Provincie Zeeland Herstel natuur Westerschelde Herstelprojecten r\ Overleg Commissies ■Officiële Mededelingen Donderdag 8 februari 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie; Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 13 92 Overlegavonden Informatie Om de scheepvaart op Antwerpen te behouden is het nodig de vaargeul in de Westerschelde uit te diepen. Verdieping is goed voor de economie, maar vermindert de natuurlijke waarde. t: r Ontgronding land- bouwpercelen nabij Rijksweg Oosterland Gracht Slot Haamstede Herstel dijk Bath Ontwerp-besluit wijziging vergunningen Hercules Meldingen Elf Atochem en Hoechst Ruimtelijke Ordening Saneringsplan Zuidstraat 27, Westkapelle Streekplanuitwerking tracé Rijksweg 57 Pak evon uw zakboekje de sterke schakel voor sneeuwkettingen ("KOPEN of HUREN") Abdij Er zijn meer projecten dan nodig is voor het herstel van de natuur in de Westerschel- de. Dat maakt het mogelijk te kiezen. De gemeentelijke en provinciale bestuurders die bij het herstelproject zijn betrok ken vinden het belangrijk te weten hoe de eigen inwoners en belangengroeperingen denken over de mogelijke pro jecten. Per slot van rekening is van de projecten alleen bekend dat ze zich uitstekend lenen voor herstel van de na tuur, dat ze technisch haal baar zijn en wat ze kosten. De afweging met belangen van onder meer landbouw, visserij, recreatie moet nog gebeuren, Dat geldt ook voor aspecten als maat schappelijk haalbaar of wenselijk. Die afweging gebeurt na samen spraak met "wie maar wil". Per gemeente komt er dan ook een informatie- en overlegavond voor de inwoners. De voorzitter van het Bestuurlijk Overleg Westerschel- de, gedeputeerde Van Zwieten, en de wethouder of burgemeester van de betrokken gemeente zullen aanwezig zijn om uitleg te geven, te discussiëren en te luisteren. Voor de verschillende belangen groepen staan aparte gesprek ken en bijeenkomsten op de agenda. De bestuurders hebben voor deze weg gekozen om minister Jorritsma een zo goed mogelijk advies te geven over haalbare projecten. Dat zal in mei gebeuren, nadat in-maart en april ook raads- en statenleden hun mening hebben gegeven. Gemeente Terneuzen, woensdag 21 februari,aanvang 19.45 uur, 't Meulengat, St. Elisabethlaan 49, Sluiskil. Gemeente Vlissingen, donderdag 22 februari 1996, aanvang 19.30 uur, Hotel Arion, Boulevard Bankert 266, Vlissin gen. Gemeente Hulst, maandag 26 februari, aanvang 19.45 uur, Den Dullaert, Sportlaan 24, Hulst. Gemeente Borsele, dinsdag 27 februari, aanvang 19.30 uur, De Stenge, Stengeplein 1, Heinkens- zand. Gemeente Reimerswaal, woensdag 28 februari, aanvang 19.30 uur, raadszaal gemeente huis, Oudeplein 1, Kruiningen. Gemeente Oostburg, donderdag 29 februari, aanvang 20.00 uur, Den Hoekzak, Lange- straat 1Oostburg. Gemeente Sluis-Aardenburg, maandag 11 maart, aanvang 19.30 uur, raadszaal gemeente huis, Groote Markt 1, Sluis. Gemeente Hontenisse, woensdag 13 maart, aanvang 19.45 uur, raadszaal gemeente huis, Hof te Zandeplein 1, Kloosterzande. Gemeente Kapelle, donderdag 14 maart, aanvang 19.30 uur, raadszaal gemeentehuis, Kerk plein 1, Kapelle. Een samenvatting van de plannen staat beschreven in de Schelde- nieuwsbrief. De nieuwsbrief is gratis ver krijgbaar bij het Informatie centrum van de provincie Zeeland, Abdij 9 in Middel burg, tel. 0118-631400. Via dit nummer is ook verdere informatie verkrijgbaar en zijn de officiële nota's, de Alterna- tievennota en de Projecten bundel Herstel Natuur Wester- schelde op te vragen. Het informatiecentrum is tij dens werkdagen geopend van 09.30 - 12.30 uur en van 13.30 - 16.30 uur. Behalve bij het informatiecentrum van de provincie is de Schelde Nieuwsbrief ook verkrijgbaar bij: Het Schelde Informatiecentrum, Grenadierweg 31 in Middelburg, tel. 0118-672238 en bij de informatiebalies afdelingen voorlichting van de gemeenten Borsele, Hontenisse, Hulst, Kapelle, Oostburg, Terneuzen, Reimerswaal, Sluis/Aardenburg en Vlissingen. Op deze adressen liggen de stuk ken ook ter inzage. Schriftelijke reacties kunnen tot 15 maart worden gestuurd aan de provincie Zeeland, BOWS, postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Statencommissie Welzijn: maandag 12 febr.9.30u.