'Je mag het deze keer zelf weten waar je gaat zitten' General Electric voor teamgeest in actie voor hof Eben-Haëzer Cosmeticabedrijf failliet in het verzamelgebouw Nieuwe bedrijven Uw badkamer, ze zorg bdbqshdbi Meer dan 800 bezoekers op het schuur feest PJZ Oprichting Samen Sterk in Meulvliet Koningin is getroffen door leesadviezen Reünisten muloklas willen elkaar over 10 jaar weer zien I.C.P. in St. Maartensdijk Donderdag 20 juni 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Natuurbus van Staatsbosbeheer ook op Tholen "De bel is al lang gegaan, ik zou willen beginnen," zegt H. Venekamp met een stem die in 25 jaar niet is veran derd. De leerlingen zijn allemaal rond of net boven de veertig en wringen zich in de bankjes in het klaslokaal van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland. "Je mag het deze keer zelf weten waar je gaat zitten." De sfeer is ontspannen maar ook een beetje lacherig. Klasseleraar Droeve gebeurtenis Al ruim een jaar is basis school Eben-Haëzer uit Tholen bezig haaf school plein te veranderen in een schoolhof. Vrijdag kreeg men daarbij hulp van zo'n 25 werknemers van Gener al Electric Plastics uit Ber gen op Zoom. In het kader van een 'team-event' staken zij de handen uit dé mou wen voor wat ander werk dan ze gewend zijn. Schepje erbovenop Kindvriendelijk plein moet gedrag verbeteren en plezier verhogen Knikkerputje onvoldoende Ritselen Tholen Oud-Vossemeer St. Annaland St. Maartensdijk Scherpenisse St. Philipsland Steenbergenaar na achtervolging in kraag gevat Daar kun je op bouwen E SCHELDE De afdeling Tholen/Sint-Philipsland van de plattelandsjongeren Zuid (PJZ) kan terugkijken op een geslaagd jaarlijks schuurfeest. Het feest werd georganiseerd op het bedrijf van de familie Stoutjesdijk aan de Peukseweg in Tholen. Ruim 800 bezoekers kwamen op het eve nement af. Dat zijn er ongeveer 200 meer dan vorig jaar. Het programma werd naar volle tevredenheid van het publiek opgeluisterd door muziek van de Haagse band Mid night Temptation. Aanvankelijk had de PJZ de bekende groep Rigoreus geboekt. "Die groep is echter uit elkaar gevallen", weet voorzitter D. Goense van de PJZ te melden. "Dus toen hebben we de Sjef Hendrix Experience gevraagd, maar die is óók uit elkaar gevallen. Toen moes ten we rap op zoek naar weer een andere band en dat is Midnight Temptation geworden die echt per fect gespeeld hebben. Ik heb er geen enkel negatief geluid over gehoord." Het koele weer kwam goed van pas, want regelmatig gingen enkele bezoekers uit de schuur om buiten een luchtje te scheppen. Het is voor het tweede achtereenvolgende jaar dat het schuurfeest bij een andere boer gehouden wordt. Voorheen werd het evenement bij de familie Polderman in Oud-Vossemeer ge houden, maar sinds een paar jaar kan men daar niet meer terecht. "Het liefst zouden we natuurlijk weer ergens een vaste stek vinden", zegt Goense. "Maar ik weet niet of nog een keer zoveel geluk zullen hebben als destijds met Polderman. We wil- Koningin Beatrix heeft bij monde van haar algemeen secretaris P. de Heer de openbare bibliotheek Tho len bedankt voor de gebundelde leesadviezen van Thoolse lezers. De bibliotheek vroeg voor koninginne dag aan haar leden om leesadviezen voor de koningin op te stellen. Daar op kwamen zo'n 60 reacties. Deze werden in een tentoonstelling ver werkt, maar ook gebundeld en opge stuurd naar de koningin voor wie ze bedoeld waren. "Deze originele bij drage van uw instelling tot de geslaagde viering van koninginne dag 1996 te Sint-Maartensdijk, is aan de koningin voorgelegd. De vor stin is zeer getroffen door dit bijzon dere gebaar; bijzonder qua inhoud en qua verzorgde vormgeving. Zij verzocht mij u hiervoor haar dank en complimenten over te brengen, aan welke opdracht ik volgaarne bij deze voldoe", schreef De Heer. Advertentie I.M.' len wel graag wat aan de 'voorkant' van Tholen blijven vanwege de bereikbaarheid." Het schuurfeest verliep zonder incidenten. De