William Vroegop behaalde als topscorer van SPS zijn gram 1 Spelvreugde en sfeer heb ik als voetballer gemist' Plaats middenmoot haalbaar voor Noad Puingranulaat OCCASIONS VAN UW BMW DEALER ZWARTEP00RTE Wijziging BBA-route in St. Annaland Webasto St. Annalander trof 15 keer doel en veroverde de titel m ADRIE VAN BURGH El Jilali na een mislukt jaar terug bij Tholen: Sportraad wil sportuur voor gehandicapten 3 degradanten tweede klasse Af DE LAATSTE 0PHEFFINGSUITVERK00PWEEK ^^modeL Donderdag 29 augustus 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 21 De 23-jarige William Vroegop uit St.Annaland was vorig seizoen de produktiefste spits op de Thoolse voetbalvel den. Vijftien keer trof hij doel in de competitiewedstrij den. Niet WHS plukte de vruchten van zijn capaciteiten, maar SPS uit Poortvliet/Scherpenisse. Na een conflict met trainer Lion de Frel werd WHS vorig seizoen vaar wel gezegd. Bij SPS vond William Vroegop het plezier in zijn hobby terug en had hij in zijn eerste seizoen een belangrijk aandeel in het kampioenschap. Leuk gevoel Voetballende oplossing Hassan El Jilali is weer terug bij Tholense Boys. El Jilali en Tholense Boys waren tot vorig jaar onlosmakelijk aan elkaar verbonden. Of hij nu in de Randstad woonde of in Steenbergen, hij bleef Tholense Boys trouw. Zijn vertrek naar hoofdklasser Halsteren kwam vorig jaar voor velen als een verrassing. Na de dertig jaren te hebben gepasseerd, kreeg de begaafde voetballer plots de ambities om bij de amateurs op het hoogste niveau te spelen. Na een jaar vol ellende en onbegrip is hij weer terug bij Tholense Boys. Een ervaring rijker en een levensles meegenomen. "Niet het behalen van de top, maar de spelvreugde in je hobby is het belangrijkste." Belachelijk Via periodetitel Belangstelling clubs Van Oudenaarde begint aan 15de seizoen: Stapje terug voor jeugd VERHARDING met MILIEUKEUR voor particulier en bedrijven Goedkoop thuisgebracht TE KOOP GESLOTEN AANHANGWAGEN TRANSPORTBAND (6 m) Tel./Fax. 0187-601850 TE KOOP Dagelijks bijzondere koopjes In verband met de problemen in de Weststraat heeft BBA een tijdelijke omlei dingsroute gereden. Met ingang van woensdag 28 augustus 1996 wordt de huidige omleidingsroute in St. Annaland gewijzigd. Deze route kost teveel rijtijd waardoor aansluitingen niet meer gegarandeerd kunnen worden. Dit betekent tevens dat de halte Bierensstraat komt te vervallen. In St. Annaland kunnen reizigers gebruik blijven maken van de halte Wellevaete en van de tijdelijke halte die geplaatst zal worden op de hoek Oude Zeedijk - Koelhuisweg. De bussen van de lijnen 108 en 109 keren op het Haventerrein. BMW MAAKT RIJDEN GEWELDIG Trefzeker Topscorer De wisseling van club baarde bij velen opzien. Sportief gezien ging William immers enkele klassen lager spelen, terwijl bij de Poort- vlietse vereniging geen zakcentje viel te verdienen. De liefdesbanden met Poortvliet - waar zijn vriendin woont - en het feit dat zijn broer Danny bij SPS ging spelen gaf de doorslag. "Bijna was ik gestopt met voetballen", vertelt William Vroeg op. "Na mijn slechte ervaringen bij WHS wilde ik er definitief mee kap pen." Trainer Meino Dam van SPS wist echter met een telefoontje de St. Annalander op andere gedachten te brengen en de speler voor het Thoolse voetbal te behouden. Bij