WHS maakt in nacompetitie nog kans op promotieplaats Hof van Holland sponsor Batho St.Annaland zet zegereeks voort 'Degradatie is een enorme domper voor St. Philipslandse voetballers' Dames TOV van de baan gespeeld St. Annalanders tweede na kampioen Arnemuiden Noad-trainer Chris van 't Hof vertrekt met een kater Vosmeer 2 in de herkansing Reünie van volleybalclub Intraco/AV C Donderdag 1 mei 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Het eerste elftal van WHS werd zaterdagmiddag na de 1- 0 overwinning tegen 's-Heer Arendskerke in de bloemen gezet. Daarmee bracht het bestuur de waardering tot ui ting voor een boven verwachting verlopen competitie: een tweede plaats in de eindrangschikking. En het is nog niet op. Zaterdag begint WHS thuis aan de nacompetitie met als inzet: een promotieplaats in de eerste klas. Dan moeten de St. Annalanders zich sterker tonen dan Kapel- Ie en AZVV en ook nog de winnaar van de nacompetitie in de Brabantse tweede klas de baas blijven. Kopbal Leon de Witte Kansen niet benut Het eerste herenteam van St.Annaland is bezig aan een goed seizoen. Het zet te de zegereeks voort met een 1-5 overwinning op De Bongerd 2. Ook Jacoba van Beieren 1 boekte winst. Eegedima 1 ging echter roemloos tenonder. Nipte winst Uiteenlopende resultaten in herentennis Weggespeeld Roemloos tenonder Het doek is gevallen voor Noad '67. In Sprang-Capelle kwamen de Sint-Philipslanders niet tot scoren. Door het 0-0 gelijkspel tegen Neo '25 degradeert Noad naar de vierde klas. De teleurstelling was na afloop van het be slissende duel groot. Ook klassegenoot SPS sloot de competitie af met een nederlaag. Maar bij de voetbal combinatie uit Poortvliet/Scherpenisse werd er geen moment getreurd. Noad aangeslagen Tevreden met verlies Bedenkingen bij Thol.Boys Ruucstoppelen en Jacoba van Beieren winst Goed begin Gemakkelijk WHS'er Rien den Engelsman op de linkervleugel in actie tegen 's-Heer Arendskerke. Kapelle wordt de eerste tegenstan der. zaterdagmiddag a.s. om half drie in St. Annaland en vele voet balliefhebbers, tekenen direct voor een soortgelijke spannende kracht meting, zoals die vorige maand in een 2-3 overwinning voor de Beve landers eindigde. Ook de eerste competitiewedstrijd had WHS al verloren, zodat er volop motivatie is om zaterdag a.s. twee nederlagen ongedaan te maken. De ploeg van oud-St. Annalander Dick Saarloos heeft echter klasse in huis, al kwam Kapelle in de laatste wedstrijd te gen SSV niet verder dan 1-1De te genstander uit Goes vocht echter nog tegen degradatie, zij het tever geefs. Rillandia, waarin o.a. Frans Hagenbeek uit St. Maartensdijk speelt, degradeert ook, evenals Ser- ooskerke. Arnemuiden werd de kampioen na een 0-1 zege bij WC. De St. Annalanders, die na de win terstop zulke aansprekende resulta ten boekten en zelfs alleen op kop kwamen, verspeelden het kam pioenschap in de voorlaatste com petitiewedstrijd met het 0-0 gelijk spel bij SSV. WHS neemt nu de pe- riodetitel van kampioen Arnemui den over, terwijl AZVV als winnaar van de derde en laatste periodetitel in de beste vorm lijkt te steken. Een voordeel is, dat de St. Annalanders voor eigen publiek aan de nacom petitie beginnen tegen Kapelle, de club waartegen nog wat valt goed te