ORGEL CONCERT JUBILEUMCONCERT Familie berichten Zaterdag 24 mei Asfaltering plattelandswegen Van der Slikke Herbeoordeling? WAO-Platform Zeeland CVAB 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 22 mei 1997 met VINCENT DE VRIES op het Van Dam-orgel in de Grote Kerk te Tholen. Aanvang: 20.00 uur Entree: Volwassenen 7,50; kinderen, Pas 65 en C.J.P. 5,- christen democratisch appèl UITNODIGING Afscheidsreceptie Na een dienstverband van bijna 12 jaar aan onze school gaat de directeur, dhr. M.W. Wisse, ons verla ten. We nodigen iedereen die zich betrokken voelt bij onze school en oud-leerlingen van harte uit tot het bijwonen van een afscheidsreceptie op DV 29 mei a.s. om 19.30 uur in de Gemeenschapsruimte van de School met de Bijbel, Schoolstraat 6 te Poortvliet. Namens het bestuur van de School met de Bijbel te Poortvliet. mei 1997 FAXNUMMER EENDRACHTBODE 0166-657008 ADVOCATEN Grintweg 32 - Yerseke - Tel. 0113-576090 Privé 0166-692462 voor WAO-ers In mei is de herbeoordeling, voor WAO-ers die op 1 augustus 1993 tussen 45 en 50 jaar waren, gestart. Het WAO-Platform geeft een voorlichting omtrent deze beoordeling op dinsdag 24 ju ni. Interesse? U kunt zich aanmelden bij: Tel: 0113 -24 93 25 Zaterdag 31 mei 1997 de Nieuwe cursus! Voor beginners, gevorderden, gev. 2, speuren, apporteren en hindernisbaan De Heere, Die leven spaarde en nieuw leven gaf, ver blijdde ons met de geboorte van een dochter Geertruida Janna We noemen haar Jantine Marco Neele Mariët Neele-Heijboer 4675 BB St. Philipsland, 15 mei 1997, Gladiolenstraat 4 tel. (0167) 57 33 65. if ledereen mag het nu weten Mijn zusje is geboren Ik ben nu reuze blij want ik heb er een vriendinnetje bij Cindy Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Eline Emanuelle Pieternella Leanne Noël en Corina van der Walle Cindy 4691 LKTholen, 20 mei 1997 Oranjerie 3 I Tel. 0166 - 603042 Eerst even bellen, voordat u vingertjes en teentjes komt tellen. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Josina Cornelia Haar roepnaam is Joska Geboren op 9 mei 1997 Bareld en Dirry Moerland-Groene veld 4791 LJ Tholen Meanderlaan 145 0166 - 605861 Perry Vroegop en Ellen van Houdt gaan trouwen op vrijdag 23 mei 1997 in het stadhuis 1 van Tholen, om 14.30 uur. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 20.00 uur in dorpshuis "De Vossenkuil", Raadhuisstraat 7, Oud- Vossemeer. Toekomstig adres: Rosmalen 2, 4691 LP Tholen ,:8? s;:r Hartelijk dank voor allé felicitaties en attenties ont- f! vangen bij ons 40-jarig huwelijk. Leen en Tanny op den Brouw I 4695 GM St.-Maartensdijk, mei 1997 A. Schweitzerstraat 51 Hoera! Morgen wordt oma 50 jaar. Marco en Joska Tholen, mei 1997 Hierbij wil ik iedereen, ook namens mijn vrouw en kin deren, hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men, fruitmanden en andere attenties en bezoeken tijdens mijn verblijf in het zieken huis Lievensberg en bij mijn thuiskomst. Rien van Driel Oud-Vossemeer, mei 1997 Molenweg 2 D.V. 29 mei 1997 hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders H.C. van Dijke en N. van Dijke-Bazen de dag te herdenken dat ze 50 jaar geleden zijn ge trouwd. Wij wensen hen Gods Zegen toe in hun verdere leven. Hun dankbare kinderen Ede: Nella en Wim Oudijn Poortvliet: Wim en Jannie van Dijke Tholen: Iza en Jan van Gorsel St. Maartensdijk: Krina en Lauran Vroegop St. Philipsland: Corry en Jos Noorthoek St. Maartensdijk: Hans en Mariëlle van Dijke St. Maartensdijk: Henny en Jan de Viet 25 kleinkinderen en 2 achterkleinkinderen Een ieder die hen 29 mei a.s. wil feliciteren is van harte welkom op hun adres. 