1 Nieuwe koorkleding Immanuël Kans op gratis vakantie met de Rabobank l -tonssc Rien en Jo Tholense Boys zoekt voorzitter C c 15 ch Van 't Hof wint beker tafeltennis 2.99 199 A3? 3.69 jtstr 12.50 2.79 199 199 149 ast 6.95 3.99 Albert Heijn Tholen en St. Philipsland Plaatselijk nieuws Meer leerlingen op basisscholen Anné van Dijke jeugdkampioen tafeltennis Intraco/AV C pakt koploper 4U* Uw week 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Maandag 23 december 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Tholen Concordia in R.K. kerk 'Marion Opree wint m Vossemeer De vier lichten Sint- Accelerando met vijf nieuwe muzikanten Scherpenisse Kerst voor ouderen Burgerlijke stand Collecten De Thoolse Rabobanken bieden binnenkort hun klan ten de kans op een gratis vakantie. Iedereen die voor 31 maart 1997 bij de Rabobanken op Tholen zijn of haar vakantie boekt, kan het bedrag van de reis terugwinnen. Hij of zij kan meedingen naar de hoofd prijs in de Reissom Retour Wedstrijd. De klant moet dan een aantal vragen beantwoorden en zo origineel mogelijk een slagzin afmaken. Meer kans Trend Dames Centrum Steenbergen Will u wekelijks een gezellig avondje uit Zou u op een vakkundige manier willen leren dansen, dan bent u bij ons aan bet juiste adres. Wij hebben clubs voor: Kinderen, jeugd en volwasse Officieel B.D.O. gediplomeerd. Twijfelt u nog!*! Probeer dan o oor inlichtingen of opgeven bij Rien en Joke Pompstraat 10 in Steenbergen. Tel. 0167-566831 of567357 o>cf Secretaris P. v.d. Vlies neemt waar Overeenkomst NAC Slangen voor hogedrukreinigers Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Voetbal uitslagen Paardensport Winstpunten Akkermans en Reinerman A^ 0% Am Chico Navel- handsinaasappelen, net 2 kilo Doyenné du Cornice, handperen, kilo Argentijnse entrecote, 100 gram Konijn, 500 gram 6.75 kilo Uit de bedieningsafdeling: Jambon d'Ardennes, 100 gram ®®®®^79' C(1 Zalmmoten, verpakt, ca. 250 gram, per 100 gram^OO' Cd Slagroom, pak 12S9f of geklopte slagroom,J249T beker 0.5 liter Uit de diepvries: Cd Aardappelballeties iLTOfr -kroketjes (1.89) of -wafeltjes Ü99tr zak 450 gram Dolce Italia Tiramisu, bak 500 gram Uit de diepvries: Ola Viennetta, diverse soorten A6T Cd Hollandse Geitenkaas 48+, Q kilo Cè feestdagen? Mogen we u uitnodigen voor de i-Sö Een in sfeer gebrachte Rooms- Katholieke kerk was vrijdagavond de plaats voor het kerstconcert van de koninklijke harmonie Concordia. Op het programma stonden o.a. Sinfonia uit Cantata no 156 van J.S. Bach en Comfort ye my people van G.F. Handel. Een koor, gevormd uit leden van de twee koren van de kerk, o.l.v. Sarien Bout, verleende medewerking met Three Christmas songs: Mary's boy child, The first novel en We wish you a merry Christmas. Concordia zorgde hier voor begeleiding. De repertoire keuze van dirigent Marcel Ffhrten- dorp werd door de belangstellenden zeer gewaardeerd. Er was ook geen zitplaats meer over. Gloria in excel- sis Deo besloot dit kerstconcert. Voorzitter mevr. K. Provoost sloot af met het uitspreken van de beste wensen. Marion Opree was met 5314 punten de beste van de 17 spelers tijdens de 11de competitiewedstrijd van kla- verjasclub de Kroon, donderdag avond in café de Kroon. 