Groot aantal duiven op de tentoonstelling van Reisduif Schooldammen levert Tholen op nationaal niveau vruchten af Strijd tussen titelkandidaten geen reclame voor het voetbal Varkens Nee maakt foto's voor waterschap "M"»™ Vloerbedekking versleten? Dan M naar Imabo voor de mooiste en professioneel advies! Imabo maakt het waar Donderdag 18 december 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Postduivenvereniging de Reisduif uit Scherpenisse maakt zich op voor het gouden jubileum volgend jaar. Vrijdag en zaterdag nam de club alvast een voorproefje in café Tolrust in Poortvliet met een ten toonstelling, het rad van avontuur en de verkoop van bonnen waarmee dui ven gekocht konden wor den. Eindelijk waren er weer leden die de schou ders eronder wilden zetten om de duivententoonstel- ling te kunnen houden. En dat is nodig om de viering volgend jaar te kunnen be kostigen. Door gebrek aan vrijwilligers was het negen jaar geleden dat de Reis duif een tentoonstelling hield. Mooiste doffer van J. Moerlandmooiste duivin van A. van Daalen Jeugd roert zich Vier keer Zeeuwse titel Uitslagen: „Het is lang geleden dat we op nationaal niveau zulke mooie finaleplaatsen hebben behaald", zegt jeugdleider André Kousemaker van de Thoolse damclub de Een dracht. De derde prijs bij de aspiranten en de vierde plaats voor de pupillen bij de landelijke damkampioen schappen voor clubviertallen zijn eigenlijk resultaten van het schooldammen en een goed vervolg met bege leiding van de Eendracht. Aspiranten verbazen In Bergen op Zoom stonden voor de laatste competitier onde in 1997 de titelkandidaten ZPR en Noad '67 tegen elkaar. De St. Philipslanders bleven na een hard duel steken op een 1-1 gelijkspel. Volgens trainer Kees Stout- jesdijk werd zijn team op een onsportieve manier uit de wedstrijd gespeeld. In de Zeeuwse klasse sloot Stavenis- se het jaar af met een 3-1 overwinning op SVD, terwijl klasgenoot Smerdiek in Waarde niet verder kwam dan een 0-0 gelijkspel. Uit ritme Smerdiek keert strafschop Stavenisse wint van staartploeg i De inzending van duiven was groot; 27 duivenmelkers braehten 200 dieren ter keuring. Het leeu wendeel, 22 kwam van de Reisduif die 34 leden telt. De overigen kwa men van de zusterverenigingen de Zwaluw in Oud-Vossemeer (vier inzenders en de Zwaluw uit Sint- Maartensdijk (1 inzender). Voorzit ter J. Moerland had de mooiste doffer, A. van Daalen van de Zwa luw uit Oud-Vossemeer de mooiste duivin. En jeugdlid Jan-Jaap Bolier uit Scherpenisse gaf extra glans aan het evenement door uit Middelburg terug te keren als Zeeuws jeugd kampioen. De Reisduif koestert de jeugd. Voor de jeugdleden was een aparte klasse gemaakt; ze kregen allemaal een beker. De duivenclub had A. van Daalen als keurmeester gevraagd. Van Daalen was echter bezet; hij trad op als keurmeester in Dinteloord en kon daarom ook zelf duiven inzet ten op de tentoonstelling in Poort vliet. Hij bracht er zes bij keur meester C. van Tilburg uit Wouwse Plantage. Met een eerste prijs bij de jarige duivinnen en een derde bij de jonge doffers was Van Daalen dan ook zeer tervreden. De duivenmel ker beschouwt het winnen als 'puur geluk'. „Het is elke week anders. De duif van Jan Capelle die eind november won in Oud-Vossemeer, zit er nu naast." Van Daalen kiest wel duiven uit A. van Daalen (links) had de mooiste duivin, J. Moerland (rechts) de mooiste doffer. Jan-Jaap Bolier (linksachter) werd zaterdag jeugd kampioen van Zeeland. Naast hem Mariska Ponse, Johan Potter. Kees de Graaf (linksvoor) is het jongste lid, naast hem Hans Boüman. waarvan hij denkt dat ze kans ma ken op een goede klassering, maar de duiven krijgen geen extra aan dacht omdat ze op de tentoonstel ling uit moeten komen. Zijn jarige duivin, 'donker kras, bijna tegen het zwarte aan' heeft de vleugels 'strak liggen'. En dat is een van de punten waar een keurmeester naar kijkt. Van Daalen heeft daar ook oog voor, maar zijn 34 duiven zijn er vooral om mee te vliegen. „Ik heb weinig tijd om er veel aandacht aan te besteden. En ik breng ze zelden om te keuren. Het is dat ik op deze dag zelf elders moest keuren, zodat ik hier mee kon doen." De doffer van voorzitter J. Moer land is een blauwwit-pen. Hij zette acht duiven in en pakte vijf prijzen. Moerland is tevreden met het resul taat. Belangrijker vindt hij de grote deelname aan de tentoonstelling. „Tweehonderd duiven is veel. Dat komt omdat het bij ons al weer ne gen jaar geleden is dat we een ten toonstelling hielden. Het ontbrak gewoon aan werkers. Er gaat 3 a 4 dagen werk in zitten om dit voor el kaar te krijgen. Het kost gewoon te veel vrije tijd. Maar pmdat we vol gend jaar vijftig jaar bestaan, moet er toch wat geld op tafel komen voor de jubileumviering. Nu waren er gelukkig wel mensen die de ten toonstelling wilden organiseren." Moerland is een echte 'vlieger'. Hij behoort met tachtig dieren tot de grotere liefhebbers en besteedt veel tijd aan de duiven. Bij de Reisduif was hij zeventien jaar achtereen ge neraal kampioen maar moest dit jaar buigen voor het jeugdlid J.J. Bolier. „De jeugd roert zich. De ene jongere trekt de andere aan. Ze gaan punten met elkaar vergelijken. Dat is een gezonde competitie." Met vijf jeugdleden kan de Reisduif zich dan ook rijk rekenen. Overal in het land is de belangstelling voor de duivensport onder jongeren tanen de. Jan-Jaap Bolier is pas zeventien maar is nu al vier keer Zeeuws kampioen bij de jeugd geworden. Zaterdag behaalde hij in Middel burg de titel opnieuw. Hij kwam met een beker, een horloge en een waardebon terug uit de Zeeuwse hoofdstad. Jongeren kunnen mee doen aan een jeugdconcours met acht vluchten. Vantevoren moeten ze proberen de klassering van hun dieren te bepalen. Degene die er het dichtst bij komt, krijgt de meeste punten. In 1993 werd Jan-Jaap eer ste, ook in 1994, in 1996 en in 1997. „Het is elk jaar even span nend. Ik kan net zo goed missen als een ander. Elk jaar begint het op nieuw; het heeft geen voordeel dat ik het jaar daarvoor kampioen ben geworden. Iedereen mag maar even veel duiven inzetten." Voor Jan-Jaap zijn de wedvluchten interessanter dan de keuringen. „Dat is veel spannender. Er gaat veel meer aan vooraf dan bij tentoonstellingen." In Poortvliet zette hij negen duiven in, in Middelburg vier en in geen van beide plaatsen won hij een prijs. Het is vooral zijn vader die voor de ruim zestig dieren in het hok zorgt. Jan-Jaap studeert aan de heao in Breda en is de hele dag van huis. Het jongste lid van de Reisduif is Kees de Graaf uit Poortvliet. Hij wordt deze maand tien. Mariska Ponse is het enige meisje dat lid is van de Reisduif. Oude doffers: 1 DJ. Menheere; 2 J. Potappel; 3 J. Potter; 4 M. Ponse; 5 J. Moerland; 6 A. van Daalen (Oud-Vossemeer); 7 M. Ponse; 8 M. Potappel; 9 en 10 comb. Wols. Oude duivinnen: 1 H. Krijger; 2 J. op den Brouw; 3 comb. Wols; 4 J.A. Capelle (Oud-Vossemeer); 5 M. Ponse; 6 P. Potappel. Jarige doffers: 1 J. Moerland (mooiste doffer); 2 J.A. Capelle (Oud-Vossemeer); 3 J. op den Brouw; 4 J. Moerland; 5 