Remmerswaal past prima in het Polderhuis St. Maartensdijk Proficiat! Remmerswaal Accountants OPEN DAG BOUWBEDRIJF Veel succes Remmerswaal Accountants in het nieuwe kantoor "Polderhuis" SCHILDER INI IN/I Kantoorleider P.J.J. Maas: Accountantskantoor heeft een soort huisartsenfunctie' mmm '4 Remmerswaal Accountants premie van 75,- per man per dag TONN /MOERWND Remmerswaal Accountants COMPUTERNETWERK VERTAAL Hartelijk gefeliciteerd met uw nieuwe kantoorpand Met dank aan de opdrachtgever realiseerden de medewerkers van SINT-MAARTENSDIJK de verbouwing van het Polderhuis I I Wij zorgden weer voor een frisse kleur Fa. Potter St. Maartensdijk accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs Korte Kerkstraat 2, Goes, Tel. 0113-252010 Donderdag 25 januari 1996 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 "Voor ons is het een droom!" Dhr. P.J.J. Maas van Remmerswaal accountants is bijzonder enthousiast over zijn nieuwe kantoor in het Polderhuis te St. Maartensdijk, dat vrijdag met een open dag van drie tot acht uur officieel in gebruik genomen wordt. "Onze veel te krappe huisvesting aan de Markt is voorbij, de kanto ren Tholen en St. Maartensdijk zijn geconcen treerd en we hebben ruimte om te groeien." Automatisering Bedrijfsopvolging Dertien vestigingen KEUKEN INSTALLATIEBEDRIJF Maakte het mogelijk: KEUKEN voor kantine De inwendige mens te ontlasten SANITAIR RIOLERING VERWARMING ELEKTRA Wij wensen U veel succes in uw nieuwe en ruime kantoor 0166-662335 In verband met de samenvoeging van onze kantoren te Tholen (Markt 19) en te Sint- Maartensdijk (Markt 48) in ons nieuwe pand, Onder de Linden 7 te Sint-Maartensdijk, hou den wij een op vrijdag 26 januari 1996 van 15.00 uur tot 20.00 uur Een ieder is van harte welkom om met (de dienstverlening van) ons kantoor kennis te maken. Remmerswaal Accountants te Sint-Maartensdijk is een onderdeel van Remmerswaal Groep Accountants, een gemeenschappelijke aanduiding voor een 13-tal zelfstandige kantoren van registeraccountants, accountants-administratieconsulenten (certificerend), belastingadviseurs, belastingconsulenten en bedrijfsadviseurs. Het zijn dynamische kan toren met vestigingen in West en Zuid-West Nederland en België. Meer en meer doen ondernemers, instellingen en belangengroeperingen, alsook particulieren een beroep op onze brede deskundigheid. "Polderhuis" Onder de Linden 7 - 4695 BV Sint-Maartensdijk - telefoon 0166-662469 - telefax 0166-664308 Veel succes in uw nieuwe kantoor! Onze deskundige medewerkers verzorgden het Elektrotechnisch installatiebureau Nieuwbouw - Onderhoud - Technische dienst t.b.v. industrie en woningbouw SYSTEMS B. V. autotelefoon telefoonsystemen mobilofoon fax supplies copiers scheeps-elektronika satellietsystemen ft Kerkstraat 7, Scherpenisse sinds 1902 tot 22 maart a.s. de winterschilder met een Voor inlichtingen tel.: 0166-662880 Kantoorleider Maas (linksvoor) met Ph. Bout en de overige medewerkers van Remmerswaal voor hun nieuwe kantoor in St. Maartensdijk: het Polderhuis. Remmerswaal, die sinds de overname van het administratie kantoor Van Twist al 20 jaar op Tholen actief is, bedient 300 bedrijven en 200 particulieren, waarbij St. Maartensdijk, Scherpenisse, Stavenisse en St. Annaland het kerngebied vor men. Men was bezig aan nieuwbouwplannen op de Haven in St. Maartensdijk, toen door de concentratie van de water schappen het Polderhuis aan Onder de Linden beschikbaar kwam. "Dat was een buitenkans", vertelt kantoorleider Maas. "Werkelijk een unieke gelegenheid voor onze activiteiten." Zelf zit hij in de voormalige bestuurskamer van het water schap, in de laatste uitbreiding op de begane grond. Achter de balie zitten mevr. M. van Treijen-Heijboer, mej. E. Aarden en mevr. P. Maas. De heren A. van Aert en Ph. Bout hebben elk een eigen kamer gekregen en de ruimte waarin voorheen grif fier J.D. de Korte zetelde, is als spreekkamer ingericht. Op de begane grond is naast de keuken ook nog de kluis gevestigd. In die voormalige, grote archiefruimte van het waterschap staat de centrale computer van Remmerswaal extra veilig. Op de bovenverdieping delen de heren T. van Schilt en W. Bevelan der de voormalige kamer van de afdeling waterbeheer. Daar naast is er nog ruimte in overvloed. Zo is er een vergaderruim te ingericht waar Remmerswaal lezingen kan houden voor groepen klanten, agrarische studieclubs en andere verenigin gen. "Het