HOLLANDSE NIEUWE A Peuters voor het blok gesteld Plaatselijk nieuws "MAATJES' VISSER Vers vlees, lekker mals en mager koopt u bij uw slager M i DAG EN NACHT 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 mei 1997 Vanaf heden weer de beste met onze Topkwaliteit, vers van het mes GRATIS proeven Vishandel DEURLOO Geen sponsoring Rehoboth Grondaankoop Stadszicht Sequoiahof Afscheidsdienst ds. J. van Dijk Concerten Concordia Kinderen in Ten Anker Doe-dag Ter Tolne VERF NODIG? Laban OVM naar Efteling Open ochtend Pluus Knutselen met fondant Vosmeercup Vergadering NPV R. Buis wint wedstrijd Scharretje Zaterdag brandweer wedstrijd Dit alles bij uw Thoolse slagers, J.A. Geilings, St. Philipsland C. Slager, St. Annaland s*r J.A. Geilings, Thoien Speelterrein Tienhoven Afscheid ds. Van Bruggen Huis Molenstraat verkocht Afvalemmer geen cadeau P. v.d. Werff wint bij De Zeebaars Beroep uitgesteld Botsing provinciale weg Bezwaren waterpeil Kadijk Volleybal D.K.V. Thoien Coritr' Escarps 11, Thoien Tel. 0166-602799 Fax 0166-602550 Advertentie I.M. Het chr. Thools mannenkoor Reho both krijgt geen bijdrage van de ge meente voor het organiseren van een zangmiddag in Kampen op 7 juni. De opbrengst van het concert is bestemd voor de vereniging Hel pende Handen (gehandicaptenzorg van de Gereformeerde Gemeenten), die meewerkt aan het project 'de praktische thuishulp voor gehandi capten'. Behalve Rehoboth doen het mannenkoor Ethan uit Yerseke en het Urker visserskoor Crescendo mee aan de zangmiddag. Omdat aan de organisatie hoge kosten zijn verbonden, heeft Rehoboth het ge meentebestuur gevraagd sponsor te willen zijn. Burgemeester en wet houders wezen het verzoek af. De gemeenteraad wijdde geen woord aan de brief van het mannenkoor. De gemeente is met het echtpaar Moeliker-de Rijke tot overeenstem ming gekomen over de aankoop van grond in het toekomstige uit breidingsplan Stadszicht. De ge meente krijgt percelen in eigendom achter het bedrijf van Moeliker aan de Ten Ankerweg (ten westen van sportpark De Bent, de tennisbanen en Meulvliet; totaal 6.11.95 ha) en tussen de Veerweg en de Oudeland- sedijk (10.88.60 ha). Deze laatste percelen zal de gemeente overigens weer afstoten. Twee percelen die Moeliker nu pacht, aan de Boom- dijk (2.93.40 ha) en aan de Vrou- wendijk (4.15.80 ha), krijgt het echtpaar in eigendom. De plattelandsvrouwen gingen dinsdag op excursie naar de Se quoiahof in Vlake. Jos de Koeijer is de ontwerper en eigenaar van deze 20.000 vierkante meter grote eigen zinnige tuin. De Koeijer gaf de da mes een rondleiding in deze 'lust hof' met vele soorten bijzondere bomen, struiken, heesters en plan ten. In het geheel waren oude be tonnen waterleidingbuizen verwerkt als Grieks-Romeinse arcade, afval- slakken (steen) van Hoechst als rotsmuur en de oude sluisdeuren uit Wemeldinge waren ook aanwezig. De dames gingen - vele indrukken en ideeën rijker - weer naar huis te rug nadat ze een kop koffie hadden gedronken in het boerencafé dat bij de Sequoiahof hoort. Ds. J. van Dijk neemt zondag 15 ju ni afscheid van de Hervormde Ge meente. Van Dijk werd beroepen door een deelgemeente uit Ridder kerk en gaf daaraan gehoor. De af scheidsdienst van ds. Van Dijk be gint om half drie in de Grote Kerk. Na de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van de familie Van Dijk. Muziekvereniging Concordia is de komende tijd zeer actief. Het begint 'zaterdag al met de dag van de mu ziek. Van kwart voor vier tot kwart voor vijf verzorgen harmonie en drumband een optreden voor jong en oud. Een reizend carillon luistert dit concert op. 