THOLENDERWIJS Voor Tholen unieke drempel in de Veerweg te Stavenisse informatierubriek van de gemeente Tholen SPREEKUUR B&W VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING KENNISGEVING VAN MEDEDELING ONTWERPBESCHIKKING BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN DE BERINI'S "ALMONDESTRAAT 53a" "JE MOET HET EEN BEETJE VERSIEREN" Bewoners: Na 4,5 jaar tegenwind eindelijk zuchtje in de rug WAT LIGT TER INZAGE? Donderdag 15 februari 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 WOENSDAG 21 FEBRUARI: WET MILIEUBEHEER Vrijdag 23 februari Aanvang 20.15 uur Gemeenschapscentrum m De Meulvliet Tholen Woensdag 21 februari Aanvang 14.00 uur Dorpshuis Holland Huis Scherpenisse Opgetogen Verplaatsen Proef Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-668200/Telefax: 0166-663553 De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 19 februari 1996 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik en de wethouders ing. J. van der Jagt en ing. J. Versluijs. houden hun spreekuur van 11.00- 12.00 uur. Het spreekuur van wethouder I.C. Moerland komt te vervallen Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon (0166) 668330. Op woensdag 21 februari komt de commissie ruimtelijke orde ning voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is open baar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooral gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Vaststelling grondprijzen in exploitatiegebied "Dorps weg" te Oud-Vossemeer (2e/3e fase) Er is een grondexploitatieberekening opgesteld voor de uitgif te van grond in de 2e en 3e fase van het exploitatiegebied Dorpsweg. Inspelend op de bestaande behoefte op de woning bouwmarkt is bij de verkavelingsopzet de nadruk gelegd op mogelijkheden voor vrijstaande en half-vrijstaande woning bouw. Wel is rekening gehouden met de bouw van 6 bejaar denwoningen in de sociale huursector. De verkavelingsopzet omvat een capaciteit van 45 woningen. Burgemeester en wethouders zijn van mening dat verant woord is de uitgifteprijs voor grond te bepalen op 140,-- per rrF, exclusief b.t.w. De grondprijs voor de 6 geplande bejaar denwoningen kan worden vastgesteld op 15.500,--, exclusief b.t.w., per woning. - Delegatie bevoegdheid tot verkoop van grond in exploi tatiegebied "Dorpsweg" te Oud-Vossemeer (2e/3e fase) Ten einde een vlotte afdoening van zaken te bevorderen ach ten burgemeester en wethouders het gewenst dat de bevoegd heid tot verkoop van de in dit exploitatiegebied gelegen gron den aan hen wordt overgedragen. - Verdeelbesluit stads- en dorpsvernieuwing 1996. De gemeenteraad dient jaarlijks een verdeelbesluit te nemen, waarin wordt aangegeven welke bedragen voor dat begro tingsjaar beschikbaar zijn in het belang van de stads- en dorps vernieuwing. Het provinciaal stadsvernieuwingsfonds 1996 omvat een bedrag van circa 9 miljoen. Hiervan wordt op basis van een verdeelmethodiek de helft rechtstreeks doorgesleuteld naar de provinciale fondsgemeenten. De andere helft wordt benut voor projecten. Geadviseerd wordt om de raad het volgende voor te stellen: A. Toepassing "Subsidieverordening voor het stads- en dorps vernieuwingsfonds van de gemeente Tholen" (particuliere woningverbetering) 382.673,-- B. Reservering voor stads- en dorpsvernieuwingsactiviteiten van uiteenlopende aard, waaronder met name kleine aan kopen ƒ144.895,— - Restauratie toren N.H.-kerk aan de Kerkring te Sint Phi- lipsland. In de investeringsplanning behorende bij de begroting 1996 is opgenomen de restauratie van de toren van de NH-kerk aan de Kerkring te Sint Philipsland. In verband hiermee is een restau ratieplan opgesteld. Dit project is opgenomen in het door de raad vastgestelde meerjarenprogramma restauratie monumenten 1995-2001. Ten tijde van die vaststelling is uitgegaan van een kostenra ming van 70.000,-. Op basis van die raming zou maximaal 70% 52.000,-) terug te ontvangen zijn van het rijk op grond van het Besluit Rijkssubsidiëring Restauratie Monumenten. