Tholense Boys legt de basis om in nieuw jaar te kunnen oogsten Smerdiek en Vosmeer moeten op zoek naar nieuwe trainer Tafeltennis wordt al bijna 20 jaar gedomineerd door trio De Rijke schiet goed Peter van Poortvliet zoekt nieuwe uitdaging Tholenaren mikken op promotie en blijven in het bekervoetbal Titels Christian van 't Hof Jos Bakker, Matthijs en Arno Bruijnzeel Dinsdag 23 december 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Kwaliteit Nonchalant Geen misstap maken Aan de slag met jeugd Potappel nog in gesprek Doorstroom jeugd Het wordt eentonig bij de Thoolse tafeltenniskampioen schappen. Al bijna twintig jaar, sinds 1978, wordt de ti tel gedomineerd door een trio. Piet Ridderhof uit Oud- Vossemeer (inmiddels gestopt) veroverde de bokaal vier keer, St. Annalander Johan Snoep (nu in Dordrecht woonachtig) zeven maal en Christian van 't Hof uit St. Annaland voegde zaterdag het negende eilandelijk kam pioenschap aan zijn lijst toe. De jeugd brak niet door. Jos Bakker uit Tholen zegevierde in de B-klasse. Mat thijs Bruijnzeel bij de A-categorie en Arno Bruijnzeel in de B-klasse werden eerste bij de jeugd. Geen oranje balletje Troostronde Drie sets Bruijnzeel Vader dubbel tevreden Stavenissenaar P. de Rij ke heeft met 194 punten in de A-klasse de kerst wedstrijd van schietver eniging Prinses Juliana in de hal van Meijer te Scherpenisse gewonnen. Bij de jeugd werd Arjan v.d. Slikke uit Scherpe nisse eerste met 91 pun ten. Winnaar kerstwedstrijd in Scherpenisse Tholense Boys gaat in 1998 op twee fronten nog strijden voor de prij zen. Zaterdag werd het jaar afgesloten met een knappe 5-3 overwin ning op tweedeklasser SKNWK, waardoor de Tholenaren de volgende ronde in het bekervoetbal bereikten. De derdeklasser ziet het beker- avontuur als een extraatje. Het belangrijkste doel is immers de promo tie naar de tweede klas. De grootste winst was dan ook niet het behalen van de volgende bekerronde, maar het vernemen van de nederlaag die Rillandia had opgelopen in het inhaalduel tegen Neo. „Laat Halsteren nu maar naar ons komen." Trainer Paul van Buuren van Tholense Boys hoopt op een confrontatie tegen de hoofdklasser. „Tegen een ploeg als Seolto hebben wij meer kans om de volgende ron de te overleven, maar het is leuk om de strijd aan te binden met een echte topper. Een aansprekende te genstander is ook voor de suppor ters leuk", meent de trainer van Tholense Boys. Als derdeklasser mag Tholense Boys in ieder geval weer thuis spelen. Het is al lang ge leden dat de club in het bekertoer nooi zo succesvol is geweest. In een mooie wedstrijd werd zaterdag het één klasse hoger spelende SKNWK uit de beker gewipt. Bekervoetbal „Wij hebben goed voetbal laten zien", concludeert Van Buuren. „In de competitie hebben wij voortdu rend onder druk moeten spelen. Ie der duel moest gewonnen worden om de aansluiting met de kop niet te verliezen. In dit bekerduel konden wij vrij uit spelen en hebben wij aangetoond over behoorlijk wat kwaliteit te be schikken. Gezien het aantal doel kansen hadden wij met nog grotere cijfers SKNWK kunnen kloppen." Een sterk spelend Tholense Boys opende na een kwartier de score. Op aangeven van Arjan van Dijke liet spitS René v.d. Berge met een knappe volley het net bollen. De gevaarlijke spits van SKNWK bracht de bezoekers weer langszij. Een dominerend Tholense Boys kwam op slag van rust opnieuw verdiend op voorsprong. Spelbepa ler Johan Schot schoot een vrije trap rechtstreeks in het doel. In de tweede helft begon de thuis ploeg voortvarend. Na een knappe actie van Jan Groenewegen scoorde Michael de Jong 3-1. Groenewegen