's Ochtends doen jeugdleden van Concordia Stap- examens en 's avonds worden de certificaten uitgereikt tijdens een concert van de elementaire samen- spelgroep en jeugdorkest, speciaal voor leden van de vereniging en ou ders. Ook tijdens de Roefeldag op zaterdag 21 juni komt Concordia in actie. Van half tien tot half één kan de roefelende jeugd in het vereni gingsgebouw aan de Oudelandse- poort (Fabeltuin) kennismaken met muziek en met instrumenten. Ook nu zal het jeugdorkest optredens verzorgen. Op 5 juli organiseert Concordia van half twee tot vijf uur een fancy-fair in het verenigingsge bouw. Er zijn veel spelletjes voor kinderen van twee tot twaalf jaar (en ook voor oudere jeugd). De uit slag van de kleurwedstrijd wordt aan het eind van de middag bekend gemaakt. De kleurplaten worden door de jeugdleden verspreid en moeten vóór 21 juni weer worden ingeleverd op de adressen Mossel laan 53, Verbrandestraat 11 of Me anderlaan 147. De drumband en harmonie spelen op 1 juli speciaal voor de buurtbewoners van de Ou- delandsepoort. Zij zijn vanaf acht uur welkom in het verenigingsge bouw. Op 18 juli wordt de laatste repetitie van het seizoen gehouden die wordt afgesloten met een fees telijk hapje en drankje. De kinderen van de zondagsschool traden onlangs op voor de bejaar den in zorgcentrum Ten Anker. De grote gemeenschapsruimte (zaal De Klipper) zal helemaal vol met be woners, kinderen en ouders. Activi teitenbegeleidster Adrie van der Slikke opende de avond. Er werd samen gezongen en er werden schriftlezingen gehouden en de kin deren lazen gebeden en gedichtjes voor. De bewoners genoten zicht baar. Openbare basisschool Ter Tolne houdt aanstaande dinsdag haar jaar lijkse doe-dag. Het thema is dit jaar 'textiel'. Alle leerlingen kunnen die dag verschillende technieken uit proberen op textiel, 's Avonds mo gen familieleden en andere belang stellenden van half zeven tot acht uur de resultaten komen bekijken in het schoolgebouw. Oud- Vossemeer Onze mengmachine maakt uw wenskleur klaar terwijl u wacht. Histor, Rambo en Sigma vakventen Raime collectie behang en Raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Thoien 0166-604923 Advertentie I.M. Muziekvereniging OVM reisde za terdag met twee bussen af naar at tractiepark De Efteling in Kaats heuvel. In eerste instantie niet om zich te vermaken, maar om andere te verpozen. De fanfare, drumband en majoretten maakten twee keer een rondgang door het park. Daarna mochten de leden van OVM zich ook nog uitleven op de attracties in het park. Het aantal bezoekers was overstelpend en zo ook de wachttij den bij de verschillende attracties. Bij terugkeer in Oud-Vossemeer wachtte de muzikanten en majoret tes een buffet in dorpshuis De Vos- senkuil. Secretaris mevr. Quist noemde het uitje 'Prima bevallen' en 'Goed voor de onderlinge band.' Peuterspeelzaal De Pluus houdt woensdag 11 juni een open ochtend van negen tot tien uur. Alle moe ders die (met hun peuters) eens wil len zien hoe De Pluus draait, zijn welkom. Terwijl de peuters mee kunnen spelen met de anderen, ge nieten de moeders van een kopje koffie. De