Provincie Zeeland Statenvergadering PERSIA Veehouderij in streekplan JAIB-thema in maart over studiegelden Kunstwerk op Rijks onthuld iOfficiële Mededelingen Exclusief en voordelig Donderdag 6 maart 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 nciale staten in de S" il zijn va van harte uitg- rijdag 14 maart, 10.00 uur, j 10, Middelburg, rming in de t de vergadering is c Ruit Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Ruimtelijke Ordening Wijziging ontwerp- streekplan Zeeland Wijziging bestemmings plan Westerschelde- oeververbinding, gemeente Terneuzen Milieu Zuiveringsslib/ont- werp-uitwerking milieubeleidsplan Wijziging milieu beleidsplan en milieu verordening Zeeland Perzen, Berbers, Kelims, Nepals, Gabbeh's. Pak even uw zakboekje Abdij Gedeputeerde staten hebben, nog gaande de inspraakter mijn voor het streekplan, de vestigingsmogelijkheden van veehouderijen in Zeeland aan gescherpt. Intensieve veehouderij kan alleen worden ontwikkeld als die is afgestemd op de milieur uimte. Onderzoek moet uitwij zen hoe groot die ruimte pre cies is, waarna nadere regels kunnen worden gesteld. Die gang van zaken is al aange kondigd in het stappenplan vesti gingsbeleid veehouderij. Door de recente aanvragen voor onder meer Tholen vinden gs dat de uit komsten van het onderzoek niet kunnen worden afgewacht en dat een interimregeling mpet worden getroffen. Volgens die regeling zijn vestiging en uitbreiding van veehouderijen alleen toegestaan in de gebieden waar de agrarische bedrijfsvoe ring richtinggevend is en dan nog alleen op bestaande bouwblok ken. Er wordt een maximale oppervlakte van 1.000 vierkante meter aangehouden. In de oorspronkelijke tekst van het ontwerp streekplan staat 5000 vierkante meter. Ook de provinciale milieuverorde ning wordt aangepast. Aanvragen van boven de 1.000 varkens wor den gebonden aan een milieu effectrapportage. Aanvragers van intensieve vee houderijen moeten zodoende aan tonen dat hun activiteiten passen binnen het milieubeleid. Met de aangepaste regeling willen gs de dreigende, ongebreidelde groei van de veehouderij voorko men, tot zij definitieve regels voor de branche ter beschikking heb ben. Overeind blijft dat in de ontwikke lingszones plattelandstoerisme, in de kernrandzones en in gebieden met landschappelijke kwaliteiten aan bestaande boerenbedrijven een beperkte neventak van vee houderij wordt toegestaan tot een maximale grootte van 1.000 vier kante meter. Daarbij moet reke ning worden gehouden met de nieuwste normen van huisvesting voor de dieren. Nieuwvestiging in de drie categorieën gebieden blijft uitgesloten. Gedeputeerde staten hebben inmiddels de gemeentebesturen in de provincie geïnformeerd over de aangescherpte regeling, die ervoor moet zorgen dat Zeeland geen mestexporterende provincie wordt, maar juist is bedoeld om onomkeerbare ontwikkelingen in de veehouderij tegen te gaan. Het provinciaal bestuur heeft op inhoudelijk en juridisch gebied ambtelijke ondersteuning toege zegd aan de gemeenten om bij de beoordeling van al ingediende vestigingsvergunningen behulp zaam te zijn. Gs Bekijken nog of de gemeenten bij de beoordeling van de aanvra gen het criterium grondgebonden- heid kunnen hanteren. Dat princi pe komt erop neer dat de op het bouwblok geproduceerde mest ook in de regio kan worden uitge reden: mest voor voer en voer voor mest. De gemeenten krijgen zo vlug mogelijk uitsluitsel. Inspraak De nieuwe tekst van het streek plan ligt van 10 maart tot en met 5 mei ter inzage in het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, Mid delburg, werkdagen 9.30-12.30 uur en 13.30-16.30 uur, en in de gemeentehuizen in Zeeland op de daar gebruikelijke openingsuren. Tot en met 5 mei kunnen