Provincie Zeeland Commissies Duurzaam bouwen en wonen Erfenis voor een zwembad In de pas lopen met Noord-Brabant PERSIA Uit de staten van Zeeland Officiële Mededelingen Tholen is het eens met nieuwe taken Deltan Provincie kan de herindeling niet bijbenen mm I I aiLajÉll Donderdag 30 mei 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 19 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie; Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 Een deel van de vervuiling van het milieu is toe te schrijven aan de manier van wonen en bouwen. Veel vervuiling is te voorkomen en op zijn minst te verminderen. De winst is vaak ook terug te vinden in de eigen portemonnee, zo valt te lezen in de brochure Duurzaam bouwen en wonen. Veerdiensten Milieutijdingen Ruimtelijke Ordening Begrenzingenplan ruilverkaveling Stavenisse Bij verhuizing Stemmen van lezers De voorjaarsnota, de aandeelhoudersvergade ring van Delta Nutsbedrijven en de regionale televisie. Dat waren vrijdag de belangrijkste punten op de volle agenda van provinciale sta ten. Teruggave W fi fttÉÉlïl m^Tï' 4 etages Oosterse Tapijtkunst t Abdij Nieuws Vergaderingen van statencom missies zijn openbaar en be ginnen met spreekrecht voor het publiek. Dat wil zeggen dat belangstellenden het woord kunnen krijgen over onderwerpen die op de agen da staan om op die manier de statenleden te informeren. De overige commissieverga deringen zijn eveneens open baar maar kennen geen spreekrecht toe aan mensen op de publieke tribune. Ruimtelijke ordening De statencommissie voor ruimtelijke ordening vergadert, zoals eerder aangekondigd, vrij dag 31 mei, aanvang 09.30 uur op het adres Groene Woud 1 in Middelburg. De agenda voor deze bijeenkomst is gewijzigd en luidt als volgt: provinciaal meerjarenprogramma landinrichting en natuur; beleids nota agrarisch natuurbeheer; subsidie Zeeuws Landschap voor aankoop natuurgebied Paulina- schorren; 'Het Zeeuwse gezicht', uitgangspunten van het provin ciaal architectuurbeleid; samen voeging statencommissie ruim telijke ordening en milieu; subsidie Stichting Zijde; transportrisico's Weèterschelde; energienota en de 7e wijziging begroting provincie 1996. Welzijn De statencommissie welzijn ver gadert maandag 3 juni, aanvang 09.30 uur, in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De volgende onderwerpen staan op de agenda: beschikbaarstellen 100.000,= voor onderzoek door VMC over behoefte aan jeugdzorg; kader welzijnswerk; incidentele middelen jeugdhulpver lening; uitgangspunten architec tuurbeleid (Het Zeeuwse Gezicht); subsidie Stichting sexual health clinic; subsidie project personal future planning De Sterre in Hulst; onderzoek behoefte zorg voor ouderen. Waterstaat en verkeer De statencommissie waterstaat en verkeer vergadert maandag 3 juni aanvang 13.30 uur. De ver gadering is in de statenzaal van het provinciehuis, Abdij 10 in Mid delburg. De agenda vermeldt de volgende onderwerpen: vervoersoverzicht 1996 en voortgangsrapportage PSD; stand van zaken decentrali satie verkeer en vervoer; 7e wijzi ging begroting provincie 1.996; proef snelheidsremmende maat regelen; instelling fietscoördina- tiepunt; actieplan Fiets Zeeland; bijdrage actieplan openbaar ver voer. Gezamenlijk Maandag 3 juni, aanvang 16.00 uur is er een vergadering van de statencommissies waterstaat en verkeer en algemeen bestuur gezamenlijk. De vergadering is in de statenzaal van het provincie huis, Abdij 10 in Middelburg. De bijeenkomst is volledig gewijd aan recente ontwikkelingen over de WOV. Algemeen bestuur De statencommissie algemeen bestuur vergadert maandag 3 juni in aansluiting op de om 16.00 uur begonnen vergadering samen met de statencommissie water staat en verkeer. De volgende onderwerpen staan op de agenda: personeelsaange legenheden; provincies van de toekomst; taakverdeling rijk/ipo/ vng; samenvoeging statencom missies ruimtelijke ordening en milieu; aanschaf veldgeheugen; flankerend beleid en organisatie ontwikkeling; fractievergoedin gen; energienota; 7e en 8e wijzi ging begroting provincie 1996; budgetfinanciering IVN; uitgangs punten architectuurbeleid; bijdra ge aan onderzoek vraag naar jeugdzorg; instelling economisch en toeristisch ontwikkelingsfonds; subsidie interventie kleinfruit; fietscoördinatiepunt; snelheids- remmende maatregelen; bijdrage actieplan openbaar vervoer; inci dentele middelen jeugdhulpver lening; subsidie project personal future planning; onderzoek be hoefte aan zorg voor ouderen; ontwerpbegroting 1997 natuur- en recreatieschap De Grevelin- gen. Ter inzage De agenda's van de commissie vergaderingen en de bijbehoren de stukken liggen ter inzage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Wonen en bouwen op een manier die winst oplevert voor het milieu en voor de eigen portemonnee kunnen heel goed samengaan. Een reeks tips en ideeën staan opge somd in de brochure Duur zaam bouwen en wonen. De brochure is een nieuwe uitga ve in de milieureeks van de pro vincie. Het boekwerkje is gratis verkrijgbaar bij het informatiecen trum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 0118-631400. Subsidie Om het duurzaam bouwen (het gebruik van de voor het milieu minst schadelijke materialen en produkten) te stimuleren, heeft de overheid een tijdelijke subsidiere geling gemaakt. De regeling geldt van nu tot 31 december 1998. Het maakt niet uit of het gaat om nieuwbouw of om verbouw van bestaande woningen, om huur woningen of eigen woningen. Wie voor subsidie in aanmerking komt krijgt tenminste 1.000,= en maximaal 5.000,= per woning. In de regeling staat een hele lijst van voorzieningen die subsidiabel zijn: onder meer het aanbrengen van dubbel glas, isolatie van mu ren en vloeren en de aanschaf van een HR-installatie (hoog ren dement) voor de centrale verwar ming. De zogeheten meerkosten van dergelijke voorzieningen zijn subsidiabel. Dat betekent dat iemand die een gewone ver warmingsketel koopt met een Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4 in Terneuzen, tel. 0115 - 675000. Voor Walcheren wordt de regeling uitgevoerd door de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2 in Vlissingen, tel. 0118 - 487214. Overig Zeeland (de Bevelanden, Schouwen Duiveland, Tholen/ St. Philipsland) kan voor de aanvragen terecht bij de gemeen te Goes, postbus 2118, 4460 MC Goes, tel 0113-249790. Wonen Het effect van duurzaam bouwen is te versterken door de manier van wonen en het gebruik van voorzieningen in en rond de wo ning. Zo kan een gezin van drie personen per jaar al gauw zo'n 40.000 liter water en 75 m3 gas besparen door het gebruik van een waterbesparend toilet en douchekop en doorstroom- begrenzers op de kranen. Op dit moment gebruikt een Nederlan ders gemiddeld 135 liter drin kwater per persoon per dag. Het meeste water gaat op aan baden, douchen, toiletgebruik en was machine. De wasmachine alleen laten draaien met een volle trom mel bij een zo laag mogelijke temperatuur, scheelt niet alleen veel water maar ook energie. Veel energie is ook te besparen door de verwarming een graadje lager te zetten en een trui aan te doen en door het aanbrengen van tochtwering bij ramen en deuren. Tips Behalve uitleg van de subsidie regeling en tips voor energie- en waterbesparing bevat de bro chure tips voor de inrichting van de woning, een goed leefklimaat, voor verbouwen en doe-het-zelf- klussen, de inrichting van de tuin en onderhoud en gebruik van de woning. Bij bouwen komt veel afval vrij. rendement van 70% (zeg maar de standaarduitvoering), geen subsidie