Jan Jaap Bolier na drie jaar onttroond bij Zeeuwse jeugd PASAR MALAM De Treffers kwam via café 't Veer en De Hoop in Hof van Holland PERSIA A t Tholenaar is 100.000ste in zwembad Steenbergen nlsk Koersballen voor ouderen 15 -16 -17 december ZEELANDHALLEN - GOES NJiA Nipte winst voor teams van Meuvliet Verrassingen in competitie van Meulvliet Fors verlies Emergo in thuiswedstrijd m m m i Derde bij duivententoonstelling in clubgebouw De Zwaluw Topbiljarter Dick Jaspers speelt in maart in Oud-Vossemeer IF "MEULVLIET" THOLEN Donderdag 14 december 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Trefzeker Topscorer Korfbal 4 etages Oosterse Tapijtkunst "Ik gun ook een ander een prijs," zegt de 15-jarige Jan Jaap Bolier uit Scherpenis se zaterdag nadat bekend is dat hij tweede is geworden in het jeugdklassement Zeeland van 1995. Drie jaar achtereen voerde Jan Jaap van postduivenvereni ging De Reisduif uit Scher penisse de lijst aan, nu werd hij geklopt. Jeugdcommissie Extra rondje Hydrauliekslangen Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. GAMELANGROEP MARSUDI RARAS COEN PRONK HEAT WAVE HS-SELECTION ANKLUNG - KLEDERDRACHT EN DANSGROEP "PERWARINDO" Info: 0113-221020 Tel. 0113-221020 ^^4 Zaalvoetbal Wethouder I.C. Moerland van sportzaken noemde het tij dens de receptie van de biljartvereniging De Treffers zaterdagmiddag in café Hof van Holland in Oud-Vosse- meer uniek dat er jaarlijks zes plaatselijke clubs om een beker strijden. Dames in discotheek Geen muziek Traag Meulvliet 2 Deltan klopt koploper de sterke schakel voor sneeuwkettingen Als gevolg van de vorst zijn de competi tiewedstrijden het afgelopen weekeinde afgelast. Ook voor de komende week ziet het er niet naar uit dat de bal zal rollen. Dat geeft de gelegenheid om een tussen stand op te maken van het Eendrachtbo- de topscorerklassement. 1William Vroegop (SPS) en Niels Hage (Smerdiek) 9 doelpunten; 3. Leo Zuid- weg (Noad) 8 doelp.; 4. Wiliam Smits (Stavenisse) 7 doelp.; 5. John Vroegop (Vosmeer) 6 doelp.; 6. Johan Schot (Tholense Boys) en Remi Potappel (Smerdiek) 5 doelp.; 8. Leon den Ouden (WHS), Sjaak Quist (SPS), Michel van Leeuwen (Vosmeer), Adrie Smits en Martin Potappel (beiden Stavenisse) 4 doelp.; 13. Arie Fase (WHS), Leo Pol derman en Erik Fonteijne (beiden Noad), Gert-Jan van Ham (Smerdiek), Dick Uijl (SPS), Gerwin Hoek (Vosmeer) en Leen Lemson (Stavenisse) 3 doelp.; 20. Wim Schot en René v.d. Berge (beiden Thol.Boys), Menno Fonteijne (Noad), Maarten Hage en Michel Lisseveld (bei den SPS), Richard Voshol (Vosmeer) en Johan Elenbaas (Stavenisse) 2 doelp.; 27. Francel Kousemaker, Rini Potappel en John Nieuwkoop (allen Thol.Boys), Leon de Witte, Marco Scherpenisse en Johan Sturris (allen WHS), Hans de Jon ge en Sander Kot (beiden Noad), René van Vossen, Jaco Jansen, Wim de Groen en Barry Hage (allen SPS), Jacky op den Brouw en Emiel Hirdes (beiden Smer diek), Wim Klippel en Rien Smits (bei den Stavenisse), Wil Kostermans en Jon- no Hoek (beiden Vosmeer) allen één doelpunt. Alleen het C-team van korfbalvereniging Emergo wist zaterdag winst te boeken. De overige vier ploegen die in actie kwa men, delfden het onderspit. Het vlagge- schip van Emergo speelde thuis tegen KVK uit Kapelle. De gasten namen de leiding en stonden bij rust voor met 3-6. In de tweede helft werd Jan Duine ver vangen door Kristian van Heemskerk. Desondanks