Geld voor spoorlijn Provincie Zeeland Sint komt uit lucht in Vossemeer JH Natuurmonumenten krijgt meer invloed Piet Ooms in Kenya zesde geschrapt WVG COMMISSIES Politie bouwt nieuw met reg. brandweer Eigen bijdrage IN BEROEP Subsidie Ouderenbonden Uit de staten van Zeeland Donderdag 23 november 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 %1\ In Oud-Vossemeer arriveerden Sinterklaas en de hoofd piet zaterdagmiddag in een helikopter. De jeugd kreeg dat te horen bij De Vossenkuil, waar piet Japio hen ver welkomde en de nieuwe hulppiet voorstelde. Hij vroeg de kinderen mee te gaan naar het trapveld aan de Patrij- zenweg, omdat de sint daar zou landen. Ook vertelde hij dat een andere piet, Pedro, kwijt was. De chauffeur met een een stevige vrachtwagencombinatie betaalt voor een over tocht over de Westerschelde meer dan de berijder van een motor. Per slot van rekening neemt zo'n vrachtwagen aanzienlijk meer ruimte in beslag. Deel je de opbrengst van de overtochten door het aantal voertuigen dat is overgezet dan komt de gemiddelde prijs per voertuig te voorschijn, in 1994 was dat 7,00. Dit jaar komt dat naar verwachting uit op 7,51 en het volgend jaar op 8,28. In het jaar 2000 kost een overtocht gemiddeld ruim een tientje. €<D!LILH€»M Diabetesfonds Jantje Beton Mijter gestolen Pak even uw zakboekje Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 0118 631392 t De novembervergadering van de staten was een bijzondere. Gewoonlijk wordt om 10 uur 's mor gens begonnen en is de vergadering in de loop van de middag afgelopen. Maar nu moesten vele statenleden wat vroeger uit de veren, want er werd al vanaf 9 uur vergaderd. De Zeeuwse havens zijn in trek. Er wordt geïnvesteerd, ook door de overheden. Konden eerder al de havens in de Kanaalzone Zeeuwsch- Vlaanderen rekenen op een bijdrage van de provincie voor de aanleg van een nieuwe kade voor houtproducten, nu is het de beurt aan de ha vens in het Sloegebied. Het havenschap wil de spoorlijn verbeteren en weet het college van GS aan haar zijde. Voor de realisering van de plan nen willen GS een miljoen gulden beschikbaar stellen uit het sociaal eco nomisch ontwikkelingsfonds. Het laatste woord over dit voorstel is aan Provinciale Staten in de statenvergadering van 15 december. Nieuws Tarieven Met ingang van 3 januari 1996 gaan de prijzen voor een over tocht met een van de Wester- scheldeveren ongeveer 10% omhoog. Dat althans is het voorstel van GS. Provinciale Staten nemen in de statenver gadering van 15 december een beslissing over dit voor stel. De tariefsverhoging vloeit voort uit eerdere afspraken tussen provincie en rijk. On derdeel van deze afspraken is dat de gemiddelde opbrengst per voertuig in ieder geval 10,- bedraagt in het jaar 2000. Deze afspraak is gemaakt om de exploitatie van de Westerschelde Oververbinding rond te krijgen. De toltarieven zouden immers over eenkomen met de veertarieven. Per overtocht kunnen de tarieven trouwens fors uiteenlopen, afhan kelijk van de ruimte die een voer tuig inneemt. De goedkoopste overtocht komt op 1,70, de duurste op 32,50. De goedko pe overtocht geldt voor een motor zonder zijspan of aanhanger, ter wijl de berijder in het bezit is van een waardekaart Zeeuwsch-Vlaan- deren met hoge korting. De dure overtocht wordt betaald voor een vrachtwagen, die geen aanspraak kan maken op korting, en langer is dan 12 meter. oc staand de nieuwe tarieven, onder voorbehoud van góedkeuring door Provinciale Staten. De tarieven voor dit jaar staan tussen haakjes aangegeven. Auto's tot 6 meter lengte Fl. 10,75 (9,75) voor een over tocht in de periode van 16 sep tember tot 15 mei en 15,00 (13,50) in de periode 15 mei tot 