Geen animo sportinstuif Country-Die usic-Show O Van Nieuwenhuyzen debuteert bij RBC Statenvergadering Provincie Zeeland Vleermuizen Woensdag 7 mei 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 49,50 p.p incl. buffet. Aanvang 19.00 uur. 18 mille in kas Tholen K. v.d. Hoek 5e in stoffig Wemeldinge Koersballen ouderen Jongste doelman in betaald voetbal RBC is springplank Nerveus Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 Kantoren gesloten Vrijdag 16 mei vergaderen Provinciale Staten van Zeeland. Zoals gebruikelijk is de vergadering openbaar. Wie wil kan een plekje zoeken op de publieke tribune van de historische statenzaal in het provinciehuis, Abdij 10 in Middelburg Commissies Pak even uw zakboekje THOLEN t/m juni Aquarellen van Isa Leemreijze, Ten Anker, t/m 24 mei Expositie 'Kunst uit Witrusland', galerie 't Huis Tijd verdrijf do, vr en za 10-14 u. 10 mei Concours Hippique Een- drachtruiters, Speelmansplaten 8.30-17 u. 10 mei Eerste voorronde Karaoke Megatour, The Limit 21 u. 13 mei Open huis van open school Oosterscheldecollege, voormalige mavo Jan van Bloisstraat 9.30 u. 14 mei Jaarfeest NCVB met Engel Reijnhoudt, 't Visnet 19.30 u. 16 mei Bingo bejaardensoos, Ten Anker 14 u. 20 mei Middagtocht siertuin Vlake plattelandsvrouwen, vertrek Markt 13.30 u. 22 mei Ontspanningsmiddag Zon nebloem, Meulvliet 14.30 u. 24 mei Orgelconcert Vincent de Vries, Grote Kerk 20 u. 27 mei Bingo Anbo, zaal Schutters hof 14 u. 31 mei Puzzel- en oriëntatierit MAC, Zoekweg 19.30 u. 31 mei Koorconcert Chantez a Di- eu, Grote Kerk 19.45 u. OUD-VOSSEMEER 17 mei Straatvolleybal toernooi, sportpark 16 u. 20 mei AVB-avond werken met sui ker, Vossenkuil 20 u. 24 en 31 mei Straat voetbal toernooi, sportpark 17 u. 26 t/m 29 mei Avondwandelvier daagse, Hof van Holland 18.30 u. SINT-ANNALAND 10 mei Visdag Smash, vertrek ha ven 8 u. 26 t/m 29 mei Avondwandelvier daagse, start sportveld WHS. 31 mei Clubkampioenschappen WHS. 31 mei Wandeltocht VBOK. 31 mei Natte Laarzentocht over schorren, aanmelden bij VVV, start Sluispolderdijk 16 u. STAVENISSE 28 t/m 30 mei Fietsdriedaagse gym- ver. Kwiek, start Voorstraat 18.15- 19 u. SINT-MAARTENSDIJK 29 mei Algemene ledenvergadering Rode Kruis, Rode-Kruisgebouw Radda Barnenstraat 20 u. SCHERPENISSE 8 mei Deltarit motortoerclub Tho- len, veiling Veerdijkseweg 9.15 u. 10 mei Rommelmarkt Philadelphia, Ons Huis aan de Langeweg 13.30- 17.30 u. 25 mei Toertocht motortoerclub Tholen, veiling Veerdijkseweg 9.15 u. SINT-PHILIPSLAND 17 mei Vogelgeluidenexcursie 'Op zoek naar zangertjes', eendenkooi Anna Jacobapolder 10 u. 21 mei Lezing plattelandsvrouwen over vrouwen uit Kameroen, Wim pel 20 u. 23 mei Excursie Slikken v.d. Heen west 14 u. BERGEN OPZOOM t/m 29 jun. Expositie 'Kermis op het platte vlak', Markiezenhof, t/m 6 juli Installaties van Aagje Pel en Bert Bevers, Markiezenhof, t/m 8 juni Expositie Eugène Peters, Markiezenhof. 9 mei Musical 'Closer than Ever' met o.a. Henk Poort en Marjolein Keuning, De Maagd 20.15 u. 10 mei Cabarestafette met Sanne Wallis de Vries, Mumtaz Jafri en Schudden voor Gebruik, De Maagd 20.15 u. 11 mei Orgelconcert Matteo Imbru- no, Kerk van de Goddelijke Voor zienigheid 16 u. 16 mei Jubileumconcert 'As Time Goes By' door The Deep River Quartet, De Maagd 20.15 u. 23 t/m 25 mei Philip Morris Jaz- zweekend, binnenstad en cafés. 