liep KVK uit naar een 5-14 eindoverwinning. Marco van den Hoek, Thino Jansen, Ad Farla, Jan Duine en Dicky van der Linden scoorden voor Emergo. Tot aan de rust waren Emergo 2 en DSO 4 aan elkaar gewaagd. Maar in de tweede helft liep het Klundertse team uit naar 6- 16. Doelpuntenmakers aan Thoolse zijde waren: Jasper van der Linden, Martijn Spruijt, Gerrie Anthonisse, Jos Oostdijk, Irene Farla en Marry de Groote. Emergo C speelde thuis tegen DSO C2. De eerste helft eindigde in een 3-0 voor sprong voor de Thoolse ploeg. Even werd het na rust nog spannend omdat DSO terugkwam tot 4-3. Maar Emergo nam hierop het heft weer in handen en won uiteindelijk met 7-3. Jaco van Heemskerk scoorde drie keer, Patrick Durieux twee keer, Ruben Steketee en Linda Heijboer elk eenmaal. Emergo D stond in de eerste helft met een speler te weinig in het veld. Het team verloor thuis van Scheldevogels D met 0-7. Emergo F moest sinds lange tijd weer een verlies incasseren en verloor met 2-3 van Springfield F. De Thoolse ploeg is inmiddels verrijkt met de nieuwkomers Sadia Jama Aliabdi en Charlotte Weijen- berg. Die laatste scoorde meteen één van de doelpunten. Karina Meijer maakte het tweede punt. Fortuinstraat 3, Bergen op Zoom Tel. 0164-243509 Specialist in Perzische en Nepalese tapijten. Advertentie I.M. Maar hij is nuchter genoeg om te beseffen dat het succes niet kan blij ven duren, ook al hebben zijn dui ven het afgelopen jaar nog zo goed gevlogen. De jonge duivenliefheb- ber is dan ook niet echt teleurgesteld op de jeugddag die in het clublokaal van sportduivenvereniging De Zwa luw in Sint-Maartensdijk werd ge houden en waar hij bovendien derde werd bij de strijd om de mooiste viertallen duiven van de tentoonstel ling. In het jeugdklassement wordt het inzicht van de jeugdige liefhebbers op de proef gesteld. Voor de vluch ten moeten ze bij de jeugdcommis sie ringnummers opgeven van vijf oude en tien jonge duiven waarvan zij denken dat ze in de prijzen zullen vallen. De jeugdcommissie kiest daarna voor beide categorieën vier vluchten uit. De duiven die bij de eerste twee eindigen doen mee in de puntentoedeling mits ze door de jeugdleden vantevoren zijn aange meld als potentiële winnaars. Dege ne die de meeste prijzen behaalt, wint. Hoewel Jan Jaap tweede van Zeeland was met een vlucht op Orle ans en eerste en tweede van het ray on oost op Pont Sint-Maxence viel hij buiten de prijzen voor het jeugd klassement omdat beide vluchten hiervoor niet meetelden. Bolier vliegt sinds 1990 mee met het volledige programma: vitesse, mid- fond en overnachtfond. De leerling van het Mollerlyceum in Bergen op Zoom is een echte liefhebber maar heeft doordeweeks -vanwege de school-niet veel tijd om aandacht aan de zestig duiven in het hok te besteden. Zijn ouders zorgen dan voor de dieren. Aan deze onderlinge jeugdwedstrijd Jan Jaap Bolier (met bril) kon zijn titel niet prolongeren maar viel wel in de prijzen. Links Karin Wielemaker, het succesvolste Zeeuwse jeugdlid van 1995. Naast haar de zusjes Van Leeuwen en Peter van den Boomgaard. Rechts van Bolier penningmeester J. de Jonge, Krijno Ovaa en voorzitter S. Hoekman van de jeugdcommissie. doen zaterdag-èn zondagsvliegers mee. Dit jaar 22 in totaal, waarvan vier uit Tholen. Behalve Jan Jaap zijn dat Kevin van de Berge (12de) en Anton Laban (20ste) uit Tholen en Johan Potter (22ste) uit