Provincie Zeeland Statenvergadering Gymgroep gehandicapten schreeuwt om versterking Vlissingen-Breskens Aanbestedingen In beroep Stremming Zandstraat Kinderen van 6 tot 12 jaar maandag in Meulvliet Administratie speeltoestellen vergt duizenden Donderdag 10 april 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 Voetgangers en (brom)fietsers moeten van 1 mei tot 1 oktober, tussen kwart voor zeven 's morgens en acht uur 's avonds, een gulden betalen voor een overtocht met het veer Vlissingen-Bres- kens. Buiten die periode mogen ze gratis met de boot mee. Op Kruiningen-Perkpolder verandert er niets. Vrijdag 18 april vergaderen Provinciale Staten van Zeeland. Zoals gebruikelijk is de bijeenkomst openbaar. Wie wil kan een plekje zoeken op de publieke tribune om de vergadering, of een deel ervan, te volgen. Ereplaatsen voor W. van Dijke en P. Hage Vervoer geregeld Aangepast niveau Maaiwerk Tholen wordt uitbesteed Gehandicaptensport Hartstichting Reumafonds Pak even uw zakboekje Abdij Nieuws Veiligheidsoverwegingen hebben in 1993 geleid tot het instellen van een tarief op de lijn Vlissin gen-Breskens. Toeristen, die Zee land vooral bezoeken van mei tot oktober, nemen de veerdienst vaak op in een uitje. Toen de over tocht gratis was, kwam het nog al eens voor dat mensen meerdere overtochten gewoon aan boord taleven. Op die manier had het personeel van de PSD (Provinciale Stoombootdiensten) geen zicht meer op het aantal personen dat aan boord was. Veiligheid Veiligheidsrichtlijn is dat niet meer dan 600 of 1000 personen tege lijk aan boord zijn. Het aantal is afhankelijk van het schip dat op dat moment vaart. Door de tariefstelling in de zomer maanden wordt de animo om heen en weer te varen wat be perkt. Als aanvullende maatregel geldt dat iedereen na aankomst van boord moet. Minstens zo belangrijk is dat aan de kassa's het aantal passagiers kan worden geteld. De veiligheid van passagiers en bemanning is hiermee gediend. Het tarief voor voetgangers en (brom)fietsers geldt voor iedereen vanaf vijf jaar. Rolstoelers en mensen in een invalidenwagen zonder kenteken bewijs en al dan niet voorzien van een hulpmotor vallen ook onder de tariefstelling. Betaling Betaling kan automatisch of con tant. De contante betaling kan via de bemande kassa of via een geldautomaat. De automaat accepteert alleen muntstukken van een gulden. Automatische betaling kan ook via een speciaal betaalpasje. Het abonnement personen, zoals het betaalpasje officieel heet, kost tien gulden en geldt voor het jaar waarin het is aangeschaft. Het abonnement wisselt jaarlijks van kleur. Per abonnement kan tel kens een persoon worden overge zet. Het pasje dient om de passa giers te tellen. Er wordt geen geld vanaf geboekt. Ook de Waarde- kaarten Zeeuws-Vlamingen (WKZ) en Waardekaarten Normaal (WKN), zoals die voor het autover keer beschikbaar zijn, kunnen worden gebruikt. Zeeuws-Vlamin gen die een WKZ gebruiken als ze te voet of per (brom)fiets zijn, worden gratis overgezet. De auto maat registreert de Zeeuws- Vlaamse passagier, maar boekt niets af. Bij de houders van een WKN wordt geteld en een gulden afgeboekt. In de voetgangersterminal in Vlis- singen en Breskens zijn twee poorten: de ene met het opschrift 'kassa', op de ander staat 'auto maat De automaat is te gebruiken met een abonnement of waardekaart en verder voor betaling met een gulden. Wie niet kan betalen met een muntstuk van een gulden en WKZ-houders die voor meereizen de personen betalen, zijn aange wezen op de kassa. Betaalbewijs Wie per abonnement of WKZ betaalt, ontvangt geen betaalbe wijs. Er wordt ook geen geld afge boekt. De pasjes dienen alleen om de passagiers te tellen. Alle andere reizigers ontvangen een papieren magneetkaart als betaal bewijs. Voorverkoop Van woensdag 23 april tot en met dinsdag 29 april zijn abonnemen ten verkrijgbaar in de voorver koop in de voetgangersterminals: in Breskens van 7.