Mix-team Eegedima aan kop in ranglijst 479,- 498,- 995,- D®RMILUX 995,- 795,- WOONBOULEVARD POORTVLIET DE GEZELLIGSTE WOONBOULEVARD VAN ZUID-WEST NEDERLAND -PAASDIJKWEG 33, POORTVLIET Zondag en maandag gesloten 495,- OM DE HOEK GAAT IEMAND KAPOT MN IHMfiliWll HELP O ELPE UW NIEUWSBLAD VAN HET EILAND THOLEN EN ST. PHILIPSLAHD ka" 150,- 475,- 295,- Een redelijk goede oogst voor Thoolse tennissers 495,- 395,- 280,- Meer dan 100 modellen Specialist in slaapsystemen, bodems en matrassen Boxsprings, het Summum op het gebied van slaapkomfort Met de uitgekiende stoffen kollekties van zowel Pullman als Zevenslaper ontwerpt u uw eigen stijlvolle slaapkamer. MEER DAN 22,000 M* WOONPLEZIER INFOLIJN 0166 - 619100 SISSY BRUIDSMODE Jeugd Eegedima heeft het zwaar te verduren Specialist in Tienerkamers zoveel modellen vind je nergens ALLE BRUIDSJURKEN Donderdag 5 juni 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 19 Tennis Het was een redelijk goed weekeinde voor de Thoolse mixed-teams. Eegedima pakte de winst op eigen terrein tegen Dauwendaele en bereikte daardoor de kop van het klassement. Het eerste team van St.Annaland versloeg Brouwershaven 2 ondanks het feit dat de basisformatie niet compleet was. Ruucstoppelen 2 klopte in een derby op eigen terrein de Sint-Annalandse reserves met 5-1. Het 35-plusteam van Jacoba van Beieren moest de pun ten aan de tegenstanders uit Waarde laten. Aan kop Moeizaam Onwennig Halfhoogslaper 90 x 200 cm kompleet met Jattenbodems en gordijn gratis bezorgd, ongemonteerd FLEXA Stapelbed 90 x 200 cm kompleet met lattenbodems entrap. Gratis bezorgd, ongemonteerd Hoogslaper Beukenblauw 90 x 200 cm Kleine boeken- 150,- 2-deurs kommode d A C 2-deurs linnenkast U0/" fa Tienerkamer Bedbak 90 x 200 cm v?. met 2 laden en klep bureau 2-deurs linnenkast ombouw los i Cr Tienerkamer beuken/blauw linnenkast Cr burokast ledikant bedkast Nu kompleet van 1365,= Voor Q Cr Kids World is specialist in kinder en tienerkamers. Wij zijn o.a. dealer van: Auping-Flexa-Emdeka- Fairytale-ITC-Vroomshoop-color4kids- vv, Cr Cr Welle Rauch enz... '4 ,/v, Slaapkamer speciaalzaak Auping Auronde Lits-jumeaux 2 verstelbare Auping spiralen en 2 kwaliteitsma- 4 QftC trassen SG44 160 x 200 voor I O/W g 180 x 200 voor 1995,- Senioren ledikant in blank of donker eiken 90x200 verstelbare lattenbodem kwaliteitsmatras Nu kompleet van 1465,= Voor 175 cm breed 895,- 200 cm breed 995,- 225 cm breed 1095,- 250 cm breed 1195,- 275 cm breed 1295,- 300 cm breed 1395,- Leverbaar op 200 cm hoog vanaf 745,- en op 240 cm hoog vanaf 945,- Meerprijs spiegeldeur 100,- Leverbaar in diverse kleuren: alpine wit, wit essen, grenen, blank beuken, blank eiken, parelmoer, eiken, zwart, zwart beuken, kersenkleur. Informeer in onze showroom naar de uitgebreiden mogelijkheden OPENINGSTIJDEN Dinsdag t/m donderdag 10.00 tot 17.30 uur. Vrijdag 10.00 tot 21.00 uur. VERBOUWINGSOPRUIMING! wegens verbouwing van onze winkel moeten alle japonnen weg. LET OP! maar enkele weken. Wie eerst komt, eerst maalt. Van alle japonnen slechts 1 model. Bel voor informatie: Voorstad 3 - Goes 0113-223648 ZORG ELKAAR St.Annaland speelde