THOLENDERWIJS virTT EINIS badkamer, zorg Uw informatierubriek van de gemeente Tholen VERGADERING GEMEENTERAAD VERKIEZING SPORTMAN/ SPORTVROUW EN SPORTPLOEG VAN HET JAAR 1995 AANMELDINGSFORMULIER VOOR DE TOE TE KENNEN SPORTPRIJZEN 1995 VERGADERING COMMISSIE SPORT SPREEKUUR B&W WAT LIGT TER INZAGE? VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING GEMEENTEHUIS GESLOTEN TUSSEN KERST EN NIEUWJAAR OPENSTELLING KANTOOR VAN DE BURGERLIJKE STAND BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN Donderdag 14 december 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 MAANDAG 18 DECEMBER: DINSDAG 19 DECEMBER: WOENSDAG 20 DECEMBER: Daar kun je op bouwen E SICIHIEILIDIE Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-668200/Telefax: 0166-663553 Op maandag 18 december a.s. komt de gemeenteraad van Tho len voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Deze vergadering die om 14.00 uur begint is open baar. Elke belangstellende is van harte welkom. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Wijziging kwijtscheldingsbeleid gemeentelijke belas tingen per 1 januari 1996. De ministerraad is akkoord gegaan met het voorstel om de bevoegdheid van o.a. gemeentebesturen tot het verlenen van kwijtschelding van belastingschulden stapsgewijs te verrui men. Een wijziging van de Gemeentewet hierover moet nog in de Tweede kamer worden behandeld. Als eerste stap heeft de gemeente de mogelijkheid, inspelend op die wijziging van de Gemeentewet, de kwijtscheldingsnormen te verhogen van 90% naar maximaal 95% van de bijstandsnorm. De uitreiking van de gemeentelijke sportprijzen zal op een nog nader te bepalen datum in een van de eerste maanden van 1996 plaatsvinden. Evenals de uitreiking van de sportprijzen 1994 zal dit evenement ook nu weer in de burgerzaal van het gemeente huis te Sint-Maartensdijk worden georganiseerd. Het gemeentebestuur en in het bijzonder de commissie sport hebben inmiddels een begin gemaakt met de voorbereidingen. Zo hebben de plaatselijke sportverenigingen een enquête-for mulier ontvangen, op basis waarvan zij kandidaten voor de titels sportman/-vrouw, sportploeg, alsmede kandidaten voor de aan moedigingsprijs kunnen aanmelden bij het college van burge meester en wethouders. Bij de beoordeling van de ingediende voordrachten zullen de onderstaande criteria worden gehanteerd: - de persoon en de groepering welke voor benoeming in aan merking worden gebracht dienen zich op bijzondere wijze ver dienstelijk te hebben gemaakt voor het sportleven in Tholen; - de activiteiten moeten uitgaan boven het normale niveau. De activiteiten kunnen liggen in het vlak van bijvoorbeeld: a. het leveren van een bijzondere prestatie op sportgebied; b. stimulering en activering van de sportbeoefening; c. speciale verdiensten mede ten aanzien van het begeleiden, de opvoeding en de vorming van jeugdige sportbeoefenaars danwel speciale groepen (bijvoorbeeld invaliden); d.-combinaties van bovengenoemde punten. Alle activiteiten worden bovendien bezien in het licht van de eraan bestede tijd, de gedragen verantwoordelijkheid, de beste de energie en de getoonde inzet, alsmede het behaalde resul taat. Ook particulieren kunnen kandidaten voor de sporttitels naar voren schuiven. Zij kunnen daarvoor het bij dit arti kel afgedrukte aanmeldingsformulier invullen. Het for mulier dient uiterlijk 30 december a.s. op het gemeente huis (Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk) te zijn inge leverd. Na die datum zal de commissie sport aan de hand van de ingeleverde formulieren een aanbeveling doen aan burgemeester en wethouders. Voor eventuele vragen, op- of aanmerkingen kunt u terecht bij dhr. P. v/d Vlies, sportambtenaar van de gemeente Tholen, tel. (0166) 668320. 1.a. Wie komt/komen naar uw mening in aanmerking voor benoeming van sportman/ -vrouw van het jaar 1995? Naam, adres en leeftijd ver melden. 1.b. Welk(e) team(s) komt/ komen naar uw mening in aanmerking voor benoe ming van sportploeg van het jaar 1995? Klasse en/of afdeling ver melden; namenlijst spelers/speel sters bijvoegen 2. Welke prestatie(s) is/zijn door de desbetreffende persoon/personen en/of team(s) in het jaar 1995 geleverd of welke bijzonde re verdiensten zijn te noe men? 3. Op welke datum/data is/zijn de prestatie(s) behaald of geleverd? 4. Is/zijn deze prestatie(s) of verdiensten gelegen op: (doorhalen wat niet van toepassing is) ainternationaal niveau b. nationaal niveau c. provinciaal niveau d. regionaal niveau 5. Waren er eventueel bijzon dere omstandigheden waaronder men deze pres- tatie(s) heeft geleverd? 