krijgt. Maar de aanschaf van een installatie met een rendement van 80 of 90% komt wel voor subsidie in aanmerking. Zo'n installatie valt natuurlijk duur der uit dan een gewone, maar omdat er subsidie 'op zit' zijn de meerkosten sneller terugverdient. Het apparaat verbruikt immers minder energie en dat komt de maandlasten voor het wonen ten goede. Zo gelden ook standaardwaarden voor bijvoorbeeld isolatiemateria- Met ingang van zondag 2 juni vertrekt op zondagen de laatste boot vanuit Vlissingen naar Breskens om 22.50 uur. De laatste afvaart van Breskens naar Vlissingen is om 23.20 uur. De huidige dienstregeling verandert per 2 juni. Tot die datum gaat de veerdienst op deze lijn een uur langer door. De laatste afvaarten op doorde weekse dagen en op zaterdagen wijzigen niet. len en dubbel glas. Wie kiest voor een hogere waarde is bij aan schaf duurder uit, maar kan sub sidie krijgen en drukt op die ma nier de maandelijkse lasten van wege vermindering van energie gebruik. Overal hetzelfde In de hele provin.cie worden onder dezelfde voorwaarden gelijke subsidiebedragen verstrekt per voorziening. De subsidieregeling wordt uitgevoerd door de budget beheerders woninggebonden sub sidies. Inwoners en huizenbezit ters in Zeeuwsch-Vlaanderen kunnen terecht bij de gemeente Het aprilnummer van Milieutij dingen, het informatieblad van de provincie over ontwikkelingen die van belang zijn voor het milieu in de provincie, is verschenen. Het blad bevat artikelen over Zeeuws afval naar verbranding; Nederlandse emissierichtlijnen; milieuzorg PSD; milieuzorg kinderopvang; vervoerregio ter ziele; bestrijding verdroging; juni natuurmaand; hart voor hout en subsidies milieufonds. Een aantal korte berichten completeren het blad. Verkrijgbaar Milieutijdingen is gratis verkrijg baar bij het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 0118 - 631400. Via dit adres of telefoonnummer is ook een gratis abonnement verkrijgbaar. Gedeputeerde staten hebben op 7 mei 1996 het begrenzingenplan voor de ruilverkaveling Stavenisse vastgesteld. Deze vaststelling vormt een onderdeel van de ruil verkavelingsprocedure. De gemeente Tholen wil Delta Nuts bedrijven wat ruimte bieden om andere bedrijfsterreinen te verkennen op het gebied van afvalwaterzuive ring en havenactiviteiten. "Maar het is moeilijk te verteren dat men daar mee vooruitloopt, want het is alle- maal nog niet rond", zei wethouder J. Versluys in de Thoolse gemeente raad. Raadslid M.A.J. van der Linde meende, dat de aandeelhouders zich pruttelend bij de waterzuivering en de havenactiviteiten hadden neerge legd. "Hoever mag Deltan gaan van b. en w.?" Wethouder Versluys legde uit, dat de gemeente Tholen in eerste instantie als enige ruimte wilde scheppen voor een nieuwe koers van de Deltan. "De gemeenten op de Bevelanden wezen dat af, maar later zijn ze meer op de toer van Tholen uitgekomen en mevr. Elenbaas heeft namens ons ook 6 mei het woord gevoerd in de extra aandeelhouders vergadering. Het geluid van de gemeenten verdwijnt echter al snel omdat de provincie een grote vinger in de pap heeft." Van der Linde bleek er niet gelukkig mee te zijn, dan van de 50 miljoen gulden winst die Del tan boekte, maar 20% teruggaat naar de gebruikers. "Ik wil niet ouderwets doen, maar het is toch een nutsbe drijf!" De wethouder antwoordde, dat er in de aandeelhoudersvergaderin gen regelmatig een discussie wordt gevoerd, hoe groot de reserve van Deltan moet blijven en welk deel van de winst er naar de verbruikers terug kan. Hij zegde toe, 7 juni in de beslo ten commissie bestuurlijke aangele genheden van de Thoolse gemeente raad verdere informatie te zullen geven. Het begrenzingenplan bestaat uit kaarten waarop o.a. de openbare wegen en de waterlopen zijn aan gegeven