2. Kees Schot 5084 p 3. Marien Verkerke 5066 p 4. Wim v.d. Berge 4870 p 5. Coby Leijdekkers 4834 p. Oud- De leerlingen van de Sint Anthoni- usschool bereidden zich de afgelo pen weken samen met pastoor Wiertz en mevr. E. Geluk voor op het kerstfeest. Ze deden dat via het project 'Bij de adventskrans' van de onderwijstelevisie. Daarbij werd ingegaan op de symbolen van de adventskrans. Donderdag werd, samen met de ouders en verdere gezinsleden, het kerstfeest gevierd in De Vossenkuil. De leerlingen van de groepen 1 t/m 5 voerden de kerstmusical 'De vier lichten' op. Die gaat over twee jonge herders die een lam naar de kudde moeten brengen, maar het kwijt raken. Simon moet het gaan zoeken en krijgt daarvoor een lantaarn mee met vier lichten. Onderweg kwam hij een struikrover, een wolf en een bedelaar tegen, die hij ieder één van zijn lichten gaf. Simons licht werd daardoor alsmaar zwakker, maar uit eindelijk vond hij een stal met daar in zijn lam, maar ook een kindje dat in een kribbe lag. Toen Simon zijn laatste licht aan dat kindje gaf, vlamde het op in een feestelijke gloed. De groepen 6 t/m 8 hadden hun kerstgedachten over nieuws uit de krant (droevig nieuws) en toneel stukjes over duisternis en pesten, eenzaamheid en ouderdom en zwer vers. Ook stond er een kerstboom met alternatieve versiering zoals brood (eten), en huis (onderdak), kleding en nog meer dingen die wij heel gewoon vinden maar die een heleboel mensen niet hebben. Tot slot werd samen een kerstlied gezongen en was er koffie en limo nade met iets lekkers. Annaland De Sakofahal was zaterdagavond tot de laatste plaats bezet voor het kerst concert van de koninklijke fanfare Accelerando. Met eigen werken, samenzang en de inbreng van blok fluitleerlingen werd het een geva rieerd programma. Voor vier jonge dames en één jonge heer was het hun eerste kerstconcert bij Accele rando, vertelde voorzitter C. Vroeg- op. Christmas night, Drei königen, A Christmas suite en het grotere orkestwerk Free world fantasy klon ken voor de pauze, naast de samen zang van Nu sijt wellecome en Stille nacht, afgewisseld door de begin- nersgroep met drie blokfluitleerlin gen, die Jingle bells lieten horen. Accelerando begon het tweede deel met A morricone portrait, Peace, Ode an die freude en Klingende Weihnacht. Mirjam Goedegebuure blies in haar eentje o.l.v. haar lerares Corinne van Driel, drie kerstliedjes op blokfluit. De aanwezigen zongen over 'De herdertjes' en Gloria in excelcis Deo, waarna er nog een korte toegift volgde. Voorzitter Vroegop bedankte lady-speaker Elna Boom, die na twee jaar weer op haar post was omdat Carla West dorp inmiddels actief muzikante is geworden, alsmede dirigent Pierre van Broekhoven met bloemen. Bloemenman Ligtendag, die de zaal had aangekleed, ontving een opkik kert je. De hervormde vrouwenvereniging Wees een zegen en de mannenver- eniging Calvijn organiseerden don derdagavond in de Hoeksteen een kerstsamenkomst voor ouderen en alleenstaanden. Mevr. J.J.G. Fran sen, presidente van de vrouwenver eniging, verwelkomde vijftig belangstellenden. Ouderling C. Cor net verzorgde schriftlezing en gebed, terwijl pastoraal medewerker R.J. Oomen de medidatie verzorgde. Naar aanleiding van het thema 'Kom Heere Jezus' sprak hij over de voor zegging van de komst van de Mes sias in het Oude Testament, de geboorte van Jezus in het Nieuwe Testament, de wederkomst bij het eind der tijden en de komst van Christus in het hart van de gelovige mens. Na de pauze las