mon delinge en schriftelijke ziens wijzen op de tekst worden in gediend bij Provinciale Staten van Zeeland, t.a.v. mevr. M.C. de Vos-Don, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Telefonisch is mevrouw De Vos bereikbaar via nummer 0118-631930. Tijdens de openbare hoorzit ting, waarin het hele streek plan aan de orde komt, op 3 april in Middelburg, wordt eveneens de mogelijkheid tot het geven van een zienswijze geboden. De tekst van de tussentijdse wijzi ging veehouderij is gratis verkrijg baar bij het provinciaal informatie centrum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118- 631400. Voor de volledigheid wordt ge meld dat de inspraak- en tervisie- termijn voor de andere onderde len van het streekplan gehand haafd blijft op 7 april. Nieuws De staten beslissen over de over dracht van het beheer, onderhoud en eigendom van een stuk van Stoofweg bij Renesse aan de gemeente Schouwen-Duiveland. Ook wordt een stuk van de weg en het fietspad tussen Renesse en Scharendijke (N652) aan de gemeente overgedragen. Welzijn Met uitzondering van de gemeen te Tholen wordt de hele provincie aangewezen als één regio voor de centrale post ambulancever voer. Door de oriëntatie van Tholen op West-Brabant en de praktische bereikbaarheid vanuit die regio is de noordoostelijke gemeente van Zeeland toegetre den tot de centrale post van West- Brabant. Ter verwezenlijking van regio nale televisie in Zeeland wordt de staten het voorlopig provin ciaal omroepplan ter vaststel ling aangeboden. Ook beslui ten de staten over de heffing van 10 gulden per jaar op de hoofdsom van de landelijke omroepbijdrage. De heffing zou per 1 april 1997 moeten ingaan. De regionale televisie wordt onderdeel van Omroep Zeeland en zal via een van de landelijke publieke omroepen te ontvangen zijn. Op bilbiotheekgebied zijn er twee voorstellen. Het eerste behelst het beleidsplan 1997-2000 en het convenant meerjaarige financie ring van de Zeeuwse Bibliotheek. In het tweede wordt de staten voorgesteld een bijdrage van 50.000 gulden per jaar te verstrek ken in het project Lenen loont van de Vereniging van Zeeuwse bibli- *r. ft*'"- Westerschelde: naamgever van een informatiecentrum en een havenschap. otheken. De bijdrage is nodig voor de jaren 1997 tot en met 1999. Met het project wordt ver betering van de dienstverlening van de bibliotheken voorgestaan. Milieu Als de staten ermee instemmen, krijgt de Wildbeheerseenheid De Liniedijk op Tholen 14.000 gulden voor het herstelplan leefgebieden patrijzen. De bijdrage dient voor het akkerrandenbeheer, dat boe ren toepassen om de patrijzen betere overlevingskansen te geven. Het is de bedoeling dat het beheer volgend jaar in een provinciale regeling wordt opge nomen. De basis daarvoor is de nota agrarisch natuurbeheer. Er is ruim 2,3 miljoen gulden rijks- geld voor de uitvoeringskosten sanering industrielawaai. Daarvan is een kleine 6 ton nodig voor onderzoek; het resterende be drag wordt opgesplitst in ruim een ton aan schadevergoedingen voor bedrijven, ruim 9 ton aan kostenvergoedingen voor ge meenten en bijna 7 ton aan sane- ringsbijdragen voor bedrijven. De staten wordt gevraagd met die besteding in te stemmen. Schelde-informatie Het Schelde Informatiecentrum (SIC) is een samenwerkingsver band tussen het rijk, de provincie en de gemeenten rond de Wester schelde. Het centrum heeft als taak informatie te verschaffen over het beleidsplan Westerschel de. Voor de instandhouding van het centrum stellen alle deelne mers een bijdrage beschikbaar. Voor de provincie gaat het om 50.000 gulden per jaar. De staten beslissen tegelijkertijd over een bijdrage van 20.000 gulden voor het project beleidsincidatoren monitoring Westerschelde: de opzet van