6. Nadere gegevens of toe lichting die van belang kun nen zijn bij de beoordeling van de opgave. (Eventueel op aparte bijla ge) Bij de beoordeling van een verzoek om kwijtschelding wordt de betalingscapaciteit van de belastingschuldige (en zijn öf haar partner) berekend. Kwijtschelding wordt verleend als het saldo tussen netto-besteedbaar inkomen en de norm voor de kosten van bestaan nihil of negatief is. Bij positief saldo kan eventueel gedeeltelijk kwijtschelding worden verleend. Er kan met ingang van 1 januari 1996 kwijtschelding worden verleend van de aanslagen: gebruikersbelasting onroerende- zaakbelasting; gebruikersbelasting rioolrechten; afvalstoffen heffing en hondenbelasting, voor wat betreft de belasting schuld voor de eerste hond. Een verzoek om kwijtschelding moet worden ingediend bin nen 3 maanden na dagtekening van de aanslag(en). Voorstellen tot kredietvotering: Verlenen van een krediet van 215.000,- voor de aanschaf van een geautomatiseerd systeem voor systematisch groen- beheer (SYGROB) en een grafisch werkstation voor de teken kamer; Verlenen van een krediet van 3.500,- voor het opknappen van de personeelsruimten van de obs de Rieburch te Sint- Maartensdijk; Verlenen van een krediet voor extra subsidie voor de Zeeuw se stichting voor gehandicaptenbeleid ad 900,- tbv projec ten voor gehandicaptensport en het noodzakelijke vervoer hiervoor; Verlenen van een extra krediet ad 1.487,- voor het verho gen van de subsidie voor bureau Halt; Verlenen van een krediet voor het aantrekken van een extern adviseur voor de begeleiding van het ontwikkelen van het plan "Stadszicht" te Tholen; verlenen van een krediet van 40.000,- voor het, in verband met de bodemverontreiniging op de lokatie van de voorma lige stortplaats in de kleine Suzannapolder te Sint-Annaland, laten uitvoeren van een nader bodemonderzoek, het opstel len van een saneringsplan en het doen van een SCG-mel- ding; Verlenen van een extra krediet voor het voorzien van de nieuwe opslagloods voor gemeentewerken aan de Molen- vlietsedijk van een vloeistofdichte vloer, het aansluiten op de riolering en het verwijderen van asbestplaten van de bestaande loods; verlenen van een krediet voor de aanschaf van nieuwe gemeenteplattegronden; Verlenen van een krediet van 3.855,- voor het, op proef, laten plaatsen van een verwarming in het praathuisje van Tholen. Intrekken convenant voor intergemeentelijke samen werking in de Oosterschelderegio. Vanaf 1993 hebben de gemeente Tholen en de gemeenten op de Bevelanden die grenzen aan de Oosterschelde getracht te komen tot verdergaande samenwerking op diverse gebieden. Gebleken is dat deze samenwerking moeilijk is op te zetten. De raad wordt voorgesteld het besluit tot het aangaan van het intergemeentelijk samenwerkingsconvenant van 5 juli 1993 in te trekken doch de reeds aanwezige commissies op het gebied van ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, milieu, econo mische ontwikkeling, openbare orde en veiligheid én welzijn en volksgezondheid informeel hun werk als portefeuillehou- dersoverleg te laten voortzetten. Nieuwe "Verordening Voorzieningen Gehandicapten gemeente Tholen 1996" Naar aanleiding van de opgedane ervaringen met de uitvoe ring van de Wet Voorzieningen Gehandicapten zijn burge meester en wethouders van mening dat een aantal ingrijpende wijzigingen kan worden doorgevoerd. Naast enkele van tech nische aard, zullen de wijzigingen vooral betrekking hebben op het afschaffen van de eigen bijdrage en eigen betaling. Wijzigingen van de Bouwverordening. Sedert de vaststelling van de bouwverordening op 22 maart 1993 zijn enkele wijzigingen uitgebracht op de model-bouw verordening van de VNG. Deze wijzigingen zijn nu verwerkt in een 3-tal wijzigingen van de verordening. De wijzigingen heb ben onder meer betrekking op: samenloop bouwvergunning en milieuvergunning; uitwerking van het verbod tot bouwen op verontreinigde grond; beperkende voorschriften voor parkeervoorschriften voor bouwlocaties met goed openbaar vervoer; brandveiligheidsvoorschriften; asbestverwijdering, sloop en sloopveiligheidsplan; invoering van de energieprestatienormering; invoering van een verdergaande scheiding van bouw- en sloopafval bij de bron; invoering voorschrift dat slechts bouwvergunning wordt verleend, indien op eigen terrein (of onder eigen dak) vol doende parkeerplaatsen worden gerealiseerd. Vaststellen beeldkwaliteitskaart bestemmingsplan "Molenhoek" te Tholen. Door het vaststellen van een