Provincie Zeeland Opvoeden in mededogen Dammenweg Walcheren Donderdag 15 februari 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 "Een Zee van vrijheid", zo luidt de naam van het meerjarige Zeeuwse anti-racisme-project. Ook dit jaar staat weer een aantal activiteiten op de rol, met als doel: het vergroten van de verdraagzaamheid binnen onze samenleving. Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie; Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 Commissies Meepraten over ■Officiële Mededelingen ■■■■■■■■■■^^■■■■■■h Vergunningen Pechiney en Vlissingse Transport- beton Onderneming Vergunning Schroot Recycling Hulst bv Saneringsplan deelsanering voor malig gasfabrieks terrein Oostburg Saneringsplan Tuinstraat 27-29 Hulst Saneringsplan Achterweg te Wissen- kerke Ontgronding residu vml. zeedijk Anna- Mariapolder te Rilland Ontwerp-beschikking Verstraeten en Ver- brugge Milieubeheer bv te Hoek Diversen Taxivervoer Wijziging en aanvulling Plan jeugdhulp verlening Zeeland 1996-1999. Abd Nieuws Middelburg, Abdijplein: Israëlische dansgroep "Tzabarin". Tot en met 4 april kan bij de provincie worden gereageerd op de inpassing in het streek plan van de dammenroute op Walcheren: de rijksweg tussen Vrouwenpolder en Nieuw- en Sint Joosland, kortweg rijks weg 57. De nieuwe weg laat Sint- Laurens en Middelburg links liggen, dat wil zeggen voor wie van zuid naar noord gaat. Volgens het tracé, dat de minister van verkeer en waterstaat heeft vastgesteld, blijven het noorde lijkste en zuidelijkste deel van de route over bestaande wegen gaan, respectievelijk Vrouwenpol- der-Serooskerke en een stukje van de Nieuwlandseweg tot de aansluiting op rijksweg 58. De afwijking begint ten oosten van Serooskerke, waar het tracé aanvankelijk flauw naar het zuid oosten wijkt om ter hoogte van Middelburg sterker naar die rich ting af te buigen. Dat is nodig om bij het Kanaal door Walcheren uit te komen, waar een aquaduct moet worden gemaakt, waarna de weg aansluit op de Nieuwlandse weg. In de streekplanafwijking die ge deputeerde staten nu voorberei den, wordt het tracé ingetekend. Op termijn is het aan de gemeen ten Veere en Middelburg om in hun bestemmingsplannen de aansluitingen op bestaande we gen op te nemen. Nu is alleen duidelijk dat die aansluitingen moeten komen ter hoogte van Vrouwenpolder, Serooskerke- zuid, Verlengde President Roose- veltlaan, Veerseweg en Toren- weg. Mogelijk moet er, om het openbaar vervoer te gerieven, ook een komen bij Serooskerke- noord. Voor landbouw- en fiets- verkeer moeten er enkele onge lijkvloerse kruisingen worden gemaakt. De categorie weggebruikers moet toch apart worden bediend, want zij mogen van de autoweg geen gebruik maken. Bekeken moet worden of parallelwegen kunnen volstaan of dat er ook fietspaden moeten komen. In elk geval moet de veiligheid van de fietsers, onder wie veel scholie ren, worden gewaarborgd. Overigens wordt de hoofdweg tweestrooks; alleen de kanaal kruising en het deel tussen de Veerseweg en de Torenweg worden dubbelbaans. Tussen de Veersegatdam en Vrouwenpolder en tussen Seroos kerke en Middelburg wordt natuur aangetast, die elders moet wor den gecompenseerd. Fort den Haak bij Vrouwenpolder moet om zijn cultuurhistorische waarde worden ontzien. De huidige verbinding, die door Sint-Laurens en Middel burg loopt, moet als de nieuwe weg er is, minder aan trekkelijk worden gemaakt om sluipverkeer te voorko men. Alleen op die manier wordt de huidige overlast van het doorgaande verkeer uit gebannen. Ter inzage De ontwerp-streekplanafwijking ligt tot en met 4 april ter inzage in het provinciaal informatie centrum, Abdij 9, Middelburg, in de gemeentehuizen van Veere en Middelburg en bij de Centrale dienst gemeentewerken in Serooskerke. ledereen kan tot en met 4 april zijn of haar zienswijze op het ontwerp geven. Schriftelijke zienswijzen wor den ingewacht bij Gedepu teerde staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Mid delburg. Mondeling kan men terecht op de telefoonnum mers 0118-631700, de heren J. Willemse en F. Broodman, of tijdens een openbare zitting onder voorzitterschap van gedeputeerde J.G. van Zwieten, op dinsdag 19 maart, 19.00 uur, in de film zaal van het provinciehuis, Abdij 9, Middelburg. De ontwerp-streekplanuitwerking