EHBO-post behandelde twee men sen met een pleister vanwege een sneetje in hun hand. Wat de PJZ er netto aan overhoudt weet Goense nog niet, maar hij verwacht wel dat het meer zal zijn dan vorig jaar. De PJZ heeft vooralsnog geen plannen om meer van dergelijke feesten te gaan organiseren. "Eén is voor ons wel genoeg. Het kost nogal wat organisatie. Bovendien denk ik niet dat we vergunning zouden krijgen voor meer feesten per jaar", zegt de voorzitter die wel zeker weet dat er volgend jaar weer een schuurfeest zal zijn. "Daar draaien we per slot van rekening een heel jaar op." Staatsbosbeheer heeft samen met de Nederlandse openbare bibliotheken een 'natuurbus' op de weg gezet. Eigenlijk is het een vrachtwagen waarmee de beide organisaties de aandacht op de natuur willen vesti gen. Dinsdag gebeurt dat in Oud- Vossemeer, St. Maartensdijk en Tholen. De natuurbus is van buiten vrolijk beschilderd en op de zijkant staat te lezen 'Het dagelijks plezier'. Dat slaat op het motto dat voor het project geldt. Met de natuur krijgt iedereen dagelijks te maken. Het zij tijdens de wandeling met de hond, op de fiets naar het werk of het rond je joggen in de buurt bijvoorbeeld. Het plezier in de natuur wordt vol gens Staatsbosbeheer en de biblio theken vergroot als men er ook iets van weet. In de bus wordt daarom ook verwezen naar de organisatoren van het project. Wil je de natuur beleven, dat kun je in gebieden van Staatsbosbeheer terecht. Wil je meer weten over de natuur, dan is de bibliotheek de plaats om naartoe te gaan. De bus is een opvallende ver schijning. Via een trapje komen bezoekers in het binnenste. De zin tuigen worden aan het werk gezet. Als je de bus binnenkomt is het don ker. Je ruikt het bos en hoort gelui den van opvliegende vogels en weg rennende dieren en voelt takken tegen je jas zwiepen. Langzaam wordt het licht. In andere ruimtes in de natuurbus wordt via ondermeer dia's aangetoond hoe mensen vaak onbewust gebruik maken van de natuur. Ook ervaart de bezoeker de weersverschijnselen zoals wind, bliksem en donder. De natuurbus sluit aan bij het 'jaar van de natuur' en de Zeeland natuurmaand. Want ook in Zeeland is de bus te zien. Aanstaande dinsdag kunnen Thöle- naren deze bijzondere vrachtwagen van dichtbij bekijken, 's Morgens van tien tot twaalf staat de natuurbus op de parkeerplaats bij de basisscho len in de Burgemeester Versluijs- straat te Oud-Vossemeer. Van half twee tot half vijf is de bus te vinden op de Markt te Sint-Maartensdijk en tenslotte kan men nog van zes tot acht uur in de vrachtwagen terecht aan de Doelweg in Tholen achter de openbare bibliotheek. De leerlingen van de Thoolse muloklas na 25 jaar bijeen. Staand vlnr: Corrie de Viet, Willie Hage, Wilna Beeke, Cor van den Hoek, Leen van Westen, Ad de Viet, Ad Goedegebuure, Maaike van Popering, Corrie van Zetten, Truida Schipper, Adrie van Engelen, Tonny Pot en-Chris van Hemert. Zittend vlnr: Leen Ottevanger, docent H. Venekamp, Peter Hengstmengel, Titia Rinses, Ankie Geurink en Anja van Poortvliet. Na een kwart eeuw hebben 18 oud leerlingen uit de vierde klas van de Thoolse gemeentelijke mulo die in 1971 eindexamen deden, zaterdag de moeite genomen om naar de reü nie te komen. Zij waren de laatsten die het mulo-examen afrondden, daarna veranderde de mulo in het middelbaar algemeen vormend on derwijs (mavo). En ineens zitten ze na zoveel jaar weer naast elkaar. Maar nu is de een verpleegster, de ander administrateur, zit de operator naast de kleuterleidster, de boer naast de bankemployee, de onge trouwde naast de getrouwde, de ver pleegster naast de handelaar. Venekamp probeert orde te houden. Dat lukt niet direct want er zijn zoveel herinneringen op te halen, er is zoveel bij te praten. Bovendien is (nog) niet iedereen er, terwijl bijna iedereen had gezegd te zullen komen. De houten lessenaar in De Meestoof lijkt op het exemplaar dat Venekamp indertijd tot zijn beschik king had. De zijne was