Provincie Zeeland Agrarisch natuurbeheer Blikafval niet apart ingezameld Commissievergaderingen Uit de staten van Zeeland Fonds voor starters midden- en kleinbedrijf Officiële Mededelingen Nw.Vossemeer minder inwoners Omroep Zeeland gaat op internet B. en w. zullen hun verlies niet slikken Donderdag 13 februari 1997 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118)63 13 92 Verkeer en Vervoer Taxivervoer Milieu Bodemverontreiniging Voorstraat 25 Sint Annaland Vorige week hebben de landbouworganisaties, de organisaties voor natuurbeheer en het provinciaal bestuur afspraken gemaakt over de rol van de boer in gebieden die van belang zijn voor de natuur en het landschap. Het gescheiden inzamelen van blik is in Tholen voor lopig niet aan de orde. Het openbaar lichaam afval- stoffenverwijdering midden- en noord-Zeeland (Olaz) werkt weliswaar aan een regeling, maar de gemeente vindt dat afzonderlijk inzamelen van blik verhou dingsgewijs te duur is. Daar komt bij, dat bij de ver branding van afval het metaal er met behulp van mag neten uit wordt gehaald. Wettelijk is op dit moment het gescheiden inzamelen verplicht van papier/karton, glas en textiel. Resultaat glas en papier moet beter Beeldschermen De eerste statenverga dering van dit jaar heeft geleid tot goed nieuws voor diegenen die een eigen bedrijf willen beginnen. Of zij die verder door willen starten en niet bij machte zijn daar zelf voldoende middelen voor aan te trekken. Verhuizing regiokantoor Film/videocatalogus Pak even uw zakboekje Stemmen van lezers In beroep Abdij mmamm mmm 7 ¥Êl 1mSbs sKS g, Sgp - iltécs 'v Jlfe; Zepi*** V Z&C- - J1BP •- Commissie ruimtelijke ordening krijgt lezing over zeehonden in de Zeeuwse wateren, (toto Roelof van WijngaardenI De statencommissie weizijn vergadert maandag 17 februari, 9.30 uur, in het statenzaalcom plex Abdij 10, Middelburg. Agendapunten zijn de gebiedsaan- wijzing centrale post ambulance vervoer en regionale televisie. Een financiële tegemoetkoming voor het woonzorgcentrum Coensdike in Aardenburg en de ontwikkelingen in de ouderenzorg in het algemeen zijn andere agen dapunten, evenals de organisato rische verzelfstandiging van de sector cultuur en het werkplan 1997 van de stichting Volksge zondheid, maatschappelijke ont wikkeling en cultuur (VMC). De statencommissie water staat en verkeer vergadert ook maandag 17 februari, maar dan om 14.00 uur. De commissie heeft standaard op de agenda de voortgang bij de provinciale stoombootdiensten. De decentralisatie in het openbaar vervoer en emancipatie in relatie tot openbaar vervoer komen aan bod. Verder behandelt de com missie de overdracht van twee stukjes provinciale weg aan de gemeente Schouwen-Duiveland. Woensdag 19 februari, 14.00 uur, vergadert de afdeling basis onderwijs en speciaal onder wijs van de provinciale onderwijs raad. Mevrouw L. Jansen van de GGD Zeeland licht het beleidsplan jeugdgezondheidszorg van haar dienst toe en de heer J. van de Velde van het Regionaal Pedago gisch Centrum Zeeland doet het zelfde over het onderwijsvoor- rangsgebied. Mevrouw Jansen doet haar ver haal ook in de commissie voort gezet onderwijs en volwasse neneducatie donderdag 20 fe bruari, 14.00 uur. Verder komt daar de herschikking mavo, vbo en vso aan de orde. De statencommissie economie komt woensdag 19 februari, 15.30 uur, bijeen. Vergaderstukken zijn de economi sche effecten als de veerdiensten over de Westerschelde wegvallen, de instelling van een consultatie- groep toerisme en de uittreding van het rijk uit de havenschappen Vlissingen en Terneuzen. Donderdag 20 februari, 14.00 uur, komt de provinciale com missie milieubeheer en water huishouding