T.A. Vogel verlaat Zeeuwse Landschap Commissie worstelt met regels bestemmingen in komplannen Waterpartij Molenhoek aangepast Polderbewoners betalen dubbel aan riolering Onze Top 10 van deze week. O e o 0 o O O O 0 m 99 6 95 Albert Heijn Tholen en St. Philipsland Vrouwenarts C.L. Plasman is overleden 1.99 99 99 nü 9.98 1650 12.90 2.69 4.95 1.79 3.99 Toppers van de week: Burgemeester: We voeren door raad vastgesteld beleid uit O 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Donderdag 7 november 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Laatste Zeeuwse functie van oud-burgemeester Oud-burgemeester T.A. Vogel van Sint-Philipsland heeft zijn laatste functie in het Zeeuwse neergelegd. Hij nam onlangs afscheid als voorzitter van de stichting Het Zeeuwse Landschap. Vogel verrichtte veel werk in de stichting, met name op het gebied van de donateurswer ving en de contacten met de provincie. De gepensioneer de bestuurder woont weliswaar in Lopik, maar hij ver geet Zeeland (en Sint-Philipsland in het bijzonder) niet. Donateurs Veertig bezwaren tegen verkaveling blok Stavenisse Jagen in natuurgebieden Gestrikt Jeugdbrandweer hersteld van dip Je zult het maar meemaken. Je koopt een huis en wanneer tien jaar later de gemeenteraad een bestemmingsplan vast stelt, krijgt een deel daarvan de bestemming 'bebouwing op erf. Geen vuiltje aan de lucht, totdat je op het idee komt een berging erbij te bouwen. Dat blijkt dan niet te kunnen, omdat de hoeveelheid erf die bebouwd mag wor den al overschreden is. Dat je daarbij nog honderden vierkante meters tuin hebt liggen, doet niet ter zake. In een notedop is dat het probleem waarmee Sint-Annalan- der J. de Boer worstelt. Schutse Erf of tuin Objectief De Jager verwacht menige procedure Subsidie waterschap Annaland/Philipsland Zaterdag: 7 In 1982 werd Vogel lid van de stich- tingsraad van Het Zeeuwse Land schap. Twee jaar later werd hij bestuurslid en in 1987 voorzitter. Hij vatte zijn taak serieus op en ging aan de slag. "Niet zozeer met het natuurgedeelte. Als je me het ver schil zou vragen tussen een rode wouw en een andere vogel, zou ik het niet weten. En dat hoeft ook niet. Voor die specifieke kennis zijn weer andere mensen in huis", legt Vogel uit. "Ik hield me meer met de bestuurlijke kant bezig. Natuurlijk moetje wel affiniteit hebben met het werk van zo'n stichting." Toen Vogel aan zijn bestuurswerk begon, telde Het Zeeuwse Land schap een paar duizend donateurs. "Nu zijn dat er ruim tienduizend. Gezinnen, wel te verstaan. Ik heb het altijd belangrijk gevonden dat het werk van zo'n stichting veran kerd is in de samenleving. Het was echter wel een tijdrovende functie", vertelt de oud-burgemeester. En zijn filosofie werkte, want de organisatie groeide als kool. Maar ook de con tacten met andere belangengroepe ringen vindt Vogel belangrijk. "Ik heb altijd geprobeerd om een goede relatie te onderhouden met bijvoor beeld de landbouw, bedrijven en vooral ook met de provincie. Want Tegen het plan van toedeling in het ruilverkavelingsblok Stavenisse zijn een veertigtal bezwaren ingediend. Volgens ir. Van Cleef van de landin- richtingsdienst lopen de bezwaren door het hele blok. Het is niet speci fiek het geplande fietspad langs de Provincialeweg St. Maartensdijk/ Stavenisse waar grondeigenaren en pachters protest tegen hebben aan getekend. "Het overgrote deel van hen is naar tevredenheid gecompen seerd", zegt Van Cleef. "Uitgangs punt was, dat betrokkenen op basis van vrijwilligheid grond voor het fietspad beschikbaar stellen, waarbij we proberen te compenseren." Vol gens de landinrichtingsdienst is dat goed gelukt. Van Cleef kan de vra gen van AOV-statenlid L.J. van Doorn over problemen met een te krappe grondpot dan ook niet plaat sen. In een brief aan alle wildbeheereen- heden in Zeeland doet de provincie nog eens het beleid uit de doeken met betrekking