die binnen het ruilverka- velingsgebied liggen. Ontwikkelingsfonds. De provincie gaat van twee spaarpotten één maken. Ze wil de ontwikkelings fondsen op sociaal-economisch en op toeristisch-recreatief terrein samenvoegen. Jaarlijks denkt men 1,8 miljoen gulden aan het fonds te kunnen toevoegen. Uit deze pot zou dan-ieder jaar vier ton bestemd moe ten worden voor recreatie en toeris me, een miljoen voor infrastructuur en nog eens een miljoen voor vier andere beleidsterreinen (regionale ontwikkeling; visserij, veeteelt en land- en tuinbouw; arbeidsmarkt en scholing; innovatie, technologie en telematica). Bijna anderhalf jaar na de herinde ling blijkt nog altijd niet iedere pro vinciaal ambtenaar op de hoogte te zijn van het verdwijnen van de gemeenten Sint-Philipsland, Kort- gene en Wissenkerke. Aan die drie gemeenten (en nog elf andere) is onlangs vanuit de Middelburgse Abdij een verzoek gericht om als nog de lijsten in te sturen die betrek king hebben op het kwalitatief woningonderzoek 1996. Deze lijs ten zijn in januari door de provincie toegestuurd. De drie betreffende gemeenten bestaan echter al sinds 1 januari 1995 niet meer; Sint-Philips land is bij Tholen gevoegd en Kort- gene en Wissenkerke vormen samen één gemeente Noord-Beveland. Ondanks dat blijft de provincie ken nelijk geïnteresseerd in gegevens over deze gebieden. Om het provin ciaal volkshuisvestingsbeleid vorm te kunnen geven, zo meldt de brief. a.u.b. tijdig een adreswijziging sturen aan: Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland of aan uw bezorger. Met waardering voor het nalaten van een kapitale som voor ten eerste een zwembad voor de jeugd van Oud-Vossemeer reageer ik op de hele heisa die er over de verdeling van deze erfenis aan het ontstaan is, zoals blijkt uit de Eendrachtbode van 15 mei. Geef ieder een gulden en ga zo door tot de pot leeg is en we zijn weer terug bij af zoals het tot heden is geweest: de eilandbewo ners zullen 's winters voor een frisse duik over de brug moeten. En juist nu de gemeente de kans krijgt om als hoofdverantwoordelij ke een eerste vruchtbaar idee te lan ceren, laat ze het er weer bij hangen en legt het oor te luister bij allerlei wind van leer. Want zes ton voor een zwembad is toch geen haalbare kaart dus moet je er maar mee gaan strooien. Resultaat: een ideeënstam- pij van overhaaste burgers die als een nest onvolwassen spreeuwen stuk voor stuk de mond wijd open sperren zodra er enig gerucht wordt vernomen van het verdelen van de koek op een andere manier dan de geliefde voorkeur. Het is natuurlijk wel zo gemakkelijk dat je als ouder(s) op deze manier voor de sport van je kind(eren) een aardige duit minder in het zakje hoeft te doen en voor de gemeente: minder subsidie voor sportclubs, waarbij je je kunt afvragen of burgers op deze manier wel genoeg financiële bereidheid vertonen om de geliefde sport zelf in stand te houden. Het lijkt er veel op, dat de gemeente met deze nalatenschap - onder de duidelijke gestelde voorwaarden voor de besteding ervan - geen raad weet en het op een opdeling aan stuurt die uiteindelijk wel moet resulteren in drie bergen: (1) een berg ambtelijk werk (2) een berg onderlinge afgunst en ergernis (3) een berg inwoners van de gemeen schap Oud-Vossemeer die er zo geen cent voordeel van zullen heb ben. Punt 3 is dan juist tegenstrijdig aan de testamentaire voorwaarde dat de erfenis anders mag worden besteed: 'mits speciaal ten behoeve van de gemeenschap Oud-Vossemeer.' En zijn b en w na de gemeentelijke fusie nu mede-verantwoordelijk voor het welzijn van alleen de inwo ners van Oud-Vosseméer of voor dat van alle inwoners binnen de nieuwe gemeente Tholen/-St.Phi lipsland? Zo dat laatste het"geval is, dan zullen b en w ook hierin de