Scherpe nisse. Voor een jeugdlid is het mogelijk om in combinatie met zijn vader of moeder te spelen. Anders worden de klasseverschillen te groot, legt secretaris A. Houmes van de jeugdcommissie uit die sinds 1991 bestaat en bedoeld is om de duivenhobby bij de jeugd te onder steunen en te bevorderen. "Deze wedstrijd staat los van de vluchten. Het gaat erom dat ze iets vantevoren moeten plannen. Dat maakt het moeilijker en het is ook voor ieder een even moeilijk." Elk jaar wordt er een jeugddag gehouden, steeds op een andere plaats in de provincie. Dit jaar mocht De Zwaluw de gasten ont vangen aan de Sportlaan. De gehele dag was het lokaal bezet met jeugd leden, ouders en leden van De Zwa luw die voor een maaltijd zorgden. Houmes: "In de duivensport speelt de jeugd mee met de senioren. Bij andere sporten is dat meestal niet zo. Bij voetbal heeft de jeugd een eigen competitie. Daarom willen we deze dag speciaal voor de jeugd houden. En dat spreekt aan." Jan Jaap behaalde veertien prijzen in het klassement, twee minder dan Erwin Houmes uit Middelburg die eerste werd en na drie jaar Jan Jaap onttroonde. Derde werd Krijn Wielemaker uit Souburg met 13 prijzen. In de individuele klasse werd Hou mes ook kampioen bij de oude dui ven, met 8 prijzen. Jan Jaap werd kampioen bij de jonge duiven, ook met 8 prijzen. Duifkampioen oud: Krijn Wielema ker uit Souburg met de H.94- 9451208 met 4 prijzen. Duifkam pioen jong: Karin Wielemaker. Zij leverde een uitzonderlijke prestatie met de H.95-2059425 met 3 prijzen, waarvan 2 eerste prijzen. Bij de dameskampioenen werden de zusjes Daniëlla en Alexandra van Leeuwen uit 's Heer Hendrikskinde ren gehuldigd. Ze behaalden 12 prij zen. Voor de tentoonstelling schreven zich 23 jeugdleden in. Ze brachten ieder vier duiven mee die door een jury werden beoordeeld. Karin Wie lemaker won met vlag en wimpel. Zij beschikte over het mooiste vier tal van de dag en behaalde 365'/2 punten. Peter van den Boomgaard uit Yerseke werd tweede met twee punten minder. En derde Jan Jaap Bolier met 363 punten. Bolier moest kampen met de nummers 4, 5 en 6 die evenveel punten kregen. Dat betekende een extra rondje voor de jury die de vogels nu 'op zicht' beke ken, dus niet meer in de hand namen zoals bij de eerste keuring. In de individuele klasse won Karin ook bij de oude doffers en bij de jon ge duivinnen. Bij de jonge doffers ging de prijs naar Krijno Ovaa uit Vlissingen. De mooiste oude dui vinnen waren van de zusjes Daniëlla en Alexandra van Leeuwen. Aan het prijzenfestijn kwam voor Karin Wielemaker geen eind. Zij werd uitgeroepen tot het beste jeugdlid van 1995. Van de dertig uitgebrachte stemmen kreeg zij er zestien achter haar naam. Aanstaande zaterdag houdt de post duivenvereniging De Trouwe Duif uit Tholen de jaarlijkse tentoonstel ling. Bovendien zijn er schilderijen te zien van J. Baay. Verder is er een rad van avontuur, worden er bonnen verkocht en is er een verloting. Van af 16.00 uur is de zaal van Hof van Holland open. Dat de honderdduizendste bezoeker van het Steenbergse zwembad De Knotwilg een Tholenaar was, is niet zo toevallig. Ongeveer twintig pro cent van de bezoekers van sportcen trum De Knotwilg in Steenbergen komt van Tholen en Sint-Philips- land. Zwemvereniging De Dolfijn '92 vertoeft er drie uren per week en duikschool Orka twee uren. "Vooral uit Sint-Philipsland en Sint-Anna- land