beeldkwaliteitskaart krijgt de gemeente een instrument in handen om de ruimtelijke kwali teit binnen het bestemmingsplan "Molenhoek" te beïnvloeden. Deze kaart geeft algemene en specifieke voorschriften met betrekking tot verhardingen, de bebouwing, het straatmeubi- lair en de groenvoorzieningen. Deze voorschriften richten zich niet alleen op de toekomstige bewoners van Molenhoek (de kaart wordt bijvoorbeeld gehanteerd als toets voor de bouw- aanvragen en er zullen extra voorwaarden komen bij de ver koop van grond) maar ook op de gemeente zelfwaar het gaat om het inrichten van de openbare ruimte. Bestemmingsplan "Molenhoek" Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend, dat met ingang van 15 december 1995, gedurende een periode van zes weken voor een ieder tijdens de kantoor uren ten gemeentehuize, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit waarmee gedeputeerde staten van Zee land het bestemmingsplan "Molenhoek" te Tholen hebben goedgekeurd. Tot en met 1 februari 1996 kan gedurende bovengenoemd ter mijn van zes weken beroep worden ingesteld tegen het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019 te (2500 EA) 's-Gravenhage door: degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, hebben gewend tot gedeputeerde staten van Zeeland; belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest zich overeenkomstig artikel 27, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, tot gede puteerde staten van Zeeland te wenden; Het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland inzake goed keuring treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voor lopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de voorzitter van de Afdeling aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige voorzie ning betrekking heeft. Sint-Maartensdijk, 14 december 1995 Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen. Facetherziening bestemmingsplan "Buitengebied" (Sint Philipsland) Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend, dat met ingang van 15 december 1995, gedurende een periode van zes weken voor een ieder tijdens de kantoor uren ten gemeentehuize, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit waarmee gedeputeerde staten van Zee land de facetherziening van het bestemmingsplan "Buitenge bied" te Sint Philipsland goedkeuring hebben onthouden. Tot en met 1 februari 1996 kan gedurende bovengenoemde termijn beroep worden ingesteld tegen het besluit van gede puteerde staten van Zeeland bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019 te 2500 EA 's-Gravenhage door een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring. Het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland inzake de onthouding van goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de voor zitter van de Afdeling aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige voorziening betrekking heeft. Sint-Maartensdijk, 14 december 1995 Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidings- besluit geldt Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de de heer L.F.R. Emmelot, Westkerke 3 te Scherpenisse, voor het vernieuwen van een voorgevel van het pand en de garage/ber ging op een perceel kadastraal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 186, plaatselijk gemerkt Westkerke 3. Het perceel is gelegen in een gebied waarin een voorberei- dingsbesluit van kracht is. Het bouwplan voldoet aan het gel dende bestemmingsplan en aan de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. Burgemeester en wet houders van Tholen zijn voornemens met toepassing van arti kel 50 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 15 december 1995 tot en met 28 decem ber 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemees ter en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeente secretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ont wikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 14 december 1995 De burgemeester van Tholen. Gemeenteblad, 3e editie: Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder, tegen betaling van de kosten verkrijgbaar is de derde editie van het Gemeenteblad Tholen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen, e.d.) gepubliceerd. De derde uitgave van het gemeenteblad bevat de teksten van de volgende verkeersbesluiten: 1. het instellen van een parkeerverbod voor het weggedeelte gelegen tussen de parkeerstrook aan de westzijde van de Molenvlietsestraat en de parkeerstrook aan de westzijde van de Markt te Tholen. 