echter van ijzer én stond in de hoek van de klas. En dat was niet voor niks, zo onthult hij, al zal menig leerling dat toen ook al heel goed begrepen hebben: "Voor een beter overzicht." "Wat zullen we doen: Nederlands, aardrijkskunde of biologie?," zegt hij want die vakken behoorden tot zijn pakket. Nee, eerst de absenties maar. Zoals gebruikelijk was bij het begin van de les, leest Venekamp voor wie er die dag niet is. Zo is er inderdaad een aantal oud-leerlingen dat zich laat verontschuldigen 'we gens drukte', 'ziekenhuisopname in de familie', verplichtingen in het buitenland, een tennistoernooi of andere besognes. Sommigen hebben niks meer van zich laten horen, anderen beloofden te proberen later op de dag te komen. Van de zes leraren die aangeschre ven zijn, bericht alleen Thouten- hoofd dat hij er niet bij zal zijn. Als de namen van de leerkrachten genoemd worden, zwelt een geroe zemoes aan. Wie wat zegt is niet duidelijk, wel is het duidelijk dat de docenten van toen bij alle reünisten reacties oproepen. Niet iedereen blijkt de namen van alle docenten nog te herinneren. Het lawaai van door elkaar pratende klasgenoten neemt niet af. Venekamp grijpt maar weer eens in en concludeert: "Het is weer net als vroeger." Door de positieve reacties op de oproep onder de foto van het school kamp in Denekamp in deze krant half maart, kon er een programma samengesteld worden dat is voorbe reid door Chris van Hemert uit Sint- Maartensdijk, Cor van den Hoek uit Stavenisse, Titia Rinses uit Den Helder en Venekamp. Zo is aan de oud-leerlingen gevraagd een bijdra ge te leveren aan een reünieboek door twee vragen te beantwoorden: Wat is er na het mulo-examen met mij gebeurd? En: Wat ik mij uit mijn mulo-jaren herinner. De een ging naar een bank, de ander naar kan toor, een vormingsklas, een bedrijfs- school of het leger in. Venekamp was klasseleraar van deze leerlingen en bezit het notulen boek van de school, waarin de lera ren verslagen maakten van de lera renvergadering. Hij ging van het 'hoogste mogelijke onderwijs op Tholen', van mulo-mavo naar voor bereidend beroepsonderwijs (vbo) aan het Scheldecollege. "Daar is niks mis mee, maar ik kan nu minder kwijt dan toen. Ik heb op de mulo getracht wat aan letterkunde te doen. Jullie moesten vijf boeken lezen, op het vbo nu zijn dat er tien. Pas op. Een mulodiploma omvatte meer met 14 vakken, maar een mavo gaat die per." De muloleerlingen moesten voor het examen 1 gedicht uit het hoofd ken nen, en een gedicht kunnen voorle zen en verklaren. Toen Venekamp vroeg wie zich nog een titel of een couplet herinnerde was het Leen Ottevanger die als eerste spontaan 'Denkend aan Holland' zie ik brede rivieren/traag door oneindig laag land gaanvan Marsman voordroeg. Toen anderen zich daarover ver baasden, zei hij: "Ik heb het goed geleerd, hè." Het schoolkamp naar Denekamp maakte de klas hecht. De bedoeling van dit uitje aan het begin van het schooljaar was om de klas tot een eenheid te maken. Toen een van de leerlingen, de 16-jarige Emile Roos uit Sint-Maartensdijk een aantal maanden later bij een ongeval om het leven kwam, maakte dat diepe indruk op de leerlingen. Bijna alle oud-leerlingen memoreren deze droeve gebeurtenis. Voor velen bleek het de 'eerste kennismaking met de dood'. Behalve een kennismakingsronde bij De Meestoof konden de oud leerlingen ervaringen uitwisselen tijdens een autopuzzeltocht over het eiland. Alle woonkernen moesten daar bij worden aangedaan. Toen het spontaan samenstellen van de groepen niet wilde vlotten, was het weer de docent die de touwtjes in handen moest nemen. Om de vijf minuten vertrok er een auto met vier of vijf personen. De tocht eindigde bij restaurant De Zeester bij Goris- hoek waar gedineerd werd en Corry Geluk aanschoof, zodat uiteindelijk 19 oud-leerlingen elkaar weer ont moetten. De stemming was zo goed dat aan het eind van de avond voor werd gesteld weer een reünie te hou den: over tien jaar, in het