tot de jacht in beschermde en staatsnatuurmonu- menten. Daarvoor is een vergunning vereist op grond van de natuurbe schermingswet en die wordt sinds dit jaar door de provincie verstrekt in plaats van door het ministerie. De komende tijd moeten nogal wat van die vergunningen vernieuwd wor den. In natuurmonumenten mogen geen trekkende wildsoorten bejaagd wor den. De jacht op standwild (zoals haas, konijn, fazant, wilde eend, houtduif, grauwe gans, ree, damhert en meerkoet) is slechts toegestaan als bepaalde belangen daartoe nopen. Het gaat dan om belangrijke schade aan vee, gewassen, bossen en bedrijfsmatige visserij; bescher ming van natuurwaarden, van volks gezondheid en openbare veiligheid, van waterkeringen; veiligheid van het luchtverkeer. In natuurgebieden mag bejaging de functie van het gebied niet aantasten. Bejaging daarbuiten van de betreffende soor ten moet bewijsbaar onvoldoende resultaat opleveren, want ook in aangrenzende gebieden moeten be- jagings- en verjagingsinspanningen geleverd worden. Een wildbeheer eenheid moet bij een vergunning aanvraag een plan indienen waarin dit staat aangegeven. Ook moet daarin staan wélke belangen er door de betreffende jacht beschermd wor den en welke schade bestreden wordt. In het Thoolse zijn Oosterschelde- buitendijks en Oosterschelde bin nendijks als natuurmonument aan gewezen. In de gemeente opereren twee wildbeheereenheden: de WBE Tholen/Sint-Philipsland en de WBE De Liniedijk. Uitgeroepen tot 1994 van Nederland Advertentie I.M. je werkt toch in het gebied waarover het provinciaal bestuur het voor het zeggen heeft. Je moet niet proberen om tegenstellingen te kweken, maar om samen te werken", vindt de bestuurder. Ook in en rond Sint-Philipsland heeft Het Zeeuwse Landschap veel gebieden in beheer zoals schorren aan de noord(west)kant van het eiland, de eendenkooi en de Bruin tjeskreek te Anna Jacobapolder en het westelijke deel van de Slikken van de Heen. Toen Vogel in 1993 geridderd werd, sprak secretaris P. Nienhuis van Het Zeeuws Land schap de hoop uit dat de toenmalige burgemeester van Sint-Philipsland nog wel zes jaar als voorzitter van de stichting aan zou blijven. Maar Vogel kondigde bij zijn vertrek als burgemeester (in het najaar van '93) aan dat hij nog maar een poosje bestuurslid wilde blijven. Dat werd dus een periode van drie jaar. "Een tijdje wilde ik het nog wel doen, maar je verliest toch een stukje betrokkenheid en gelukkig is er een uitermate geschikt iemand gevon den om de taak over te nemen", zegt Vogel. Die geschikte persoon is C. Kostense. Hij neemt nu de voorzit tershamer over. Vogel is weliswaar in het Utrechtse Lopik gaan wonen, maar zijn banden met Zeeland zijn nog niet helemaal doorgesneden. "Nee, ik vind het altijd weer prachtig als ik via Goeree of Steenbergen Zeeland binnenrijd. Het is hier in de omgeving van Lopik ook wel mooi, maar anders. Ik kom toch zo af en toe nog wel eens in Sint-Philipsland. Al was het maar voor de tandarts." Ook van de wildschadecommissie nam Vogel dit jaar afscheid. Dat deed hij tegelijkertijd met Sint- Annalander J. Kooijman die vanwe ge het bereiken van de maximum leeftijd (70 jaar) moest stoppen. Overigens is Vogel in Lopik alweer door andere organisaties gestrikt. "Ze weten je wel te vinden. Ik ben nu bestuurslid van Philadelphia Utrecht en ook president-kerkvoogd van de Nederlandse Hervormde kerk." Op 79-jarige leeftijd is donderdag in Bergen op Zoom de arts C.L. Plas man overleden. Ruim dertig jaar werkte hij daar als gynaecoloog. Eerst in het Algemeen Burger Gast huis in de Wassenaarstraat, dat toen nog een algemeen ziekenhuis was. Vanaf de opening van ziekenhuis Lievensberg aan het Boerhaveplein, in 1968, oefende dokter Plasman daar zijn praktijk uit tot 1983. In die ruim dertig jaar behandelde hij ook veel vrouwen van Tholen en St. Phi- lipsland. Verschillende Thoolse baby's