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur en in Vlissingen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Waardekaarten voor inwoners van Zeeuwsch-Vlaanderen die nog niet magnetisch van een kaartnummer zijn voorzien, kunnen dan ook geschikt worden gemaakt. Wie een waardekaart heeft die stuk is, kan ook in de voorverkoop te recht om de kaart te laten repare ren. Geldigheid Verbogen, gescheurde of gebro ken waardekaarten en abonne menten verliezen hun geldigheid. Dat gaat ook op als ze op een andere manier in het ongerede zijn geraakt. Als de beschadiging komt door toedoen van de houder vervalt de mogelijkheid van resti tutie van het tegoed dat er nog op staat. Voor alle automatische betaalbe wijzen geldt dat ze ontregeld kun nen raken als ze worden gede magnetiseerd. Dat kan bijvoor beeld gebeuren als ze in contact komen met magnetische sloten zoals die wel op damestassen zit ten. Doet zich zoiets voor dan wordt aangeraden contact op te nemen met het personeel op de aanlegplaatsen. De vergadering van provinciale Staten begint om 10.00 uur. De statenzaal in het zogeheten sta- tencomplex van het provinciehuis, Abdij 10 in Middelburg, is de ver- gaderplek. Het statencomplex is tijdens de vergaderuren van pro vinciale staten vrijelijk toegankelijk om de provinciale volksvertegen woordigers aan het werk te zien. Het ziet er naar uit dat het voor de dames en heren statenleden deze keer geen lange zit wordt tot vroeg in de avond. De agenda bevat maar vijf voorstellen van het dagelijks provinciebestuur waar PS zich over moeten uitspreken. Komen en gaan Aan het begin van de vergadering worden de zogeheten geloofsbrie ven onderzocht van de heren T.R.K. Meijers uit Oost-Souburg en ir. W. Mol uit Tholen. Zij zijn lid van respectievelijk de WD en RPF/GPV, de twee partijen die een fractiegenoot uit de Staten zien vertrekken. Geloofsbrieven zijn de officiële documenten waaruit moet blijken dat iemand recht heeft op een zetel in Provinciale Staten. Zijn de documenten in orde dan worden de twee de volgende vergadering geïnstalleerd als statenlid en kun nen ze plaatsnemen in de verga- derbanken. De heer Meijers is wethouder van de gemeente Vlissingen. Hij volgt binnen de WD het statenlid C. Veerhoek op. Veerhoek is in het dagelijks leven wethouder van de gemeente Schouwen-Duive- land. Die baan vraagt van hem dusdanig veel tijd dat hij onvol doende tijd overhoudt voor het lid maatschap van Provinciale Sta ten. Reden om plaats te maken voor een ander. De heer Mol staat te boek als onder meer milieudeskundige. Hij is afdelingshoofd bij een inge nieursbureau. Mol volgt binnen de RPF/GPV de heer H. Visser op. Visser vertrekt uit Zeeland. De oud-burgemeester van de voorma lige gemeente Arnemuiden is be noemd tot burgemeester van de gemeente Nieuw Lekkerland. En wie niet in Zeeland woont, kan geen lid zijn van de Staten van Zeeland. Aan het eind van de statenverga dering nemen de beide heren afscheid. Water De zorg voor het water (waterpeil, schoon water, grondwater, zoet water, brak water, dijken en nog veel meer) houdt velen bezig. Zorgvuldige regelgeving en een goede bestuurlijke organisatie zijn noodzakelijke voorwaarden. GS stellen voor de Verordening waterhuishouding Zeeland te wijzi gen. Het gaat om een aantal tech nische veranderingen in de veror dening. Wat beleid betreft veran dert er niets. De veranderingen in de verordening zijn nodig om in de pas te blijven lopen met de Grondwaterwet. Het Rijk heeft daarin veranderingen aange bracht. De drie waterschappen in Zeeuwsch-Vlaanderen gaan fuse ren. De fusie moet 1 januari 1999 ingaan. GS stellen voor akkoord te gaan met de fusieplannen. Reclameborden Provinciale milieuverordening