bij elkaar in Het 1MI—Uil Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aantal vergunningen voor taxivervoer binnen en vanuit de provincie Zeeland gewijzigd. De verleende vergunning aan E. Heijens-Lauwers te Hulst.is ingetrokken vanwege beëindiging taxiwerkzaamheden. De tenaamstelling van Taxibedrijf "Duiveland" V.O.F., is gewijzigd in: Taxibedrijf Duiveland C.V., Casem- brootstraat 17, 4311 AB Bruinis- se. De besluiten liggen van 12 febru ari t/m 26 maart 1997 ter inzage bij Directie infrastructuur en ver voer, Abdij 6, Kamer C003, Mid delburg (tijdens kantooruren). Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gede puteerde Staten van Zeeland, postbus 524, 4330 AM Middel burg. Gedeputeerde Staten,van Zee land hebben bodemonderzoeks rapporten ontvangen van Fa. A.J. Boogaard Gewasbescher ming te Sint Annaland met betrek; king tot de bodemverontreiniging op de locatie Voorstraat 25 te Sint Annaland. Gedeputeerde Staten zijn van plan deze veront reiniging als niet ernstig te be schouwen. De stukken, inclusief de ontwerp beschikking, liggen van 13 febru ari tot en met 13 maart 1997 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur, en in het gemeentehuis van Tholen en Sint Philipsland, Markt 1-5 te Sint Maartensdijk, op werkdagen van 9-12 en (na telefonische afspraak 0166-668200 tst 13) van 14-16 uur en woensdagavond van 17-20 uur. Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode schriftelijk of mon deling hun zienswijze op de aan vraag en de ontwerp-beschikking naar voren brengen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631736. Nieuws Groene Woud 1, Middelburg. Gespreksonderwerpen zijn de energienota en de milieu-effec- trapportage zuiveringsslib. Andere punten zijn de streekplan uitwerkingen Schouwen-West en Axelse Vlakte/Autrichepolder en de beoordeling van het ontwerp- streekplan Zeeland op het onder werp duurzaamheid. De statencommissie ruimtelij ke ordening vergadert vrijdag 21 februari, 9.30 uur, in Het Groene Woud 1, Middelburg. Het concept-woningbouwprogram ma 1997-2006 en de bevolkings prognose 1997 zijn geagendeerd. Andere punten zijn het program ma van eisen/plan van aanpak ontwikkelingszone Goes en het beleid van de plattelandsontwikke ling. De commissie sluit af met een lezing van dr. ir. P.J.H. Reijn- ders van het instituur voor bos en natuuronderzoek over zee honden in de Zeeuwse wate ren en de problemen die zij bij verstoring van de zeezoogdie ren voordoen. De statencommissie milieu ver gadert vrijdag 21 februari, 14.00 uur, in Het Groene Woud 1, Mid delburg. Agendapunten zijn het ontwerp- meerjarenplan gevaarlijke stoffen en wijziging verordening water huishouding als gevolg van de ver anderde Grondwaterwet. Ingekomen stukken zijn de be schikking COVRA, de vergunning kerncentrale voor optimalisatie splijtstof en statenvragen over transport nucleair afval. De vergaderstukken van de statencommissies liggen ter inzage in het provinciaal infor matiecentrum, Abdij 9, Middelburg. Tenzij anders bij de betreffen de commissie is vermeld, zijn de vergaderingen in het pro vinciehuis, Abdij 6, Middel burg. De vergaderingen van de sta tencommissies beginnen met spreekrecht voor het publiek. 