Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 december 1996 1 II II Aad S n a 1 a 1 Gert-Jan Vervolg familieberichten op pagina 6 i II 1 Zo gewoon en toch zo bijzonder, Zo alledaags, maar steeds weer een wonder Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje op 28 november 1996 Adriaan We noemen hem: Jurian Berry, Ineke en Anne de Graaf 4697 DB Sint-Annaland, december 1996 Huygensstraat 77, tel. 0166 - 653158 &V. Is: ::lll lili II De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon Jacob Johannes We noemen hem: Jarno Jan en Marja Elenbaas-Jasperse 4694 EM Scherpenisse, 2 december 1996 Scarpe-Eelaan 32 :|llilllilllllllllllllllllllllllll|lll::: Een heel groot wonder, een klein nieuw leven. Op 28 november 1996 hebben wij een dochter gekre gen. Robin Erwin en Annemarie Neele-van Bemden 4698 CR Oud-Vossemeer, november 1996 Kalisbuurt 30, tel. 0166-672547 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze I dochter Daphne Michelle We noemen haar: 28 november 1996 Daphne Casimir en Jacqueline Blokland 4691 LJ Tholen, december 1996 Meanderlaan 43 John en Karin Na 5 jaar samenwonen is het er van gekomen. Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk op vrijdag 6 december. Pa en Ma Jansen Jan en Ma Willemsen Siem en Marijke december 1996 1: 1971 1996 Hans en Nelly Weggemans A.s. dinsdag 10 december wilden we niet ongemerkt voorbij laten gaan, want dan zijn onze ouders 25 jaar getrouwd. Proficiat. Jordy en Jacqueline Ronnie en Carmen 4697 RV St. Annaland, december 1996 Ceciliaweg 10 - iwiintHfi 't I w Hans en Nelly hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk op 10 december a.s. Vader en moeder Vermaas w iii Stavenisse, december 1996 1971 1996 Op D.V. 14 december 1996 hopen onze geliefde ouders A. Kersbergen en G.R. Kersbergen-van Laar m hun 25-jarige echtvereniging te gedenken. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen. De kinderen Gelegenheid tot feliciteren op D.V. 20 december a.s. van 20.00-21.30 uur in Motel-Restaurant "De Wouwse I Tol", Bergsebaan 85 te Wouw. 4698 AB Oud-Vossemeer, november 1996 Patrijzenweg 9 In Disneyland hebben we een feestje gebouwd, want op 3 december waren Pa en Ma v.d. Hoek 25 jaar getrouwd. I Hartelijk gefeliciteerd. Daisy en Hilco 4695 EE St. Maartensdijk, december 1996 Bloemenlaan 5 Wij willen een ieder hartelijk dank zeggen voor de kaarten, wensen, giften, bloemen en belangstelling, bij ons 40-jarig huwelijksfeest. We waren er heel blij mee. Ook mede namens onze kinderen danken we eenieder hiervoor. J. Bout C.C. Bout-Aarnoudse 4691 CM Tholen, december 1996 l| Verbrandestraat 36 1956 6 december Izak en Corrie den Haan 1996 (O)pa en (O)ma van harte gefeliciteerd want jullie hebben het samen gepresteerd. Het is bijna niet te geloven maar toch waar, jullie zijn nu al 40 jaar een paar. We wensen jullie nog vele goede jaren, zodat de huwelijksboot nog lang kan varen. Marjo en Ben Kirsten, Lenneke, Ruud Wim en Carolien Cynthia Martin 4693 PN Poortvliet, december 1996 Nieuweweg 4 Vrijdag 6 december a.s. hopen onze ouders en opa en oma P.C. Oosdijk en J. Oosdijk-v. 't Hof hun 45-jarig huwelijksfeest te vieren. Hiermee willen we hen Van harte feliciteren. Gerrit Jannie en Frans Peter - Wilma José Rudi Addie en Rob Loedwin - Bianca Auke Dies en Nicky Inge Iris Pieter - Niek Dirk - Jan 4691 CC Tholen, december 1996 Hoogstraat 46 1996 1946 Op D.V. 12 december a.s. hopen onze geliefde ouders, opa en oma M.C. van der Slikke en J.J. van der Slikke-Heijboer hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat de Heere hen nog enige tijd voor elkaar en ons wil sparen is de wens van hun kinderen en kleinkinderen Corrie en Rinus van der Slikke Kees en Eline Martin en Corina Anco en Ellen Jan-Pieter Rianne Marco René Wie onze ouders hiermee wil feliciteren is van harte welkom vanaf 20.00 uur in 't Ouwe Raed'uus", Langestraat 16 te Poortvliet. 