een controlesysteem om de uitvoering van het beleid te kunnen meten. Havenschappen Bij de uittreding van het rijk uit de havenschappen Vlissingen en Ter- neuzen is het nodig een nieuwe gemeenschappelijke regeling aan te gaan met de resterende part ners: de provincie en de gemeen ten Borsele, Vlissingen, Sas van Gent en Terneuzen. Gezamenlijk besluiten zij tot de oprichting van één havenschap dat de naam Westerschelde krijgt. Bij de op breking van de oude gemeen schappelijke regeling worden de huidige havenschappen opgeheven. De staten beslissen ook over een krediet voor de aankoop van de panden van het rijksarchief en het restaurant, beide onderdeel van de Abdij in Middelburg, en van enkele garages in de buurt van de Abdij. Van de 230 mensen die de vier informatie-avonden over de verkeerssituatie in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen afgelo pen maand hebben bijge woond vindt 76 procent dat die situatie problematisch is. Het gaat om het gebied tussen Terneuzen, Terhole, Hulst en Westdorpe, dat kortweg is omgedoopt tot De Ruit. Gemiddeld gaf 57 procent van de bezoekers aan iemand te kennen of gekend te hebben die bij een verkeersongeval betrokken is geweest. Per plaats waren er ove rigens aanzienlijke verschillen. Van de 50 mensen in Vogelwaar de gaf 74 procent aan bekenden te hebben onder degenen die met een verkeersongeluk van doen hebben gehad en van de 40 men sen in Hulst was dat 51 procent. Voorzitter Th.A.M. Steenkamp van het bestuurlijk overleg verkeers veiligheid Midden- en Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen concludeer de dan ook mede aan de hand van de informatie-avonden dat de praktijk uitwijst dat maatregelen geboden zijn. Die maatregelen behelzen de aan leg van landbouwontsluitingswe- gen langs de Langeweg bij Axel (N258), verbreding van de Buthstraat en aanleg rotonde Buthstraat/Vaartwijk, herinrichting van de traversen Spui en Magret- te, afsluiting van de Havendijk bij Terhole en een verkeerscirculatie plan. De uitkomsten van dit alles moe ten leiden tot het verkeersluw maken van het gebied binnen De Ruit en concentratie van het ver keer op de rijks- en provinciale wegen erbuiten. Zodoende kan sluipverkeer worden tegengegaan en verwacht wordt dat de schei ding van het langzame en snelver keer het aantal ongelukken zal doen verminderen. Inmiddels hebben zich rond 120 deelnemers gemeld voor de werk groepen die samen met de over heidsinstanties in De Ruit aan de slag gaan om de maatregelen nader te concretiseren. De werk groep voor de landbouwontslui- tingswegen is inmiddels begon nen. De andere volgen. Het verkeerscirculatieplan wordt ter hand genomen als de overeen komst tussen de deelnemers in De Ruit is getekend: de gemeen tebesturen en waterschappen in de regio, het rijk en de provincie. Aan de hand van het circulatieplan volgen nog maatregelen, die nu nog niet zijn te voorzien, maar die in de projecttijd van vijf jaar hun beslag moeten krijgen. Uiteraard wordt op die plannen dezelfde vorm van inspraak geboden als nu in gang is gezet. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 25 februari 1997 de tekst van het ontwerp-streekplan op het onderdeel "Agrarisch vesti gingsbeleid" gewijzigd. Met de wijziging wordt beoogd de mogelijkheden voor een adequate afstemming van het vestigingsbe leid voor veehouderij op de beschikbare milieuruimte te behouden. In overleg met betrok ken partijen worden momenteel instrumenten ontwikkeld waarmee een dergelijke afstemming vorm gegeven kan worden. Totdat hier over kan worden beschikt, moet voorkomen worden dat de omvang van de veehouderij zoda nig toeneemt dat deze het halen van de milieudoelstellingen in de weg staat. Een dergelijke ontwik keling dreigt zich nu voor te doen. Met het oog daarop hebben Gedeputeerde Staten besloten tot het in de wijziging verwoorde inte- rimbeleid. Tevens zal in de Provinciale Milieuverordening de vestiging van intensieve veehou derij m.e.r.