t BI AARNOUDSE ARDI KEUKENS T VERHUISBERICHT A Spreek vrijmoedig over God maar misbruik nooit Zijn Naam REMMERSWAAL ACCOUNTANTS Begrafenisonderneming telefoon 662620 Dag en nacht te ontbieden Leen en Lieke Wessels wensen iedereen een gelukkig nieuwjaar NATUURSTEENBEDRIJF FERKET EN DE MAAT B.V. NIEUW ADRES Areeids"'Voorziening PARTICULIERE THUISVERPLEGING REMMERSWAAL ACCOUNTANTS EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 januari 1996 Wenst u accountants-administratieconsulenten belasting- en bedrijfsadviseurs Onze kantoren in Tholen en Sint Maartensdijk worden samengevoegd in een nieuw pand. Met ingang van 8 januari a.s. is ons nieuwe adres: "Polderhuis" Onder de Linden 7 4695 BV Sint Maartensdijk telefoon 0166-662469 telefax 0166-664308 In verband met de veranderingen in St. Anna land bieden wij onze diensten aan voor een stijlvolle verzorging van begrafenissen. Wij zijn al vele jaren een vertrouwd gezicht in St. Annaland en hopen ook in de toekomst uw vertrouwen te ontvangen. Hogeweg 49a St. Maartensdijk Ceciliaweg 4 St. Annaland Tel. 0166-653448 wenst u een voorspoedig 1996 Tegalrejo II R.T. 03 R.W. 04 Gondangsari 4 50733 Salatiga Indonesia Steensedijk 100, Hulst Tel. 0114-312906 en 316828 in vele modellen, soorten en prijzen De fam. Panis-de Wilde en de fam. Janssen-Poot wensen u allen een bijzonder goed en gezdnd 1996. St. Maartensdijk 2 januari 1996 0\en Dr. Tazelaarstraat 1 4695 BP Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-662293 Ons nieuwe kantoor is in het Centrum Thuiszorg. Wij gaan vandaag donderdag 4 januari en vrijdag 5 januari verhuizen. ARBEIDSBUREAUS u e Oudenbosch: Oud-Vossemeer: Verdrietig, maar dankbaar voor het vele goede en de lief de waarmede zij ons omringde, geven wij u kennis dat de Heere onverwachts op Zijn tijd, van onze zijde heeft weggenomen, onze geliefde zorgzame moeder en lieve oma CORNELIA JANNETJE ARNOUDSE weduwe van Pieter Leendert Vaders in de leeftijd van 71 jaar Sint-Annaland: C. Keur-Vaders B. Keur Connie Angela en Jeffrey J. Vaders M. Vaders-Nagtzaam Andy Patrick D.J. Petie-Vaders J. Pet ie Samantha 4698 CE Oud-Vossemeer, 2 januari 1996 Cornelis Frankenstraat 25 Correspondentie-adres: D.J. Petie-Vaders Molenstraat 38, 4698 BC Oud-Vossemeer Geen bloemen Er is gelegenheid tot condoleren aan huis heden donder dag vanaf 15.00 uur en na de begrafenis is er nog gele genheid tot condoleren in de Vossenkuil. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 5 januari a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Molenstraat te Oud-Vossemeer, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 13.20 uur. Zij die de rouwdienst en begrafenis willen bijwonen, worden verzocht om 13.15 uur in de Kerk aanwezig te zijn. Tot onze diepe droefheid, heeft de Heere plotseling tot zich genomen onze geliefde zuster en schoonzuster CORNELIA JANNETJE ARNOUDSE weduwe van P. Vaders in de leeftijd van 71 jaar en 3 maanden Tholen: Westkapelle: St. Maartensdijk: B. Arnoudse P.J. Arnoudse-van Daalen M.J. Louwerse-Arnoudse A. Louwerse A.A. van Beveren-Arnoudse Cr. van Beveren Oud-Vossemeer, 2 januari 1996 Maar Gode zij dank, Die ons de overwinning geeft door onze Heere Jezus Christus 1 Kor. 15:37 Voor ons onverwacht heeft de Heere thuisgehaald Zijn moegestreden kind, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa CORNELIS QUIST in de leeftijd van 75 jaar Noordgouwe: Oosterland: Bruinisse: Heinkenszand: Bergen op Zoom: E.C. Quist-Wesdorp Janny en Han Geelhoed Lia en Jan Mol Rini en Barbara Quist Ad en Grace Quist Klein- en achterkleinkinderen 4317 AJ Noordgouwe, 3 januari 1996 Heereweg 11 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 6 januari in de Chr. Ger. Kerk, Beatrixstraat te Kerkwerve, aanvang 10.45 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condole ren in de zaal van bovengenoemde kerk. Geen bloemen Op eerste kerstdag is plotseling overleden onze lieve zus ter, schoonzuster en tante ANTJE DIJKSLAG echtgenote van N. v.d. Linde Tholen: H. Laban-Dijkslag M. Dijkslag-Jansen Dieren: J. Dijkslag C. Dijkslag-Francke neven en nichten Tholen, 25 december 1995 Bedroefd, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle ver pleging van 10 jaar in het A.B.G. te Bergen op Zoom de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn lieve