jaar 2006. Ottevanger bedankte Venekamp voor het initiatief voorde reünie. Hij was net Chris van Hemert voor die namens de oud-leerlingen de docent bedankte en een presentje aanbood. Coördinator van het werk aan de schoolhof is J.M. Heijboer. Hij staat heel tevreden te kijken naar het werk dat de mensen van General Electric verrichten. En dat mag ook wel. Wie krijgt er per slot van rekening een middag gratis 25 arbeidskrachten? Het gesjouw met kruiwagens vol zand en betonblokken van zo'n 50 kilo is niet bepaald dagelijks werd voor deze mensen. General Electric is echter opgedeeld in teams die zo nu en dan om de saamhorigheid wat te vergroten acti viteiten organiseren. Soms in spel vorm, maar een andere keer wordt er gewerkt voor een goed doel. Daar voor heeft General Electric zelfs een aparte stichting opgezet: Helpende Hand. Elke werknemer kan per maand twee gulden sparen. Het bedrijf verdubbelt dat bedrag en zo groeit er een fonds waaruit allerlei goede doelen gesteund worden. Heijboer legt uit hoe het team bij de Eben-Haëzer kwam: "Ik heb contact gezocht met Helpende Hand en zo is het balletje gaan rollen. Ze wilden het wel doen en wij zijn ermee geholpen. Het betekent dat we voor dit deel even geen beroep hoeven te doen op de ouders. Die hebben al zo enorm veel geholpen en we zullen ze nog vaak genoeg nodig hebben." In een vrolijke sfeer en onder een- stralend zonnetje doen de medewer kers van GEP er nog een schepje bovenop. Er moet namelijk in één middag 37 kuub zand van het toe gangshek naar de zandbak gereden worden. Daarnaast worden er ook nog 60 betonbielzen gelegd, een schommel uitgegraven en verplaatst en een klimrots gemaakt van houten paaltjes. Normaal gesproken werkt het team Terwijl enkele medewerkers van GEP betonranden leggen langs het plein, vullen collega's achterin de zandbak. van General Electric op de laborato riumafdeling en hanteert gedurende kantooruren bepaald niet de schop en kruiwagen. Er wordt dan ook goed gekeken wie er wat aan kan. Mensen met rugproblemen worden niet met betonblokken aan het werk gezet. De deelnemers hebben er schik in. Volgens hen is het 'weer eens wat anders'. Sommigen hebben in hun vrije tijd ervaring met het (ver)bouwen van huizen, maar een ander vroeg al bij aankomst met weinig zelfvertrouwen om twee lin ker handschoenen. Volgens de prot. chr. basisschool was het bestaande schoolplein ach terhaald. In het onderwijs zijn aller lei vernieuwingen gekomen, maar het schoolplein bleef een grote grij ze vlakte met een paar bankjes en knikkerputjes. "De kinderen van nu hebben niet genoeg aan een spring touw en een knikkerputje, kijk maar eens naar het speelgoed thuis", zegt Heijboer. Het plein moest dus veranderen in een hof. Dat zou mede het sociaal gedrag van de leerlingen positief moeten beïnvloeden. De financiën vormden het probleem, want een dergelijke operatie kost handenvol geld. Daarom toog de schoolhof- commissie aan het werk om spon sors te zoeken die geld of materiaal beschikbaar wilden stellen. Het aan leggen werd door ouders zelf gedaan. Het plan omvat drie fasen. De eerste werd vorig jaar afgerond. Het oude schoolplein voor de bovenbouw werd voorzien van belijningen waardoor er allerlei spelletjes gespeeld kunnen worden.' Ook kwamen er twee basketbaldoe len te staan waarvan gretig gebruik gemaakt wordt. Een betonnen tafeltennistafel, door ouders zelfgemaakte turntoestellen en beschutte banken in een halve Cirkel om buiten .les te kunnen geven, maken het compleet. Verder is er een fors plantsoen aangelegd met heuveltjes en in het midden een kraaienest om in te klauteren. Er zijn diverse fruitbomen en -struiken geplant waarvan de vruchten door de leerlingen geplukt en opgegeten mogen worden. Verder markeert een 'rotonde' de doorgang naar de vol gende speelplaats. Deze rotonde krijgt een rol bij de verkeerslessen en er kunnen kringspelen op gedaan worden. Momenteel is de tweede fase in vol le gang. De leerlingen