is weer volledig hersteld van zijn blessure en toonde in dit bekerduel aan nog steeds over veel kwaliteit te beschikken. Regelmatig rukte de routinier via de linkerkant sterk op. Ook bij het vierde Thoolse doelpunt stond Groenewegen aan de basis. Na zijn mooie actie kopte spits René v.d. Berge in. René v.d. Berge wordt omhelsd met zijn eerste treffer voor Tholense Boys. De toeschouwers kregen er nog veel meer te zien. Rechts Arie Draciijer. Tholense Boys dreigde de bezoe kers uit Nieuwerkerk van de mat te spelen, maar lat en paal voorkwa men meer treffers. Door de ruime voorsprong ging de thuisploeg non chalanter speler, waardoor de be zoekers uit Schouwen-Duiveland weer terug in de wedstrijd konden komen. SKNWK maakte 4-2, maar vervolgens pakte Tholense Boys de draad weer op. De voor René v.d. Berge ingevallen Ali Oumhamed bracht Arie Draaijer in kansrijke positie. Met een schijnbeweging passeerde de mee opgekomen ver dediger de doelman en bracht hij de stand op 5-2. Vlak voor tijd bepaal de SKNWK de eindstand op 5-3. Een licht geblesseerde Johan Schot werd in de slotfase vervangen door René Moelker. In dit bekerduel kre gen Erik van Gorsel en Piet de Graaff een gele kaart. Door deze boeking kan topscorer De Graaff een schorsing tegemoet zien. Na afloop heerste er bij Tholense Boys tevredenheid over het berei ken van de volgende bekerronde en het spel. Toen ook nog de melding kwam dat Rillandia met 4-0 klop had gekregen van Neo was de vreugde nog groter. Door de eerste nederlaag van de ti telkandidaat blijft Tholense Boys in de competitie kansen houden voor het kampioenschap. „Deze neder laag kan voor Rillandia een staartje hebben. Het is geen beste afsluiting van het jaar. Wij staan er nu lekker voor, maar wij blijven met beide benen op de grond staan en bekij ken van wedstrijd tot wedstrijd wat binnen onze mogelijkheden ligt", aldus trainer Paul van Buuren. In 1998 hervat Tholense Boys de competitie met de topper tegen Ko gelvangers, waar in de uitwedstrijd met grote cijfers van werd verloren. „De huidige ranglijst laat zien dat die nederlaag een geflatteerde uit slag is geweest. Wij hebben tegen Kogelvangers dus wat recht te zet ten. Maar kampioen wordt je niet door overwinningen op de topploe- gen, maar juist door geen misstap te begaan tegen de lager geklasseer de teams", stelt de trainer. Tijdens de winterstop gaat de trainer samen met de technische staf en bestuur spreken over het al of niet voortzet ten van het contract. Vlak voor de kerstdagen is de stoelendans met de voetbaltrainers weer begonnen. Bij voetbalvereniging Smerdiek en Vosmeer is in ieder geval nog een zetel vrij. Trainer/speler Ad de Jong stopt bij de zondag-zesde- klasser, terwijl Jan Verreijen de spelers van Smerdiek zaterdag mee deelde dat hij aan het eind van het seizoen vertrekt. Het bestuur wil op korte termijn een opvolger aanstellen. Bij de kandidaten is ook Peter van Poortvliet uit St. Annaland, die zijn contract bij WIK uit Kerk- werve niet heeft verlengd. Het vertrek van Jan Verreijen kwam voor het bestuur van Smerdiek niet onverwachts. Vorig jaar werd al duidelijk dat de trainer uit Oud- Vossemeer overwoog de club te verlaten. „Ik heb het idee dat hij als trainer definitief gaat stoppen", al dus waarnemend-voorzitter Rien Vroegop. „Wij hebben altijd goed met Jan Verreijen kunnen samen werken. Hij heeft de jeugd ingepast en gewerkt aan de toekomst van on ze vereniging. De resultaten zijn nog wisselvallig, maar er ligt een goede basis om op verder te bou wen. Op korte termijn hopen wij in gesprek te gaan met een mogelijke opvolger", zegt Rien