kogien nogal wat zwemlessers. En ook bij het vrij zwemmen is er een vaste groep uit Tholen", vertelt A. Battels. Samen met C. Lodewijk exploiteert hij het sportcentrum, dat behalve een zwembad nog een ten- nishal, squashbaan en sauna omvat. Zondagmorgen werd Wim Jansen uit Tholen als honderdduizendste verwelkomd. Hij komt geregeld in De Knotwilg en was zondag met zijn kinderen Perry en Lesley. Jan sen kreeg behalve een boeket een 25-badenkaart en een waardebon voor de schoonheidssalon in het sportcentrum. De Knotwilg bestaat inmiddels bijna drie jaar. Het zwembad trekt onge veer de helft van het totale aantal bezoekers. Dagelijks worden drie of vier zwemlessen gegeven voor 40 tot 50 mensen. "We hebben nu onge veer 900 lessers per week en in janu ari zullen dat er 1000 zijn", vertelt Bartels. Er is een wachtlijst van een half tot driekwart jaar. Toch zouden de exploitanten graag nog meer kin deren in hun bad verwelkomen. "De gemeente wil het schoolzwemmen niet subsidiëren, dat is dan ook 10 tot 15 jaar geleden afgeschaft." Alleen de basisschool uit Welberg, die vlakbij zit, komt zwemmen. "Het schoolbestuur betaalt een deel en de ouders de rest", aldus Bartels. Orgelconcert. In de Gertrudiskerk te Bergen op Zoom wordt zondag om vier uur een kerstconcert gege ven door organist Gerard Habraken. Er worden werken gespeeld van ondermeer C.P.E. Bach, J. Rhein- berger, H. Andriessen en J. Brahms. Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen tel. 0166-603497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur Advertentie I.M. Uitslagen van de wedstrijd in Oud-Vos- semeer: mevr. Donken en mevr. Lind- hout 27 p; mevr. C. van Mierlo en mevr. M. v.d. Zande 26 p; mevr. Verschoor en mevr. L. van Poortvliet 19 p; mevr. v.d Zande-Schoep en wisselende partner 17 p; mevr. C. Free en W. Lindhout 16 p; mevr. Hermans en mevr. Klippel 8 p. Tholen: mevr. R. Nagtegaal en mevr. A. Bal 17 p; mevr. C. Praat en L. Soomers 15 p; D. Schellinger en mevr. R. Bur rows 13 p; A. Verkamman en wisselende partner 13 p; mevr. D. Pigmans en mevr. F. Schellinger 8 p; H. Bal en mevr. M. Schot 7 p. Sint-Maartensdijk: mevr. T. Goode en T. Leemreijze 24 p; mevr. C. van Haaf- ten en mevr. C. van Mierlo 22 p; mevr. C. Free en mevr. L. Verschoor 20 p; mevr. S. Wolse en mevr. M. Dane 17 p; mevr. M. Bijl en G. Verwijs 13 p; mevr. N. van Driel en W. Bijl 12 p. Monumentenboek. Onlangs werd het Bergs monumentenboek gepre senteerd. In dit boek passeren alle monumenten van Bergen op Zoom de revue. Burgemeester A. van den Berg nam het eerste exemplaar in ontvangst. m.m.v. petjoh - sprookjesverteller Krontjonggroep Ca. 100 standhouders met o.a. exotische restaurants en Oosterse artikelen, Molukse Javaanse - en Balinese dansen, modeshows etc. Openingstijden: vrijdag 15 december: 12.00 - 23.00 uur zaterdag 16 december: 12.00 - 23.00 uur zondag 17 december: 12.00 - 20.00 uur Toegang 10,- p.p. kind; 3,50 6-12 jaar. Advertentie I.M. De drie jubilarissen van De Treffers, vlnr: Sjaak Etiënne, Henk Hommel en Bart den Hollander. De Vosmeercup is onder biljarters een begrip. "Het is een pluim waard dat de zes clubs in goede harmonie hier kunnen samenleven," zei de PvdA-wethouder die de vereniging namens het gemeentebestuur felici teerde. Hij zei verwonderd te zijn over het aantal van zes. "Maar het geeft wel aan dat er animo is voor deze sport want