de presidente het verhaal 'Onrustig is het hart.' Er werden nog enkele psalmen en kerstliederen gezongen, waarna de voorzitter van de mannenvereni- ging, dhr. H. Franssen, de bijeen komst besloot met gebed. Tevens sprak hij namens de organisatie een dankwoord. Alle aanwezigen kre gen een boekje of een kalendertje mee. Geboorten: Jeroen J. zv J.P.F. Wilke en B. Bollow; Demi J.D. dv A.P.J.J. Verhagen en J.M. Potter; Joey J.P. zv G.P.J. Clarijs en J.G.M. Augus tijn; Giovanni A.A.M. zv M.M.P. Baartmans en D.J.M. van Schilt; Fabian S.L. zv A.L.M. Nièpce en L.R.M. Teders; Rick zv A.A.J. van Loenhout en A.M.C. Kooien; Elisa beth H.M. dv C.G.M. Free en H.A.M. Musters; Jesse zv L.P. Bes- ters en G. Hiemstra; Lesley zv F.A.C. van den Berg en S.W.E. de Vos; Mariska dv A.B.T. de Jong en J. Kuipers; Daan zv M. Vieveen en D.M.H. Tonino; Belia dv A.J.J.M. Henning en C.P.A. Jongmans. Overlijden: Lena M. van Loenhout- van Osta (92); Maria S. de Hond- Wessels (92); Dimphina J. van Someren-Rens (74); Marik M. van Gurp-van Sittert (88); Mattheus van Someren (69); Johanna C. Schöu- tens-van Loon (69); Jacobus Min- heere (78); Engel ina J. van Schilt- Goverde (63). Huwelijken: Christiaan A.J.M. Schuurbiers (23) met Wilhelmina A.G. de Nijs (20); Arend J. Wensink (30) met Dorothea A.C.M. Luijster- burg (33). De opbrengst van verschillende gehouden collecten is als volgt. Nierstichting 1661,10 gulden; brandwondenstichting 1015,15 gul den; hartstichting 1851,30 gulden; Kon. Wilhelminafonds 2658 gul den; Pr. Beatrixfonds 1499,80 gul den; Leger des Heils 296,40 gulden (780 kg kleding); donateursactie plusbus 15.758 gulden. Op 1 oktober van dit jaar, de officië le teldatum, gingen er 42 kinderen meer naar de twintig Thoolse basis scholen dan een jaar geleden: 2691 tegenover 2649. Die groei kwam volledig voor rekening van het bij zonder onderwijs. Want dat telde 47 leerlingen meer, terwijl het open baar onderwijs er vijf minder had ten opzichte van een jaar eerder. Het aandeel van het bijzonder onderwijs is met 61,8% van het totale leerlin gental achttiende procent hoger dan in 1995. De verdeling: 1027 leerlin gen openbaar en 1664 bijzonder onderwijs. Zeven basisscholen zagen hun leer lingental teruglopen; in Oud-Vosse- meer was dat zelfs op alledrie de scholen het geval, zij het dat het om geringe aantallen gaat (totaal acht leerlingen). Ter Tolne in Tholen noteerde met 13 leerlingen de groot ste achteruitgang. Procentueel is de School met de Bijbel in Poortvliet het sterkst gegroeid: 14,7% of tien leerlingen. De grootste basisschool in de gemeente is de Eben Haëzer- school in Tholen met 284 leerlingen, de kleinste De Ark in Oud-Vosse- meer met 38 leerlingen. De aantallen van de overige achttien scholen zijn als volgt. Openbaar: Ter Tolne 174, De Eevliet 84, Oos- terscheldeschool 64, De Rieburch 225, De Schalm 87, De Casem- brootschool 198, Die Heenetrecht- school 102, De Luyster 93. Bijzon der: De Regenboog 234, De Kraal 97, Groen van Prinstererschool 137, Juliana van Stolbergschool 99, Rehobothschool 236, School met de Bijbel St.Annaland 189, Sint Antho- niusschool 77, Kon. Julianaschool 146, Het Kompas 49. Titelhouder Anné van Dijke uit St. Annaland is zaterdag in de Welleva- ete opnieuw Thools jeugdkampioen tafeltennis geworden. In drie sets bleef hij Matthijs Bruijnzeel de baas: 21-15, 22-24, 21-19. Smash