Kinderreceptie bij juf Janneke DEURLOO Plaatselijk nieuws VISSER 0166-612435 Laban EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Dinsdag 23 december 1997 Kerstnachtdienst Concert Wildeman Wij staan 7 dagen per week voor u klaar; voor al uw personen-, rolstoel- en groepsvervoer. Kerst plattelandsvrouwen VERF NODIG? Klaverjassen Drukke kerst Anbo Biljarten Rikken en wippen Kerst op school School speelt kerstverhaal Biljarten Voor de komende feestdagen verzorgen wij evenals voorgaande jaren uw koude schotels, borrelgarnituur, vis, vlees en kaashapjes. jSÉ* *V V"*-* ~»r Bestel tijdig. Folders liggen klaar in de winkel. Mossel- en zeevishandel Tholen Contr' Escarpe 11 4691 BB Tel. 0166-602799. Wij wensen u prettige feestdagen Burgers wint 1000 gulden Nieuwe voorzitter en secretaris tennisclub Vers vlees, lekker mals en mager koopt u bij uw slager Dit alles bij uw Thoolse slagers, J.A. Geilings, Tholen J.A. Geilings, St. Philipsland C. Slager, St. Annaland Kerstman brengt mandarijn Pacht dijken Kerststukjes de Schalm Drukke kerstsoos Geslaagd Nieuwe bestuurders Café op de Haven heropend Pasteitje Noël De Pendelaars Kantoren gemeentehuis DAG EN NACHT 2 Tholen In de Gereformeerde Ichthuskerk aan de Doelweg wordt woensdag avond om half elf een gezamenlijke kerstnachtdienst gehouden van de Gereformeerde Kerk en de Her vormde gemeente Immanuël. Voor ganger is ds. C. Balk. Stadgenoot Peter Wildeman concer teert op tweede kerstdag in Middel burg. 's Avonds om kwart voor acht verzorgt de organist, samen met panfluitiste Liselotte Fennema, een kerstconcert in de Nieuwe Kerk. Beiden gaven al duoconcerten en brachten afgelopen zomer de cd 'De schoonste galmen' uit. Wildeman speelde ook al eerder in Middel burg. Hij dirigeert diverse koren en componeert ook zelf. Zo schreef hij werken speciaal voor dit concert. Wildeman is niet alleen in eigen land actief, want de komende tijd staan concertreizen gepland naar Noorwegen, Zweden en Egypte. In Middelburg brengt het duo bekende samenzangliederen ten gehore, als mede buitenlandse kerstliederen. Taxibedrijf De Jonge Advertientie I.M. De leden van de Bond van platte landsvrouwen kwamen woensdag bij elkaar om het kerstfeest te vie ren. Na een welkomstdrankje open de voorzitter mevr. M.J. Hoogedeu- re-Kievit de bijeenkomst en verwelkomde ook drie nieuwe le den. De avond werd voortgezet met een koud buffet, afgewisseld met declamatie en samenzang met pia nobegeleiding van mevr. R. Goede- gebuure. Vervolgens werd door en kele leden een toneelstukje in kerstsfeer opgevoerd. Na afloop werd de tafelversiering (kerststuk jes) onder de aanwezigen verloot. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. C. Schot heeft het kersttoernooi ge wonnen van klaverjasvereniging Stad Tholen. Hij behaalde 5063 punten. Tweede werd S. Noordijke met 5038 p, 3. mevr. C. Geene 5030 p, 4. mevr. B. Schot 5002 p, 5. me vr. C. Schot 4997 p. Er deden veer tig mensen aan het toernooi mee. De poedelprijs was voor de kerst man, die met 3746 punten laatste werd. Met 53 aanwezigen op de kerstmid dag van de Anbo was voorzitter J. van Huizen tevreden. „In deze tijd worden de mensen overvoerd met dit soort activiteiten en dan moeten ze kiezen waar ze naar toe