V 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 november 1997 i 1972 1997 11 i f i Vervolg familieberichten op pagina 6 Met grote blijdschap geven wij u kennis van de komst van onze zoon Louis Eduardo Louis is geboren op 10 november 1996 te Recife, Brazilië en werd op 3 oktober 1997 aan onze zor gen toevertrouwd. Aad en Aria van 't Hof-Steketee 4697 CD Sint-Annaland, oktober 1997 Nieuwstraat 38 Tel. (0166) 653447 ij bezoek graag een telefoontje vooraf. i—hm i n mininmim mi— wmm Bij 1#» hppft De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, heeft ons zeer verblijd met de geboorte van een zoon tje en broertje Berthus Jan Wij noemen hem Bemand Bert en Janny Elenbaas-de Jong Joline Miranda Gerlinde 4694 EJ Scherpenisse, 31 oktober 1997 Burg. Bouwensestraat 60 Dolgelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze kleine. We noemen haar Demi Evan en Bianca Ponse-Wessels 4698 RV Oud-Vossemeer, 1 november 1997 Philips van Dorpstraat 32 Tel.: 0166 - 672795 Ouders en kleine rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte Dankbaar en zeer blij mochten we beleven dat we Jeffrey een broertje hebben gegeven! Zijn naam is Jeroen en hij weegt 3840 gram Rudi, Marga en Jeffrey Verhelst 4691 LR Tholen, 3 november 1997 Gareelmakersdreef 22 V' 'i Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een zoon Teunis Wij noemen hem Teun Jaap en Gerda Akershoek-Hout 4691 PC Tholen, 3 november 1997 Veerweg 1, telefoon: 0166-605166 SffiWWMfö wfmrs.' Op 10 november zijn mijn papa en mama Jack en Marleen van Poortvliet 12'/2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van: Johnny van Poortvliet Pa en Ma Quist Johan en Arjanne Moerland 4696 BC Stavenisse, november 1997 Poststraat 38 Op D.V. 7 november zijn onze geliefde ouders A.C. de Rooij en A.J. de Rooij-Godeschalk 25 jaar getrouwd. Moge de Heere hen voor elkaar en voor ons nog vele jaren sparen. Zij die hen willen feliciteren zijn van harte wel kom op D.V. vrijdag 21 november van 19.00 uur tot 20.30 uur in Meulvliet, Zoekweg 8 Tholen. Willem Francis en Thea Elise en Anton Arco Mauri ts Annemarie 4698 RM Oud-Vossemeer, oktober 1997 Veerstraat 24 Op D.V. 10 november a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders Rinus van der Slikke en Corrie van der Slikke/v.d. Slikke in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen onze ouders nog vele gezonde en voorspoedige jaren toe. Kees en Eline Martin en Corina Anco Jan-Pieter Rianne Marco René 4693 EG Poortvliet, november 1997 Hogedorpstraat 2a 1952 14 november 1997 Zo de Heere wil en zij leven, zijn op vrijdag 14 november 1997 onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Jacobus Johannes Joppe en Lena Joppe-Neele 45 jaar geleden in de band des huwelijks verbon den. Wij hopen dat de Heere hen in het klimmen der jaren nog heel lang voor elkaar en voor ons mag sparen, hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Coba en Kees Reijngoudt Nelian, Jos en Joanne Elna Cennie en Mariëlla Jacobine en Geerard Marianne en Kees Plompen Riny en Elles Jarco Petra Ricardo Janny en Jos Noorthoek Bram Coen Caroline Lennard Corina en André v.d. Reest Maurice Christian Daniël le Nathalie Le ander 4675 BR Sint-Philipsland, november 1997 Wilhelminastraat 25 W yk Vandaag, 6 november 1997, zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders W. M. Smits en W. Smits-de Rijke 50 jaar getrouwd. Zij worden hiermee hartelijk gefeliciteerd en we hopen dat zij nog geruime tijd en in goede gezondheid van hun levensavond mogen genie ten. de kinderen: Adrie en Willem Rien en Tini Sarina en Jan Anja en Bram Wim en Agna Wim Antoine Wilbert, Nathalie en Alexandra Mandy en Mylou Ashley We hopen dit in eigen kring te gedenken. Stavenisse, november 1997 Koning Haakonstraat 1 de kleinkinderen: de achterkleinkinderen: ü#PPji Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling tijdens ons 60-jarig huwelijksfeest. We waren verrast en ontroerd door zoveel aan dacht. A.J. Slagef M.J. Slager-Moerland Scherpenisse, november 1997 Een kwastje hier, een behangetje daar. Deze jongeman maakt het voor u winterklaar. Behalve op 12 november want dan wordt hij 50 jaar. Gefeliciteerd!.... St. Maartensdijk, november 1997 Hoera! Op 10 november a.s. ziet "ons mam" Sara! Van harte gefelici- I teerd! Patrick en Suwanda Tholen, II november 1997 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele kaarten en verdere cadeaus, die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter Maroussia Danny en Diana Klaasse St. Annaland, november 1997 Cureestraat 11 MMMNHMIi Met dank aan Hem, die ons leven