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de raad te ver zoeken een krediet beschikbaar te stellen voor het uitvoeren van werkzaamheden ten laste van de reserve Monumenten. - Voorstel sluiten overeenkomst m.b.t. realisering Water front Tholen. Door Sterner Groep is een stedebouwkundige opzet gemaakt die een aanzet vormt voor de verdere ontwikkeling van het project Waterfront Tholen. De voorbereidingen van het project verkeren in een stadium dat met partijen afspraken moeten worden gemaakt over de verdere voortgang. Burgemeester en wethouders hebben daartoe een overeenkomst opgesteld waarin is vastgesteld hoe partijen met elkaar wensen om te gaan. Deze intentie-overeenkomst legt de basis voor een nader op te stellen realisatie-overeenkomst. Met ingang van 16 februari 1996 liggen gedurende 4 weken ter inzage de ontwerp-besluiten op de aanvragen van: a. Verbo Tholen BV, Schelde-Rijnweg 1 te Tholen, voor het veranderen en het na de verandering in werking hebben van de gehele inrichting voor de verkoop van scheepsbenodighe- den, gas, oliën en vetten, gelegen aan de Schelde-Rijnweg 1 te Tholen; b. J.S. van der Spek, Oude Zeedijk 10 te Sint-Annaland, voor het veranderen en na verandering in werking hebben van een veehouderij, gelegen aan de Oude Zeedijk 10 te Sint-Anna land; c. College van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, voor het oprichten en in werking hebben van een gemeentelijke werk plaats/opslagloods ten behoeve van het steunpunt Tholen, gelegen aan de Molenvlietsedijk 15 te Tholen. Burgemeester en wethouders hebben het voornemen positief op de aanvragen te beschikken. Daarbij is een aantal voorschriften opgesteld in het belang van de bescherming van het milieu. ledereen kan met ingang van 16 februari 1996 gedurende 4 weken tegen de ontwerp-besluiten schriftelijke bedenkingen indienen bij het gemeentebestuur, Markt 1-5,4695 CE Sint-Maar tensdijk. Gedurende deze termijn bestaat desgevraagd de gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-besluiten en tot het inbrengen van gemotiveerde mondelinge bedenkingen daarte gen. De aanvragers worden in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. U kunt daarvoor (bij voorkeur voor 8 maart a.s.) een afspraak maken met mevr. T. Her- togs van het bureau bouw- en milieuzaken tel.: (0166) 668238. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dat verzoek moet schriftelijk, gelijktijdig met de schriftelijke bedenkingen, bij het gemeentebestuur wor den ingediend. Waar ter inzage? Alle stukken liggen ter inzage: - op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur; - op schriftelijk verzoek tevens elke maandag van 18.00-20.00 our in de Openbare Bibliotheek Sint-Maartensdijk, Markt 58 te Sint-Maartensdijk. De ontwerp-besluiten liggen na het verstrijken van de bedenkingentermijn tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit, voorts elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van M.J. v.d. Klooster, Weihoekweg 4 te Poortvliet, ingediend op 25 januari 1996, voor het verbouwen van de woning op het perceel Weihoekweg 4 te Poortvliet; - Een bouwaanvraag van J.L.J. v.d. Berge, Ten Ankerweg 56 te Tholen, ingediend op 2 februari 1996, voor het bouwen van een berging en dakkapel op het perceel Postweg 5 te Tholen; - Een bouwaanvraag van W.G. Kuipers, Hoge Markt 17 te Scher- penisse, ingediend op 1 februari 1996, voor het bouwen in afwijking van de verleende