peuterspeelzaal is er voor kinderen van twee tot vier jaar. Zij kunnen vanaf 1,5 jaar bij De Pluus worden ingeschreven. Voor meer informatie kan met bij de leidsters Lia Hopmans en Geke Smit terecht. De algemene vrouwenbond kreeg dinsdag een demonstratie knutselen met fondant. Mevr. Kleijn uit Sint- Maartensdijk gaf de aanwezigen in de Vossenkuil uitleg over het maken van figuren van fondant en marse pein. Ze versierde een cake en daar van werd ook nog geproefd door de aanwezigen. Mevr. Kleijn is lid van het British sugarcraft guild (Engels suikerwerkgilde). Tot slot mochten de dames allemaal een biggetje ma ken. Dat was overigens voor de sier en niet om op te eten. KOT 2 liep in de Vosmeercup we derom tegen een forse nederlaag op. Deze keer pakte De Treffers de volle 10-0 winst. De uitslagen wa ren: M. Klijnsmit-J. Burgers 0-2; Cr. Burgers-J. van Meer 0-2; A. van Daalen-R. Hendrikse 0-2; P. de Ja ger-P. de Leeuw 0-2; M. v.d. Mark- C. Burgers 0-2. Het eerste team van KOT won met 8-2 van Effe Klusse. Hier waren de uitslagen: J. Zegers- T. Potappel 0-2; K. Witkam-M. van Hees 0-2; J. van Meer-M. Goud zwaard 0-2; J. Vaders-W. Heijboer 2-0; J. Zegers-H. van Daalen 0-2. De kortste partij van tien beurten, de hooste serie van zeventien car amboles én het beste gemiddelde van 5,1 kwamen op naam van C. Burgers. In de tussenstand leidt KOT 1 nog steeds met 47 punten, maar het kan nog spannend worden omdat De Treffers volgt met acht punten minder, maar ook nog een wedstrijd tegoed. Morgen, vrijdag, speelt KOT tegen Hof van Holland. Op de laatste speeldag staan De Treffers tegenover Hof van Holland en KOT 2 speelt tegen Effe Klusse. De afdeling Thoien van de Neder landse patiëntenvereniging (NPV) houdt dinsdag een korte ledenver gadering in het verenigingsgebouw van de Christelijk Gereformeerde Kerk aan de Molenstraat. De verga dering werd ingelast wegens het tussentijds aftreden van de twee be stuursleden M.C. Aarnoudse uit Oud-Vossemeer en M.A. Jansen uit Poortvliet. Zij hebben de afgelopen jaren veel werk verricht voor de NPV, maar vanwege 'drukke werk zaamheden' voelden ze zich echter genoodzaakt met het bestuurswerk te stoppen. Het bestuur van de NPV heeft tot nu toe nog maar één kan didaat-bestuurslid gevonden: mevr. J. Deurloo-Janssen uit Poortvliet. Mevr. Janssen is al enige tijd nauw betrokken bij het vrijwillig thuis zorgproject van de NPV. Dat werk wordt nu voortgezet door de dames L. den Braber-Aarnoudse en H. He- ijboer-Lemson, beiden uit Scherpe- nisse. De NPV kijkt ver vooruit, want de datum van de jaarvergade ring in 1998 is al bekend gemaakt. Op 3 februari komt dan als gast spreker mevr. A.B.F. Hoek-van Kooten uit Veenendaal. R. Buis van de Oosterscheldevis- sers uit Sint-Maartensdijk is alge meen winnaar geworden van de in ternationale wedstrijd van hengel sportvereniging 't Scharretje. Buis haalde 509 cm vis boven water. Als eerste korps eindigde HMSV. De Oosterscheldevissers werd vierde. De eerste dame was mevr. Lindhout van de Oosterscheldevissers met 199 cm en bij de jeugd won Martijn de Regt van 't Scharretje 118 cm. R. Neele van de Oosterscheldevis sers werd tweede bij de jeugd met 105 cm. Van 't Scharretje was T. Bosters de beste heer met 391 cm en Sandra van Paassen won bij de dames met 137 cm. De resultaten van de Thoolse deelnemers waren: I R. Buis 509 cm; 8 T. Bosters 391 