16 september. Wie de overtocht betaalt met een waardekaart met lage korting is 5,20 (4,70) kwijt en met een hoge korting 4,15(3,75). Zeeuwschvlamingen met een Voor de volledigheid volgen onder- waardekaart met lage korting be- I' v Met de staf in de hand zwaait de wachtende piet naar de helikopter waarmee Sinterklaas in Oud-Vossemeer arriveert. Inwoners van Tholen die een beroep doen op de wet voorzieningen gehandicapten (WVG), hoeven van af volgend jaar geen eigen bijdrage meer te betalen. Als de gemeente raad tenminste het voorstel over neemt van burgemeester en wethou ders. In het kader van de WVG zorgt de gemeente voor rolstoelen, ver- voers- en woonvoorzieningen. De reden om van het vragen van een eigen bijdrage af te zien is, dat het werk dat de ambtenaren moeten ver richten om die bijdrage te berekenen niet opweegt tegen de opbrengst ervan. Om dezelfde reden wil het gemeentebestuur ook woningaan passingen volledig vergoeden in plaats van, zoals nu, voor 75%. De commissie welzijn adviseert hier maandagavond over. Bij het wereldkampioenschap ploe gen in Kenya is Piet Ooms op de zesde plaats geëindigd. De 26-jarige Vossemeerder werd op de eerste dag achtste en op de tweede wedstrijd dag vierde. Aan de titelstrijd in het Oostafrikaanse land deden 42 lan den mee. Piet Ooms mocht naar Kenya omdat Freek Boudeling uit Anna Jacoba- polder, vorig jaar winnaar van de nationale titel, van deelname afzag. Ooms eindigde in die wedstrijd als tweede. De Vossemeerse ploeger werd in september derde op het Nederlands kampioenschap, in de categorie 2-schaar wentelploegen. Eerder die maand pakte hij al de Thoolse en - voor de negende keer - de Zeeuwse titel. Tarieven PSD De bestaande spoorlijn in het Sloegebied kan de stroom goede ren maar amper verwerken. Be drijven die al zijn aangesloten op de spoorlijn willen hun 'emplace ment' graag uitbreiden en wie nog niet is aangesloten wil dat nu ook. De toename van het vervoer per spoor brengt met zich mee dat ook de veiligheidsvoorzieningen moeten worden aangepast. Voor de uitvoering van de plannen denkt het havenschap bijna 16 miljoen gulden nodig te hebben. Zelf kan het haven schap ruim 5,5 min. op ta fel leggen. De spoorwegen zijn bereid 5,2 min. voor haar rekening te nemen. Voor de resterende vijf miljoen gulden doen de havenschapbestuur ders een beroep op de overhe den. Half december weet het havenschap waar het wat de provincie betreft aan toe is. Bij de rijksoverheid, in dit geval G.D. Roeland Naast een tweede ronde van algemene beschouwingen over de begroting 1996 ston den ook nog andere zaken op de agenda. Het was een bijzon- De collecte voor het Diabetesfonds Nederland heeft in Sint-Annaland 1592,60 opgebracht. In Scherpe- nisse haalden de collectanten ƒ1023,- op. De opbrengst van de collecte wordt gebruikt voor weten schappelijk onderzoek naar diabetes mellitus (ofwel suikerziekte). Gevers en collectanten hartelijk bedankt. De colllecte voor het nationaal jeugdfonds Jantje Beton heeft in Sint-Annaland ƒ943,55 opgebracht. De collecte werd in deze plaats georganiseerd door speeltuinvereni ging Vrij en Blij dat de helft van de opbrengst mag houden. Met het geld kunnen nieuwe speeltoestellen gedeeltelijk worden betaald. Deze toestellen worden begin 1996 geplaatst. Gevers en collectanten hartelijk bedankt. het ministerie van Verkeer en Wa terstaat, heeft het havenschap twee ijzers in het vuur liggen. Het eerste heeft er mee te maken dat het ministerie wil proberen meer vervoer per spoor te laten plaats vinden dan over de weg. Per slot van rekening is het vervoer per spoor beter voor het milieu. De tweede lijn is het Havenmeerjaren programma voor infrastructuur