thuis tegen Brou wershaven 2 en deed goede zaken. Dit ondanks het feit dat Adrie Goedege- buure (rugblessure), Marrie Quist en Thijs Fase afwezig waren. Invallers wa ren Willy de Rijke en Arie Borst. Bij het herendubbelspel pakten Wim Bazen en Arie Borst een 6-2 en 7-5 winst op hun opponenten. Ook Willy de Rijke en Corrie Bazen wonnen met 6-3 en 7-6. In de mixen pakten Arie Borst en Willy de Rijke met 6-4 en 6-2 het derde punt voor St.Annaland, maar Borst moest sa men met Trijnie Goedegebuure de winst met 6-3,3-6 en 5-7 aan de tegenstanders uit Brouwershaven laten. Wim Bazen en Trijnie Goedegebuure hadden samen weinig moeite met hun opponenten: 6-2 en 6-3. Wim en Corrie Bazen delfden echter het onderspit in drie sets: 6-4, 4-6 en 2-6. St.Annaland won daardoor met 4-2. Zaterdagmiddag om één uur treft de ploeg thuis Con Forza uit het Zeeuws-Vlaamse Groede. Het 35-plusteam van Jacoba van Bei eren moest wederom een gevoelige ne derlaag incasseren. In Waarde verloor de ploeg met 5-1. Alleen de dames wis ten hun dubbelpartij te winnen (net als vorige week). Het eerste team van Eegedima stond thuis tegenover Dauwendaele en won met 4-2. Perry Bakx en Erik Nieuwkoop boekten in een spannende partij winst met 6-4 en 7-6. Rachel van Duiven- boode en Juul Zuidweg speelden een zwak damesdubbelspel en verloren in twee sets van 2-6. Erik Nieuwkoop en Rachel van Duivenboode pakten in de mix de winst in drie sets: 6-3, 2-6 en 6- 2. Marjet Bakx en Kees Zuidweg moes ten na een spannende tie-break in de derde set (14-12) hun tegenstanders feli citeren: 6-3, 2-6 en 6-7. Perry en Marjet Bakx wonnen met 6-4 en 6-3 en ook Juul en Kees Zuidweg pakten de winst met 6-3 en 7-5. Na twee wedstrijden gaat Eegedima aan kop in de ranglijst. Eegedima 2 boekte in de thuiswedstrijd tegen Tebo 2 eenzelfde resultaat als het eerste team. In de damesdubbel kwamen Cia Minderhout en Caat Raats voor te staan met 4-0, maar de dames uit Hein- kenszand kwamen goed terug en Eege dima won maar nipt met 7-5. De tweede set werd eenvoudiger binnengehaald: 6- 3. Piet Jansen en Harold Schuurbiers hadden geen moeite in het herendubbel spel. Halverwege de tweede set moest één van de tegenstanders opgeven van wege een blessure: 6-4 en 6-0. Piet Jan sen en Caat Raats boekten een 6-1 en 6- 4 winst in de mix. Harold Schuurbiers en Hanny Braai moesten de partij echter uit handen geven: 6-7 en 3-6. Cia Min derhout en Harold Schuurbiers verloren de eerste set ruim. De bespanning van Schuurbiers' racket ging kapot en hij moest met het racket van iemand anders verder spelen. Dat was even wennen. In de tweede set kwam Eegedima echter terug en ook de derde werd (via een tie break) binnengehaald: 2-6, 6-3 en 7-6. De vierde mixpartij ging naar Tebo met 4-6 en 6-7. De Ruucstoppelen 2 trad op eigen ter rein aan tegen St.Annaland 2. Het ope ningsfeest van de kantine van De Ruuc stoppelen, de voorgaande avond, had weinig invloed op de spelers, want de Sint-Philipslanders wonnen met 5-1. Corrine Reijngoudt en Elly van Dijke (Ruucstoppelen) wonnen eenvoudig van Ria van Wijngaarden en Gerda van Vos sen: 6-0 en 6-2. Edwin Geilvoet en Bet- sie