23 mei Muziektheater 'Back in Town' door Het Groot Niet te Ver mijden, De Maagd 20.15 u. 24 mei Toneelstuk 'De Stille Kracht' met o.a. Peter Tuinman, Linda van Dyck en Margo Dames, De Maagd 20.15 u. 29 mei Concert BZN, De Maagd 20.15 u. 30 en 31 mei Cabaretconcert 'De Vier Jaargetijden' door Hans Li- berg, De Maagd 20.15 u. film+++film+++film+++film ROXY 1: Michael - wo (7/5) en ma t/m wo (14/5) 20 u., do t/m za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. 101 Dalmatiërs - wo (7/5) t/m zo en wo (14/5) 14 u. ROXY 2: All Stars - wo (7/5) en wo (14/5) 14 en 20 u., do t/m za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.30 en 20 u., ma en di 20 u. CINEMACTUEEL 1: The Saint - wo(7/5) t/m za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma en wo (14/5). Space Jam - wo (7/5) t/m zo en wo (14/5) 14 u. CINEMACTUEEL 2: Liar Liar - wo (7/5) t/m za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u„ ma en di 20 u., wo (14/5) 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Dante's Pe ak - wo (7/5) t/m za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u„ di en wo (14/5) 20 u. De Klokkenlui der van de Notre Dame - wo(7/5) t/m zo en wo (14/5) 14 u. Cinema Paradiso: The English Patient - ma en di 20.30 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te beluisteren op 101.9 MHz op de FM en op Tho len via de kabel op 88.9 MHz Tholenaar Frans de Wit demonstreert, samen met een Goese sporter, het dubbelspel bij rolstoeltennis. De sportinstuif voor mensen met een lichamelijke handicap, zater dag in Meulvliet, is teleurstellend verlopen. Niemand kwam erop af. „De Zeeuwse Sportraad wilde dit graag, maar kennelijk is de behoefte er niet zo", stelt Anjo v.d. Klundert van TVT vast. De Thoolse gymvereniging werkte aan de instuif mee en was bereid op de maandagavond een uur aangepast sporten te verzorgen. Het is echter allerminst zeker dat dit nu nog doorgaat, vertelt Ro bert Metske van het bureau sportzaken van de gemeente. Hij zette de instuif op. Enkele weken geleden meldden wij al, dat het sportuur voor gehandicapte kin deren dat Olympia verzorgt eveneens zit te springen om deel nemers. In de sporthal zijn leden van de sportclub gehandicapten Beveland actief. Zij demonstre ren het spel jeu de boules en aan sluitend rolstoeltennis. Daarbij komt ook Tholenaar Frans de Wit in actie. Er wordt mini-tennis gespeeld, met zogenaamde trage ballen. Verder valt op dat de rackets groter zijn dan normaal. Na de pauze volgt nog een condi tietraining op muziek. De vereniging op de Bevelanden biedt lichamelijk gehandicapten de mogelijkheid tot deelname aan verschillende sporten. Zwemmen, atletiek (rolstoelrijden, speerwer pen, kogelstoten), jeu de boules, (schuif)tafeltennis, rolstoeldansen en geweerschieten. Verder heeft ze een jeugdafdeling voor jonge ren van 12 tot 17 jaar. Deze houdt zich bezig met rolstoelhockey en rolstoelbasketbal. Wy .DE. PAREL, Babelweg 2,4357 BT Domburg, telefoon 0118 - 588260 Na het succes van de vorige avond kunt u op zaterdag 17 mei wederom genieten van een ongekend spektakel. Tijdens een heerlijk warm-koud Country-buffet kunt u niet stil blijven zitten bij Mike de Rijcke (finalist van de Soundmix show/ de Nederlandse Garth Brooks). Als klap op de vuulpijl zingen Saskia en Serge de sterren van de hemel. De gehele avond wordt omlijst door Trio Uniek. Bel voor meer info of kaarten naar: 0113 - 374 200 Door de doorbraak van Copain Kortland en doelman Jörg van Nieuwenhuyzen bij profclub RBC rinkelt de kassa bij Tho- lense Boys. Beide spelers wer den als jeugdspelers wegge haald bij de amateurvereniging. Volgens de KNVB-regels