werden ter wereld geholpen door dokter Plasman. De adspiranten van de Sint-Philips- landse jeugdbrandweer zijn tweede geworden bij de Zeeuwse wedstrijd, de juniorenploeg eindigde als vijfde. Na een kleine dip het afgelopen jaar is de vorm weer terug, zo bleek zaterdag in Terneuzen. De junioren speelden met een bijna nieuwe ploeg: Marijn Geluk (bevelvoerder), Maurits Verwijs, Pieter Geluk, Adrie v.d. Reest, Jurgen Neele en Rijk Sturris (pompbediende). Ze moesten vier opdrachten afwerken: theorie (waarbij ze de beste waren), hindernis-blusbaan, aflegsysteem en hardlopen met hindemissen. Bij het aflegsysteem moesten twee stralen lage druk ingezet worden op de bekende 'geveltjes', waarbij tijd en verkenning een grote rol speelden. Sint-Philipsland werd verdienstelijk vijfde, Bruinisse won. Bij de adspirantenploeg waren bevelvoerder Willem Ridderhof, Cennie Reijngoudt en Karei v.d. Est de nieuwkomers, naast Michel v.d. Est, André v.d. Welle en pompbe diende Albert van Kolthoom. Voor hen waren de onderdelen, uitgezon derd de hindernisbaan, aangepast. Zo moesten ze brand zoeken in een echt pand, waarin in dit geval ook nog een inbreker zat die riep dat het een lekker fikje was. Nadat de bevelvoerder hem aan de politie had overgeleverd, bekende hij te hebben ingebroken en de zaak te hebben aangestoken. De Sint-Philipslandse adspirantenploeg ging met twee bekers naar huis: één voorde tweede plaats en één voor de beste hard- loopploeg. De wedstrijden werden vol spanning gevolgd door officier Koos de Feijter en de leiders Arco Kunst, Adrie en Rien van Duuren, Harm en Jaap Verwijs. Zij waren over de behaalde resultaten erg tevreden. Schuin achter de woning van J. de Boer liggen de tuinen waarin De Schutse (op de achtergrond) bejaardenwoningen en parkeerplaatsen wil realiseren. De Boer wil in zijn eigen tuin een berging bouwen, maar krijgt daarvoor geen vergunning. Aan zijn 86 jaar oude huis in de Bie- rensstraat is in de jaren vijftig een keuken, bestuurskamer en w.c. gebouwd. Het pand deed dienst als dokterswoning, naderhand waren er een bank en een boekhoudbureau gevestigd. Daarna kocht De Boer het. In 1971 verwierf hij een perceel van 700 vierkante meter, in 1981 kocht hij 56 vierkante meter bij en zes jaar geleden nog eens 425 vier kante meter. Inmiddels was in 1981 het bestem mingsplan Kom door de gemeente raad vastgesteld. In 1992 volgde een herziening - tegelijk met de kom plannen van de zes andere woonker nen - waarbij een uniformering van de voorschriften plaatsvond. Onder meer werden bouwblokken rechtge trokken met het oog op de toekomst. Daarbij moet het pand van De Boer in tweeën zijn gehakt; de aanbouw uit de jaren vijftig kreeg géén woon bestemming, maar werd 'bebouwing op erf. Diezelfde lijn moet voor tal rijke panden in heel de gemeente zijn gevolgd. Sinds 1992 probeert De Boer het gedaan te krijgen om een berging te mogen bouwen, maar tot nu toe kreeg hij nul op het rekest. Echter, voor de bouw van dertig bejaarden woningen bij zorgcentrum De Schutse - op grond die grenst aan de tuin van de Sint-Annalander - wil de gemeente wél vrijstelling verlenen van het bestemmingsplan. De Sint- Annalander rook zijn kans en bracht zijn wens de afgelopen zomer opnieuw onder de aandacht van het gemeentebestuur. Hij wil stallings ruimte voor zijn antieke rijtuigen. Vorige week boog de commissie ruimtelijke ordening zich over de problematiek. Teneur van de discussie was: kan misschien de erfbestemming aange past worden, zodat De Boer de mogelijkheid krijgt om zijn berging te bouwen. Daarop spitste het hele verhaal zich dan ook toe. De Boer heeft drie afzonderlijke kadastrale percelen in eigendom, percelen die ook voor de onroerende-zaakbelas- ting afzonderlijk worden aangesla gen. Hij wil bouwen op een stuk grond van 425 vierkante meter, dat een recht van overpad heeft naar de Van den Bosstraat. Maar