voorzitter Kees Vroegop noemde de uitslag bij de prijsuitreiking toch enigszins verrassend omdat Van Dijke in de competitie minder pres teert dan Bruijnzeel en Peter Bazen, die derde werd. Hij versloeg met 17- 21, 21-15 en 21-18 Gabriël Gunter. Deze vier vormen het eerste junio renteam van de St. Annalandse tafeltennisvereniging, waarmee ze hun kwaliteiten bij de A-jeugd bevestigden. De 9-jarige Remco Vroegop uit St. Annaland kreeg de beker bij de B- junioren door de 13-jarige Peter van Dijke met 17-21, 21-16 en 21-14 te verslaan. Derde werd Tim Westerla- ken en vierde Anky Vroegop, allen uit St. Annaland. De hervormde gemengde zangver eniging Immanuël uit Tholen trad zaterdagavond voor het eerst op in de nieuwe koorkleding. Dat gebeur de tijdens de kerstzangdienst in de grote kerk aan het Kerkplein in Tho len. De nieuwe koorkleding bestaat uit crèmekleurige blouses op een donkergroene rok voor de dames, en eveneens crèmekleurige overhem den voor de heren maar met een donkergroene strik. Er werd al enige jaren door de koor leden over een nieuwe uniforme outfit gesproken. De in augustus ingestelde kledingcommissie (A. van der Sande, R. Everaers en A. Quist) zette er vaart achter. Er werd een enquête gehouden om de belangstelling te peilen en om na te gaan wat een en ander mocht gaan kosten. De dames waren bereid de rokken zelf te maken zodat de kos ten binnen de perken konden wor den gehouden. Met trots presenteer de Immanuël tijdens de jaarlijkse kerstsamenzang de nieuwe koorkle ding. Onder leiding van dirigent I. Riedijk zong Immanuël samen met het gereformeerd gemengd zang koor Canticum Stille Nacht en Weihnachts-Messe. Iedere twee weken beoordeelt een deskundige jury van Rabobank Nederland de antwoorden en de slagzinnen. Wie alle vragen goed heeft beantwoord en de meest ori ginele slagzin heeft bedacht, is de winnaar. In totaal zijn er zeven rondes. Het maximum terug te winnen bedrag is 5000 gulden per reisovereenkomst. De antwoorden op de vragen kunnen de deelne mers vinden in de nieuwste editie van de Leukste Vakantie Krant (nummer 1, jaargang 4). Deze krant is een uitgave van Rabo bank Reizen en verkrijgbaar aan de balie van de Rabobanken op Tholen. Hoe eerder iemand boekt, hoe meer kans hij of zij maakt om zijn reissom terug te winnen. Als iemand bijvoorbeeld begin janu ari zijn zomervakantie boekt, kan hij in alle zeven juryrondes mee dingen naar de hoofdprijs. De Rabobank wijst erop, dat vroeg boeken meer profijt geeft dan alleen extra kansen in de Reissom Retour Wedstrijd. Door vroeg te bespreken, heeft de klant meer mogelijkheden om kortin gen en voordelen te verkrijgen, zoals drie weken op vakantie voor de prijs van twee of logies/ontbijt betalen en halfpension genieten. Bovendien heeft iemand die eer der boekt dan anderen, vanzelf sprekend meer keuze in accom modaties en soorten vervoer. Afhankelijk van de reisorganisa tie, is gratis annuleren tot 1 maart 1997 mogelijk. De vroege beslisser krijgt tevens de mogelijkheid de reissom in termijnen te betalen. Iemand die echter op het laatste moment boekt, zal alles in één keer moeten afrekenen. Over de voorwaarden hiervan kan de reis adviseur van de Rabobank volop informatie geven. Met deze actie neemt Rabobank Reizen het voortouw om de last- minute-trend in de vakantiemarkt te doorbreken. Zij doet dat door enerzijds een