Vroegop. Bij de personen die de vierdeklasser op het oog heeft, hoort ook Peter van Poortvliet. De St. Annalander heeft het bestuur van voetbalvereniging WIK onlangs bekend gemaakt dat hij aan het eind van het seizoen de vereniging gaat verlaten. Bij de derdeklasser uit Kerkwerve is hij nu bezig aan zijn derde seizoen. Voor de bijna 33-jarige St. Anna lander is WIK de eerste ploeg waar hij als hoofdtrainer de scepter zwaait. Hij begon zijn loopbaan als jeugdtrainer van WHS, waarna hij verschillende jaren de jeugdspelers van Dosko uit Bergen op Zoom on der zijn hoede had. Het behalen van de landelijke klasse met de B-juni- oren van Dosko ziet de St. Anna- landse trainer als één van zijn mooiste sportmomenten. Met WIK maakt hij momenteel op sportief gebied een moeilijk seizoen door. De Schouwse ploeg zal na de win terstop een goede reeks uitslagen moeten wegzetten om niet te degra-. deren. „De resultaten staan echter los van mijn besluit om de club te verla ten", aldus Peter van Poortvliet. „Vorig jaar heb ik al overwogen om naar een andere club te gaan. Ik heb toen tevergeefs geprobeerd om bij SPS aan de slag te komen. Ik wil niet te lang bij dezelfde club zitten. Ik wil vooruit", vertelt de St. Anna lander, die een Zeeuwse tweede- of derdeklasser ambieert. „En liefst een vereniging waar ik ook met de jeugd aan de slag kan. Het grootste probleem bij WIK is dat er heel weinig doorstroming is." Van Poortvliet zegt dat hij nog geen club op het oog heeft en ook nog door niemand is benaderd. Maan dag had hij nog niet van de interes se van Smerdiek vernomen. „Dit verrast mij", aldus Van Poortvliet. „Ik sta altijd open voor een gé- sprek. Het is een jeugdige ploeg met perspectief', oordeelt Van Poortvliet, die nog geen uitspraak wil doen of hij zelf ook belangstel ling heeft om Jan Verreijen op te volgen. Ook de naam van Stavenissenaar Pim Potappel is bij Smerdiek ge noemd. Potappel geeft echter aan, dat er een redelijke kans is dat hij bij Brouwershaven blijft. „Het be stuur wil in principe het contract verlengen, maar zelf wil ik nog de spelersgroep horen. Als de spelers toezeggen om even gemotiveerd te blijven als in dit sei zoen, dan is de kans groot dat ik blijf. Ondanks de tegenvallende re sultaten heb ik het bij Brouwersha ven goed naar mijn zin. De trainers- Vosmeer is al enkele weken op zoek naar een nieuwe trainer. Speler/trai ner Ad de Jong gaat na twee seizoe nen de club verlaten. „De ambities van de trainer en van de club liggen uit elkaar", verklaart voorzitter Hommel. „Wij hadden de hoop om met Ad de Jong binnen 2 jaar op een hoger niveau te komen, maar dit is helaas niet gelukt. Dit valt ons te gen, al beseffen wij dat de trainer niet alleen verantwoordelijk is voor de teleurstellende resultaten. Ad de Jong is er wel in geslaagd om de se lectie te verbreden, maar dit heeft Vosmeer niet kunnen omzetten in betere prestaties. Ik ben van mening dat onze club minimaal in de vijfde klas thuishoort", aldus de voorzitter van Vosmeer. Trainer Ad de Jong geeft aan dat hij zelf de beslissing heeft genomen om de club te verla ten. „Het is tijd om ergens anders te gaan kijken. Daarnaast waren er factoren buiten bestuur en spelers om, die aanleiding zijn om te ver trekken", aldus de Steenbergse trai ner, die verder geen opening van za ken wil geven. „Ik ben bang dat wat ik in twee jaar bij Vosmeer heb op gebouwd, volledig in elkaar gaat zakken", aldus Ad de Jong, die nog geen nieuwe club heeft gevonden. Zelf voetbalde Ad de Jong regelma tig in het hoofdteam. Zijn ervaren heid zal Vosmeer in het nieuwe sei zoen moeten missen, maar daar