deze grond heeft de bestemming 'tuin' en vol gens de burgemeester mogen - op grond van het bestemmingsplan - in tuinen slechts kleine bouwsels ver rijzen. Een berging van acht bij vier meter valt daar niet onder. Volgens het bestemmingsplan mag 40% van een erf bebouwd worden met een maximum van 40 vierkante meter. Voor grotere kavels is 60 vierkante meter bebouwing toegestaan. Het als 'bebouwing op erf aangemerkte deel van De Boers woning is 73 vierkante meter groot. Aanpassing van de erfbestemming zou weliswaar kunnen, maar als dat voor De Boer gebeurt, hebben ook andere inwoners rechten, hield de burgemeester de commissie voor. "De Boer heeft u een brief geschre ven omdat hij het met de gemeente oneens is. Maar op zo'n brief kun je geen beleid maken. Dan moet u als raad het beleid wijzigen." De commissieleden stonden sympa thiek tegenover het verzoek van De Boer, maar waren lang niet allemaal bereid om dat zomaar te honoreren. "Zover wil ik niet gaan. Ik signaleer een onrechtvaardigheid en vind dat we de zaak planologisch eerst goed moeten regelen alvorens het verzoek van De Boer in te willigen", zei M.A.J. van der Linde (PvdA). Ook SGP'er K.A. Heijboer was benieuwd of het juridisch mogelijk is de bij bouw een woonbestemming te geven en toonde zich bereid daarna het verzoek te bekijken. "Ik proef met PvdA, SGP en RPF/GPV de twijfel over 'bebouwing op erf. Kijkt u daar nog eens naar", stelde W.C. van Kempen (CDA). De dames E. Frigge-Hogesteeger (VVD) en M.H. Schot-de Hoog (AOV) vonden dat ook het individu ele belang van De Boer moet kun nen gelden, als voor het algemeen belang (van De Schutse) een proce dure mogelijk is. De Sint-Annalander speelde hier tij dens het spreekrecht zelf ook op in. "U gebruikt als argument om de bouw af te wijzen het dichtslibben van de tuinen. Maar onze tuin is zó groot dat daarvan geen sprake is. Om haar plan te realiseren koopt De Schutse ook tuinen aan. Dus van een karakteristieke openheid in dit gebied kan geen sprake zijn. Wat is nu het planologische beleid?" J. van den Donker (D66) miste een lijn in het hanteren van de artikel-19/19a procedure (ontheffing van het bestemmingsplan): "Het ene moment vind ik dat u best soepel bent, maar het andere moment terughoudend. Hoe zit het nu eigen lijk met die procedure?" Van der Linde vroeg zich af of het gemeente bestuur de regels niet te rigide han teert. "En wanneer is iets erf en wan neer tuin?" vroeg hij. "Dat hebt u als raad destijds op de plankaart aange geven", kaatste Van der Munnik de bal terug. De burgemeester legde uit dat het college het beleid uitvoert dat door de raad is vastgesteld. In veel geval len komt het dan ook niet tot een artikel-19 procedure, maar krijgt de aanvrager simpelweg een weige ring. De procedure wordt namelijk toegepast om ontwikelingen moge lijk te maken die zouden passen in een toekomstig bestemmingsplan. En hoewel de commissieleden dui delijk aanstuurden op een zoeken naar juridische wegen om het ver zoek van De Boer te kunnen honore ren, leek dat de burgemeester niet eenvoudig. "Andere particulieren hebben ook rechten; je zult dan de erfbestemming in alle komplannen moeten aanpassen." In de discussie werd nog ingegaan op het feit dat burgers, bij proble men met het college, naar raadsle den stappen. (De Boer had de com missieleden zelfs uitgenodigd bij hem thuis een kijkje te komen nemen). Dat moet kunnen, vonden Van der Linde en mevr. Frigge. "Bij problemen moet een burger toch steun kunnen vinden", vond laatst genoemde. "Maar de raad moet kij ken of het college haar besluiten correct uitvoert en anders geen opmerkingen maken. Je moet oppassen niet op een hellend vlak terecht te komen", reageerde Van Kempen. De burgemeester zei dat het college de burger beslist niet van de gemeenteraad vandaan wil hou den. "Maar die burger zou van de raad, naast steun, ook een objectieve beoordeling