De Treffers hebben met zes tien leden zelfs nog een wachtlijst." Moerland had begrepen dat van de zes clubs De Treffers het hoogste gemiddelde speelt. "Een taak voor de andere clubs om daar wat aan te doen." Kwam Moerland voor het overhandigen van een attentie aan de jubilerende vereniging, in 1972 vertegenwoordigde A. Goudzwaard (PvdA-raadslid) het gemeentebe stuur om de eerste wisselbeker aan De Treffers uit te reiken. Dat staat te lezen in het jubileumboek dat secre taris Piet de Leeuw samenstelde en aan voorzitter L. van Wezel over handigde. Hoogtepunten maar ook dieptepunten heeft De Leeuw in zo'n 70 pagina's vastgelegd. Want in het overzicht van de Oud-Vossem'eerse clubkampioenschappen ontbreekt bijvoorbeeld wie in het seizoen 1973-1974 winnaar werd van de onderlinge competitie. Er zijn dan moeilijkheden in het bestuur, 'een affaire met boeken en de politie'. De namen van de bekerfinalisten blij ven onbekend. Wie het boekje leest wordt onder meer op de hoogte gebracht van de resultaten en de bestuurswijzigingen van de club, maar krijgt ook een beeld van de veranderingen in het dorp. Want de wederwaardigheden van een biljartclub hangen vaak samen met de ruimte waarin deze sport wordt beoefend. Uit het relaas van De Leeuw blijkt namelijk dat De Treffers nog al eens moesten verkassen omdat het café gesloten werd of van uitbater wisselt; van 't Veer naar De Hoop en van De Hoop naar Hof van Holland. En dat lot trof vaak ook de zusterverenigingen. Even leek het erop dat aan de Vosmeercup ook een damesbiljart club zou mee gaan doen. Deze in de discotheek De Ouwe Vos spelende club ging echter ter ziele toen het pand in 1982 afbrandde. Zoals kas- telijns komen en gaan, zo komen en gaan ook biljartclubs. Maar De Treffers hielden stand en zo kon het bestuur ongeveer 75 genodigden de hand schudden. Zusterverenigingen maar ook alle andere verenigingen uit het dorp waren uitgenodigd. J. Hommel sprak hen toe. Volgens hem kan de club ouder dan 25 jaar zijn. Maar omdat er uit die periode geen geschreven bronnen zijn, hou den De Treffers het op 25 jaar. Hommel herinnerde aan het aantal verhuizingen van de club maar wees ook op de hoofdrol die de vereni ging speelt in de strijd om de Vosmeercup. Sinds 1972 behaalden De Treffers zes keer de eerste plaats (het toernooi werd 20 maal gehou den) en mogen ze zich lijstaanvoer der noemen. De leden zijn volgens Hommel in de competitie nog steeds fanatiek. Minder dan vroeger welis waar toen er 'absoluut geen muziek' tijdens het biljarten aan mocht staan en toen bijna iedereen aanwezig was om de prestaties van hun collega's te volgen. Voorzitter Van Wezel reikte bloe men en herinneringsborden uit aan de drie jubilarissen van de club: Henk Hommel, Bart den Hollander en Sjaak Etiënne. Hommel was de eerste voorzitter. Later vervulde hij de functie van penningmeester; van januari 1974 tot september 1991. Volgens Van Wezel was Hommel altijd serieus met zijn taak bezig. "Als de feest avond eens ter sprake kwam, reageerde hij wel eens met de woor den: het is een biljartclub, geen teer- club." Den Hollander kwam in 1973 in het bestuur als secretaris en competitie leider en bleef dat tot september 1991. "Zijn inzet en enthousiasme is formidabel te noemen." Etiënne volgde Hommel op als voorzitter en werd de eerste kam pioen van De Treffers. "Hij was drie jaar voorzitter maar een