3 I De afspraken tussen de LTO- raad, de terreinbeheerders en de provincie vloeien voort uit de provinciale nota agrarisch natuurbeheer van vorige zo mer. In de nota wordt gesteld dat de natuur, het landschap en de landbouw alle aan hun trekken moeten komen. Speciale maatregelen zijn daarbij nodig. Overigens wordt al het een en ander gedaan aan agrarisch na tuurbeheer. Het perceelsranden- beheer, dat in het project Zonne straal gestalte krijgt, en natuur braak bevinden zich in de experi mentele fase. Beheersovereenkomsten, waarbij landbouwers tegen enige vergoe ding de natuur ontzien ten koste van hun productie, zijn het experi mentele stadium al voorbij. Wel wordt gekeken of het aanbod in deze sector kan worden verruimd. Ganzen Er wordt gewerkt aan een be heersregeling voor ganzenop- vanggebieden, die op zijn vroegst volgend jaar in werking kan tre den. Op dat moment kunnen boe ren hun regelmatig afgegraasde en platgetreden percelen aanmel den als ganzenopvanggebied, waarna zij een vergoeding ontvan gen voor het beheer. Bedrijfsnatuur Agrarisch Zeeland kan nu al bij de stichting Landschapsbeheer in Goes terecht voor het opstellen van bedrijfsnatuurplannen. Per bedrijf worden natuur en land schap gèïnventariseerd, waarna wordt bepaald welke beheers maatregelen toegepast kunnen worden en welke vergoedingen daarbij horen. Het is vervolgens aan iedere boer afzonderlijk voor-, behouden welke maatregelen hij of zij op het bedrijf invoert. Het inscharen van vee is een andere mogelijkheid in het agra risch natuurbeheer. De boeren sluiten daartoe een overeenkomst met de terreinbeheerder. De ter reinbeheerders die eraan mee doen zijn Staatsbosbeheer, de stichting Het Zeeuwse Landschap en Natuurmonumenten. Door het vee in natuurgebieden te laten grazen, kan de vegetatie worden beïnvloed. De dieren hou den een niet gewenste soort bij voorbeeld kort ten gunste van wel gewaardeerde. Met de terreinbeheerder kunnen ook natuurpachtovereenkomsten worden afgesloten. Pachter en verpachter verplichten zich voor een aantal jaren tot gezamenlijke inspanningen. Het afsluiten van de overeen komsten gebeurt steeds op vrijwillige basis. De provincie zal ervoor waken, dat het agrarisch natuurbeheer niet wordt doorkruist door ruimte lijke maatregelen, zoals die worden verwoord in het streekplan en de gemeentelij ke bestemmingsplannen. Het natuurbeleidsplan van de pro vincie dient als uitgangspunt. Het inwonertal van Nieuw-Vosse- meer is vorig jaar met zeven gedaald. Op 31 december woonden er 1197 mannen en 1156 vrouwen, dus totaal 2353 mensen. In 1996 werden in de inmiddels opgeheven gemeente 27 kinderen geboren en er overleden net zoveel inwoners. Er vestigden zich 113 mensen, maar er vertrokken er 120 naar elders. In Nieuw-Vossemeer werden vorig jaar elf huwelijken gesloten en drie echtscheidingen ingeschreven. Inmiddels maakt Nieuw-Vosse meer, evenals Dinteloord, deel uit van de gemeente Steenbergen. Die gemeente telde op 1 januari van dit jaar 23.037 inwoners (11.556 man nen en 11.481 vrouwen), namelijk 14.909 in de voormalige gemeente Steenbergen, 5775 in Dinteloord en 2353 in Nieuw-Vossemeer. Salaris gedeputeerde. Het bruto maandsalaris van een lid van gede puteerde staten is per 1 januari ver hoogd van 12.807 naar 13.007 gul den. Dat komt overeen met het maximum van schaal 17 van het bezoldigingsbesluit burgerlijke rijksambtenaren. Zeeland telt zes gedeputeerden. Omroep Zeeland heeft zaterdag een eigen thuispagina op internet geo pend. Hierop is allerlei informatie te vinden over de organisatie, pro gramma's, reclame-activiteiten en toekomstplannen van de Zeeuwse omroep. Omroep Zeeland wil nieu we media verkennen om zich te ver sterken en daarom werd contact gezocht met ZeelandNet (de provi der voor internet in Zeeland) dat meer Zeeuws nieuws op internet wil brengen. Omroep Zeeland wil dit jaar uitgroeien tot een 'publiek regionaal multi-mediabedrijf. Dat betekent dat er naast radio-uitzen dingen ook gewerkt wordt aan pro gramma's en tekst voor televisie, teletekst, tekst-tv en internet. Via de thuispagina van Omroep Zeeland kan men actief meedoen aan diverse radioprogramma's