cm; 30 F. van der Zande (Scharret je) 205 cm; 31 M. Bosters (Schar retje) 292 cm; 33 C. v.d. Kar (Oos terscheldevissers) 203 cm; 36 R. Vermaas (Oosterscheldevissers) 185 cm; 37 R. Lindhout (Ooster scheldevissers) 279 cm; 42 J. Ver hees (Scharretje) 159 cm. Zaterdag werkte 't Scharretje een clubwedstrijd af. Aan Schore 3 wierpen 23 lbden hun lijnen uit. Er stond een noordoosten wind en de vangst was redelijk goed. Jan Ver hees werd winnaar met 261 punten en tien vissen. Truus Rijnberg was de eerste dame met 249 punten en II vissen. Martijn de Regt was eer ste bij de jeugd met 103 punten en vier vissen, terwijl bij de pupillen Bart Beurskens de winst pakte met 88 punten en eveneens vier vissen. Als eerste tien eindigden: 1 Jan Verhees 261 p; 2 Truus Rijnberg 249 p; 3 Theo Bosters 176 p; 4 Pe ter Plompen 110 p; 5 Mevr. v.d. Zande 104 p; 6 Martijn de Regt 103 p; 7 Ad Steijns 94 p; 8 Bart Beurs kens 88 p; 9 Frank v.d. Zande 79 p; 10 Wim Burgers 77 p. Sint- Annaland Zaterdag wordt op het terrein van de veiling de brandweervrouwen dag georganiseerd. Deze wedstrij den zijn bedoeld voor vrouwen van brandweerlieden. Er doen elf ploe gen uit Zeeland mee en één uit het Belgische Sint-Niklaas. Het team van Sint-Annaland (genaamd De Tovertrollen) organiseert de wed strijd en opent die om half negen 's morgens. De eerste ploeg in de Donderdag, vrijdag en zaterdag 29, 30 en 31 mei MAGERE RUNDERLAPPEN of SUCADE SOEPPAKKET RUNDERSCHNITZEL SCHOUDERHAM CORNEDBEEF GEKOOKTE WORST KOMKOMMERSALADE 1 kg17,00 1 pakket6,95 100 gram1,90 100 gram1,35 100 gram1,35 200 gram2,50 150 gram1,95 Maandag, dinsdag en woensdag 2,3 en 4 juni GEHAKT 1 kg 1 pakje Bleuband GRATIS ƒ10,50 VLEES MET RANDJE 1 kg MAGERE SPEKLAPPEN 1 kg SATÉSCHNITZELS 5 halen. ...ƒ13,50 f 7,95 I BETALEN Advertentie LM. wedstrijd begint dan om negen uur. Tot vijf uur wordt er gestreden op het parcours dat bestaat uit een hin- demisbaan en een doolhof. Ook moet er een brand geblust en een slachtoffer gered worden. Burge meester H.A. van der Munnik reikt de prijzen uit. Het speelterreintje aan de Tienho ven wordt opgeknapt. De gemeen teraad heeft er maandag 37.000 gulden voor beschikbaar gesteld. Voor dat geld wordt onder meer een tennistafel aangeschaft. Mevrouw W.A.M. Roelvink (AOV) maakte zich zorgen over de verkeersveilig heid, maar er verandert volgens wethouder J. Versluys niets omdat het terreintje blijft waar het nu is. Mevrouw E. Frigge-Hogesteeger (VVD) had er problemen mee, dat de ondergrond wordt bestrooid met dennenschors. Bij nat weer is dat volgens haar vies en bovendien vreest ze voor splinters. De wet houder wees haar op documentatie waarin dit materiaal wordt aanbe volen als het meest kindvriendelijk. „Ja, ten opzichte van houtsnippers. Maar alternatieve materialen zijn niet bekeken", wierp het raadslid tegen. Staverrisse Ds. T. van Bruggen neemt op zon dag 8 juni afscheid van de Her vormde Gemeente. De predikant aanvaardde een beroep uit de ge meente in 't Harde. Het gezin Van Bruggen verhuist daar op 10 juni naartoe. De afscheidsdienst begint zondag om half drie. Vrijdag 6 juni is er om half acht een afscheids avond voor het predikantsgezin in verenigingsgebouw De Schuil plaats. Sint- Maartensdijk Dinsdagavond is het huis met schuurtje en tuin aan de Molen straat 2 voor 36.000 gulden ver kocht aan H.J. Sturris uit Thoien. In