Rabobank Oud-Vossemeer Zaterdag 30 maart Open van 14.00 tot 16.00 uur Rabobank heropent opgefrist kantoor met geldautomaat Wij plaatsten het glas en verzorgden het binnenschilderwerk Fa. van 't Hof KLEIN bOUW Fa. J.J. Vos en Zn. Rabobank SCHILDERWERKEN Zaterdag 30 maart a.s. Schildersbedrijf RIDDERHOF Oud-Vossemeer is chipknip nog net een slag voor Proficiat Marja en Marjoleine met jullie fleurige werkruimte - TECHNIEK B.V. Nieuwbouw - Verbouw - Onderhoud - Installaties - Verzorging van bouw- en subsidieaanvragen Hoofdaannemer verbouw Rabobank Oud-Vossemeer Hartelijk gefeliciteerd Rabobank met uw vernieuwde bedrijfspand FABRIKANT, LEVERANCIER EN MONTAGE VAN: Wij wensen directie en personeel van de Rabobank veel succes in het vernieuwde bedrijfspand Donderdag 28 maart 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Met respect voor het oude, maar met oog voor de toekomst, opent de Rabobank Tholen haar vernieuwde kantoor aan de Raadhuisstraat 11 te Oud-Vossemeer. Tholen Raadhuisstraat 11, Oud-Vossemeer telefoon 0166 - 67 23 46 Hartelijk gefeliciteerd directie en personeel van de Rabobank en veel succes in het vernieuwde kantoor Voor alle schilder-, glas- en behangwerken Ring 1, 4698 AG Oud-Vossemeer, telefoon 0166-672431 De Rabobank Oud-Vossemeer heropent zaterdag het opgefriste en van een geldautomaat voorziene kantoor aan de Raadhuisstraat. Tegenover deze uitbreiding van de dienstverlening (dag en nacht geld halen) staat de halve ring van de openingstijden. Met ingang van mei of juni zal het kantoor Oud-Vossemeer maar een halve dag meer open zijn. Meer op afspraak Chipknip St. Philipsland Marktaandeel 70% Resultaat fors beter ISOLEREND GLAS - WANDAFWERKING Molenstraat 26 - 4698 BC Oud-Vossemeer Tel. 0166-672355 Fax: 0166-672469 ALUMINIUM CONSTRUCTIES Wij verzorgden: aluminium entreepui binnen, voorzien van veiligheidsglas Slabbecoornweg 21 4691 RZ Tholen Tel. 0166-604140 Fax: 0166-604123 Ook de inwoners van Oud-Vossemeer gefeliciteerd met het vernieuwde Rabokantoor Rabobank Tholen hartelijk dank voor uw opdracht. Wij verzorgden het tapijt en raamdecoratie DAMES- EN HERENMODE TEXTIEL - WONINGINRICHTING Voorstraat 5-7, 4697 EH St. Annaland Tel. 0166-652798 Nijverheidsweg 6 - 4675 PX St. Philipsland Tel. 0167-572658 - Fax 0167-572325 Hartelijk gefeliciteerd met de vernieuwing van de Rabobank Gas, water en c.v.-installatie werden aangelegd door Installatiebedrijf Raadhuisstraat 15 4698 AJ Oud-Vossemeer Tel/Fax 0166-672467 archikon bv\ ardiltektuur Ixiwmana^ement advtesburc? voor ka&bmktlez o^txmerbéreev Voorzitter Van Gorsel stelt de geldautomaat bij de Rabobank Oud-Vossemeer officieel in gebruiklinks directeur Harmsen, rechts Mar ja de Kok en Marjoleine Knappers. Marja de Kok Marjoleine Knappers 1ÈÉt <- r -s'.s SS s ''Vss/AV-VSsV'AS's s Tijdens het Open Huis trakteert de Rabobank al haar gasten op een hapje en een drankje. ;i. if. ns', s<"- -wy Het bankgebouw is grondig verbouwd om u in de toekomst blijvend goed van dienst te kunnen zijn. Een goed voorbeeld hiervan is de geld automaat, waar u vanaf 18 maart met uw persoonlijke PIN-code dag en nacht terecht kunt. 'n Grandioze ballonnenwedstrijd voor de kinderen met vele prijzen. Ballonnen afhalen vanaf 13.30 uur. Voor al haar bezoekers heeft de Rabobank een aardige attentie. Als u nog geen PIN-code heeft of u bent nog niet vertrouwd met uw nieuwe bankpas, loop dan even binnen en vraag naar alle mogelijk heden van deze snelle en veilige manier van betalen. Naast de verbouwing en de nieuwe geldautomaat blijven we gewoon uw eigen vertrouwde Rabobank. Dezelfde mensen, dezelfde diensten. Omdat u als inwoner van Oud-Vossemeer met sommige zaken gewoon ontzettend vertrouwd bent... U bent van harte welkom tijdens ons Open Huis! Volgens een telefonische enquete in Oud-Vossemeer en St. Philipsland deert het de klanten niet zoveel dat de bank maar een halve dag open is. Dat overigens tot verbazing van directeur G.J. Harmsen. "Er was ook geen voorkeur voor de morgen of de middag. Het maakt de meeste men sen weinig uit, als het maar vaste tij den zijn. Ook de donderdagochtend in Oud-Vossemeer en de vrijdag ochtend in St. Philipsland - dan is het daar markt - werd niet extra genoemd, zodat het helemaal open ligt, maar met een halve dag ope ning houd je wel de kosten in de hand.' De invoering van de 36-urige werk week voor het baliepersoneel houdt ook verband met de invoering van de halve dag openstelling. "Maar onze afspraken buiten de openings uren gaan we verruimen", zegt directeur Harmsen. "De helft van de ondervraagden noemde bij de enquete al het maken van afspraken als een vertrouwde zaak. En of het nu vijf uur of 's avonds of 's zater dags is, voor hypotheken e.d. zijn we altijd