bouwvergunning nr 1994/309/30/01 d.d. 1 februari 1995 op het perceel Bebouwdendam 15 te Tho len; - Een bouwaanvraag van H. Zwagemaker, Abraham Crijnssen- straat 12 te Tholen, ingediend op 30 december 1995, voor het bouwen van een woning op een perceel aan de Kettingdijk te Tholen; - Een bouwaanvraag van v.o.f. P. Dekker en Zn., Spuistraat 40 te Sint-Annaland, ingediend op 11 januari 1996, voor het verbe teren van de ingang van de showroom op het perceel Spuistraat 40 te Sint-Annaland. - Een melding van P. Schellinger, Oranjerie 36 te Tholen, inge diend op 31 januari 1996, voor het plaatsen van een tuinber- ging op het perceel Oranjerie 36 te Tholen; - Een melding van D.J. Klaasse, Cureestraat 11 te Sint-Anna land, ingediend op 30 januari 1996, voor het bouwen van een tuinhuisje op een perceel Cureestraat 11 te Sint-Annaland; Sint-Maartensdijk, 15 februari 1996. De Stichting "Uit op Tholen" presenteert een optreden van: met hun programma: De beheerscommissie van het Holland Huis te Scherpenisse pre senteert: Een geheel compleet jeugdshow-programma van 2 x 45 minu ten. Jeugdentertainer Peter Grooney werkt voor en met kinderen in een programma voor alle leeftijden. Onderdelen van het pro gramma zijn onder andere liedjes en conferences, een kolder- en goochelshow, een quiz en een buikspreekact. Kortom: een geweldig feest voor groot en klein. De toegang bedraagt 3,-- inclusief 1 consumptie. Foto: Lex Broere Annie en Harrie vormen een onafscheidelijk Rotterdams echt paar, dat niet met, maar meer nog niet zonder elkaar kan leven. In de Almondestraat, waar Annie en Harrie al jaren wonen, ver andert langzamerhand van alles, waardoor Annie haar "lopie" kwijt raakt, maar Harrie daarentegen een steeds belangrijker sociale rol krijgt in zijn geboortestraatje. Dan gebeurt er iets.... een lang verwachte vakantie valt in duigen en Annie en Harrie worden totaal op elkaar teruggeworpen. Dit programma werd op 30 oktober j.l. onderscheiden met de Nationale Scheveningen Cabaretprijs voor het beste cabaretpro gramma van het afgelopen seizoen. Entree 15,00; donateurs 13,50; CJP, 65+ en jeugd tot 16 jaar 12,-. Voorverkoop VVV, Haven 10 te Sint-Maartensdijk, tel. (0166) 663771 (ma. t/m za. van 9.00-12.00 uur). VVV folderservicepost, Hoogstraat 14 te Tho len. Verkoop een half uur voor de voorstelling aan de zaal. Na 4,5 jaar touwtrekken tussen bewoners en de gemeente komt er een snelheidsremmende drempel in de Veerweg te Stavenisse. Een hoorzitting zoals men zelden meemaakt. Die werd dinsdagavond gehouden in dorpshuis De Stove in Stavenisse. Daar lichtte de gemeen te het plan toe om in de Veerweg (net aan de andere kant van de haven) een kunststof verkeersdrempel aan te leggen. De bewoners pleiten al jaren voor een dergelijke voorziening omdat er volgens hen in hun straat te hard wordt gereden. De Veerweg is niet erg groot, om niet te zeggen klein. Er staan zes huizen in het stuk waar de verkeers- kwestie zich afspeelt. Op de hoorzit ting waren dan ook 'slechts' zeven belanghebbenden afgekomen. Dat getal werd bijna geëvenaard door het opvallend hoge aantal politici dat aanwezig was: RPF/GPV-raads- lid P. van Belzen, VVD-fractievoor- zitter R. Ravensteijn, PvdA-raadslid H.J. Vermaas en de D66-bestuursle- den mevr. A. Verstrate-Stols en D. Suijkerbuijk. Het probleem van de bewoners van de Veerweg is duidelijk. Er wordt te hard gereden op het vrij smalle weg getje. Vooral in het toeristenseizoen, als de weg druk gebruikt wordt, heb ben de bewoners last van hard rij dende auto's en motoren. Een drem pel in de weg. Dat was volgens de bewoners de oplossing. Maar jaren lang gaf het gemeentebestuur niet thuis. Maar nu hebben b. en w. ein delijk (onder druk van de commissie