café De Noordpoort was hij de eer ste die op de openbare verkoping na de pauze 'mijn' riep, nadat M. Klippel met het afroepen was be gonnen bij een bedrag van 45.000 gulden. Dat was duizend gulden meer dan de hoogste inzetter voor de pauze, K. Hoogendoorn uit Woerden die de Rijnlandse Hypotheekbank uit Utrecht vertegenwoordigde. Bepaald levendig was de openbare verkoping niet, zei notaris mr. J. Schot uit Thoien na afloop over de matte handel die nauwelijk een half uur in beslag nam. M.J. van Houte uit Scherpenisse was de eerste die iets bood voor het pand: 15.000 gulden. Dat bedrag werd zes keer met duizend gulden verhoogd door C. Bazen, Van Houte en M. van Damme. Toen er 22.000 gulden was geboden bood Hoogendoorn in één klap 35.000 gulden waar niemand overheen ging. Na de pauze liet Klippel het bedrag snel zakken tot dat Sturris reageerde bij 36 mille. Het huis werd in opdracht van de Rijnlandse Hypotheekbank ver kocht omdat de laatste eigenaar A.J. Mc Cubin uit Manchester niet aan zijn hypotheekverplichtingen aan de bank kon voldoen. Wegens wan betaling tegen de bank werd tot de executieveiling besloten. De bank die 24 uur bedenktijd heeft, besloot ter plekke het pand aan Sturris te gunnen. Het groene keukenemmertje dat be woners van complexen krijgen om hun groente-, fruit- en tuinafval te verzamelen voor storting in de af- valcocons is geen cadeautje van de gemeente. „De mensen hebben er recht op, want ze betalen afval stoffenheffing", reageerde A. den Haan (PvdA) maandag in de ge meenteraad. Hij deed eerder in de gemeenteraad zijn beklag over het ontbreken van cocons en containers voor de gescheiden inzameling van afval bij het recent gereedgekomen woon-zorgcentrum Maartenshof. In een ambtelijke notitie wordt gerept over zorgen die uit de lucht zijn ge grepen en afgaan op geruchten: „Ik ga helemaal niet op geruchten af", aldus Den Haan. „Ik ben er als be woner zelf mee geconfronteerd." In dezelfde notitie wordt ook gerept over het cadeautje dat de emmers zouden zijn. Omdat het een ambte lijke notitie betrof, wilde het colle ge er niet over in discussie gaan. Overigens is er een noodvoorzie ning getroffen bij Maartenshof. De betonnen cocons zouden de tweede helft van mei afgeleverd worden en daarom is gewacht met het plaatsen van de standaards voor de contai ners. Ook emmertjes zullen nog uit gereikt worden. Scherpenisse Hengelsportvereniging De Zee baars hield zaterdag een wedstrijd aan de Anna Vosdijkpolder te Sint- Annaland. Veertig deelnemers wier pen hun lijnen uit en in totaal werd er ruim 7,5 kilo vis boven water ge haald. P. v.d. Werff won de wed strijd met 1635 punten. De uitslag was: 1 P. v.d. Werff 1635 p; 2 M. Hage 1006 p; 3 G. Boogerd 730 p; 4 Leo Vroegop (jeugd) 710 p; 5 C. v.d. Werff Azn. 580 p; 6 G. Kop- penhol 450 p; 7 A. Lammerse 356 p; 8 L. Poot 265 p; 9 P. Bijl 251 p; 10 J. Vriens 210 p; 11 C. de Graaf 202 p; 12 D. Westdorp 201 p. Eer der visten de leden van De Zee baars vanaf de boot. Iedereen ving een flink maaltje vis. De grootste buit werd door R. Heijboer binnen gehaald met een schol van 38 centi meter en 600 gram. Zaterdag wordt de laatste wedstrijd voor de zomer stop gehouden. Dit is een koppel wedstrijd. Twee leden vormen een koppel en hun gezamenlijke vangst bepaalt de plaats in de einduitslag, 's Avonds wordt er als afsluiting van het voorseizoen een