H.T. van Hemert (Sint-Maartensdijk); 6 comb. Hage. Zeer eervolle vermel ding C. de Graaf. Jarige duivinnen: 1 A. van Daalen (mooiste duivin); 2 H. Bouman; 3 en 4 H. Krijger; 5 A. Hage. Eervol le vermelding H. Krijger. Jonge doffers:! K. Lisseveld; 2 P. Potappel; 3 A. van Daalen; 4 P. Po tappel; 5 en 6 M. Potappel; 7 T. Winkels (Oud-Vossemeer); 8 M. de Graaff (Oud-Vossemeer); 9 M. de Viet; 10 D.J. Menheere. Jonge duivinnen: 1 en 2 C. de Graaf; 3 comb. Hage; 4 D.J. Men heere; 5 C. de Graaf; 6 A. van Daalen; 7 M. Potappel; 8 H.T. van Hemert; 9 J. Moerland. Late jonge doffers en late jonge duivinnen: T.H. Winkels. Pak even uw THOLEN tot 2 jan. Tentoonstelling Hardanger handwerken van Cathrien Veld. Open bare Bibliotheek. 18 t/m 20 dec. Provinciale kampioen schappen bij vogelvereniging Vogel vreugd, Meulvliet do 19.30-22 u., vr 10- 22 u. en za 10-18 u. 19 dec. Kerstmiddag Anbo, het Visnet 20 dec. Uitvoering Zeeuwse muziek school, Gasthuiskapel 16 u. 6 jan. Nieuwjaars instuif Anbo, zaal Schuttershof, 14 u. 21 jan. Bijeenkomst NCVB, notaris Schot komt spreken over 'Erfrecht', 't Visnet 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 19 dec. Kerstbingo OVM, Odeon Veer- straat, 19.30 u. 23 dec. Kerstdiner AVB. 19 u. 27 dec. Snerttocht, Hof van Holland, 19 u. 10 en 17 jan. Sint Joseph met 'De onbe kende wereld', Vossenkuil 30 jan. Cabaretier Jaap Mulder, 'De Op mars van de Wilde Artisjok', Vossen kuil, 20.15 u. SINT-ANNALAND 20 dec. Thoolse tafeltenniskampioen schappen jeugd en senioren, Wellevaete 20 dec. Kerstconcert Accelerando, Sak- ofahal, Bierensstr. 2a, 19.30 u. 22 dec. Kerstviering Plattelands-vrou wen, de Wellevaete, 17.00 u. 23 dec. Klaveriasavond Gouden Leeuw, 20 u. 24 dec. Kerstzangavond N.H. kerk, 19.30 u. 27 dec. Kerstbal/Nieuwjaarsbal Gouden Leeuw, 21 u. STAVENISSE 20 dec. Oliebollenactie gymver. Kwiek. 24 dec. Kerstzangavond, N.H. kerk, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 19 dec. Kerstzangavond, N.H. kerk 19.30 u. 19 dec. Kerstklaverjaswedstr. Pende laars, café Smerdiek 19.30 u. 20 dec. Volkskerstzang met Euterpe en Smalstads Mannenkoor, Haestinge, 19.30 u. 7 jan. Poppentheater Robhetty, Haes- tinghe 14.15 u. POORTVLIET 20 dec. Kerstviering zondagsschool 'Kleine Kracht', 't Ouwe Raed'uus 19 u. SINT-PHILIPSLAND 19 en 20 dec. Duivententoonstel-ling, Druiventros, 19 dec. van 19-21 u., 20 dec. van 15.30-22 u. 23 dec. Kerstzangavond, De Wimpel 19.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 1 feb. Expositie 'Zwarte Farao's, koninkrijken aan de Nijl', Markiezen hof. 21 dec. Kerstconcert Smol'niy Kamer koor, De Maagd, 14.30 u. 21 dec. Kerst-orgelconcert, Gertrudis- kerk, 16 u. 23 dec. Komedie 'Facelift', De Maagd, 20.15 u. 26 dec. Kindermiddag met kerstman, Markiezenhof 14 u. 28 dec. Familieballet 'Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen', De Maagd, 14.30 u. 28 dec. Kerstconcert HMR, Gertrudis- kerk, 20.15 u. 2 jan. Nieuwjaarsconcert The Timeless Orchestra, de Maagd. 3 jan. Cabaret 'Fanfare', De Maagd. 4 jan. Concert 'The Glory of Gospel', De Maagd, 15.00 u. 6 jan. Toneelvoorstelling 'Jane Eyre', De Maagd. 8 en 9 jan. Musical 'De Jantjes', De Maagd 13 jan. Theaterconcert Marlies Helder. 'Generous Mood', De Maagd. 