mogen verwachten." Het college zal een beslissing nemen over het verzoek van De Boer en die ter kennis van de gemeenteraad brengen. De Sint- Annalander heeft, met twee ande ren, bezwaar gemaakt tegen de bouwplannen van De Schutse. Maar dat heeft met deze zaak niets te maken. De procedure voor de bouw van de 30 bejaardenwoningen is inmiddels door het college in gang gezet. Aannemer W. Schipper (linksvoor) in gesprek met F.A.P.M. Bakx, één van de kopers die het slaan van de eerste paal voor 17 woningen in Molenhoek bijwoonden. Terwijl aannemer Schipper zeventien huizen bouwt in het door projectontwikkelaar Flipse gekochte deel van uitbreidings plan Molenhoek in Tholen, werkt de gemeente aan een exploitatie overzicht van het bestemmings plan. De commissie ruimtelijke ordening heeft er inmiddels posi tief over geadviseerd. Commissie lid mevr. Frigge-Hogesteeger sprak daarbij haar tevredenheid uit over het sluitend zijn van de grondexploitatie. Het overzicht - waarin alle baten en lasten op een rij zijn gezet - dient als uitgangs punt voor de berekening van de kostenvergoedingen en de kavel- prijzen. Omdat Flipse in zijn deel van het project ook de nutsvoor zieningen en straten aanlegt, zul len daarover met de gemeente afspraken gemaakt moeten wor den. Plan Molenhoek biedt ruimte voor 48 woningen. Naast Flipse ontwikkelt ook de voormalige eigenaar van een deel van de grond, W.K. den Boer, zijn eigen plan. De rest (het westelijke deel) kan door de gemeente pas in 1998 voor woningbouw uitgegeven worden. Tot dan is de grond ver pacht aan DJ. van Gorsel. Het oorspronkelijke bestemmingsplan is aangepast, want eigenlijk was het de bedoeling dat middenin een flinke waterpartij zou komen die in gedeelten aan de bewoners ver kocht zou worden. In plaats daar van wordt van de dijksloot langs de Gemaalweg een waterpartij gemaakt die niet wordt meever- kocht. Dit is het gevolg van bezwa ren van het waterschap; dat wilde een ruimere afstand tussen de dijk langs het Schelde-Rijnkanaal en de huizen. Omdat de meest weste lijke huizenrij vijftig meter van het gemaal De Eendracht verwij derd blijft, hoeft daar ook geen geluidswal aangelegd te worden. Als er tóch nog overlast van het gemaal is, zal het waterschap maatregelen moeten nemen. Zeeuwse Eilanden wacht daar niet op en heeft in de investeringslijst van volgend jaar al zes ton opge nomen voor het aanpassen van het gemaal. Volgens CDA-raadslid J. de Jager betalen bewoners van het buitenge bied die aangesloten worden op de gemeentelijke riolering dubbel. Eerst moeten ze een eigen bijdrage van 4500 gulden op tafel leggen en dan nog worden ze met een jaarlijkse rioolheffing geconfronteerd. "Hier kan menige procedure uit voortkomen." De Jager zei dat tijdens de vaststel ling van het rioleringsplan 1996- 1999 door de Thoolse gemeente raad. Onderdeel daarvan is, dat er 59 percelen met bestaande bebouwing in het buitengebied op de riolering worden aangesloten, wat de gemeente 780.000 gulden gaat kos ten. Er is al 135 mille besteed en voor 1997 staat er 128.000 gulden op het programma. Zowel in 1999 als in het jaar 2000 lopen de uitga ven op tot 202.500 gulden. Volgend jaar komen er 16 percelen aan de beurt, die 173.210 gulden vergen, waarvan 64.625 gulden aan eigen bijdragen afgaan. Met 19.415 gul den honorarium zullen de lasten voor de gemeente 128 mille bedra gen. Aangesloten worden dan de Lageweg 4 en 6 in Anna Jacobapol der, de Coentjesweg 61 en 65 te Oud-Vossemeer, Hertenkamp 1 en 3 in Tholen, Langeweg 2 en 4 en Stoofweg 1 in St. Annaland, alsme de in St. Maartensdijk: Meliasweg 2 en 4, Vierde Dijk 4 en 6, Weelweg 6, 8 en 10. Zowel voor Vierde Dijk 4 en 6 als Weelweg 6 en 8 wordt nog nagegaan of dit elk twee aansluitin gen betreft omdat het dezelfde eige naar betreft. SGP-raadslid L. Walpot benadrukte, dat werken met een hogere urgentie dienen voor te gaan. "En