de afdelingsploeg haalde Vroegop op een sportieve manier zijn gram. Met vijftien competitietreffers werd de bij WHS opgelopen teleurstelling in de vergetelheid gedrongen. "Bij WHS werd ik niet volledig geaccepteerd. Vooral met trainer Lion de Frel waren er problemen. Hoewel ik regelmatig scoorde, werd ik door hem teruggezet naar het tweede. Zijn beslissing vond ik onbegrijpelijk. Met WHS wonnen we een competitieduel met 3-2, waarbij ik zelf een doelpunt maakte. Een week later stond ik buiten de basis", vertelt William Vroegop. Ondanks dat hij bij WHS slechts een gedeelte van het seizoen speelde, maakte hij acht treffers. "Bij SPS voelde ik mij al snel thuis. Ze hebben mij daar goed opgevan gen. Ik kreeg het vertrouwen van de trainer en scoorde in de voorberei ding regelmatig. Doordat ik niet geblesseerd raakte, heb ik alle com petitiewedstrijden kunnen spelen. In het begin draaide SPS nog moei zaam. De vele nieuwe spelers moes ten nog aan elkaar wennen. Ondanks dat wij moeilijk tot scoren konden komen, pikten Sjaak Quist en ik regelmatig een doelpuntje mee." Het debuut voor SPS in de competi tie bekroonde de St.Annalander met een doelpunt, zodat hij vanaf de eer ste speeldag stond genoteerd in het Eendrachtbode-topscorerklasse- ment. In de wedstrijd tegen Spui trof hij zelfs drie keer doel. "Je volgt het klassement in de krant om te kijken hoe je er voor staat. Topscorer zijn van Tholen en St.Philipsland is een leuk gevoel. Mijn belangrijkste doelpunten maakte ik in het laatste competitie duel tegen VCK. Wij wonnen toen met 3-0, waarbij ik twee keer scoor de. Door deze overwinning bleven we in de race om het kampioen schap", vertelt de spits van SPS. In het beslissingsduel tegen DFS werd door een 1-0 overwinning het kampioenschap in de wacht ge sleept. "De hoge verwachtingen hebben wij zo toch waar kunnen Hassan el Jilali is weer terug bij Tholense Boys. maken, al was er een extra duel voor nodig. De druk lag heel het seizoen op SPS. Het behalen van de titel bleek echter lastig te zijn. Ik had niet verwacht dat het zo'n zware competitie zou worden. Er waren fysiek sterke tegenstanders bij. Ondanks dat wij het in de slotfase bijna lieten liggen, raakten wij niet in paniek. Wij ble ven er vertrouwen in houden en waren er op gebrand om een goed resultaat neer te zetten", vertelt Wil liam Vroegop, die in het beslissings duel tegen DFS tegen zijn eerste gele kaart opliep. "De boeking tegen DFS is de enige gele kaart die ik ooit als voetballer heb opgelopen. Ik maak nooit veel overtredingen en weet dat gemekker op de scheidsrechter toch geen zin heeft. Natuurlijk stoort het mij ook wanneer een arbiter veel over het hoofd ziet. Ik ben van mening dat de aanvallers door de scheidsrechters meer in bescherming moeten worden geno men. Nu SPS een niveau hoger gaat spelen, reken ik ook op betere scheidsrechters." "Ik hoop dat wij dit jaar meer voet ballende ploegen treffen. SPS zelf zoekt ook altijd een voetballende oplossing. Wij houden niet van hard spel. Tegen stug verdedigende ploe gen heeft SPS het altijd lastig. Zo hadden wij in de Tholencup ook Met zijn overschrijving naar Halste ren begon hij aan een avontuur, dat eindigde in een drama. "Ik was en ben nog van mening, dat ik conditio neel en qua voetbal het niveau van Halsteren