en transport. Het rijk heeft hiervoor geld beschikbaar, maar het kabi net heeft onlangs besloten voor rang te willen geven aan de rand stad. Die beslissing druist in tegen de adviezen van de Nationale Ha- venraad, die juist meer geld had willen uittrekken voor de havens in Zeeland. Wat de Zeeuwse haven bestuurders betreft is het laatste woord hierover nog niet gezegd, al gebied de eerlijkheid te vermel den dat de kans van slagen om geld langs deze lijn te krijgen, laag wordt ingeschat. dere vergadering niet zozeer wat betreft de inhoud, als wel ten aanzien van de lengte (van 9 tot tegen 7 uur) en - opnieuw - de afwezigheid van een tweetal fracties (ZVP en AOV). Vooral omdat die afwezigheid structurele vormen begint aan te nemen, was er met name van de zijde van de VVD nogal wat kritiek. Dus opnieuw algemene beschouwingen over de begroting 1996. Geen enkele fractie was daar gelukkig mee. Daarom werd besloten dat het overleg van fractievoorzitters de manier van behandelen van de begroting weer gaat evalu eren. Naast de begroting werden ook andere punten afgewerkt of onder de loep genomen. Zo werd uitvoerig stilgestaan bij het voorstel, het plan jeugd hulpverlening Zeeland 1996- 1999 vast te stellen. Geen enkele fractie stemde tegen, hoewel er enige kritische vra gen en opmerkingen waren. Het punt waarover nog de meeste ophef werd gemaakt, was een voorstel tot het vast stellen van de invloedssferen- kaart voor de natuurbescher mingsorganisaties die in Zee land werkzaam zijn (Staatsbos beheer, de Vereniging tot behoud van natuurmonumen ten en de stichting Het Zeeuw se Landschap). Er werd onder meer voorgesteld het Ooster- schengegebied (nabij Goes) onder de invloedssfeer van Natuurmonumenten te bren gen, omdat die vereniging wel erg onderbedeeld is. Het Zeeuwse Landschap had zich daar sterk tegen verzet. Desal niettemin namen de staten na uitvoerige discussies - ook in de wandelgangen - en een schorsing het voorstel van het college van gedeputeerde sta ten aan. En na een paar minuten was toen de langste statenvergadè: ring van deze zittingsperiode ten einde. Maandag 27 november, aan vang 13.45 uur, vergadert de statencommissie voor alge meen bestuur. De bijeenkomst is in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De volgende onderwerpen staan op de agenda: uitvoering Arbo- wet, beëindiging vervoerregio en installatie provinciaal overlegor gaan verkeersveiligheid Zeeland, overzicht representatiekosten, in formatievoorziening, vernieuwing bestuurlijke organisatie, jaarver slag commissaris der koningin, (on)veiligheid in Euregio Schelde- mond, bestuursovereenkomst GS/VZG, jaarstukken nv W0V, in terne overlegstructuur provincie, nevenfuncties, voorbereidingskre diet bouw vijfde dubbeldekker, PSD-tarieven, meerjarenraming PSD, provinciale milieuverordening derde tranche, voorbereidingskre diet WOV, bezuinigingen cultuur, bezuinigingen sport, instellen re serve jeugdhulpverlening, bijdrage uitbreiding spoorinfrastructuur Vlissingen-oost, subsidie project vrouwenhulpverlening, maatrege len en voorzieningen duiksport, subsidie Stichting Recreatiewerk, voorbereiding aandeelhoudersver gadering nv Delta Nutsbedrijven; subsidies aan Stichting Het Zeeuwse landschap voor verwer ving Relatienotareservaatsgebie- den De Blikken, Wallen van Retran- chement en Clingepolder en voor het vestigen van het recht van erf pacht Inlaag Paal, ontwikkelingen Zeeland Maritiem, subsidie oude renbonden, gebiedsgerichte aan pak verkeersonveiligheid Oost Zeeuwsch-Vlaanderen en de be groting en meerjarenraming ha venschap Terneuzen. De vergadering van de staten commissie is openbaar en be gint met spreekrecht voor het