bingo ge houden in café Zeelands Welvaren. Op 30 augustus vangt men dan weer aan met de bekerwedstrijden. De leden van de Hervormde Ge meente hebben een beslissing over het uitbrengen van een beroep op ds. A. Vlietstra uitgesteld. Minder dan 50% van de leden was aanwe zig, zodat de vergadering pas na een halfuur rechtsgeldig kon begin nen. Een aantal leden wilde eerst weten, wat de gevolgen van het Sa men op Weg-proces en de aanpas sing van de kerkvoogdij zouden zijn, voordat er gestemd werd over het beroep op ds. Vlietstra. De ker- keraad kon daar geen antwoord op geven. Het kwam toen tot een stem ming over het uitstel en de meer derheid sprak zich uit voor op schorting. De kerkeraad had daar begrip voor en besloot eerst een le denvergadering uit te schrijven om de vragen over SoW en de kerk voogdij op te helderen, voordat op 16 juni weer een stemmingsverga dering plaatsvindt over het beroe pen van ds. Vlietstra. Deze predi kant staat op de door de provinciale kerkvergadering goedgekeurde lijst als iemand die meewerkt aan de aanpassing van de kerkvoogdij. An ders mag er namelijk geen beroep uitgebracht worden. Poortvliet Bij een kop-staartbotsing op de splitsing van de Poortvlietsedijk en de Noordhoekseweg raakten don derdag drie mensen gewond. Een Leidsters en kinderen kijken vanachter het raam met ontzag toe hoe de heimachine de enorme betonpaal in de grond slaat. De kinderen in kinderdagverblijf Puk en Muk in Thoien zagen zich onlangs letterlijk voor het blok gesteld. Het heiblok om precies te zijn. De 'eerste' paal van de uit breiding voor Puk en Muk ging de grond in voor de ogen van de jeugdige gebruikers van het dag verblijf. Aannemer Van Bergen Henegouwen liet de heimachine daarvoor speciaal tot op een krappe meter vanaf het raam van de babyruimte in Puk en Muk rijden. De leidsters en de kinde ren zaten op die manier op de eerste rang en konden alles van heel dichtbij volgen. Twee peu ters viel een nog grotere 'eer' te beurt. Annemieke Tümp en Rem- co de Graaf (beiden twee jaar en al hun hele korte leventje bezoe ker van Puk en Muk) werden in laarzen en een regenjas gehesen. Zij mochten in de cabine van de heimachine staan als de betonnen paal in de grond werd geslagen. Daarvoor was niet veel moeite nodig. Klaarblijkelijk is de ondergrond in de omgeving van het kinder dagverblijf (aan de Koningin Ju- lianastraat in Thoien) nogal 'pap- pig'. De eerste twaalf meter kon de paal er zonder één slag inge drukt worden door de machine. De overige meters gingen er met het hydrolische heiblok moeite loos in. De twee peuters in de cabine stonden er wat beduusd bij en je zag ze denken: "Is dit nou leuk of niet?" Spannend was het in elk geval wel. Remco, die nogal stille tjes in de machine stond, had eenmaal weer binnen in elk geval fantastische verhalen over zijn avontuur. Ook de overige kinde ren volgden (soms met hun neus tegen het glas) het zakken van de paal. Ze voelden de grond trillen. In september zitten niet alleen de palen in de grond, maar is ook de nieuwe vleugel van Puk en Muk gereed. In de gemeenteraad moest er nog gestemd worden over een ge meentelijke bijdrage voor de uit breiding. Maandagavond hebben de fracties van de SGP en RPF/GPV om principiële rede nen tegen de uitbreiding gestemd. De meerderheid van de raad ging er echter stilzwijgend mee ak koord. 