Bekendmaking TIJDREDE PAASTOERNOOI KLAVERJASSEN VERTEGENWOORDIGERS M/V Ontheffingen wegen Kantonnier m/v ZANG- EN ORGELAVOND Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden VERKOOPSTER BENT U NEGATIEF? ■Officiële Mededelingen Zaterdag 30 maart Café de Kroon Personeel gevraagd VAKANTIEBONNEN/CHEQUES 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 maart 1996 Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Taxivervoer (vac. nr. 96/8) Afdeling Beheer Onderhoud Wegen, district Schouwen-Duiveland/ Tholen Rabobank Zaterdag 30 maart Infodag Wonen bij de Rabobank Kantoor TholenBrugstraat 27, tel. 602250 Kantoor St. Maartensdijk, Markt 13, tel. 663150 Ds. L.M. Jongejan Ned. Herv. predikant te Schoonrewoerd een tijdrede uit te spreken aanvang 20.00 uur Inschrijfgeld 10,- tel. 0166-603276/602665 D.V. ZATERDAG 30 MAART 1996 Gevraagd voor SdnterellO jonge, enthousiaste voor ons filiaal in Steenbergen Wethouder de Jongestraat 29, 2957 KN Nieuw-Lekkerland Inleveren voor de landbouw 'T MOOISTE UIT DE ORIËNT OP TAPUTGEBIED HlMAlAWï WC TOP DESIGN URJOT «gf COPA CABANA Voor iedere klant een leuke attentie EXCLUSIEVE VERKOOP ALLEEN; rn //n; BOSSTRAAT dttih de JM ..wïï^y mmwr MjyarMtww&f Het IMK wenst u veel personeel toe! Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aan vraag van Rijkswaterstaat, directie Zeeland De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Op 2 februari 1996 is van de hoofd ingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zeeland een aanvraag om een vergunning ingevolge de Wet veront reiniging oppervlaktewateren ontvangen. Het betreft het verwerken van specie op diverse locaties in het Krammer/Volkerak. Het voornemen bestaat om, onder het stel len van voorschriften, hiervoor vergunning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 29 maart 1996 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aan vraag beroep kan worden ingesteld ter inza ge op de volgende adressen en tijdstippen: 1. 2. 3. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koe straat 30 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 156); Gemeentehuis van Tholen en St. Philips- land, Markt 1-5 te St. Maartensdijk, op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur en op maandag van 17.00 uur tot 20.00 uur in de openbare bibliotheek, Markt 58 te St. Maartensdijk. Secretarie van de gemeente Steenbergen, Bureau Ruimtelijke Ordening en Milieu, Kaaistraat 47, van maandag tot en met donderdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en op maandagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur in de openbare bibliotheek "De Beierd". 4. Gemeentesecretarie van Bruinisse, Molenstraat 65 te Bruinisse op werk dagen van 09.00 uur tot 12.00 uur, alsmede buiten de kantooruren na voorafgaande telefonische afspraak (0111-481251). Bedenkingen Een ieder kan tot en met 26 april 1996 schriftelijk bedenkingen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswater staat in de directie Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die een bedenking inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien u telefonisch (tel. 0118-6864 28), bij voorkeur vóór 19 april 1996 daarom ver zoekt, zal op een nog nader te bepalen tijd stip de gelegenheid worden geboden om over het ontwerp van gedachten te wisselen. Tijdens deze bijeenkomst, waarvoor de aan vrager wordt uitgenodigd, wordt u in de gelegenheid gesteld mondelinge bedenkin gen in te brengen. Den Haag, 29 maart 1996, de directeur-generaal van de Rijkswaterstaat, voor deze, de hoofdingenieur Water, ir. J.R. Hoogland Ministerie van Verkeer en Waterstaat Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aantal vergunningen voor taxivervoer binnen en vanuit de provincie Zeeland gewijzigd. De aan J. van Doorn te Baar land verleende vergunningtvoor 1 auto) is ingetrokken. De aan V.O.F. Taxicentrale Reimerswaal te Krabbendijke, Taxi Wisse te Kapelle, R. Raas te Lewedorp, Fa. Jacobusse te Heinkenszand en Fa. Frans de Jonge en Co te Goes verleende