Brooddeeg, suikerwerk, kaarten, kant en glaswerk op hobbybeurs St. Philipslandse wint reis Onderzoek provincie naar een milieutoets Onze Top 10 van deze week. f-'ixs ,vX.99 3.98 6.95 1.49 1.99 9.98 12.50 13.90 2.99 4.99 3.29 4.99 1.59 Albert Heijn Tholen en St. Philipsland Plaatselijk nieuws Tëlfeens 'Eine kleine Nachtmusik' Automatische incasso van gemeentelijke belastingen in acht keer Emergo treft tien keer doel O O Toppers van de week: Aantal exposanten laat het afweten in 't Ouwe Raed'uus 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Donderdag 21 november 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Winkelweek Ruiling Wilhelminastraat Poortvliet Vlaamse kermis is succes Bureaustoelen de Eevliet Eevliet naar Maagd J. Niemantsverdriet kampioen bij Tolrust Sint- Philipsland Aankomst sint Winkelactie Twee huizen Boserf Unicefkaarten Speelplein Het Kompas vernieuwd Opbrengst verkoping enorm Hulp Roemenië Plattelandsvrouwen bij de bakker Gaat u maar rustig slapen. Wij verhuizen uw meubelen als eieren. flakkee verhuizingen b.v. jfT ^VF De publieke belangstelling stemde zaterdagmiddag in Poortvliet tot tevredenheid, maar de opkomst van de exposanten voor de kerst-hobbymarkt in 't Ouwe Raed'uus viel tegen. Van de achttien die zouden mee doen, kwamen er maar elf opdagen. "Eén belde er vrij dagavond af, de andere zes hebben niets van zich laten horen", vertelt M.L. Quist van de beheerscommissie. Glasgraveur Uw partner voor uw huwelijksdag VOOR BRUID, BRUIDEGOM, BRUIDSMEISJES EN BRUIDSJONKERS Grote internationale bruidsmodeshow op 8 januari 1997 in de Stoelemat te Bergen op Zoom Kaarten nu verkrijgbaar Natuurvriendelijke oever langs de Kruijtenburgsedijk Bij vestiging intensieve veehouderijen In Zeeland gaat een onderzoek plaatsvinden naar de ammoniakruimte. Ook de juridische mogelijkheden van een milieutoets bij vergunningaanvragen voor nieuwe intensieve veehouderijen worden onder de loep geno men. Het project van de provincie en de gemeente Hulst moet instrumenten opleveren voor het te voeren beleid. Voorwaarden Korfbal Donderdag, vrijdag en zaterdag: Roomboteramandelstaaf Zaterdag: Schuimtaartje Winkeliersvereniging Samen Sterk houdt vanaf vandaag t/m 5 decem ber de jaarlijkse winkelweek, waar aan tien middenstanders meedoen. Bij besteding van vijf gulden krijgt de klant een bon, waarop aan de bin nenkant meteen te zien is of een prijs is gewonnen. Er zijn bedragen te winnen van 5, 10 of 25 gulden. Of een reischeque ter waarde van 100 gulden. In totaal zijn circa 200 prij zen beschikbaar. Met gesloten beurzen ruilen dhr. C.M. Goedegebuure en de gemeente grond in de Wilhelminastraat. De gemeente draagt 35 m2 over en Goe degebuure 22 m2. De partijen dragen wel ieder de helft van de notariskos- ten. De vlaamse kermis die Goedege buure administraties organiseerde wegens het tienjarig bestaan en de naamsverandering van de bank, is een succes geworden. Vanaf de ope ning om twee uur stormde de jeugd op de spelen in 't Ouwe Raed'uus af. Net als op t.v. kon er gespeeld wor den met de grote spiraal en een twee meter hoge toren van Pisa die alleen bleef staan als men de poppetjes op de juiste plaats zette. Ook konden de kinderen een eigen button maken; een zelfgemaakte tekening werd dan overgedrukt op een button. Ook het omgooien van clownskoppen bleek een groot succes. De ouders zullen 's avonds niet veel eten aan de kinde ren zijn kwijtgeraakt, want ze kon den gratis suikerspinnen krijgen. Sommigen maakten daar wel erg gretig gebruik van. Tussen alle spel letjes door vermaakte Leo Troost de jeugd met een kinderquiz en werd er gegoocheld. Toen om vijf uur werd