34-jarige vrouw uit Scherpenisse reed in haar auto over de Poortvliet sedijk richting Poortvliet. Achter haar reed een 66-jarige inwoner in een busje. De vrouw sorteerde voor om linksaf te slaan, de Noordhoek seweg in. De man achter haar merkte te laat dat zijn voorgangster afremde en botste achterop de auto. Bij de botsing liep de vrouw uit Scherpenisse verwondingen aan het hoofd op. Zij werd per ambulance naar ziekenhuis Lievensberg in Bergen op Zoom vervoerd. Daar hoefde ze na behandeling echter niet te blijven. De bestuurder van het busje kwam er ongedeerd vanaf. Twee passagiers (uit Scherpenisse en Stavenisse) liepen lichte ver wondingen aan het hoofd op. Ze werden hiervoor ter plaatse behan deld. De twee voertuigen werden zwaar beschadigd. Het busje dat aan de voorzijde forse schade op liep, kon nog op eigen kracht ver der rijden, maar de auto van de vrouw werd totaal vernield wegge sleept. Maandag 2 juni hoopt de zending weer oud papier op te halen van af half 7. Advertentie I.M. Met de vier bezwaarden tegen het peilbesluit Kadijk gaat het water schap Zeeuwse Eilanden en dan met name gebiedsgezworene J.L.C. Mol verder praten. De vier vrezen dat door een hoger waterpeil in de sloten de drainage onder water kan komen. Volgens Mol is er nog meer onderzoek nodig om de verschillen de mogelijkheden te bekijken. Zo moeten er nog enkele duikers aan gepast worden. Wanneer alle gege vens bekend zijn en met de betrok kenen besproken worden, kan het dagelijks bestuur een voorstel aan de algemene vergadering doen om het peilbesluit Kadijk vast te stel len. Predikbeurten Zondag 1 juni. THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 (H.D.) en 18.30 u. ds. Van Dijk. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. Van Krimpen. 17 u. ds. De Oude. wo 4/6 19 u. oecumenisch avondge bed. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst 18.30 u. ds. Boiten, Sliedrecht. GEREF. GEM 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. VRIJZ.GEL.GEM.NPB 10.45 u. dra. v.d. Kloot-Meijburg, Voorburg. R.K.-KERK za 19 u. pastor Verlijsdonk, woord-, gebeds- en communiedienst, zo 11 u. pastor Wiertz, eucharistie viering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. De Kok, Rotterdam. CHR. GEREF KERK 10 u. ds. Tanis. 14.30 u. ds. Boiten. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. pastor Wiertz, eucharistie viering. za 17.30 u. pastor Wiertz, eucharis tieviering. zo 9.30 u. pastor Verlijsdonk, woord-, gebed- en communiedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.A.) en 18 u. ds. Meeuse. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.A.) en 18 u. ds. Van Bruggen. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 5/6 19.30 u. ds. Van de Meer, Krimpen a.d. IJssel. SINT-MAARTENSDUK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 (H.D.) u. ds. Den Hartog. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Simons, Nieuw-Lekkerland. GEREF. GEM. 9.30 (H.A.) en 18.30 (H.D.) u. ds. Beens, Nijkerk. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Egas. GEREF. KERK 10 u. dhr. Hondius, Bruinisse. 14.30 u. da. v.d. Zwaag, Numans- dorp. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Hofman, Waarde, di 3/6 19.30 u. ds. Schreuder, Beek bergen. wo 4/6 14 u. ds. Hofman, huwe- lijksbev. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 17 u. ds. Van Rooijen, Val burg. GEREF GEM. 9.30 u. leesdienst. 