4695 GB St/ Maartensdijk, mei 1997 Achter 't bos 29 'WMM mm 1937 1997 Op D.V. 27 mei hopen onze lieve ouders en grootou- f ders Cornells Pipping en Wilhelmina Pipping-Polderman de dag te herdenken dat ze 60 jaar geleden zijn II getrouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen 4694 BP Scherpenisse, mei 1997 Laban Deurloostraat 49 l Op D.V. 28 mei hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders, I. Quist en J.T. Quist-Moerland hun 60-jarig huwelijk te herdenken. Wij hopen dat ze nog vele jaren voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Coba en Leen Henk Mientje en Wim Corrie en Rien Maat Jan en Gré Hans Dineke en Frans Laura en Kees Sjaak en Marry Anke en Adrie Tiny en Andries Tanny Marja en Ron Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren 28 mei van 14.30 tot 16.00 uur in "De Vossemeren" 4681 AW Nieuw-Vossemeer Cadeautip: 131 Burg. Janssensstraat 1, kamer 10 - Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedige vrouw gedaan Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dank baarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dan na een liefdevolle verzorging in het A.B.G. is overleden TEUNTJE WOUDRIENA BORGSTIJN weduwe van Christiaan van der Heijden in de ouderdom van 84 jaar. Sint-Maartensdijk, Familie Klaasse Bergen op Zoom, 18 mei 1997 Correspondentie-adres: M. Klaasse, Haveri 23, 4695 CM Sint-Maartensdijk Voor aanvang van de rouwdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst zal worden gehouden heden donderdag 22 mei om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis aldaar plaatshebben. Zij die de rouwdienst willen bijwonen worden verzocht om 13.20 uur in de aula aanwezig te zijn. Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa HENDRIK JOPSE echtgenoot van E.A. Jeroense in de ouderdom van 85 jaar Sint-Annaland, Sint-Annaland, Voorburg, E.A. Jopse-Jeroense H.Jopse D.M. Jopse-Contant Den Haag, E.A. v.d. Heuvel-Jopse J. v.d. Heuvel Nick, Milou M. Melis-Jopse K. Melis H. Jopse jr. Sint-Annaland, 4697 CG Sint-Annaland, 16 mei 1997 Raiffeisenstraat 38 De rouwdienst werd gehouden op dinsdag 20 mei om 13.10 uur in de aula, F.M. Boogaardweg 17 te Sint- Annaland, aansluitend vond de begrafenis aldaar plaats. Op 16 mei jl. nam de Heere tot onze droefheid uit onze familie weg onze lieve oom HENDRIK JOPSE echtgenoot van E.A. Jeroense in de ouderdom van 85 jaar. Wij wensen Tante Lien en kinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Jaap en Maatje Stien en Han Lien Johannes en Jo Adrie en Kees Bertus en Greet Jan Rien en Jo Betsie en Rien St. Annaland, mei 1997 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze beste buurman HENDRIK JOPSE in de ouderdom van 85 jaar. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke dagen. fam. J. Scherpenisse fam. A. Heijboer fam. J. Leune fam. A. Goedegebuure fam. W. Stoutjesdijk fam. K. van Driel fam. M. Rijnberg St.-Annaland, 16 mei 1997 t Een vader sterft altijd te vroeg al wordt hij nog zo oud. Je hoopt dat God hem sparen zal, omdat je van hem houdt. Maar als de jaren knellen gaan, hij ziek wordt, moe en oud. Bid je dat God hem halen zal, omdat je van hem houdt. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen geven wij u ken nis, dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa ADRIANUS HOMMEL in de leeftijd van 82 jaar. Halsteren: Halsteren: Steenbergen: Oud-Vossemeer: Steenbergen: C.M. Hommel-Verbraak Annemarie de Wit-Hommel Pieter de Wit Judith, Kristel Bram Hommel Jenny Hommel-de Maertelaere Carla en Kees Suzanne, Bram, Danny Ad Hommel Gerda Hommel-Kapitein Aike, Joost, Bas Ans Koenraadt-Hommel Loet Koenraadt Martijn, Sjoerd, Koen 4661 JG Halsteren, 16 mei 1997 Zorgcentrum St. Elisabeth, Gasthuisstraat 4, kamer 175 De plechtige uitvaartdienst heeft woensdag 21 mei plaatsgevonden in de parochiekerk van de H. Quirinus te Halsteren, waarna wij vader begeleid hebben naar zijn laatste rustplaats op de RK begraafplaats aldaar. Zeer bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom de heer CORNELIS BIJL echtgenoot van J.L. Quaak Scherpenisse: Scherpenisse: Jholen: Scherpenisse: St. Maartensdijk: Scherpenisse: Scherpenisse: Tholen, 14 mei 1997. M. Quaak-de Goffau C. Lindhout-Quaak M.W. Polderman-Quaak L.A. Polderman J.J. v.d. Slikke-Quaak C.G. v.d. Slikke J.J. Oudesluijs-Quaak C.D. Bazen-Quaak J.C. Giljam-Quaak M.J. Giljam neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom CORNELIS BIJL Scherpenisse: Brouwershaven: Scherpenisse: L.A. Bijl A.P. Bijl J. Bijl-Vroegop L. v/d Graaff-Quaak