beschikbaar." Vorig jaar juni kondigde voorzitter J.L. van Gorsel op de ledenvergade ring al aan, dat alle kantoren van de Rabobank Tholen gehandhaafd zou den blijven, zij het met een halve dag openstelling, zoals dat al een aantal jaren in Stavenisse en Scher- penisse het geval is. "Dichtbij de mensen blijven, dat is de kracht van onze organisatie", zegt Van Gorsel. De ontwikkelingen gaan echter zo snel, dat wanneer nu nog een beslis sing voor Oud-Vossemeer moest worden genomen, die er hoogst waarschijnlijk anders uitgezien had. In de komende zomer brengt de Rabobank namelijk een 'Smartfone' op de markt, waarmee de consument o.a. de in september landelijk te introduceren chipknip thuis kan opladen. Betalen met de chipknip zal de komende jaren een stormach tige groei doormaken, nu grote supermarkten en benzinestations aan dit systeem meedoen. De chip knip zal een belangrijk betaalmiddel worden voor kleine bedragen in allerhande automaten, winkels, tele fooncellen, e.d. En met de Smartfo ne, die ook geschikt is voor teleban kieren, wordt de geldautomaat over bodig. Directeur Harmsen geeft aan, dat het zeker een discussie is geweest, hoe je de plaatselijke dienstverlening vol kunt blijven houden, zowel qua gebouwen als personeel. "In ander halfjaar zijn de kosten van de com puters echter aanzienlijk gedaald, zodat we overal volwaardige kanto ren met een netwerkaansluiting kun nen handhaven. Oud-Vossemeer is dus verbonden met ons hoofdkan toor in St. Maartensdijk. Wij vonden het een uitdaging om de mensen op maat te blijven bedienen, maar voor St. Philipsland verandert er voorlo pig niets aan de openingstijden. Gezien de hele hoge verwachtingen die ik van de chipknip heb - je hoeft geen pincode te onthouden en in de toekomst kun je de kaart zelf bijvul len - wachten we die ontwikkelin gen af. Zo is ook nog niet beslist of er in St. Philipsland een geldauto maat komt. Met de chipknip wordt zo'n gea langzamerhand een achter haalde zaak." Gaat de installatie van een gea meestal gepaard met het verdwijnen van een arbeidsplaats, in Oud-Vos semeer was het voordien op sommi ge tijdstippen zo druk, dat Marja de Kok en Marjolein Knappers daar, mede door de halve dagsluiting en de 36-urige werkweek, allebei op hun post blijven. "Maar we worden veel meer een gespreks- dan een kaskantoor", zegt Harmsen. "Bedrijven ontvangen onze adviseurs het liefst in eigen huis, maar we denken dat particulie re klanten heel graag naar de bank komen. En dan op afspraak met flexibele tij den. Bij de enquete bleek ook, dat de helft van de mensen het geen bezwaar probleem zou vinden om naar Tholen of St. Maartensdijk te komen." De Rabobank heeft in Oud-Vosse meer een marktaandeel van 70%. Van alle woonkernen in de gemeen te Tholen heeft Vossemeer de jong ste bankgeschiedenis, want er staat nog maar 25 jaar een kantoor. De Rabobank Tholen opende destijds een filiaal aan de Raadhuisstraat, dat nu een flinke opfrissing heeft gekre gen. Bij de entree is de gea aange bracht, zodat men geheel overdekt geld kan opnemen. De spreekkamer is vergroot en de beveiliging is aan zienlijk verbeterd. De twee mede werksters, die achter volledig geslo ten balies zitten (via microfoontjes spreken ze met de klanten), doen nu zelf de deur open als de bezoeker op de bel heeft gedrukt. Door het nieuw plafond wordt het geluid gedempt en met andere vloerbedekking en een verfje, kan het kantoor- Oud- Vossemeer er weer jaren tegen. Zaterdag is het feest van twee tot vier uur met een open huis, een bal lonnenwedstrijd voor de leerlingen van de drie basisscholen en een attentie voor de klanten. Muziekver eniging O.V.M. luistert de opening op. "We doen het allemaal voor de Oud-Vossemeerse bevolking", zegt directeur Harmsen. De resultaten 1995 van de Rabo bank Tholen maken het feestje ook goed mogelijk. "We hebben een fors beter resultaat geboekt dan in 1994. Onze balansgroei is stevig geweest", aldus de directeur, die voor 30 mei de ledenvergadering heeft gepland. Na Oud-Vossemccr staat het hoofd kantoor in St. Maartensdijk op het programma voor een opknapbeurt. De bank beschikt direct naast het kantoor nog over een huis, dat als magazijn wordt gebruikt, maar nog niet officieel bij het bankgebouw is getrokken. En de geldautomaat zou een betere plaats moeten krijgen, zo is op de ledenvergaderingen al een paar keer aan de orde geweest en toegezegd. Moerland Complete entrees met automatische schuif- of draaideuren Aluminium ramen, deuren, schuif- en winkelpuien, serres etc. op maat en in elke kleur Alle soorten beglazing Diverse zonweringen PLEUNE Raadgevend Buro voor Architektuur en Konstruktie Beatrixkwn 20 4461 PN Goes Telefoon 0113-223620

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 11