maken. Verdediger Vincent de Jonge is er dan weer bij. Hij zat te gen 's-Heer Arendskerke een schor sing uit. Kees Westdorp verving hem zater dag met verve. Dat was nodig, want de Zuid-Bevelanders waren nog niet buiten degradatiegevaar en dat was te merken door een sterke ope ningsfase. De voet van doelman Jaap Verhoef en in tweede instantie het lichaam van een WHS'er voor kwamen in de derde minuut een openingstreffer van 's Heer Arends kerke bij een hoekschop. Na een rommelig begin nam WHS het ini tiatief over, maar het massaal ver dedigende Arendskerke was moei lijk te, passeren. De ver opgerukte verdediger Maurice de Goede pro beerde het alleen, maar hij werd ge stuit, wat zijn tegenstander een gele kaart van scheidsrechter Gabriels opleverde. Patrick Ketting, die met Jeroen Moerland in de basis stond, was dichtbij een treffer toen hij op een pass van Rien den Engelsman doorliep, maar zijn schot ging net naast. Hij hield er nog een hoek schop aan over. Dat corners ook nuttig kunnen zijn, bleek in de 23ste minuut. WHS kwam namelijk niet door de Bevelandse defensie, maar uit een stilstaande situatie luk te het wel. Verdediger Leon de Wit te gebruikte zijn lengte bij een hoekschop van Den Engelsman en kopte modi onder de lat: 1-0. Na het blokkeren van Richard de Jonge kreeg Den Engelsman de kans met een vrije trap de voorsprong te ver groten, maar de keeper van Arends kerke keerde de bal uitstekend. De tweede helft was nog maar net begonnen, of Den Engelsman laat met een lob zien dat er meer goals lijken te komen. De bal gaat net over. Ook Jan van Dijke loopt over een voorzet van Johan Sturris en Richard de Jonge kopt bij de twee de paal in het zijnet. Daarmee werd WHS kwetsbaar voor de gelijkma ker en met uitvallen probeerde Arendskerke die te forceren, maar de bal ging net voorlangs of hoog over. Alex v.d. Reest kwam in het veld voor Jan van Dijke om de aan val nieuw leven in te blazen, maar dat lukte niet erg. De Jonge kreeg de bal wel meer voor het doel dan in de eerste helft, maar de afmaker ontbrak. En de keeper was er ook nog. Zo plukte hij een bal weg voor de voeten van Patrick Ketting. Hij liet ook nog wel een bal los van Den Engelsman, maar De Jonge kon er niet bij. Een doorgekopte hoekschop leverde evenmin wat op, zodat trainer Moerland weer maar een verse aanvaller probeerde: Arie Fase voor Patrick Ketting, die klaagde over het hobbelige veld dat hem parten speelde. De spitsen lie ten het afweten, dan middenvelder Jeroen Moerland maar bij een bui tenspelsituatie. Hij rukt alleen op, maar zijn schot stuit af op het been van de uitgelopen doelman van Arendskerke. Zo blijft het 1 -0 voor WHS. Na de bloemen van het be stuur volgden in de kantine nog taarten, vleesschalen en andere prij zen bij het rad van avontuur. Het spel op de grasmat draait nog een paar weken door in de nacompetitie en welke basis WHS daarvoor legt, zal zaterdagmiddag om kwart over vier tegen Kapelle duidelijk zijn. Arnemuiden 22 13 4 5 43 47-33 WHS 22 12 5 5 41 43-32 Kapelle 22 12 3 7 39 60-35 AZVV 22 11 4 7 37 42-35 Dauwendaele 22 10 5 7 35 51-42 Bruse Boys 22 9 4 9 31 44-42 WC '68 22 7 8 7 29 36-36 Arendskerke 22 8 4 10 28 41-43 Middelburg 22 8 4 10 28 26-40 SSV '65 22 7 6 9 27 44-37 Rillandia 22 