neven en nichten Scherpenisse, 14 mei 1997 Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen, dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Vossemeren" van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en ook CORNELIS HENDRIK VAN POORTVLIET in de ouderdom van 90 jaar en 7 maanden. Hendrik Ido Ambacht, M. van Burg-van Poortvliet Huijbergen, H. Somers-van Poortvliet M. Somers Sint-Annaland, M. van Poortvliet-van Poortvliet Neven en nichten Nieuw-Vossemeer, 16 mei 1997 Bejaardentehuis "De Vossemeren" Burg. Janssensstraat 1 Correspondentie-adres: C.W. van Poortvliet, Burg. Versluijsstraat 29, 4698 AF Oud-Vossemeer De rouwdienst werd gehouden op woensdag 21 mei j.l. om 13.15 uur in de Ger. Kerk, Hofstraat te Oud- Vossemeer, voorganger was Ds. Soethoudt, predikant te Nieuw-Vossemeer. Aansluitend vond de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats, Molenstraat te Oud-VosSemeer. Zeg het voort met of zonder woorden Zeg het met een glimlach met een gebaar van verzoening met een handdruk met een woord van waardering met een klop op de schouder met een spontane omhelzing met een kus met een ster in je ogen elke dag opnieuw! "MENSLIEF, IK HOU VAN JOU" Bedroefd, maar ook dankbaar voor het lange en rijke leven dat we met hem mochten delen, geven wij u ken nis dat op de leeftijd van 92 jaar, omringd door hen die hem lief waren en op de plaats die hij wenste, na een korte tijd van ziekte overleed mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader en opa WILLEM CORNELISSE echtgenoot van Annetje de Korte God begeleidde hem op zijn laatste weg. Tholen, A. Cornelisse-de Korte L.S. van Duivendijk-Comelisse D. van Duivendijk Amé en Annemarie, Lieke, Marjolein Simone en Leonicio Sissy Papendrecht, t M.W.S. Comelisse J. Cornelisse-Grinwis Wim en Marina Henny en Arianne Laurens, Boudewijn Tholen, S.A. Dietvorst-Cornelisse C.J. Dietvorst Steven Carlein 4691 CE Tholen, 17 mei 1997 Kerkstraat 28 Geen bezoek aan huis Heden, donderdag 22 mei om 10.00 uur wordt er een herdenkingsdienst gehouden in gemeenschapscentrum "De Meulvliet", Zoekweg te Tholen, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Pr. Bernhardstraat te Tholen. Voor aanvang van de dienst is er in "De Meulvliet" gele genheid tot afscheid nemen, na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "De Meulvliet". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid en erelid, de heer W. CORNELISSE Wij zullen ons blijven herinneren, dat hij een man was, met een zeer warm hart en ruime belangstelling voor onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte. Leden en bestuur Gymnastiekvereniging Olympia Tholen Tholen, mei 1997 Het liefdevolle medeleven van zovelen tijdens het korte ziekbed van onze vader en grootvader THOMAS CORNELIS BENOU is voor hem en voor ons een grote steun geweest. Bij het intense verdriet om zijn overlijden, hebben wij de grote belangstelling bij en om de rouwplech- tigheid, de vele kaarten, brieven en bloemen erva ren als een eerbewijs en blijk van waardering aan hem, waaruit wij mede troost putten. Voor uw belangstelling en medeleven zeggen wij u van harte dank. Gertjan Benou Pieter Benou Dineke Bart Hans Benou Diana Benou-van der Wagt Jeffrey Chantel Krabbendijke, mei 1997 Het medeleven dat u ons heeft betoond na het overlijden van onze vader en opa GERRIT CORNELIS VERKERKE hebben wij ervaren als een steun. Onze oprechte dank daarvoor. kinderen en kleinkinderen Tholen, mei 1997 Dankbetuiging Onze hartelijke dank gaat uit naar u allen voor de grote belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en aller liefste oma CORNELIA ADRIANA GELUK-QUIST Ondanks het voor ons grote gemis zijn de zovele troostrijke woorden welke we mochten ontvangen een steun geweest welke we nimmer zullen vergeten. A.M. Geluk Rien en Juliëtte Jeanice en Carlijn Oud-Vossemeer, mei 1997 Pr. Mauritsstraat 2 Hierbij willen wij, ook namens onze kinderen, iedereen heel hartelijke bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, geld en cadeaus, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. fam. C.J. v.d. Kleijn- van Wensen Wij willen iedereen die bij onze verloving aan ons heeft gedacht, hartelijk bedanken voor de felicitaties in de vorm van kaarten, cadeaus of geld. Corina Klippel en Marco Kleppe Scherpenisse, mei 1997 Hartelijk dank, ook namens onze kinderen, voor de vele kaarten en andere attenties, die we bij ons 25-jarig huwe lijk hebben ontvangen. Mede hierdoor is deze dag onver getelijk geworden. Rien en Francien Noom-Overbeeke St.