aan kan", vertelt Hassan. "Het begon aardig met verschillende oefenwedstrijden, waarbij ik zelf tevreden was over mijn spel, maar toen eenmaal de competitie begon, was er voor mij geen plaats meer in de basis weggelegd. Zonder dat ik een duidelijke uitleg kreeg, waarom ik niet speelde. De verhouding met trainer Frans Vermeulen was toch heel afstande lijk. Hij heeft met de spelers heel weinig contact en staat echt boven de ploeg. Ik ben een speler, die zelf iets wil ondernemen, maar dat was bij Halsteren onmogelijk. Slechts enkele spelers hadden een vrije rol. Ik kon mij daarin moeilijk schikken en ook met de spelersgroep klikte het niet goed. Ik miste de sfeer en de spelvreugde, die er bij Tholense Boys wel waren", vertelt Hassan El Jilali uit Steenbergen. Nadat een gesprek met Halsteren ook niet goed uitpakte, besloot Has san de hoofdklasser te verlaten. El Jilali verlangde terug naar Tholense Boys, maar een voortijdige overstap bleek onmogelijk. Veertig minuten had El Jilali immers gespeeld in een officiële wedstrijd om de Amstel- cup, waardoor er volgens de regle menten van de KNVB geen over schrijving meer mogelijk is. "Het is belachelijk dat de KNVB deze regel tegen competitieverval sing zo strak hanteert. Mijn aan vraag voor overschrijving had niets te maken met het bevoordelen of benadelen van een vereniging. Ik wilde gewoon zo snel mogelijk spe len. De KNVB hield me lange tijd aan het lijntje, maar ondanks dat destijds vooral Jan de Laater en Piet v.d. Vlies alles hebben gedaan om mij te helpen, gaf de voetbalbond geen toestemming", vertelt Hassan, die vervolgens maar wekelijks ging trainen bij Tholense Boys. Vanaf de zijlijn was hij gedwongen om de verrichtingen van Tholense Boys gade te slaan. Hassan moest toezien hoe zijn team degradeerde. "Het is jammer, maar het is niemand te verwijten. Wij kwamen gewoon net iets kwaliteit tekort. Voor dit sei zoen is het vertrek van Piet den Boef een behoorlijke aderlating, maar door de terugkeer van John Nieuw koop en mij, zijn wij zeker niet ver zwakt. Misschien zelfs wel sterker geworden. De jongere spelers kun nen zich immers steeds beter gaan ontwikkelen. Doordat wij een jong team hebben, missen wij wel ervaring, maar ik verwacht dit seizoen best veel van Tholense Boys. Er zal wel hard voor geknokt moeten worden. In de voor bereiding waren de resultaten nog niet zo goed, maar er is wel een stij gende lijn zichtbaar. Het streven van Tholense Boys is toch om zo snel mogelijk een klasse hoger te komen. Die druk leggen wij onszelf op. Wij hoeven niet per sé kampioen te wor den, maar via een periodetitel hopen wij een gooi te doen naar de prijzen. Door onze indeling in de Brabantse klasse ontmoeten wij buiten SPS en Noad onbekende tegenstanders, maar dat vind ik geen nadeel. De streekduels maken het boeiend. Dat SPS nu in onze klasse uitkomt, is dik verdiend. Zij behoren al jaren tot de beste teams op Tholen", aldus Has san El Jilali. Samen met Johan Schot en John Nieuwkoop behoort hij dit seizoen tot de routiniers in het team van Tholense Boys. "Johan Schot over woog nog om te stoppen bij Tholen se Boys, omdat hij weinig kan trai nen en daardoor conditioneel in pro blemen komt. Gelukkig blijft hij spelen. Hij kan best nog enkele jaren op dit niveau mee. Alleen moet hij misschien