5 9 8 24 37-39 Serooskerke 22 0 4 18 4 21-75 Het eerste team van badmintonver eniging Batho speelt dit en volgend seizoen in het nieuwe tenue van het visspecialiteitenrestaurant Hof van Holland uit Tholen. Het is de eerste keer dat de club door het restaurant van Marjo en Marco Kerstens wordt gesteund. Tijdens de clubkampioenschappen zaterdag in Meulvliet werd het nieuwe tenue gepresenteerd. De eerste klasser in het district West- Brabant eindigde in de competitie als vijfde. Bij de ploeg van captain Janet van Duivendijk is Richard Schippers de gelederen komen ver sterken. Aan het clubkampioen schap deden zaterdag 48 leden mee: 26 junioren en 22 senioren. JEUGD: meisjes enkel: 1. Inge Rens 2. Majanie Smout jongens epkel: 1. Wouter Troost 2. Niels Uitdewilligen meisjes dubbel: 1. Inge Rens en Majanie Smout 2. Monique Bovee en Marlène Bal jongens dubbel: 1. Wouter Troost en Lando Bax 2. Joost van de Graaf en Danny van de Steen gemengd dubbel: 1. Inge Rens en Niels Uitdewilligen 2. Marlène Bal en Joost van de Graaff RECREANTEN: dames enkel: 1. Marja van de Stel 2. Priscilla Dek kers heren enkel: 1. Arno Dieleman 2. Dies Lindhoud dames dubbel: 1. Marja van de Stel en Jans Nijs 2. Marja Potappel en Linda v.d. Velde heren dubbel: 1. Dies Lindhoud en Wim de Bie 2. Arno Dieleman en Michel Potappel gemengd dubbel: 1. Dies Lindhoud en Marja v.d. Stel 2. Arno Dielp- man en Marja Potappel COMPETITIESPELERS: dames enkel: 1. Anja Lindhout 2. Janet van Duivendijk heren enkel: 1. Eric Offermeijer 2. Martin Polak dames dubbel: 1. Anja Lindhout en Janet van Duivendijk 2. Ada Lam mere en Danielle Schenkhuijsen heren dubbel: 1. Martin Polak en Eric Offermeijer 2. Martin Patthi- mahu en Ferry Lammers gemengd dubbel: 1. Anja Lindhout en Martin Polak 2. Danielle Schenkhuijsen en Martijn de Jonge. Het eerste herenteam van St.Annaland zette de goede reeks wedstrijden zater dag voort door met 1 -5 van De Bongerd 2 uit Kloetinge te winnen. Leen Goede- gebuure begon tegen de gewoonte in echter niet goed. Hij liep in de eerste set weliswaar uit tot 1-4, maar daarna kwam zijn tegenstan der beter in het spel en won in de tie break. Ondanks de vermoeidheid van de Bongerd-speler pakte deze toch ook in de tweede set de winst met 6-2. Marco Bolier dolde met zijn opponent, maar doordat hij teveel dubbele fouten maak te, won hij toch maar net met 6-7. De tweede set was ruimschoots voor Bolier met 2-6. Cent van Dijke won eveneens in twee sets van 4-6. Ook Arie Borst zette zijn zegereeks voort en won met 5-7 en 2-6. In het dubbelspel had den Goedegebuure en Bolier geen moei te met hun tegenstanders. Ze wonnen met 2-6 en 1-6. Van Dijke en Borst moesten er harder voor knokken. De eerste set ging met 6-4 naar De Bon gerd, maar de tweede was weer voor St.Annaland met 3-6. In de derde set ging de strijd gelijk op en na een uitput tingsslag wonnen de St.Annalanders in de tie-break. Het tweede team van St.Annaland speelde zaterdag uit tegen Souburg 7. Het weer was voor het eerst redelijk: geen wind en een aangename tempera tuur. Dirk Westdorp speelde als eerste en dat pakte goed uit. Met degelijk spel versloeg hij zijn Walcherse tegenstander in twee sets van 4-6. Teamleider Adrie Goedegebuure haalde zijn eerste over