naast zal de zondagclub volgens de afspraak gemaakt. Ik ben bang dat Vosmeer als een plumpudding in el kaar gaat zakken." „Het wordt voor kleinere verenigingen steeds moeilijker om het hoofd boven water te houden", concludeert voorzitter Hommel, die overigens niet verwacht dat door het vertrek van de trainer de se lectie sterk zal uitdunnen. „Maar voor de toekomst ben ik best somber. Ieder een is vrij om bij Vosmeer te spelen, maar wij hebben moeite om hiervoor vergoedingen te geven. Toch willen wij prestatiegericht blijven. Minimaal één klasse hoger moet haalbaar zijn. Een goede lichting spelers is nodig, maar daarvoor willen wij in de eerste plaats proberen om vanuit de A-jeugd spelers te laten doorstromen en niet zo zeer bui ten onze vereniging versterking zoe ken", aldus Hommel. De voorzitter er kent dat Ad de Jong vrij actief was in het benaderen van spelers. „Meestal wa ren het echter spelers die hij een nieuwe kans wilde geven. Het waren vaak per sonen, die om één of andere reden, bij hun eigen club geen basisplaats meer hadden." De voorzitter zegt dat er al di verse trainers zijn benaderd, maar dat verschillende kandidaten eerst willen kijken of er nog belangstelling komt van teams, die op een hoger niveau spelen. Ook werd door de voetbalvereniging een beroep gedaan op dorpsgenoot Jan Verreijen. De bij Smerdiek vertrekkende trainer zal echter niet op het aanbod in gaan. „Voor een zondagclub heb ik geen belangstelling. Dat is mijn vrije dag. Na Jan Verreijen verlaat Smerdiek en gaat misschien wel in de vut. Trainer/speler Ad de Jong en het bestuur van Vos meer hebben verschillende ambities, zodat ze af scheid van elkaar nemen. opkomst en de sfeer in de selectie is goed. Daarom vind ik de reisaf stand ook geen probleem. Wel is het teleurstellend dat de resultaten ver beneden de verwachting liggen. Wij dachten in de middenmoot te kunnen meedraaien, maar staan nu stijf onderaan. Het niveau van de Brabantse klasse ligt aanmerkelijk hoger dan de Zeeuwse klasse. Daarnaast spelen de vele blessures ons parten", aldus Pim Potappel, die bezig is aan zijn tweede sezoen bij Brouwershaven. trainer nog een behoorlijke aderla ting ondergaan. „Charles Blesgraaf zal de club gaan verlaten, terwijl de kans aanwezig is dat ook Michel van Leeuwen elders onderdak gaat zoeken. Ook de talentvolle doelman Michael Beens raakt Vosmeer hoogstwaarschijnlijk kwijt. Ik heb hem zo goed als zeker onderge bracht in het betaald voetbal", ver telt Ad de Jong. „Wanneer ik bij Vo smeer was gebleven, zou de selectie voor het nieuwe seizoen zelfs weer met twee spelers worden uitgebreid. Daarover had ik al een mondelinge 23 jaar als trainer actief te zijn geweest, ben ik langzamerhand aan mijn VUT toe. Ik hoef niet meer zo nodig. Er heb ben al enkele clubs geïnformeerd, maar ik heb nog geen gesprek gehad", aldus Jan Verreijen, die zegt dat wanneer hij trainer blijft het een vereniging moet zijn in de buurt. Stavenisse is nog niet tot een akkoord gekomen met trainer Jaap Knop. Het bestuur zal pas een beslissing nemen, nadat de mening van de spelers is ge peild. Tholense Boys, SPS, Noad en WHS moeten nog een gesprek met de trainer hebben. De Thoolse tafeltenniskampioenen met tweede van rechts vooraan Christian van 't Hof en uiterste rechts zijn vertrouwde tegenstander Jo han Snoep. Vooraan verder Anné van Dijke met kerstkrans, Gabriël Gunter en jeugdkampioen Matthijs Bruijnzeel. Staande v.l.n.r. Chris Hage, Marco Saarloos, Piet van Dijke, Jos IJzerman en de kampioen van de B-klasse Jos Bakker. Er deden 53 (vorig jaar 54) tafel tennissers mee aan de Thoolse