15 jan. Opera 'Don Giovanni', Staats- opera van Timisoara, De Maagd. +film+++film+++fllm+++film+ ROXY l:Spiceworld The Movie - do 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u„ za 16.30, 18.45 en 21.30 u., zo t/m di 16.30, 18.45 en 21 u. Hercules - za t/m di 14 en 16.30 u. ROXY 2: Home Alone 3 - "do 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u. za 14, 18.45 en 21.30 u. zo' t/m di 14, 18.45 en 21 u. CINEM'ACTUEEL 1: Hercules - za t/m wo 12.45, 14.45 en 17 u. Seven Years in Tibet - do 20 u., vr t/m wo 18.45 en 21.45 u. CINEM'ACTUEEL 2: Tomorrow Ne ver Dies - do 20 u., vr. 18.45 en 21.30 u„ za t/m wo 13, 15.45, 18.30 en 21.30 u. CINEM'ACTUEEL 3: Home Alone 3 - do 20 u„ vr 18. 45 u., za t/m wo 13, 15, 17 en 19.15 u. Alien 4 Resurrection - vr t/m wo 21.15 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) en via de kabel op 87,6 MHz. Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,250 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). Advertentie I.M. De jeugddammers van de Thoolse damclub de Eendracht die op nationaal niveau successen boekten, v.l.n.r. staande Harm Westdorp, John de Rooij, Hans Leune, Matthé van Zielst en Jantien van Gorsel, zittend Jeroen Oosdijk en Armando Eindhout. „Twintig jaar geleden is oud-voor zitter W.A. Bogerd daarmee begon nen en in feite plukken we er nog steeds de vruchten van", zegt Kou semaker. „Bij de start waren er 8 teams en nu doen er in februari al 19 mee. De meest enthousiaste schooldammers blijven over voor onze club. Er is sprake van een wis selwerking en dat motiveert extra. Veel is ook afhankelijk van de on derwijskrachten. Zo heeft O. Huis kamp van Ter Tolne al jaren veel voor het schooldammen betekend en bij de aspiranten en pupillen die aan de landelijke wedstrijden voor clubviertallen hebben meegedaan, zitten nogal wat leerlingen van de School met de Bijbel uit St. Anna- land. Juffrouw Van der Steen bege leidt die fanatieke dammers, die het spelenderwijs leren." André Kousemaker behoorde zelf met de gebroeders Henk en Ronnie Gunter en Jan Moerland tot de suc cesvolle dammers, die vroeger fu rore maakten als clubviertal van de Eendracht. „Je weet dus zelf wat er speelt bij zo'n nationale wedstrijd en dan kun je ze goed motiveren. We zijn zonder grote verwachtin- Aspirant Wim van Dijke was verhinderd bij het maken van de foto, maar leverde ook zijn bij drage aan de vierde prijs voor het clubviertal van de Een dracht. gen begonnen, maar uiteindelijk zijn het vijf zaterdagen geworden en dat is heel leuk. De aspiranten zijn al langer bezig op toernooien, maar over de vierde plaats van de pupillen heb ik me wel verbaasd. Ook daar blijken vrij goede dam mers bij te zijn. De aspiranten zijn vrij evenwichtig, al steekt Hans Leune er iets bovenuit. Voorheen had je vaak een paar goede en min der goede spelers, nu zitten ze heel dicht bij elkaar. Hans Leune geeft elke dinsdag damles op de School met de Bijbel, ook aan de pupillen van onze club, die dan op vrijdag avond nog hier in Meulvliet oefe nen. Hij is een jeugdleider in spé. Meer begeleiders zijn welkom, want het komt vaak neer op de schouders van een klein aantal mensen. Gelukkig staan verschil lende ouders er ook achter, want die rijden om beurten met de jeugd spelers die van buiten Tholen ko men." André Kousemaker gaat met zijn kampioenen in januari en fe bruari naar de provinciale wedstrij den, maar dan moeten ze individu eel laten zien, wat de aspiranten en pupillen waard zijn bij de Zeeuwse damkampioenschapen. Topper tussen ZPR en Noad onbeslist; Stavenisse wint De wedstrijd tussen ZPR en Noad leverde geen winnaar op. Volgens trainer Kees Stoutjesdijk van Noad was de voetbalsport de grote verlie zer. „Ik heb niets tegen stevige du els, maar je moet wel met voetbal de tegenstander bestrijden. ZPR