gaan. Het bestuur is daarom blij met deze op komst." Het was gezellig in het sfeervol versierde Visnet, waar de koffie met gebak prima smaakte. Na het lezen van het kerstverhaal en het zingen van diverse kerstliederen, op orgel begeleid door mevr. Hage, werd het kerstevangelie gelezen. Daarna liet ieder zich de brood maaltijd, voorafgegaan door soep en besloten met een toetje, goed smaken. Besloten werd met het zin gen van nog enkele kerstliederen. In zijn slotwoord bedankte de voorzit ter iedereen die aan deze middag had bijgedragen. Dhr. Schot maakte video-opnamen, die tijdens de jaar vergadering op 10 maart te zien zul len zijn. C. Nooij riep de aanwezi gen op om vast hun keuze te maken uit het jaarprogramma dat deze week in de bus valt. Oud- Vossemeer Uitslagen De Treffers: R Hommel- L. van Wezel 9,16-10; M. Hendrik- se-J. Hommel 10-5; K. Hommel-D. van Driel 5,52-10; C. Burgers-H. Hommel 10-2,54; B. den Hollan- der-P. de Leeuw 10-8,46. Kortste partij (15 beurten), hoogste serie (19 caramboles) en beste moyenne (4,13) C. Burgers. KOT A-team:J. Burgers-C. Tim mermans 0-2; W. Heijboer-H. van Daalen 0-2; A. Havermans-S. v.d. Mark 2-0; M. van Hees-M. Klijn- smit 0-2; M. Goudzwaard-J. Ver geer 0-2. Kortste partij (21 beurten), hoogste serie (10 caramboles) en beste .gemiddelde (2,24) C. Tim mermans. KOT B-team: P. Moerland-D. Vroegop 2-0; M. Potappel-C. Bur gers 0-2; J. Vroegop-A. Goedege- buure 2-0. Kortste partij (26 beur ten) en beste gemiddelde (1,18) C. Burgers, hoogste serie (9 carambo les) P. Moerland. De tweede kaartavond van v.v. Vos meer, zaterdag in café De Hoop, trok 32 belangstellenden en daar mee was de activiteitencommissie bijzonder tevreden. Zowel bij het kaarten als bij de verloting tussen door waren fraaie vlees- en bout- prijzen te winnen. Bij het rikken won W. Kostermans met 236 pun ten, terwijl de tweede plaats ge deeld werd door W. Heijboer en J. de Koning met 219 punten. D. Kou wen was met 160 punten de sterkste bij het rikken. Tweede werd mevr. C. van Mierlo met 142 punten en derde mevr. J. Benjilali met 135 punten. De kerstviering op de Die Heene- trechtschool werd vrijdag, zoals ge bruikelijk, in twee gedeelten gehou den. Het eerste deel van de ochtend waren de kinderen in hun groepslo- kaal, waar werd stilgestaan bij de kerstgedachte. Daarna waren ze met aangepaste activiteiten bezig. Later die morgen werden de leerlingen door de leden van de ouderraad ont vangen in de versierde gemeen schapsruimte. Schoolleider H. Wes terweel verwelkomde iedereen, in het bijzonder ds. Snijder. Alle groe pen brachten de ingestudeerde lied jes en voordrachten ten gehore. De kinderen van de groepen 5 t/m 8 hadden daarnaast kerstverhalen ge schreven. Een aantal daarvan werd onder grote aandacht voorgelezen. Hierna werd een broodmaaltijd ge bruikt en tenslotte kregen de kinde ren een versierde mandarijn mee naar huis. Voor de kerstviering van de Sint Anthoniusschool waren niet alleen alle kinderen, maar ook de ouders donderdagavond naar De Vossen- kuil gekomen. Iedereen werd ver welkomd door directeur A. Rijk. Daarna werden, onder het zingen van het lied 'Kijk naar het licht', de kaarsen van de adventskrans aange stoken. Vervolgens werd het kerst verhaal gespeeld