-plichtig worden gesteld. Hiervoor wordt een afzonderlijke procedure doorlo pen. Het besluit tot wijziging van het ontwerp-streekplan ligt van 10 maart tot en met 5 mei 1997 ter inzage bij het provinciaal informa tiecentrum, Abdij 9 te Middelburg, op werkdagen van 9.30-12.30 en 13.30-16.30 uur en in alle Zeeuwse gemeentehuizen tijdens openingsuren. Een ieder kan schriftelijk of mon deling zijn/haar zienswijze tot en met 5 mei 1997 indienen bij Provinciale Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middel burg, t.a.v. mevr. M.C. de Vos- Don (tel. 0118-631930). Op 3 april 1997 wordt onder lei ding van gedeputeerde J.G. van Zwieten om 19.30 uur een open bare zitting gehouden in de film zaal, Abdij 9 te Middelburg. Hierbij is het ook mogelijk een zienswijze kenbaar te maken. De tekst van de wijziging kan gra tis worden opgevraagd bij het pro vinciaal informatiecentrum (tel. 0118-631400). Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de 2e wijziging (ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van het bestemmings plan Westerschelde-oeververbin- ding goedgekeurd. Dit plan is een wijziging van het bestemmingsplan "Westerschelde- oeververbinding", zoals dat op 12 april 1996 onherroepelijk is geworden en maakt in juridisch- technische zin de realisatie van de geboorde tunnel mogelijk. Ten tijde van het opstellen van het bestemmingsplan (medio 1992) was het nog niet bekend welke ontwerpkeuze gemaakt zou wor den. Teneinde op de ontwikkelin gen te kunnen inspelen heeft het bestemmingsplan "Westerschelde- oeververbinding" in zekere mate een flexibel karakter gekregen, waarbij het mogelijk is via toepas sing van een wijzigingsbevoeg- heid (artikel 25, lid 1 onder c) het tracé van het tunnelgedeelte te verschuiven naar een meer weste lijke situering, hetgeen thans in het onderhavige plan wordt vast gelegd. Het besluit ligt van 6 maart tot en met 16 april 1997 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 Middelburg, werkdagen van 9-12 en 14-16 uur. Tot en met 16 april 1997 kunnen belanghebbenden tegen het besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Daarbij kan tevens een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de ontwerp-uitwerking van het milieubeleidsplan Kerend Tij Twee "Beleid voor de verwijdering van communaal en industrieel zui veringsslib" vastgesteld. Aan de uitwerking ligt een milieu-effect rapport ten grondslag. De ontwerp-uitwerking van het milieubeleidsplan, het milieu effectrapport en andere van belang zijnde documenten liggen ter inzage van 7 maart tot 3 april 1997 bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 9- 12 en 14-16 uur. Buiten kantoor uren na telefonische afspraak (0118-631733). Tot en met 3 april 1997 kan een ieder bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middel-burg, schriftelijk opmerkin gen over het milieueffect-rapport en de zienswijze over de ontwerp- uitwerking indienen. Bij het indie nen van de opmerkingen c.q. zienswijze kan worden verzocht om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder die opmerkingen over de ontwerp-uitwerking en het milieueffectrapport mondeling wil inbrengen, kan dit doen tijdens een openbare zitting op woens dag 19 maart om 14.00 uur bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg. Nadere informatie bij de heer A.J. Vos (0118-631733), Directie ruimte, milieu en water. De ontwerp-uitwerking en het milieueffect-rapport zijn tegen be taling op te vragen bij het informa tiecentrum van de