had niet dezê instelling, maar bes treed ons met harde overtredingen op een onsportieve manier. Door het harde spel kwamen wij niet meer aan voetballen toe. Het heeft ons de winst gekost", zo spreekt de trainer zijn ongenoegen uit over de speelwijze van de thuisploeg. De trainer van Noad meent dat de scheidsrechter niet kordaat genoeg optrad. „Hij volgde het spel van een te grote afstand en had eerder maatregelen moeten nemen tegen het harde spel van ZPR", conclu deert Stoutjesdijk. Nadat scheids rechter De Ron in de slotfase van de eerste helft moeite had om de ploegen in toom te houden, besloot hij in de tweede helft om sneller een boeking te geven. Vijf spelers van ZPR kregen een gele kaart, ter wijl er ook twee spelers van Noad op de boek gingen. Tijdens de wed strijd wees de trainer de arbiter er al diverse keren op dat hij de spe lers meer in bescherming moest ne men. Na herhaaldelijk commentaar werd hij door de scheidsrechter naar de dug-out verwezen. „Wij probeerden met voetbal ZPR te bestrijden, maar werden volledig uit ons ritme gehaald", aldus Stout jesdijk, die zijn ploeg vijf minuten voor rust op voorsprong zag ko men. Door goed storen, veroverde Erik Fontyne de bal, waarna Arjan Moerland op doel schoot. Zijn schot werd geblokt, maar de bal be landde voor de voeten van topsco rer Kees van Tiggele, die met een hard schot in de rechterbovenhoek de St. Philipslanders op voorsprong bracht. In de tweede helft werd No ad meer teruggedrongen op de ei gen speelhelft en kregen de St. Phi lipslanders nauwelijks nog doel kansen. Ronnie v.d. Ree móest al vroeg geblesseerd afhaken en werd vervangen door Winfred Kaashoek. Met nog een kwartier te spelen, moest ook invaller Kaashoek de strijd staken en werd Patrick Kot in het veld gebracht. Inmiddels was ZPR al langszij gekomen. Na bal verlies op het middenveld sneed de thuisploeg met een mooie combina tie door de verdediging en werd de bal net buiten het bereik van doel man Huib van Westen in het doel geschoten. In de slotfase drongen de St. Philipslanders aan voor de overwinning. Een inzet van Leo Polderman ging net voorlangs doel. terwijl een voorzet van Johan Rei- jngoudt van de linkerkant eveneens niet kon worden verzilverd. Door het 1-1 gelijkspel neemt Noad de tweede plaats op de ranglijst in. De St. Philipslanders moeten echter nog het resterende gedeelte spelen van de onlangs gestaakte wedstrijd tegen WVO, waarin Noad een 2-0 voorsprong zal verdedigen, zodat de ploeg de koppositie in de vierde klas kan heroveren. ZPR'84 13 8 5 0 29 38-13 Noad'67 12 8 3 1 27 36-12 Chrislandia 13 7 2 4 23 35-31 Vrederust 12 6 5 4 20 25-27 DSE 13 6 2 5 20 29-20 WVO 12 5 4 3 19 29-25 DFC 12 5 3 4 18 28-19 Unitas '30 13 4 1 8 13 22-40 DHV 12 4 0 8 12 31-44 Alliance 13 3 1 9 10 23-44 Halsteren 13 0 3 10 3 20-41 Smerdiek speelde een matige wed- Vierde klasse strijd in en tegen Waarde, maar hield voor het eerst dit seizoen de nul vast. Vanaf het begin gingen de blauw zwarten in de aanval, waarbij Alex v.d. Reest een paar goede voorzet ten afleverde, die op een haar na werden gemist. Na tien minuten kopte Erik van Haaften uit zo'n voorzet tegen de paal. Smerdiek bleef Waarde op de eigen helft vast zetten, maar op een paar goede schoten van Niels Hage na, bleef Waarde gemakkelijk overeind. Na een halfuur kwam de thuisclub een beetje van eigen helft af en na een goede pass op de linksbuiten, maakte Erik van Haaften een over treding, die een terechte strafschop opleverde. Op vakkundige wijze werd die ech