2. het opheffen van de geslotenverklaring voor voertuigen die met inbegrip van de lading langer zijn dan 8 meter van het gedeelte van de Kerkring te Sint Philipsland, dat gelegen is tussen de Voorstraat en de Achterstraat. 3. het opheffen van de geslotenverklaring voor voertuigen waarvan de aslast hoger is dan 2,3 ton van de Krabben- kreekstraat te Sint Philipsland. Deze besluiten liggen vanaf heden ter gemeentesecretarie, bureau Algemene Zaken en Welzijn voor een ieder ter inzage. Tegen betaling van de kosten 0,75 per pagina) kan daarvan een afschrift worden verkregen. Sint Maartensdijk, 14 december 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Drank- en horecavergunning tennisvereniging Eegedi- ma te Tholen Ter uitvoering van artikel 3a van de Drank- en Horecawet zijn de burgemeester en wethouders voornemens voorschriften en beperkingen te verbinden aan de drank- en horecavergun ning van Tennisvereniging Eegedima te Tholen. Deze voor schriften en beperkingen zijn bedoeld om oneerlijke concur rentie ten opzichte van de reguliere horeca-ondernemingen te voorkomen. De ontwerpbeschikking met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende de periode van 14 december 1995 tot en met 11 januari 1996 ter inzage voor belanghebbenden. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze gedurende deze periode schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de behande lend ambtenaar, mevrouw A.M. Cats-van der Klooster, telefo nisch te bereiken onder nummer 0166-668311. Op dinsdag 19 december a.s. komt de commissie voor de sport voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maar tensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruik maken van het spreekrecht. De commissie komt voor het eerst in zijn nieuwe samenstelling bijeen. De commissie bestaat uit de volgende personen: de heer J.A. van Nieuwenhuijzen te Poortvliet (namens de voetbalfede ratie Tholen en voetbalvereniging S.P.S.), de heer P.J. Moerland te Sint-Annaland, namens de turnfederatie Tholen en turnver eniging T.V.T., mevrouw N. Breker te Sint-Maartensdijk namens tennisvereniging Eegedima, de heer A.M. van Dijke te Sint Phi lipsland namens voetbalvereniging NOAD'67, de heer J.A. van 't Hof te Tholen namens volleybalvereniging A.V.C.'87, de heer E. van der Maas te Sint-Annaland namens de zwemvereniging De Dolfijn'92 en de heer J. Rijsdijk te Tholen op persoonlijke titel. Tijdens deze eerste vergadering kiest de commissie uit haar midden een voorzitter en wordt tevens advies aan het college van burgemeester en wethouders uitgebracht over de datum voor de uitreiking van de sportprijzen 1995. 1995 De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 18 Naam:december 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik en de wethouders ing. J. van Adres:der Jagt, I.C. Moerland en ing. J. Versluijs. houden hun spreek uur van 11.00-12.00 uur. Postcode:Tel.:Wilt u op een ander tijdstip met een van de collegeleden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon (0166) Woonplaats: 668330. Op woensdag 20 december a.s. komt de commissie ruimtelijke ordening voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan voor af gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Verordening op het toekennen van onderhoudssubsi- dies voor beschermde rijksmonumenten in de gemeen te Tholen Bij de vaststelling op 23 oktober jongstleden van de gemeen tebegroting 1996 heeft de gemeenteraad in meerderheid inge stemd met de beschikbaarstelling van een aanvullend bedrag van f. 13.000,- voor de financiering van een in te voeren onderhoudssubsidieregeling voor beschermde rijksmonu menten. In de gemeentebegroting wordt al vele jaren een post opgenomen voor toekenning van onderhoudssubsidies voor molens, die eigendom zijn van derden. In de begroting voor volgend jaar gaat dit om een bedrag van f. 2.500,--. In z'n tota liteit is er derhalve voor een te ontwikkelen subsidieregime een jaarbudget beschikbaar van 15.500,-. De hiervoor uiteengezette beleidsbeslissing is het financiële resultaat van de meermalen onder andere binnen de commis sie ruimtelijke ordening gevoerde discussie of al of niet tot het invoeren van een gemeentelijke subsidieregeling moet wor den overgegaan. In verband daarmee heeft het college van burgemeester en wethouders duidelijk aangegeven dat het verstrekken van onderhoudssubsidies beperkt moet blijven tot twee categorieën beschermde rijksmonumenten, namelijk ker ken en molens. Ten aanzien van de subsidiemaxima voor molens wordt onderscheid