een andere rol in het team krijgen. Voor de toekomst zal aan voerder Leendert de Graaff meer de verantwoordelijke man worden", meent de 32-jarige El Jilali, die er zelf nog niet aan denkt om af te bou wen. "Conditioneel behoor ik bij de besten. Zolang ze mij op de trainin gen niet voorbij hollen, ga ik door!" veel moeite met Stavenisse. Per soonlijk vind ik de wedstrijden om de Tholencup niet fijn. Er is in de wedstrijden veel irritatie en je speelt tegen ploegen die je ook in de com petitie ontmoet. Oefenduels tegen sterkere tegenstanders zijn nuttiger. Ook is het spelen van vier duels in een week een te grote belasting. Het is zinvol dat er nog eens goed geke ken wordt of de opzet van het toer nooi niet veranderd moet worden.", stelt William Vroegop. Na zijn sterk eerste seizoen bij SPS hebben ook andere clubs interesse getoond voor de spits, "Maar van WHS heb ik niets vernomen. Mijn oom Theo Moerland (trainer bij WHS-red) wist dat ik niet zou terug keren. Wel is er belangstelling getoond door WC en FC Bergen, maar het aanbod was niet interes sant. Ik ambieer wel om op een hoger niveau te spelen, maar het ple zier hebben in mijn hobby is het voornaamste.", vertelt William, die als jeugdspeler nog bij Halsteren speelde. "Samen met Rien den Engelsman en Johan Elenbaas uit St.Annaland en Mario Smits uit Sta venisse speelde ik bij de A-regio naal. Een leuke periode, maar bij Halsteren is het nauwelijks mogelijk om als jeugdspeler door te stromen. Zij trekken ieder jaar senioren van elders aan. Destijds nam WHS het hoog op dat jeugdspelers naar Hal steren gingen. Vorig jaar klonken er rondom mijn vertrek nauwelijks verwijten. Zij namen mijn besluit voor kennisgeving aan. Ik volg de verrichtingen van WHS nog wel en praat weieens met enkele spelers. Kwalijk nemen zij mijn vertrek niet. Uiteindelijk hebben andere jongens zodoende weer een plekje", merkt de St.Annalander met een glimlach op. De SPS'er gaat ervan uit, dat zijn ploeg in de derde klas goed kan meedraaien. "De voorbereiding is goed geweest. De verwachtingen zijn nu minder hoog, zodat de ploeg ontspannender kan spelen. Hopelijk kunnen wij mee gaan doen voor een periodetitel. Wanneer het degrada tievoetbal wordt, dan zou mij dat zwaar tegenvallen." De spits van SPS gelooft niet dat het hogere niveau betekent dat hij moei lijker het topscorerklassement op zijn naam kan schrijven. "Ieder sei zoen is anders. Wie weet, schiet ik er dit jaar wel 20 in." Para Norma. In de Zeelandhallen te Goes wordt voor de vijfde keer de beurs Para Norma gehouden. Paranormale en alternatieve thera peuten geven consulten, demonstra ties, informatie en adviezen over cursussen, opleidingen, spirituele vakanties, voeding enz. De beurs is geopend vrijdag 13 september van twee tot tien uur, zaterdag en zondag 14 en 15 september van tien tot zes uur. De Zeeuwse Sportraad en de gemeente hebben de handen ineen geslagen om opnieuw een wekelijks sportuur voor lichamelijk gehandi capten op te zetten. Tot en met vorig jaar was er zo'n sportuur dat werd verzorgd door gymvereniging Olympia in Tholen. "Maar die zijn er per januari mee gestopt. Hoofdza kelijk omdat ze er geen kader meer voor vrij konden maken", zegt medewerkster mevr. M.C.F. van der Kroft van de Zeeuwse Sportraad. "Toch bestaat er behoefte