kampioenschappen, die zaterdag in de Wellevaete werden georgani seerd door Smash '76 uit St. Anna land, de enige tafeltennisvereniging die het eiland rijk is. Daarvan 22 heren, alsmede 31 jongens en meis jes. Dames lieten evenals vorig jaar verstek gaan. Onder de deelnemers waren slechts 7 spelers van buiten St; Annaland tegenover vorig jaar 10. Wedstrijdleider en Smash-voor zitter Kees Vroegop had wel meer strijd gezien, maar bij de eerste vier was er geen andere uitslag versche nen dan vorige keren. Wel had Jo han Snoep tegen zowel Marco Saarloos als Ad Verhage drie sets nodig om zich uiteindelijk te plaat sen voor de finale en dat was op zich al een verrassing. Nieuw was verder, dat routiniers als Piet van Dijke en Chris Hage voor het eerst in hun carrière een prijs verover den. In de finale bleek de niet meer competitiespelende Johan Snoep te moe, na twee opeenvolgende drie setters tegen Verhage en Saarloos, om het Christian van 't Hof lastig te maken. Snoep klaagde vlak voor de beslissende wedstrijd over de tafel. Er zou op een blauwe tafel met een oranje balletje worden gespeeld, zodat het publiek de finale beter zou kunnen volgen. De Dordtenaar wilde echter de traditionele groene tafel met een wit balletje. Met goedkeuring van zijn tegenstander werd de tafel gewisseld. In de eerste set kwam Snoep na een 5-10 achterstand nog met 13-12 voor te staan, maar Van 't Hof wij zigde zijn te slappe spel en zege vierde met 16-21. In de tweede set was er minder strijd en na een 5-5 stand stoomde Van 't Hof via 9-8 door naar 21-12. Met een netbal van Snoep scoorde Van 't Hof zijn laatste punt. Christian was de aan vallende, sterkere speler die met flitsende momenten het publiek liet genieten. De 39-jarige Snoep bleef - ongetraind - lang overeind, maar sloeg nogal eens tegen het net of uit. „Christian hoefde met zijn soli de spel niet tot het uiterste te gaan", concludeerde voorzitter Vroegop. „Je hebt weinig fouten gemaakt." De 32-jarige Van 't Hof werd de laatste twaalf jaar negen keer kam pioen. Ook in de competitie speelde de allrounder al sterk: hij won 29 van de 30 partijen. In de strijd om de derde en vierde plaats won Saarloos van Verhage. De Anna Jacobiaan kreeg de la chers op zijn hand, toen hij over de reclameborden sprong om een lan ge bal van Saarloos op te vangen, maar de St. Annalander speelde dit keer kort. De 35-jarige Verhage had overigens maar nipt van Snoep ver loren. De drie setters was de mooi ste partij van de middag. De Dord tenaar moest vol in de beugel, maar won de derde set met 21-19. Verha ge had bijna voor een verrassing gezorgd. Een aanvaller tegen een verdediger levert meestal mooie rally's op en dat het publiek dat waardeerde, bleek uit het applaus. In de A-klasse kwamen 12 heren uit in drie poules van vier, in de B- klasse 10. Ad Verhage en Marco Saarloos plaatsten zich in de A- poule, waarbij de eerste de laatste versloeg. In de B-poule gingen Jo han Snoep met Rafaël Fructuoso over. Uit de C-poule rolden de rus tig en degelijk spelende titelverde diger Christian van 't Hof, die Mar co Saarloos achter zich liet en Mar tin v.d. Klooster. Jeugdkampioen Matthijs Bruijnzeel, Peter Bazen en Anné van Dijke werden verbannen naar de troostronde. Ook de gepro moveerde Johan Geluk, vorig jaar kampioen in de B-klasse, kon het 1 hogere niveau nog niet aan. Anné van Dijke won met 22-24, 21-10 en 21-9 de troostronde-finale van Peter Bazen. In de B-klasse ging Tholenaar Jos Bakker met de eer strijken. Hij won in de finale van de St. Annalander Jos IJzerman met 21-8 en 21-14. De laatste speelt vrijwel nooit meer, maar als hij