gemaakt tussen in bedrijf zijnde molens (maximaal 1.250,--) en niet in bedrijf zijnde molens {maximaal 750,-). Bij de kerken worden twee subsidielijnen gehanteerd, namelijk één voor het normale jaarlijks onder houd (maximaal 2.500,--) en één voor een 10-jarig onder houdsplan maximaal 3.750,- per jaar). Deze uitgangspun ten zijn geprojecteerd op de monumenten, die tot de aange wezen doelgroep behoren (4 molens en 9 kerkgebouwen) en daar is uit voortgekomen dat een jaarbudget van 15.500,- benodigd is. Een en ander is vervat in een concept-verordening die thans om advies aan de commissie wordt voorgelegd. Het zal eenieder duidelijk zijn dat op maandag 25 december (1e Kerstdag), dinsdag 26 december (2e Kerstdag) en maandag 1 januari (Nieuwjaarsdag) het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk en de gemeentewerkplaats in Scherpenisse gesloten zullen zijn. Dit zal echter ook het geval zijn vanaf woensdag 27 t/m vrijdag 29 december. Voor die periode is een aantal adv-dagen voor het personeel geclusterd, zodat wij u op vrijdag 22 december a.s. voor de laatste maal dit jaar van dienst kunnen zijn. Houdt u daar rekening mee. Ondanks de sluiting van het gemeentehuis tussen Kerst en Nieuwjaar is het bureau Burgerlijke Stand in die periode op onderstaande dagen en tijd geopend voor het doen van geboor- te- of overlijdensaangifte. Woensdag 27 december 1995 van 10.00 uur tot 12.00 uur Donderdag 28 december 1995 van 11.00 uur tot 12.00 uur Vrijdag 29 december 1995 van 11.00 uur tot 12.00 uur De termijn voor geboorteaangifte bedraagt 3 dagen na de dag van geboorte, uitgezonderd de zaterdag, de zondag en de alge meen erkende feestdagen. Dit betekent dat een geboorte die plaats heeft gevonden op vrij dag 22 december 1995 uiterlijk op vrijdag 29 december 1995 moet worden aangegeven. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van J.H.J. Sturris, Gladiolenstraat 19 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 28 november 1995, voor het wijzigen van de voorgevel op het perceel Gladiolenstraat 19 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van Metsel- en Timmerbedrijf C.J. Geluk, Gladiolenstraat 23 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 1 december 1995, voor het bouwen van een woning met garage op een perceel aan de Korte Vest te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van J. Hommel, Veilingweg 13 te Sint- Annaland, ingediend op 28 november 1995, voor het bouwen van een tuinhuis op het perceel Veilingweg 13 te Sint-Anna land; - Een bouwaanvraag van J.C. Hage, Dalemsestraat 17 te Tholen, ingediend op 24 november 1995, voor het vergroten van een hobbyruimte op het perceel Dalemsestraat 17 te Tholen; - Een bouwaanvraag van J.B. Reuling, William Boothstraat 40 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 4 december 1995, voor het bouwen van een duivenhok op het perceel William Boothstraat 40 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van A.L. Piet, Voorstraat 50 te Sint Philips land, ingediend 5 december 1995, voor het bouwen van een garage/berging op het perceel Voorstraat 50 te Sint Philips land; - Een bouwaanvraag van E. van Noort, Bierensstraat 33 te Sint- Annaland, ingediend op 5 december 1995, voor het vervangen van de houten kozijnen in de buitengevels op het perceel Bie rensstraat 33 te Sint-Annaland; - Een bouwaanvraag van mevr. C. Lindenberg, Hoogstraat 25 te Tholen, ingediend op 17 november 1995, voor het plaatsen van kunststof kozijnen op het perceel Hoogstraat 25 te Tholen; - Een bouwaanvraag van H.G.A. Rijnberg, Schakelweg 6 te Sint- Maartensdijk, ingediend op 14 november 1995, voor het bou wen van een serre en studeerkamer op het perceel Schakel- weg 6 te Sint-Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 14 december 1995. BOUWMATERIALEN Geopend Ma. t/m Vr.: 07.30 - 17.30 uur Zaterdag 08.00 - 12.00 uur SHOWROOM Geopend Ma. 13.00 - 17.30 uur Di. t/m Do.: 08.30 - 17.30 uur Vrijdag 08.30-21.00 Zaterdag 09.30 - 17.00 uur Zeelandhaven 7 - Bergen op Zoom Tel. 0164-271500 Advertentie LM. Op sanitair- en tegelgebied gaat er 'n wereld van mogelijk heden voor u open. Zo kunt u naast legio badkameropstellingen ook tegels kiezen uit tal van topmerken waaronder, Sphinx, Mosa, Porcelanosa en Aparici. Uw ideeën en wensen worden verwerkt in 'n geheel vrijblijvend ontwerp. Vriens-de Schelde verzorgt tevens in samenwerking met gereno- meerde bedrijven de installatie van uw badkamer. Informeer naar deze extra mogelijkheid.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5