dient een betaald-voetbalorganisatie een vergoeding van 8000 gul den te geven wanneer een ama teurspeler zijn debuut maakt in het betaalde voetbal. "Omdat Kortland als jeugdspeler debu teerde, kregen wij van RBC nog een bonus van 2000 gul den, zodat beide spelers Tho- lense Boys 18.000 gulden heb ben opgeleverd. Dergelijke ver goedingen zijn leuk voor onze club, maar daarnaast zijn wij trots dat deze oud-spelers van Tholense Boys nu betaald voet bal spelen", vertelt bestuurslid H. Draaijer. Motorcrosser Kevin van den Hoek uit Sint-Maartensdijk reed zaterdag in de tweede wedstrijd van mc De Sproeier in Wemeldinge. Door de droogte stoof er veel stof omhoog, vooral bij de start. In de eerste manche vertrokken er achttien crossers. Kevin pakte meteen de vijfde plaats en stond die niet meer af. Ook de tweede manche reed hij op een vijfde plek, maar hij viel doordat hij vanwege het stof niets meer kon zien. Als vijf tiende moest hij verder. De Smurdieke- naar kon echter nog net voor de finish terugkomen naar de vijfde plaats. En ook in de derde manche werd Kevin van den Hoek als vijfde afgevlagd. Eerder reed Kevin mee in een wedstrijd van mc Rilland. Omdat er hier teveel crossers in de klasse 125 cc waren, werd er in series van zeventien crossers gere den. De eerste acht gingen naar de fina le en de afvallers kregen een herkan sing. De 15-jarige Kevin van den Hoek had echter geen herkansing nodig. Hij werd vijfde en plaatste zich rechtstreeks voor de finale. In de eindstrijd reden 24 crossers vijftien minuten en één ronde. Kevin werd als achtste afgevlagd. Mor gen, donderdag, moet de Smurdiekenaar voor een KNMV-wedstrijd naar Vlissin- gen. Uitslagen van de wedstrijd in Tholen: 1 mevr. C. Praat en L. Soomers 17 p; 2 mevr. R. van Driel en mevr. R. Nagte- gaal 17 p; 3 mevr. C. Waasdorp en me vr. R. Burrows 16 p; 4 mevr. A. Bal en J. Bal 16 p; 5 mevr. D. Pigmans en J. Geuze 12 p. Sint-Maartensdijk: 1 mevr. L. Ver schoor en C. van Gorsel 63 p; 2 mevr. M. Dane 40 p; 3 mevr. W. Lutt en A. van Splunter 31 p; 4 mevr. G. Verwijs en A. Leemreijze 21 p; 5 mevr. S. Wolse en mevr. C. van Splunter 14 p; 6 mevr. C. van Mierlo en mevr. C. Free 11 p. Jörg van Nieuwenhuyzen verdedigde zaterdagavond het doel van profclub RBC. De 18-jarige Tholenaar is door zijn de buut bij de Roosendaalse vereniging de jongste doelman in het Nederlandse betaalde voetbal. In Almelo incasseerde hij twee treffers van tegenstander Heracles, maar met enkele mooie reddingen kan hij terugzien op een goed debuut. Van Nieuwenhuyzen rekent er dan ook op, dat hij ook de komen de duels onder de lat staat bij RBC. Als C-jeugdspeler ontdekten de scouts van RBC al de talenten van de doelman van Tholense Boys. Jörg van Nieuwenhuyzen greep de kans om hogerop te komen met bei de handen aan en liet zich over schrijven naar de jeugdafdeling van RBC. De Thoolse doelman ontwik kelde zich goed. Eerst verdedigde hij twee seizoenen het doel van de B-jeugd, waarna hij een jaar bij de A-jeugd van RBC speelde. "Heimwee naar Tholense Boys heb ik nooit gehad", vertelt Jörg van Nieuwenhuyzen. "Bij RBC kwam ik in een leuke groep terecht en ik presteerde goed. Na een jaar toonde ook NAC belangstelling voor mij, maar RBC wilde mij houden en bood mij een jeugdcontract aan. Vorig jaar heeft de club mij een 3- jarig contract aangeboden en sinds die tijd maak ik als semi-prof deel uit van de selectie. Eerst als derde doelman, maar al snel zat ik als tweede doelman iedere competitie wedstrijd