* Agendapunten o.a.: subsidie VSK, herstructurering welzijn; half mil joen voor ontwikkeling en stimule ring ouderenzorg; onderzoek zorgbehoefte ouderen; financiële situatie Zws. orkest en ambulan cehulpverlening. Statencommissie Waterstaat en Verkeer: 12 febr. 13.30u. Agendapunten o.a.: bootdienstza ken; fonds verkeer en vervoer; "Hart voor Hout" en subsidie voor fietsen naar je werk. Statencommissie Economie:woensdag 14 febr., 15.30 uur. Agendapunt: oprich ting participatiemaatschappij voor midden- en kleinbedrijf. De vergaderingen zijn openbaar en er is spreekrecht voor het publiek. Adressen: Welzijn en Economie: provinciehuis, Abdijplein, Middel burg; Waterstaat en verkeer: Het Groene Woud 1, Middelburg. Nieuws Voor het herstel van de natuur van de Westerschelde zijn enkele tientallen miljoenen guldens beschikbaar. De mogelijkheden voor herstel zijn groter dan de te verwach ten schade, zoals blijkt uit de lijst van projecten. Dat maakt het mogelijk keuzes te maken. Daarover gaan bestuurders van provincie, gemeenten en water schappen, verenigd in het zoge heten Bestuurlijk Overleg Wester schelde (BOWS), de komende paar maanden overleggen met de inwoners van gemeenten, met belangenorganisaties en vervol gens met elkaar, De minister van Verkeer en Waterstaat zal uitein delijke de beslissing nemen over de uitvoering van projecten. Verdrag over verdieping Herstel van schade aan de natuur vormt een onderdeel van het ver drag tussen het Vlaamse Gewest en Nederland over de verdieping van de Schelde. Het zou goed zijn de natuur te herstellen op dezelf de plek waar de schade is ont staan. Maar dat is niet altijd mo gelijk, bijvoorbeeld omdat regel matig technische ingrepen nodig zijn om de vaargeul op diepte te houden. De schadelijke gevolgen van de verdieping werken door in de hele riviermonding (estuarium, in de vaktaal). Vandaar dat de hele monding herstelgebied is. Het Gewest Vlaanderen heeft voor natuurherstel op Nederlands grondgebied 44 min beschik baar gesteld. Hoeveel geld het Nederlandse kabinet wil uitgeven, is nog niet bekend. Gegeven het verdrag is de vraag of er een herstelplan komt niet meer aan de orde. Het gaat er nu om op welke manier de natuur het beste is te herstellen. Verlies van 500 ha Verdiepen en behouden van de vaargeul naar Antwerpen betekent baggeren. Het gedolven zand wordt zeewaarts gestort op plek ken waar het voor scheepvaart en visserij geen kwaad kan. De ver dieping is een directe ingreep in de natuurlijke beweging en samen hang van de onderwaterbodem, geulen, zandplaten, stroming van het water (morfodynamiek, zeg gen deskundigen kernachtig) en van het plantaardig en dierlijk leven dat daarop is afgestemd (ecosysteem), Het baggerwerk neemt stroom opwaarts toe. Het gevolg is dat vooral in het oostelijk deel van de Westerschelde veel morfodyna miek verloren gaat. Verdieping van vaargeulen bete kent ook veranderingen in de loop van het water, dieptes en van stroomsnelheden op een aantal plekken. Alles bij elkaar treedt er na verloop van een aantal jaren een verlies op van bijna 500 ha natuurlijke gebieden: 60 hectare schor, 40 ha slik en 380 ha on diep water. Vissen, vogels en dynamiek Met het