meedoet, dan moet er steeds rekening met hem gehouden worden. Bakker mag vol gend jaar in de hoogste klasse uit komen. Piet van Dijke won de troostronde en daarmee een kerst krans. Eindstand A-klasse: 1. Christian van 't Hof, St. Annaland 2. Johan Snoep, Dordrecht 3. Marco Saar loos, St. Annaland 4. Ad Verhage, Anna Jacobapolder 5. Rafaël Fruc tuoso en Martin v.d. Klooster, bei den St. Annaland 7. Anné van Dij ke, St. Annaland 8. Peter Bazen, St. Annaland 9. Matthijs Bruijnzeel en Kees van Poortvliet, beiden St. An naland 11Johan Geluk, Tholen en David van Driel, St. Annaland. B-kiasse: 1. Jos Bakker, Tholen 2. Jos IJzerman, St. Annaland 3. Chris Hage, St. Annaland 4. David Nieu- wenhuize, Stavenisse 5. Piet van Dijke, St. Annaland 6. Robert Nieu- wenhuize, Stavenisse 7. Pieter de Boer en Johan Gunter Mzn., beiden St. Annaland 9. Anco van 't Hof en Vincent Fructuoso, beiden St. An naland. 's Morgens speelde de jeugd tot en met 15 jaar. In de A-klasse waren er twee favorieten: Gabriël Gunter en Matthijs Bruijnzeel. Titelhouder Anné van Dijke is inmiddels 16 jaar geworden en moest bij de seni oren uitkomen en ook Peter Bazen was voor het toernooi senior ge worden. In een groep van 15 kon den 10 spelers zich voor de volgen de ronde plaatsen. De overige 5 zouden in een troostronde spelen. Opvallend was de vroege uitscha keling van Johan Gunter Jzn., die in de competitie ongeslagen is. Hij was niet in goede doen en moest uiteindelijk met een 14de plaats ge- noemen nemen. Ook de gepromo veerde jeugdkampioen uit de B- klasse van vorig jaar, Remco Vroegop, kon nog niet stunten. Hij werd laatste in de A-klasse. De troostronde werd gewonnen door Rob v.d. Klooster, die zijn oudere broer Merijn klopte. Opvallend waren de prestaties van de broertjes Marnix en Matthijs v.d. Graaf en van Colin Bolier. De .Graafjes' spelen geen competitie, maar nestelden zich wel bij de bes te tien van Tholen. Hun inzet werd beloond. Bolier, vorig jaar nog ze vende, drong nu door tot de kleine finale, waar hij met 21-14 en 21-19 van Harm Westdorp won. Brons dus voor Colin Bolier. Gabriël Gunter en Matthijs Bruijn zeel bereikten beiden eenvoudig de finale. De 15-jarige Bruijnzeel heeft iets meer ervaring dan de 14- jarige Gunter. Het werd een prach tige finale met mooi, open spel van twee aanvallende spelers. Vooral in de eerste game speelde Gunter zeer aanvallend met veel topspin. Hij was gebrand op de titel. Bruijnzeel dacht met alleen de bal op tafel te houden, de wedstrijd te kunnen winnen, maar dat ging niet op: 15- 21. In de tweede game werd Gunter zenuwachtig. Aanvallende slagen waren er bijna niet meer en Bruijn zeel was iets feller geworden: 21- 14. In de beslissende derde game sloegen de zenuwen bij de beide spelers toe. Met veel schuifballen probeerde men te wachten op een fout van de tegenstander. Met 24-22, een mini maal verschil, ging de winst naar Bruijnzeel, die daarmee zijn tweede Thoolse jeugdtitel won. De eerste keer was in 1994. Volgend jaar is Bruijnzeel senior en kan Gunter op nieuw een gooi doen naar het kam pioenschap. In de B-klasse knokten 12 jongens en 4 meisjes om de prijzen. Arno Bruijnzeel, broertje van Matthijs, werd hier kampioen, zodat vader Bruijnzeel heel tevreden was. In de finale kwam hij uit tegen de verras send sterk spelende Tim Westerla- ken: 21-15 en 21-12. Dat er in St. Philipsland ook nog ta lent rondloopt, bleek wel uit de der de en vierde plaats voor Pieter en Marijn Geluk. Beide jongens zijn geen lid van een tafeltennisclub, maar spelen vaak in de pauze op school. Diana Heijboer en Anky Vroegop waren de best spelende