in musicalvorm. Het begon in de herberg van Avaran en zijn dochter Hadassa, waar Jozef en Maria aanklopten. De tekst werd afgewisseld met liedjes en in het verhaal stak de nodige symboliek. Na afloop stond de koffie of limona de met kerstkrans voor iedereen ge reed. Sint- An na land Bij biljartclub De Hoop speelden bijna alle spelers die vrijdag aanwe zig waren twee partijen. De eerste Tevens vele verse vissoorten waaronder: tong, tarbot, paling, forel, zalm en garnalen. Ook gerookte vissoorten zoals paling, zalm en foreL Verder onze bekende kreeften- en vissoep en diverse soorten vispaté. Advertentie I.M. ging tussen M. van Poortvliet en J. Vorstenbosch. Hoewel Van Poort vliet maar vijf poedels haalde, ver loor hij met 7,4-10. Zijn tweede partij verliep beter en werd zonder veel problemen gewonnen van de niet sterk spelende C. Smits (10- 7,14). Met een serie van 21 caram boles en een gemiddelde van 2,81 was Van Poortvliet de beste. Ook Vorstenbosch won zijn tweede par tij gemakkelijk, met 10-6,36 van J. Keur. Laatstgenoemde won vervol gens in de kortste partij van de avond (20 beurten) met 10-7,7 van W. van Oudenaarde. Zijn tweede partij verloor Van Oudenaarde even eens, hoewel hij tegen G. Rijnberg maar één carambole tekort kwam (9,79-10). Na een slecht begin won Rijnberg zijn tweede partij tegen E. van Poortvliet (10-8). Vanavond speelt De Hoop de return tegen De Treffers uit Oud-Vossemeer, waarin ze een achterstand van 6,19 punten heeft goed te maken. De hoofdprijs in de winkelactie van middenstandsvereniging Activa, waardebonnen ter waarde van 1000 gulden, is terecht gekomen bij de familie F. Burgers aan de Ring. De hobbybox ging naar L.A. Bruijn- zeel, Molendijk en de handendoe- kenset naar Linda en Rob Goedege- buure, Tuinstraat. Arjan en Jolita Elenbaas, Crooswijck wonnen de boormachine. Esther den Engels man uit de Weststraat het guiness- spel, C. Rietveld, Hoenderweg een tosti ijzer, J. Snoep-Overbeeke van de Hoenderweg een boekenpakket, Bonita Westdorp, Burg. Smithstraat, een wijnset. Evy Snoep, Molendijk, een boodschappenmand. Jolande Guiljam, Hoenderweg, een fietstas. Fam. Scherpenisse, Huijgensstraat, een fles amaretto. A.C. Scherpenis se, Tuinstraat, badset. Connie Keur, Hoenderweg, karaf met glazen. Si- mone Booister, Annewas, fiets- scherm met accessoires. Fam. Theu- nisse, Havenplein, wijnset. J. v.d. Reest, Burg. Baasstraat, borduur- pakket. J. Elenbaas, 's Gravenkreek, vleespakket. C. Smits, Hoender weg, cadeaubon. Fam. Bruijnzeel, Molendijk, horloge. Hans Uijl, Schoolstraat, zijden bloemen op vaas. W. Lindhoud, Huijgensstraat, cadeaubon. De fam. Ketting uit de Tienhoven won twee prijzen: een badpakket en een stenen eend. Maandag 29 december wordt voor de zending oud papier opge haald. Advertentie I.M. Met de overdracht van de sleutels van het Spookhuisje aan Ko Droogendijk heeft Cent van Dijke afscheid genomen als voorzitter van de tennisclub. Hij had vorig jaar al zijn aftreden aangekondigd. Zijn opvolger werd unaniem in functie gekozen. Ko Droogendijk bedankte zijn voorganger voor zijn inzet voor de vereniging, met name bij de ver wezenlijking van lichtmasten en de nieuwe kantine, alsmede de uitvoe ring van de privatisering. Als laatste