is verkrijgbaar bij het provinciaal informatiecentrum, Abdij 9, post bus 6001, 4330 LA Middelburg, tel. 0118-631400. Meedenken Omwonenden, gebruikers en andere belanghebbenden krijgen binnenkort de gelegenheid mee te denken over de aansluitingen op de dammenroute, de oplos singen voor het fiets- en land- bouwverkeer, de compensatie van natuur en wat er verder zoal komt kijken. Nadat zij de proble men in kaart hebben gebracht, gaan zij samen met deskundigen op het gebied van wegen, milieu en landschap op zoek naar con crete oplossingen, die uiteindelijk worden voorgelegd aan het be voegd gezag. Dat gezag wordt gevormd door het rijk, de provin cie, de gemeenten Middelburg en Veere, waterschap De Zeeuwse Eilanden en de dienst landinrich ting en beheer landbouwgronden. Vele duizenden Zeeuwen zijn af stammelingen van mensen die hun land moesten ontvluchten om dat ze met de dood werden be dreigd vanwege hun geloof of overtuiging. Achteraf gezien, heeft bijvoor beeld een stad als Middelburg haar welvaart en aanzien voor een belangrijk deel te danken aan het feit dat men tegen het eind van de zestiende eeuw grote hoeveel heden protestantse vluchtelingen opnam. Die mensen begonnen allerlei activiteiten te ontplooien die nieuw waren en die uiteindelijk ten goede kwamen aan de gehele samenleving. Vluchten omdat je in je eigen land wordt vervolgd, is van alle tijden. Ook wat hierdoor ontstaat in het land van opvang: wantrouwen ten opzichte van motieven van vreem delingen; opvangproblemen en arbeidsmarktproblemen. Een Zee van Vrijheid Dit voorjaar staat weer een aantal belangrijke activiteiten op het programma van het Zeeuwse anti- racisme-project. Dit project is bedoeld jongeren en opvoeders te laten kennismaken met andere culturen en vooral ook met het "waarom" dat schuilt achter de komst van mensen van elders. Het Regionaal Pedagogisch Cen trum Zeeland voert deze activitei ten uit onder de titel "Een Zee van Vrijheid". Men richt zich speciaal tot het onderwijs, maar er staat nu een verdere verbreding tot de sportbeoefening op het program ma. De bedoeling van het project is begrip te kweken voor het vluch telingen- en vreemdelingenvraag stuk en op die manier een bijdra ge te leveren aan een verdraag zamer samenleving. In een land waar niemand kan wor den vervolgd vanwege zijn of haar afkomst, geloof of overtuigen, mag geen vreemdelingenhaat of racisme heersen, zo is kortge- zegd de boodschap van "Een Zee van Vrijheid". Het project wordt uitgevoerd in opdracht van het provinciaal be stuur van Zeeland. Belangrijke financiële en morele steun wordt gegeven door Erica Terpstra, staatssecretaris van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Lezing Soetendorp Een van de activiteiten voor dit jaar is een aantal thema-avonden over de kloof tussen visie op anti racisme en de praktijk. Niet alleen scholen en andere "op voeders" zijn hier welkom; elke geïnteresseerde kan zich aanmel den. Het programma bestaat uit een lezing, een podium-interview en een zaaldiscussie. De eerste lezing wordt verzorgd door rabbijn Awraham Soeten dorp, onder de titel "Opvoeden in mededogen" en wordt gehouden in het gebouw van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren in Middelburg, Elzenlaan 4, op donderdag 14 maart a.s.; van 19.30 tot 22.00 uur. De entree bedraagt 10,-; dit geld is bestemd om aan het eind van de cyclus een brochure te kunnen maken met de teksten van alle lezingen. Nadere informatie: Co van den Buuse, RPCZ, tel. 0118-628851. Tentoonstelling 21 maart is bestempeld tot inter nationale dag tegen het racisme. In Middelburg (in de Wandelkerk van de Abdij) zal een tentoonstel ling worden opgesteld, getiteld "Vreemd is anders heel gewoon". Los van het feit dat de tentoon stelling door iedereen te bezoe ken valt, zullen alle Zeeuwse scholen hiervoor speciaal worden uitgenodigd. De opening is gepland op woensdag 28 februari. Meer details over deze expositie zullen in een volgende aflevering van deze rubriek worden ver meld. Sport Niemand zal het in z'n hoofd ha len racistische opmerkingen te maken tegen Ruud Gullit of Frank Rijkaard. Dat zijn tenslotte "onze jongens", die gezorgd hebben voor kampioenschappen en Euro pacups. En als er in Boedapest "oerwoudgeluiden" worden ge maakt