Paul Elstak stelt geduld van house-fans zwaar op de proef THOLENDERWIJS Omstreden concert in St. Annaland 'perfect' verlopen informatierubriek van de gemeente Thoien BOUWAANVRAGEN/ BOUWMELDINGEN SPREEKUUR B&W OPFRISCURSUS VOOR OUDERE AUTOMOBILISTEN VASTSTELLING DAGEN T.B.V. COLLECTIEVE FESTIVITEITEN in 1997 EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF WAT LIGT TER INZAGE? Donderdag 28 november 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT "Als je 900 jongeren een leuke avond bezorgt, dan ben je goed bezig. We zouden daarvoor complimenten moeten krijgen in plaats van kritiek" P.J. Moerland van de beheerscommissie van de Wellevaete staat vrijdagavond vierkant achter de unanieme keuze voor de d.j. na de kri tiek op het omstreden concert van Paul Elstak in St. Annaland. De bewaking is streng, want de beheerscom missie wil alles in goede banen leiden. Het zweet breekt pas weer uit, wanneer blijkt dat Elstak vertraagd is en naar mate het later wordt, staan de gezichten van de orga nisatoren op onweer. "We balen als een stier", zegt Moer land rond twaalven. Wanneer Elstak om twintig minuten over twaalf uit de auto stapt en als een wervelwind de zaal binnenrent, breekt het gejuich van de overgebleven fans los. DJ Paul, dj Paul, dj Paul, dj Paul! Hij treedt slechts een kleine drie kwartier op, want de beheerscom missie houdt zich strikt aan de vergunning van de burge meester: tot 1.00 uur. Erg fatsoenlijk Banger hart Nog in Gorkum Rode pet We spelen quitte INGEDIENDE BOUWPLANNEN/MELDINGEN VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN POSITIEVE BESLISSINGEN OP MELDINGEN Moerland staat samen met de beheerscommissie-leden J. van Poortvliet en J. Vroegop bij de ingang, die voor deze gelegenheid aan de achterkant van de Wellevaete is gemaakt. Met dranghekken en een toiletwagen wordt de route voor de bezoekers vanaf de Langeweg goed aangegeven. Voor ƒ1,50 kan men een jas in de garderobe afgeven en een bromfietshelm wordt voor I gulden bewaard. Om zeven uur stonden de eerste jongeren al te wachten, terwijl het programma pas om acht uur begon. "Leerlingen uit groep 8 van de basisschool leven er al maanden naar toe", vertelt Moer land. "Er is nooit zoiets in de buurt. Jaren geleden hebben we de Dolly Dots gehad met 450 bezoekers. Als we weer iets doen, dan moeten we het goed aanpakken, hebben we als beheerscommissie gezegd. Nadat wij Paul Elstak hadden vastgelegd, is zijn populariteit alleen maar gestegen. Wij hebben hem nog rede lijk goedkoop gehad, maar dit is absoluut geen houseparty!" Ambtenaar P. v.d. Vlies, die van gemeentezijde de beheerscommis sies begeleid, benadrukt dat ook. "Er wordt wel housemuziek gedraaid, maar house is een trend van tegen woordig zoals de beatmuziek in onze jeugd. De tegenstanders had den zich eerst zelf moeten overtui gen van het programma." Hij wordt om 22.18 uur op zijn wen ken bediend, want dan wagen G.D. Roeland (diaken van de Gerefor meerde Gemeente St. Annaland en statenlid) met de SGP-raadsleden K.A. Heijboer en A. Kersbergen zich in het hol van de leeuw. Ze zijn gespannen. Heijboer treedt op als woordvoerder, de anderen zwijgen. De drie worden door Moerland en Van der Vlies ontvangen en bege leid naar de tribune van de sportzaal, vanwaar ze de situatie in ogenschow nemen: 900 jongeren staan te luiste ren naar housemuziek van Skylight, die met lichteffecten en rook een discoshow verzorgt. Zeven minuten later vertrekken ze. "We hebben het waargenomen en hae het overgeko men is, daar hebben we het later nog wel eens over", laat raadslid Heijboer weten. "Hoe kun je zoiets organiseren in St. Annaland?", vroeg hij mij, vertelt Moerland. "Daarover verschillen we van mening", antwoordde ik, "maar we hebben niets te