aan een dergelijk sportuur en nu willen we samen met de gemeente gaan kijken of er een andere vereniging is die dit op kan pakken. Het punt is eigenlijk de begeleiding. Het liefst zouden we een leider zien die een SlOS-oplei- ding heeft gehad." Ook gymvereni ging WIK uit Sint-Annaland werd in de gesprekken betrokken. Deze ver eniging geeft een sportuur voor ver standelijk gehandicapten. "Maar die vereniging kon er niet ook nog eens een groep lichamelijk gehandicap ten bij hebben. Ze hebben hun han den vol", vertelt mevr. Van der Kroft. "Daarom willen we nu samen met gymvereniging TVT uit Tholen rond de tafel gaan zitten. De eerste contacten zijn inmiddels gelegd, maar er volgen nog nadere bespre kingen. Als TVT het niet zou zien zitten, dan gaan we met een andere vereniging in gesprek. Het moet toch mogelijk zijn om zoiets op poten te zetten. Na West-Zeeuws- Vlaanderen is Tholen nog de enige witte vlek op de kaart wat sport voor gehandicapten betreft." De Zeeuwse Sportraad wil de aanloopkosten van het project voor haar rekening nemen, maar verwacht dat de gemeente ook een handje helpt. Migrainepatiënten. De Nederland se vereniging van migrainepatiënten houdt zaterdag 21 september een bijeenkomst in hotel Terminus te Goes. Vanaf tien uur 's morgens zal haptonoom mevr. Catholijn te Wechel een lezing houden over 'haptonomie en omgaan met pijn'. Verdediger Jaap van Oudenaarde begint bij Noad '67 aan zijn vijftien de seizoen in het hoofdteam. Als aanvoerder gaat hij voorop in de strijd. Ondanks een teleurstellende voorbereiding begint hij hoopvol aan het nieuwe seizoen. "Iedereen is fit. Wij zijn er klaar voor. Noad gaat voor een plaats in de middenmoot", aldus Van Oudenaarde, die naast voet baller ook bestuurlijk een belangrijke schakel is bij Noad '67. De laatste competitiewedstrijd van Ronnie v.d. Ree, die nog één wed- het vorige seizoen krijgt voor Noad '67 een vervelende nasleep. Leo Pol derman is naar aanleiding van zijn rode kaart door de KNVB een schor sing opgelegd van zeven duels. De forse straf kreeg de St. Philipslan- der, omdat de scheidsrechter zich na het tonen van de rode kaart, be dreigd voelde. Inmiddels is Noad '67 in beroep gegaan, maar door het bondsbureau is hierop nog niet ge reageerd. Voor de derdeklasser betekent de schorsing van Leo Polderman een behoorlijke aderlating. Naast Pol derman mist trainer Chris van 't Hof in het eerste competitieduel ook strijd schorsing moet uitzitten. Voor Noad '67 is er dan ook weinig reden om met veel optimisme de start van het seizoen tegemoet te zien. "De voorbereiding is inderdaad niet denderend verlopen", aldus aan voerder Jaap van Oudenaarde. "Maar wij kunnen alleen nog maar groeien. In de voorbereiding heeft het team immers nogal wisselingen ondergaan. De trainer zal echter de vaste elf wel in zijn hoofd hebben", aldus de 32-jarige verdediger. "In deze Brabantse klasse ontmoeten streeks naar de derde klasse. De twee laagstgeklasseerde elftallen degraderen naar de vijfde klasse. Ook in de 6e klasse B zondag (Vosmeer) promoveren de kam pioen en de klasseperiodekampioen rechtstreeks naar de vijfde klasse. Degraderen kan niet, omdat dit de laagste klasse is. Voor het periodekampioenschap in alle bovengenoemde klassen geldt, dat de competitie is verdeeld in drie perioden, van