meubilair uit de bestuurskamer van het waterschap is compleet naar boven verhuisd, behalve de voorzittersstoel. Die is naar het streekmuseum, evenals het wapen in het glas-in- lood raam boven de ingang. In plaats daarvan is inmiddels het Remmerswaal-logo aangebracht", aldus Maas. De kantoorleider werkt vanaf 1980 voor Remmerswaal in St. Maartensdijk. Samen met Ph. Bout, dhr. Jongsma (inmiddels met pensioen) en mevr. Van der Meulen (vertrokken). Dertien jaar geleden werd aan de Markt in Tholen een neven vestiging geopend om dichterbij de klanten te zitten. Op dat kantoor zat maar één medewerker, terwijl St. Maartensdijk was uitgegroeid tot 7 personeelsleden. Door de concentratie in het Polderhuis werken daar nu 8 mensen. Ondanks de toene mende automatisering is Maas niet bang dat het werk zal afne men. "Het zuiver administratieve werk neemt wel af, maar de advisering vergt meer tijd. Men schaft steeds meer zelf een computer aan en dat stimuleren wij ook. De gegevens worden dan per schijf aangeleverd, zodat de verwerking van de btw- aangifte en jaarstukken sneller gaat. Iedereen wil vlug geïnfor meerd zijn: de klanten zelf en de banken. En wie nog geen computer heeft, die bieden we in het Polderhuis de mogelijk heid om de eigen boekhouding op onze computer te verwer ken. Daarvoor hebben we nu de ruimte en dat willen we stimuleren, als tussenfase naar het helemaal zelf doen. Hoe beter men de eigen cijfers kent, hoe efficiënter men de onderneming kan lei den. Alleen de loonadministratie, die geeft iedereen bij ons uit handen. En wij doen dat weer centraal bij Informa in Bergen op Zoom. Niet alleen het soort werk is veranderd, ook het aandeel van de verschillende branches is gewijzigd. "Zo'n twintig jaar gele den, vormden agrarische bedrijven driekwart van ons klanten bestand. Die sector is ingekrompen tot de helft van ons pakket. Er zijn veel afvallers in de landbouw. Bedrijfsopvolging, ver koop van boerderijen e.d. dat alles is een ingewikkelde materie waar veel voor komt kijken. We hebben dan ook een enorme hoeveelheid advisering, want meedenken met je relatie, dat is het belangrijkste." Het aandeel van het midden- en kleinbedrijf bij Remmerswaal is toegenomen. "We zijn thuis in alle secto ren", zegt Maas. "Van de groei van de bedrijvigheid hebben we ook een graantje meegepikt." Maas geeft aan, dat een accountantskantoor een soort huisart senfunctie heeft. "Als er iets bijzonders is, dan zoek je specia listen op en ons gemak is, dat we die in eigen huis een hele kring beschikbaar hebben: fiscaal-juristen, bedrijfseconomen, registeraccountants. En ons groepskantoor in Bergen op Zoom neemt onze eigen administratie uit handen, zodat wij alleen met onze klanten bezig zijn." Remmerswaal heeft 13 vestigingen in Zeeland, West-Brabant, Zuid-Holland en Antwerpen. Het Polderhuis lijkt gezien de vele kantoorruimten en het grote parkeerterrein een hele roya le behuizing voor het accountantskantoor. "Deze investering is echter goedkoper dan het opknappen van onze twee panden aan de Markt in St. Maartensdijk en de Markt in Tholen", legt Maas uit. "En niet te vergeten de automatiseringskosten. Wat organisatie en automatisering betreft, zitten we in één pand doelmatiger en voordeliger. En we hebben onze vorige kanto ren goed kunnen verkopen." In Tholen aan deurwaarder mevr. Buys, in St. Maartensdijk aan advocaat mr. Van der Tak. Het Polderhuis blijft met de ingebruikneming door Remmers waal volledig in tact, op de voormalige griffierswoning na, die volledig is afgescheiden voor verhuur aan het nieuwe water schap Zeeuwse Eilanden. "Dit pand past ons prima", zegt Maas. "We proberen onze klanten hier zoveel mogelijk service te verlenen, want achter de cijfers zien wij altijd de onderne mers. Dat is het boeiende van dit vak: omgaan met zoveel mogelijk verschillende mensen. En als je een moeilijke klus tot een oplossing brengt, dan geeft ons dat veel voldoening", aldus de kantoorleider van Remmerswaal. li li II ff ffi i U i| li J bureau voor architectuur en bouwconsult 0166 - 604468 Stoofstraat 5-7 4691 BZ Tholen POTTER De inwendige mens te verzorgen De uitwendige mens te behagen r OPEN DAG REMMERSWAAL GROEP Ons juiste adres in deze regio is: II r—J fJ RADIO-TV-Hi-Fi SPECIAALZAAK Eitectro technisch bureau Molcndiijk 3 4 Telefoon 0166-662315 St Maartensdijk (Z) MART VAN HOUTE k

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 13