winning van het seizoen in twee sets van 3-6. En ook Thijs Fase won de eerste set vrij eenvoudig met 3-6, maar in de tweede moest hij alle zeilen bijzetten om uitein delijk nipt met 5-7 te winnen. Henk Gil- jam had weinig in te brengen bij zijn te genstander die alle ballen retourneerde. Hij verloor in twee sets van 6-2. Het dubbelspel begon met Goedegebuure en Westdorp. Maar de laatste was nog niet voldoende op krachten gekomen na zijn enkelpar tij. De eerste set was nog met 4-6 voor de St.Annalanders, maar bij een 0-5 voorsprong in de tweede set, viel West dorp terug en men verloor met 7-5. De derde set moest de beslissing bren gen, maar Westdorp kon het niet meer en St.Annaland verloor met 6-4. Giljam en Fase moesten daardoor de overwin ning voor St.Annaland veilig stellen. Binnen een kwartier stonden ze echter met 5-0 achter in de eerste set. Maar toen ging de knop om en via een tie break won het Thoolse duo alsnog. Ook de tweede set ging met 4-6 naar Fase en Giljam en daardoor pakte St.Annaland 2 de winst met 2-4. Zaterdag speelt de ploeg thuis tegen Ruucstoppelen. De Ruucstoppelen 3 werd zaterdag to taal weggespeeld door MLTC 5 uit Mid delburg. De eerste dubbelpartij werd door Sam Everaars en Jan Bolier met redelijk spel verloren: 6-2 en 6-0. Ook de tweede dubbel, met Bram Noorthoek en Jack Neele, was met 6-3 en 6-1 voor MLTC. Bolier boekte in het enkelspel een matig resultaat: 6-0 en 6-1. Everaars was in vorm en trok de eerste set naar zich toe in de tie-break. Ook in de tweede set was het krachtver- schil klein, maar Everaars verloor toch met 6-2. En ook de derde set moest hij naar zijn opponent laten gaan met 6-3. Neele dwong bewondering af omdat hij nog maar 1,5 jaar tennist en het zijn gerouti neerde tegenstander desondanks knap lastig maakte. Toch verloor ook Neele uiteindelijk met 6-3 en 6-1. Noorthoek was de laatste. Hij kwam niet goed in zijn spel en verloor de eerste set met 6- 2. In de tweede liep hij tegen een 4-0 achterstand aan, maar hij kwam terug tot 4-3. Desondanks moest ook hij deze set laten schieten en MLTC won met 6-0. Ruuc stoppelen 4 trad aan tegen Bru Ten 4 uit Bruinisse. In het dubbelspel kwamen J. Walpot en W. v.d. Ree in de eerste set niet goed uit de verf en ze verloren met 3-6. Ze begonnen goed aan de tweede set en kwam met 4-0 voor te staan. Maar Bru Ten zette de zaken weer recht en won met 5-7. J. van Dijke en A. van Westen speelden een gelijkopgaande strijd. De eerste set ging met 4-6 naar Bru, maar de tweede was met 6-3 voor de thuisclub. In de derde set moesten de Sint-Philipslanders echter de winst met 4-6 naar Bru Ten laten gaan. In het en kelspel trad v.d. Ree als eerst aan. Hij won de eerste set met 6-2, maar moest de tweede en derde met 1 -6 aan Bruinis se laten. Van Westen speelde een slo pende driesetter waarbij hij de winst naar zich toe wist te halen: 4-6, 6-3 en 6-0. E. v.d. Kuijl speelde een solide par tij en won eenvoudig in twee sets van 6- 1. Walpot tenniste tegen een slim spe lende tegenstander die in twee sets van 1 -6 won. Daarmee boekte De Ruucstop pelen een 2-4 verlies. Zaterdag speelt De Ruucstoppelen 4 uit tegen Nieuw- kerk. Het tweede herenteam van Eegedima in de zondagcompetitie verloor met 1-6 van Westerschouw 