publiek. De agenda en de ver gaderstukken liggen ter inza ge in het informatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. De politie Zeeland gaat, samen met een aantal andere instellingen, een nieuw onderkomen bouwen in de Stromenwijk (ten westen van het Kanaal door Walcheren, richting Souburg) te Middelburg. De politie brengt er het regiobureau in onder, het districtsbureau Walcheren en de politie-opleidingen. Ook de regiona le brandweer en de centrale post ambulancevervoer Zeeland worden in het gebouw ondergebracht, en mogelijk nog de stadsgewestelijke brandweer Middelburg/Vlissingen en de ambulancedienst Walcheren. Bovendien wordt een gezamenlijke meidcentrale verwezenlijkt. De pro vincie overweegt om in het project mee te doen met het provinciaal coördinatiecentrum voor de rampen bestrijding. In dit model komt er naast de gevangenis in de Zeeuwse hoofdstad een 'onderkomen' voor arrestanten van de districten Wal cheren en Oosterscheldebekken. De besturen van de diverse instellin gen moeten de voorgestelde keuze nog goedkeuren. Voor de politie zijn vier modellen onderzocht, voor de regionale brandweer zeven. Belang rijke reden voor de samenwerking is de verwachte kostenbesparing. Bin nen het dagelijks bestuur van de politieregio bestaat overigens geen overeenstemming over de plannen. Ondermeer de Thoolse burgemees ter Van der Munnik wijst een samengaan van de genoemde instan ties af. Hij houdt vast aan een eerder besluit om een nieuw regiokantoor te bouwen in de Middelburgse wijk Hoogwaard. Met muziekvereniging OVM voor op ging het richting trapveld, waar de jeugd zich achter de dranghekken verzamelde. Al gauw verscheen de helikopter, maar hij vloog voorbij. De pieten spoorden de kinderen aan om hard te roepen. Dat hielp; de helicopter kwam terug en landde op hët gras. Nadat de sint was uitgestapt, ver welkomde hij de kinderen, die onder begeleiding van OVM een liedje zongen. Daarna stapte hij met piet in een gereedstaand koetsje, om in het dorp op zoek te gaan naar Pedro. Die werd aangetroffen op het dak van de supermarkt aan de Molenstraat, zit tend op de schoorsteen. Ondanks alle aanmoedigingen van de kinde ren durfde Pedro niet meer naar beneden te komen. De brandweer werd gealarmeerd en kwam met loeiende sirene aanrijden, wat de jeugd natuurlijk prachtig vond. Een ladder werd uitgeschoven en aan het handje werd Pedro van het dak geholpen. Na de geslaagde operatie kreeg de brandweer een luid applaus van het publiek. De hele stoet trok vervolgens door de straten naar het dorpshuis. Met wat passen en meten vond iedereen een plaatsje in de grote zaal: een kleine 300 kinderen met hun ouders. Na een dankwoord van de sint aan het adres van brandweer en OVM werd een toneelstukje opgevoerd. Daarin stalen twee dieven de mijter van de slapende sint. De pieten bedachten een plan en daarmee was talen 4,00 (3,65) voor een overtocht en 3,35 (3,05) als ze recht hebben op een hoge kor ting. Voertuigen van 6 tot 12 meter Een oversteek met een vrachtwa gen of bijvoorbeeld een trekker met aanhanger met een lengte tussen 6 en 12 meter gaat 20,75(18,75) kosten. Voor de waardekaart met lage korting geldt een tarief van 10,00 (9,05) en van 7,60 (6,90) met hoge korting. Fl. 8,80 (8,00) en 6,90 (6,25) zijn de prijzen voor een overtocht met een waarde kaart Zeeuwsch-Vlaanderen met het niet zo moeilijk om de dieven in te rekenen en de mijter terug te bezorgen bij Sinterklaas. Na de pauze was er gelegenheid om een liedje te zingen of zomaar iets te vertellen aan de sint. Een enkeling waagde het zelfs om op schoot te zitten bij de goedheiligman. Daarna konden de kinderen grabbelen ter wijl de pieten er op los