aangekondigd dat het afgelopen was, vroegen de kinderen of er niet elke week zo'n middag georgani seerd kon worden. Wat aangeeft dat iedereen tevreden was. De Eevliet mag de uit 1963 dateren de vier bureaustoelen van b. en w. vervangen. Directeur J.H. Kers kan zich verenigen met de keuze van het college, waarbij bij de firma Galva- nitas voor 2335,30, inclusief btw, nieuwe stoelen zijn besteld. Daar mee wordt ruim beneden de normen gebleven, want een stoel mag tussen de 750 en 1000 gulden kosten, zo heeft het college eerder bepaald. De kosten worden gedekt uit de stelpost andere voorzieningen, waarvoor de Eevliet 7000 gulden had gereser veerd. Met aftrek van de 2335 gul den blijft er nog 4675 gulden over. De groepen vijf tot en met acht van de openbare basisschool De Eevliet zijn maandagmiddag naar een theatervoorstelling in stadsschouw burg De Maagd in Bergen op Zoom geweest. Het stuk werd gespeeld door theater de Verbeelding. Het verhaal speelt zich af op een eiland: het nachteiland. Op hun lange wereldreis komen de toeristen Wen dy, John en Michael er rondkijken. De drie reizigers nemen deel aan de avonturen van de zeeroverkapitein Haak, Tinkel (die de videocamera bedient) en Peter (Pan). Ook met de roodhuiden krijgen ze te maken. De drie spelers van de Verbeelding maken er met hun poppen een spek takel van en de gebeurtenissen vol gen elkaar in hoog tempo op. Na een uur gingen de lichten in de za'al weer aan en de leerlingen van De Eevliet keerden voldaan naar huis terug. Vrijdagavond werden in café Tol rust de prijzen uitgereikt voor het kampioenschap van de gelijknamige biljartvereniging. J. Niemantsver driet won de onderlinge competitie met 204,79 punten. T. Demming volgde op een pomeranslengte met 203,47 punten. De verdere uitslag was: 3 W. Bijl; 4 G. de Jonge; 5 J.K. Elenbaas; 6 C. Nagelkerke; 7 A. Burgers; 8 R. Lisseveld; 9 L. Bijl; 10 A. Schot; 11 C. Bal; 12 G. Klein- veld. C. Bal won, net als vorig sei zoen, de poedelprijs. De leden, en aanhang, genoten van een warm en koud buffet, vergezeld van een glaasje wijn. Na de maaltijd gingen de dames 'op de panne' biljarten waarbij Thea Demming het hoogste scoorde, gevolgd door Anja Nagel kerke en Neel Burgers. Ook moes ten de dames raden naar de gemid delde leeftijd van de clubleden. Deze bedroeg 49,5 jaar. Mevr. Bur gers zat daar het dichtste bij met 51 jaar. De uitslagen van de laatst gespeelde wedstrijd waren: J. Nie- mantsverdriet-R. Lisseveld 9,71-12; A. Burgers-C. Bal 8,51-12; G. de Jonge-A. Schot 8,95-12; C. Nagel- kerke-R. Lisseveld 12-9,14; W. Bijl-J. Niemantsverdriet 8,31-12. De kortste partij was voor A. Schot en J. Niemantsverdriet speelde het hoogste gemiddelde en behaalde samen met W. Bijl de hoogste serie van twaalf punten. Zaterdagmiddag om twee uur arri veert sinterklaas met zijn gevolg in de haven. Begeleid door Concordia gaat het gezelschap vervolgens naar De Wimpel. Daar zal de sint prijsjes uitreiken aan de vijf winnaars van de tekenwedstrijd. Ook speelt Concor dia nog. De jeugd is welkom deze middag en krijgt bij het naar huis gaan een snoepzak. Vandaag begint de winkelactie van de middenstandsvereniging. Tot en met 5 december geven de deelne mende winkeliers bij elke bestede vijf gulden een zegel. Daarvan moe ten er 15 op een kaart geplakt wor den, die in de bus gestopt kan wor den bij drogisterij Jansen. Drie keer worden prijzen verloot. Op 26 november en 2 december zijn dat steeds 25 kleinere prijzen. Op 6 december trekt notaris Schot de hoofdprijzen in de Druiventros. Dat zijn waardebonnen van 500 en twee keer 100 gulden, zes keer 50 en zes keer 25 gulden. Dhr. C. Tichem en dhr. J. Rogge