tranche 4a is het derde agenda punt waarover de statenleden een besluit moeten nemen. Het be langrijkste onderdeel in de voor gestelde wijziging van de provin ciale milieuverordening is het ver bod op het plaatsen van (recla meborden buiten de bebouwde kom. De borden ontsieren het landschap en in een aantal situ aties zijn ze hinderlijk voor het verkeer. Het plaatsen van borden op bedrij venterreinen, die liggen vaak bui ten de bebouwde kom, is niet ver boden. Personeel Personeel van de provincie kan ook de komende vier jaar een computer kopen voor thuis en daarvoor een renteloze lening krij gen van de provincie. De lening moet in drie jaar zijn terugbetaald. Wie gebruik maakt van de rege ling gaat ermee accoord dat de provincie in 36 maandelijkse ter mijnen afrekent door inhouding op het salaris. De renteloze lening mag niet hoger zijn dan 4.500,-. Voor het verstrekken van de lenin gen en de jaarlijkse rentelasten stellen GS voor een jaarlijks kre diet van 375.000,- beschikbaar te stellen. Driehonderd ambtenaren hebben de afgelopen drie jaar al gebruik gemaakt van de regeling. Vastgesteld is dat dat heeft bijge dragen tot het overwinnen van 'computervrees' of vermindering van de weerstand bij veranderin gen van systemen. Gegeven het succes van de regeling willen GS de regeling nog vier jaar laten doorgaan. Sinds 1 april is er voor ambtena ren een nieuwe regeling voor flexi bel pensioen en uittreden. De ont slagbepalingen en de uitkeringen bij functioneel leeftijdsontslag moeten daarop worden aange past. De agenda van de statenvergade ring en de bijbehorende vergader stukken liggen, ter inzage in het informatiecentrum van de provin cie Zeeland, Abdij 9 in Middel burg. Als de provincie werken of dien sten aanbesteedt, is vooral het bedrag bepalend voor de manier van aanbesteden. Voorheen wer den bedragen uitgedrukt in ecu's, de Europese munt of beter nog, rekeneenheid. Volgens internatio nale handelsafspraken wordt nu gerekend in SDR (Special Drawing Rights), een rekeneenheid waarin onder meer ook de Amerikaanse en Canadese munt is verwerkt. Een SDR schommelt rond de 2,25. Europese aanbestedingsregels gelden voor werken vanaf 5 mil joen SDR en voor diensten vanaf 200 duizend SDR (ruim 4,5 ton). Voor werken vanaf 200 duizend SDR tot 5 miljoen SDR gelden de regels voor openbare aanbeste ding. Werken en diensten van 50 dui zend gulden tot 200 duizend SDR vallen in ieder geval onder de regels voor meervoudige onder handse aanbesteding bij minstens drie bedrijven; ook openbare aan besteding is hier mogelijk. Voor werken en diensten tot Maandag 15 april, aanvang 16.00 uur, komt de commissie die bezwaarschriften behandelt bij een. De IVN afdeling Walcheren is het niet eens met het besluit van GS over de aangevraagde subsidie voor de tentoonstelling Van zee naar land. Vandaar het bezwaar schrift. De IVN krijgt de mogelijkheid haar standpunt nog eens uiteen te zet ten. De bijeenkomst is openbaar en vindt plaats in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De reconstructie van de weg in Zandstraat in Zeeuwsch- Vlaanderen neemt meer tijd in beslag dan was voorzien. Door de lange vorstperiode zijn de werk zaamheden opgehouden. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan de bestrating van de noord- en zuidkant van de hoofdrij baan. Dat karwei moet vrijdag 11 april klaar zijn. Meteen de maandag daarna wordt begonnen met het asfalt- werk: het affrezen van de huidige asfaltlaag en het aanbrengen van een nieuwe. Tegelijk worden pla teaus en wegversmallingen aan gebracht om de snelheid van het verkeer binnen de perken te hou den. Verwacht wordt dat dit duurt tot en met 25 april. Tijdens de werken is de Zandstraat afgesloten voor het doorgaande verkeer. Omleidingen worden via borden aangegeven. Alleen bestemmingsverkeer is toegestaan. Omwonenden en bedrijven zijn geïnformeerd over de overlast. 