officiële daad mocht Van Dijke een bord onthullen met daarop de club kampioenen vanaf het eerste uur tot nu toe. Als blijk van waardering kreeg hij bloemen en een schitteren de foto. Secretaris Wim van Leeuwen trad vervroegd uit. Zijn opvolger werd Peter Slager uit Scherpenisse. De voorzitter bedankte Van Leeuwen voor zijn inzet met bloemen en een geschenkbon. De bestuursleden Maja Vermaas en Siem Snoep wer den herkozen. Tevens werd het be stuur uitgebreid met twee nieuwe leden: Henk Giljam en Leen Goede- Zaterdag, maandag, dinsdag en woensdag 27,29, 30 en 31 december RUNDERGEHAKT 1 kg8,95 MAGERE RUNDERLAPPEN 1 kg15,00 1 SOEPPAKKET 6,95 LEVERKAAS 100 gram1,10 GEBRADEN GEHAKT 100 gram1,10 BOTERHAMWORST 100 gram1,10 KIPZIGEUNERSALADE 100 gram1,95 WOENSDAG 31 DECEMBER ZIJN WIJ OM 12.30 UUR GESLOTEN Advertentie I.M. gebuure. De contributie 1998 blijft ongewijzigd, liet penningmeester Snoep weten. De jeugdcommissie had een schitte rend boekwerk gemaakt de presta ties van het afgelopen seizoen. Gea Verkouteren, Anja v.d. Repe en Ger- da van Vossen werden herkozen, maar voor de vertrekkende Betty van Vossen werd geen opvolger ge vonden. Ze werd bedankt met bloe men en een leuk cadeau. De technische commissie sprak over een heel goed seizoen met schitterende wedstrijden, prima clubkampioenschappen en een ge weldige wintercompetitie op de grasbaan. Leen Goedegebuure, Thijs Fase, Theo van 't Hof en Henk Giljam werden in de t.c. her kozen. Adrie Goedegebuure moest wegens toekomstige werkzaamhe den afhaken. Thijs Fase zette hem en zijn vrouw Trijnie in het zonnetje voor al hun werk voor de club, in het bijzonder voor het baanonder- houd en de kantine. Ook zal Adrie Goedegebuure voorlopig niet meer als leider van het tweede team aan de competitie kunnen meedoen. Voor al hun inspanningen werden onder luid applaus cadeaus overhandigd. De tennisclub houdt 3 januari om 16.00 uur nieuwjaarsreceptie in de kantine. De Casembrootschool vierde don derdag traditioneel kerstfeest. De groepen 1 en 2 deden dat met hun juffen in de eigen lokalen. Er werd een verhaal verteld en liedjes ge zongen. Tot slot werd er gegeten en bracht de kerstman een mandarijn. De groepen 3 tot en met 8 vierden het kerstfeest in de gemeenschaps ruimte. Geertrui Burger, Liza van Maaren, Mariska Geuze en Magna van Schetsen uit groep 8 lazen het kerstevangelie. Juf Carla Westdorp vertelde het kerstverhaal, terwijl juf Margot van Diepeningen de bijge- horende dia's vertoonde. Daarna werd gegeten. Juf Sarien Bout liet de kinderen een viertal liederen zin gen, begeleid door het schoolorkest. Tijdens het laatste lied, Midden in de winternacht, kwam de kerstman, die de leerlingen bij het verlaten van de zaal een kaart gaf met de leraren in kerstsfeer. Stavenisse Het waterschap heeft geenszins de pachtovereenkomst met J.A. Dorst beëindigd, zoals wij vorige week meldden. Dorst wordt juist de nieu we pachter van zee- en inlaagdijken in de polders Stavenisse, Margare- tha en Oud-Kempenshofstede. Hij had deze dijken al in gebruik. Op de inlaagdijk mag hij gedurende een overgangstermijn van twee jaar nog koeien laten grazen. Het beleid van het waterschap is om geen koeien op zeedijken toe te staan, maar al leen schapen. Alle