openbare werken) besloten er iets aan te doen. "Na 4,5 jaar tegen de wind inzeilen, krijgen de bewoners van de Veerweg nu eindelijk eens een zuchtje in de rug", verwoordde S.A. van Dommele het standpunt van hem en zijn buren. "Wij zijn opgetogen over het plan en het doet ons goed. We vinden dat we nu niet weer tegen de wind in moeten draai en, maar zoveel mogelijk zeilen bij moeten zetten om te komen waar we willen zijn." "Ik heb met genoegen naar uw woorden geluisterd. U bent tevreden over het voorgestelde plan", conclu deerde wethouder J. van der Jagt. Van Dommele beaamde dat, maar had toch nog een paar vragen. "Alleen de plaats is niet zo goed. U heeft de drempel gepland precies voor Veerweg 8. Daar woon ik dus. Niet dat ik dat ding niet voor mijn huis wil hebben, maar mijn buren op nummer 6 wonen maar een paar meter van de straat. Dat levert hen dus hinder op." De plaats van de drempel was vol gens wethouder Van der Jagt en chef W.A. Blaas van civiel-technische zaken geen halszaak. "Dat is een' keuze geweest, maar de drempel hoeft niet per se daar te komen. Er is nog bij te sturen", zei de wethouder. Blaas voegde daaraan toe: "We heb ben voor die plek gekozen omdat het ongeveer in het midden van de bebouwing is. Toevallig was dat bij nummer 8." Van Dommele stelde voor om de drempel iets te verschui ven en hem precies voor de erfschei- ding tussen nummer 10 en 12 aan te leggen. De betreffende bewoners, respectievelijk C. van Haaften en A.M. Smits, waren ook aanwezig en hadden geen bezwaar tegen de ver schuiving. "Dan kan dat wel gere geld worden. Het betekent natuur lijk wel dat de aanrijtijd vanaf de Stoofdijk wat langer wordt, maar dat hoeft geen bezwaar te zijn", meende Blaas. De drempel ligt over de volle breed te van de weg. Want als je er ruimte naast laat voor fietsers heb je sneller de kans dat automobilisten en derge lijke er misbruik van maken, meldde de ambtenaar. De drempel wordt 25 centimeter breed en tien centimeter hoog. Blaas vertelde dat het om een 'pre fab' (kant en klaar) drempel gaat. Hij is gemaakt van kunststof. Op de vraag van Van Dommele of deze soort drempels al eens eerder in de gemeente Tholen zijn gebruikt, ant woordde Blaas ontkennend. "Het is dus een soort proefdrempel", zei Van Dommele en daarin kreeg hij gelijk. Wethouder Van der Jagt ver telde overigens dat de hele aanleg een proef is. "We zullen over een jaar, als de voorziening onder alle seizoenen is gebruikt, moeten evalu eren of het werkt. Als er klachten zijn, zullen die verwerkt moeten worden. Het kan zowel positief als negatief uitpakken. Niet alleen voor de bewoners, maar ook voor de wegbeheerder en in dit geval is dat de gemeente. Als bijvoorbeeld het onderhoud problemen oplevert of de bewoners hebben veel klachten die veroorzaakt worden door de drem pel, dan zullen we de voorziening weg moeten halen en bezien of er iets anders voor terug moet komen. Als het allemaal goed gaat, kunnen we er een permanente voorziening van maken." Men was het snel eens. De bewoners blij en de gemeente kan aan de slag. "Nog voor het toeristenseizoen begint, ligt de drempel er", beloofde wethouder Van der Jagt. De bewo ners van de Veerweg maakten gelijk van de gelegenheid gebruik om nog wat andere zaken aan de wethouder en zijn ambtenaar mee te geven. Zoals: Wanneer het pad over de dijk er komt, of de Veerweg wat breder gemaakt kan worden en de dijk wat lager. "Dit zijn eigenlijk zaken die niet bij deze hoorzitting horen, maar we nemen ze mee", zei Van der Jagt. Na afloop van de vergadering ble ven de bewoners nog even napraten met Ravensteijn en de beide D66- bestuurders. Een vergadering zon der verhitte discussies en felle pro testen. Bouwen in een gebied