50.000,= is geen procedure voorgeschreven. Wel moet er een schriftelijke offerte komen als de klus meer kost dan vijfduizend gul den. ■11 Mevr. Ligtendag-Hart uit Tholen heeft door haar aanstekelijk enthousiasme Olympia zover gekregen dat er een apart gym- groepje voor gehandicapte kinde ren is begonnen. Door de tot nu toe beperkte belangstelling dreigt dat initiatief echter te gaan stran den. Daarom doet ze een noodop roep om deze ontspanningsmoge lijkheid voor gehandicapte kinde ren van 6 tot 12 jaar te benutten. Maandagmiddag om vijf uur staan er drie kinderen klaar in een afge schermd deel van de Thoolse sport hal Meulvliet. Behalve een jongen en een meisje uit Tholen is er voor het eerst ook een meisje uit St. Maartensdijk. Eén van hen heeft een muziekbandje meegebracht en leid ster Sonja Vercammen regelt een geluidsinstallatie. Het nieuwe meis je blijft nog even onwennig aan de kant staan, maar wordt door het andere meisje en de leidster al snel bij de activiteiten betrokken. Er wordt gelopen, met grote en kleine passen, gehuppeld en enkele toestel len worden geprobeerd: twee ban ken naast elkaar en een kleine tram poline. De leidster en haar assistente Vera Lens houden alles goed in de gaten. De kinderen zijn uitgelaten en De Thoolse atleten Piet Hage uit Scher- penisse en Wim van Dijke uit Poortvliet zijn respectievelijk eerste en derde in hun categorie geworden tijdens de weg wedstrijd van atletiekvereniging Olym pia uit Halsteren. De wedstrijd besloeg een parcours van twintig kilometer, bestaande uit vier ronden. Het weer was goed en de twee Tholenaren zetten goede tijden weg. Wim van Dijke finishte in 1.11.38 uur en daarmee werd hij derde bij de klasse veteranen vanaf 45 jaar. Piet Hage werd eerste bij de veteranen vanaf 50 jaar en hij eindigde in 117.43 uur. zwaaien enthousiast naar twee moe ders die op de tribune alles gade slaan. "Je kunt zo ook van je kind genieten", zegt Els Ligtendag. "Er is zo weinig voor deze kinderen en ze vinden het zelf zo leuk. Mijn zoon kijkt er elke week naar uit. Hij heeft recht op ontspanning en tijdens dit gymuurtje kan hij zich uiten. En voor de sociale contacten van de ouders is het ook .heel goed. Je kunt samen problemen bespreken en meeleven met elkaar." De proef voor kinderen met een han dicap (verstandelijk, motorisch, e.a.) is 17 februari begonnen met twee deelnemers. Deze week kwam er voor het eerst een derde bij. Tot kwart voor zes is men ontspannend bezig: bewegen, spelen, sporten met als doel: ontspanning. Via de Zeeuwse stichting voor gehandicap tenbeleid (ZSG) kan voor een gering bedrag vervoer geregeld worden naar Meulvliet. Voorzitter J. Pekels- ma van Olympia doet er alles aan om de proef te doen slagen, maar als de deelname niet zal verdubbelen, is het na de zomervakantie gedaan. "Zulke initiatieven hebben een lange aanlooptijd nodig", zo is Pekelsma na overleg met de mythylschool in Roosendaal wel gebleken. "Maar je kunt natuurlijk niet lang een sport hal huren en twee leidsters inzetten voor drie kinderen. Dat is financieel niet haalbaar. Daarom is het te hopen dat er een paar deelnemers meer komen, dan kunnen we door gaan." Mevr. Ligtendag zou het erg vinden wanneer het gymuurtje moet stop pen. "Deze kinderen hebben echt helemaal niks om zich samen te ont spannen. WIK in St. Annaland heeft o.a. voor bewoners van het gezins vervangend tehuis de Annewas een gymuur, maar dat is met volwasse nen. Onze kinderen kunnen ook niet samen met leeftijdsgenootjes in de bestaande gymgroepen, want daar ligt het tempo te hoog. Ze zouden er ook dichtklappen. Ze werken op een aangepast, trager niveau met meer begeleiding." Sonja Vercammen is activiteitenbe geleidster in het psychiatrisch zie kenhuis Vrederust en heeft alle