op de bank." Voor de wedstrijd tegen Heracles kreeg de Thoolse doelman van trai ner Poortvliet te horen, dat hij in de basis mocht starten. Samen met de eveneens uit Tholen afkomstige Copain Kortland, die al enkele we ken deel uitmaakt van de hoofd macht. "Met het oog op de toe komst gaf de trainer mij het ver trouwen en werd de Belgische doel man Verheijden gepasseerd. De trainer vindt mij nog wel heel jong, maar vertelde dat ik door mijn pres taties in het tweede team en bij de trainingen een basisplaats had afge dwongen. Ik verwacht dat hij ook in de komende duels aan mij de voorkeur zal geven. Nu moet ik aantonen, wat ik kan en proberen om definitief door te breken en de Belgische doelman naar de tweede plaats te verwijzen", aldus Jörg van Nieuwenhuijzen. die verwacht dat hij nog aan het begin van zijn voet balcarrière staat. "RBC is geen einddoel, maar moet een springplank zijn naar de eredi visie. Ik moet meer kunnen berei ken", klinkt de doelman vastbera den. "Het is toch prachtig als je van je hobby je werk kan maken." Jörg van Nieuwenhuyzen maakt bij RBC zijn debuut als jongste doel man in het betaalde voetbal. De Tholenaar moet het voetballen combineren met het volgen van een MEAO-opleiding aan het Zoom- vlietcollege. Door de bijna dage lijkse trainingen en de doordeweek se wedstrijden geen gemakkelijke combinatie, maar de school ver leent haar medewerking en past de lessen indien nodig aan. Zijn klas genoten konden zondagavond zijn verrichtingen zien op SBS 6. Het commerciële televisiekanaal toonde in een korte samenvatting echter al leen de doelpunten. "Binnen een minuut was het raak en dat is na tuurlijk een slechte start. Als doel man had ik bij het van richting ver anderd schot echter geen schuld. Na enkele goede acties viel de spanning van mij af. Voor de wed strijd was ik toch behoorlijk ner veus", aldus Van Nieuwenhuyzen. Het bestuur van Tholense Boys is trots dat nu twee spelers zijn door gebroken bij profclub RBC, maar kampt zelf voor het nieuwe seizoen met een keepersprobleem. Erik van Heusen en André Bout gaan beiden in militaire dienst. Aan Alex Ho- gendoorn van Rillandia is gevraagd om terug te keren naar Tholense Boys, maar de Tholenaar heeft nog geen uitsluitsel gegeven. Wel ver wacht de derdeklasser dat Piet den Boef van Veere en Stephan Maas van hoofdklasser Halsteren zich la ter overschrijven naar Tholense Boys. Abdij Mogelijke verblijfplaatsen van vleermuizen in en om het huis. Eigenlijk zijn vleermuizen heel bij zondere dieren. Het zijn de enige zoogdieren die kunnen vliegen. De diertjes zijn ook minder griezelig dan menigeen gelooft. Vleermuizen richten geen schade aan. Het zijn insecteneters, ze knagen dus niet. Ze slepen ook niet allerlei materiaal af en aan om een nest te bouwen; ze heb ben namelijk geen nest nodig. Met een beschut plekje om lekker te hangen zijn de diertjes dik tevre den. Een vleermuizenpaar krijgt maar een jong per jaar. Voor een plotselinge overbevolking hoeft dus niemand bang te zijn. Vleermuizen houden een winter slaap. Wie er thuis een of meer aantreft en dat niet prettig vindt, hoeft maar weinig te doen. Deuren dicht en de ruimte verwar men tot boven de twintig graden. De vleermuis wordt dan wakker. Tegen het vallen van de avond het raam openzetten is voldoende. Het beestje vliegt dan weg en zoekt een andere overwinterings plaats. Beschermd De dwarrelige fladderaars zijn ondertussen een beschermde diersoort. De kleinste is de Dwergvleermuis: een kleintje zoals de naam al aangeeft, bruin, met zwarte oren en snuit. Hij weegt maar tussen de vijf en acht gram. 