15 u. ds. De Jongste, Thoien. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Meulen. Sint- Phitipsland De volleybalvereniging DKV '95 bestaat 1,5 jaar en is op zoek naar uitbreiding van het ledental. Daar om organiseert de vereniging twee open trainingsavonden. Een vaste kern van recreanten komt trouw spelen om de spieren los te maken, technische oefeningen te doen en wat partijtjes te spelen. Het spelni- veau van de club is behoorlijk voor uitgegaan en DKV nam al aan en kele toernooien deel. Wie interesse heeft in volleybal kan op 5 of 12 ju ni een avondje meetrainen of ge woon een kijkje gaan nemen tussen acht en tien uur in gymzaal De Wimpel. Voor meer informatie Irma Piet tel. 573068. VERVOLG OP PAGINA 5 Weekend Diensten HUISARTSEN Zaterdag 31 mei en zondag 1 ju ni. Thoien, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. De Looze, Oud-Vossemeer, tel. 672400. St.Maartensdijk, St. Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. v.d. Berge, Sint-Annaland, tel. 652400. St.Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. De Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Remijn, Bergen op Zoom, tel. 0164-210151. DIERENARTS W. BRONS Thoien spr.u. za 11-12 u„ Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Thoien en Oud-Vos semeer): P. van Heesch, tel. 604969. THUISZORG Alg. maatsch. werk, gezinsverzor ging, wijkverpleging en informatie advieswerk, dagelijks 8.15-17 u. Centrum Thuiszorg dr. Tazelaar- straat 1, St. Maartensdijk, tel. 0166- 663577. Voor dringende vragen en hulp 24 uur per dag tel. 0113-251177. Voor dringende vragen en hulp maatsch. werk buiten kantooruren (noodsituaties) tel. 0118-628743. Uitleen: ma t/m vr St.Maartensdijk 11-14 u„ Thoien 18.30-19 u. ZORGLOKET THOLEN Informatie, advies en diensten voor ouderen ma t/m vr 8.30-15.30 u. tel. 0166-664196. WELZIJN VOOR OUDEREN Informatie over voorzieningen voor ouderen, tel. 662293 9-17 u. GRAAG GEDAAN Hand- en spandiensten, tel. 0166- 603329 van 12.30-13.30 u. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Thoien, elke wo 10-11.30 u. Op af spraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Thoien 0166-602507 en 0166- 653146; St. Philipsland 0167- 572342 of 0167-572530. PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 u., tel. 0113- 249389. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-249480. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 469869. ALZHEIMER Informatieverstrekking en ge sprekspartner bij dementie, tel. 030-6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 0166-604854 of 06-0730. BLIJF VAN M'N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. JAIB (informatiebureau voor de jeugd) ma, di, wo en vr 13.30-17.30 u. en vrijdagavond 18- 20 u. Molenvlietsestraat 11 Thoien. Tel. 0166-604374. STORINGEN ENERGIE Tel. 0118-638888. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 29 mei t/m vrijdag 6 ju ni. donderdag 29 9.37-21.52 vrijdag 30 10.42-23.02 zaterdag 31 11.52 zondag 1 0.17-13.07 maandag 2 1.22 - 14.12 dinsdag 3 2.32- 15.12 woensdag 4 3.27 - 15.57 donderdag 5 4.22 - 16.47 vrijdag 6 5.12-17.32 do 29/5 9.52 u. LK do 5/6 9.06 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 06-9771. Voor storingen in uw installaties zowel elektra, gas, c.v. en water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 2