetitie om deze te ontlo pen, lijkt de realiteit voor het voet balteam. „Maar we hebben nog twee thuiswedstrijden voor de boeg. En een beslissingswedstrijd heeft SPS tot nu toe nog nooit ver loren", zei Corné Schaart die na mens zijn team de prijs in ont vangst nam. Ook voor de allereerste sportprijs, twaalf jaar geleden, was SPS genomineerd. Toen ging deze aan de neus van het elftal voorbij. De aspiranten van damclub De Een dracht en het juniorenteam van ta feltennisvereniging Smash '76 pak ten dit keer naast de prijs. Hans Leune liet weten dat wel verwacht te hebben: „We hebben wel een prestatie geleverd, maar het is maar dammen." Hans Leune, John de Rooij, Jan tien van Gorsel en Wim van Dijke werden derde op het Ne derlands kampioenschap voor club viertallen. Ook de tafeltennissers waren licht teleurgesteld. Matthijs Bruijnzeel, Gabriël Gunter, Anné van Dijke en Peter Bazen werden voor de vierde keer in vijf jaar tijd kampioen, waardoor ze nu landelijk C (Brabant/Zeeland) spelen. Pre sentator Troost, die alle genomi neerden kort interviewde, had het bij Smash steeds over tennissers in plaats van tafeltennis. Ook zijn op merkingen over op landelijk niveau spelen en het aanstaande begin van de competitie (terwijl die juist op zijn einde loopt) gaven de aanwezi ge Smash-bestuurders het onaange name gevoel dat de presentator een andere sport op het oog had. Het doen van de aanbeveling voor de prijzen was dit jaar niet gemakke lijk, aldus Van Nieuwenhuijzen. Elf keer zijn er tot nu toe Thoolse sportprijzen uitgereikt en acht keer werd een sportploeg bekroond. Dat waren achtereenvolgens: junioren damclub De Eendracht, tennissers CCET, Vosmeer dames, WHS 1, tennissers mixed team Slnt-Anna- land, Tholense Boys 1, damteam Ter Tol ne en SPS 1 Voorzitter J.A. van Nieuwenhuij zen van de commissie sport - die de aanbevelingen voor de sport prijzen doet - noemde 1997 het meest succesvolle jaar van Renate Geuze, die al op zevenjarige leef tijd begon met het schoonspringen. In februari won ze - samen met Bianca Baan uit Eindhoven - het Nederlands kampioenschap synch roon springen. Later in het jaar volgden titels op de toren (haar fa voriete onderdeel), de één- en de drie-meterplank. De Vossemeerse vertelde Leo Troost, die de prijs uitreiking in de trouwzaal van het gemeentehuis in Sint-Maartens dijk presenteerde, dat ze er hard voor heeft getraind. Op woensdag en zaterdag gaat ze daarvoor naar Amersfoort, waar ook de training voor het nationale team plaats vindt. Een keer traint ze bij haar vereniging Aquarein te Nieuwe- gein. Na de Cios-opleiding te heb ben gevolgd, werkt Renate nu in een sportschool in Goes. Nadat Van Nieuwenhuijzen de verkiezing bekend had gemaakt, overhandig de wethouder I.C. Moerland van sportzaken de winnares de oorkon de en trofee. Bij het synchroon springen haalde het duo Geuze/Baan het afgelopen jaar de limiet voor de Europacup, maar omdat ze in de betreffende wedstrijd als tweede eindigden mochten ze daar niet naar toe. Spe cialiseren doet de Vossemeerse zich niet, ze blijft allevier discipli nes beoefenen. Over het synchroon springen zegt ze, dat dit veel relax ter gaat dan de individuele onder delen. „Het is meer lol." In het bad in Amersfoort zijn voor het trainen van synchroon springen drie springplanken naast elkaar be schikbaar. „Je telt tot drie en maakt dan de vooraf afgesproken spron gen", vertelde de Thoolse sport vrouw. Begin mei staan voor haar weer de nationale kampioenschap pen op het programma. En aan het einde van die maand is er een lan- denwedstrijd in het Franse Straats burg, waaraan ze met de nationale ploeg meedoet. Renate was voor de vierde keer genomineerd voor de Thoolse prijs. De eveneens genomineerde tri-at lete Marjanne van de Velde uit Tholen was niet echt teleurgesteld dat ze naast de sportprijs pakte. Ze was voor de tweede keer genomi neerd en won in 1994. De 17-jarige Thoolse kreeg in ieder geval een plaqette en bloemen, net zoals alle genomineerden. Ze vertelde dat ze voortaan afziet van deelname aan run-bike-runwedstrijden, omdat hardlopen niet haar favoriete on derdeel is. De voorgaande winnaars van de sportprijs nog eens op een rij: schoonspringster Diana de Ruijter, voetballer Jan van der Vlies, atleet Wim van Dijke (1988 en 1991), dammer Toby Hage (1990 en 1993), sportvisser Clarinda Rijn berg, tri-atlete Marjanne van de Velde en tri-atleet