waarin een voorbereidingsbesluit geldt Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de de heer J.A. van Zetten, Nieuwlandseweg 12 te Tholen, voor het bouwen van een machineberging op een perceel kadastraal bekend Tholen, sectie M, nummer 189, plaatselijk gemerkt Nieuwlandseweg 12. Het perceel is gelegen in een gebied waarin een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het bouwplan voldoet aan het geldende bestemmingsplan en aan de in voor bereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. Burge meester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toe passing van artikel 50 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 16 februari 1996 tot en met 29 februari 1996 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentese cretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwik keling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 15 februari 1996, De burgemeester van Tholen. Verordening op het toekennen van onderhoudssubsi- dies voor beschermde rijksmonumenten in de gemeente Tholen Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken ter voldoening aan het bepaalde in afdeling 3.6 van de Alge mene wet bestuursrecht bekend, dat met ingang van 16 febru ari 1996, gedurende een periode van zes weken voor een ieder tijdens de kantooruren ter gemeentesecretarie, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 januari 1996 genomen besluit tot vast stelling van de verordening op het toekennen van onderhouds- subsidies voor beschermde rijksmonumenten in de gemeente Tholen. Blijkens de opzet van de regeling zal het jaarlijks kunnen vers trekken van onderhoudssubsidie beperkt blijven tot twee cate gorieën beschermde rijksmonumenten namelijk molens en kerken. Ten aanzien van de subsidiemaxima voor molens wordt onder scheid gemaakt tussen: in bedrijf zijnde molens (maximaal 1.250,--) en niet in bedrijf zijnde molens (maximaal 750,--). Bij de kerken worden twee subsidielijnen gehanteerd: één voor het normale jaarlijks onderhoud (maximaal 2.500,--) één voor een 10-jarig onderhoudsplan (maximaal 3.750,-- per jaar). De verordening treedt in werking per 1 januari 1996. Zij die tijdig hun zienswijze bij het college kenbaar hebben gemaakt, alsmede belanghebbenden die aantonen dat zij rede lijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijze bij het colle ge kenbaar te maken, kunnen gedurende bovengenoemde ter mijn van zes weken bij de gemeenteraad van de Gemeente Tholen, Markt 1-5 te (4695 CE) Sint-Maartensdijk, schriftelijk bedenkingen inbrengen. Sint-Maartensdijk, 15 februari 1996 Burgemeester en wethouders van Tholen. THOLEN 15 feb. themamiddag PCOB m.m.v. huisarts dr. Kramer, Meulvliet 14.30 u. 16 feb. bingo bejaardensoos, Ten Anker 14u. 20 feb. spelletjes soos en Anbo m.m.v. volksdansgroep, Ten Anker 14 u. 21 feb. NCVB-avond met jaarverslagen en lezing ds. Peters uit Alphen a.d. Rijn, Visnet 19.30 u. 23 feb. theatershow 'Almondestraat 53a' van De Berini's, Meulvliet 20.15 u. 5 mrt. jaarvergadering Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 15 mrt. bingo bejaardensoos, Ten Anker 14u. 19 mrt. kaarten en sjoelen Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 20 mrt. avond NCVB over 'Van stek tot plant', Visnet 19.30 u. 23 mrt. rommelmarkt Ten Anker, zaal Klipper in Ten Anker 10-16 u. 28 mrt. bloeddonoravond Rode Kruis, Meulvliet 18 u. OUD-VOSSEMEER 16 feb. gemaskerd bal carnavalsvereni ging, Hof van Holland 20.30 u. 17 feb. carnavalsoptocht v.a. 13.05 u. aansluitend vlooiencircus voor de jeugd. 