4693 EG Poortvliet, december 1996 Hogedorpstraat 2 1 m 9 December is de dag dat III: Jan Geuze i 65 worden mag. Gefeliciteerd van: 'yf; II Tholen, december 1996 1 Leon, hierop was je niet bedacht, en je had zeker niet verwacht. Dat je in de krant zou staan, maar deze kans liet ik niet voorbijgaan. Want vandaag, na ruim vier jaar, ben jij met je studie economie klaar. Vamiddag haal je de drs. titel binnen dus dan kan het feesten beginnen! Het ergste is voor jou een 3 en een 0 daarom sta jij nu Het is zo onbegrijpelijk, onze pijn zo onbeschrijfelijk. Door een ziekte konden zij niet blijven leven, moesten we hen aan God terug geven. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden en de geboorte van ons zoontje en dochtertje Joël 9-3-'96 Jessica 15-11-96 Edgar en Joke Amsler-Donken Austrasse 14, 5620 Bremgarten Zwitserland Jesaja 55:8 en 9 Want Mijn gedachten zijn niet uw gedachten en uw wegen zijn niet Mijn wegen, luidt het woord des Heeren. Want zoals de hemelen hoger zijn dan de aarde, zo zijn Mijn wegen hoger dan uw wegen en Mijn gedachten dan uw gedachten. Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Psalm 103:15 Met diepe verslagenheid geven wij u kennis dat, ten gevolge van een ernstig ongeval, onze innig geliefde zoon, broer, zwager, kleinkind en allerliefste vriend, in de volle kracht van zijn leven veel te vroeg van onze zijde is weggenomen. KEES MOERLAND in de jeugdige leeftijd van 18 jaar. "Sterke de Heere ons in dit zware verlies" Stavenisse: St. Philipsland: Stavenisse: Stavenisse: Poortvliet: J.A. Moerland M.N. Moerland-van Popering Diana en Mario Johan en Arjanne Matthias Angela opa Moerland oma en opa Van Popering Psalm 121:2 Onze hulp is van de Heere 4696 AX Stavenisse, 2 december 1996 Boswei 6 (sinds 15 november jl.) De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 7 december a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats, Pr Bernhardstraat te Stavenisse, voorafgegaan door een rouwdienst in het dorpshuis "De Stove", Voorstraat 42, aanvang 13.00 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis willen bijwonen wor den verzocht om 12.55 uur in "De Stove" aanwezig te zijn. Voor aanvang van de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in "De Stove" vanaf 12.15 uur. Gelijk het gras is ons kortstondig leven, Gelijk een bloem, die, op het veld verheven, Welsierlijk pronkt, maar kracht'loos is en teer; Wanneer de wind zich over 't land laat horen, Dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; Men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Psalm 103:8 Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op het alleronverwachts door een droevig ongeval van ons heeft weggenomen onze innig geliefde kleinzoon KEES MOERLAND op de jeugdige leeftijd van 18 jaar. Opa en Oma Van Popering-Goedegebuure 4697 ET St. Annaland, 2 december 1996 Molendijk 16 Door een noodlottig ongeval is plotseling van mij weg genomen mijn geliefde kleinzoon KEES MOERLAND C.L. Moerland Stavenisse, 2 december 1996 Wij hadden samen nog zoveel plannen. Onze mooie tijd met elkaar was veel te kort. Lieve KEES Ik zal je nooit vergeten. Angela Poortvliet, 2 december 1996 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve neef KEES MOERLAND in de leeftijd van 18 jaar. Hans en Conny van Popering Hans en Lennard Peter en Nicole van Popering Pascal René en Monique van Popering Pauline en Thomas Martin en Irma van Popering Karla en David Nijssen Linda, Jessica en Katinka Elma en Kees Bentschap-Knook Manuela en Claudia Janneke en Pieter van Prooyen Jan en Wendy Lydia en Hans van Herk Els en Johan Ligtendag Colinda en Jordi Anita en Rini Vermaas Monika en Michel Simone Hart en Bram-Kees Steendijk Jos en Coby van Popering Kirsten Coby en Gerard Hoogstad Joop van Popering en Trix Laanen Martin van Popering Marjan en Kees Smits Kevin en Nancy Ellen