Jochem Kuzee. Renate Geuze is wederom Thools sportvrouw van het jaar. Bestuurders van de Centrale Judo vereniging Eiland Tholen waren ingenomen met de prijs voor de 17-jarige Heidi Hartog. Zij is de eerste vrouwelijke judoka van de club die de zwarte band heeft be haald. Haar prestaties waren zoda nig dat ze werd opgenomen in de Nederlandse juniorenploeg voor het Europees kampioenschap in Portugal. Ze viel er buiten de prij zen, maar deed veel ervaring op. „De progressie die ze doormaakte en haar uitverkiezing voor de Eu ropese titelstrijd geven aan dat ze - naast de getoonde wilskracht - ook over het nodige talent beschikt om in deze sport te kunnen slagen", las sportcommissievoorzitter J.A. van Nieuwenhuijzen de aanbeve ling voor. Heidi Hartog beoefent de judosport nu zes jaar, dus is het be trekkelijk snel gegaan. Maar er is nog genoeg te bereiken gaf ze aan, want de zwarte band is gelijk aan de eerste dan, en er zijn twaalf dan- nen. Op dit moment traint ze volop om te proberen opnieuw mee te kunnen naar de Europese titel strijd. De Thoolse ambassadeurs in het betaalde voetbal. Zo betitelde Van Nieuwenhuijzen twee jeugdige voetballers van eerste-divisionist RBC uit Roosendaal. „Als je erg goed bent, kun je met sporten geld verdienen", leidde hij zijn praatje in. Hard trainen, talent en wils kracht noemde hij als zaken die no dig zijn om te bereiken wat dit tweetal heeft bereikt: een vaste ba sisplaats in het eerste elftal. Beide voetballers zijn ambitieus, zo bleek uit hun praatje met presentator Leo Troost. De keurig in RBC-pak ge stoken 20-jarige Copain Kortland liet wetén dat het zeker zijn bedoe ling is om hogerop te komen in het betaalde voetbal. Zijn contract bij de Roosendaalse club loopt nog een jaar. Kortland speelt in de ach terhoede of op het middenveld en debuteerde in oktober 1995 in de hoofdmacht. De scouts van RBC hadden hem een jaar eerder bij Tholense Boys ontdekt. De nu 19-jarige Jörg van Nieuwen huijzen was bij zijn debuut mei vo rig jaar de jongste doelman in het betaalde voetbal. Hij werd al in de C-jeugd van Tholense Boys door RBC-scouts ontdekt. Twee seizoe nen stond hij bij de B-jeugd onder de lat en stroomde toen door naar de A-jeugd. Toen Nac uit Breda be langstelling voor de Tholenaar toonde, bood RBC hem een jeugd- contract aan. In 1996 kreeg hij een driejarig contract en werd derde doelman van de selectie. Jörg werkte zich op tot tweede doelman en dwong vervolgens op grond van zijn prestaties in het reserveteam en' op de trainingen een plaats in de hoofdmacht af. Ook hij wil graag verder in de voetballerij. „Ik proi- beer bij RBC te spelen en zie dan wel wat er komt", aldus de voet baller. Zeven keer eerder reikte de ge meente aanmoedigingsprijzen uit aan veelbelovende jonge sporters: dammer Toby Hage, schoon springster Renate Geuze, zwemster Heidi den Engelsman, tri-atleet Jo chem Kuzee, fietscrosser Raymond Schrauwen, zwemmer René van Oudenaarde en tennisser Lindsey Knop. Sportwethouder Moerland vertelde de aanwezigen dat Tholen op 24 april gastgemeente is voor het Zeeuwse sportgala. „Tholen is dan het centrum van sportend Zeeland en presenteert zich voor het oog van heel Zeeland als een sportmin- nende gemeente met een prima woon- en werkklimaat", aldus de wethouder. Hij vond dat Tholen trots mag zijn op de goede voor zieningen die het op sportgebied heeft en stelde dat de gemeente ze ker niet achterop loopt - maar eer der voorop - als het gaat om het subsidiëren van sportverenigingen. In de begroting voor dit ja^r is ruim 213.000 gulden aan sportsub- sidies opgenomen, nog los van het geld dat aan onderhoud van de ac commodaties besteed wordt. Het belang van de sport staat vol gens Moerland niet meer ter dis cussie. Hij verwees naar de resul taten van een gezondheidsenquête van het CBS, waaruit blijkt dat 'li chamelijk inactieven' meer ge zondheidsklachten hebben. Ook internationaal zijn daarvan bewij zen geleverd. „Gegevens uit we tenschappelijk onderzoek onder steunen de mening dat bedrijfsle ven en lokale overheden hun maat schappelijke verantwoordelijkheid moeten laten gelden door bij te dragen aan het terugdringen van de bewegingsarmoede in Neder land. Temeer omdat in de maat schappelijke discussies over de kosten van de gezondheidszorg, arbeidsverzuim en arbeidsonge schiktheid helaas niet of nauwe lijks aandacht wordt besteed aan de besparingsmogelijkheden van gezond gedrag." Tholen is zich volgens Moerland bewust dat de bevordering van sportief bewegen prioriteit geniet. In de nieuwe raadsperiode richt het beleid zich daarom met name gericht op het bestrijden van bewegingsarmoede bij de jeugd en 55-plussers, aldus de wethouder bij de uitreiking van de sportprijzen 1997. Kees van Loenhout, Frank v.d. Zande, Arjan Rijnberg en Jan Goossens uit Oud-Vossemeer en Erna Ripson uit Tholen van hengelsportvereni ging 't Scharretje hebben zich geplaatst voor de finale van het natio naal kampioenschap kusthengelen. Remy Potappel uit St.