kinderen van de openbare ba sisschool de Schalm maakten dins dag kerststukjes. Verschillende ou ders zorgden voor de spulletjes en hielpen de leerlingen. De kleuters namen de werkstukken mee naar huis, maar de kinderen van groep 3 tot en met 8 trotseerden de bittere kou om de kerststukjes naar alleen staanden te brengen. Ook werden een aantal stukjes voor de Stove ge reserveerd, voor de afscheidsrecep tie van meester Van den Hoek. Sint- Maartensdijk De jaarlijkse kerstsoosmiddag van de Anbo trok dinsdag ruim hon derd belangstellenden. Volgens het bestuur een bewijs dat de beslis sing om deze in het woonzorgcenr- trum Maartenshof te houden niet verkeerd was. Na de koffie met kerstkrans werd een grote bingo gehouden, waarvoor diverse mid denstanders prijzen beschikbaar hadden gesteld. Tussendoor ser veerden vrijwilligsters drankjes en hapjes. Deze dames verzorgden tij dens de koffietafel nog een kerst gedicht en een voordracht. De maaltijd viel bijzonder in de smaak bij de aanwezigen; soep, broodjes, mini-kerststollen en krentenbolle tjes en nog veel meer. De koks van Ten Anker hadden goed hun best gedaan. Het bestuur kijkt dan ook tevreden terug. Voor de kerstmiddag met diner, op 26 december in café Smerdiek, kan men zich nog opgeven bij het be stuur. Aan de universiteit Nijenrode is Camiel Mulders geslaagd voor het doctoraal examen bedrijfskunde, afstudeerrichting financieel ma nagement. Op de algemene ledenvergadering van s.v. Smerdiek zijn Jan Rinses en Arjan van Bloppoel als nieuwe bestuursleden gekozen. Zij nemen de plaatsen in van Betsy Pipping- Vermaas en Jos Leemreijze, die niet meer herkiesbaar waren. De wél herkiesbare Henk van Houte kreeg opnieuw het vertrouwen van de 27 aanwezige leden. „Een op komst waarmee we redelijk tevre den zijn. Zeker in vergelijking met zusterverenigingen die kleiner zijn dan ons", stelt waarnemend voor zitter Rien Vroegop die terugkijkt op een 'soepel verlopen' vergade ring. Bij de rondvraag werd door één van de leden gewezen op het plaatsen van een dug-out op het achterste veld. Aangezien dit veld in 1999 gerenoveerd zal worden, wil het bestuur volstaan met een noodvoorziening. Het bestuur van de voetbalclub wordt nu gevormd door Rien Vroegop (wnd. voorzit ter en secretaris), Tonnie v.d. Hoek (penningmeester), Henk van Houte (wedstrijdsecretaris), Perry Opree (jeugdzaken), Frans Ista (activitei ten) en de nieuw gekozealeden Jan Rinses en Arjan van Bloppoel. Mevr. J. Oosterbaan heeft café 't Haventje overgenomen van Leny Geluk. Het horecabedrijf aan de Haven 27 gaat verder onder de naam café de Buurvrouw. Jolanda Oosterbaan, die vroeger in het dorp heeft gewoond, heeft met haar vriend Arie jaren gevaren op het partyschip Sunrise, dat nu in de ha ven van Tholen ligt. Geruime tijd lagen ze in de Schokkerhaven te Nagele, Noordoostpolder. Nu het schip is verkocht, gaat mevr. Oos terbaan verder met een horecabe drijf op de wal. Veertig leden van de Bond van Plattelandsvrouwen trotseerden dinsdag de koude wind voor de kerstviering in Haestinge. Na een feestelijk drankje en het openings woord van mevr. I. Brevet werd o.l.v. van de dames L. Vermaas en H. van Gurp een bijzonder kerst stuk gemaakt. Onder het werk is er koffie met wat lekkers. In de zaal, die prachtig in kerstsfeer was ge bracht, sprak mevr. Brevet haar kerstgedachte uit in een maat schappij, die steeds meer technolo gische communicatiemiddelen biedt. Ze spreekt de wens uit, dat kerst een rustpunt mag zijn in ons drukke bestaan. Als muzikaal in termezzo zongen Lia en Rinus van Gorsel met begeleiding van Rian v.d. Berg op het keyboard van Eve lien Vermuë. 