verlies van morfodyna miek en 500 ha ondiep water, schorren en slikken die nu eens wel en dan weer niet volledig onder water staan, dreigt een aantal belangrijke leefgebieden voor planten en dieren en karak teristieke kenmerken van de riviermonding teloor te gaan. Zo heeft het gebied een belang rijke paai- en kinderkamerfunctie voor vissen en garnalen. Het ondiepe water, de slikken en de schorren zijn belangrijke voedsel- en broedgebieden voor vogels. En behalve dat, trekvogels vinden er een rustpunt. De overgang van zout naar zoet water zorgt voor bijzondere be groeiingen en levensvormen. De schorren veranderen voortdurend door aanwas van land en de mon ding van de Westerschelde be schikt over een unjek geulen systeem. De projecten voor herstel van de natuur in de Westerschel de moeten het mogelijk ma ken dat natuurlijke ontwikke ling van het gebied gewoon kan doorgaan. Dat betekent dat vissen er moeten kunnen paaien, vogels er broeden en eten, de typische overgangen van zoet naar zout en van land naar water in stand blij ven; kortom behoud en her stel van morfodynamiek en van het ecosysteem. Samengevat: als de verdieping van de Westerschelde een verlies van 500 ha betekent, moeten die oppervlakte en de eigenschappen daarvan eigenlijk op een andere manier terugkomen. Dat is alleen te bereiken door de oppervlakte van de riviermonding te vergro ten. Met andere woorden: water toelaten op land dat eerder aan het water is onttrokken. Op een aantal plekken de dijk afgraven en een eind landinwaarts opho gen is hiervoor de methode. Ontpolderen heet dat. Behalve ontpolderen staan in het plan ook aanvullende buitendijkse en bin- nendijkse maatregelen. Ontpolderen De oppervlakte aan schor, slik en ondiep water met een natuurlijke morfodynamiek neemt toe. Een belangrijk deel van de overgang water-land dat verloren gaat, herstelt. Polders die technisch gesproken hiervoor in aanmer king zouden kunnen komen zijn: de Everinge-, Boone- en Ooster- zwakepolder in de gemeente Borsele; de Hedwigepolder in de gemeente Hulst; de Hellegatpol der in de gemeente Terneuzen en de Zwartepolder in de gemeente Oostburg. Buitendijkse maatregelen Buiten de dijken zijn maatregelen te nemen om bijvoorbeeld slikken en schorren te beschermen. De huidige waterkeringen (duinen en dijken) blijven onaangetast en op de plek waar ze zijn: de opper vlakte van het gebied blijft gelijk. Het gaat er om typische eigen schappen, begroeiingen en leef gebieden voor planten en dieren tegen verdwijnen te beschermen. Dat is vooral van belang voor leefgebieden als ze niet op een natuurlijke manier opnieuw ont staan. Dat is het geval op plekken waar wordt gebaggerd of waar de rivier smal is. Voorbeelden van buitendijkse maatregelen zijn: de aanleg van een leidam op de Zuidgors met als resultaat uitbreiding van zout schor en slik (gem. Borsele), het aanvoeren van zand op het schor Waarde (gem. Reimerswaal) waar door het brak schor uitbreidt en verdieping van de geulen van Saeftinge (gem. Hulst). Binnendijkse maatregelen Met binnendijkse natuurplannen zijn karakteristieke milieutypen die voorkomen in de overgang water land na te bootsen en dus te vervangen. Ook zijn functies als broed- en rustgebieden voor vogels binnendijks te bewerkstelligen. Maar omdat er geen directe verbinding is met het water en de natuurlijke morfodynamiek ontbreekt, zijn binnendijkse maatregelen geen volwaardige vervanging. Voorbeelden van dit soort maatregelen zijn: verlaging van het maaiveld in de Inlaag Rammekenshoek (gem. Vlissingen) met als resultaat brakke inlagen, vochtige duinvallei en uitbreiding schor; afgraven en opzetten van peil in de Inlaag Ossenisse (gem. Hontenisse) met als resultaat inlagen