en Matthee Lobbezoo Remco Danny en Diana Klaasse Stavenisse, 2 december 1996 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen, dat door een droevig ongeval, op de jeugdige leeftijd van 18 jaar, van ons is weggenomen, onze lieve neef KEES MOERLAND We wensen Jaap, Tineke en de kinderen en Angela veel kracht om dit zware verlies te dragen. Han en Nel van Popering-Hendrikse Leen en Truida v.d. Repe-van Popering Tinus en Corrie Hart-van Popering Witte en Adri van Popering-Moerland Jaap en Joke van Popering-den Haan Kees en Nellie de Graaf-van Popering St. Annaland, 2 december 1996 Plotseling is van ons weggenomen onze geliefde neef en achterneef KEES MOERLAND Kees en Laura Amanda, Wim Rian en Corina André, Colinda Corina en John Come Lianne en Wim Audrey Jan Kees Stavenisse, 2 december 1996 Door een noodlottig ongeval is plotseling van ons weg genomen onze geliefde neef KEES MOERLAND Fam. Moerland Stavenisse, 2 december 1996 Er zijn geen woorden voor. Diep bedroefd zijn wij dat door een ernstig ongeval zo plotseling uit ons midden is weggenomen de vriend van onze dochter en zus KEES MOERLAND op de jeugdige leeftijd van 18 jaar. Theo en Diny v.d. Klooster John Angela Marcel Poortvliet, 2 december 1996 KEES Waarom nou jij? We zullen je missen. Wij wensen onze vriendin Angela en familie heel veel sterkte toe in dit zware verlies. Robert en Wendy Stavenisse, 2 december 1996 Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat plotse ling is overleden onze buurjongen KEES MOERLAND Wij wensen de familie en Angela veel sterkte toe met dit verlies. dhr. J.J. van Oeveren fam. J. van Haaften-Knulst fam. J. Westdorp-Reijngoudt fam. C. Vos-van Haaften Stavenisse, december 1996 Na een noodlottig ongeval is veel te vroeg van ons heen gegaan onze buurjongen KEES MOERLAND Wij wensen de familie en Angela veel sterkte toe bij dit verlies. W.M. Moerland A.M. Moerland-Muysson Bianca Dennis Stavenisse, december 1996 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van KEES MOERLAND We wensen zijn ouders, vriendin en overige familieleden veel sterkte in de komende tijd. Namens alle medewerkers van MultiSystems Engineering en MultiSystems b.v. Houten, 2 december 1996 Plotseling werd van ons weggenomen door een noodlot tig ongeval KEES MOERLAND Personeel Sahin Zaden Witte, Jos, Coby, Joop, Christa, Leo, Mariëlle, John St. Annaland, december 1996 Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het tra gisch overlijden van KEES MOERLAND Wij hebben hem leren waarderen als een fijne en pretti ge collega. Wij wensen zijn familie, vriendin en vrienden sterkte toe met dif verlies. Directie en medewerkers, K. Sahin, Zaden B.V. Alphen aan den Rijn, december 1996 Met grote verslagenheid namen wij kennis dat door een ongeval is overleden onze medewerker KEES MOERLAND Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden. Kees en Gré Izak Antoinette en Cor Anton Stavenisse, 2 december 1996 In verband met de begrafenis is cafetaria Stavenisse 's middag pas om 16.00 uur geopend. Door U, door U alleen, om 't eeuwig welbehagen Psalm 89 vers 8 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moedig gedra gen ziekbed, de Heere tot Zich heeft genomen, onze geliefde moeder MARIA BATENBURG in de leeftijd van 48 jaar Jan Niels Walter 4691 JE Tholen, 3 december 1996 Burgemeester van Vrijberghestraat 3 Geen bloemen Geen bezoek aan huis U bent in de gelegenheid de familie persoonlijk te con doleren op D.V. vrijdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in de Rehobothkerk van de Ger. Gem., Hoogaarsstraat 2 te Tholen. De begrafenis zal plaatvinden op D.V. zaterdag 7 decem ber om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Tholen, voorafgegaan door een rouwdienst in voornoem de Kerk. Aanvang rouwdienst 10.30 uur. Indien u de dienst wilt bijwonen vragen wij u tijdig aan wezig te zijn in de Kerk. Jesaja 60 