als Ajax-spelers aan de bal zijn, dan worden we samen boos... Ondertussen moeten we wel in de gaten houden dat op onze eigen Zeeuwse velden niet de dingen gebeuren die we anderen verwij ten. Vandaar dat de organisatoren van "Een Zee van Vrijheid" contact hebben opgenomen met de grootste sportorganisatie, de KNVB. Resultaat is dat er nu samen wordt gewerkt aan projecten om in de loop van het jaar de toleran tie ten opzichte van voetballertjes met een "vreemde naam" of een andere huidskleur te vergroten. Het ligt in de bedoeling deze acti viteiten (in samenwerking met de Zeeuwse Sportraad) uit te brei den tot andere sporten. Statencommissie ruimtelijke ordening, 16 februari, 09.30 uur. Agenda: milieu-effectrapportage (mer) windenergie, streekplanuit werking, structuurschets Kanaal zone Zeeuwsch-Vlaanderen, bud get streekplan Zeeland. Statencommissie milieu, 16 februari, 14.00 uur, Groene Woud 1 in Middelburg. Agenda: afvalpreventie Midden- en Kleinbedrijf, overschot brandbaar afval, mer windenergie, instelling milieuprijs, kantdoppen akker bouw. Statencommissie algemeen bestuur, 19 februari, 13.45 uur. Agenda: Nationale ombudsman werkt voor provincies; kredieten voor software provinciale admini stratie, regionale ontwikkeling ouderenzorg, streekplan en per- soneelsmutatiesysteem; 2e wijzi ging begroting provincie 1996; toekomst Zeeuws Orkest; subsi die slachtofferhulp toeristen, intro ductie kantdoppen en gasteninfor- matiesysteem Zeeland. Tenzij anders vermeld, zijn de ver gaderingen in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De bijeen komsten beginnen met spreek recht voor het publiek. De agenda's en bijbehorende stukken liggen ter inzage in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middel burg. Voor behoud van de scheepvaart op de Westerschelde is het nodig de vaargeul uit te diepen. De schade die de natuur oploopt is te herstellen. Dat blijkt uit een reeks projecten waarbij het niet alleen kan gaan om beschermende bin nen- en buitendijkse maatregelen maar ook om ontpolderen. Wie over deze mogelijkheden wil meepraten of wil weten waarom dit herstel nodig is kan komende week terecht op bijeenkomsten in de gemeenten Terneuzen en Vlis- singen. Behalve gedeputeerde Van Zwieten zijn daar ook burge meester Barbé (Terneuzen) en wethouder Poppe - de Looff (Vlissingen). Woensdag 21 februari, 19.45 uur, 't Meulengat, St. Elisabethlaan 49 in Sluiskil. Donderdag 22 februari, 19.30 uur, hotel Arion, Boulevard Bankert 266 in Vlissingen. De komende weken zijn er meer informatie- en overlegavonden. Aankondiging hiervan in de vol gende AbdijNieuws. Een beschrijving van de projecten en de keuzemogelijkheden is op te vragen bij het informatiecen trum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg, tel. 0118-631400. Gedeputeerde Staten van Z,eeland hebben nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunningen (zgn. revisievergunningen) Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend aan: 1. Pechniney Nederland NV te Vlissingen voor de aluminium- fabriek aan de Frankrijkweg te Vlissingen-Oost, gemeente Vlissingen; 2. de Vlissingse Transportbeton Onderneming bv te Vlissingen voor de betonmortelcentrale aan de Visserijkade 5 te Vlis singen, gemeente Vlissingen. De vergunningen liggen van 15 februari tot en met 27 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en in het gemeentehuis van Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na tel. afspraak 0118- 487204) op woensdagavond van 17.15-20.15 uur; Degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning(en), de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp-vergunning(en) en belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning(en), kunnen tot en met 27 maart 1996 tegen de vergunning(en) beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. De vergunningen worden op 28 maart 1996 van kracht, tenzij overeenkomstig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening is gedaan bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Schroot Recycling Hulst BV een vergunning Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor het veranderen van de inrichting voor handel in ferro en non-ferro materiaal aan de Afrikaweg 10 te Hulst. In de vergunning is een wijziging