zoals 'Een uurtje Bert' en 'Muziek in bedrijf. Verder zijn de foto's van de medewerkers van Omroep Zeeland te zien, kan men columnist Jan Zwemer in het Oostkappels dialect horen en kan men reageren in een gastenboek. Het internetadres van Omroep Zee land is http://omroep.zeelandnet.nl. Met de gescheiden inzameling van textiel (en schoenen) is vorig jaar begonnen. Gezamenlijke charita tieve instellingen hebben daartoe tien textielbakken geplaatst, dat is één per 2300 inwoners. Ruim vol doende, want de richtlijn van het landelijke afval overlegorgaan is één bak op 4500 inwoners. Hoe veel textiel er het afgelopen jaar in Tholen is ingezameld, is nog niet bekend. De doelstelling is 5 kilo per inwoner. Wat de inzameling van glas betreft is het plan om het aantal glasbakken dit en volgend jaar geleidelijk uit te breiden. Nu staat er één per 1300 inwoners, terwijl de richtlijn 'één op 650 is. In 1995 werd 16 kilo glas per inwoner ingezameld, maar de doelstelling is 25 kilo. Ook bij het inzamelen van oud papier en kar ton is de doelstelling nog niet gehaald: 56 kilo per inwoner, wat 72 kilo moet worden. In overleg met de inzamelaars zal een plan uitgewerkt worden om via maan delijks inzamelen 100% dekking te bereiken. Voor nog enkele soorten huishou delijk afval bestaan regelingen om het gescheiden in te zamelen. Zo kunnen inwoners hun afgedankte televisietoestellen en computer beeldschermen inleveren op de gemeentewerkplaats in Scherpe- nisse; voor het ophalen van koel en vrieskasten kan de gemeente gebeld worden. Puin, asbest en grof huisvuil kunnen eveneens gescheiden worden aangeboden. Vermoedelijk zal in de loop van dit jaar een milieustraat van het Olaz op Tholen verrijzen. Door voorlichting zullen de inwoners op het belang van scheiding van hun afval worden gewezen. Met behulp van het nu opge richte Zeeuws participatie fonds kunnen techno-starters in het midden- en kleinbedrijf, alsook in de landbouw en vis serij, geholpen worden, die met een vernieuwend product willen uitkomen en dit met een onderbouwd ondernemings plan kunnen aantonen. De financiële deelname kent een ondergrens van 40.000 gulden. Daaronder hanteert een aantal gemeenten reeds verschillen de steunmaatregelen. Vanuit het nieuwe fonds zal bekeken worden hoe deze regelingen en die van het fonds elkaar kunnen ondersteunen. Een evaluatie zal over twee jaar plaatsvinden. Monumenten gaan in Zeeland, dat er vele bezit, een steeds groter financieel probleem vormen. De staten besloten voor zowel de restauratie van de basiliek te Hulst als het pro ject Grote Kerk te Veere flinke bijdragen beschikbaar te stel len. Het geld voor de basiliek komt ten laste van het restau ratiefonds. De definitieve dekking voor de bijdrage aan het project in Veere zal in de voorjaarsconfe rentie aan de orde komen en met de voorjaarsnota worden vastgesteld. De nieuwe opzet van de pro vinciale welzijnsorganisatie is met één stem tegen aangeno men. De nieuwe organisatie moet 1 januari 1998 van start gaan. De discussie in de staten richtte zich met name op inhoudelijke aspecten, maar die moeten nog nader aan de orde komen. Een afstemming snotitie met de gemeenten is reeds gemaakt. Het belangrijk ste om de operatie te doen sla- L J. van Doorn (AOV) gen zal de inzet van alle betrokkenen zijn. Na afloop van de vergadering is er nog wat nagepraat over het aantal in Zeeland te bou wen woningen en de verdeling daarvan over de provincie. Met name de tijdsduur van het plan, de onderbouwing van de leegstandcijfers, de proble men in de grote plaatsen (met name Terneuzen) en de nul optie voor West-Zeeuws- Vlaanderen roepen veel vra gen op. Over dit onderwerp is het