Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Dinsdag 30 december 1997 i i VERHUISD VERVOLG OP PAGINA 6 mm mmmmm We zijn dankbaar en blij dat God ons een doch ter heeft toevertrouwd Catharina Adriana Jiska Lysanne Bram Fase en Carolien Fase-van Eenennaam 3312 NZ Dordrecht, 23 december 1997 Vorensaterstraat 44 I Tel. 078-6138707 Wij rusten van 12.00 tot 15.00 uur en na 21.30 II uur. Een heel groot wonder, een klein nieuw levend uit liefde geboren, door God ons gegeven In dank en met grote blijdschap ontvangen ons dochtertje en zusje Sabine Adrie en Corry Wouters-Bogert Adrieëlle Janline Arnold 4691 LJ Tholen, 24 december 1997 Meanderlaan 222 Tel. 0166-603480 Tevens wensen wij u een voorspoedig 1998. Weet dat je een wonder bent, een wonder uit Gods hand. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van II onze zoon en broertje m Marinus Petrus Herman 1 Wij noemen hem Marijn Herman en Elma Vos-Boudeling Jeroen en René 4675 BN Sint-Philipsland, 24 december 1997 Mosselkreekstraat 27 I Een droom wordt werkelijkheid, na een lange tijd van geduld. Je bent een pracht van een baby onze wens is vervuld. Op 24 december 1997 om 11.26 uur is onze zoon Pepijn geboren Hij weegt 2850 gram Corné en Mirjam Stoutjesdijk Bezoek vinden wij fijn, maar mag het in de kraamtijd zijn 4695 BA Sint-Maartensdijk 1 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver- blijdde ons met de geboorte van een zoon Jan Marinus We noemen hem P Jelmar Anton en Marita Elenbaas 4694 EC Scherpenisse, 29 december 1997 Schuttershof 15 Tel. 0166-664525 1 Tevens wensen wij u een voorspoedig nieuwjaar. II P;. Jf Op 26 december 1997 zijn wij verloofd. Anita Schot André Heijboer I Ten Ankerweg 30 I 4691 GW Tholen Hoenderweg 78 4697 BM Sint-Annaland jMwmmi 1958 mtM 1998 St. Maartensdijk Op 2 januari 1998 zijn mijn kinderen, onze lieve zus en zwager MJ. Moerland en J.A. Moerland-Van Bezooijen 40 jaar getrouwd Wij feliciteren hen met hun huwelijksfeest en wensen hen nog vele goede jaren toe. Fam. van Bezooijen 4695 GC St. Maartensdijk, januari 1998 Achter 't Bos 14 1958 wmmm, Jl 1998 li Op D.V. 2 januari zijn onze geliefde ouders en grootouders J.W. Elenbaas en K. Elenbaas-van den Klooster 40 jaar getrouwd. We hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Johan en Lenie William, Irina en Sigrid Mady en Han John, Alina, Corinne en Leonie Mare en Elnèt Julian Jan en Petrina Jurgen Wij hopen dit feit in familiekring te vieren. 4697 GH St. Annaland, december 1997 Julianastraat 29 2-l-'58 2-1 -'98 Ome Rien en Tante Jo m. Van harte gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwe lijk Piet en Sina Karei en Lianne Rianne en Kees December 1997 mmmmmmmsmm Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die hij aan ons en iedereen gaf, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze van onze zijde heeft weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, schoonzoon, broer en zwager JOHANNES GUNTER echtgenoot van Neeltje Adriana Christina Scherpenisse in de leeftijd van 63 jaar N.A.C. Gunter-Scherpenisse Francis en Christian Barbara W. Scherpenisse F.J. Scherpenisse-van der Meer Familie Gunter 4697 ER Sint-Annaland, 24 december 1997 Suzannaweg 6 Geen bloemen Maandag 29 december jl. om 10.15 uur is er een rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te St. Annaland, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Bedroefd delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte van ons is heengegaan, onze beste broer en zwager JOHANNES GUNTER St. Annaland: G. Gunter S. Gunter-Scherpenisse M. Scherpenisse-Gunter A. Gunter T. Gunter-van der Jagt M. Gunter A. Gunter-Gunst Poortvliet: J. van der Male-Gunter St. Annaland: A. Scherpenisse-Gunter W. Scherpenisse Poortvliet: D. de Groen-Gunter