meisjes. De troostronde werd gewonnen door Bram Gunter. Voorzitter Kees Vroegop reikte te gen half één de prijzen uit. De wis selbeker, die sinds 1987 in omloop is, gaat nu een jaar naar Matthijs Bruijnzeel. De vorige winnaars wa ren: Rafaël Fructuoso in 1987 en 1988, Marco Saarloos in 1989 en 1990, Henk Jopje in 1991 en 1992 en Anné van Dijke in 1993, 1995 en 1996. Eindstand A-klasse: 1. Matthijs Bruijnzeel 2. Gabriël Gunter 3. Co lin Bolier 4. Harm Westdorp 5. Marnix v.d. Graaf en Peter Diele- man 7. Leonard Ketting en Rudi Hage 9. Matthijs v.d. Graaf 10. Hu- bert Bruijnzeel 11Rob v.d. Kloos ter 12. Merijn v.d. Klooster 13. Eduard Goedegebuure 14. Johan Gunter 15. Remco Vroegop, allen St. Annaland. Eindstand B-klasse: 1. Arno Bruijnzeel 2. Tim Westerlaken 3. Pieter Geluk, St. Philipsland 4. Ma- rijn Geluk, St. Philipsland 5. Diana Heijboer en Anky Vroegop 7. Jan tien Vroegop en Johan Ketting 9. Andreas Prins 10. Andries de Boer 11. Kees van Dijke 12. Bram Gun ter 13. William Elenbaas 14. Piet van Dijke 15. Leontien van Keulen 16. Hans van Popering. Zaterdag a.s. is er in sportzaal de Wellevaete vrij spelen tussen drie en vijf uur. Begin januari doet de jeugd mee aan de Brabantse kam pioenschappen in Breda en aan het toernooi van Back Hands in Rucp- hen. Naast de personele wedstrijd van 20 schoten (maximum 200 pun ten) en een aparte wedstrijd voor de jeugd van 12 tot 16 jaar (maxi mum i00 punten) is er geschoten op de attractiebaan op speciale kaarten, wie de hoogste dagscore behaalde. Bram Lindhout uit Scherpenisse won vrijdag en za terdag waren er door een langdu- rige strijd tussen de koplopers twee prijswinnaars: de Stavenisse- naren M. Dorst en Leen Hage. De uitslagen op de vrije baan: A-klasse: 1P. de Rijke, Stavenis se 194 p 2. C. Boot, St. Annaland 193 p 3. J.A. van Tiggele, Poort vliet 192 p 4. L. Bijnagte, Scher penisse 192 p 5. A. Potappel, Scherpenisse 192 p 6. P. de Groen, Poortvliet 189 p 7. M. Dorst, Stavenisse 187 p 8. A.C. Knuist, Stavenisse 181 p 9. J. v.d. Klooster jr., St. Annaland 179 p 10. L. Hage, Stavenisse 178 p. B-klasse: 1. M.C. van Oudenaar de, Poortvliet 192 p 2. J. van Ou denaarde, Poortvliet 190 p 3. J.J. de Vos, Stavenisse 187 p 4. N. Uyl, Scherpenisse 186 p 5. M.J. Knulst-Menheere, Stavenisse 184 p 6. J. Rijstenbil, Scherpenisse 181 p 7. H. Bovenschen, Scherpe nisse 180 p 8. F. Wortelboer. Scherpenisse 179 p 9. M.A.J.Free, St. Annaland 178 p 10. J. de Graaf, Scherpenisse 174 p 11. M.D.A. Geuze, Scherpenisse 172 P- C-klasse: 1. J. Menheere, Scher penisse 186 p 2. J. van Houdt, Scherpenisse 185 p 3. C. van Oe- veren, Scherpenisse 184 p 4. D. Lindhout, Scherpenisse 181 p 5. A. Goudzwaard, Poortvliet 177 p 6. J. v.d. Graaf, Stavenisse 173 p 7. A. Lindhout, Scherpenisse 173 p 8. D. Bolier, Scherpenisse 172 p 9. C.L. Oostdijk, Scherpenisse 160 p. D-klasse: 1V. Cras, Scherpenisse 176 p 2. M. Joppe, Scherpenisse 174 p 3. P. Poot, Scherpenisse 171 p 4. J. Keur, St. Annaland 170 p 5. H. de Vos, Stavenisse 168 p 6. A. Sebregts, Scherpenisse 163 p 7. A. Hultermans, Scherpenisse 160 p 8. M.J. Oostdijk sr., Scherpenisse 152 p. Jeugdklasse I: 1. Arjan v.d. Slik ke, Scherpenisse 91 p 2. Rini Nee- Ie, Stavenisse 90 p 3. Richard Poot, Scherpenisse 90 p 4. Colin Bolier, St. Annaland 84 p 5. Tom van Iwaarden, St. Annaland 82 p 6. Adrie Duijzer, St. Annaland 81 p 7. Marco Menheere, Scherpenis se 71 p. Jeugdklasse II: 1. Maarten van Oeveren, Scherpenisse 89 p 2. Benny Vogel, Scherpenisse 87 p 3. Jan van Oeveren, Scherpenisse 82 p 4. Rob Denissen, Scherpenisse 57 p.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 13