laatste woord voorlopig nog niet gezegd. Het Zeeuws-Vlaamse regiokantoor van de provinciale directie infra structuur en vervoer verhuist van de Zuidsingel in Axel naar Terneu zen. Per vrijdag 14 februari is het adres: Willem Alexanderlaan 45, 4532 DB Terneuzen, tele foon 0115-694180, telefax 0115-694299. In de kantorenflat aan de Willem Alexanderlaan is geen ruimte voor de folderstandaard met informa tiemateriaal over de provincie. Wie in de regio provinciale uitga ven wil ontvangen, is aangewezen op het provinciaal informatiecen trum Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118- 631400, fax 0118-631592. De andere regiokantoren blijven de afhaalservice voor de provin ciale folders en brochures verle nen. Inwoners van Noord-Zeeland kunnen terecht aan het Havenpark 8, postbus 5004, 4300 KA Zierik- zee, tel. 0111-412660, fax 0111- 417171. Het adres voor Midden- Zeeland is Kloetingseweg 46, postbus 151, 4460 AD Goes, tel. 0113-216040, fax 0113-250508. De informatiestandaard van Axel verhuist op korte termijn naar het regiokantoor vaarwegen en werk tuigkunde/elektrotechnische dienst in Vlissingen, Prins Hendrik- weg 2a, 4382 NS Vlissingen, tel. 0118-472199, fax 0118-463471. Bij het provinciaal informatiecen trum in Middelburg is de vernieuw de film/videocatalogus versche nen. In het boekwerkje staan alle films en videobanden die de provincie in haar bezit heeft en ter uitleen ter beschikking stelt aan vereni gingen, scholen, clubs en wie zoal in groepsverband iets van Zeeland wil laten zien. Want, het beeldma teriaal heeft steeds betrekking op een of meerdere aspecten van Zeeland. Zo zijn er films en videobanden over het milieu, over de ruimtelij ke ordening, over de natuur en over de economie. Een diaserie over welke taken het provinciaal bestuur heeft en hoe die in de praktijk worden uitgewerkt, is op video overgezet. Ook zijn er Zeeuwse fragmenten uit oude bioscoopjournaals op een band bij elkaar gebracht. Voorwaarden voor de film- en video-uitleen zijn dat de vertonin gen aan groepen is en dat goede afspeelapparatuur wordt gebruikt. Groepen kunnen ook in het provin ciehuis - in de filmzaal, Abdij 9 - worden ontvangen. Hun wordt behalve een film of video naar THOLEN 19 feb. Thoolse kampioenschappen schooldammen en -schaken, Meul- vliet 13.30 u. 13 feb. Optreden Clown Slimpie, Meulvliet 14 u. 17 feb. Avond plattelandsvrouwen over kruidengemare, Protestanten bond 20 u. 18 feb. Kaart- en sjoelmiddag Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 22 feb. Sovon-vogeltelling door natuurvereniging, start molen De Hoop 8.30 u. OUD-VOSSEMEER 19 en 26 feb. Koersballen Anbo, Vossenkuil 14u. 22 feb. Cabaret 'Dorrestijn viert oud en nieuw' door Hans Dorrestijn, Vossenkuil 20.15 u. 22 feb. Kaartavond v.v. Vosmeer, café De Hoop 20 u. 25 feb. Voorlichting brandwonden stichting bij AVB, Vossenkuil 20 u. SINT-ANNALAND t/m feb. Aquarellen van Isa Leemreijze, bejaardenhuis De Schutse. 15 feb. Gezinsavond plattelands vrouwen met toneel en bal na, Wel- levaete. SINT-MAARTENSDIJK 22 feb. Toneelstuk 'De Stagiaire' door PJZ, Haestinge 19.30 u. POORTVLIET 17 feb. Avond plattelandsvrouwen over Rode Kruis, 't Ouwe Raed'uus 20 u. Bedankt commissie openbare wer ken van de Thoolse gemeenteraad, dat u uw gezonde verstand gebruikt Statenlid stopt. Opnieuw stopt een lid van provinciale staten ermee. VVD'er C.W. Veerhoek uit Burgh- Haamstede kiest voor de gemeente politiek. Hij is wethouder geworden in de nieuwe gemeente Schouwen- Duiveland en die functie vergt zoveel tijd dat het statenwerk erdoor in de knel komt. Eerstvolgende op de kandidatenlijst is T.R.K. Meijers uit Oost-Souburg. hebt om burgemeester en wethou