broer, oom en neef MARINUS SIMON BEEKE in de leeftijd van 79 jaar Goes: A.M. de Jonge-Beeke neven en nichten Bergen op Zoom, 27 december 1995 Correspondentie-adres: A.M. de Jonge-Beeke, Schenge- straat 44, 4461 GA Goes De begrafenis vond plaats op dinsdag 2 januari 1996 jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats. Het behaagde de Heere, heden tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder GEERTJE DAMINA LUUK weduwe van Pieter Oosdijk in de leeftijd van 87 jaar en 6 maanden Stavenisse: M.W. Oosdijk J.W. Oosdijk-Quaak Piet en Anja Martin, Diana, José, Jacolien Wim en Jannie Johanneke, Joline, Marijn, Gerdine, Aart-Jan 4696 BT Stavenisse, 30 december 1995 Prins Bernhardstraat 11 Geen bloemen Er is gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis De begrafenis zal heden plaatsvinden op donderdag 4 januari 1996 om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Stavenisse, voorafgegaan door een rouwdienst gehouden in het verenigingsgebouw der Oud Gereformeerde Gemeente, Prins Bernhardstraat, aanvang 12.00 uur. Het behaagde de Heere, tot onze diepe droefheid van onze zijde weg te nemen onze zeer geliefde zuster en tante GEERTJE DAMINA LUUK Weduwe van P. Oosdijk in de leeftijd van 87 jaar Stavenisse, december 1995 A.C. Luijk Wim en Maar Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle ver zorging in "De Vossemeren", nog tijdig voorzien van de H. Sacramenten der zieken, in alle stilte van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma JOHANNA MARIA ADAMS weduwe van Cornelis Anthonius Boogaart eerder weduwe van Theodorus Willibrordes Kurvers in de leeftijd van 87 jaar Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuw-Vossemeer, 28 december 1995 Verzorgingshuis "De Vossemeren" Correspondentie-adres: Familie Kurvers Hogedorpstraat 114693 EG Poortvliet Zaterdag 30 december jl. werd er een uitvaartdienst gehouden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Oud-Vossemeer, waarna moeder werd begraven op het parochiekerkhof naast de kerk. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dank baarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat de Heere, na een kort ziek-zijn en een liefdevolle verzorging in Sint-Maartenshof en zorg centrum ten Anker van onze zijde heeft weggenomen onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom MARTINUS LINPHOUT sinds 23 juni 1986 weduwnaar van Jannetje Priem in de ouderdom van 91 jaar Oud-Vossemeer: Sint-Maartensdijk: Sint-Maartensdijk: Sint-Maartensdijk: Den Haag: Stavenisse: Sint-Maartensdijk: H.J. Poot-Lindhout W.J. Poot C. Lindhout E.C. Lindhout-van Gorsel 11. Lindhout t J.J. Lindhout P. Lindhout W. Goedegebuure-Lindhout P. Goedegebuure E.J. Viergever-van Ast T. Viergever klein- en achterkleinkinderen Tholen, 29 december 1995 Correspondentie-adres: W.J. Poot Schoolstraat 45, 4698 AN Oud-Vossemeer De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 3 januari 1996 jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Tot ons groot verdriet is van ons weggenomen, onze lieve opa MARTINUS LINDHOUT Alie en Hans Jacco en Eva Erwin Hans Janny en Martin Kimberly Martin en Janny Martijn, Romy Kees en Heieen Jessie Bert en Ineke Els en Abel William, Lisette Jaqueline en Sven Paula en Jo Peter, Rudy Tholen, 29 december 1995 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom MARTINUS LINDHOUT in de ouderdom van 91 jaar Sint-Maartensdijk: Oud-Vossemeer: Sint-Maartensdijk: W. Lindhout-de Zwarte M. Lindhout-v.d. Ree J. Priem-Lindhout C. Priem S. Lindhout-van Gorsel M. Moerland-Lindhout Jac. Lindhout H. Kwaak-Lindhout Jac. Kwaak M. Lindhout C. Lindhout-v.d. Hoek Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 29 december 1995 Voor de grote belangstelling, in welke vorm dan ook, ons betoond, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuis komst, zeg ik u, mede namens mijn man, hartelijk dank. Tevens wensen we u allen een gezegend 1996 toe. P. van Haaften-Westdorp Stavenisse, januari 1996 Pr. Beatrixstraat 17 Mede namens mijn kinderen, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele blij ken van medeleven die ik tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst van u mocht ontvan gen. Tevens wil ik familie, vrien den en bekenden een geluk kig en voorspoedig 1996 toe