veen uit Zoetermeer hebben van de gemeente elk 250 m2 grond a 132,50 - exclusief omzetbelasting - gekocht voor de bouw van een halfvrijstaande woning aan het Bos erf. Wenskaarten en cadeauartikelen van Unicef zijn weer verkrijgbaar bij mevr. E. van der Vlies, Wilhelmi nastraat 30. De opbrengst komt ten goede aan het werk van Unicef. Morgen en zaterdag is er bij Albert Heijn ook een stand ingericht waar de artikelen te koop zijn. Zaterdag was het een drukte van belang op het speelplein van de kleuters van christelijke basisschool Het Kompas te Anna Jacobapolder. Een groot gedeelte van de onder grond van het plein moest veranderd worden. Onder ondermeer de wip, de schommel en het klimrek lag gras. Na hevige regen waren deze speeltuigen niet meer te gebruiken omdat er grote plassen onder lagen. Daarnaast was de ondergrond te hard als de kinderen eens kwamen te vallen. Het schoolbestuur, het perso neel en de ouders besloten dat er iets moest veranderen. Ze pakten het zelf aan en groeven eerst de grond uit, legden bielzen weg, stortten zand en bovenop kwam een laag boomschorssnippers. Dankzij de vele helpende handen werd het kar wei in één dag geklaard. De kleuters kunnen nu weer ongehinderd spe len. De verkoping ten bate van de stich ting Adullam en de Mbuma-zending had dit jaar een erg grote opbrengst van 10.000 gulden. Vorig jaar was dit nog 9100 gulden. Kerst-, nieuwjaars- en wenskaarten zijn ook dit jaar weer te koop bij mevr. R. v.d. Reest Hengelosestraat 6 en mevr. D. van Duren Volkerak- straat 1. Actie Hulp Roemenië houdt woens dagmiddag een verkoping van twee tot vijf uur in het verenigingsge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeente. Er wordt Roemeens glas, porselein en kinderspeelgoed ver kocht ten bate van de aanleg van verwarming in bejaardentehuis Filadelfia in het Roemeense Salard. De plattelandsvrouwen brachten dinsdagmorgen een bezoek aan bak kerij Van der Est. Om half tien was het daarom een drukte van belang in het gebouw aan de Industrieweg. De dames kregen eerst een rondleiding waarbij het reilen en zeilen van een moderne broodfabriek werd uitge legd. Allerlei zaken kwamen aan de orde zoals de opslag van grondstof fen, het verwerken ervan en de dis tributie van het eindproduct. Ver volgens mochten de dames zelf aan de slag met het maken van bolussen en roombroodjes. Dat gaf heel wat hilariteit, gezien de prestaties van de aanwezigen. De volgende bijeen komst van de plattelandsvrouwen is een gezinsavond die op 29 novem ber wordt gehouden, samen met de vereniging Agrarisch Belang. N./ERKENDE Middelhamis Hellevoetsluis Zierikzee Oud-Beijertand VERHUIZERS Tel. 0187^482188 Tel. 0181-320016 Tel. 0111-413163 Tel. 0186-613624 Advertentie I.M. Jolanda van Zetten verwarmt een kaart boven een broodrooster, terwijl mevrouw De Wit uit Sint-Maartensdijk materialen laat zien aan een bezoeker van de kerst-hobbymarkt. De zaal in het Poortvlietse dorpshuis is door het afhaken van een aantal hobbyisten niet erg gevuld. In het midden staan lege tafels in een vier kant. Aan één kant zit Carin v.d. Kleijn uit Sint-Maartensdijk met haar suikerwerk. De andere expo santen zijn rondom langs de muren opgesteld. Voor het podium zit Riek van Driel uit Oud-Vossemeer. Zij maakt sierartikelen van fimo-klei en brooddeeg. Van de gekleurde klei zijn hele fijne dingen te maken, ver telt ze. Die worden in de oven gebakken en daarna gevernist. Brooddeeg levert grovere versierin gen op. Ook met droogbloemen maakt mevrouw Van Driel fraaie bloemstukjes. Diversiteit is er volop voor de bezoekers. Van kantklossen tot kerstballen, kaarsen met decoraties van gekleurd papier