conflict tussen het bestuur en de leden over deelname aan de Vosmeercup deed hem besluiten af te treden." Van Wezel noemde de jubilarissen de steunpilaren van de vereniging. Op zijn beurt ontving Van Wezel het jubileumboekje van De Leeuw en ceremoniemeester Hommel maakte bekend dat Dick Jaspers (afgelopen weekeinde derde tijdens het wereldkampioenschap driebanden in Istanbul) in maart een demonstratie geeft in Hof van Hol land. Het eerste team van Meulvliet/Verhoe- ven koeltechniek moest van de nummer twee, Rebidaf, winnen om de broodnodi ge punten binnen te halen. Het was de laatste wedstrijd van de eerste ronde en voor het eerst dit seizoen stond Meulvliet met een volledige bezetting in het veld. Het was een spannende partij, maar de eerste tien minuten verliepen zonder doelkansen. Enkele afstandsschoten van beide kanten hadden geen resultaat door goed optreden van de keepers. Toen werd de diepgaande John Nieuwkoop in de loop aangespeeld en zijn schot belandde achter de keeper in de kruising: 1 -0. Meulvliet liet zich hierop iets terug zakken en werd gevaarlijk met counters. Het was wederom Nieuwkoop die op aangeven van Hassan Eljilali de tweede Thoolse treffer binnenschoot. Rebidaf moest nu wel opkomen en nam meer risi co. Daarmee wist Meulvliet zich even geen raad en werd teruggedrukt op eigen helft. Dit resulteerde in een tegentreffer zodat de ruststand 2-1 was. In de tweede helft wilde Rebidaf op dezelfde voet verder gaan, maar Meul vliet was nu beter voorbereid en stoorde eerder zodat de tegenstander niet aan opbouw toekwam. Meulvliet kreeg weer meer balbezit en met een fraaie actie scoorde Jan Minheere 3-1 op aangeven van Frans Hagenbeek. Direct hierna ging Minheere weer door, maar werd neerge legd in het strafschopgebied. Nieuwkoop schoot de penalty echter tegen de keeper van Rebidaf. De gasten gingen weer in de aanval en namen veel risico's. Na een goed uitgevoerde counter haalde Lars Tazelaar hard uit en bracht de stand op 4- 2 voor Meulvliet. Met nog tien minuten op de klok wisselde Rebidaf zijn doel man om voor een vijfde veldspeler. Meulvliet kreeg hierdoor een paar goede kansen, maar had geen geluk. De gasten echter wel en zij maakten snel twee tegentreffers: 4-4. De Thoolse spelers gaven zich echter nog niet gewonnen, namen het initiatief en creëerden enkele goede kansen. Vlak voor tijd schoot Has san Eljilali sterk in. De doelman van Rebidaf kon in eerste instantie redden, maar de terugspringende bal werd door Lars Tazelaar binnengeschoten: 5-4. De resterende tijd kon Meulvliet gemakke lijk uitspelen. Doelman Willem Weijts hoefde niet meer in actie te komen. Maandagavond speelt Meulvliet om zeven uur thuis tegen Van Trijp/King Cars, waarvan in de eerste ronde flink werd verloren. Meulvliet 2 trad aan tegen de hekkeslui- ter in de reserve hoofdklasse, ZVB 2. Om de plaats in de middenmoot veilig te stellen moest de Thoolse ploeg winnen. Beide teams begonnen voorzichtig en in een laag tempo aan de wedstrijd. Meul vliet had wel wat moeite met de steeds meevoetballende doelman van ZVB. Maar door het lage tempo was verdedi gen vrij gemakkelijk. Het was dan ook geen erg aantrekkelijke wedstrijd. Meul vliet had weliswaar het betere van het spel, maar van echt doelgevaar was geen sprake. Pas na een kwartier spelen open de Gert-Jan van Ham de score voor de Thoolse ploeg. Hij schoot uit de draai