spaarde en bewaarde zodat ik nog uit het ziekenhuis thuis mocht komen, wil ik u ook namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen onze oprechte dank betuigen voor uw blijken van medeleven. Onze familie en vrienden hier en elders hartelijk dank. Ook dank die met mijn vrouw naar het zieken huis hebben gereden. Onze dank gaat uit naar het ambulancepersoneel, de artsen voor hun hulp vaardigheid, cardiologen en verpleegkundigen van ziekenhuis Lievensberg, ds. Den Hartog voor de geestelijke bijstand, kinderen van de zondagsschool, Juliana van Stolbergschool, per soneel en bestuur onze dank voor uw medeleven en mooie kaarten. Bewoners van de Schutse, per soneel, directie en bestuur hartelijk dank. Ook dank aan hen die met gevouwen handen en bid dende harten, de nood van het lichaam en ziel de Heere hebben voorgelegd. B. Franke St. Maartensdijk, november 1997 Kon. Julianastraat 13 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een zeer langdurig lijden, dat ze zeer moedig en heldhaftig heeft gedragen, is rustig en kalm in haar slaap overleden, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma ANNA CORNELIA BOER echtgenote van A.A.J. Bos in de leeftijd van 68 jaar. St. Maartensdijk, Poortvliet, A.A J. Bos J.J. Bos C.P.M. Bos-Franken Iris en Barrie Jos J.J. Bos M.J.C. Bogers K.B. Bos D.G. Bos-Scherpenisse Samantha en Sander Ricardo E.M. Bos J.A. Bos-Lindhout Ilona A.J. Bos J.C. Bos-Keur Bianca Stefan A A.J. Bos H. Bos-Kraak Dennis Jelmer 3695 EH St. Maartensdijk, 1 november 1997 F. van Borselenstraat 1 De begrafenis zal heden plaatsvinden op donder dag 6 november om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartens dijk. Zij die de begrafenis willen bijwonen worden ver zocht om 13.30 uur in de aula van bovengenoemde begraafplaats aanwezig te zijn. Voor aanvang van de begrafenis is er in de aula gelegenheid tot afscheidnemen, na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. St. Annaland, St. Annaland, St. Maartensdijk, St. Maartensdijk, St. Maartensdijk, Lieve OMA BOS Je was meer dan een clown In het circus van ons leven Bedankt voor alles, voor wat je ons hebt gegeven. Iris Jos Samantha Ilona Bianca Stefan Ricardo Dennis Jelmer St. Maartensdijk, november 1997 LIEVE OMA BOS We zullen je missen en we blijven altijd aan je den ken. Samantha en Ricardo Bos Sint-Annaland, november 1997 mmmmmmKm Na een langdurige ziekte is overleden onze gelief de zus en schoonzus MEVR. ANTJE BOS-BOER echtgenote van A. Bos in de leeftijd van 68 jaar. Namens de familie: L.C. Boer W. Boer-van Haaften St. Maartensdijk, 1 november 1997 Dankbaar en blij met de positieve uitslag van mijn ziekte, wil ik iedereen bedanken, die mij tot steun was, d.m.v. een helpende hand, bemoedi gende woorden, een bloemetje, fruitmand of een kaartje, tijdens mijn ziek zijn. Ook namens Fred, Linsey en Mitchel spreek ik hun dank uit. Het heeft ons gezinnetje goed gedaan. Wilma Oostrum-van Haaften 4691 RZ Tholen, november 1997 Slabbecoornweg 80 Na een langdurig gedragen lijden hebben wij met droefheid kennisgenomen dat mijn lieve zus en tante ANNA CORNELIA BOER is overleden. Ze zal altijd in onze gedachten blijven. H.A. Rijnberg-Boer Cor St. Maartensdijk, 1 november 1997 Zaterdag 1 november jl. overleed onze schoonzus en tante ANTJE BOS-BOER Wij wensen Arnoud, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. St. Maartensdijk: Fam. W. v. Zetten-Bos Vlaardingen: Mw. M. Bos-de Engelsman Scherpenisse: Mw. T. Deurloo-Bos Neven en nichten St. Maartensdijk, 1 november 1997 Met leedwezen geven wij kennis dat is overleden onze buurvrouw MEVR. ANNA CORNELIA BOER echtgenote van A.A.J. Bos op de leeftijd van 68 jaar. Fam. D. Kaashoek Mevr. L. v.d. Rhee Fam. N. Vroegop Fam. W. Dam St. Maartensdijk, 1 november 1997 Zij heeft weinig gevraagd en veel gegeven Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaar dige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma JACOBAJAGT echtgenote van Johannis Marinus Poot op de leeftijd van 70 jaar. Scherpenisse: J.M. Poot Sint-Annaland: Merien en Margot Poot- Moerland Jacqueline en Anné Jorg Scherpenisse: Jaap Poot Monique en Raymond Suzanne Christian Scherpenisse: Kees Poot en Desiree Sondermeijer Kevin Stavenisse: Elna en Ton Beeke-Poot Ronnie Mark Scherpenisse: Tilly de Moor 4694 EC Scherpenisse, 1 november 1997 Schuttershof 12 De begrafenis heeft plaatsgevonden woensdag jl. op de algemene begraafplaats te Scherpenisse. Op 1 november 1997 is te Scherpenisse overleden onze lieve schoonzus en tante JACOBA JAGT echtgenote van Johannis Marinus Poot Ze was bijna 71 jaar oud. Neeltje