Geluk hadden het zwaar tegen Theo van 't Hof en Maja Vermaas (St.Anna land) en ze verloren de eerste set dan ook met 3-6. De tweede set ging met dezelfde cijfers naar De Ruucstoppelen, maar in de der de set gaven met name de effectballen van Van 't Hof de doorslag en St.Anna land won met 5-7. Corrine en Rein Rei jngoudt begonnen sterk tegen Siem Snoep en Ria van Wijngaarden en won nen de eerste set met 6-1In de tweede set was het goede samenspel van het echtpaar echter ver te zoeken en ze ver loren met 2-6. De derde set ging echter weer beter en ze wonnen met 6-3. Rein Reijngoudt en Betsie Geluk waren in goede vorm en veegden met 6-0 en 6-1 Henk Giljam en Maja Vermaas van de baan. Ad den Engelsman en Elly van Dijke keken in de eerste set tegen een 2- 5 achterstand aan, maar het tij keerde en ze wonnen nog met 7-5. De tweede set was met 4-6 voor Theo van 't Hof en Gerda van Vossen. Bij een 0-2 achters tand in de derde set raakte Ad den En gelsman geblesseerd en het leek erop dat de partij gestaakt moest worden. Maar Den Engelsman wilde niet opge ven en via een tie-break wonnen de Sint-Philipslanders uiteindelijk toch de partij. In het herendubbelspel kregen Ad den Engelsman en Edwin Geilvoet goed tegenstand van Henk Giljam en Siem Snoep, maar in de tweede set was de weerstand van de St.Annalanders gebro ken en met 6-4 en 6-0 ging ook dit punt naar De Ruucstoppelen. Eegedima 3 nam het in een uitwedstrijd op tegen Hontenisse. De start verliep niet alleen moeizaam, maar ook ver moeiend. In het herendubbel trok Eege dima na een gelijkopgaande strijd de winst naar zich toe. Netspeelster Resi Fonteijne kon in het damesdubbelspel ondanks haar lengte nauwelijks aan de bal komen. Het echtpaar Fonteijne won de mix echter wel en Frea Westerweel en Aad v.d. Meeren besloten hun mix eveneens met een winst van 6-0 en 6-0. De wedstrijd eindigde in een 3-3 gelijk spel. Het derde team van De Ruucstop pelen speelde de tweede wedstrijd in de mixedcompetitie tegen het Halve Maan tje 3 uit Goes. Lijdie Kot en Marja van der Est verloren hun eerste set met 6-2. In de tweede set pakten ze het samen spel beter op en het ging gelijk op tot 4- 4, maar daarna ging de winst toch weer naar de tegenstanders: 6-4. In het heren dubbelspel begonnen Giel van der Est en Jan Kot goed. Een spannende eerste set werd in de tie-break gewonnen door Goes met 7-6. In de tweede set gingen de Sint-Philipslanders ervoor en ze wonnen met 4-6. Ook de derde set ging, deze keer gemakkelijker, met 2-6 naar De Ruucstoppelen. Giel van der Est en Maddy Filius kwamen niet aan goed spelen toe en verloren in twee sets van 6-2. Lijdie Kot en Kees Filius ging het niet veel beter af: 6-3 en 6-2. Kees en Maddy Filius speelden samen een leuke partij. De eerste set ging gelijk op, maar de laatste punten waren toch voor de Goe- senaren: 7-5. In de tweede set kreeg het duo Filius de tegenstanders op de knieën en won met 1-6, maar het Halve Maantje kwam terug en pakte de derde set met 6-3. Jan Kot en Marja van der Est konden ook geen punt pakken: 6-0 en 6-1. Zo ging De Ruucstoppelen met een 5-1 nederlaag naar huis. De Ruucstoppelen 