vergunningen zijn ingetrokken en de tenaamstelling van deze bedrij ven is gewijzigd in V.O.F. Taxi Zeeland, Westweg 19a, 4413 EE Krabbendijke. V.O.F. Taxi Zeeland krijgt een vergunning voor onbepaalde tijd voor het ver richten van taxivervoer binnen en vanuit de provincie Zeeland met ten hoogste 28 auto's. Taxibedrijf de Koster B.V. te Colijnsplaat mag 3 auto's inzet ten, waarvan 1 auto uitsluitend voor rolstoelvervoer (was ten hoogste 2 auto's). De besluiten liggen van 27 maart t/m 8 mei ter inzage bij Directie infrastructuur en vervoer, Abdij 6, Kamer C003, Middelburg (tij dens kantooruren). Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 524, 4330 AM Middelburg. Het dagelijks bestuur van het water schap Zeeuwse Eilanden maakt, over eenkomstig de Algemene wet be stuursrecht, bekend dat bij besluit van 6 maart 1996 de beleidsregels voor ontheffingverlening voor de hieronder beschreven onderwerpen zijn vastge steld. Deze beleidsregels betreffen de ontheffingverlening van bepalingen uit de Wegenverordening Zeeland 1994, de Wegenwet, het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens 1990 (RW) en het Voertuigreglement. Hieronder volgt een samenvatting van de regels, die in werking treden op de dag na de bekendmaking. Kabels en leidingen langs wegen Voor het leggen van kabels en leidin gen langs of onder wegen zijn beleids regels geformuleerd die betrekking hebben op de plaats en de diepte van de sleuf, de hoek ten opzichte van de wegverharding waaronder deze moet worden gegraven, alsmede de aanvul ling van de uitgraving en de zorg voor de wegbeplanting. Daarnaast worden regels gesteld aan het boren of persen van mantelbuizen. Masten, palen, afrasteringen, borden en zuilen langs wegen In het belang van de verkeersveiligheid en doelmatig bermbeheer is het niet toegestaan objecten binnen bepaalde afstanden van de wegverharding te plaatsen. De bepaling geldt niet voor objecten die als middel dienen om ge dachten of gevoelens te openbaren zo als bedoeld in artikel 7 Grondwet. Het gebruik van prikkel- of schrikdraad als afrastering wordt niet toegestaan. Ontsluiting percelen en aansluiting op wegen Ten aanzien van uitwegen c.q. aanslui tingen op wegen voor doorgaand ver keer wordt uiterste terughoudendheid betracht. Er worden eisen gesteld aan de plaats van de ontsluiting alsmede onderlinge afstanden en uitzichtstroken. Ontsluitingen mogen verhard worden uitgevoerd. Bebouwing langs wegen Binnen 20 meter uit de kant van de meest nabij gelegen rijbaan mogen geen bouwwerken aanwezig zijn, wor den gemaakt, worden vernieuwd of worden uitgebreid. Dit leidt slechts tot uitzondering indien de bebouwing in het verlengde van een rooilijn ligt of komt te liggen. Ontheffingen voertuigreglement Voor het berijden van wegen in beheer van het waterschap met (landbouw-)- voertuigen en werktuigen die qua afme ting en/of gewicht de maxima uit het Voertuigreglement overschrijden dient ontheffing te worden gevraagd. Het waterschap heeft de bevoegdheid tot ontheffïngverlening gedeeltelijk gemandateerd aan Gedeputeerde Sta ten van Zeeland. Zowel Provincie als waterschap (voor het niet gemanda teerde deel) zullen nadrukkelijk toetsen op verkeersveiligheid. Daarnaast zal achteraf inspectie plaats vinden over mogelijk toegebrachte schade aan wegen en/of andere eigen dommen. Ontheffingen Wegenverkeerswet; wedstrijden Het verlenen van ontheffing voor het houden van wedstrijden met voertuigen is voorbehouden aan de minister van Verkeer en Waterstaat, danwel Gedepu teerde Staten of het college van B&.W. Het waterschap is echter wegeigenaar en dient op die gronden ook om toe stemming te worden gevraagd. De onbetaalde doorgang van bestem mingsverkeer en passanten dient te worden gewaarborgd. In het kader van bescherming van de eigendom worden eisen gesteld aan het aanbrengen van strepen of andere tekens. Schade aan eigendommen dient te worden ver goed. Ontheffingen RVV; opdooi Om te voorkomen dat Ingelanden hun woonerven of percelen niet meer kun nen