met brak tot zout water, slik en zoutvegetaties; opbrengen van zand en schelpen in het Broedgebied Hansweert (gem. Reimerswaal) voor de kalegrondbroeders. T. van der Have, Rijksweg 7 te Oosterland, heeft een ontgron dingsvergunning aangevraagd voor het ontgraven van zand uit een aantal landbouwpercelen ter hoogte van het adres Rijksweg 7 te Oosterland. Gedeputeerde Staten willen de gevraagde ver gunning verlenen met voorschrif ten ter bescherming van de bij de ontgronding betrokken belangen. De aanvraag, de ontwerp-beschik- king en overige stukken liggen van 8 februari tot en met 7 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, op werkdagen van 9-12 uur en 14-16 uur en bij gemeente Duive- land, Kerkring 3, Nieuwerkerk, op werkdagen van 9-12 uur en na telefonische afspraak (0111- 641651) op maandagavond van 18.30-21.30 uur. Daarna tot het einde van de beroepstermijn liggen de stukken op genoemde plaatsen ter inzage op werkdagen tijdens de genoem de kantooruren. Tot en met 7 maart 1996 kunnen belanghebbenden gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 6001, 4330 LA Middelburg. Indieners van bedenkingen kunnen verzoeken hun persoonlij ke gegevens niet bekend te ma ken. Wie in dezelfde periode mondelinge bedenkingen wil indienen, kan daartoe een tele fonische afspraak maken via tel. 0118-631169. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aanwezig te zijn. Gedeputeerde Staten hebben aan Vereniging Natuurmonumenten een vergunning verleend ingevol ge de Grondwaterwet voor het onttrekken van grondwater voor het op peil houden van de gracht van Slot Haamstede. De beschikking en overige stuk ken liggen ter inzage van 8 februari tot 20 maart 1996 bij Directie ruimte, milieu en wa ter, Het Groene Woud 1, Middel burg op werkdagen van 9-12 uur en 14-16 uur en in gemeente huis Westerschouwen, Kloos- terweg 60, Burgh-Haamstede op werkdagen van 9-12 u en 14-16 u en na telefonische afspraak (tel. 0111-651651) op maandag avond van 18-21 uur. Van 8 februari tot 20 maart 1996 kan tegen de beschikking be roep worden ingesteld bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor de beroepsmogelijkheden wordt verwezen naar de beschik king. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten H.J. Meijer, Zandweg 5 te Kruiningen te ge lasten binnen een periode van 12 maanden na het onherroepe lijk worden van het besluit, het afgegraven deel van de voorma lige zuidelijke zeedijk van de Kreekrakpolder nabij Bath ge deeltelijk te herstellen overeen komstig de aan het besluit ge hechte tekeningen en met inacht neming van bepaalde voorwaar den. Tevens hebben zij besloten H.J. Meijer te waarschuwen, dat indien de bevolen werkzaamhe den niet vóór genoemd tijdstip zijn uitgevoerd, het college een en ander zo spoedig mogelijk daarna op zijn kosten zal laten uitvoeren. Het besluit, tekeningen en overi ge stukken liggen van 8 februari tot en met 21 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werk dagen van 9-12 uur en 14-16 uur en in gemeentehuis Reimers waal, Oudeplein 1 te Kruiningen op werkdagen van 9-12 uur en buiten kantooruren na telefoni sche afspraak (0113-395000). Belanghebbenden kunnen vanaf 8 februari tot en met 21 maart 1996 op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit be sluit beroep instellen bij de Rechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Gedeputeerde Staten van Zee land willen de vergunningen Wet milieubeheer van Hercules BV te Middelburg wijzigen. De reden is dat de door Hercules aangevraagde geluidruimte door aanvullende geluidvoorschriften moet worden vastgelegd. Hierbij is rekening gehouden met de vastgestelde geluidzone rond industrieterrein Arnestein en met