provincie Zeeland, Abdij 9 te Middelburg. (0118-631400) Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij het provin ciaal milieubeleidsplan Kerend Tij II (1995-1998) en de provin ciale milieuverordening Zeeland willen wijzigen. Voor Kerend Tij II behelst de wijzi ging: het oprichten van een veehou derij met meer dan 1000 mest- varkenseenheden wordt toege voegd aan de activiteiteh en besluiten, waarvoor een aanvul lende MER-plicht geldt (blz. 33,69 en 106 van Kerend Tij II); de tekst over het inplaatsings- beleid wordt aangepast aan het door gedeputeerde staten van Zeeland vastgestelde voorstel tot wijziging van het streekplan (blz. 105 van Kerend Tij II). Als gevolg hiervan moeten de bepalingen in de provinciale milieuverordening over nieuw beleid in de veehouderij worden aangepast. De wijziging houdt in dat het oprichten, vervangen, uit breiden of wijzigen van een inrich ting bestemd voor het fokken, mesten of houden van pluimvee, varkens en rundvee als MER-plich- tig wordt aangewezen in gevallen waarin dit betrekking heeft op 1000 mestvarkens of meer. Er wordt een overgangsregeling opgenomen, waarbij de MER- plicht wordt opgelegd met terug werkende kracht tot de datum van deze publicatie. Het voorontwerp van de Provinciale milieuverordening Zeeland en de wijziging van het Provinciaal milieubeleidsplan Kerend Tij II liggen van 7 maart 1997 t/m 2 mei 1997 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen 9-12 en 14-16 uur en in de open bare bibliotheken en de gemeentehuizen in Zeeland, tij dens de gebruikelijke openings uren. Bij de gemeenten is er ook gelegenheid de stukken buiten kantooruren in te zien; nadere informatie kan ter secretarie wor den ingewonnen. Een ieder kan schriftelijk of mondelinge reacties t/m 2 mei 1997 indienen op de voorge nomen wijzigingen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631126, 631969 en 631914). Tijdens de periode van ter inzage legging worden openbare hoorzittingen gehouden die nog nader worden aangekondigd. Bij het provinciaal informatiecen trum, Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118- 631400, zijn de teksten tekst van het voorontwerp van de Provinciale milieuverordening Zeeland en het Provinciale milieu beleidsplan Kerend Tij II verkrijg baar. Nadere inhoudelijke informatie kan worden verstrekt door mede werkers dr. ir. T.S. Blauw (0118- 631126) en drs. L.M. Vermeulen (0118-631969). Procedurele informatie is verkrijgbaar bij medewerkster mr. C. Gebuis (0118-631914). Het jongeren advies- en informatie bureau (JAIB) besteedt in de maand maart extra aandacht aan het thema 'studiefinanciering'. Je kunt ant woord krijgen op vragen als: 'Wat moet je doen als je je ov-jaarkaart kwijt bent geraakt?' en 'Wat gebeurt er als je je ov-jaarkaart te laat inle vert na je studie?'. Maar ook alle anderen vragen op het gebied van studiefinanciering worden beant woord. Het JAIB is er ook voor vra gen op allerlei andere gebieden. Het bureau zit aan de Molenvlietsestraat 11 in Tholen en is geopend op maandag tot en met woensdag en vrijdag van één tot vijf uur en op vrijdagavond van zes tot acht uur. Fortuinstraat 3 Bergen op Zoom Tel.: 0164-243509 Advertentie I.M. Maandag werd op de regionale scholengemeenschap 't Rijks in Ber gen op Zoom het kunstwerk onthuld dat rector A. Petermeijer kreeg van wege zijn 25-jarig rectorschap aan de school. Het kunstwerk bestaat uit twaalf glas-in-loodramen, gemaakt door glazenierster Floor de Groot (oud-leerling van 't Rijks). De twaalf ramen waren al kort voor Kerstmis gereed en werden toen ook geplaatst, maar één van de ramen is eruit gevallen. Het was ook nog het meest ingewikkelde raam en daar door werd de onthulling uitgesteld tot maandag. Mevr. De Groot sig neerde het kunstwerk en overhan digde het officieel aan de school. De leerlingen konden het verslag van de gebeurtenis meemaken in het over blijflokaal via de huiszender Radio Rijks. THOLEN 8 mrt. Receptie 5-jarig bestaan en jaarvergadering Wereldwinkel, Wereldwinkel 16-18 u. 8 mrt. Zangmiddag Helpende Han den gehandicaptenzorg, Ger. Gem. 14.30 u. 12 mrt. Paasliturgie NCVB m.m.v. NCVB-koor, Visnet 19.30 u. 13 mrt. Ontmoetingsavond zen- dings- en evangelisatiecommissie N.H.