bestuurlijke capaciteiten waar moe ten maken door bijvoorbeeld de erfenis als eerste inleg zorgvuldig te beleggen in een bouwfonds voor een overdekt zwembad in de regio Tho- len/St.Philipsland. Laten b en w en de sportclubs de schrijnende noodzaak t.a.v het zwemmen nu eens zwaarder wegen dan al dat eigenbelang waaraan we de scheefgroei met o.a. 17 voetbal velden in deze kleine regio nu zelf te danken hebben. De vooraf testamen tair omschreven voorkeur ter beste ding van de nalatenschap onder de genoemde voorwaarden wijst duide lijk aan waar het geld het hardst nodig is en het biedt b en w als hoofdverantwoordelijken juist nu dè opening om hierin het voortouw te nemen, willen ze uiteindelijk eens tegemoetkomen aan de overduidelij ke wens vanuit de bevolking het fel begeerde zwembad ook daadwerke lijk te realiseren. Daarbij voorge steld de door schietclubs misgescho ten 31/2 ton subsidie ook in het bouwfonds te beleggen en het begin is er. De gemeenteraad moet dan wel met erg sterke argumenten komen, de haalbaarheid om puur politieke redenen onderuit te halen en zou dat dan toch gebeuren dan is het nog de vraag of zo'n beslissing niet strijdig is met de testamentaire bepalingen ten overstaan van het algemeen belang van de regionale bevolking in de besteding van geld voor sport- en recreatie. Tholen daar kun je niet omheen. D.K Bruijnzeel W. van Beierenstraat 6 4698 RS Oud-Vossemeer L.J. van Doorn De deur voor regionale tv in Zeeland is open gezet. Wel werden van orthodoxe zijde enige principiële bezwaren te berde gebracht, maar de over grote meerderheid van de sta ten was voor. Echter wel met de restrictie dat er niet meer dan een tientje extra voor betaald moet worden. Mijn verwachting is, dat velen er plezier aan zullen beleven. Wat ik tijdens een bezoek aan de studio van TV Oost te Hengelo heb gezien stemt me, gezien het kwaliteitsniveau van de geboden programma's, opti mistisch over de toekomst van onze Zeeuwse regio-t.v. Met het bespreken van de voorjaarsnota is een start gemaakt met een nieuwe aan pak van de begrotingsbehan deling, waarbij door algemene beschouwingen vóór de nieu we begroting de verschillende partijen nog wat ruimte gebo den wordt voor het aangeven van bepaalde voorkeuren. Een nieuwe bezuinigingsronde is nog niet nodig. Wel zal via het interprovinciaal overleg (IPO) een stevige discussie met het rijk gevoerd worden over een extra korting op de uitkering uit het provinciefonds en over een vertraagde afdracht van het provinciale deel van de motorrijtuigenbelasting. Aan gaande de veranderingen in de wet op de bejaardenoorden en de algemene wet bijzonde re ziektekosten zijn er nog veel onzekerheden over de effec ten, die een adequate oplos sing vragen. Ook de verkeersveiligheid in Zeeland vraagt nog steeds om verbetering. Het aantal slacht offers, zowel doden als gewonden, is veel te hoog. Delta Nutsbedrijven heeft een redelijk positief resultaat geboekt over 1995, wat zeker een woord van waardering waard is. Hierdoor is het mogelijk om de kleinverbrui kers in 1997 via een tariefswij ziging 65 a 70 gulden per huis houden minder in rekening te brengen. Tijdens de statenver gadering ontstond er enige twijfel over de hoogte van de teruggave, gelet op de bedra gen die kleinverbruikers in Noord-Brabant moeten beta len. Uiteindelijk bleek er geen meerderheid te vinden om een nóg hogere korting voor de kleinverbruikers te bepleiten bij Delta. Dit sluit zeker niet uit, dat in december - als de voorlopige cijfers van 1996 bekend zijn - de tarieven opnieuw aan de orde worden gesteld in ver band met de discussie over ;euwe taken. En mede gelet op de verhouding van de Zeeuwse tarieven ten opzichte van die in Noord-Brabant. Een uitbreiding van het taken pakket van Delta dient in