we moeten de gelden zo doelmatig mogelijk besteden, want de riolering zal veel geld van de burgers vragen." Daarmee was De Jager het eens. "Het vergt behoorlijk veel offers van de bevolking, met name ook in het buitengebied. Deels komt de riole ring daar voor rekening van de gemeente, maar de burgers moeten 4500 gulden per aansluiting opbren gen. In de Bebouwdendam in Tho len bijvoorbeeld vraag je niets extra's. Kun je dat in het kader van het gelijkheidsprincipe aan de bewoners van het buitengebied wel een bedrag vragen?" Wethouder J. van der Jagt vond van wel. "Binnen en buiten de bebouwde kom is een totaal andere orde van zaken. De 4500 gulden eigen bijdra ge is een goede verdeelsleutel, want een veel groter deel komt ten laste van overheidsinstanties." Toch zag de wethouder nog een lichtpuntje. "Het waterschap onderzoekt moge lijkheden om subsidie te geven in de aansluitingskosten, waarbij dan de gemeente eenzelfde bedrag zou moeten betalen. Zeer binnenkort komt daar uitsluitsel over", zei Van der Jagt. Het waterschap heeft overigens opmerkingen gemaakt op het riole ringsplan 1996-1999. De gemeente gaat ervan uit, dat in 2008 de reduc tie van vuiluitworp vruchten ople vert, maar het waterschap wil dat vier jaar eerder, in 2004, verwezen lijkt zien. De gemeente denkt, dat dan driekwart van de maatregelen is gerealiseerd. "Als we alles vier jaar eerder rond moeten hebben, zou dat de kosten verhogen", aldus de wet houder. Het kostenniveau voor rio leringen ligt in de periode 1997- 2004 op gemiddeld 388 gulden per aansluiting, wat aanzienlijk meer is dan de 250 gulden die de provincie hanteert in het waterhuishoudings plan. Behalve de kosten speelt ook het werk een rol, want de gemeente moet voor negen kernen riolerings berekeningen maken en dat vergt drie tot vijf jaar. Bij de uitvoering wordt niet alleen gedacht aan ver vanging van rioleringen, maar ook aan het scheppen van voldoende afvoercapaciteit richting randvoor- zieningen. Verharde oppervlakten kunnen afgekoppeld worden, waar door er minder water naar de zuive ringen gaat. Een combinatie van maatregelen is kostenbesparend, zoals rioleringen met herbestratin gen/reconstructies. In de planperiode worden met name werken uitgevoerd in St. Annaland (3.250.000 gulden) en in St. Philips- land en Anna Jacobapolder 1,5 mil joen gulden). In die drie plaatsen is nog een bergingstekort. In St. Anna land wordt riolering met een grotere diameter aangelegd, wat eigenlijk niet gewenst is met het oog op de vuiluitworp. In verband met proble men met wateroverlast bij hevige regenval in St. Annaland, is echter geen andere oplossing mogelijk. In St. Philipsland worden zogenaamde VIS-riolen (vuilinsluitend) aange legd, wat goed meewerkt aan het terugdringen van de vuiluitworp. De te vervangen riolering in St. Anna land en St. Philipsland is 35 tot 45 jaar oud. Voor 1997 staat een gede tailleerde inspectie van 4250 meter rioolbuizen in de gemeente Tholen op het programma. De lijst is opge steld aan de hand van een eerder uit gevoerde globale putinspectie en klachtenregistratie. Volgend jaar dienen ook 177 rioolputten te wor den onderzocht. Dole bananen, kilo CdBildstar, kruimige aardappelen, zak 5 kilo 1.98, 2.5 kilo Rundertartaar, 100 gram 0(1 Hele kip, 2 stuks op schaal, ca. 1.7 kilo Cd Goudse extra belegen kaas 48+, kilo Quaker Cruesli, E /IQ natural/raisin of apple, doos 900 gram j64<T D/iy Knorr Maaltijdmixen, macaroni, nasi 13581 of spaghetti, bami of chili con carnej350f, duopak Cd Cötes du Roussillon 15S5Ï of Rheinhessen j&45T, fles 1 liter Coca-Cola 12591, Fanta of Sprite J139J, diverse soorten, fles 1.5 liter Toiletpapier, pak 6 maxi-rollen wit of bruin zak 4 stuks Wij zijn van maandag tot vrijdag van 8 tot 20.00 uur geopend Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 9 november a.s. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 7