M. de Groen St. Annaland: S. Gunter M. Gunter-Rijnberg Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. St. Annaland, 24 december 1997 Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde en zorgzame neef JOHANNES GUNTER op de leeftijd van 63 jaar A. Heijboer P. Heijboer-van Dijke Janny en Jan Walhout Patricia en Jacco Sylvia, Anneloes Riet en Frans Dieleman Peter, Ard Hanna en Johan Ketting Paola, Jean-Paul Gabrie en Inge Heijboer Jurian, Leona Jeannet en Johan Eggebeen St. Annaland, 24 december 1997 Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze neef JOHANNES GUNTER Jaap en Caatje Moerland Piet en Jannetje Scherpenisse St. Annaland, december 1997 Diepbedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve OME HAN Wij zullen hem nooit vergeten, hij was er altijd voor ons. Arjenne en Christian Ine en Edwin, Bas en Jelle Amber Bram Sandra en Erik, Melissa Danielle en Gerold Corina en Joost Bram Mia en Kees, Jacolien, Marieke en William Dia en Jaco, Jacco en Martijn Bram Petra Johan Gabriël Diana en Huib, Annelie Corné en Jolanda Peter en Christine Davina en Hendri Liesbeth Debbie en Martijn Ineke en Leo Brenda Danny St. Annaland, 24 december 1997 Door een droevig ongeval heeft de Heere tot ons verdriet uit de familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante KAATJE BAAIJ-V.D. KLOOSTER in de leeftijd van 76 jaar C. v.d. Klooster E. v.d. Klooster-Heijboer M. v.d. Klooster J. v.d. Klooster-van Eenennaam J. v.d. Klooster J. v.d. Klooster-Goedegebuure J. Aarnoudse-v.d. Klooster K. Elenbaas-v.d. Klooster J. Elenbaas neven en nichten Sint-Annaland, 25 december 1997 Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar hebben mogen ontvangen, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma ADRIANA HAGE echtgenote van Marius van Vossen in de leeftijd van 79 jaar. Tholen: M. van Vossen Wim en Ria Mare en Manuela f Dirk en Lizet Richard René 4691 BN Tholen, 26 december 1997 Regentessestraat 47 Heden, dinsdag 30 december heeft de begrafenis plaatsgevonden op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen. Bedroefd geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zus en schoonzus ADRIANA VAN VOSSEN-HAGE Tholen: Middenmeer: Bergen op Zoom: Hamilton (Can.): Tholen: P. Hage-Kwist L. Hage T. Werkman P. Hage-Polderman A. Groenewege-Hage M. Geuze-Hage nichten en neven Tholen, 26 december 1997 Op 26 december heeft de Heere plotseling van ons weggenomen, ons trouw lid MEVROUW A. VAN VOSSEN-HAGE op de leeftijd van 79 jaar. De Heere sterke en trooste haar man en kinderen in deze droeve omstandigheden. Bestuur en leden van de Bijbelstudievereniging Tholen Tholen, 26 december 1997 Met diepe droefheid, maar met grote dankbaarheid voor de liefde en voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader JOHANNES CORNELIS KIEVIT echtgenoot van Johanna Izabella Dina Fase in de leeftijd van 81 jaar. Sint-Annaland: J.J.D. Kievit-Fase J.J.M. Gunter-Kievit P.M. Gunter Bram en José Bas Johan en Marsha f Corné Alblasserdam: M.A.N. Gunter-Kievit M.W. Gunter Kinderdijk: Bram en Anne Alblasserdam Hans 4697 EM Sint-Annaland, 25 december 1997 Havenplein 18 Geen bloemen De rouwdienst is gehouden, heden, dinsdag 30 december om 10.