21 en 28 feb. koersbal, Vossenkuil 14 u. 8 mrt. cabaretier Bart Stultiens met 'De Vijfde van Stultiens', Vossenkuil 20.15 u. 9 mrt. eerste clubwedstrijd 't Scharretje, Kreekweg 15.30 u. 14 mrt. kernbezoek college b. en w., Vossenkuil 19.30u. 23 mrt. lentemarkt Sint-Anthonius- school 13-16 u. 30 mrt. bingo van Rooms Katholieke kerk, Vossenkuil 20 u. SINT-ANNALAND 17 feb. gezinsavond plattelandsvrou wen, Wellevaete 19.30 u. 22 feb. jaarvergadering zaadteeltstudie- club, Wellevaete 19.30 u. 5 mrt. cursus sport-EHBO van Zeeuwse Sportraad, Wellevaete 19-22 u. 7 mrt. studiedag agrarische commissie plattelandsvrouwen Zeeland, Wellevae te 9.30 u. SINT-MAARTENSDUK 15 feb. voorlichtingsbijeenkomst 'Arbo in bedrijf voor ondernemers, gemeente huis 19.30 u. 20 feb. bingomiddag Anbo, kleine zaal Haestinge 14-17 u. 27'feb. avond plattelandsvrouwen met lezing over thuiszorg, Haestinge 19.45 u. 30 mrt. tweede deltawedstrijd Ooster- scheldevissers, Stavenisse 11.30- 14.30 u. SCHERPENISSE 22 feb. jaarvergadering ZMO, Holland Huis 19.30 u. POORTVLIET 15 feb. vergadering graszaad-studie groep, café Tolrust 19.30 u. 20 feb. ledenvergadering gymvereni ging Excelsior, café Centrum 20 u. 9 mrt. solo-, koor- en samenzangavond met Karei Bogerd, Ned. Herv. kerk 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 16 feb. jaarvergadering Natuurvrienden, Eendenkooi Anna Jacobapolder 19.30 u. 8 mrt. jaarvergadering hout- en bouw bond CNV, Wimpel 19.30 u. 11 mrt. hoorzitting reconstructie Lange- weg, Ons Dorpshuis 19.30 u. 12 mrt. voorlichtingsmorgen borstkan keronderzoek vrouwen 50-70 jaar, gemeentehuis Steenbergen 10 u. 15 mrt. muziek en toneel van muziekver. Concordia, Wimpel 19.30 u. 29 mrt. concert Smalstads Mannenkoor met sopraan Wilma Janmaat, Wimpel 20.15 u. BERGEN OP ZOOM t/m 17 mrt. overzichtstentoonstelling werken van Martha van Meurs, Markie zenhof. t/m 25 feb. tentoonstelling over vasten avond, Galerie De Mollegangen. 16 feb. spin-off-night, Botte Hommel 20 u. 17 t/m 20 feb. carnaval. 24 feb. muziek-theaterprogramma 'De Gouden Eeuw' door Flairck, De Maagd 20.15 u. 25 feb. opera Tl Trovatore' door staats- opera van Rousse, De Maagd 20.15 u. 25 feb. open dag ontwerptekeningen vastenavond, Markiezenhof. 28 feb. kindermatinee Pluk van de Pet- teflet, De Maagd 14.30 u. 1 mrt. one-man-show 'Schande!' Seth Gaaikema, De Maagd 20.15 u. 2 mrt. t/m 21 apr. overzichtstent. schil derijen Gerrit Sol, Markiezenhof. 2 mrt. ballet 'Giselle' door staatsopera van Tatarstan, De Maagd 20.15 u. 16 mrt. Gertrudistocht, vertrek restau rant Rozenoord 8-14 u. 22 en 23 mrt. 'Jubileumhotel' van John Lantings Theater van de Lach, 20.15 u. 24 mrt. familiematinee 'Lieve Buur vrouw' van Theater Terra, De Maagd 14.30 u. 28 mrt. tragi-komedie 'Walters Hemel' van Martine Bijl, De Maagd 20.15 u. 29 mrt. t/m 16 juni schilderijen van Mar griet Oomen, Markiezenhof. 29 mrt. theaterconcert 'Wild' van The Shooting Party', De Maagd 20.15 u. 30 mrt. ballet 'Don Quichote' door staatsopera van Tatarstan, De Maagd 20.15 u. film+++film+++film+++film ROXY I: The Usual Suspects - do en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30 u. Pocahontas - za, zo en wo 14 u. ROXY 2: Sudden Death - do en wo 20 u., vr 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14 en 16.30u. Filmpje! - vr 18.45 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Dangerous Minds - do en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Pocahontas (Nederlandse versie) - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Showgirls - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 13.30, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Fair Game - do en wo 20 u., vr en za 21.30 u„ zo 18.45 en 21.30 u., wo 20 u. Babe, een Buiten gewone Big - vr 18.45 u., za.I4en 16.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint- Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 5