geduld met de kinderen. Het tijdstip is op vijf uur gezet omdat de kinde ren dan weer pas uit school zijn, zoals de mytylschool in Goes, de zmlk-school in Kapelle of een basis school op Tholen. Ook de beschik baarheid van Meulvliet en de leid sters speelde mee. Wie belangstel ling heeft, kan bellen met voorzitter Pekelsma (602681) of mevr. Ligten dag (603591). Ouders kunnen maandagmiddag om vijf uur vrijblij vend met hun zoon of dochter een kijkje nemen bij het gymuur in Meulvliet. De leidsters Sonja Vercammen en Vera Lens houden in sporthal Meulvliet de deelnemers aan gymuurtje voor gehandicapte kinderen goed in het oog. Het maaiwerk van het waterschap op Tholen wordt volledig uitbe steed. St. Philipsland is een over- loopgebied. Dat gebeurt of door de 6 maaicombinaties die op Schouwen- Duiveland ingezet worden of via een loonwerker. Met deze opzet hoopt het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuwse Eilanden 921.000 gulden aan investeringen te besparen. De beslissing is mede gebaseerd op het feit, dat er dit jaar maar 14 chauffeurs beschikbaar zijn tegenover vorig jaar nog 17. Het aantal tractoren met maaiapparatuur kan daardoor teruggebracht worden van 17 naar 14. Hierdoor hoeven maar 6 in plaats van 9 nieuwe maai combinaties te worden aangeschaft. Tractoren, die het waterschap Tho len in 8 jaar afschreef, zijn bij het waterschap Zeeuwse Eilanden al in 5 jaar versleten. De versnelde afschrijving baseert het dagelijks bestuur op de te hoge onderhouds kosten in 1996. Totaal wil men voor 3,8 miljoen gulden nieuwe tractie- middelen kopen, zoals tractoren, graafmachines, bestelauto's, kipwa gens, enz. Na afloop van 1997 wordt een vergelijking gemaakt tussen het volledig uitbesteden van het maai werk op Tholen en het in eigen beheer uitvoeren van die werkzaam heden op Schouwen-Duiveland. Volgende week houdt het nationaal fonds sport gehandicapten haar jaar lijkse collecte. Sporten is een uit laatklep voor spanningen en het is gezond voor het lichaam. Voor gehandicapte mensen is sporten ech ter niet vanzelfsprekend. Voordat een gehandicapte kan gaan sporten, zijn er de nodige (dure) aanpassin gen nodig. Het nationaal fonds sport gehandicapten zamelt gelden in om dergelijke voorzieningen voor elkaar te brengen. De Nederlandse hartstichting houdt in de nationale hartweek (van 21 t/m 26 april) haar jaarlijkse collecte. De slogan 'Wat kan er nog onderzocht worden als u uw hart niet laat spre ken?' staat dit jaar centraal in de campagne van de hartstichting. De stichting financiert met de opbrengst van de collecte ondermeer reanima- tiecursussen, voorlichting, nazorg voor hartpatiënten en het onderzoek naar de oorzaken van hart- en vaat ziekten. Het belangrijkste project dit jaar is 'Beroerte, de grootste kopzorg van nu'. Jaarlijks worden er 24.000 mensen in Nederland getroffen door een beroerte. Hart- en vaatziekten zijn volksziekte nummer één en er sterven jaarlijks 52.000 mensen aan. De collecte voor het nationale reu mafonds- heeft in Poortvliet ƒ1442,95 opgebracht. Dat is zeven gulden minder dan vorig jaar. Gevers en collectanten hartelijk bedankt. Inspectie van de 300 speeltoestellen die de gemeente verspreid over de dorpen heeft staan, gaat jaarlijks 4000 gulden kosten. Op grond van het onlangs van kracht geworden landelijke 'besluit veiligheid van attractie- en speeltoestellen' moeten de toestand van elk toestel en het onderhoud dat plaatsvindt, vastge legd worden in een zogenaamd log boek. Jaarlijks dient een veiligheids inspectie plaats te vinden. Het lijkt het gemeentebestuur verstandig om deze nieuwe administratie meteen te automatiseren. De aanschaf van het computerprogramma en de eerste inspectie om het logboek te kunnen opzetten, vergen ruim 16.000 gul den. Voor het karwei wordt het bedrijf Infrako uit Oudelande