-Maartensdijk, mei 1997 Provincialeweg 13 Hierbij willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, planten, geld en cadeaus die we bij ons huwelijk mochten ontvan gen. Jan Willem en Linda Hage Sint-Maartensdijk, mei 1997 Er worden werken gespeeld van o.a.: F. Asma, Mozart, Widor en anderen. Ook zal er samenzang zijn! CDA Wij nodigen u uit voor een openbare thema-avond op woensdag 28 mei a.s. in gebouw Meulvliet te Tholen, aanvang 19.30 uur. Het onderwerp is: "de zorgvoorzieningen". Over dit belangrijke thema, wat ons allen raakt, spreekt de heer F. Bordui, regiodirecteur Oosterschelde zorgsector. Na de inleiding en de daarop aansluitende discussie zal het bestuur de knelpunten en wensen concretiseren en in een plan van aanpak voorleggen aan het gemeentebestuur. Hartelijk dank aan iedereen, die met mij en mijn gezin heeft meegeleefd in het afge lopen jaar toen ik 4 maanden in het ziekenhuis en A.B.G. lag. Dank voor al de post en attenties die ik van u kreeg. J. Schot-Perestam Mede namens onze kinderen zeggen wij u hartelijk dank voor uw belangstelling bij ons 60-jarig huwelijk. Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel medeleven van u mochten ontvangen. J.M. Schot J. Schot-Perestam 4691 BPTholen, mei 1997 Regentessestraat 26 Mede namens onze (klein)kinderen willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, planten en andere attenties, die wij bij ons 40-jarig huwelijk hebben ontvangen. Marien en Leny Uyl Poortvliet, mei 1997 Graag willen wij iedereen, ook namens onze kinderen, hartelijk bedanken voor de cadeaus, bloemen, kaarten en verdere attenties die wij ont vingen bij ons 25-jarig huwelijk. Rien en Riet Hout Stavenisse, mei 1997 Beatrixstr. 9 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle attenties, kaarten, bloemen en planten ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijks feest. Johan en Corrie v. d. Velde Tholen, mei 1997, Oranjerie 26 Met ingang van 26 mei a.s. worden asfalteringswerkzaamheden uitgevoerd aan wegen op Tholen, Schouwen-Duiveland, Walcheren, Noord-Beveland en Zuid- Beveland. De werkzaamheden op Tholen en Schouwen-Duiveland worden uitge voerd door Rasenberg Wegenbouw b.v.. Op Walcheren, Noord-Beveland en Zuid- Beveland wordt het werk gedaan door Vermeer Grond en Wegen b.v. De wer ken zullen uiterlijk 11 juli a.s. zijn afgerond. Het werk kan voor enig overlast zorgen, maar er wordt naar gestreefd deze tot een minimum te beperken. Voor nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de vol gende medewerkers van het waterschap: District Schouwen-Duiveland/Tholen: H.A. Dalebout, tel. (0111)543457. District Walcheren/Noord-Beveland: K. Sanderse, tel. (0118)655656. District Zuid-Beveland: J.M. Quist, tel. (0113)241214. Waterschap Zeeuwse Eilanden CONTRACTENRECHT HUURRECHT INCASSO'S PERSONENRECHT FAMILIERECHT ONDERNEMINGSRECHT ARBEIDSRECHT ERFRECHT BESTUURSRECHT STRAFRECHT Chr. kamerkoor 'Chantez a Dieu' o.l.v. Paul Heijboer m.m.v. Strijkersensemble in de koor-kerk van de NH-kerk te Tholen aanvang: 19.45 uur. Toegangsprijs ƒ5,- (donateurs, 65+ en CJP ƒ4,-, kinderen t/m 12 jaar ƒ3,50) Vanaf 26 mei start het (in het omgaan met hond en kat) Inschrijven dagelijks van 11.00 tot 16.00 uur aan de Roolandsedijk 2 4691 PR te Tholen Tel./Fax: 0166-612027 Lezing: Op 26 mei houdt het CVAB een lezing over het gedrag van de hond, in zaal de Ronden Rembrandtstraat 58 Toegang 7,50 p.p. te Bergen op Zoom Op 2 juni een lezing over de kat en zijn gedrag! Toegang 17,50 p.p. Reserveer tijdig! Beide avonden: Aanvang 19.45 uur.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 4