Nieuw De Opel dealer heeft heel groot nieuws: AUTOPALACE Prins Reinierstraat 14, Steenbergen, (0167) 565050. "0- De Opel dealers in uw buurt Vectra CD Stationwagon Nieuwe DI-I6V-dieselmotor VERKOOP Verlengde garantie Vectra 4-/5-deurs 20 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 april 1997 Voor het echte grote autonieuws moet u nu onze showroom binnen stappen. Daar merkt u hoe ruim de nieuwe Vectra Stationwagon is en hoe mooi hij oogt. Van de elegant vormgegeven carrosserie tot en met het ruimbemeten interieur: de Vectra Stationwagon belooft in alle opzichten een bijzondere rijervaring. Op de Vectra Stationwagon treft u standaard onder andere aan: Opel-veiligheidspakket, Opel Full-Size Airbag, ABS, elektronische startblokkering, gor delspanners in de voorstoelen, stuurbekrachtiging, 6 speakers en antenne, info-display (met weergave van tijd, datum, buiten temperatuur en evt. radiofrequentie), getint glas, 3e remlicht, centrale deurvergrendeling met radiografische afstandsbedie-t ning, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, ruitenwisser/ -sproeier achter met interval, afdekscherm voor bagageruimte, elektrisch te verstellen koplampen, in delen neerklapbare ach terbank (met doorlaadmogelijkheid in de uitklapbare armsteun), bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur en een dakreling. De Vectra GL Young Stationwagon voegt daar onder andere nog aan toe: toerenteller, elektrisch bedienbare ramen vóór, verstelbare lendensteunen in de voorstoelen, drie hoofdsteunen achter, stijlvolle "Atlantis'-bekleding, brede 195/15"-banden met lichtmetalen velgen en mistlampen vóór. Vectra GL Young Stationwagon, vanaf f 45.150,-. Alleen al aan de vloeiende lijnen ziet u dat het hier niet om zomaar een station wagon gaat. De Vectra Stationwagon is een unieke verschijning. Wat vooral te danken is aan de aandacht die elk detail heeft gekregen. Het comfort, de veilig heid en het rijplezier waren belangrijke uitgangspunten voor het ontwerp. Dat merkt u als u uw eerste kilometers rijdt. De fraaie afwerking de perfecte zit, de flitsend reagerende motor, het gemak waarmee u een bocht instuurt. De Vectra Stationwagon is helemaal voor uw rijplezier gemaakt. Met een keuze uit twaalf kleuren, benzine- of dieselmotoren en een zeer complete standaarduitrusting is de Vectra Stationwagon een bijzondere auto. Afgebeeld: de Vectra CD Stationwagon, vanaf f 45.950,- (lichtmetalen velgen als optie leverbaar). De Vectra heeft de primeur van een geheel nieuwe, revolutionaire dieselmotor. De DI-16V-dieselmotor luidt een nieuw tijdperk in op dieselgebied. Dit direct inge spoten staaltje technisch vernuft levert verrassende prestaties en is tevens bijzonder zuinig. De eerste DI-16V-krachtbron is een 'softturbo'-tweeliter met 60kW/82 DIN-pk. De 2.0-DI-16V heeft een gemiddeld verbruik van 5,9 liter op 100 kilometer (volgens de nieuwste EG-richtlijnen gemeten). En dat terwijl hij zijn trek kracht al bij lage toerentallen ontplooit. Ook op milieugebied forceert de nieuwe generatie dieselmotoren een doorbraak. De emissiewaarden van de nieuwe DI-16V liggen zo'n 20% onder de nieuwste Europese normen. De Vectra Stationwagon met de nieuwe 2.0-DI-16V, vanaf f 44.950,-. OPEL THUISPAGINA Als Opel dealer houden wij, net als u, van duidelijke afspraken. Ook als het gaat om bijvoorbeeld de verlenging van de garantieperiode. Wilt u extra zekerheid bovenop de vertrouwde Opel kwaliteit, dan kunt u bij ons de garantie van uw nieuwe Opel of gebruikte auto met 1 of 2 jaar verlengen met de Opel Non-Stop Garantie. Voordat u denkt voor deze service veel te moeten betalen: u kunt over deze extra zekerheid beschikken voor minder dan u denkt. Het ver lengen van de fabrieksgarantie met 1 jaar voor een Vectra bijvoorbeeld kost u slechts f 268,-. Non-Stop garantie en vertrouwde Opel kwaliteit, dat is dubbele zekerheid. Kom eens langs, wij informeren u graag over de mogelijkheden. Vanuit ieder opzicht biedt de Vectra Stationwagon meer dan een fraaie vormgeving alleen. Veelzijdigheid betekent dat maximaal laadgemak (1490 liter netto-bagage- ruimte) wordt gecombineerd met luxe en comfort. Neem de hier afgebeelde Vectra CD Stationwagon. Deze biedt in aanvulling op de toch al royale standaarduitrusting onder andere: een Opel Full-Size Airbag voor de voorpassagier, elektrisch te ver stellen en te verwarmen buitenspiegels, metallic-/micalak, stuurwiel met lederen rand, radiocassettespeler met bediening in het stuurwiel, exclusieve "Twinkle"- bekleding, mistlampen vóór, elektrisch bedienbare ramen vóór en een veilig heidsnet voor de bagageruimte. Afgebeeld: de Vectra CD Stationwagon, vanaf f 45.950,- (lichtmetalen velgen als optie leverbaar). Vectra biedt u naast de stationwagon de keuze uit een 4- en een 5-deurs versie in verschillende uitvoeringen. De diverse modellen kunnen desgewenst ook met speciale pakketten uitgerust worden, zodat voor bijna elke persoonlijke voorkeur een passende Vectra te vinden is. Of u nu kiest voor sportief, comfortabel I of luxueus, de Vectra komt aan al uw wensen tegemoet. Een zeer complete uitrusting, het bijzondere design en het uitstekende rijgedrag zijn altijd stan daard. Stap in en ontdek wat Opel bedoelt met comfort. Of u nu kiest voor de 4-deurs sedan of de 5-deurs hatchback, het ontwerp staat garant voor veelzijdig heid en stijl. Afgebeeld: Opel Vectra CD 4-deurs vanaf f 44.450,-(schuifdak als o|5tie leverbaar). Wmm Opel Credit. Uw partner in geldzaken Prijzen ind. BTW en BPM. excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden Raadpleeg voor de exacte specificaties en voorwaarden altijd uw Opel dealer ii i i i i i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 20