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft om 11.00 uur de begrafenis aldaar plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den valt onze lieve zwager en oom JOHANNES CORNELIS KIEVIT echtgenoot van Johanna Izabella Dina Fase in de leeftijd van 81 jaar. A.M. Dormaar-Fase S. Fase-de Wilde P.J. Fase M. Fase-Bevelander W.C. Geluk-Hage neven en nichten St. Annaland, 25 december 1997 Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve OME KIEVIT in de leeftijd van 81 jaar Iza en Jo van Dijk-Dormaar Rie en Adrie van Driel-Dormaar Neefjes en nichtjes St. Annaland, 25 december 1997 Na vele jaren van vriendschap is van ons heenge gaan onze beste vriend en buurman J.C. KIEVIT echtgenoot van J. Fase Zijn vriendschap zal-in onze dankbare herinnering blijven. Mevr. H. de Vos-de Groen kinderen en kleinkinderen Oud-Vossemeer, december 1997 Maandag 22 december is plotseling overleden onze geliefde schoonzus en tante JANNETJE LINDHOUD weduwe van Daniël Marinus van Dijke Hopende dat de kinderen en kleinkinderen dit onverwachte zware verlies kunnen dragen. C. van Dijke-Uyl G.D. van Dijke-Polderman H. Giljam J.H. Klippel-van Dijke L.A. van Dijke E.A.W. van Dijke-v.d. Graaff Borssele: A.J. van den Houten-van Dijke M. van den Houten neven en nichten Oud-Vossemeer, december 1997 Poortvliet: Oud-Vossemeer: Goudszwaard: Oud-Vossemeer: Rotterdam: Met diepe droefheid, maar met grote dankbaarheid voor de liefde en voor wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat, voor ons geheel onverwacht van ons is heengegaan onze onvergetelijke moeder, grootmoeder en overgroot moeder MARIA DUINE weduwe van Pieter Nieuwenhuyzen eerder weduwe van Johannis Marinus Schot in de leeftijd van 81 jaar C. Jansen-Schot P. Jansen J. Schot N. Schot-Goedegebuure T.W. Schot N. Schot-Priem H. Schot J. Schot-Cornelisse H. Moerland-Schot J. Moerland W. Nieuwenhuyzen M. Nieuwenhuyzen- Westerbeke C.J. van Stel- Nieuwenhuyzen J.W. van Stel J.C. Potter-Nieuwenhuyzen C. Potter T.W. Nieuwenhuyzen H. Nieuwenhuyzen-Ruisser J.L. Nieuwenhuyzen J. Nieuwenhuyzen-Potter A. van Luijk- Nieuwenhuyzen J. van Luijk P. Nieuwenhuyzen F.E. Tijs C. Nieuwenhuyzen J. Czechowski M.C. Heyboer- Nieuwenhuyzen C. Heyboer klein- en achterkleinkinderen 4691 ZB Tholen, 28 december 1997 Prins Clauslaan 11 Correspondentieadres: Familie J. Moerland, Tuinstraat 27, 4697 BP Sint-Annaland Geen bloemen D.V. woensdag 31 december om 10.15 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de aula, Pr/ Bernhardstraat 2 te Tholen, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tholen: Sint-Maartensdijk: Oud-Be ijerland: Middelburg: Sint-Annaland: Arnemuiden: Wemeldinge: Tholen: Kapelle: Tholen: Veen: Arnemuiden: Tholen: Sint-Annaland: Op 28 december 1997 overleed onze lieve OMA NIEUWENHUYZEN-DUINE Pierre en Carla Connie en Alfred Bas Constantijn en Marlies Marco en Mendy Sabina en Frank Jolanda en André Pieter Renata en Pieter Jacintha en Dick Beatha en Dieter Peter en Jeanette John en Lianne Bianca en Matthijs Anke en Jaap Tabitha en Henk Mirjam en Jan André Peter Hanna Rhodé Miranda en Henry Christel Diana Arjan Niels en achterkleinkinderen Tholen, december 1997 Op 28 december 1997 overleed onze lieve OMA SCHOT-DUINE Peter en Carla Rian Johan Bert en Andrea Hans en Els Pieter en Marianne Huib en Christina Jan en Edith Theo en Mary en achterkleinkinderen Tholen, december 1997 Nog onverwachts nam de Heere van ons weg onze geliefde oudste zuster en schoonzuster MARIA DUINE weduwe van Pieter Nieuwenhuyzen eerder weduwe van Johannis Marinus Schot in de leeftijd van 81 jaar. Oud-Vossemeer: D. van Gorsel-Duine A. Vis-Duine A. Duine J.J. Duine Bentschap-Knook A. van Gorsel-Duine St. Maartensdijk: H. Duine M.W. Duine-Bazen December 1997 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader PIETER BOUDEWIJN VISSER hebben wij als zeer hartverwarmend ervaren; ze waren voor ons troostrijk en bemoedigend alsook tekenen van vriendschap en genegenheid. Wij zijn u daarvoor allen zeer erkentelijk. J.J. Visser-Rijneke kinderen en kleinkinderen Terneuzen, december 1997 Met diepe droefheid, maar met grote dankbaarheid voor de liefde en voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, voor ons onverwacht, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa ABRAHAM SENTSE FAASSE