van (&oót GESLOTEN "PINKSTERVIERING" VERHUIZING Familie berichten vrijdag 10 mei DRUKKERIJ IB^apper aan huls® HTcL oi 67-572266 AARDBEIEN- GE BAKSTUK8.95 APPEL- ROZIJNENBROOD VOORGEBAKKEN KEIZERBROODJES 4 EENDRACHTBODE, DE THOQLSE COURANT Donderdag 9 mei 1996 mi naar de Ten Ankerflat hairstyling shop LEEN RIJSTENBIL Voor uw totale drukwerkverzorging... Het bestuur van de afdeling "Philadelphia" D.V. 11 mei a.s. "de Wingerd" in Tholen Allen hartelijk welkom Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons eerste kleinkind Carolina Dimmerina Demi geboren op 3 mei 1996 Rudy en Belinda hartelijk gefeliciteerd. Witte en Roosje Overbeeke St. Maartensdijk, mei 1996 Siem Jansen en Marijke Jeroense geven u, mede namens hun ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op 11 mei 1996 om 16.00 uur in het stad huis te Tholen. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 uur tot 21.00 uur in "Meulvliet", Zoekweg 8 te Tholen. Ons adres blijft: Ter Vate 5, 4691 CN Tholen. Siem en Marijke Hartelijk gefeliciteerd met jullie huwelijk op zaterdag 11 mei. Pa en Ma Jansen Pa en Ma Jeroense Karin - John Ko Willy - Bianca mei 1996 Op Deo Volente 15 mei 1996 willen wij Rudolf Hendrik David Pommé Johanna Jacomina van der Slikke in het huwelijk treden. De wettelijke voltrekking vindt plaats om 13.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Ons huwelijk wordt kerkelijk bevestigd om 14.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Stavenisse door ds. J. van der Meijden. Kaaistraat 2, Hoge Markt 27, Scherpenisse. Ons toekomstig adres is: Fonteinbos 74, 2715 XE Zoetermeer. Theo Slager en Diane Grinwis geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. woensdag 15 mei 1996, om 15.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. U kunt ons van 20.00 tot 22.00 uur feliciteren in Restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1Bruinisse. Voorstraat 48 4697 EL St. Annaland Jongkoenstraat 8 3252 AV Goedereede Toekomstig adres: Ooststraat 25, 4697 EE St. Annaland. 15 Mei 1996 om 15.00 uur in het stadhuis te Tholen is het zover Johan Witkam en Annet Hage gaan trouwen. Wilt u ons feliciteren kom dan van 17.00 tot 18.30 uur op onze receptie in "Hof van Holland", Kaay 1, Tholen. Ons adres blijft: Touwslagersdreef 28, 4691 LV Tholen. Op dinsdag 14 mei a.s. zijn mijn geliefde kinderen en onze broer, schoonzus, oom en tante Koos Bijl en Laura Bijl-Aarnoudse 25 jaar getrouwd. Wij willen ze hiermee van harte feliciteren. Mw. N.J. Bijl-Vermaas Elly en Jan van 't Hof-Bijl Pieter Jacqueline Han na en Koos van Drongelen-Bijl Petra en Joris Amo en Ilse Marijke en Jan de Wilde-Bijl Nanda en Sjaak Esther Tholen, mei 1996 Op dinsdag 14_mei 1996 zijn onze ouders Koos Bijl en Laura Bijl Aarnoudse 25 jaar getrouwd. Peter Tom U kunt onze ouders feliciteren op vrijdag 17 mei 1996 van 19.00 tot 20.30 uur in het gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. 4691 GV Tholen, mei 1996 Ten Ankerweg 7 1971 1996 D.V. 21 mei hopen onze geliefde ouders Jos Heyboer en Annedien Heyboer-Burger de dag te gedenken dat ze 25 jaar geleden in de band des huwelijks zijn verbonden. De wens van hun kinderen is dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Eline en Kees Ilona Clementine We vinden het fijn als u onze ouders komt feliciteren op zaterdag 25 mei van 14.30 tot 17.30 uur op Westkerke 15. 