-Maartens- dijk en Rob Buijs uit Bergen op Zoom gaan namens de Oosterscheldevissers uit St.-Maartensdijk naar de eindstrijd. In Dishoek werd zaterdag de voor ronde gehouden voor het nationaal kampioenschap. Hengelsportvereni gingen De Oosterscheldevissers en 't Scharretje namen ieder met 15 le den aan deze selectiewedstrijd deel. De vangst was zeer wisselend. In verschillende vakken zorgden al leen maar kleine vissen voor een geringe vangst. Op andere plaatsen werden er echter mooie vissen bo ven water gehaald. Zo wist de win naar met 20 grote botten ruim 8 me ter vis te vangen. Remy Potappel ving eveneens goed en noteerde een tiende plaats. Zowel de Ooster scheldevissers als 't Scharretje wis ten zich niet als korps te kwalifice ren voor de finale. Een dag later nam Arjan Rijnberg samen met Jan Verhees deel aan de finale van het Nederlands kam pioenschap bootvissen. Vanuit Scheveningen gingen de vissers van 't Scharretje de Noordzee op. Er werd beter gevangen als tijdens de voorronde. De Nederlandse kam pioen ving 15 kilo vis. Arjan Rijn berg en Jan Verhees vielen met re spectievelijk een zevende en negentiende plaats buiten de prij- Hengelsportvereniging 't Scharretje organiseert op 23 mei een wedstrijd die meetelt voor het Deltakampioen schap. Voor deze wedstrijd zullen de lijnen worden uitgeworpen in de Westerschelde. De Oud-Vossemeer se hengelsportvereniging is al enke le jaren ook voor de eigen clubwed strijden uitgeweken naar de Wes terschelde. „De vangsten in de wate ren rondom het eiland zijn te gering geworden", aldus bestuurslid Jan Verhees. Dat er een week eerder zeer slecht gevangen werd bij de door de Oosterscheldevissers geor ganiseerde jubileumwedstrijd aan De Noord bij St.Maartensdijk en aan de dijk bij Stavenisse is volgens hem geen incident. „Ze hadden de wedstrijd prima georganiseerd. Dan is het jammer dat er zo weinig vis boven water wordt gehaald", aldus Verhees, die wel een verklaring heeft voor de slechte vangsten. „Het water in de Oosterschelde is veel te schoon. Volgens de duikers is er ge noeg vis, maar ze hebben voldoende natuurlijk voedsel en bijten daardoor niet. De Westerschelde is nog een stuk minder schoon. Daar wordt ge woon nog goed vis gevangen. Vorig seizoen ving de winnaar in negen wedstrijden 120 vissen. Zelf eindig de ik met 90 vissen op de tweede plaats. Het is niet te vergelijken met de vangsten in eigen gebied. Wat in de Westerschelde door één visser wordt gevangen, is evenveel als de totale vangst van alle leden van een hengelsportvereniging, die de wed strijden in eigen streek organiseert. Als 't Scharretje hebben wij er voor gekozen om afstanden af te leggen om de clubwedstrijden te houden. Liever hadden wij dit niet gedaan. Het is immers mooier om dicht bij huis te blijven. Vroeger was de Van Haaftenpolder voor onze vereniging een mooie stek, maar ook daar is het moeilijk vissen geworden", aldus Jan Verhees van hengelsportvereni ging 't Scharretje uit Oud-Vosse meer. Bij de meeste keukenbedrijven treedt u binnen in een fraaie keukenshowroom met de meest luxe keukens! Als u let op de prijskaartjes dan zult u begrijpen dat dit een enorme investe ring vergt voor onze collega ondernemers. Uiteindelijk betaalt de overhead van zo'n onderneming, ken daarentegen werkt anders, keil komt naar u toe, bekijkt uw woning of beoordeelt de bouwtekening en zoekt samen met u naar uw keuken, keil: de beste kwaliteit en service voor een eerlijke prijs! Bekende merken keukens en apparatuur, tegelwerk en nstaltatier.erk keuken consult ncderland Advertentie I.M. Een deel van het eerste van SPS, de sportploeg van het jaar. De drie aangemoedigden v.l.n.r. Jörg van Nieuwenhuijzen, Heidi Hartog en Copain Kortland.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1998 | | pagina 15