de maximaal toelaatbare geluid belasting van 55 dB(A) op de ge vels van binnen de zone gelegen woningen. De toegestane geluid belasting wordt niet overschre den. Hercules moet wel binnen zes maanden geluidreducerende maatregelen treffen. Het ontwerp-besluit en overige stukken kunnen op verzoek (tel. 0118-631984) worden ingezien bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Mid delburg. Een ieder kan tot en met 21 fe bruari 1996 schriftelijke be denkingen tegen het ontwerp besluit indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie ruimte, milieu en water, Postbus 165,4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Alleen zij die bedenkingen hebben ingediend tegen het ontwerp besluit en belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat waren, kunnen later beroep instellen. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de volgende meldingen Wet milieubeheer ontvangen: 1. op 25 januari 1996 van Elf Atochem Vlissingen BV te Vlissingen voor de bouw van een opslagplaats voor de op slag van grondstoffen, halffa brikaten en eindprodukten aan de Europaweg Zuid te Vlissin- gen-Oost, gemeente Vlissin gen; 2. op 30 januari 1996 van Hoechst Holland NV te Vlissin gen voor het installeren van compressoren, het leggen van leidingen en het leveren van fosforovengas aan EPZ met deze voorzieningen. De meldingen liggen van 8 fe bruari tot en met 6 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, op werkdagenvan 9-12 en 14-16 uur en in het gemeentehuis Vlissin gen op werkdagen van 8.30- 12.30 uur en 13.30-15.00 uur en iedere woensdagavond (na tel. afspraak 0118-487204) van 17.15-20.15 uur. Gedeputeerde Staten van Zeeland zijn van plan de bodemverontrei niging op de lokatie Zuidstraat 27 te Westkapelle als ernstig te be schouwen en tevens een sane ringsplan (art. 39 Wet bodembe scherming) voor deze verontrei niging goed te keuren. Garage Kaland heeft hiervoor een verkennend bodemonderzoek, nader bodemonderzoek en een saneringsplan ingediend. De ontwerp-beschikking ligt van 7 februari tot en met 6 maart 1996 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, kamer 226, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur, en in gemeente huis Westkapelle, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en (na tel. afspraak 0118-572055 tst 20) op maandagavond van 18-21 uur. Belanghebbenden kunnen in de zelfde periode schriftelijk of mon deling hun zienswijze op de aan vraag en de ontwerp-beschikking naar voren brengen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, post bus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631732. Project: Streekplanuitwerking tracé Rijksweg 57 (Middelburg- Veere) op verzoek minister ver keer en waterstaat. De streek planuitwerking is nodig voor de gemeenten om in hun bestem mingsplan de weg te kunnen in passen. Daarbij gaat het om gron den en alle andere belangen die bij de aanleg van de weg aan de orde zijn. De streekplanuitwerking is glo baal. Verdere detaillering komt in de gemeentelijke bestemmings plannen aan de orde, nadat het zgn. open planuitwerkingsproces (inspraak door rijkswaterstaat/ start februari/maart 1996) heeft plaatsgevonden. Het tracé is in 1994 door de minister vastgesteld. Ter inzage: van 9 februari tot en met 4 april 1996 bij provinciaal informatiecentrum Abdij 9, Mid delburg (werkdagen 9.30-12.30 en 13.30-16.30 uur), bij de ge meenten Middelburg en Veere en bij de Centrale Dienst Gemeente werken te Serooskerke (tijdens kantooruren). Zienswijze: Tijdens termijn van inzage schriftelijke zienswijzen richten aan Gedeputeerde Staten van Zeeland, p/a Directie ruimte, milieu en water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Mondelinge