Jagt-Bolier Els en Jim Ciska en Rob Jack en Karin Peter en Sue en familie 140153 Speedvale Ave. West Guelph, Ontario N1H1J6, Canada Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin KOOS POOT-JAGT Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Sint-Maartensdijk: S. Quaak Sint-Maartensdijk: A. Deurloo Joz. Deurloo-Quaak Scherpenisse: D.M. Giljam G. Giljam-Deurloo Scherpenisse, 1 november 1997 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze vriendin JACOBA POOT-JAGT We zullen haar missen. Scherpenisse: Familie Bolier-Poot Tholen: Familie Geuze-v.d. Werff Familie Hage-Oudesluys November 1997 Bedroefd geven wij u kennis, dat het de Heere behaagde uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zorgzame broer, zwager en oom CHRISTIAAN SCHOT echtgenoot van Elizabeth P. Boon in de leeftijd van 89 jaar en ruim 9 maanden te Zierikzee. Gouda: wed. J.C. Uijl-Schot Zierikzee: wed. C.J. Schot-Stoutjesdijk Zierikzee: S.L. Schot I. Schot-Kooijman Tholen: wed. W.J.A. Meeuwsen-Schot neven en nichten Zierikzee, november 1997 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk dankzeggen voor het medeleven bij het overlijden van mijn dierbare zoon TINUS VAN VOSSEN M. A. van Vossen-van Zetten Sint-Annaland, november 1997 Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar hebben mogen ontvangen geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, na een liefdevolle ver zorging in "De Vossemeren" van ons is heenge gaan onze lieve moeder en oma WILLEMINA QUIST sinds 8 november 1992 weduwe van Cornells Kosten in de leeftijd van 86 jaar "Moge zij rusten in Vrede" Steenbergen: J.W. Verwijs-Quist D. Verwijs Sint Philipsland: A. Kosten A.M. Kosten-Wagemaker Sint Philipsland: K. Kosten A. Kosten-Verstrate klein- en achterkleinkinderen 4681 AW Nieuw-Vossemeer, 5 november 1997 Burg. Janssensstraat 1, kamer 14 Correspondentieadres: Familie Kosten, Deldensestraat 27, 4675 BG Sint Philipsland Geen bloemen Zaterdag 8 november a.s. om 10.30 uur zal er een Dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Protestantse Kerk, Voorstraat te Nieuw- Vossemeer, waarin de weleerwaarde heer Ds. N. Sjoer zal voorgaan. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Protestantse Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in Verzorgingshuis "De Vossemeren". Gij hebt mijn ziel beveiligd voor de dood. (uit berijming psalm 56) Bedroefd, maar dankbaar voor haar lange leven en voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Ten Anker", in haar Heer en Heiland is ontslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma JACOBA HUIBERDINA LEUNIS-DOOMS sinds 2 mei 1954 weduwe van Huibrecht Frans Leunis in de gezegende leeftijd van 91 jaar en 9 maanden. Hellevoetsluis: Bram Leunis Annie Leunis-Heinen Tholen: Bap Leunis Wil Leunis-de Kwaasteniet Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 2 november 1997 Zorgcentrum "Ten Anker" Correspondentieadres: Jhr. van Vredenburchlaan 61,4691 LG Tholen Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal heden, donder dag 6 november gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen. Aanvang dienst 14.15 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot con doleren. Kom tot uw Heiland, toef langer niet, Kom nu tot Hem, Die redding u biedt; Die ook voor u de hemel verliet, Hoor naar Zijn roepstem: Kom! Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve OMA LEUNIS Jacqeline Elise en Robert, Marit Huibert Arno en Lian Marjolein en John Tholen, 2 november 1997 Diepbedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten hebben, geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder ABRAHAMINA FASE sinds 7 augustus 1985 weduwe van David Adriaan Hage in de leeftijd van 95 jaar en 10 maanden 9 Sint-Annaland: M.J. Geuze-Hage P.C. Hage L.H. Hage-Polderman klein- en achterkleinkinderen 4697 GJ Sint-Annaland, 31 oktober 1997 Julianastraat 16 De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 4 november 1997 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Annaland, F.M. Boogaard- weg 17, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula aldaar. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze "oma", groot- en overgrootmoeder ABRAHAMINA FASE Haar liefde en zorg die we van haar mochten ontvan gen zullen in dankbare herinnering bij ons blijven. St. Annaland: Gerda en Adri van Vossen Koos Erik en Joyce Shirley Johan Moerkapelle: David en Conja Geuze Marilien, Remco en Willemijn St. Annaland: David en Sandra Hage Melanie en Peter St. Annaland, oktober 1997

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 4