een goede verhouding en waar mogelijk in samenwerking met de Zeeuwse waterschappen plaats te vinden. Ze moet niet alleen een bijdrage leveren aan de werkgelegenheid bij Delta, maar ook aan de tarief stelling. En wel zodanig dat we met Noord-Brabant in de pas gaan lopen. THOLEN 30 mei ledenvergadering Rabobank, Meulvliet 20 u. 11 juni fietstocht Anbo, Schutters hof 11 u. 13 juni kernbezoek b. en w., Meul vliet 19.30 u. 15 juni puzzel-oriëntatierit MAC Tholen, Zoekweg 19.15 u. 21 juni bingo bejaardensoos, Ten Anker 14 u. 22 juni improvisatie-orgelconcert Bram Bout en samenzangavond, N.H.-kerk 20 u. 29 juni beachvolleybaltoernooi, Speelmansplaten 10-17 u. OUD-VOSSEMEER 30 mei bingo ouderen in kader 50 jaar vv Vosmeer, kantine 14 u. 31 mei volleybaltoernooi straten- teams, sportpark 19 u. 14 en 15 juni kermis. 29 juni rommelmarkt Ned. Herv. kerk, loods fam. Quist Veerstraat. SINT-ANNALAND t/m 31 okt. Exposities 'Beelden uit mijn kinderjaren' en 'Gebruiksaarde- werk', streekmuseum De Meestoof, di t/m za 14.15-16.45 u. t/m 31 mei tentoonstelling Thoolse aquarellen en pentekeningen van Dick Bosma uit Wouw, restaurant De Lagune. 31 mei, 8, 14, 21 en 26 juni natte- laarzentocht van 2,5 uur over slik ken, schorren en natuurontwikke lingsgebied Van Haaftenpolder, opgave minimaal één dag van tevo ren bij VVV-kantoor, start Sluispol- derdijkweg. 3 juni avondwandelvierdaagse, start 18.30 u. 11 juni diploma-avond gevorderden Smash '76, Wellevaete 19 u. STAVENISSE 8 juni clubkampioenschappen SC Stavenisse, sportveld 12 u. SINT-MAARTENSDIJK 30 mei excursie plattelandsvrouwen Slikken van De Heen. 1 juni dag van de muziek, centrum 14 u. 8 juni dammentocht wielertoerclub Tandje Bij, café Smerdiek 9 u. 9 juni dagtocht wielertoerclub De Bidon, Oostvest 9 u. 17 t/m 20 juni wandelvierdaagse, Haven 18 u. SCHERPENISSE 1 juni koningsverschieting Clove- niersgilde, Pluimpotterrein 14 u. 8, 15, 22 en 29 juni boogschieten Cloveniersgilde, Pluimpotterrein !4u. 22 juni braderie, centrum 11-21 u. POORTVLIET 15 juni rommelmarkt, basisschool Eevliet 14 u. SINT-PHILIPSLAND 10 juni bloeddonoravond, Wimpel. 29 juni finales open tennistoernooi De Ruucstoppelen, tennispark 13 u. 29 juni braderie, centrum vanaf 9 u. BERGEN OP ZOOM t/m 16 juni schilderijen van Mar griet Oomen, Markiezenhof. 1 en 10 juni markt oude en antieke boeken, Markiezenhof 10-17 u. 30 mei musical Evita, De Maagd 20.15 u. 31 mei Philip Morris Jazzweekend, Grote Markt. 3 t/m 6 juni avondwandelvierdaag se, start sportpark Rozenoord 18.45- 19 u. film+++fïlm+++film+++film ROXY 1: Up Close Personal - do en zo t/m wo 20 u., vr 21.30 u., za 18.45 en 21.30 u. Toy Story (Neder landse versie) - za en zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. ROXY 2: Dead Man Walking - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. Dunston Checks In - vr 18.45 u., za 16.15 en 18.45 u., zo 16.15 u., wo 15 u. De Boefjes - vr 18.45 u., za en zo 14 u., wo 13.30 u. CINEMACTUEEL 1: Cutthroat Island - do en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u.,za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Primal Fear - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zto 16, 18.45 en 21.30 u. Babe, een Buitengewone Big - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 3: Critical Decision - do, ma en wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u. Toy Story - vr 18.45 u., za en zo 14 en 18.45 u., wo 14 u. Filmclub Cinema Paradiso/Les Films du Paradis: L'E- olo - di 20.30 u. Giants - ma 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz i# Specialist in Perzische en Nepalese tapijten. j# j^: Eigen import Advertentie LM. Fortuinstraat 3, Bergen op Zoom Tel. 0164-243509 •ort

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 19