strooiden. Aan de uitgang stonden de leden van het sinterklaascomité gereed om ieder kind bij het weggaan een snoepzak mee te geven. Een woordvoerder van het comité liet weten, dat de zakjesactie onder de inwoners dit jaar buitengewoon succesvol is geweest. Voor de helikopter waarmee de sint arriveerde, tastten enkele sponsors in de buidel. respectievelijk lage en hoge kor ting. Langer dan 12 meter Aan een voertuig met een lengte van 12 meter of meer komt voor een overtocht een prijskaartje te hangen van 32,50 (29,50). Maar ook hier geldt, wie een abon nement heeft, want dat zijn de waardekaarten immers, betaalt al gauw minder dan de helft van het basistarief: 16,30 (14,80) met een waardekaart met lage korting en 12,45(11,30) met hoge kor ting. De Zeeuwschvlaamse waar- dekaarthouder betaalt 15,15 (13,75) met een lage korting en 11,75 (10,65) met hoge kor ting. Motoren Motorrijders zijn het voordeligst uit bij een overtocht. Een over tocht tussen 16 september en 15 mei kost 5,25 (4,75) en 7,25 (6,50) van 15 mei tot 16 september. Met een waardekaart met lage korting komt een over tocht op 2,65 (2,40) en met ho ge korting op 2,10 (1,90). De Zeeuwschvlaamse waardekaart- houder is ook 2,10 (1,90) kwijt als een lage korting geldt. Kan hij/zij de overtocht maken met ho ge korting dan wordt 1,70 Donderdag 30 november zijn er twee openbare zittingen van de Hoorcommissie bestem mingsplannen. De zittingen zijn in het provinciehuis, Abdij 6 in Middelburg. Om 09.15 uur is het bestem mingsplan recreatie- en zomerhui- zenterrein Kustlicht II van de ge meente Valkenisse in het geding. De Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) heeft tegen dit plan bezwaren van wege de negatieve gevolgen voor natuur en landschap. Zo zou er sprake zijn van aantasting van de schaarse open ruimte en verho ging van de recreatie op de na- THOLEN 24 nov. najaarsvergadering water sportvereniging De Kogge. 25 nov. pietenparty van THJOS, Meulvliet 19.30 u. 28 nov. bloemschikken Anbo, zaal Schuttershof 14 u. 2 dec. puzzel-oriëntatierit MAC, Zoekweg 19 u. 2 dec. zangavond met jongerenkoor Shaloom en gem. koor Vox Huma na, Grote Kerk 19.30 u. 5 dec. surprisebingo Anbo, zaal Schuttershof. 8 dec. cabaretière Brigitte Kaan dorp, Meulvliet 20.15 u. 13 dec. kerstavond NCVB, Visnet 19.30 u. 16 dec. kerstklaverjastoernooi Stad Tholen, De Kroon 19.30 u. 2z dec. kerstmiddag Anbo, Visnet. OUD-VOSSEMEER 24 en 25 nov. duivententoonstelling De Zwaluw, Hof van Holland 15 u. 25 nov. optreden cabaretier Hans Teeuwen, Vossenkuil 20.15 u. 29 nov. bingo-middag Anbo, Vos senkuil 14 u. 9 dec. clubwedstrijd 't Scharretje, 't Schore 13.30 u. 16 dec. uitvoering toneelvereniging Rederijkerskamer Eendracht, Vos senkuil 20 u. SINT-ANNALAND 24 en 25 nov. vogeltentoonstelling en platenshow Vogelvreugd, Welle- vaete vr 19-20 u. en za 13-22 u. 29 nov. dialezing over statenver taling, veren.gebouw N.H.-kerk 19.45 u. 22 dec. t/m 6 jan. kersttentoonstel ling Meestoof. 23 dec. kerstconcert Accelerando, Sakofahal 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 25 nov. optreden band Surrender, Haestinge 20 u. 30 nov. kerst work-shop plattelands vrouwen, Haestinge 9 u. 7 dec. kerstzangavond, Maartens kerk 19 u. 18 dec. Indonesische kerstviering plattelandsvrouwen, Haestinge 19.30 u. 23 dec. volkskerstzangdienst Smal- stads Mannenkoor en Euterpe, Haestinge 19.30 u. 26 dec. Anbo-kerstmiddag voor eenzame en alleenstaande ouderen, café Smerdiek 14-18 u. SCHERPENISSE 25 nov. tweedehands-boekenmarkt t.b.v. verstandelijk gehandicapten, Ons Huis Langeweg 13.30 u. 2 dec. boutwedstrijd De Zeebaars, Tuttelhoek 10.15-13.15 u. 20 dec. kerstviering plattelands vrouwen, Holland