respectievelijk 8,7 en 7 wedstrijden. Het elftal met de meeste punten in een periode is periodekampioen. Bij gelijk eindi gen is het doelsaldo van de betreffende periode doorslagge vend. Is dat ook gelijk, dan volgen beslissingswedstrijden. Elftallen die al een periodetitel hebben, kunnen geen volgende verwerven. De drie periodekampioenen spelen een hal ve competitie om het klasseperiode- kampioenschap. De promotie/degradatieregeling voor het voetbalseizoen 1996-1997 ziet er voor de standaardelftallen als volgt uit. In de 2e klasse E (WHS) promo veert de kampioen rechtstreeks naar de eerste klasse. De klasseperiode kampioen speelt tegen de klassepe riodekampioen van klasse 2F voor promotie. De drie laagstgeklasseer de elftallen degraderen naar de der de klasse. De kampioen van de 3e klasse B (Noad '67, SPS, Tholense Boys) promoveert naar de tweede klasse. De klasseperiodekampioen speelt een beslissingswedstrijd voor pro motie tegen de klasseperiodekam pioen van klasse 3A. De twee laagstgeklasseerde elftallen degra deren naar de vierde klasse. In de 4e klasse B (Smerdiek, Stave nisse) promoveren de kampioen en de klasseperiodekampioen recht- Jaap van Oudenaarde. we veel onbekende tegenstanders. Persoonlijk vind ik het geen pro bleem. Ook voor de reisafstanden maakt het weinig uit. De streekduels tegen SPS en Tholense Boys zijn wedstrijden om naar uit te zien. SPS is volgens mij een ploeg, die qua voetbal in staat moet zijn om in de top van deze klasse mee te draaien. De verrichtingen van Tholense Boys heb ik alleen nog maar via de krant kunnen volgen. Uitgaande van de resultaten, draaien zij nog niet optimaal", meent Van Oudenaarde, die naast actief voet baller ook penningmeester is, de trainingen voor de A-jeugd verzorgt en meewerkt aan het clubblad van de 210 leden tellende St.Philips- landse voetbalvereniging. "Ik heb het er druk mee, maar ik doe het nog steeds graag", vertelt Jaap van Oudenaarde. "Ik bekijk het nu per seizoen of ik op dit niveau blijf spelen. Enkele goede jeugdspelers komen er aan. Als zij er rijp voor zijn om in het team ingepast te wor den, dan maak ik er geen probleem van om een stapje terug te doen. Ook is er een mogelijkheid om toch zelf te blijven spelen en de jeugd spelers te begeleiden", aldus de St. Philipslandse aanvoerder. Dit seizoen krijgen de 17-jarige Arjan Moerland, de 18-jarige Win- fred Kaashoek en Harm Verwijs een mogelijkheid om een basisplaats bij Noad te veroveren. Naast het hoofd team neemt Noad '67 met twee se niorenteams en 8 jeugdteams deel aan de competitie, waaronder een meisjesteam met A/B junioren. Oud Gastel/Moerdijk, tel. 0165-511201 fax 0165-512584 Keuze uit honderden BRUIDSJAPONNEN t f 998.- Een grote reis waard MODEHUIS ANNETTE Zandpad 90 Middelharnis Tel. 0187-482431 Automobielbedrijf - Autoschadebedrijf Ford Sierra 2.0 CLX rood1990 Audi 80 wit1987 Mazda 626 coupé 2.0 GLX rood1989 Peugeot 405 GR 1.61 blauw1990 Volvo 440 GL zwart1990 Opel Corsa wit1986 Opel Manta, rood om zelf af te bouwen Opel Ascona 16S 5-drs. wit1987 Opel Kadett 1.2 Hatchback blauw 1985 Subaru Mini Jumbo wit1988 Volvo 240 grijs1993 BMW 520 grijs1982 BMW 3161 Compact zwart1994 V V N Erkend A.P.K. Station Autoschuif daken Sunroofs Amperestraat 1 Tholen Tel. 0166-603079 31 augustus definitief einde