verbergen. Ze mogen alles bekijken. Onze maatre gelen waren perfect om alles in goe de banen te laten verlopen. We heb ben alle medewerking van politie en brandweer gehad. Er zijn veel klein tjes bij en die beschermen we van zelfsprekend. Ik ben zelf ook vader. Laatst wilde mijn dochter naar een concert van Michael Jackson, maar die liet ik niet alleen gaan. Ik ben mee geweest en je zag er veel vaders en moeders." Het overgrote deel van de bezoekers zit in de leeftijdsgroep van 12 tot 20 Paul Elstak zet zijn handtekening op het T-shirt van Chantal Bijl uit St. Maartensdijk, die samen met Ilse Bazen (links) deel uitmaakte van de 23 leden tellende bewakingsploeg. Een drietal meisjes op de schouders tijdens het optreden van de band van Paul Elstak in de Wellevaete. jaar. "Het gros is gebracht door de ouders en wordt ook weer opge haald", zegt Van der Vlies. "Behalve affiches op de scholengemeenschap 't Rijks in Bergen op Zoom is er bewust geen reclame gemaakt bui ten Tholen", vult Moerland aan. "We hebben het niet buiten het eiland gedaan, want dan weet je niet wat je binnenhaalt. De beheerscom missie was ook unaniem in de keuze voor dit programma. Er heeft nie mand nee gezegd en het is echt niet doorgedrukt." Moerland werd dins dagavond pas met bezwaren gecon fronteerd, toen mevr. Aarnoudse- Geluk van de werkgroep 'Naar hou se' hem belde over de plannen om vrijdagavond met een aantal vrijwil ligers bij de Wellevaete te staan om de bezoekers té waarschuwen voor de gevaren en de satanische teksten. "Wat vorm betreft, is het erg fat soenlijk verlopen", zegt Eline Aar- noudse, die van acht tot tien uur bij de Wellevaete aanwezig was. "Er was niet bijzonder veel overlast, want de bezoekers kwamen heel verspreid en het verliep rustig, maar qua inhoud zijn onze vermoedens bevestigd. We hoorden echt geen Zuiderzeeballades of liedjes van de Beatles, maar constant housemu ziek. En al waren de teksten buiten niet te verstaan, housemuziek is gemaakt om uit je dak te gaan en dat principe staat ons tegen. De beheers commissie vond wel dat het geen houseparty was, maar de bezoekers spraken steeds over een avondje housen. Qua inhoud zagen we wei nig verschil met de andere plaatsen waar we komen. Het publiek was wel veel jonger dan elders en ook fatsoenlijker. Gabbers waren er heel weinig en dat is heel hard volk. De meesten gingen een avondje uit en vonden het wel interessant om te gaan kijken. Ik heb ook niemand gezien die drugs gebruikte, maar in wezen gaat het ons om de housecul- tuur. Dat vinden wij verkeerd en daarover willen we de bezoekers laten nadenken. Men zoekt naar meer in het leven, maar met house muziek zit men dan op het verkeerde spoor." Tot rond twaalven waren er vrijwil ligers van 'Naar house' en de evan gelisatiecommissie van de Her vormde Gemeente bij de Wellevaete aanwezig. Later op de avond werd wel op beperkte schaal de aanwezig heid van xtc-pillen geconstateerd. Een enkeling bejegende de evange listen vloekend en agressief, maar veelal lukte het goed om in discussie te gaan. "Als we de folders uitge deeld hadden, werd de naam van God soms spottend achteraan geroe pen en dat is triest, maar gelukkig behoorde dat tot de uitzonderingen", aldus mevr. Aarnoudse. Moerland en Van der Vlies zeggen de door de werkgroep 'Naar house" bekritiseerde satanische teksten niet te hebben gehoord, evenmin als de door gemeentelijk beheerder W.C. Scherpenisse aangekondigde 'Klok van Arnemuiden.' "Ik zou wel dub bel loon moeten hebben met deze muziek", grapt brandweerman A. van Iwaarden, die samen met zijn collega A. v.d. Reest de brandveilig heid in het oog houdt. "Het is echt saai, allemaal hetzelfde", klagen twee in witte T-shirts - met daarop het portret van Paul Elstak - gesto ken bewaaksters tegen elkaar, na zo'n twee uur housemuziek aange hoord te hebben. Ze veren op en dei nen mee, wanneer na half elf de hit 'Banger hart' van Rob de Nijs de draaitafel opgaat. De bezoekers in de zaal zingen ook uit volle borst mee. Dat gebeurt even later ook met een nummer van Marco Borsato. De d.j. van Skylight probeert de stem ming er in te houden, want Paul Elstak is nog niet gearriveerd en de bezoekers moeten tevreden gehou den worden. Dat lukt om elf uur nog prima. De bar, achterin de sportzaal, doet goede zaken, want het is warm en dorstig. Sommigen happen af en toe frisse lucht, maar het is bitter koud buiten, hoewel de jongeren daar weinig last van hebben gezien de zomertruitjes waarin meisjes zich buiten wagen. De vijf EHBO'ers, die in een kleed ruimte van de sportzaal paraat zijn, hebben nauwelijks wat te doen. "Eén misselijke bezoeker, een twee de die het in de broek gedaan had en een derde die aan zijn knie gekwetst werd, maar later weer vrolijk danste. Voor ons was het rustig", meldde EHBO-bestuurslid De Bruin. Een jongen die zogenaamd voor de grap bij zijn vriend een kopstoot uit deelt, wordt onmiddelijk door Mar co v.d. Wielen, het hoofd van de 23 leden tellende bewakingsploeg, de toegang tot de Wellevaete ontzegd. Via een mobiele telefoon zoeken de twee medewerkers van het boe kingskantoor Mc Donald music pro ductions uit Hoogerheide contact met Paul Elstak, die rond elf uur nog in de auto bij Gorkum blijkt te zit ten. Hij heeft in Hilversum meege daan aan een opname voor een tele visieprogramma van Veronica, waarbij hij een onderscheiding ont ving voor de beste Nederlandse d.j. De zaal juicht wanneer dat nieuws bekend wordt gemaakt, maar de beheerscommissie wordt kriebelig, want volgens het contract moet Elstak om half elf met zijn optreden beginnen, dat tot twaalf uur zou duren. En dan kan hij pas arriveren wanneer hij nog in Gorkum zit. Ze kunnen nog kiezen: blijf maar weg, dan krijgt de beheerscommissie geld terug, of kom alsnog. Tot het laatste wordt besloten, maar de kortste rou te weet Elstak niet te vinden. Er komen meldingen van Oud-Beijer- land en Willemstad. Kennelijk is de chauffeur van Elstak het spoor bijs ter. Een aantal bezoekers windt zich op, onder wie Eline Pleune, die door een bewaker naar de EHBO-post wordt begeleid om even tot bedaren te komen. Ze vindt het 'geen stijl.' "Kinderen van 12 en 13 jaar die van af acht uur op Paul Elstak wachten, moeten straks om twaalf uur naar huis, terwijl ze wel 15 gulden betaald hebben. Dat is toch belache lijk! Mensen met geld denken dat ze alles kunnen maken door veel te laat op te treden." De medewerkers van Skylight probe ren de bezoekers zoet te houden met een Griekse sirtaki en een soort wals je, want het wachten duurt wel erg lang. Tegen twaalven verschijnen diverse auto's in de Langeweg. Vaders komen hun kinderen ophalen. Aan de voorkant van de Wellevaete wandelen moeders binnen op hun kroost mee naar huis te nemen, maar ze willen nog wachten op Elstak. "Hij is bij Poortvliet", schreeuwt bewaker Kees v.d. Wielen om zestien minuten over twaalf. Bij de ingang stelt zich een rij op van bewakers en EHBO'ers. Moerland gaat naar bui ten om de auto met artiesten via de mobiele telefoon direct de Wellevae te in te praten en om twintig minuten over twaalf is het eindelijk zover. DJ Paul stormt het podium op, gevolgd door Rapper Mc Forz en de in lichte bontjassen gehulde zangeres en twee danseressen. Rapper Mc Forz blijkt de druktemaker. Hij zingt, samen met de mollige, hoogblonde zangeres. Paul Elstak zit op de achtergrond achter de toetsen, vlak onder de twee grote decors met een beer erop. De armen van het jeugdige publiek voor aan gaan omhoog. 