van de mid delste groepen krijgen een plein aan de zuid-oostkant. Ook hier komt het thema verkeer terug met een ver keersplein, waarin ondermeer een zebra is opgenomen. Verder komt er ondermeer een speelstraat, een zandbak, een dubbele schommel en een klimwand. De laatste fase wordt volgend jaar aangepakt. De onder bouw krijgt dan een plein voor kin derspelen, enkele nieuwe banken en een fietsenstalling. Verder wordt er in de zandbak een klimrots gemaakt, een zithoek en een glijbaan. Bestaande zaken worden opgeknapt. Ook een 'ontdek- en speelbosje' maakt deel uit van het vernieuwde plein voor de kleuters. Centraal daarin staat een zithoek met een klimpaal en een 'poef voor de juf. In de planning zit tot slot nog een schooltuin. Via sponsoracties en hulp van ouders, verenigingen en kerken hoopt Eben-Haëzer de schoolhof te kunnen bekostigen. "Het is wel een hele organisatie", zegt coördinator Heijboer. "Dan moet je naar die bellen voor trans port, dan naar een ander voor hout. Dat vergt toch wel wat werk. Je moet proberen altijd iets te ritselen. En we hebben echt veel medewer king van bedrijven gekregen. Voor al stratemakersbedrijf Goedege buure en aannemer Hommel hebben echt allerlei materieel ter beschik king gesteld." International Cosmetic Produc tions b.v. uit St. Maartensdijk is door de Middelburgse rechtbank failliet verklaard. De twee perso neelsleden zijn door de curator ontslagen. Er was een schuld van zo'n half miljoen gulden, aldus mevr. mr. MJ. van der Slikke- Verwijs. De directeur uit Halsteren stond in verband met een eerder faillis sement, negen jaar geleden, niet op de loonlijst. Volgens de curator is het twee jaar geleden fout gegaan met het bedrijf. Men begon toen om zelf de cosmeti ca te produceren, maar het chemisch proces kon men niet goed onder de knie krijgen, waardoor ICP niet op tijd leverde en een paar grote klan ten afhaakten. Er zijn heel veel han delscrediteuren die geld tegoed heb ben van het cosmeticabedrijf, maar er zijn ook nog een heleboel debi teuren die nota's aan ICP moeten betalen. "Het zal een enorme klus worden om die te innen", zegt mevr. Van der Slikke. Het bedrijf verhuisde in juli 1992 uit Bergen op Zoom naar het bedrijfs verzamelgebouw in St. Maartens dijk onder de naam International Ceiling Productions. In verband met de groei van de activiteiten moest men uitzien naar een grotere ruimte. ICP richtte zich op de produktie en Inschrijvingen in het Handelsre gister van nieuwe bedrijven op Tholen en St. Philipsland vanaf 20 mei tot en met 14 juni 1996. Van Ham c.v., Doelweg 60, binnen- visserijbedrijf, 2-4 werkzame perso nen. Salamat Makkan, Slabbecoornweg 70,"ambulante handel op markten en braderieën in snacks, geen perso neelsleden. Thuiswerkcentrale 't Nooitgedacht, Molenweg 1, thuiswerkcentrale, 1 werkzame persoon. Klusbedrijf Den Engelsman, Oost straat 27, onderhoud van scheeps motoren en allerlei machines, 1 werkzame persoon. Bloemshop Assortie, Kaaistraat 4, kleinhandel in bloemen en planten en aanverwante artikelen, 1 werkza me persoon. Bouwbedrijf Mart van Houte b.v., Scaldisstraat 25, aannemingsbedrijf voor burgerlijke en utiliteitsbouw alsmede de groothandel in en de ver huur van registergoederen, aanne mers- en bouwmaterialen, alles in de meest ruime zin des woords, geen personeelsleden. Shopwand b.v., Scaldisstraat 25, het plaatsen van diverse soorten wan den, interieurbouw, verhuur van en groothandel in wanden en interieurs, geen personeelsleden. Achter de Molen, Platteweg 34, de exploitatie van een conferentieoord, 2-4 werkzame personen. B.V. de Tien Vlaamse Ponden, Oudeweg 10, het uitoefenen van een agrarische onderneming, beheren van registergoederen met agrarische bestemming, groothandel in agrari sche produkten en het verrichten van cultuurtechnische werkzaamhe den, 1 werkzame persoon. Court international b.v., Oudeweg 1, het uitbrengen van beveiligings- en controle-adviezen, het uitvoeren van marktonderzoek