aangebracht ten opzichte van het ontwerp. De vergunning ligt van 15 fe bruari tot en met 28 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en in het stadskantoor Hulst, bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst, op werkdagen van 9-12 en 13-16.30 uur en zaterdagmorgen van 9-12 uur in het politiebureau, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. De aanvrager, adviseurs en dege nen die naar aanleiding van de ontwerp-vergunning bedenkingen hebben ingebracht en belangheb benden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat waren, kunnen tot en met 28 maart 1996 tegen de ver gunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De vergunning wordt op 29 maart 1996 van kracht, tenzij overeen komstig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8.81 van de Algemene wet bestuurs recht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Gedeputeerde Staten vqn Zee land zijn van plan voor de lokatie op het voormalig gasfabriekster rein aan De Oude Haven te Oost burg een saneringsplan (art. 39 Wet bodembescherming) voor de deelsanering van deze verontrei niging goed te keuren. NV Delta Nutsbedrijven, districts kantoor Zuid te Terneuzen heeft hiervoor een saneringsplan en een melding ingediend. De stukken, inclusief de ontwerp beschikking, liggen van 14 fe bruari tot en met 13 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruim te, milieu en water, kamer 226, Het Groene Woud 1 te Middel burg op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en in het gemeente huis van Oostburg, sectie ruimtelijke ordening, Raad huisplein 1 te Oostburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en op zaterdagmorgen van 9-12 uur in het politiebureau, Mariahoevestraat 2 te Oost burg. Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode schriftelijk of mon deling hun zienswijze op de aan vraag en de ontwerp-beschikking naar voren brengen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631735. Gedeputeerde Staten van Zee land zijn van plan de bodemver ontreiniging aan de Tuinstraat 27- 29 te Hulst als ernstig te be schouwen en tevens een sane ringsplan (art. 39 Wet bodembe scherming) voor deze verontrei niging goed te keuren. De gemeente Hulst heeft hiervoor een nader bodemonderzoek en een saneringsplan ingediend. De ontwerp-beschikking ligt van 15 februari tot en met 13 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, kamer 226, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en in het stadskan toor van Hulst, bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst, op werk dagen van 9-12 en 13-16.30 uur en zaterdagmorgen van 9-12 uur in het politiebureau, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst; Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode schriftelijk of mon deling hun zienswijze op de aan vraag en de ontwerp-beschikking naar voren brengen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631736. Gedeputeerde Staten van Zee land zijn van plan de bodemver ontreiniging op het bedrijfsterrein tussen de Voorstraat en de Ach terweg te Wissenkerke als ern stig te beschouwen. Cebeco Mechanisatie te Steen- wijk heeft hiervoor een verken nend en een nader bodemonder zoek ingediend. De ontwerp-beschikking ligt van 14 februari tot en met 13 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, kamer 226, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur, en in het gemeen tehuis van Noord-Beveland, Hoofdstraat 79 te Kortgene, op werkdagen van 9-12 uur en (na telefonische afspraak 0113- 301553) in de avonduren. Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode schriftelijk of mon deling hun zienswijze op de aan vraag en de ontwerp-beschikking naar voren brengen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631732. Th. van Dongen, Reeshofdijk 65 te Tilburg heeft een ontgrondings vergunning aangevraagd voor het gedeeltelijk afgraven van het resi du van de vml. zeedijk van de Anna-Mariapolder aan de St. Mar- tijnsweg te Rilland. Gedeputeerde Staten willen de gevraagde ver gunning verlenen met voorschrif ten ter bescherming van de bij de ontgronding betrokken belangen. De aanvraag, de ontwerp-beschik king en overige stukken liggen van 15 februari tot en met 14 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 