vers 20 Tot onze droefheid delen wij u mede dat de HEERE na een ernstig ziekbed uit ons midden heeft weggenomen, mijn innig geliefde dochter, onze geliefde zus, schoon zus en tante MARIA BATENBURG geboren 28 juli 1948 overleden 3 december 1996 Oud-Beijerland: Oud-Beijerland: Oud-Beijerland: Oud-Beijerland: Oud-Beijerland: W. Batenburg-van Essen H. van Heinsberg-Batenburg A. van Heinsberg J. Batenburg M. Batenburg-Boekee A. Batenburg E. Batenburg-Kooijman F. Batenburg E. Batenburg-Vermeij neven en nichten Tholen, 3 december 1996 Maar wat klaag ik, HEER der heren? Mijn begeren Is voor U, in al mijn leed, Met mijn zuchten en mijn zorgen, Niet verborgen; Daar Gij alles ziet en weet. Psalm 38 vers 9 berijmd De Heere heeft, na een geduldig gedragen lijden, tot Zich genomen, onze tante RIET BATENBURG Wij wensen Jan, Niels en Walter God's onmisbare hulp in deze moeilijke weg. Albert en Joriene, Annemarije, Albert Ria en jan, Esther, Artjan, Thaline Lianna en Pieter Leo Leonard en Petra, Jan Gert-Jan Comé Adrie en Agnes, Lennart, Kevin Rianne en Johan Marnix Wilma Rene en Rianne Andre en Marleen Mariëtte en Koen, Elize Esther en Gerrit, Pieter Tholen, 3 december 1996 Na een ernstige ziekte heeft de Heere tot zich genomen, onze lieve vriendin en "tante Riet" RIET BATENBURG We wensen Jan, Niels en Walter veel sterkte met het ver lies van hun moeder. Jan,Iza Jako, Erik, Ronald en Jantien van Gorsel Tholen, december 1996 Nog treurende om het verlies van onze broer Nico, is heden op de dag des Heeren, na een geduldig gedragen lijden, van onze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man, broer, zwager en oom JAN KATSMAN echtgenoot van Johanna Bevelander in de leeftijd van 72 jaar en 8 maanden. Scherpenisse: J. Katsman-Bevelander Fam. Katsman A. Bevelander 4694 BS Scherpenisse, 1 december 1996 Wilhelminastraat 8 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 6 decem ber a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Molenstraat te Scherpenisse, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw "de Hoeksteen", Margrietlaan, aanvang 13.15 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis willen bijwonen wor den verzocht om 13.10 uur in "de Hoeksteen" aanwezig te zijn. Voor aanvang van de rouwdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen, na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere uit ons midden weggenomen, buurman JAN KATSMAN in de leeftijd van 72 jaar en 8 maanden Sterke de Heere bure Jo in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Jan en Tiny, Wilma, Johan en Anneke, Marina, Dirk, Gabie Scherpenisse, 1 december 1996 Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde buurman JAN KATSMAN De Heere sterke bure Jo en familie in dit verlies. fam. G. v.d. Werf-Koopman fam. M. Bolier-de Groen fam. P. Boekhout-v. Houdt fam. L.M. Andriesse-Jagt Scherpenisse, 1 december 1996 Het behaagde de Heere heden, onverwachts uit ons mid den weg te nemen, onze geliefde zeer zorgzame moeder en lieve oma CLASINA LENA POTAPPEL weduwe van Jan van Oeveren in de leeftijd van 79 jaar. Stavenisse: A.L. van Oeveren J.M. van Oeveren-Smits Jan L.A. van Oeveren C.M. van Oeveren-Boogert Ina en Johan Jan, Leen, Corrie, Jacco C.K. van Oeveren J.J. van Oeveren-Jongsma Sonja René C. van Oeveren S.M.A. van Oeveren-Anthonis Cindy Angelo 4696 BE Stavenisse, 30 november 1996 Bos 18 Geen bloemen De begrafenis zal heden, donderdag 5 december, plaats vinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Stavenisse, voorafgegaan door een rouwdienst in de kerk van de Oud Ger. Gemeente, aan vang 11.00 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis willen bijwonen wor den verzocht om 10.50 uur in de kerk aanwezig te zijn. Vriendelijk verzoek om in gepaste kleding de begrafenis bij te wonen. Oud-Vossemeer: Stavenisse:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 4