'De vredevorst en zijn rijk' was de titel van het gedicht van Inge Lievaart dat Marleen Uijt- dewilligen voordroeg. Na een pas teitje Noël en een drietal liederen van het echtpaar Van Gorsel las mevr. T. Pot het verhaal 'Zicht op kerstmis.' Cerise flambé meldde vervolgens het programma en de vlam ging in de pan, toen het echt paar Visser een smakelijk ijsge- recht serveerden. Met Sound the trumpet' van Rinus en Lia van Gor sel werd de kerstviering besloten. Als aandenken kreeg iedereen een kaars met een kaart. Klaverjasvereniging de Pendelaars hield vrijdag de kerstwedstrijd. A. Koetsier won met 5355 punten voor J. van Gorsel met 5229 en H. Vermaas met 5128 p. De poedel prijs was voor J. van Zetten, die veertigste werd met 3385 p. De overige uitslagen: 4. L. Kampman 5125 p 5. H. Knuist 5011 p 6. P. Bazen 5004 p 7. N. Hogendoorn 4980 p 8. M.Vroegop 4967 p 9. C. Weeland 4922 p 10. M. van Dam me 4869 p 11. C. Meyer 4862 p 12. A. Hogendoorn 4838 p 13. F. de Jong 4808 p 14. G. de Hond 4791 p 15. T. den Blanken 4789 p. Gedeputeerde staten hebben een verklaring van geen bezwaar afge geven voor het tijdelijk plaatsen van noodgebouwtjes bij het gemeente huis. Deze moeten het ruimtetekort voor de ambtenaren oplossen totdat het gemeentehuis is uitgebreid. ZIE VERDER PAGINA 3 Het echtpaar werd voor het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk opgewacht door de peuters van Klein Duimpje. De juffrouw trouwt. Maar wat de peuters van Klein Duimpje uit Poortvliet zich daar nu precies bij voor moesten stellen, was vrijdag middag niet helemaal duidelijk. Met zijn dertienen stonden ze met hun moeders voor het gemeente huis in Sint-Maartensdijk te wachten op juf Janneke Hage (24) die met vrachtwagenchauffeur Rien Filius (28) in de echt was verbonden. Ze stonden gereed met een boog en kleine mandjes rijst om het Poortvlietse echtpaar te verrassen. Klaar om te gooien. Juf Janneke is sinds oktober 1994 leidster van de peuterspeelzaal Klein Duimpje. IVee ochtenden in de week bezoeken de dertien kinderen de speelzaal, vanaf ja nuari zijn het er vijftien. Voor de kinderen waren de feestelijkhe den na het rijst gooien nog niet af gelopen. Later op de middag, na dat de kerkelijke bevestiging van het huwelijk had plaatsgevonden in de Gereformeerde kerk in Poortvliet, was er een speciale kinderreceptie. Er werden zo'n veertig kinderen verwacht. Behal ve de bestaande groep van dertien waren ook de kinderen uitgeno digd die de peuterspeelzaal van juf Janneke inmiddels hebben verlaten en nu kleuter zijn. Het paar is in Tholen gaan wonen. Eerste en tweede kerstdag en zon- dag 28 december THOLEN HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u. ds. Oorschot, Zwijn- drecht. 18.30 u. ds. Visser, Boven-Hardinx- veld. vr 9.30 u. ds. Beider, Nieuwe-Tonge zo 9.30 u. (H.D.) ds. Van Eckeveld, St. Philipsland. 