Alle kleding 65% korting Mantels - japonnen - blouses - rokken enz. Nacht- en badkleding 50 /O KOrtlIig Deze week nog naar Dorpsstraat 86 (kSdmter Krabbendijke - 0113-501279 - vrijdag koopavond - zaterdag tot 17.00 uur open Vrijdag 6 september opent Paspartout Krabbendijke de deuren op Dorpsstraat 70 Dat wordt leuk.... MERK BOUWJAAR KM.STAND PRIJS BMW 316i 01/1988 142.000 10.950,- BMW 316i 02/1988 90.000 12.950,- BMW 316i LPG 02/1989 128.000 14.950,- BMW 316i 01/1989 79.000 15.950,- BMW 316i 04/1989 85.000 17.950,- BMW 318i Touring 10/1990 185.000 19.950,- BMW 320i 11/1987 205.000 8.950,- ALTIJD RUIME VOORRAAD NIEUWE BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW MODELLEN 316i 316i 316i 316i 316i 316i 316i Coupé 318i 318i 318is Coupé 318i Executive 318 TDS Touring 325 TD 518i 518i Touring 525i Executive 525i Automaat 525 TDS Automaat 525 TD 730i Aut. Exe. BMW3- 05/1991 01/1992 01/1992 06/1992 07/1993 02/1994 02/1994 01/1992 06/1994 05/1993 08/1993 05/1995 08/1993 01/1991 02/1995 01/1992 01/1993 09/1992 04/1993 07/1995 SERIE O.A. 48.000 31.950,- 99.000 ƒ27.950,- 79.000 35.950,- 112.000 31.950,- 45.000 ƒ37.950,- 103.000 36.950,- 30.000 49.950,- 160.000 27.950,- 51.000 ƒ47.950,- 32.000 52.950,- 103.000 38.950,- 34.000 63.950,- 175.000 ƒ44.950,- 143.000 23.950,- 34.000 59.950,- 105.000 44.950,- 149.000 49.950,- 197.000 ƒ39.950,- 83.000 59.950,- 25.000 159.950,- RUIM 50 STUKS ANDERE MERKEN O.A. Alfa 33 1.5iE Alfa 33 1.4iE Audi 80 1.8 S Audi 80 1.6 Audi 80 2.0E Audi 80 2.3E Citroen ZX 1.9 Daihatsu Cuore ts Fiat Cinquecento Ford Mondeo 1.8i 04/1992 11/1992 01/1991 06/1991 11/1991 01/1992 8/1993 01/1993 06/1995 07/1993 Ford Mondeo 1.8 GLX-5 06/12994 Hyundai Scoupé 1.5 is 11/1993 Jeep Cherokee ltd 02/1995 Kawasaki 1000 GTR 01/1993 Landrover Discovery TDi 07/1990 Mazda 323f 1.6 GLX 06/1991 Mercedes 190D 01/1987 Mercedes 190 D 05/1988 Mercedes 300 D Aut. 07/1992 Opel Calibra 2.0i 03/1991 Opel Corsa 1.4i 01/1990 Opel Omega 2.0i 03/1990 Opel Vectra 1,6i 04/1992 Opel Vectra 2.0i HB 06/1994 Porsche 944 Turbo 03/1986 Peugeot 106 XRD 02/1995 Peugeot 306 XN 1,4i 05/1993 Peugeot 405 GL Si 03/1994 Renault 19 16V 08/1993 Rover 416si-5 10/1995 Suzuki Vitara JLX 12/1993 Toyota Corolla 1.6 GTSi 06/1994 Toyota Landcruiser 04/1990 Volvo 140 1.7 1990 VW Golf VR6 06/1992 VW Golf 1.8i CL Variant 01/1995 VW Polo 1.3C 118.000 106.000 82.000 65.000 20.000 97.000 61.000 35.000 35.000 50.000 108.000 40.000 57.000 20.000 104.000 125.000 157.000 183.000 170.000 77.000 115.000 114.000 56.000 31.000 147.000 62.000 42.000 75.000 35.000 16.000 32.000 30.000 184.000 123.000 113.000 28.000 99.000 14.950,- 13.950,- 23.950,- 22.950,- 26.950,- 34.950,- 18.950,- 11.950,- 16.950,- 29.950,- 28.950,- 22.950,- 69.950,- 13.950,- 34.950,- 16.950,- 24.950,- 17.950,- 59.950,- 28.950,- 8.950,- 17.950,- 22.950,- 27.950,- 17.950,- 22.950,- 23.950,- 24.950,- 28.950,- 34.950,- 24.950,- 27.950,- 20.950,- 13.950,- 33.950,- 33.950,- 12.950,- JJZ/1990 ALTIJD MEER DAN 125 OCCASIONS VOORRADIG DIVERSE AUTO'S ONDER 7.500,- Zwartepoorte bv Vlierwerf 2 (bedrijventerrein Borchwerf) 4704 SB Roosendaal Tel. 0165-576376 Industrieweg 27-29 4382 NA Vlissingen Tel. (0118)414400 M.A. de Ruyterlaan 8-16 4461 GE Goes Tel. (0113) 228545

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 21