en kerstkaarten toe. Maar ook modellen van boeren wagens en vissersschepen. Jolanda van Zetten uit Tholcn houdt een stuk papier boven een broodrooster. Het is een kaart waarop ze met een inkt- stempel een illustratie heeft aange bracht. Daaroverheen is goudkleurig poeder gestrooid. Door dat te verhit ten, wordt het poeder dikker en komt de figuur beter uit de verf. Mieke Schot uit Tholen heeft twee schilderijen meegebracht, maar ver der allemaal glaswerk. Ze graveert al zo'n 25 jaar glas, is zelfs lid van de selecte Kring van glasgraveurs. "Als gevolg van een ziekte moest ik stoppen met werken en toen heb ik een hobby gezocht", vertelt ze. "Ik kocht een setje graveernaalden en ben begonnen met wegwerpglas." Inmiddels is de Thoolse erg bedre ven in het graveren van teksten, ver sieringen en afbeeldingen op glazen, glasplaten en andere glazen voor werpen. Ze heeft veel voorbeelden, maar maakt ook zelf ontwerpen. Die tekent ze op papier uit en daarna wordt de eerste aanzet op het glas gezet. Uiteindelijk volgt de defini tieve afbeelding. "Ik heb er naaldjes voor van verschillende dikten, met diamantslijpsel op de punt. Voor het uitvullen van de vlakken gebruik ik slijpsteentjes." De resultaten zijn soms verbluffend, zoals een glasplaat met daarop een oude prent van Tholen-stad. Er staan glazen met humoristische en serieu ze teksten. Op de tentoonstelling komt iemand met een trouwkaart; ze bestelt een aantal huwelijksglazen. Voorlopig zit Mieke Schot dan ook niet zonder werk. "Maar het is een leuke manier om andere dingen even van je af te zetten", vertelt ze. Steenbergsestraat 28 - Bergen op Zoom - Tel. 0184-234480 Persoonlijke service 's maandags gesloten/vrijdag koopavond De politie stond in de nacht van zaterdag op zondag op de stoep bij een 37-jarige inwoner van Tholen. Hij was na middernacht namelijk nog uitbundig en vooral luidruchtig aan het musiceren. Zijn pianospel leverde de nodige overlast op voor de omwonenden. Omdat de man al diverse malen een waarschuwing had gekregen voor dergelijke ge luidshinder, namen de agenten deze keer rigoureuze maatregelen. Ze namen de piano en het keyboard in beslag. De musicus werd aangehou den en op het politiebureau ver hoord. Daarna mocht hij weer op huis aan, maar zonder zijn instru menten. De officier van jusititie in Middelburg zal een beslissing nemen over wat er met de piano en het keyboard moet gebeuren. De eigenaar kreeg in elk geval een pro ces-verbaal mee naar huis. Maddy Filius van de Rabobank Tholen overhandigt de reispapieren aan Agnes van den Burg uit St. Phi lipsland met rechts haar man Rien van der Reest. (Advertentie I.M.) "Zo kom je er in geen 45 jaar en dan twee keer achter elkaar", zegt Agnes van den Burg uit St. Phi lipsland. Ze ging deze zomer naar de plaatselijke Rabobank om Engelse ponden voor haar reis naar Londen. Ze pakte van de balie een folder mee van North Sea Ferries en donderdag kreeg ze opnieuw reis papieren voor een dagje winkelen in Engeland. Met de goede oplos sing van de drie vragen in de fol der bleek Agnes v.d. Burg name lijk één van de 300 winnaars in Nederland van een reis naar Huil te zijn. Maddy Filius van de Rabo bank Tholen reikte de prijs don derdagmiddag uit. De reis bestaat uit een oversteek naar Hull met één van de schepen van North Sea Ferries. Er wordt twee keer aan boord overnacht, er is een diner met vijf gangen en een Engels ontbijt. Per bus gaan de prijswinnaars van Huil naar Leeds, waar een keuze kan worden gemaakt in het geheel of gedeeltelijk overdekte winkel centrum. Liefhebbers van antiek, curiosa en ambaéhtelijk vervaardigde kle ding en andere producten, kun nen