spelelement te intro duceren via de Reissom Retour Wedstrijd en anderzijds door de potentiële reizigers te wijzen op de voordelen van het vroeg boeken. De laatste jaren boeken steeds meer vakantiegangers hun vakan tie op het allerlaatste moment. Dit heeft voor vakantiegangers het nadeel, dat ze minder keuze heb ben. Vooral de goedkopere accommodaties zijn dan al vol. Indien een groot aantal mensen op het laatste moment nog op vakan tie wil, zoals afgelopen jaar het geval was, zal een last-minute boe ker eerder 'gedwongen' zijn een duurdere reis te boeken dan hij aanvankelijk van plan was. De Rabobank vindt het belangrijk, de klant hierop te wijzen en doet dit met een speels tintje in de vorm van de Reissom Retour Wedstrijd. Rabobank Reizen is het grootste reisbureau van Nederland met 1200 reizenverkopende kantoren. Hier is een zeer uitgebreid assorti ment beschikbaar met een breed scala aan bestemmingen voor ieder vakantiebudget. (Advertentie I.M.) Popprijzen. De stichting Popmu ziek Zeeland heeft de bands The Juke Joints, Blöf, Polluted Inheri tance en Sure As Hell genomineerd voor de prijs voor de beste Zeeuwse band van 1996. Voor de beste cd komen in aanmerking: 'Picture This' van De Niro, 'Blijf Maar Hier' van In Geval van Noot, 'Soul Survivor' van Gorefest en '1,2,3,4,5, live' van The Juke Joints. Kans op de prijs voor de beste demo maken: "Preview' van Plan Bee, 'Change Your Ways' van Swiers Co., 'Wild Woman' van Mamilla Paradise en een titelloze demo van J.P. de Klerk. Op 28 december worden de winnaars gehuldigd in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Met zijn achtste titel van Thools kampioen tafeltennis heeft de 3-1- jarigc Christian van 't Hof uit St. Annaland definitief de wisselbeker in bezit gekregen. Hij kreeg deze bokaal namelijk voor de vijfde keer in zijn bezit. Vorig jaar voorkwam rivaal Johan Snoep dat nog met een 2-0 overwinning, maar de 37-jarige in Dordrecht woonachtige St. Anna- lander kwam er zaterdag in de Wel- levaete niet aan te pas. Hij maakte teveel fouten tegen de zeer geva rieerd spelende Van 't Hof, die met 18-21 en 16-21 zegevierde. Marco Saarloos uit St. Annaland werd der de door Ad Verhage uit Anna Jaco- bapolder met 21-9 en 21-17 te ver slaan. Bij de heren A werd Rafaël Fructuoso vijfde, 6. Adrie Aarnoud- se 7. jeugdkampioen Anné van Dij ke 8. David van Driel 9. Kees van Poortvliet. Johan Geluk uit Tholen won de titel bij de heren B, door Jos Bakker uit Poortvliet in drie sets te passeren: 21-19, 21-23, 21-13. Leen Guiljam uit St. Annaland werd derde door zijn dorpsgenoot Chris Hage met 21-15 en 21-13 te verslaan. 5. Mar cel Westdorp, St. Maartensdijk 6. Sander Westdorp Hzn. 7. Pieter de Boer 8. Anco van 't Hof 9. Vincent Fructuoso 10. Sander den Braber, St. Philipsland 11. Piet van Dijke 12. Sjako de Winter, Oud-Vosse- meer 13. Jan Jaap Bolier, Scherpe nisse 14. Jaco van Poortvliet, Scher penisse. De kerstweek zal de Thoolse volleybal lers goed smaken. Uitgezonderd de gemengde jeugd wonnen alle teams, heren 3 zelfs tweemaal. Het eerste herenteam van Intraco/AVC wist zelfs de koploper, Sibloco 2, te ver slaan. Het Bergse team is dit jaar ver sterkt met oud-AVC'er Pieter van 't Hof. Het liep in de eerste set moeiteloos naar een 11-2 voorsprong. Toen pas gingen de Tholenaren serieuzer spelen, maar voor setwinst was de achterstand te