na een verre uitgooi van doelman Jackie Franke. Omdat Meulvliet in deze fase verzuimde afstand te nemen van ZVB, kwam deze ploeg langzaam terug in de wedstrijd. Dat leverde vlak voor rust de gelijkmaker op door een slechte dekking van de Thoolse verdediging. Na rust veranderde er weinig. ZVB leek tevreden met een punt en Meulvliet speelde heel statisch. Maar na tien minu ten was het toch raak. Gert-Jan van Ham zette goed door in een duel met twee spe lers en passeerde de doelman: 2-1Toen Bas Verduit, net hersteld van een enkel blessure, vlak hierna 3-1 scoorde, dacht Meulvliet dat de wedstrijd gespeeld was. Zeker toen Van Ham zijn derde treffer maakte, leek ook ZVB er het bijltje bij neer te gooien. Maar een bal die via doel man Franke en de binnenkant van de paal weer terugsprong in het veld, werd door de scheidsrechter als doelpunt aange merkt en zo stond het 4-2. ZVB vatte moed en trok massaal in de aanvat.. De enige goede aanval van de gasten resul teerde vlak voor tijd inderdaad in een doelpunt: 4-3. Maar de resterende tijd was te kort en zo haalde Meulvliet toch drie punten binnen. Maandagavond speelt Meulvliet 2 om acht uur thuis tegen Konica 2. De Meulvlietcompetitie leverde zondag enkele verrassende uitslagen op. In de A- poule boekte Pinocchio de eerste over winning op Noordpoort. Stalland verloor van de Kaai en liet daarmee een kans gaan om uit te lopen op naaste concur rent The Limit. Ook l'Esperance hield Hof van Holland van de overwinning af. Uitslag poule A: Noordpoort-Pinocchio 5-11, Stalland-Kaai 1-6, The Limit- Smits Boys 6-3, Hof van Holland-l'Espe- rance 2-2. In de B-poule zorgde Calellas voor een verrassing door te winnen van Standaard Tholen. Het waren de eerste punten voor Calellas. Uitslag poule B: Dalem-Hof Boys 1-9, Sporting Maroc- Kaai Boys 10-5, Standaard Tholen- Calellas 6-8. In de A-poule gaat de strijd tussen The Limit en Stalland met respec tievelijk 22 en 21 punten uit tien wed strijden. Ze worden op enige afstand gevolgd door Hof van Holland en Kaai met achttien en zeventien punten. In de B-poule gaat Hof Boys aan kop met 24 punten uit negen wedstrijden. Met één wedstrijd minder volgt Sporting Maroc met 22 punten. Op afstand volgt De Kroon met vijftien punten uit acht wed strijden. In de bedrijvencompetitie werd maan dagavond de laatste kwartfinale om de beker afgewerkt. Budelpack trad aan tegen GEP. Na zeven minuten opende Budelpack de score. Vrij kort daarna kwam GEP weer langszij, maar Budel pack kwam goed opzetten en liep uit naar een ruststand van 3-1In de tweede helft bleek Budelpack de betere ploeg. Ze won met 5-2 en gaat daarmee door naar de halve finale waarin verder Stavenisse, GEP 3 en de Bloemenhal uitkomen. In de competitie werd in poule A nog de wedstrijd Fri-d'Or tegen Bouman-Potter afgewerkt. Dit eindigde in een 2-11 over winning voor Bouman. Dinsdagavond werden er twee wedstrij den in de B-poule gespeeld. Daarbij zorgde hekkesluiter Deltan voor spekta kel door met 10-5 van koploper Le Cha teau te winnen. Deltan was versterkt met twee jonge spelers en voetbalde goed. Le Chateau was wat gehandicapt. Hiermee pakte Deltan de eerste overwinning dit seizoen. De tweede partij, tussen Dorps herberg en de Duveltjes, werd door de Duveltjes gewonnen met 2-4. ("KOPEN of huren") v 0164-233676 Advertentie LM.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7