echtgenoot van Jannetje Meijer in de leeftijd van 83 jaar en 3 maanden Tholen: Sint-Philipsland: Sint-Philipsland: J. Faasse-Meijer Willy Faasse Janny Verwijs-Faasse Bram Verwijs Sabine 4675 BW Sint-Philipsland, 28 december 1997 Achterstraat 30 Geen bloemen D.V. Vrijdag 2 januari zal er om 10.15 uur een rouwdienst worden gehouden in het verenigingsge bouw van de Oud Ger. Gemeente, Voorstraat 36 te Sint-Philipsland, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Voor aanvang van de rouwdienst bent u in de gele genheid om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. LIEVE OPA Ik zal je nooit vergeten Sabine December 1997 Na een moeizame periode is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom CORNELIS GERARD DORST D. ZN. 21 maart 1909 Sint-Maartensdijk t 27 december 1997 Brouwershaven Zussen, broer schoonzus en zwagers neven en nichten Brouwershaven, 27 december 1997 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve moe der, oma en oud omaatje MARINA WESDORP-STOUTJESDIJK betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoogvliet, december 1997 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen danken wij u hartelijk voor uw belangstelling ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. De vele gelukwensen, alsmede de attenties, in allerlei vorm, hebben ons enorm goed gedaan. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Verder wensen wij jullie een goed 1998 toe. Merie en Bram Scherpenisse 4703 BB Roosendaal, december 1997 Pastoor van Akenstraat 32 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik ieder een, familie, buren, vrien den en bekenden persoon lijk bedanken voor de vele kaarten, fruit en het warme medeleven ons betoond tijdens mijn ver blijf in en bij mijn thuis komst uit het ziekenhuis. Duim en echtgenote veel dank voor alle hulp. J. Sturris Sint-Annaland, december 1997 Weststraat 9-11 Dank naast Hem, familie, vrienden en kennissen, van hier en elders, die mijn man in 1997 een bezoek brachten, of in welke vorm dan ook hun medeleven betoonden. Ook doktoren en verple gend personeel voor de verzorging en wens allen een gezond en voorspoe dig 1998 toe. P.J. Bazen Ten Anker K 61 Stelberg Tholen, december 1997 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en cadeaus die wij bij de geboorte van onze zonen Marijn en Jacob mochten ontvangen. Tevens wensen wij ieder een een voorspoedig nieuwjaar. Rien en Jacobien van den Berg- Bevelander St. Maartensdijk, december 1997 Bloemenlaan 98 Fam. D.L. Koppenhol van: Bram Groenewegeweg 4 naar: F.M. Boogaardweg 9 4697 GM St. Annaland Tel. 0166-653029 Hartelijk dank aan ieder een die ons persoonlijk kwam feliciteren op ons 60-jarig huwelijksfeest. Verder dank voor alle bloemen, geld, boeken, fruit en andere cadeaus. Het was hartverwarmend en voor ons een onverge telijke dag. Fam. J.J. v. Ast- Stout jesdijk 4691 ZA Tholen, Ten Anker 029 december 1997 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, geld en cadeaus, die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze zoon en broertje Peter Jaap en Lia Potappel-de Rijke Marco Stavenisse, december 1997 Wij willen iedereen bedanken voor de belang stelling, kaarten, telefoon tjes etc. tijdens het verblijf in het ziekenhuis en bij thuiskomst van onze Martijn. Leo en Jeannet de Vos Sint-Maartensdijk, december 1997 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, geschenken en goede wensen, die wij ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvan gen. Het is voor ons een onvergetelijke dag gewor den. Tevens een gezond en gelukkig nieuwjaar toege wenst. J. van Dijk J.M. van Dijk- Dormaar kinderen en kleinkinderen 4691 GK Tholen, december 1997 Pr. Beatrixstraat 7

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 4