1Jaap Dekker won als enige zijn enkelpartij. Het eerste he renteam van Eegedima in de districts competitie ging roemloos met 0-6 ten onder. Heren 1 van Jacoba van Beieren speelde uit tegen De Sprink te Oostka- pelle en behaalde daar een 1-5 overwin ning. Team 2 ontving De Stoof uit Kou- dekerke. De gasten gingen met de winst naar huis: 2-4. De vierde herenploeg van Jacoba van Beieren bezocht Duiveland 3 te Nieu- werkerk en keerde puntloos naar huis terug: 6-0. Het zondagsteam kreeg Rico 4 uit Sint-Willebrord op bezoek. Jacoba van Beieren won alle partijen: 6-0. De winst werd BVC gegund. SPS wilde een confrontatie met Tholen- se Boys in de nacompetitie vermij den. Bij een gelijkspel of winst van SPS hadden de Tholenaren mee mogen dingen naar promotie. Tho- lense Boys verloor echter verras send met 3-1 van het gedegradeerde The Gunners en grijpt naast alle prijzen. Dat juist SPS de streekclub dwars wil zitten, wekt bij Tholense Boys ergenis op. "Deze klap dreunt nog wel enkele weken na", concludeert Chris van 't Hof na het verlies tegen Neo. "Met de feestweek voor de deur moet ik proberen de spelers weer op te peppen voor de jubileumwed strijd tegen oud-Ajax. De stemming in de kleedkamer was echter na de wedstrijd dramatisch. Voor spelers, bestuur, supporters en mij persoon lijk komt dit enorm hard aan." De degradatie naar de vierde klas is één van de dieptepunten in het 30- jarig bestaan. De St. Philipslanders zijn terug op het niveau waarvan in 1984 afscheid werd genomen (toen heette dat nog de eerste klas afde ling). Een indrukwekkende inhaal race aan het slot van de competitie kon de val niet meer voorkomen. Het laatste obstakel bleek voor No ad '67 een onneembare hindernis. Tegen Neo '25 bleven de St.Phi- lipslanders steken op 0-0. De spanning was voelbaar op het sportpark van Sprang-Capelle. De teams waren duidelijk nerveus voor de ontknoping van de competitie. De voorbereiding op het cruciale duel verliep voor de St.Philipslan- ders niet vlekkeloos. Slechts tien basisspelers waren beschikbaar, zo dat trainer van 't Hof opnieuw een beroep moest doen op A-junior Cenny van Splunter en enkele spe lers van het reserveteam. Erwin Kot kreeg voor rust de beste doelkans, maar de als schaduwspits spelende verdediger kwam niet tot scoren. Achterin moest Noad voort durend op zijn tellen passen, want met lange ballen probeerde de thuisploeg de spitsen in werking te stellen. Tussen de twee fysiek ster ke ploegen werden pittige duels uit gevochten, waarbij de scheidsrech ter veel toeliet. Na rust werd Leo Zuidweg hard neergehaald in het strafschopgebied, maar tot verba zing van beide teams legde de scheidsrechter de bal niet op de stip. "Onbegrijpelijk, dat moment had het behoud voor Noad kunnen betekenen. Maar eerlijk gezegd was het gelijkspel een goede weergave van de krachtsverhoudingen in het veld", aldus Chris van 't Hof. "Deze degradatie is voor Noad een verschrikkelijke domper op de feestlijkheden rondom het 30-jarig bestaan", vervolgt de trainer. "De laatste weken was de stemming op perbest en was er het geloof dat wij het nog konden redden. Nu komt de klap extra hard aan. Schorsingen en blessures hebben veel invloed ge had op de resultaten van dit sei zoen. Veel respect heb