'We want more' klinkt het uit honderden kelen en de top 40 hits Life's like a dance, Love U more en Rave on, volgen. De fans zingen mee. Ze kennen het repertoi re. Rapper Mc Forz houdt de micro foon voor een jongen met een rode pet en laat hem zingen en vervolgens pakt hij de pet om er zelf de show mee te stelen. De drie kwartier vliegen om. De finale breekt aan. Rapper Mc Forz neemt een aanloop en laat zich op het publiek vallen. De boomlange lijfwacht van Paul Elstak komt uit voorzorg Rapper Mc Forz het podi um op helpen. De beheerscommis sie deelt bloemen uit aan de arties ten. "Het is allemaal goed verlopen, maar een beetje kort", zegt beheers commissie-woordvoerder Moer land. "Voor de jeugd was het sneu dat het zo laat geworden is. Elstak wilde nog wel doorgaan, want hij zou anderhalf uur optreden, maar we staan toch al zo in de schijnwerpers, dus houden we ons aan 1.00 uur stoppen." Van der Vlies maakt de balans op. "We spelen quitte", zegt hij, zonder in te willen gaan op de werkelijke kosten van het evene ment. "Elke beheerscommissie krijgt jaarlijks 2650 gulden subsidie van de gemeente en dat bedrag mag twee jaar gespaard worden." De vrij willigers van de bewaking hebben zich ondertussen bij de kleedkamer van Paul Elstak opgesteld, in afwachting van een handtekening op zijn foto of op de achterkant van het witte T-shirt. De kaal geschoren, rij kelijk van goudkleurige sieraden voorziene artiest, is royaal met zijn viltstift. Ietwat verlegen glimla chend vervult hij de plichten die bij het ster-zijn horen. Hij treedt overal op, in grote steden als Antwerpen en in kleine dorpen als St. Annaland. "Het maakt mij niet uit, als het maar gezellig is, maar ik ben aan het afbouwen. Over een paar maanden sta ik niet meer op het podium. Dan houd ik me alleen bezig met produ ceren, want ik kan niet zingen of rappen. Ik maak de muziek, die in St. Annaland omstreden was, heb ik gehoord. Maar dit was meer top 40 werk, niet zo keihard als een week eerder in Antwerpen", aldus Paul Elstak. Gemeentelijk beheerder W.C. Scherpenisse van de Welleva ete dringt aan op een groepsfoto met de bewakingsploeg en dan kan het opruimen van de sportzaal begin nen, want zaterdagochtend wil tafel tennisvereniging Smash weer op de vloer en 's middags komt Sinter klaas. Het house-repertoire van Paul Elstak, bekend van de top 40 hits, werd uit volle borst meegezongen. Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-668200/Telefax: 0166-663553 - Een melding van mevr. P.P. Wielaard-Wesdorp, voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Boswei 40 te Stavenisse; - Een bouwaanvraag van Chr. Vissers, voor het bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Langeweg 61 te Scherpenisse; - Een melding van K. van Dijke, voor het bouwen van een berging op het perceel Tienhoven 56 te Sint-Annaland; - Een bouwaanvraag van F.G.M. van der Zande, voor het plaatsen van een tuin huisje op het perceel Bos 24 te Stavenisse; - Een bouwaanvraag van A.Th. Bakker, voor het bouwen van een serre op het per ceel Molenweg 25 te Oud-Vossemeer; - Een bouwaanvraag van mw. J. Montfrooij, voor het bouwen van twee duiven hokken op het perceel Molenstraat 32 te Poortvliet; - Een bouwaanvraag van J. van Vliet, voor het uitbreiden van de woning op het perceel Javadijk 30 te Sint-Annaland; - Een vergunning verleend aan C. Tichem en J. Roggeveen, voor het bouwen van 2 woningen met garage op het perceel Boserf 7 en 9 te Sint Philipsland, verzon den 18 november 1996; - Een mededeling akkoord aan W.A.Th, van Roy, voor het bouwen van een schuurtje/tuinhuisje op het perceel Geertruidaweg 2 te Scherpenisse (Recr.ter- rein De Pluimpot), verzonden 18 november 1996; - Een mededeling akkoord aan P. Reid, voor het bouwen van een hobbykas op het