in de arm genomen. Dat bedrijf zal tege lijk de speeltuinen van Vrij en Blij in Sint-Annaland en van De Vossen- tuin in Oud-Vossemeer eenmalig inspecteren. THOLEN 12 apr. Hobby- en verzamelbeurs Step, Meulvliet 13-17 u. 12 apr. Concert organist Evert v.d. Veen en .trompettisten Henk-Jan Drost en Herman Drost, Grote Kerk 20 u. 15 apr. Kaarten en sjoelen Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 16 apr. Verkoping Adullam, Ten Anker 13.30-16.30 u. 18 apr. Bingo bejaardensoos, Ten Anker 14 u. 19 apr. Inleveren spullen rommel markt, Slachtveld 10-12 u. 19 apr. Oefenconcours Eendrach- truiters, C. van Dalen Postweg 16 13 u. 30 apr. Rommelmarkt, Markt 9.30- 13 u. SINT-ANNALAND 19 apr. Zwemfestijn Smash-jeugd in Sportpunt Zeeland. 25 apr. Optreden kinderkoor Jennif er v.d. Hoek uit Ridderkerk, N.H. kerk 19.15 u. 26 apr. Bowling en diner Smash senioren, vertrek 18 u. SINT-MAARTENSDUK 17 apr. Begin cursus 'Een zieke thuis verzorgen', Centrum Thuiszorg 19.30 u. 17 apr. Avond plattelandsvrouwen over 'oorlogservaringen' van mevr. Houtman-Proost, Haestinge 19.45 u. 19 apr. Zang- en orgelavond, Ned. Herv. kerk 19 u. 28 apr. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14 u. 29 apr. Vergadering commissie wel zijn, gemeentehuis 19.30 u. SCHERPENISSE i3 apr. Toerrit motorclub Tholen, veiling Veerdijkseweg 9.15 u. 21 apr. Creatieve avond plattelands vrouwen 'hooiberen' maken, Hol land Huis 19.30 u. 23 apr. Lezing over kuipplanten door C. Kooien voor plattelands vrouwen, Holland Huis. SINT-PHILIPSLAND 12 apr. Zangavond met VZOS, Komt nu met Sangh, Van Knop tot Bloem en soliste Hennie Moerland, Wimpel 19.30 u. 18 apr. Verkoping Adullam, vereni gingsgebouw Oud.Geref.kerk 13.30-17 u. 23 apr. Echtpaar Buijs vertelt over Polen op middag commissie oude renbeleid, Wimpel 14.30 u. 24 apr. Avond plattelandsvrouwen over EHBO in en om het huis, Wim pel 20 u. 2 mei Jaarvergadering Rode Kruis, Wimpel 19.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 29 jun. Expositie 'Kermis op het platte vlak', Markiezenhof, t/m 6 juli Installaties van Aagje Pel en Bert Bevers, Markiezenhof. 10 apr. Opera 'De Parelvissers' door Bredase Opera en Opera Tilburg, De Maagd 20.15 u. 11 apr. Cabaret 'Chickentales' door De Dulle Roeckers, De Maagd 20.15 u. 12 en 13 apr. Musical 'Singin' in the Rain', De Maagd 20.15 u. 13 apr. t/m 8 juni Expositie Eugane Peters, Markiezenhof. 13 apr. Orgelconcert Mark Heerink, Gertrudiskerk 16 u. 19 en 20 apr. Kunst- en antiekvei ling Lionsclub Scaldis, Markiezen hof kijkdag za 11-17 u., veiling zo 12-17 u. 19 apr. Familie-dansvoorstelling 'Junglebook' door Opus One, De Maagd 19 u. 22 apr. Vioolconcert 'De Vier jaar getijden' door Jaap van Zweden, De Maagd 20.15 u. 25 apr. Cabaret 'Hartsticke Mie- tersch!' door Ajuinen en Look, De Maagd 20.15 u. 26 apr. Opera 'De Barbier van Sevil- la' door staatsopera van Timisoara, De Maagd 20.15 u. film+++film+++film+++fllm ROXY 1: Star Wars, The Empire Strikes Back - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u„ za 14, 16.30, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30 en 20 u., wo 14 en 20 u. ROXY 2: The English Patiant - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. 101 Dalmatiars - vr 18.45 u., za 14, 16.30 en 18.45 u., zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: The Devil's Own - do, ma en wo 20 u., vr t/m zo 18.45 en 21.30 u. 101 Dalmatiars - zaen wo 14u., zo 14en 16.15 u. CINEMACTUEEL 2: Dante's Peak - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14,18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Space Jam - zaen wo 14u.,zo 14en 16.15 u. Jer ry Maguire - vr t/m zo 18.45 u. Metro - do, di en wo 20 u., vr t/m zo 21.30 u. Cinema Paradiso: Le Gareu - ma 20.30 u. Belle Epoque - di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 15