groot (11- 15). De rest van het duel was duidelijk voor AVC. Het blok kreeg vat op de aan vallers van Sibloco - Henk Noteboom hield Van 't Hof goed in bedwang - en in het achterveld pakten Nico Klippel en Ko Droogendijk meerdere moeilijke bal len waardoor in de rally's de punten naar de Thoolse ploeg gingen. Aanvallend groeiden Mark Seegers en Toine Buer naar grote hoogte, sterk aangespeeld door Lesley v.d. Meer. Ludwin Schouten had een lastige polsblessure, vervelend voor een spelverdeler. De setstanden 15- 6, 15-9, 15-6 spreken boekdelen. Een prima opsteker deze 3-1 overwinning. Heren 2 klopte SDC 3 met 3-0. Het steeds beter spelende reserveteam was zowel aanvallend als verdedigend heer en meester, wat resulteerde in de setstan den 15-2, 15-10, 15-1. Het jonge AVC 3 is een serieuze titel kandidaat en heeft met Sjaak Smeets de opgaande lijn goed te pakken. Het team boekte twee overwinningen: 3-0 tegen Voko 3 (15-7, 15-4, 15-8) en 3-1 tegen SBO 2 (15-11,7-15, 15-9, 15-10). AVC 4 (jongens)-Mikro Electro 3-0 (15- 6, 15-10, 15-6). Het eerste damesteam van de Thoolse volleybalclub boekte een fraaie 3-0 winst tegen Zuvo, waarvan eerder nog met 3-1 werd verloren. Maar dit keer waren de rollen omgedraaid. Al meteen in de eer ste set werden rake klappen uitgedeeld, waardoor de eerste punten binnen kwa men. Via een sterke service kwam Zuvo terug, maar Intraco/AVC herstelde zich met goed verdedigen. Spelverdeelster Ellen Boonman liet met gevarieerde set ups de aanvalsters Marjolein Leunis en Juliette Stoutjesdijk scoren (15-8). De tweede set verliep snel en vlekkeloos. Door een sterke service van Jackelien Eikelenboom kwam AVC op 11-0; met spannende rally's werd het, tot tevreden heid van trainer/coach Apton Timmer mans, een 15-0 overwinning. De derde en laatste set werd nog spannend. Zugo kwam sterk terug, maar door scorende aanvallen van Margo Damen en goed blokkeren van Diana Schoneveld wisten de Thoolsen ook deze set te winnen 15- 11Marianne v.d. Hout nam het spelver- delen in deze set prima over. Dames 2 gaat alleen aan de leiding na de 3-1 winst op naaste concurrent Rowi. De bezoekers wonnen alleen de eerste set (12-15, 15-10, 15-6, 15-5). AVC 5 (gemengd)-Gavok 1-3(11-15, 5- 15, 8-15, 15-13). fumS Voetbalvereniging Tholense Boys zit zonder voorzitter. Wegens privé- omstandigheden legt H.H. Draaijer zijn functie neer. Het bestuur slaag de er niet in om woensdagavond op de ledenvergadering een nieuwe voorzitter voor te dragen. Draaijer deed echter aan de leden een toezeg ging om als gewoon bestuurslid aan te blijven, tot het eind van het voet balseizoen. Secretaris P. van der Vlies wordt waarnemend-voorzitter. De vergadering in de kantine van sportpark De Bent werd matig bezocht. Slechts 23 van de 275 leden tellende voetbalvereniging waren aanwezig. Zij kregen van het bestuur te horen dat er een lichte verhoging zal komen van de contri butie. Tevens werd er een oproep gedaan om een cursus als scheids rechter te volgen, aangezien hier voor een groot tekort is. Op een regio-bijeenkomst van de KNVB in Haestinge te St.Maartensdijk werd het scheidsrechtersprobleem ook al nadrukkelijk onder de aandacht gebracht van de clubs. Voor de bestuursverkiezing waren er door de leden geen kandidaten ingediend, zodat J. Suijkerbuijk met algemene stem werd gekozen als opvolger van L. Ottevanger. Ook de