perceel Suzannaweg 30 te Sint-Annaland, verzonden 18 november 1996; - Een mededeling akkoord aan C. Tichem, voor het bouwen van een berging op het perceel Boserf 9 te Sint Philipsland, verzonden 18 november 1996; Volgens de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan een belanghebbende tegen een verleende vergunning en/of een positieve bouwmelding bezwaar maken. Het bezwaar moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvrager/melder, schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid om bezwaar te maken kunt u contact opnemen met het gemeentehuis, telefoon (0166) 668244. Sint-Maartensdijk, 28 november 1996. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 2 december 1996 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreekuur van 11.00-12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wethouders ing. J. van der Jagt, I.C. Moerland en ing. J. Versluijs. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spreken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon (0166) 668330. Voor automobilisten van 55 jaar en ouder, die hun vaardigheden achter het stuur willen testen, wordt op dinsdag 25 februari 1997 een rijvaardigheidscursus gehouden. Deze één dag duren de cursus vindt plaats in het gemeenschapscentrum "de Welle vaete" in Sint-Annaland en wel van 9.00-16.00 uur. De cursus bestaat uit verkeerstheorie om de kennis op te poet sen, een ogentest, een onderdeel genaamd "veilig bewegen in het verkeer", terwijl tot slot een rijvaardigheidsrit wordt afgeno men. Door mee te doen kunt u uw rijgedrag en uw verkeerskennis in een ontspannen sfeer toetsen. De deelnemers gebruiken tijdens de rijvaardigheidsrit hun eigen auto. Een ervaren rij-instructeur gaat na een kennismakingsgesprek drie kwartier met de deelne mer de weg op. Het betreft hier geen examen. Meedoen heeft dus geen concequentie voor het rijbewijs. Na de rit zal de instructeur vrijblijvende adviezen geven. Deelnemers betalen 30,- per persoon, inclusief lunch en een paar consumpties. De cursus wordt georganiseerd door de gemeente Tholen in nauwe samenwerking met Veilig Verkeer Nederland (VVN), de Stichting Welzijn voor Ouderen, de ANWB, de BOVAG, lokale rij- instructeurs, de Zeeuwse Sportraad en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid. Aanmelden Belangstellenden kunnen zich vóór 31 december 1996 aanmel den bij de heer de Wit (VVN), tel. (0166-662801) of bij de Stichting Welzijn voor Ouderen, Dr. Tazelaarstraat 1, 4695 BP Sint-Maar tensdijk, tel. (0166) 662293. De burgemeester van Tholen maakt bekend dat hij op basis van het bepaalde in artikel 4.1.2. van de Algemene plaatselijke veror dening heeft besloten voor 1997 de volgende dagen aan te wij zen als dagen, ten behoeve van de viering van collectieve festivi teiten, waarop de voorschriften 2.1 tot en met 2.6 uit bijlage I bij het Besluit horecabedrijven milieubeheer niet gelden: Voor 1997 aan te wijzen Nog te benutten dagen voor collectieve dagen voor inciden- festiviteiten Kern: Tholen: Poortvliet: Scherpenisse: Sint-Maartensdijk: Stavenisse: Sint-Annaland Oud-Vossemeer Sint Philipsland tele festiviteiten 30 april 9 braderie/kermis (vrijdag en zaterdag) 30 april 10 zomermarkt 30 april 10 zomermarkt 30 april 9 zomerfeesten/kermis (zaterdag) braderie 30 april 10 braderie 30 april 10 braderie 30 april 9 kermis (zaterdag) braderie 30 april 10 braderie Het voorgaande houdt in dat de horecabedrijven op de aange wezen dagen niet gebonden zijn aan de geluidsnormen die vol gens het Besluit horecabedrijven milieubeheer gelden. Er mag dan ten opzichte van de normaal maximaal toegestane niveaus meer geluid geproduceerd worden. Hierbij dient overigens voor komen te worden dat excessieve hinder voor de omgeving