ik voor de spelersgroep. In dit moeilijke jaar kon je op hen rekenen, maar helaas heeft het niet mogen baten", aldus een telerugestelde Van 't Hof. In het nieuwe seizoen gaat Noad op hetzelfde niveau spelen als Stave- nisse en, mogelijk, Smerdiek. SPS gaat samen met Olympia en BVC strijden voor promotie naar de tweede klas. BVC plaatste zich voor de promotieduels door een 2-1 overwinning op de voetbalcombi natie uit Poortvliet/Scherpenisse. "Natuurlijk spelen wij liever tegen BVC dan dat wij het in de nacom petitie zouden moeten opnemen te gen Capelle of Tholense Boys", er kent trainer Meino Dam. "Het was voor ons dan ook een merkwaardig duel. Er is niet aangestuurd op een verliespartij, maar in het achter hoofd speelde wel mee dat winst voor BVC voor ons niet ongunstig zou zijn." SPS maakte het zich niet moeilijk en nam geen enkel risico. Dat doelman René Uijl wegens een pinkblessure als laatste man speel de en spelbepaler Maarten Hage he lemaal niet in actie kwam, zegt vol doende. SPS nam de laatste compe titiewedstrijd niet serieus en tartte streekrivaal Tholense Boys. "Wij waren niet in mineur door deze 2-1 nederlaag", aldus de trainer van SPS. De Thoolse derdeklasser kwam al vroeg in de wedstrijd op achter stand. Op aangeven van Sjaak Quist maakte William Vroegop de gelijkmaker, maar na rust nam de thuisploeg opnieuw een voor sprong. SPS kon, of wilde, de stand niet meer in evenwicht brengen. "Onze gedachten waren al bij de wedstrijd van zaterdag tegen Olym pia", aldus Meino Dam. "Gezien de rangschikking hebben zij dit sei zoen beter gepresteerd dan ons, maar in de competitie hebben wij in de uitwedstrijd van Olympia ge wonnen. In principe zou een gelijk spel een redelijke uitslag voor ons zijn. Olympia beschikt over twee gevaarlijke spitsen. Die zullen we aan banden moeten leggen, maar tevens zullen we de toevoer voor deze voorhoedespelers moeten af grendelen", aldus de trainer van SPS, die denkt dat BVC te kloppen is door zijn team. "Klasse dat Kruiningen en Olym pia hun sportieve verplichtingen hebben vervuld, maar spijtig dat een streekgenoot dit nalaat. Ik heb mijn bedenkingen", reageert trainer René v.d. Boom van Tholense Boys op de nederlaag van SPS. Ondanks dat hij beseft dat zijn eigen team het in eerste instantie zelf heeft la ten afweten, is er onbegrip over het optreden van de zustervereniging. Zelfs bij een gelijkspel van SPS was Tholense Boys in aanmerking gekomen voor de nacompetitie, mits het zich niet in The Gunners zou verslikken. De Tholenaren delfden echter verrassend het on derspit tegen de hekkensluiter. "In mijn 23-jarige loopbaan als trainer heb ik dit niet eerder meege maakt", kijkt René v.d. Boom terug op de wedstrijd tegen The Gunners. Tholense Boys kreeg kans op kans, maar verzuimde om afstand te ne men. "De jongens willen te graag. Ze zijn te gretig en lopen zichzelf voorbij. Het enige verwijt dat ik Tholen in de tweede helft van de competitie kan maken, is dat het niet scoort. Het is onvoorstelbaar dat deze ploeg niet in de top van de competitie heeft kunnen meedraai en. Maar van een verloren seizoen wil ik niet spreken. Het resultaat was teleurstellend, maar qua voet bal was het goed", oordeelt de ver trekkende trainer. De enige treffer