Huis 20 u. POORTVLIET 24 nov. openbare les gymvereniging Excelsior,Gymzaal Burgemeetl9u. 19 dec. kerstavond plattelandsvrou wen, 't Ouwe Raed'uus. (1,55) van de waardekaart afge schreven. De tarieven voor motorrijders gelden alleen als niet wordt gereden met een zijspan of aanhanger. Is dat wel het ge val dan zijn de tarieven ver schuldigd zoals die gelden voor de voertuigen tot zes me ter. De ouderenbonden in Zeeland kun nen wat GS betreft het volgend jaar rekenen op een subsidie van ruim een ton. Het is nog niet de helft van het geld wat de bonden gezamenlijk aanvragen, maar GS vinden dat dit bedrag voldoende moet zijn. Enerzijds maken de bonden ook gebruik van subsidies voor kadervorming en anderzijds zouden de bonden meer kunnen samenwerken en prioriteiten moe ten gaan stellen. Zouden ze dat doen, dan zou het bedrag dat ze gezamenlijk aanvragen (ruim 2,5 ton) wel eens aanzienlijk lager kun nen uitvallen. Voor GS zou dat ver volgens reden kunnen zijn om met de bonden te praten over meerja renafspraken. tuurwaarde van de duinen. Verder is de ZMF van oordeel dat hier geen sprake is van een pijplijnpro ject in de zin van het provinciale beleid en dat er dus onterecht uit breiding plaatsvindt van het aantal woningen met 40 stuks. Om 10.00 uur gaat het om de 8e herziening van het bestemmings plan buitengebied van de gemeen te Tholen-Sint Philipsland. Tegen dit plan heeft de landbouwvereni- ging Ons Voordeel bezwaren inge diend. De vereniging heeft vooral bedenkingen tegen het ontbreken van een fietspad bij en de land schappelijke inpassing van de Rondweg bij Poortvliet. SINT-PHILIPSLAND 15 dec. eindejaarsconcert Concor dia, De Wimpel 19.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 6 jan. cultuurhistorische ten toonstelling De Vier Jaargetijden, Markiezenhof. t/m 7 jan. expositie werken van Hans Luiken, Markiezenhof, t/m 14 jan. beeldhouwwerken Antoinette van Brussel, Markiezen hof. 23 nov. lezing over De Beeldenrou te in Bergen op Zoom, Markiezen hof 20 u. 24 nov. concert Marco Borsato met in voorprogramma Franklin Brown, Stoelemat 20 u. 26 nov. concert Glennis Grace, De Duif 20 u. 28 nov. concert 'Secret World' door Astrid Seriese, De Maagd 20.15 u. 30 nov. tragedie 'King Lear' door Het Mechels Teater, De Maagd 20.15 u. 2 dec. optreden Robert Long, De Maagd 20.15 u. 2 dec. t/m 7 jan. expositie van iko- nen, Markiezenhof. 3 dec. telefoonkaartenruilbeurs, Den Hollandschen Tuijn 10-45 u. 8 dec. opera La Triviata door staats- opera van Tatarstan, De Maagd 20.15 u. 9 dec. cabaretière Brigitte Kaan dorp, De Maagd 20.15 u. 10 dec. gezinsvoorstelling 'Ali Baba en een stuk of elf rovers' door Hakim Traïda, De Maagd 14.30 u. 16 en 17 dec. kerstmarkt, binnen stad. 20 dec. kerstlezing Rozenkruizers, wijkcentrum Ons Bergen 20 u. film+++film+++film+++ film ROXY 1: Pocahontas - do 20 u., vr 18.45 u., zaen zo 14, 16.15 en 18.45 u., wo 14 u. Species - vr 21.30 u., za 16.15 en 21.30 u„ zo 16.30 en 20.30 u., ma t/m wo 20 u. ROXY 2: Seven - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 14 en 20.30 u. André de Zeehond - za en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Waterworld - do, ma en wo20u., vr t/m zo 18.45 en 21.30 u. Nine Months - vr 18.45 u., za en zo 14 en 18.45 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Pocahontas - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Assassins - do, di en wo 20 u., vr t/m zo 21.30 u. Pocahontas (Nederlandse versie) - za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. Filmclub Cinema Paradiso: Mrs. Parker and the Vicious Circle - di 20.30 u. E.T. the Extra-terrestial - zo 11 u., ma 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7