18.30 u. ds. Wiillschleger, Middel burg. HERV. GEM. IMMANUEL wo 22.30 u. kerstnachtdienst in Ger. kerk. do 10 u. ds. Balk, Tholen. zo 10 u. ds. De Pagter, Papendrecht. GEREF. KERK wo 22.30 u. kerstnachtdienst. do 10 u. ds. Vermeulen. vr 10 u. kerstzangdienst. zo 10 u. dhr. Van Westen. 17 u. ds. Gardenier. CHR. GEREF. KERK do 10 en 18.30 u. mr. Egas, Werken dam. vr 9.30 u. leesdienst. zo 10 u. ds. Van Vuuren, Maassluis. 18.30 u. ds. Velema, Zierikzee. GEREF. GEM. do 10 en 16 u. ds. De Jongste, vr 10 u. ds. De Jongste. 14.30 u. kerstzangdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. VRIJZ. GEL.GEM. N.P.B. do 10.45 u. drs. v.d. Kloot, Voor burg. R.K.-KERK do 11 u. eucharistieviering, vr 14 u. kindje wiegen, za 19 u.woord-, gebeds- en commu niedienst. zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE do 9.45 en 18.30 u. ds. Snijder, zo 10 u. ds. Smit, Bruinisse. 18.30 u. ds. Cammeraat, Krabben- dijke. GEREF. KERK do 10 u. ds. Baas, Fijnaart. zo 10 u. ds. Van Duinen, Etten-Leur. CHR. GEREF. KERK do 10 en 14.30 u. ds. Boiten. vr 9.30 u. stud. Egas. zo 10 u. ds. Oosterbroek. 14.30 en 18.30 u. ds. Van Vuuren. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK do 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. vr 9.30 u. eucharistieviering, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. ds. Meeuse. 18 u. kand. Zorge, Ouderkerk a/d IJssel. vr 10 u. ds. Meeuse. zo 10 ds. Van Dijk, Ridderkerk. 18 u. ds. Koppelaar, Abbenbroek. GEREF. GEM. do 9.30 en 14 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. do 9.45 en 14.15 u. leesdienst. vr 9.45 u. leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. kand. v.d. Wind, Nieuwer- brug. 18 u. ds Meeuse, St.-Annaland. vr 10 u. ds. Van Ginkel, Goes, zo 10 u. ds. Wiillschleger, Middel burg. 18 u. ds. Den Toom, Sommelsdijk OUD GEREF. GEM. do 9.30 en 14 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 en 14.30 u. ds. Den Hartog. vr 9.30 ds. Den Hartog. zo 9.30 en 14.30 u. kand. De Groot, Dordrecht. HERV. GEM. REHOBOTH do 10 u. ds. De Goei. zo 10 u. ds. Van der Maas, Hoek. 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. do 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. vr9.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 14.30 en 18.30 u. lees dienst. GEREF. GEM. IN NED. do 9.30 en 14.30 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 en 14.30 u. kand. Den Ou den, Lekkerkerk. vr 9.30 u. ds. Kleiberg. zo 9.30 (H.A.) en 14.30 u. ds. Den Hartog, St.-Maartensdijk. GEREF. GEM. do 9.30 en 14 u. ds. Venema. vr 9.30 u. ds. Venema. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Venema. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. do 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. vr 9.30 u. ds. Van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE do 10 u. ds. Egas. 18 u. ds. Van Kooten, Montfoort. zo 10 u. ds. Egas (H.D.) 18 u. kand. De Groot, Bleskens- graaf. GEREF. KERK wo 21 u. ds Grashoff jr., Goes, do 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen, zo 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. 14.30 u. dhr. Walhout, Breda. GEREF. GEM. do 10 en 14.30 u. leesdienst. 19 u. kerstbijeenkomst, vr 10 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u. ds. Van Eckeveld. 