die Tholense Boys maakte tegen The Gunners, werd gescoord uit een strafschop. De ar biter leek medelijden te hebben met de machteloosheid van Tholen bij de afronding, en legde de bal bij een vrij kleine overtreding op de stip. Piet de Graaff faalde niet en bracht de stand op 2-1. Tholense Boys zette een slotoffensief in, maar The Gunners besliste met een derde treffer de wedstrijd definitief in zijn voordeel. Kruiningen 22 16 4 2 52 56-20 Olympia '60 22 13 4 5 43 50-27 SPS 22 10 7 5 37 32-22 Thol.Boys 22 8 8 6 32 38-27 Capelle 22 9 5 8 32 35-32 BVC '54 22 9 4 9 31 34-40 Baronie 22 8 6 8 30 50-49 FSV 22 7 5 10 26 38-38 Oni 22 6 610 24 29-48 Neo '25 22 6 5 11 23 27-40 Noad '67 22 5 6 11 21 22-38 Gunners 22 3 415 13 24-54 De dames van TOV 1 bleken in Ovezande een moeilijke te genstander te hebben. Op één winstpuntje na, werden de Oud-Vossemeerse dames van de baan gespeeld. De Ruuc stoppelen en Jacoba van Beieren pakten wel de volle winst. St.Annaland begon veelbelovend, maar kwam uit op een ge lijkspel.. Ovezande was deze week de tegenstan der van het eerste damesteam van TOV. Stina van Driel en Mariëtte Boonman wonnen de eerste set met 3-6, maar lie ten het er in de twee volgende sets bij zitten en ze verloren die met 6-3 en 6-2. Ook Lony Hommel en Els Frigge lieten het erbij zitten. De eerste set ging met 6-1 naar Ovezande en de tweede met 6- 4. Stina van Driel en Els Frigge gingen vol goede moed de baan op, maar ze waren snel klaar met de setstanden: 6-1 en 6-2. Lony Hommel en Mariëtte Boonman deden het beter. Met voor zichtig en rustig spel wonnen ze met 3- 6 en 4-6. TOV beperkte de nederlaag hierdoor nog tot 3-1 De vierde competitiewedstrijd van de dames van TOV 2 tegen Goblin 3 uit 's- Gravenpolder liep uit op een puntende- ling. De Oud-Vossemeerse speelsters tennisten op eigen baan, maar het weer zat niet mee. Wind en motregen zorg den voor verre van ideale omstandighe den. Maar na een paar kopjes koffie klaarde de lucht op en kon men toch aan de slag. Deze keer werd er maar één driesetter gespeeld. Corry Egberts en Jessie Aarden konden het gemakkelijk in twee sets af: 6-0 en 6-2. Ada v.d. Meer en Annelie Hommel hielden het drie sets vol, maar ze verloren uiteinde lijk met 6-4, 2-6 en 3-6. Corry Egberts en Ada v.d. Meer wonnen met 6-3 en 7- 5. Annelie Hommel en Hennie Nie- mantsverdriet ging met 1-6 en 3-6 ten onder. Zo werd het een 2-2 gelijkspel tussen TOV 2 en Goblin 3. De dames van Eegedima 1 speelden te gen Westerschouwen en moesten de punten delen: 2-2. Eegedima 2 speelde tegen Serooskerke en wist wel de volle winst binnen te halen: 4-0. Voor het damesdubbelteam van St.An naland begon de vierde competitiedag goed. De eerste twee partijen tegen Kruiningen werden namelijk gewonnen. Willie de Rijke en Hanna Moerland wonnen in twee sets van 4-6 en Corry Bazen en Ria van Wijngaarden hadden een driesetter nodig, maar pakten ook het punt met 6-4, 3-6 en 1-6. Maar Kruiningen kwam goed terug. Corrie Bazen en Willie de Rijke gingen met 6- 2 en 6-1 tenonder en ook Hanna Moer land en Ria van Wijngaarden verloren met 7-5 en 6-4. Een puntendeling was dan ook het resultaat. Het damesdubbelteam van Jacoba van Beieren deed het beter. Tegen Hontenis- se pakte de Sint-Maartensdijkse