4694 PD Scherpenisse, mei 1996 Westkerke 2 Zo de Heere wil en wij leven, hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders A. Vroegop en A.A. Vroegop-Scheermeijer op woensdag 15 mei 1996 de dag te herdenken, dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil spa ren is de wens van hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. m.s. "Novalis": St. Annaland: Corry Theunisse-Vroegop Henk Theunisse Elise en Kees Timo Agna en Johan Colinda, Dinetta, Jorik Barbara en Johan Julian, Diederik Erik en Heidi 4697 GR St. Annaland, mei 1996 Tienhoven 48 Graag willen we langs deze weg iedereen, die op welke wijze dan ook, van.onze trouwdag een onverge telijke dag heeft gemaakt, heel hartelijk dankzeggen. Johan en Corry St. Annaland, mei 1996 Oostweg 8 Maatje Je zat een hele week te zweten, maar helaas we zijn het niet vergeten. Want dinsdag 7 mei was de dag, dat je dan toch Sarah zag. Jo, Anja, Izak, Mark, Patricia, Mirjam, Lisa, Kees St. Maartensdijk, mei 1996 Hartelijk dank aan alle sponsors en vrijwilli gers voor de succesvol le middag van de fancy fair. Peuterspeelzaal "de Pluus" Oud-Vossemeer, mei 1996 Hiep Hiep Hoera mijn opa wordt zaterdag 50 jaar! van je Carlijntje Tholen, mei 1996 Vaste rots van mijn behoud Gezang 174 Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons deed en betekende, nam de Heere na een ernstige ziekte tot Zich', mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en schoonzoon JAN DE LAATER echtgenoot van Johanna Willemina van der Rhee in de leeftijd van 66 jaar. De Heere sterke ons in dit zware verlies. Een ieder die hem gekend heeft, zal beseffen wat wij in hem verliezen. Tholen: Middelburg: St. Maartensdijk: J.W. de Laater-van der Rhee Ans Hage-de Laater Kees Hage John en Sandra J.L. van der Rhee Tholen, 7 mei 1996 4691 GV Ten Ankerweg 9 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. zaterdag 11 mei in de Rehobothkerk, Westvest 2 te St. Maartensdijk. Deze dienst zal worden geleid door de Weleerwaarde heer ds. J. de Goei. Aanvang dienst om 10.30 uur. Voor deze dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene in één van de zalen van genoemde kerk. U wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Tholen om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie per soonlijk te condoleren in de aula van deze begraafplaats. Schriftelijke condoléances zowel in de kerk als in de aula. Liever geen bezoek aan huis en liever geen bloemen. Eventueel kunt U een voor de kankerbestrijding op een van de condoleance-tafels deponeren. Mocht U door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt U dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer samen naar het voetbalveld nooit meer samen naar de bootjes nooit meer samen bramen plukken nooit meer samen in de tuin werken nooit meer samen fietsen nooit meer Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve OPA THOLEN John en Sandra Tholen, 7 mei 1996 In vertrouwen op een nieuw leven is na een geduldig gedragen lijden in zijn vertrouwde omgeving overleden onze lieve broer, zwager en oom JAN DE LAATER echtgenote van Jo de Laater-v.d. Rhee in de leeftijd van 66 jaar Halsteren: Jo de Laater Utrecht: Janna de Laater Halsteren: Leen de Laater Marie de Laater-Everse Halsteren: Ab en Marjoleine Wemeldinge: Lianne en Hans, Ilja, Adinda, Lenneke Tholen, 7 mei 1996 De vrijwilligersgroep van voetbalvereniging Tholense Boys heeft met leedwezen kennis genomen van het over lijden van onze goede vriend en collega JAN DE LAATER Elke maandag en vrijdag werkte hij met ons aan het schoonhouden van de kleedlokalen e.d. Hij was een verenigingsman in