4 speelde thuis tegen Kruiningen 4 en boekte een 4-2 over winning. Martijn Bomas en Bram Boon kwamen op de baan voor het herendub belspel. Als snel bleek dat de opponen ten een maatje te groot waren en de Sint-Philipslanders verloren met 1-6 en 3-6. In de damesdubbel speelden Anja Everaers en Rian Baauw een goede par tij. Ze wonnen overtuigend met 6-3 en 6-0. Jan Walpot en invalster Riet Ver wijs speelden de eerste mix. Nog wat onwennig werd de eerste set verloren met 2-6, maar in de tweede set ging de strijd gelijk op. Via een tie-break (3-7) pakten de tegenstanders echter toch nog de winst: 6-7. Martijn Bomas en Anja Everaers hielden (net als vorige week) de eer hoog en ze wonnen overtuigend in twee sets van 6-1Jan Walpot en Rian Baauw pakten de winst in de eerste set met 6-2. Nadat ze in de tweede set met 5-2 voor kwamen te staan, kwam Kruin ingen terug tot 5-4. Walpot verzilverde echter zijn servicebeurt en daarmee ging de winst met 6-4 naar de thuisploeg. Voor de vierde mix traden Bram Boon en Riet Verwijs aan. De eerste set was met 6-1 voor hen, maar de tegenstanders hervonden hun vorm en pakten de twee de set met 3-6. Na een aanvankelijk ge lijkopgaande strijd zette de thuisploeg op tijd de break door en met behoud van service ging ook de derde set naar Sint- Philipsland met 6-4. Ruucstoppelen 4 speelt zaterdag tegen Nieuwerkerk. In de districtscompetitie voor de jeugd t/m dertien jaar heeft het team van Ee gedima het zwaar te verduren gehad. Het is ingedeeld in de hoogste (eerste) klasse en kwam zo Kapelle, Kruiningen en Goes als tegenstanders tegen. De ploeg van Eegedima bestaat uit An- nika Boxhoorn, Ilona Suijkerbuijk, Joep Roefs en Joost van der Graaff. De meis jes speelden dit jaar voor het eerst mee. Elke wedstrijd in deze competitie be staat uit vier enkelpartijen en twee mixen. Woensdag stond Kruiningen als tegen stander op het programma. Eegedima verloor met 4-8. Joep Roefs won zijn enkelpartij en Joost van der Graaff en Ilona Suijkerbuijk boekten winst in de mix. Normaal in Goes. De Achterhoek- se rockgroep Normaal geeft op 23 augustus een concert in de Zeeland hallen in Goes. In het voorprogram ma zit de Zeeuwse band Surrender. Omdat Normaal hun 'veldtocht' heeft verkort, is het concert in Goes het enige optreden van de band in Zeeland dit jaar. Kaarten zijn vanaf zaterdag te bestellen bij ondermeer The Musicstore in Bergen op Zoom. MM—i saaga ssw-Mr^v.» i (excl. achterwand) VOOR HET NEDERLANDSE RODE KRUIS Wilt u op de hoogte blijven van wat er gebeurt in uw woon- en/of werkgebied, neem dan een abonnement op de Eendrachtbode, dè Thoolse Courant. Dan krijgt u elke donderdag volop informatie over Tholen en St. Philipsland. per halfjaar incasso 26,40 per jaar incasso 48^25 (een jaarabonnement is dus 4,50 goedkoper) postabonnement incasso 64,15^ Neem nu een abonnement, dan krijgt u de Eendrachtbode X EEN MAAND GRATIS. Naam:X Adres: Postcode: Woonplaats: Zend deze bon in een open enveloppe naar Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland. U kunt ook bellen: 0166-657007 b.g.g. 653474.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 19