er hun hart ophalen. Leeds is beroemd om de Victoriaanse architectuur. Vanaf half novem ber komt dat nog schitterender uit de verf door de uitbundige kerst verlichting. Het waterschap wil de hoofdwater loop aan de oostkant van de Kruij tenburgsedijk bij Poortvliet van natuurvriendelijke oevers voorzien. De waterloop is ruim twee kilometer lang en verbindt de onderbemaling voor de Poortvlietse Weihoek - die in aanbouw is - met het gemaal Loohoek. Om de natuurvriendelijke oevers aan te leggen, is aan weers kanten grond nodig. In totaal 3,8 hectare akkerbouwgrond, die het waterschap op basis van vrijwillig heid wil verwerven in het kader van de ruilverkaveling Poortvliet. In ruil zal 3,31 hectare grasland ingebracht worden; een perceel dat ligt tegen de zeedijk van de Scherpenissepolder, in het verlengde van de Lage Broek- weg. Grondverwerving aan de oost kant - in de Poortvliet- en Malland- polder - kan volgens de landinrich tingscommissie problemen geven. De strook aan de westkant zal de commissie proberen te verwerven voor Staatsbosbeheer, die de aan grenzende Kruijtenburgsedijk beheert. Een deel van de strook is al van Staatsbosbeheer. Waterschap Zeeuwse Eilanden zal proberen sub sidie te krijgen voor de aanleg van de natuurvriendelijke oevers. De onroerende zaakbelasting, het rioolrecht en de afvalstoffenheffing wordt volgend jaar door de gemeen te Tholen gecombineerd, waarbij men via automatische incasso in acht termijnen kan betalen. De één malige kosten van de operatie be dragen 18.000 gulden. B. en w. wil len de inwoners hierover namelijk rond de jaarwisseling een brief stu ren, inclusief een machtigings-, intrekkings- en terugboekingskaart. Ervaringen in andere gemeenten leren, dat er 50% direct positief op reageert en na een herhalingsbrief kan dat oplopen tot 70%. "Of derge lijke percentages ook binnen onze gemeente haalbaar zijn, moet wor den afgewacht", schrijven b. en w. aan de gemeenteraad, die maandag avond een beslissing neemt. De commissie financiën heeft een posi tief advies uitgebracht. Subsidie klein fruit. Het provinci aal bestuur subsidieert het project interventie klein fruit door markt- verbreding van Farmpack in Kapelle met 62.500 gulden. Of intensieve veehouderijen zich in het Zeeuwse kunnen vestigen, hangt af van de beschikbare 'milieuruim te'. Provincie en rijk hebben over die ruimte verschillende verwachtin gen; bovendien interpreteren beide instanties het ruimtelijk beleid lan delijke gebieden verschillend. Uit onderzoek is gebleken dat, gelet op de ammoniakuitstoot, uitbreiding van de veehouderij mogelijk is. Maar ten aanzien van de mineralen - met name stikstof - ligt dat anders. De stikstofbelasting van het Zeeuw se oppervlaktewater is te hoog. Pro- duktie van meer dierlijke mest kan, wanneer die over het land wordt uit gereden, via uitspoeling tot een nog grotere stikstofbelasting leiden. Op basis van stikstof is er dus geen ruimte voor uitbreiding van de vee houderij; die ruimte zou eerst gemaakt moeten worden (bijvoor beeld door het gebruik van bewerkte mest te stimuleren). Onderzoek van Heidemij en CLM heeft uitgewezen dat voor grote delen van de provin cie het landelijke mestbeleid (hante ren van verliesnormen gekoppeld aan mineralenboekhouding inclusief heffing) niet toereikend is om de grenswaarden voor stikstof in het oppervlaktewater te bereiken. Binnen de grenzen die de milieu ruimte biedt, wil de provincie een flexibele ontwikkeling van de agra rische bedrijfstak. Uitgangspunten daarbij zijn ondermeer dat geen dierlijke mest uit Zeeland geëxpor teerd mag worden en dat op termijn geen sanering van bedrijven optreedt. De