's Zomers zijn ze vaak te zien als ze op jacht zijn in tuinen en bij lantaarnpalen. De Ruige dwergvleermuis lijkt sprekend op zijn kleine soortge noot. Hij is alleen wat groter, 's Winters zijn ze wel in huizen te vin den. De vrouwtjes wonen 's zomers veelal in kraamkolonies in Oost-Europa. Ze leggen dus hele afstanden af. Veel mannetjes nemen die moeite niet; zij blijven hier. De Laatvlieger is een grote, robuuste vleermuis met bruine vacht en donkere kop en oren. De spanwijdte bedraagt meer dan dertig centimeter. Hoewel de Laatvlieger het liefst in de polders verblijft, is hij 's winters ook wel in de steden te zien. De Meervleermuis is een stuk klei ner dan de Laatvlieger. Het dier heeft een bruine tot grijze vacht op de rug en een lichte buik. Deze soort leeft in grote zomerkolonies en komt minder voor dan de andere soorten. Gekwetter Het dagritme van vleermuizen is tegenovergesteld aan dat van de mens. 's Avonds worden ze pas actief. Een paar uur voordat ze uitvliegen worden ze wakker. Dat gaat gepaard met het nodige gekwetter. De mate waarin dat is te horen, hangt af van de verblijf plaats van de groep. Ze verhuizen trouwens wel vaak. Soms al na een paar dagen, dan weer na een aantal weken. Behalve voor het uitvliegen, zijn in een kraamkolonie ook tijdens de nachtelijke uren geluiden te horen. De vrouwtjes komen namelijk regelmatig terug om hun jong te zogen. En bij het binnenkomen moeten ze wel eerst hun eigen jong zien te vinden; vandaar het gekwetter. Wie meer wil weten over vleer muizen en over hoe te hande len als de diertjes onverhoopt voor overlast zorgen, kan de gratis brochure Vleermuizen in huis krijgen via het informa tiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 0118-631400. Donderdag 8 mei, Hemelvaart, en vrijdag 9 mei zijn de kantoren van het provinciaal bestuur gesloten. Maandag 12 mei zijn de bestuur ders en ambtenaren weer bereik baar voor het publiek. Nieuws -o m X j De vergadering van Provinciale Staten begint om 10.00. Aan het begin van de bijeenkomst beëdigt de commissaris van de koningin twee nieuwe statenleden. De heren T.R.K. Meijers uit Oost- Souburg, wethouder in Vlissingen, en ir. W. Mol uit Tholen, adviseur bij een adviesbureau. Het lidmaat schap van Provinciale Staten is een bijbaan. Meijers versterkt de fractie van de WD die de heer Veerhoek zag vertrekken. Veerhoek, wethouder op Schou- wen-Duiveland, zag niet langer kans zijn werk te combineren met het statenlidmaatschap. Mol volgt in de fractie van de RPF/GPV oud burgemeester Visser van Arne- muiden op. Visser is elders be noemd tot burgemeester. Welzijn Binnen de welzijnsbegroting van de provincie staat al een paar jaar f 150.000,- gereserveerd voor •het thema 'Verdraagzaamheid'. Het geld is bedoeld om activitei ten te ondersteunen die de bedoe ling hebben de verdraagzaamheid in de samenleving te vergroten. Gedeputeerde Staten (GS) stellen voor dat bedrag aan vier zaken te besteden. Het Bevrijdingsfestival Zeeland, dat jaarlijks plaatsvindt in Vlissingen, mag dan rekenen op een bijdrage van f 25.000,- en het Festival Cultureel Gekleurd op f 50.000,-. Om de voortgang van het werk van het Anti-Discrimi natiebureau mogelijk te maken wil len GS f 65.000,- beschikbaar stellen. Een deel van het werk van het bureau is eigenlijk een ge meentelijke taak. De gemeenten moeten dan ook de rest van het geld bijpassen, vinden