Boek nul De Vakantietoppers van Opel h AUTOPALACE Prins Reinierstraat 14, Steenbergen, (0167) 565050. VERKOOP FINANCIERING AANBIEDING Corsa Strada Goede reis met de Opel Vakantiecontrole Vectra Edition "Cool" 18 EENDRACHTBODE, DE TIIOOLSE COURANT Donderdag 10 juli 1997 LEASING Voor een compleet arrange ment met de nodige luxe en comfort, veel ruimte en een fraai uitzicht op een heel aan trekkelijke prijs, kunt u nu een bezoek brengen aan onze showroom. Daar kunt u een proefrit boeken in een van de vele Astra modellen. Bijvoorbeeld de zeer complete Astra Edition "Cool". Op het moment van instappen zult u ervaren met hoeveel aandacht voor detail het interieur is ontworpen. De exclusieve 'Twinkle"-veloursbekleding benadrukt de luxe uitstraling van deze Astra. Standaard is de Astra Edition "Cool" voorzien van o.a.: 1.6-motor Opel-veiligheidspak- ket Opel Full-Size Airbag airconditioning stuurbekrachti ging mistlampen vóór in hoogte verstelbare bestuurders stoel metallic/micalak elektrisch bedienbare ramen vóór elektronische startblokkering in delen neerklapbare ach terbank centrale deurvergrendeling getint glas elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels info-display (met weergave van tijd, datum, buitentemperatuur en even tueel radiofrequentie) 6 speakers en dakantenne hoofd steunen achter. Een "Astra Edition Cool"-arrangement boekt u al vanaf f 33.950,-. Een zonnig arrangement voor een aantrekkelijke prijs. Cultureel genieten of lekker luieren. Inclusief bagagever- voer en 1.4-motor. Bij de prijs inbegrepen is een onbe perkt gebruik van tal van faciliteiten, zoals het 6-speaker- systeem, elektronische startblokkering en stuurbekrachti ging. Uw bumpers en buitenspiegels hebben een prachti ge carrosseriekleur. De buitentemperatuur wordt zonder meerkosten, dagelijks vermeld op het info-display. Uiteraard bent u doorlopend verzekerd van het Opel- veiligheidspakket. Dit heerlijke "Corsa Strada 1.4"- arrangement boekt u al vanaf f 24.650,-. Het Corsa- basisarrangemént is er zelfs al vanaf f 21.950,-. Corsa Basis-arrangement vanaf f 21.950,- - "Corsa Strada 1.4"-arrangement vanaf f 24.650,- Astra Basis-arrangement vanaf f 29.950,- "Astra Edition Cool"-arrangement vanaf f 33.950,- Vectra Basis-arrangement vanaf f 39.450,- Vectra Stationwagon-arrangement vanaf f 40.950,- Ook al heeft u niet een van de arrangementen op deze pagina geboekt, maar bijvoorbeeld een vakantie in Zuid- Frankrijk, dan loont het beslist de moeite om uw Opel te trakteren op een Opel Vakantiecontroie. Tijdens deze inspectie controleren wij uw Opel op meer dan twintig vitale onderdelen waaronder: het remsysteem, de veriich- ting de banden, de ruitenwisserbladen, de ruitensproei ers, etc. En, nieue vergeten, het koelsysteem. Neem het zekere voor het onzekere voor slechts f 39,50 (incl. BTW). Een compleet verzorgd arrangement voor de hele familie. Met o.a.: 1.6-16V-motor Opel-veiligheidspakket Opel Full-Size Airbag ABS airconditioning stuurbekrachtiging in hoogte verstelbare bestuurdersstoel elektronische startblokkering elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels elektrisch bedienbare ramen vóór bum pers en buitenspiegels in carrosseriekleur 6 speakers en dakantenne op afstand bedienbare centrale deurver grendeling afdekscherm bagageruimte metallic-/mica- lak hoofdsteunen achter lichtmetalen velgen mist lampen vóór toerenteller. Een Vectra Stationwagon- basisarrangement boekt u al vanaf f 40.950,-. M - -v- -r„„, COMPLE ASTRA Al RANGEMI NT c v. c Opel Credit. Uw partner in geldzaken. Prijzen incl BTW en BPM, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Raadpleeg voor de exacte specificaties en voorwaarden ahi|d uw Opel dealer mmmmm i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 18