ploeg allevier de punten. Ook De Ruucstoppe len 1 haalde weer vier punten binnen in de uitwedstrijd tegen De Schelde. Leni Verwijs en Elly van Dijke speelden goed samen en wonnen met 0-6 en 4-6. Betsy Huijsmans en Lijdie Kot hadden een wat koude start en kwamen met 5-4 ach ter te staan in de eerste set. Maar ze kwamen gaandeweg beter in de wed strijd en wonnen met 5-7. De tweede set was daarna heel eenvoudig voor de Sint- Philipslandsen met 0-6. Leni Verwijs en Betsy Huijsmans speelden een spannen de eerste set die in de tie-break beslist moest worden: 5-7. De tweede set ging de dames van De Ruucstoppelen wat ge makkelijker af en ze wonnen die ook met 2-6. Elly van Dijke en Lijdie Kot boekten met exact dezelfde cijfers even eens de winst. Daarmee won De Ruuc stoppelen met 0-4. De Ruucstoppelen 2 bezochten dinsdag Vrouwenpolder 2. Riet Sondermeijer en Liesbeth van Dijke wonnen de eerste dubbel gemakkelijk met 0-6 en 3-6. An ja Koldijk en Rietje Verwijs speelden een spannende driesetter waarbij ze de winst echter wel aan Vrouwenpolder moesten laten: 2-6, 6-2 en 7-6. Liesbeth van Dijke en Anja Koldijk wonnen hun partij ruimschoots met 0-6 en 2-6 en Rietje Verwijs en Riet Sondermeijer pakten in twee sets van 3-6 eveneens de winst. Daarmee won De Ruucstoppelen met 1-3. De dames van De Ruucstoppelen 3 speelden thuis tegen Bru Ten uit Brui nisse. Wil van de Kuijl en Lia van Dijke speelden een gelijkopgaande dubbelpar tij, maar verloren toch met 4-6 en 0-6. Joke Bomas en Marja van de Est deden hun best en wonnen de eerste set met 7- 6, maar de volgende twee gingen met 1- 6 en 3-6 naar Bru Ten. Het ging harder waaien en samen met de sterke tegen standers bezorgde dat Joke Bomas en Els van der Giesen verlies: 0-6 en 2-6. Lia van Dijke en Marja van de Est had den niet zoveel last met de wind, maar verloren desondanks toch met 5-7 en 3- 6. Daarmee verloor De Ruucstoppelen met 0-4. De voetbalcompetitie krijgt voor de reserves van Vosmeer nog een staartje. De tweede keus is name lijk, samen met Internos 6, op de voorlaatste plaats geëindigd in de vijfde klasse reserve. Daardoor is een beslissingswedstrijd nodig om uit te maken wie er samen met Schijf 2 degradeert. Beide ploegen verzamelden 16 punten uit 22 wed strijden. Het beslissende duel vindt zondagmorgen om 11 uur plaats op het terrein van FC Bergen in Ber gen op Zoom. Volleybalvereniging Intraco/AVC '87 houdt op 28 juni een reünie voor leden en oud-leden. Tien jaar geleden fuseerden de volleybalver enigingen Amigos uit Oud-Vosse- meer en Veronica '74 uit Sint- Maartensdijk tot AVC '87. Door middel van een feestelijke reünie wil de vereniging (enkele jaren ge leden formeel omgedoopt tot Intra co/AVC '87) leden en oud-leden de gelegenheid geven de herinneringen nog eens op te halen. Daarvoor worden foto's, krantenknipsels, ou de tenues, enz. gevraagd. De reünie wordt gehouden in gemeenschaps centrum Meulvliet. Men kan zich hiervoor opgeven bij ondermeer A. Timmermans tel. 672585 en P. Mees tel. 604803. ."••AA Batho I bestaat nu uit, staande v.l.n.r., Richard Schippers, Janet van Duivendijk, Martin Polak en zittend v.l.n.r. Eric Offermeijer en Anja Lindhout. (Advertentie l.M.)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 15