ter door Corné van Haaften gestopt. De tweede helft bood hetzelfde beeld. Smerdiek was constant in de aanvl, maar tot echte kansen kwam het niet meer. In de laatste minuut sprong ieder een overeind na een prima schot van Gert Jan van Ham, dat echter via de vingertoppen van de keeper overging. Stavenisse werd door het slechte spel van SVD meegesleept, maar won uiteindelijk nog met 3-1 na een 1-0 ruststand. In de zeventiende minuut opende Bernard de Rijke de score na een voorzet van Adrie Smits. Overigens gebeurde er wei nig. Er werd slordig gespeeld met veel mislukte passes als gevolg. In de tweede helft dacht de thuisclub er te gemakkelijk over en in de 60ste minuut kwamen de bezoekers langszij: 1-1. Fysiek probeerde SVD veel te corrigeren en toen de lat geraakt werd, was men dicht bij een voorsprong. Adrie Smits beslis te in de 86 en 88ste minuut met twee zeer goede acties echter de wedstrijd. Trainer Jaap Knop was blij met de drie punten en het feit dat Gerrie Dorst voor het eerst na zijn blessure weer meedeed. Alle invallers werden tegen de staart ploeg benut: Kees van Putten, Peter Neele en Martin Moerland vielen in voor Sander Smits, Cyrille Steen- dijk en Bernard de Rijke. Geel was er voor Jaap de vos en Peter de Rij ke. Behalve een onderling kersttoer nooi komt Stavenisse 1 niet meer op de mat. De trainer hoopt na de winterstop Wim Klippel en Martin Potappel na langdurige blessures weer in het eerste elftal te hebben. Na 14 wedstrijden staat Stavenisse in de middenmoot. „De returns zin tot nu toe positiever verloren dan de eerste competitier onde", aldus Jaap Knop. „Er zit progressie in en met 39 treffers is Stavenisse een behoorlijk scorend ploegje. Alleen de defensie moet nog wat hechter worden gezien de 38 doelpunten tegen. Het aanval lend voetbal levert de spelers echter heel veel plezier op." Apollo '69 14 12 0 2 36 45-22 Krabbendijke 14 9 2 3 29 38-25 Nieuwdorp 14 8 2 4 26 37-21 ZSC '62 14 8 0 6 24 43-30 Smerdiek 14 6 3 5 21 32-28 Zaamslag 14 5' 4 5 19 25-23 Stavenisse 14 5 3 6 18 39-38 Waarde 14 5 3 6 18 24-28 DFS 14 5 3 6 18 18-24 Duiveland 14 4 3 7 15 27-36 Borssele 14 4 2 8 14 28-42 SVD 14 0 1 13 1 10-47 De stichting Varkens Nee gaat bij het waterschap Zeeuwse Ei landen aandacht vragen voor de toestand van de polderwegen en bermen. In de gebiedscommissie van het waterschap kaartte C.P de Rijke de kwestie al eerder aan, maar de stichting brengt nu foto's in stelling. Varkens Nee maakte opnamen van kapotgereden wegen en ber men bij enkele gróte varkensbe drijven op Tholen en Sint-Phi- lipsland. Volgens de stichting is er een 'duidelijke, verslechtering van de toevoerwegen naar de megastallen'. Leden van de stichting fotogra feerden tijdens het weekeinde het wegdek van de Noormans- weg in Poortvliet (bij de aanslui ting met de Engelaarsdijk) naar de stallen van Van Genugten. De foto's tonen diepe sporen in de berm en scheuren in het wegdek. Ook in de berm bij de oprit van de stallen zijn diepe sporen gere den door zware vrachtwagens. Hetzelfde is het geval in de berm aan de Sluisweg in Anna Jacoba- polder bij de varkensstallen van Van Alphen. De stichting vreest dat 'het wa terschap de kosten van onder houd, ook wanneer de veroorza ker aangewezen kan worden, verhaalt op de burger.' Varkens Nee vindt dit onjuist. Zeelandhaven 7 Telefoon: 0164 271500 Fax: 0164 245370 Bergen op Zoom Openingstijden showroom: ma:13.00-17.30 di-do: 8.30-17.30 vr: 8.30-21.00 za: 9.30-17.00

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 11