hart en nieren. Aan zijn inzet voor Tholense Boys en zijn vriendschap bewaren wij dankbare herinneringen. Wim van der Vlies Ko Schot Jan Geuze Rinus van As Tholen, 7 mei 1996 Heden is overleden onze reeds 53 jaar allerbeste vriend JAN DE LAATER Dat de Heere Jo, de kinderen en kleinkinderen kracht mag geven om dit grote verlies te dragen. Kees en Nel Kot Tholen, 7 mei 1996 Bedroefd geven wij kennis dat is overleden op dinsdag 7 mei 1996 onze vriend JAN DE LAATER Wij wensen Jo en de familie veel sterkte toe. Jan en Nel Everaërs-Geuze Gerard en Anna Schot-Rijnberg Ko en Hennie Schot-Baay Tholen, mei 1996 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid, de heer JAN DE LAATER Vanaf de heroprichting van de voetbalvereniging Tholense Boys in 1960 heeft de heer De Laater een erg belangrijke rol bij de ontwikkeling van de vereniging gespeeld. Eerst als secretaris en later gedurende een periode van meer dan 20 jaar als voorzitter. Na zijn afscheid als voorzitter tot aan zijn ziekbed was hij nog actief als vrijwilliger binnen onze vereniging. In hem verliest de vereniging Tholense Boys niet alleen een zeer markante persoonlijkheid die jarenlang het gezicht van de vereniging bepaalde, maar vooral ook een man met een enorm geel-zwart hart. De vereniging is hem veel dank verschuldigd. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn echtgenote, dochter, schoonzoon en kleinkinderen, die hun man, vader en opa zo node zullen missen. Wij wen sen hen in de komende tijd veel kracht en sterkte toe. Bestuur en leden van de voetbalvereniging Tholense Boys, H. Draaijer, voorzitter P. van der Vlies, secretaris Tholen, mei 1996 Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader JACOB PIETER ANTHONISSE weduwnaar van Willemijna Geertruida van 't Hof in de leeftijd van 75 jaar Middelharnis: L.J. Luijmes-Anthonisse H.J. Luijmes Middelharnis: Erik en Annette Anouk, Merel 4693 EB Poortvliet, 5 mei 1996 Burgemeester van Oeverenstraat 17 Correspondentie-adres: Familie Luijmes, Rembrandtlaan 51, 3241 AG Middelharnis. Geen bloemen De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 8 mei j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Poortvliet, voorafgegaan door een rouwdienst in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat te Poortvliet. Heden is overleden mijn geliefde broer en onze oom JACOB PIETER ANTHONISSE in de leeftijd van 75 jaar. G.J. van Gool-Anthonisse Jacob Willem en Corrie Poortvliet, 5 mei 1996 Wij hebben afscheid moeten nemen van de voor ons zorgzame en meelevende OME JACOB Rien en Lenie Goudzwaard-Anthonisse Anita en Wim Marcel Poortvliet, 5 mei 1996 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom J.P. ANTHONISSE weduwnaar van W.G. van 't Hof Tholen: J. Oosdijk-van 't Hof P.C. Oosdijk Gerrit Oosdijk Fam. Stokkers-Oosdijk Fam. Schouten-Oosdijk Halsteren: Fam. Oosdijk-de Becker Poortvliet, 5 mei 1996 Langs deze weg willen wij een ieder oprechte dank betuigen voor de belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader DIRK BOLIER J.S. Bolier-de Bruijn kinderen en kleinkinderen 4694 EB Scherpenisse, mei 1996 Maria van Nassaustraat 32 DOOR MISVERSTAND PAS NU GEPLAATST Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante en oud-tante NEELTJE VAN DIJKE-JEROENSE Huizen: G. Vos-Jeroense Tholen: M. Goedegebure-Jeroense C. Goedegebure Tholen: D.A. Mosselman-Jeroense Halsteren: J. Heiboer-Jeroense C. Clarijs Tholen: P. Quist-Jeroense W. Quist achterneven en nichten Tholen, 24 april 1996 HET IS VOLBRACHT ABRAHAM ALBERTUS KUGEL echtgenoot van Dien Kugel-Swart huisarts geweest in Poortvliet (Tholen) van 1948-1974 Rotterdam 8 - 3 - 1917 M.C.A. Alkmaar 28 - 4 - 1996 Bergen N.H.: B.H. Kugel-Swart Hilversum: Jos Kugel Lindenlaan 28 - 1861 HC Bergen N.H. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden op 3 mei jl. Geen rouwbezoek Nieuwerkerk: Maar de Heer zal uitkomst geven. Ps. 42 ber. Bedroefd geven wij u kennis, dat voor ons geheel onver wacht, van ons is heengegaan onze zorgzame vader, opa en mijn levensgezel ABRAHAM JAN VERSTRATE weduwnaar van Maatje Abramina van der Reest in de leeftijd van 76 jaar. Heinkenszand: A.W. Sinnema-Verstrate R. Sinnema Arjan, Martine A.B. Verstrate E. Verstrate-Sinnema Mirjam en Ronald Irma en Marcel Anna-Jacobapolder: N. de Vries-Hartog 4675 RN Anna-Jacobapolder, 6 mei 1996 Noordweg 29 Correspondentie-adres: Familie Verstrate, Meidoornstraat 9, 4306 AD Nieuwerkerk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden heden, donderdag 9 mei om 10.45 uur op de algemene begraafplaats te Anna Jacobapolder, voorafgegaan door een rouwdienst in "Ons Dorpshuis" te Anna-Jacobapolder. Aanvang rouwdienst 10.00 uur. Indien u de dienst wilt bijwonen vragen wij u tijdig aan wezig te zijn. Na de begrafenis is er in voornoemd Dorpshuis gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren. Wien heb ik nevens U in den hemel? Nevens U lust mij ook niets op de aarde! Bezwijkt mijn vlees en mijn hart, zo is God de Rotssteen mijns harten, en mijn Deel in eeuwigheid. Psalm 73:25-26 Met diepe verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons geheel onverwachts, van ons heeft weg genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame lieve vader en opa WILLEM BOVENSCHEN echtgenoot van Gijsbertha van Hasselaar in de leeftijd van 80 jaar. G. Bovenschen-van Hasselaar Henk en Thea Bovenschen Willbur, Orville 4697 DD Sint-Annaland, 4 mei 1996 's-Gravenkreek 47 Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden heden, donderdag 9 mei, om 15.00 uur op de algemene begraafplaats, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula aldaar. Aanvang rouwdienst 14.15 uur. Voor aanvang van de dienst is er in voornoemde aula gelegenheid tot afscheid nemen, na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle ver zorging in zorgcentrum Ten Anker, de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante JOHANNA VAN DER JAGT sinds 1961 weduwe van Jacobus Baaij in de leeftijd van 87 jaar. Tholen: C. van der Jagt P.M.J. van der Jagt-Steur Bergen op Zoom: L. van der Jagt J. van der Jagt-Dagevos Vlissingen: A. van der Jagt C. van der Jagt-Lindhout neven en nichten 4691 ZA Tholen, 7 mei 1996 Zorgcentrum Ten Anker Correspondentie-adres: Familie van der Jagt, Molenvlietsestraat 52, 4691 BW Tholen Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 10 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Pr. Bernhardstraat te Tholen, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula aldaar. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in voornoemde aula. Met ingang van vrijdag 10 mei a.s. hoop ik te verhuizen van: Van Vrijberghestraat 12 adres: Ten Ankerweg 32/F302 Mevr. H.A. de Korte-Hout Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de zeer vele belangstelling bij ons 50- jarig huwelijksfeest. P. de Korte C.W. de Korte-Polderman Tholen, mei 1996 Dalemsestraat 36 Langs deze weg willen wij ook namens onze kinderen iedereen hartelijk bedanken voor alle vormen van mede leven bij ons 25-jarig huwe lijksjubileum op 23 april j.l. Jo en Willy Noom 4691 CL Tholen, mei 1996 Verbrandestraat 27 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, planten en andere attenties, die wij bij ons 25-jarig huwelijk hebben gekregen. J.C. Goedegebuure M.M. Goedegebuure- Rijnberg Sint-Annaland, mei 1996 Ook namens mijn man en kinderen, wil ik iedereen har telijk bedanken voor de kaar ten, telefoontjes, bezoek, bloemen en andere attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Jannetje Boomsluiter- Vermaas Stavenisse, mei 1996 Hierbij zeggen wij u hartelijk dank voor alle cadeaus, bloe men en kaarten, welke wij bij ons 40-jarig huwelijk moch ten ontvangen. A.C. Steketee M. Steketee- Polderman Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de felicitaties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. fam. van Iwaarden Zwammerdam, mei 1996 Graag wil ik iedereen bedan ken voor de kaarten, bloe men, attenties en bezoeken die ik ontvangen heb gedu rende mijn verblijf in het zie kenhuis. Momenteel verblijf ik in het A.B.G. verzorgings tehuis. P. Gaakeer Sint-Annaland, mei 1996 Hartelijk dank, ook namens mijn man en kinderen, voor uw belangstelling, kaarten, bloemen, fruit en attenties bij mijn opname in het zieken huis en bij mijn thuiskomst. E. Riedijk-van Iwaarden Stavenisse, mei 1996 Langs deze weg willen wij, ook namens onze kinderen, iedereen bedanken voor alle goede wensen en gaven die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons zilveren huwelijksjubileum. Han en To van Iwaarden 4697 RS St. Annaland, mei 1996 Stoofweg 4 Voor alle felicitaties, cadeaus en kaarten die wij ter gelegenheid van ons huwelijk ontvingen willen wij u hartelijk danken. Alexander en Marian Wieringa-van As St. Maartensdijk, mei 1996 Mede namens kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele kaarten, planten en andere attenties, die wij bij onze 60-jarige huwelijks dag hebben ontvangen. Fam. M.J. Geuze-Wesdorp 4681 AW Nieuw-Vossemeer "De Vossemeren" Burg. Janssenstraat 1 Mede namens onze kinderen willen wij iedereen heel har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, planten en andere attenties die wij bij ons 50-jarig huwelijk hebben gekregen. PJ. de Vos J.C. de Vos-van Zetten 4696 BL Oud-Vossemeer, mei 1996 Molendijk 5 Hierbij wil ik iedereen harte lijk bedanken voor de vele kaarten en andere attenties die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ont vangen. L. Filius-den Braber 4675 CL St. Philipsland, mei 1996 Pr. Hendrikstraat 20 Na de Heere, zeggen wij u allen heel hartelijk dank voor de grote belangstelling in welke vorm dan ook, van hier en elders bij ons 50-jarig huwelijk. Fam. Quist-Meijer Hartelijk dank voor de vele cadeaus, kaarten en andere attenties, die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze zoon en broertje Heino Leen, Marjan en Wilfried van Haaften Stavenisse, mei 1996 Boswei 69 Wegens bezoek aan de grafische vakbeurs zijn wij Dorpsweg 15 - 4694 BT Scherpenisse Tel. 0166-662639 - Fax 0166-664240 SLnita IBujnrad-^ïïJaigener wil langs deze weg iedereen uitnodigen voor de die gehouden zal worden op in het Herv. Ver. gebouw Deze viering is m.m.v. de catechisanten van Philadelphia Aanvang half 8 We hopen veel jongens en meisjes met hun ouders en andere belangstellenden te mogen begroeten van 4t3G voor3.45 5 voorI .95 O LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 0166-602324 VS V'

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 4