17 u. kand. Voets, Arnemuiden. zo 9.30 u. ds. Meeuse, St.-Annaland 17 u. ds. Van Eckeveld. GEREF. GEM. do 9.30 en 15 u. stud. Van Krimpen. vr.9.3Ó u. leesdienst. zo 9.30 en 14.30 u, leesdienst. OUD GEREF. GEM. do 9.30 en 18.30 u. leesdienst. vr 9.30 u. leesdienst. zo 9.30, 1"4.30 en 18.30 u. lees dienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK do 10 u. ds. v.d. Meulen. 17 u. kerstzangdienst. zo 10 u. ds. Ytsma, Roosendaal. Weekend Diensten HUISARTSEN Eerste en tweede kerstdag en za terdag 27 en zondag 28 december Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): do en vr dr. Padt, Poortvliet, tel. 612400. za en zo dr. de Looze, Oud-Vosse meer tel. 672400. St.Maartensdijk, St.Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): do en vr dr. Janssen, St. Maartens dijk, tel. 664126. za en zo dr. v.d. Berge, St. Anna land, tel. 652400. St.Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: do en vr dr. Van Doesburg, St. Phi lipsland, tel. 0167-572500 za en zo dr. De Groot, Nieuw-Vos- semeer, tel. 0167-502545 TANDHEELKUNDIGE HULP do tandarts Roos, Bergen op Zoom, tel. 0164-233817. vr tandarts Roos-Cornet, Bergen op Zoom, tel. 0164-233817. za en zo tandarts Van de Spuij, Ber gen op Zoom, tel. 0164-210081. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos semeer): dhr. Van Heesch, tel. 604969. ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 663511 of 602456. THUISZORG Alg. maatsch. werk, gezinsverzor ging, wijkverpleging en informatie advieswerk, dagelijks 8.15-17 u. Centrum Thuiszorg dr. Tazelaar- straat 1, St. Maartensdijk, tel. 0166- 663577. Voor dringende vragen en hulp 24 uur per dag tel. 0113-251177. Voor dringende vragen en hulp maatsch. werk buiten kantooruren (noodsituaties) tel. 0118-628743. Uitleen: ma t/m vr St.Maartensdijk 11-14 u„ Tholen 18.30-19 u. ZORGLOKET THOLEN Informatie, advies en diensten voor ouderen ma t/m vr 8.30-15.30 u. tel. 0166-664196. WELZIJN VOOR OUDEREN Informatie over voorzieningen voor ouderen, tel. 662293 9-17 u. GRAAG GEDAAN Hand- en spandiensten, tel. 0166- 603329 van 12.30-13.30 u. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tholen, elke wo 10-11.30 u. Op af spraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tholen 0166-602507 en 0166- 653146; St. Philipsland 0167- 572342 of 0167-572530. PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 u., tel. 0113-249389. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 469869. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 0166-604854 of 06-0730. BLIJF VAN M'N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. JAIB (informatiebureau voor de jeugd) ma, di en vr 13-17 u. Molenvlietsestraat 11 Tholen. Tel. 0166-604374. KAMER VAN KOOPHANDEL ma. 29/12 gemeentehuis 9-12 u. STORINGEN ENERGIE Tel. 0118-638888. HOOGWATERSTANDEN Dinsdag 23 t/m woensdag 31 dec. dinsdag 23 9.35 - 22.20 woensdag 24 10.45 -23.30 donderdag 25 12.00-—.— vrijdag 26 0.35 - 13.00 zaterdag 27 1.25- 13.50 zondag 28 2.20-14.45 maandag 29 3.10- 15.30 dinsdag 30 3.50-16.15 woensdag 31 4.35 - 17.05 ma 29/12 17.58 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 06-9771. Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 2