GS. De gemeenten in Zeeuwsch-Vlaan- deren hebben laten weten niet in de financiering te willen deelne men. Wat GS betreft hoeft dat financieel geen gevolgen te heb ben als de rest van de gemeenten in Zeeland wel besluit tot subsidië ring. Economie Proefboerderij de Rusthoeve mag wat GS betreft rekenen op een bij drage van ruim 70 duizend gul den. Dat is de helft van het ge raamde exploitatietekort van dit jaar. Het bedrijfsleven legt de rest van het geld op tafel. Als PS ak koord gaan met de bijdrage is het zeker dat Rusthoeve kan blijven voortbestaan en bovendien mag rekenen op 20% van het budget voor onderzoek dat landelijke financiers beschikbaar stellen. De Rusthoeve doet onder meer onderzoek naar het bestrijden van ziektes bij gewassen en naar de verschillende mogelijkheden en verbetering van teelt. Een aantal onderzoeken zijn er op gericht het gebruik van chemische middelen te verminderen of te voorkomen. Het opgeheven Landbouwschap had een verte'genwoordiger in de Provinciale Raad voor de Groene Ruimte, een adviesorgaan voor GS. GS stellen voor de bestuurs zetel nu toe te wijzen aan de LT0- Raad Zeeland. Bij de LTO is 75% van de boeren aangesloten. Omdat er in het landelijke gebied veel aan de hand is (plattelands vernieuwing, landinrichting, recre atie) willen GS de commissie uit breiden met een extra lid. Dat lid moet dan wel uit de recreatiehoek komen. Die sector komt daarmee op twee vertegenwoordigers in de Provinciale Raad voor de Groene Ruimte. Al eerder hadden de staten inge stemd met een provinciale bijdra ge aan de zogeheten Groenfond sleningen. Een fonds van de geza menlijke provincies om onder meer de aankoop van groengebie den mogelijk te maken. Maar op papier was niet duidelijk aangegeven dat GS was gemach tigd de noodzakelijke garantiever klaringen te verstrekken. Dat fout je wordt nu hersteld. Waterstaat en verkeer Zeeland krijgt een bedrag van 12,2 miljoen uit de landelijke pot 'Extra investeringsimpuls infra structuur stad- en streekvervoer 1996 - 2000'. Het geld is bedoeld om het openbaar vervoer meer ruimte te bieden. Aparte busba nen, stallingsmogelijkheden voor fietsen bij bushaltes, verbeteren van een aantal busroutes, signaal- apparatuur bij verkeerslichten om bussen met voorrang te laten doorrijden zijn voorbeelden van voorzieningen die in Zeeland wor den getroffen. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat heeft voor dit soort doeleinden 1 miljard gulden op de begroting staan. GS vragen de staten toestemming het geld dat Zeeland krijgt voor de goedge keurde projecten alvast door te sluizen naar de betrokken ge meenten. Aan het eind van de vergadering wordt de statenleden gevraagd in te stemmen met vier wijzigingen in de begroting 1997 van de pro vincie. De agenda en de vergaderstuk ken voor de PS-vergadering lig gen ter inzage in het informatie centrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. O Donderdag 22 mei vergadert de Provinciale Commissie Milieube heer en Waterhuishouding (PCMW). De bijeenkomst begint om 14.00 uur en is op het adres Het Groene Woud 1 in Middel burg. De agenda vermeldt de volgende onderwerpen: jaarverslag PCMW 1996, preadvies duurzame ste denbouw, preadvies beleidsnota MER zuiveringsslib, streekplan en duurzame ontwikkeling, samen stelling subcommissies voor plan van aanpak verdroging en MER windenergie De agenda en de vergaderstuk ken liggen ter inzage in het infor matiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 15