zienswijzen telefonisch bij heren J. Willemse of F. Broodman via 0118-631700 of tijdens openba re zitting, 19 maart 1996, 19.00 uur, filmzaal provincie, Abdij 9, Middelburg (voorzitter gedepu teerde J.G. van Zwieten). Opvragen stukken: tel. 0118- 631400. THOLEN 9 feb. grote demonstratie-avond TVT, Meulvliet 19.30 u. 12 feb. avond plattelandsvrouwen 'Wat slikken we allemaal' m.m.v. dr. Bakkerus, Protestantenbond 20 u. 16 feb. bingo bejaardensoos, Ten Anker 14 u. 20 feb. spelletjes soos en Anbo m.m.v. volksdansgroep, Ten Anker 14u. 21 feb. NCVB-avond met jaarver slagen en lezing ds. Peters uit Alphen a.d. Rijn, Visnet 19.30 u. 23 feb. theatershow 'Almondestraat 53a' van De Berini's, Meulvliet 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 9 feb. theatershow 'Pendelen' van Reinder van der Naait, Vossenkuil 20.15 u. 10 feb. openbare les gymnastiekver eniging Spido, gymzaal School straat 14u. 14 feb. bingomiddag Anbo, Vossen kuil 14u. 16 feb. gemaskerd bal carnavalsver eniging, Hof van Holland 20.30 u. 17 feb. carnavalsoptocht v.a. 13.05 u. aansluitend vlooiencircus voor de jeugd 21 en 28 feb. koersbal, Vossenkuil 14 u. SINT-ANNALAND 8 feb. jaarvergadering vereniging voor bedrijfsvoorlichting, Welleva- ete 19.30 u. 9 feb. algemene ledenvergadering Smash '76, De Wellevaete 19.30 u. 9 feb. jaarvergadering Accelerando, Sakofahal. 10 feb. evangelisatie-zangavond m.m.v. regionaal jongerenkoor Lau- date Dominum en solisten, N.H.- kerk 19.30 u. 14 feb. 50e jaarvergadering Herv. vrouwenvereniging Tryfosa, Herv. verenigingsgebouw Ring 19.15 u. 17 feb. gezinsavond plattelands vrouwen, Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 27 feb. avond plattelandsvrouwen met lezing over thuiszorg, Haestin- ge 19.45 u. SCHERPENISSE 9 feb. toernooi klaverjasclub De Roemers, café Zeelands Welvaren 20 u. POORTVLIET 15 feb. vergadering graszaad-studie groep, café Tolrust 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 9 feb. bloeddonoravond Rode Kruis, Wimpel 18.30-21 u. BERGEN OP ZOOM t/m 17 mrt. overzichtstentoonstel ling werken van Martha van Meurs, Markiezenhof. 8 feb. première 'De magie van een lach en een traan' door Herman van Veen, De Maagd 20.15 u. 9 feb. Blues sessie, Botte Hommel 21 u. 10 feb. Afrikaanse musical 'The Journey' door Sikulu-company, De Maagd 20.15 u. 10 feb. swingavond, Botte Hommel 21 u. 13 feb. theaterconcert Marlies Hel der, De Maagd 20.15 u. 16 feb. spin-off-night, Botte Hom mel 20 u. 24 feb. muziek-theaterprogramma 'De Gouden Eeuw' door Flairck, De Maagd 20.15 u. 25 feb. opera Tl Trovatore' door staatsopera van Rousse, De Maagd 20.15 u. 25 feb. open dag ontwerptekeningen vastenavond, Markiezenhof. 28 feb. kindermatinee Pluk van de Petteflet, De Maagd 14.30 u. fllm+++fllm+++fllm+++film ROXY 1: Sudden Death - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30u., zo 14, 16.30 en 20 u„ wo 14 en 20 u. ROXY 2: Filmpje! - do en ma t/m wo 20 u., vren za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30 en 20 u. Pocahontas (Nederlandse versie) - za, zo en wo 14u. CINEMACTUEEL 1: Dangerous Minds - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Pocahontas (Nederland se versie) - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Fair Game - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Goldeneye - do en wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 18.45 en 21.30 u. Babe, een Buiten gewone Big - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. Filmclub Cinema Paradiso/Les Films du Paradis: Only You - di 20.30 u. Top Hat - ma 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz 0164-233676 Advertentie I.M. i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 11