periodiek aftredende bestuursleden: mevr. J. Schot-Aarnoudse en dhr. D. Bolier kregen het vertrouwen van de leden. Nadat twee jaar geleden het jeugd- plan in werking is getreden, werd op de vergadering het jeugdbestuur ingesteld. Het bestuur wordt gevormd door: Giel Verkamman (voorzitter), Ben Schot (secretaris), Joke v.d. Wielen (penningmeester), Kees Geuze en Kees de Lang. In het hoofdbestuur van Tholense Boys hebben zitting: Piet van der Vlies (waarnemend voorzitter/secretaris), Daniël Bolier (penningmeester), Jeanine Schot, Ben Schot, Sjaak Suijkerbuijk, Rinus van As, Henk van Boxhoom, Ad Leijdekker en Herman Draaijer (tijdelijk). Penningmeester Bolier presenteerde een sluitende begroting voor het sei zoen 1996/97 en gaf een financieel verslag over 1995/96. Ter controle van de administratie werd de kas- commissie in ere hersteld. Doordat op de vorige ledenvergadering nie mand zich bereid toonde om in deze commissie zitting te nemen waren er drie vacatures. Na persoonlijke benadering door het bestuur toonden Toon Baay, Rini Broeren en Janny Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 0166-603497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Advertentie I.M. Stokkers zich bereid om in de kas- commissie zitting te nemen. Bij de rondvraag werd geïnformeerd of het contract met hoofdtrainer René v.d. Boom wordt verlengd. Het bestuur kon hierover echter nog geen mededelingen doen, aangezien er nog een gesprek moet plaatsvin den. Ook is Tholense Boys nog in onderhandeling met de betaalde voetbalorganisatie NAC. Met de profclub uit Breda wil de Thoolse club een overeenkomst aangaan. Een delegatie van het hoofdbestuur en het jeugdbestuur is begin decem ber naar Breda geweest en heeft onderhandeld met een vertegen woordiger van de jeugdopleiding. Door een samenwerkingsvorm wil Tholense Boys talentvolle jeugdspe lers de mogelijkheid bieden om door te stromen naar het betaalde voetbal. Inmiddels is D-pupil Marien Hop mans al benaderd door NAC voor een proeftraining. PSV heeft interes se getoond voor de Thoolse jeugd speler Wilmer Kousemaker. Vierde klasse: DSE-Smerdiek scheids rechter niet opgekomen. Zesde kl.: Vosmeer-Ria afgelast. Derde kl. res.: Amemuiden 3- Thol.Boys 3 afgelast. Zesde kl. res.: Dosko 5-Vosmeer 3 afge last. Vriendschappelijk: WHS-Zwaluwe 2- 1, Stavenisse 2-Noad 2 2-3, Smerdiek 2- Brouwershaven 2 7-2. Marjolein Akkermans uit Sint-Annaland reed zeer succesvol op een concours in Bruinisse. Ze behaalde op haar pony Misty de eerste prijs in de L-dressuur. De jury gaf 162 punten, ruim voldoende voor een winstpunt. Een week eerder reed dezelfde combinatie eveneens een proef in Bru. Toen behaalde de Sint- Annalandse 157 punten. Suzanne Reinerman uit Oud-Vossemeer haalde in de M2-dressuur haar eerste winstpunt. Met Nomar behaalde ze in Bruinisse eveneens 162 punten. De week tevoren werd haar proef met tien punten minder beloond. Op een concours in Oude Tonge reed de Vossemeerse twee proeven. De eerste leverde 146 punten op en de tweede 145, wat voldoende was voor de eerste prijs. Mies Knop reed met lor eveneens in Bruinisse. Ze werd met 156 punten vier de en dat betekende haar eerste winst punt in de Ml-dressuur. Jp-N jtm Advertentie I.M. Aanbiedingen gelden t/m dinsdag 24 december a.s. 'Zolang de voorraad strekt. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 5