rijksoverheid heeft al in 1994 gesteld dat het categorisch weigeren van iedere vestiging onac ceptabel is. De provincie wil, indien mogelijk, enkele voorwaarden stel len. Zo zou nieuwvestiging alleen moe ten worden toegestaan als geen bestaand agrarisch bedrijf beschik baar is. Bovendien zou het bij nieuwvestiging de verplaatsing van een bestaand bedrijf (zowel Zeeuws als niet-Zeeuws) moeten betreffen. Het onderzoek naar de ammoniak ruimte en de juridische mogelijkhe den van een milieutoets zal binnen enkele maanden tot resultaten lei den. De eerste resultaten van het minera- lenonderzoek (tweede fase) komen in de tweede helft van volgend jaar beschikbaar. Eind 1997 zou de pro vincie dan met een voorstel kunnen komen voor aanvullend beleid op dit terrein. Voor het project wordt een begeleidingscommissie ingescha keld, waarin ook het ministerie van landbouw, de georganiseerde land bouw en milieu-organisaties verte genwoordigd zijn. moed van start; men had wat goed te maken na de 8-14 nederlaag van een week eerder. En dat lukte, want het werd een 10-10 gelijkspel. Kieviten opende weliswaar de score, maar uit een door loop maakte Jan Duine gelijk. Daarna liep Kieviten uit naar 1-3, alvorens Jas per v.d. Linden (invaller voor de gebles seerde Ad Farla) en Jessica de Rijke de Tholenaren weer langszij brachten. Van af toen ging het gelijk op. Via treffers van Marco v.d. Hoek (2) en Jan Duine werd een 6-6 ruststand bereikt. Emergo begon wat minder aan de tweede helft, waardoor de tegenstander naar 6-8 uit liep. De ploeg uit Fijnaart hield deze voorsprong lange tijd vast, maar de Tho lenaren kwamen terug. Marco v.d. Hoek, Irene Farla en Jan Duine zorgden zelfs vooreen 9-8 voorsprong. Kieviten scoor de de gelijkmaker, maar via Martijn Spruijt nam Emergo opnieuw de leiding. Kort voor het einde ging de voorsprong alsnog verloren: 10-10. Emergo A speelde voortvarend tegen KVK uit Kapelle. Al na een halve minuut opende invalster Manon Terlouw de score en kort daarop zorgde Annelies Rombouts voor 2-0. Nadat het vak gewisseld was, schoot Jaco Rip de 3-0 binnen. Uiteindelijk was de ruststand 4- 2, voor Tholen scoorde Manon Terlouw. In de tweede helft kwant Emergo niet echt meer in de problemen. Via Marian ne Rombouts (2), Jaco van Dis (2) en Kristian van Heemskerk werd een 9-5 eindstand bereikt. Emergo B was veel te sterk voor Juliana en had bij de rust al een 0-10 voorsprong. Uiteindelijk werd het 2-13. Doelpunten makers bij de Tholenaren waren Patrick Durieux (4), Marcel de Frel (3), Jaco van Heemskerk (2), Aswintha Konijnenburg (2) en Ruben Steketee (2). Emergo C was geen partij voor het sterke Korbatjo uit Oud-Beijerland. Na een 0-3 ruststand verloren de Tholenaren met 1- 10. Gerdie Dorst redde de eer voor Emergo. Programma 23 nov.: Vios 2-Emergo. o e o o kilo ©@©<d ISSS' kilo 14ë0" Nieuwzeelands kiwifruit, 500 gram Sperziebonen, 500 gram Rundergehakt, 500 gram -725 5.25 Konijn, 500 gram .275 6.75 Maaslander kaas 48+ (1790) of beiegen 48+ (18r90), kilo Wasa Knackebrod, lichtgewicht of met sesam, duopak 2 x 200 gram Nü Venco Voldrop, diverse soorten, zak 750 gram -Ttr Cfl Roomboter cake (3£9), chocolade- of rozijnencake (429), per stuk C(1 Machine vaatwastabletten, doos 30 stuks JB?r Hak Groenteconserven: rode bieten, bruine bonen, kapucijners, gebr sperziebonen, appelmoes, rode kool/appel, witte bonen/tomatensaus of bladspinazie, 3/4 pot Nü Casinobrood wit of bruin, heei Wij zijn van maandag tot vrijdag van 8 tot 20.00 uur geopend Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 23 november a.s. "Zolang de voorraad strekt Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 9