ont staat. Naast de aangewezen dagen voor de viering van collectie ve festiviteiten kan de burgemeester per horecabedrijf een aan tal dagen aanwijzen ten behoeve van de viering van zogenaam de incidentele festiviteiten. Sint-Maartensdijk, 28 november 1996 De burgemeester van Tholen. Voornemen tot het afgeven van een aanlegvergunning voor een wandelroute in het natuurgebied van De Heen-West De stichting Het Zeeuwse Landschap wenst in het natuurgebied De Slikken van de Heen-West voor het algemeen gebruik een wandelroute (lengte 2,9 km.) aan te leggen. Het aanleggen van een wandelroute past binnen de bestemming van het bestemmingsplan "Buitengebied" (Sint Philipsland). Om medewerking te verlenen aan deze aanvraag is ingevolge artikel 17 van voornoemd bestemmingsplan een aanlegvergunning noodzakelijk. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 46, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toe stemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, een aanleg vergunning te verlenen voor dit plan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om van 29 november 1996 tot en met 26 december 1996 schriftelijk zijn/haar zienswijze naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Tho len, Markt 1-5, (4695 CE) Sint-Maartensdijk. De tekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maar tensdijk, Afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling (kamer 16), ter inzage. Sint-Maartensdijk, 28 november 1996 Burgemeester en wethouders van Tholen. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan Er zijn bouwplannen ingediend door: - de heer C.D.C. Wolvekamp, Boomdijk 2 te Tholen, voor het uitbreiden van een woning op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie P, nummer 357, plaatselijk gemerkt Boomdijk 2 te Tholen; - de heer A. Bouman, Paasdijkweg 33 te Poortvliet, voor het bouwen van een bedrijfswoning met garage op een perceel kadastraal bekend Poort vliet, sectie M, nummer 495, plaatselijk gemerkt Paasdijkweg te Poortvliet; - de heer J. Mosselman, Bierensstraat 51 te Sint-Annaland, voor het ver bouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend Sint-Annaland, sectie G, nummer 1443, plaatselijk gemerkt Bierensstraat 51 te Sint-Anna land. Bovengenoemde bouwplannen zijn niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tho len zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, medewerking te verlenen aan deze plannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om van 29 november 1996 tot en met 12 december 1996 schriftelijk bedenkingen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De tekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint- Maartensdijk, Afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 28 november 1996 De burgemeester van Tholen. Bouwen in een beschermd stadsgezicht Er is een bouwaanvraag ingediend door de heer R.B.C. Bouman, Dalemse- straat 26 te Tholen, voor het verbouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie R, nummer 587 plaatselijk gemerkt Dalem- sestraat 26 te Tholen. Het bouwplan heeft betrekking op een perceel dat is gelegen in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monumentenwet 1988. Burge meester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van arti kel 51, lid 3, van de Woningwet vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om van 29 november 1996 tot en met 26 december 1996 naar keuze schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren te brengen bij burgemeester en wethou ders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, Afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 28 november 1996 Burgemeester en wethouders van Tholen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 5