-kerk, De Wingerd 19.45 u. 21 mrt. Bingo bejaardensoos, Ten Anker. 22. mrt. Jazz-avond met diverse bands, Meulvliet. 25 mrt. Literaire avond met schrijf ster Yvonne Keuls, Meulvliet 20.15 u. 25 mrt. Plattelandsvrouwen maken paasdecoraties, Protestantenbond 20 u. 18 mrt. Bezoek Anbo aan banketfa- briek De Waal om 14 u. OUD-VOSSEMEER 8 mrt. Toneelstuk 'Aan het eind van de regenboog' door Rederijkerska mer Eendracht, Vossenkuil 19.30 u. 25 mrt. Bloemschikken AVB, Vos senkuil 20 u. 29 mrt. Judotoernooi OVJV, Vos senkuil. SINT-ANNALAND 6 mrt. Donateursavond Vrienden van De Schutse, De Schutse 19.30 u. 7 mrt. Eerste avond jeugdsoos Stal- land, gebouw IJsclub 19.30-23 u. 11 mrt. Avond plattelandsvrouwen over magnetronkoken, Wellevaete 20 u. 12 mrt. Kinderclub, gebouw IJsclub 14-16 u. 27 mrt. Paasstukjes maken platte landsvrouwen, tuincentrum Eiland Tholen 14u. SINT-MAARTENSDIJK 18 mrt. Soosmiddag Anbo met bin go, Haestinge 14 u. 29 mrt. Lampionoptocht met bege leiding Euterpe. 31 mrt. Paasbijeenkomst Anbo met late lunch, café Smerdiek 14 u. SCHERPENISSE 20 mrt. Handwerkmiddag platte landsvrouwen, Holland Huis 14-16 u. 21 mrt. Jubileumconcert 95 jaar muziekvereniging Concordia, De Wirppel. 26 mrt. Doe-avond paaseieren ver ven plattelandsvrouwen, Holland Huis. POORTVLIET 15 mrt.. Zangavond met Comt nu met Sangh en Karei Bogerd, N.H.- kerk 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 12 mrt. Jaarvergadering Natuur vrienden, eendenkooi 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 9 mrt. Foto-tentoonstelling 'Bewegend Licht' van Jean-Marc Spaans, Kunstkader aan Antwerps estraat 27. t/m 23 mrt. Tentoonstelling schilde rijen Rob Möhlmann, Markiezen hof. t/m 31 mrt. Expositie schilderijen Paul van Bergen over epilepsie, galerie Ars Aetheria. 16 mrt. Concert Juan Tajes en Piet Capello, Markiezenhof 12 u. 20 mrt. Komedie 'Stomme Koe!'' door Haarlems Toneel, De Maagd 20.15 u. 22 mrt. Oekraïnse volksdansen door dansgezelschap Kalina, De Maagd 20.15 u. 25 mrt. Cabaret 'Wallebakken' door Reinder van der Naait, De Maagd 20.15 u. 27 mrt. Concert Fay Lovsky Band, De Maagd 20.15 u. 28 mrt. Toneel 'Oom Wanja en de Bosgeest' door Mechels Teater, De Maagd 20.15 u. fïlm+++film+++film+++film ROXY 1: The Relic - do en ma t/m wo 20 u., vr 22.15 u., za 20.30 en 21.30 u„ zo 18.45 en 20 u. 101 Dal- matiërs - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 20.30 u., za 14, 16.15 en '18.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 en 20 u. ROXY 2: Space Jam - vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 16.15 en 18.45u., zo 14en 16.15 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: 101 Dalrna- tiërs - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Mars. Attacks! - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. De Klokkenluider van de Notre Dame - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 3: Space Jam - do 20 u., vr 18.45 u„ za 14 en 18.45 u., zo 14, 16.15 en 18.45 u., wo 14 u. Ransom - vr t/m zo 21.30 u., wo 20 u. Filmclub Cinema Paradiso: l'Uo- mo Delle Stelle - ma* 20.30 u. Secrets and Lies - di 20.30 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te beluisteren op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 17