bereiken door de geplaatste ver keersborden kan ontheffing worden ver leend. Steeds zullen eisen worden ge steld aan het maximaal toelaatbare ton nage. De snelheid mag niet meer be dragen dan 20 km per uur. Schade aan de weg met toebehoren dient te wor den vergoed. Ontheffingen RVV; voertuiginzet voor werkzaamheden Ter uitvoering van noodzakelijke werk zaamheden voor het waterschap, ge meente, nutsbedrijf of andere derden zal het kunnen voorkomen dat het met de uitvoering belaste personeel som mige bepalingen uit het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens niet kan uitvoeren. Om de verkeersveilig heid zoveel als mogelijk te bevorderen worden aan hen eisen gesteld zoals ge bruikmaking van voertuigsignalering en aanpassing van de snelheid. B-wegen Het berijden van deze wegen met voer- of werktuigen met een grotere breedte of wieldruk dan is aangeven op het bord wordt slechts toegestaan aan her komst- of bestemmingsverkeer. De wieldruk mag nooit meer bedragen dan 3800 kg. Informatie Het besluit ligt vanaf heden gedurende een maand voor iedereen ter inzage: -op elke werkdag van 9.00 uur tot 16.CX) uur op het hoofdkantoor van het waterschap (Piet Heinstraat 77 te Goes); -op elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur op het districtskantoor Schouwen- Duiveland/Tholen, Kerkhof 1 te Zierik- zee en op het districtskantoor Walcheren/Noord-Beveland, Goese Korenmarkt 34 te Middelburg. Afschriften van het besluit zijn tegen be taling van de kosten verkrijgbaar. Inlich tingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. Maljaars van het bedrijfs bureau Wegen, telefoon (0113)241389. Goes, 21 maart 1996 Het dageliiks bestuur van het waterschap Zeeuwse Eilanden drs. H. Eversdijk, dijkgraaf a.i. mr. drs. J.A. de Visser, secretaris Het waterschap Zeeuwse Eilanden, een nieuw waterschap gevestigd in Goes, zorgt met haar ongeveer 380 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van buitenwegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zui vering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een stafafdeling. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Functie-informatie De kantonnier Wegen heeft o.m. de volgende ta ken: -het houden van periodieke inspecties, bermen afgraven, profileren, doorgroeisteen aanbrengen, repareren, schaven en maaien, grindwegen profile ren, asfalteren, scheuren (voor)-repareren, beplan tingen, bebording en bebakening onderhouden, opdooi maatregelen nemen, controle van slik op de weg en illegale stortingen, gladheidsbestrijding, optreden bij calamiteiten; -het uitvoeren van dagelijks onderhoud aan maga zijnen, loodsen en terreinen; -het onderhouden van contacten met ingelanden. De afdeling Beheer Onderhoud binnen de sector Wegen is opgedeeld in drie gelijkwaardige districten die worden geleid door districtshoofden. De afdeling heeft als taak het verzorgen van onderhoudswerken alsmede de technische en lokale aspecten van het vergunnings- en ontheffingsbeieid. Functie-eisen -opleiding op LBO-niveau; -ervaring met genoemde werkzaamheden en met tractorwerkzaamheden; -klantgericht kunnen werken; -goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; -zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; -in bezit van rijbewijs BE; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het werkgebied Schouwen-Duiveland. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 3 (maxi maal f 3344,00 bruto per maand) en wordt be paald aan de hand van opleiding, leeftijd en erva ring. Het functieniveau is vooralsnog schaal 4 (maximaal f 3525,00 bruto per maand). Het niveau van de functie wordt te zijner tijd in het kader van een functiewaardering nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid ge bruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aan gesloten bij de interprovinciale ziektekosten regeling (IZR). Informatie Informatie over de functie 96/8 kan tijdens kan tooruren worden ingewonnen bij het afdelings hoofd Beheer en Onderhoud, de heer A.j. Buijs (te lefoon 0113-241233) of bij het districtshoofd, de heer H.A. Dalebout (telefoon 0111-412551). Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na ver schijning van dit blad richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, stafbureau Personeel Organi satie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermel ding van het vacaturenummer in de linkerboven hoek van de enveloppe en de brief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. 11 S Ontdek op welk huis u verliefd kunt U bent al geruime tijd op zoek naar een huis. Maar stel nu dat u verliefd wordt op een huis dat net iets te duur voor u is. Die teleurstelling kunt u met een goede voorbereiding voorkomen. Kom daarom op zaterdag 30 maart a.s. bij ons langs voor de Infodag Wonen. Onze hypo theekadviseurs vertellen u die dag alles over wat er bij het kopen van een huis allemaal komt kijken. Verder beantwoorden ze al uw vragen, geven een deskundig hypotheekadvies en vertel len u over de lage rente. Houd 30 maart dus vrij in uw agenda. Want wordt u daarna verliefd op een huis, dan weet u precies wat u te doen staat. Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Op D.V. dinsdag 2 april hoopt voor de Kiesvereniging der S.G.P. te Tholen Plaats: Kerkgebouw Ger. Gem. Hoogaarsstraat Tholen Tijd: 19.30 uur IEDEREEN VAN HARTE WELKOM Opgeven bij: De gezamenlijke verenigingen van de Hervormde Gemeente te Sint-Maartensdijk organiseren een zang- en orgelavond op 's avonds om 19.00 uur in de Hervormde Maartenskerk te Sint-Maartensdijk Het programma vermeldt behalve samenzang o.a.: - zang met orgelbegeleiding en blokfluitgroepje door de meisjesclubs 'Eben-Haëzer' en 'Sola Fide' o.l.v. mevr. J.A. Gebraad-Jasperse; - zang door de christelijke gemengde zangvereni ging 'Met Hart en Stem', o.l.v. haar dirigent Iz. Riedijk; - gedicht door mevr. J.J. van Houdt van de zen- dingskrans. Het orgel wordt bespeeld door Lian van den Bergh- Gebraad, Lené de Graaf, Vincent Verkamman en Ab Scherpenisse. Jong en oud zijn van harte welkom. Komt u ook?! Onze voorkeur gaat uit naar iemand die modebe wust en vakkundig is en zelfstandig kan werken. Schriftelijke reacties met foto naar ons adres: op woensdag 3 april a.s. van 19.30-21.00 uur of op afspraak bij: A.J. Slager, Schoolstraat 5, Scherpenisse Tel.nr. 0166-662313 M.M. Hage, Burgemeet 8, Poortvliet Tel.nr. 0166-612491 i inn 31 >'tfv>)1j,V)3J'i ui/ ,i; j :mii{ i WI T/'V'ni f,, j/ i?>.^i ij/vh5i£iiL-X noble tibetan carpets ai REINIGING REPARATIE Amerikaanse multinational zoekt voor haar kantoor in Goes: - U zoekt een slechtbetaalde job - U droomt van een lastige baas - U bent gek op rotcollega's - U wilt een job zonder doorgroeimogelijkheden - U bent helemaal niet representatief - U bent vooral zeer lui en wilt volgend jaar beginnen - U houdt van een oersaaie job - U wilt een rotprodukt vertegenwoordigen Sorry, maar dan kunnen wij u helaas niet helpen. Alle anderen, op zoek naar een snelle, goed betaal de carrière, indien u onmiddellijk vrij bent en in bezit van een auto, bel dan vrijdag tussen 11.00 en 16.00 uur of maandag tussen 13.00 uur en 16.00 uur naar afdeling personeelszaken, tel.nr. 0113-228632. Je hebt succes met je onderneming.. Je praat er met je gezin over... Je discussieert met je collega. Je belt met je accountant... Je overlegt met je bank... Maar je laat je adviseren door bet IMK. Het IMK organiseert op dinsdagavond 23 april a.s. in Motel Goes, A. Fokkerstraat 100 te Goes een informatie-avond over personeel. U krijgt op deze avond tips en aanbevelingen voor het aantrekken en selecteren van perso neel, hoe het is geregeld met salarissen, arbeidsvoorwaarden, flexibele arbeid en de ziektewet. Ook het arbeidscontract komt aan de orde. Omdat mensen zo belangrijk zijn voor het groeiende bedrijf staat uw (toekomstig) personeel deze avond centraal. Meer weten? Bel het IMK, mevrouw J.W. Vrijenhoek, tel. 0118-634264. Succesvol ondernemen, vanzelfsprekend met 't IMK.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 8