en het doen van bedrijfsanalyses op het gebied van beveiliging en controle, alsmede het geven van instructies, 1 werkzame persoon. verkoop van decoratieve cosmecita, zoals lipsticks, nagellak, mascara, make-up, oogpoeder, enz. De grond stoffen werden in de vorm van half fabrikaten betrokken van het moe derbedrijf Ceiling Cosmetics SNC uit Italië. Via de eigen verkoopkana len van ICP werden de complete produkten afgezet in Nederland, België en Duitsland. Het bedrijf leverde het complete cosmeticapro- gramma onder zogenaamd private label en zat in het bovenste markt segment. Het gemeentebestuur van Tholen, dat in juli 1992 met voldoe ning de komst van ICP meldde, sprak toen over werkgelegenheid voor 6 mensen met een verwachte groei tot 10 a 12 medewerkers wan neer de marktomstandigheden zich in gunstige zin zouden blijven open baren. In het produktieproces waren hoofdzakelijk vrouwen werkzaam. Vorige week stonden er nog 2 op de loonlijst: de vrouw van de directeur en een andere werkneemster. ICP werkte volgens de curator nogal eens met uitzendkrachten. Dinsdagavond wordt om acht uur in Meulvliet de huurdersvereniging Samen Sterk opgericht. Om acht uur begint de bijeenkomst waarop de voorzitter de aanwezigen zal infor meren over de activiteiten die de vereniging wil gaan ondernemen. Anderhalf jaar geleden pakte een groep huurders het idee op om een belangenvereniging op te richten. Ze vonden het belangrijk dat er een organisatie kwam die de belangen van de huurders in de hele gemeente Tholen behartigde. In maart was er een bewonersavond over de plannen van de initiatiefgroep. Aanvankelijk leverde het werven van voldoende leden wat problemen op. Maar de afgelopen maanden is er hard gewerkt om de basis te leggen voor een sterke huurdersvereniging. De initiatiefgroep heeft een activiteiten plan opgesteld waarmee men het komende jaar aan de slag wil gaan. Deze activiteiten zijn erop gericht om de bewoners te helpen bij wen sen en klachten richting de woning- bouwstichting Beter Wonen en de gemeente. Het gaat dan om zaken zoals: prettig wonen, betaalbare huren en een goede omgeving. De oprichtingsvergadering in Meulvliet staat open voor alle geïnteresseer den. De politie heeft zaterdagnacht na een achtervolging een 30-jarige vrachtwagenchauffeur uit Steenber gen aangehouden. De man trok de aandacht van de politiesurveillanten omdat hij met een vrachtautootje zonder verlichting over de Hiksedijk te Oud-Vossemeer reed. De Steen bergenaar negeerde de stoptekens van de agenten en probeerde zelfs te voorkomen dat de politieauto hem in zou halen. De achtervolging werd ingezet en pas in Steenbergen reed de man zich klem tegen bus van de plaatselijke politie die ter assistentie was opgeroepen. De bestuurder werd aangehouden en afgevoerd naar het politiebureau in Steenber gen. Omdat de agenten vermoedden dat de man dronken was, wilden ze hem een blaasproef afnemen. De chauffeur weigerde .echter mee te werken. Daarop werd zijn rijbewijs ingenomen en kreeg hij een proces verbaal voor het rijden onder invloed, het weigeren om mee te werken aan de procedure en het negeren van een stopteken. Het voertuig van de man wordt nog onderzocht op technische manke menten. Op sanitair- en tegelgebied BOUWMATERIALEN Geopend Ma. t/m Vr.: 07.30- 17.30 uur Zaterdag 08.00 - 12.00 uur gaat er 'n wereld van mogelijk heden voor u open. Zo kunt u naast legio badkameropstellingen ook tegels kiezen uit tal van topmerken waaronder, Sphinx, Mosa, Porcelanosa en Aparici. Uw ideeën en wensen VJ worden verwerkt in 'n geheel vrijblijvend ontwerp. Vriens-de Schelde verzorgt tevens in samenwerking met gereno- meerde bedrijven de installatie van uw badkamer. Informeer naar deze extra mogelijkheid. SHOWROOM Geopend Ma. 13.00 - 17.30 uur Di. t/m Do.: 08.30 - 17.30 uur Vrijdag 08.30- 21.00 Zaterdag 09.30 - 17.00 uur Zeelandhaven 7 - Bergen op Zoom Tel. 0164-271500 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 7