wensen. N. Bakker-Verwijs 4675 BH Sint-Philipsland, januari 1996 Deldensestraat 4 Mede namens mijn vrouw, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken, voor de vele blij ken van medeleven tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst. Tevens veel dank aan hen die met mijn vrouw naar het zie kenhuis hebben gereden. Ook wensen wij U allen een voorspoedig 1996. W.P. Marcusse 4695 BN St. Maartensdijk, januari 1996 Oostsingel 58 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de kaarten en andere attenties die wij ont vangen hebben bij onze 45- jarige echtvereniging. C. Overbeeke-Polderman 4694 EK Scherpenisse, januari 1996 Anna van Burenplein 12 Langs deze weg wil ik ook namens mijn kinderen ieder hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties, die ik tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst heb mogen ontvan gen. C.A. Kempeneers-Neele St. Philipsland, januari 1996 Gladiolenstraat 3 Mede namens mijn man en kinderen wil ik een ieder bedanken voor het medele ven en de vele attenties, in welke vorm dan ook, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuiskomst mocht ontvangen. Tevens voor ieder een ge zond 1996. Leny Vermaas-Polderman Roosendaal, januari 1996 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die we bij de geboorte van onze zoon Julien mochten ontvangen. Dick en Corine Vermeulen 4695 JC St. Maartensdijk, januari 1996 Plevierlaan 29 Hierbij willen wij, mede namens onze kinderen, aan allen waarvan wij ter gele genheid van onze 25 jarige huwelijksdag een felicitatie mochten ontvangen, in welke vorm dan ook, onze welgemeende dank doen toe komen. Tevens wensen wij alle vrienden en bekenden een in alle opzichten voor spoedig 1996. Rinus en Jenny Laban Tholen, januari 1996 27 December was het zo ver, toen was Frans Paeen V.U.T.-ter nog héél veel jaren geluk en gezondheid in die "zee" van vrije tijd. Alie Arie en Lianne Thino en Gertrude Sint-Maartensdijk, januari 1996 Na de Heere, willen wij u, mede namens onze kinderen, hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties die wij van u mochten ontvangen rondom ons 40-jarig huwelijk. Het was hartverwarmend. Jan en Riet Donken-Donken Tevens wil ik u allen, mede namens mijn man, hartelijk bedanken voor uw medele ven, in welke vorm dan ook, in de moeilijke tijd die achter mij ligt. Hopende dat u mij in de toekomst niet vergeet. Nogmaals hartelijk bedankt. Het heeft mij gesterkt dat er zovelen aan mij dachten. Riet Donken-Donken Tholen, januari 1996 Ten Ankerweg 16 Hierbij wil ik allen bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens mijn ver blijf in en bij mijn thuis komst uit het ziekenhuis. D. van Strien-Wesdorp Sint-Philipsland, januari 1996 Hengelosestraat 2 Hartelijk dank voor het bezoek en de kaarten tijdens mijn verblijf in ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst ontvangen. Te vens wens ik u allen een gelukkig nieuwjaar. B.W. Schot Tholen, januari 1996 Grindweg 12 Hartelijk dank voor de vele kaarten, planten, cadeaus, geld en andere attenties, die we bij ons 25-jarig-huwelijk mochten ontvangen. Izak en Janneke Goedegebuure St. Annaland, januari 1996 Langeweg 7 Bel voor info: 0166-662921 GRAFMONUMENTEN MARMER EN NATUURSTEEN Agentschap: Rouwonderneming Schot B.V. toonkamer Postweg 3, THOLEN tel. 0166-602650 Stichting Welzijn voor Ouderen /b Oud adres: Markt 14695 CE Sint Maartensdijk, telefoon: 0166-668201 Vrijdag 5 januari a.s. om 15.00 uur gesloten De volgende arbeidsbureaus zijn in verband met de jaarlijkse Nieuwjaarsbijeenkomst op vrijdag 5 januari 1996 vanaf 15.00 uur voor publiek gesloten: Goes Hulst Sint Maartensdijk Middelharnis Middelburg Oostburg Temeuzen Vlissingen Zierikzee Reguliere openingstijden arbeidsbureaus: Aanbieden vacatures doorlopend van 08.30 tot 17.00 uur; Bezoek Informatiecentrum en vacaturebank doorlopend van 08.30 tot 16.30 uur; Inschrijven en verlengen doorlopend van 08.30 tot 15.30 uur (in Middelburg en Vlissingen uitsluitend na telefonische afspraak). Op I januari 1996 is het arbeidsbureau Middelharnis door een regionale herindeling samengegaan met Arbeidsvoorziening Zeeland. Z E E L A N D z pi wg LU™ O u? ■5 Z I- LU CO 1— 05 a-B- CD c co c _Q) O jt H Q. a> O) <D

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1996 | | pagina 4