ders ervan te weerhouden om het aanzien van St. Philipsland te ver minken. In de televisie-uitzending van 22 januari op SBS 6 kwam burgemees ter Van der Munnik nogal arrogant over, alsof het kwaad reeds ten volle over de haven besloten was. Thans is het onheil voorlopig afge wend, dankzij de inzet van de leden van Schuttevaer en de bijna 2000 handtekeningen van de St. Philips- landse bevolking. Maar ik geloof niet, dat de overwin ning al gevierd kan worden. Ze komen wel weer met een nieuwe begroting om kost wat kost, de St. Philipslandse haven weg te krijgen. Ze zullen zich niet bij de feiten neer leggen en hun verlies slikken. Want het gaat om een burgemeester en een wethouder die van het stand punt uitgaan: als wij het niet weten, wie dan wel. C. Mol Oostdijk'20 St. Philipsland. keuze een voorlichtingsprogram ma over een of meer provinciale onderwerpen geboden. De film/videocatalogus is gratis verkrijgbaar bij het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, post bus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118-631400, of bij de regio kantoren. Voor de adressen van de regiokantoren wordt verwezen naar het stukje hierboven. Dinsdag 18 februari, 14.00 uur, hoort de adviescommissie bezwaarschriften mevrouw I. van den Berg van camping Helleweg in Noordwelle. Mevrouw Van den Berg is het niet eens met de ingestelde snelheids beperking op de Helleweg. Zij heeft daarom bij de provincie bezwaar aangetekend. Ook het provinciaal bestuur wordt gehoord. De zitting is openbaar en wordt gehouden in het provinciehuis, Abdij 6, Middelburg. 20 feb. Jaarvergadering Graszaad studiegroep, Tolrust 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 14 feb. Bloeddonoravond Rode Kruis, De Wimpel 18.30-21 u. BERGEN OP ZOOM t/m 9 mrt. Foto-tentoonstelling 'Bewegend Licht' van Jean-Mare Spaans, Kunstkader aan Antwerps estraat 27. t/m 23 mrt. Tentoonstelling schilde rijen Rób Möhlmann, Markiezen hof. 14 feb. Muziektheater 'Eelt' met o.a. Hetty Heijting, De Maagd 20.15 u. 15 feb. Concert Willem Vermande- re, De Maagd 20.15 u. 19 feb. Familievoorstelling 'Dag Giraf door VOF de Kunst en Erik van Muiswinkel, De Maagd 14 en 16 u. 20 feb. Sinatra-show door orkest koninklijke luchtmacht en diverse zangers en dansers, De Maagd 20.15 u. 21 feb. Spaanse Flamenco in 'Fiësta Gitana', De Maagd 20.15 u. 22 feb. Opera 'Lucia di Lammer- moor' door staatsopera van Rousse, De Maagd 20.15 u. 27 feb. Toneel 'De Kerstentuin' door Vlaams Theater Antigone, De Maagd 20.15 u. film+++film+++film+++film ROXY 1: Star Trek: First Contact - do 14, 18.45 en 21 u„ vr 14, 18.45 en21.30u., za 16.15, 18.45 en21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21 u., ma t/m wo 20 u. De Klokkenluider van de Notre Dame - za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Space Jam - do 14, 18.45 en 20.30 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15, 18.45 en 20.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. Matilda - za 16.15 u. CINEMACTUEEL 1: Ransom - do, di en wo 20 u., vr t/m zo 18.45 en 21.30 u. Klokkenluider van de Notre Dame - do t/m za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. CINEMACTUEEL 2: Space Jam - do en wo 14 en 20 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u. CINEMACTUEEL 3: First Wives Club - do, ma en wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u. De Avonturen van Pinocchio - do t/m zo en wo 14 u. The Glimmerman - vr t/m zo 18.45 u. Filmclub Cinema Paradiso: Les Roseaux Sauvages - ma 20.30 u. Kansas City - di 20.30 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te beluisteren op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1997 | | pagina 17