9- 12 uur en 14-16 uur en in ge meentehuis Reimerswaal, Oudeplein 1 te Kruiningen op werkdagen van 9-12 uur en buiten kantooruren na telefonische af spraak (0113-395000). Na 14 maart 1996 tot eind be roepstermijn liggen de stukken op genoemde plaatsen ter inzage op werkdagen tijdens kantooruren. Tot en met 14 maart 1996 kun nen belanghebbenden gemoti veerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zee land, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Indieners van beden kingen kunnen verzoeken hun per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Wie in dezelfde periode mondelinge bedenkingen wil indienen, kan een telefonische af spraak maken (0118-631169). De aanvrager wordt in de gele genheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieu beheer en de Provinciale Milieuverordening Zeeland van Verstraeten en Verbrugge Milieu beheer bv. te Hoek voor het ver krijgen van een plicht voor het inzamelen van gevaarlijke afval stoffen, te weten KGA/KCA en mengsels van olie, water en slib. Gedeputeerde Staten willen de vergunning niet verlenen. De ontwerp-beschikking ligt van 16 februari tot en met 14 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, sectie Milieu, Herengracht 7 te Terneuzen, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en (na telefo nische afspraak 0115-675450) op donderdagavond van 19-22 uur. Daarna, tot het einde van de be roepstermijn, liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur. Een ieder kan tot en met 14 maart 1996 schriftelijke beden kingen tegen de ontwerp-be schikking indienen bij Gedeputeer de Staten van Zeeland, Directie ruimte, milieu en water, Postbus 165,4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Wie van gedachten wil wisselen over de ontwerp-beschikking kan tot en met 14 maart 1996 een telefonische afspraak maken (0118-631773). Hierbij wordt de aanvrager in de gelegenheid ge steld aanwezig te zijn en kunnen mondelinge bedenkingen worden ingebracht. Alleen zij die bedenkingen hebben ingediend tegen de ontwerp-be schikking en belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daar toe redelijkerwijs niet in staat wa ren, kunnen later beroep instellen. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aantal vergunningen voor taxivervoer binnen en vanuit de provincie Zeeland gewijzigd. De uitbreiding van de taxicapaci teit wordt toegestaan tot uiterlijk het einde van het schooljaar 1995/1996. K.L.A.M. de Smet te Vogel waarde mag 4 auto's inzetten (was ten hoogste 2 auto's voor onbepaalde tijd en 1 auto voor bepaalde tijd). Taxi De Vlieger V.O.F. te Oos- terland mag 6 auto's inzetten (was ten hoogste 4 auto's). T.J. Struik te Stavenisse mag 3 auto's inzetten (was ten hoogste 2 auto's). Taxi Lemsom te Kerkwerve mag 14 auto's inzetten (was ten hoogste 12 auto's). Het verzoek tot uitbreiding tot 14 auto's voor onbepaalde tijd is afgewezen. H.L.C. Segers te Philippine mag 6 auto's inzetten (was ten hoogste 5 auto's). W.J. Faasse te Westkapelle mag 6 auto's inzetten (was ten hoogste 5 auto's). De besluiten liggen van 14 fe bruari t/m 27 maart 1996 ter in zage bij Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, tijdens kantooruren. Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Het voorontwerp van de Wijziging en aanvulling van het Plan jeugd hulpverlening Zeeland 1996-1996 ligt met ingang van 16 februari 1996 gedurende 1 maand in het provinciehuis, Abdij 6 te Middel burg ter inzage. De staatssecretarissen van volks gezondheid, welzijn en sport en justitie willen de voor de jeugd hulpverlening beschikbare gelden aanzienlijk ophogen. Deze gelden zullen over de verschillende pro vincies en grootstedelijke regio's worden verdeeld. Omdat het hier gelden betreft die nog in 1996 besteed kunnen worden, is, voor uitlopend op een definitieve toe kenning van die gelden aan de provincie, een voorontwerp opge steld en voor inspraak vrijgege ven. Het voorontwerp bevat het voorstel voor de bestemming van de extra gelden. Een ieder kan tot 15 maart 1996 schriftelijke reacties op de in houd van het voorontwerp indie nen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Nieuwé dammenroute ontlast Middelburgse binnenstad.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 11