THOLENDERWIJS Laatste stukje fietspad is eerste werk ruilverkaveling informatierubriek van de gemeente Tholen VERGADERING GEMEENTERAAD WAT LIGT TER INZAGE? VERGADERING COMMISSIE FINANCIËN VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING c.a. HANS TEEUWEN "MET EEN BREIERDECK" SPREEKUUR B&W KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESCHIKKING BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN BUREAU SOCIALE ZAKEN GESLOTEN Donderdag 16 november 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 MAANDAG 20 NOVEMBER: WOENSDAG 22 NOVEMBER: DONDERDAG 23 NOVEMBER: WOENSDAG 22 NOVEMBER WET MIUEUBEHEER WOENSDAG 22 NOVEMBER: Het buitendijks fietspad tussen Tuttelhoek in Scherpenis se en Schelphoek in Poortvliet is woensdag door de aan nemingsmaatschappij Van Gelder uit Zierikzee opgele verd. Het is de laatste schakel in de fietsroute tussen Sint- Maartensdijk en de Oesterdam en omgekeerd. En het is het eerste werk dat voor de ruilverkaveling Poortvliet is uitgevoerd. Eeuwwisseling Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-668200 Telefax: 0166-663553 Op maandag 20 november a.s. komt de gemeenteraad van Tho len voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is open baar. Elke belangstellende is van harte welkom. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Subsidie aan stichting Hulp Orkaanslachtoffers Boven windse Eilanden. Een aantal weken geleden is het eiland Sint-Maarten getroffen door de orkaan Luis. Voor hulp aan slachtoffers is geld nodig. Hiervoor is de stichting Hulp Orkaanslachtoffers Bovenwindse Eilanden opgericht die in samenwerking met het Rode Kruis de inzamelingsactie 'geef om de West' is gestart. Aangezien deze natuurramp zich in een deel van het Koninkrijk der Nederlanden heeft afgespeeld wordt voorgesteld eenmalig 10 cent per inwoner te geven. - Subsidie aan het Vrouwennetwerk. Het vrouwennetwerk wil onderzoeken hoe de leefomgeving van de Thoolse vrouwen wordt ervaren. Daartoe wordt een enquête gehouden en zal overleg worden gepleegd met gemeente en andere instellingen om eventueel tot verbeterin gen te komen. Vrouwennetwerk is geen politieke organisatie en emancipatie is niet het uitgangspunt. Voor organisatie en onderzoek wordt een subsidie gevraagd van 1.010,-. Voor gesteld wordt dit te geven. - Beschikbaarstellen 225.000,- tbv realisering woon zorgcomplex te Sint-Maartensdijk. Voorgesteld wordt een eenmalige investeringssubsidie te ver strekken voor de realisering van het woonzorgcentrum te Sint-Maartensdijk door Stichting Beter Wonen. - Voorstel tot overname en uitvoering onderhoud sport velden te Sint Philipsland per 1 januari 1996 alsmede tot het verlenen van een bijdrage voor verbetering van het kleedgebouw Om een zo veel mogelijk gelijkwaardige situatie te verkrijgen ten opzichte van de overige Thoolse sportverenigingen is de gemeente met Noad'67 overeengekomen dat het 2e hoofd- veld en een gedeelte van het trainingsveld aan de gemeente wordt overgedragen. De gemeente zal de resterende schuld ad 89.406,- overnemen. Tevens wordt een eenmalige bijdra ge ad 20.000,- verstrekt voor het verbeteren van de kleedac commodatie. - Vaststelling bestemmingsplan "Kom" Poortvliet (2e herziening) De heer J.K. Elenbaas en de heren J.K. Elenbaas en M.C. de Groen gezamenlijk hebben hun zienswijzen kenbaar gemaakt omtrent het ontwerp-bestemmingsplan "Kom" Poortvliet (2e herziening) en daarbij bezwaren gemaakt tegen dit plan. Bur gemeester en wethouders vinden dat het plan een normale bedrijfsvoering van de heren Elenbaas en Groen niet onmo gelijk maakt en stellen voor hun bezwaren ongegrond te ver klaren en het plan vast te stellen. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidings- besluit geldt Ér is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de heer R.M.J. Asselbergs, Hogeweg 23 te Poortvliet, voor het veranderen van de gevel van een pand op het perceel ka dastraal bekend Poortvliet, sectie O, nummer 335, plaatse lijk gemerkt Hogeweg 23. Het perceel is gelegen in een gebied waarin een voorberei- dingsbesluit van kracht is. Het bouwplan voldoet aan het geldende bestemmingsplan en aan de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepas sing van artikel 50 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het college van gedeputeer de staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gele genheid gesteld om van 17 november 1995 tot en met 30 november 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 16 november 1995 Op donderdag 23 november a.s. komt de commissie openbare werken voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is open baar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruik maken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Vervanging opslagloods gemeentewerken te Tholen Er is een plan gemaakt voor de vervanging van de opslag loods van gemeentewerken te Tholen. In het plan is rekening gehouden met enkele punten die oorspronkelijk niet in de raming waren opgenomen. Zo dient op grond van de milieu regelgeving de loods van een vloeistofdichte vloer te worden voorzien, terwijl aansluiting op de riolering is gewenst. Ook de sloop van het oude gebouw valt duurder uit door aanwe zigheid van asbestgolfplaten. De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen. - Nader bodemonderzoek Kleine Suzannapolder te Sint- Annaland. Onderzoek heeft aangetoond dat de kleine Suzannapolder op de lokatie van de voormalige stortplaats zo sterk verontrei nigd is dat nader onderzoek naar de verspreiding van de ver ontreiniging noodzakelijk is. Tevens zal een saneringsplan moeten worden gemaakt. De kosten worden geraamd op 20.500,-. De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen. - Herinrichting/herbestrating Weststraat -t- gedeelte Bie- rensstraat te Sint-Annaland. Er is een plan gemaakt voor de herbestrating van de West straat en een gedeelte van de Bierensstraat vanaf de West straat tot de Schoolstraat te Sint-Annaland. Tijdens de op 7 november j.l. gehouden hoorzitting kreeg het plan de instem ming van alle aanwezigen. Wel is tijdens de hoorzitting gevraagd naar verkeersremmen- de voorzieningen in de Bierensstraat bij de entree van de gemeente. Dit straatgedeelte is niet in het plan opgenomen. Een herinrichting van dit gedeelte van de Bierensstraat (van de Anna van Bourgondiëstraat tot de Dorpsweg) staat ge pland voor 1997. Gevraagd is, vooruitlopend op die herinrich ting reeds nu tijdelijke voorzieningen te treffen. Daarvoor zijn echter geen financiële middelen voorhanden. Burgemeester en wethouders zien de noodzaak tot het treffen van de gevraagde voorzieningen in en zijn bereid de planvorming reeds in 1996 op te starten, zodat direct aansluitend op de behandeling van de gemeentebegroting 1997 de uitvoering (november 1996) ter hand kan worden genomen. Op woensdag 22 november a.s. komt om 15.00 uur de commis sie financiën voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering is openbaar. Elke belang stellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Kredietvotering inzake aanschaf geautomatiseerd sys teem voor systematisch groenbeheer (SYGROB) en een grafisch werkstation tekenkamer; In de investeringsplanning van de begroting voor-1996 is opgenomen de aanschaf en invoering van het groenbeheer- systeem (SYGROB) en een grafisch werkstation voor de tekenkamer. Met een en ander is een bedrag gemoeid van 215.000,-. - Bespreking concept-toelichting 45e wijziging begro ting 1995 (begrotingsresultaat); In de 45e wijziging van de gemeentebegroting 1995 zijn diver se ramingen aangepast aan de werkelijke/de te verwachten uitgaven en inkomsten. De aanpassingen resulteren in een toevoeging aan de post onvoorziene uitgaven van 261.000,-. Na deze toevoeging bedraagt het saldo van deze post 279.000,-. - Bestemming begrotingsoverschot 1995 ad 279.000,-; Zoals uit de 45e begrotingswijziging blijkt, bedraagt het begrotingsoverschot 1995 279.000,-. Burgemeester en wethouders stellen voor daaraan de volgen de bestemming te geven. I. 66.000,- toe te voegen aan de reserve openbare werken voor actualisering van het verkeerscirculatieplan voor de kern Tholen. II. het restant van het overschot ad 213.000,- in te zetten om de tekorten van de meerjarenbegroting 1997/1999 terug te dringen. - Voorstel tot verruiming van de kwijtscheldingsnorm voor gemeentelijke belastingen met ingang van 1 janu ari 1996. Op woensdag 22 november komt de commissie ruimtelijke orde ning c.a. voor een vergadering bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering die om 19.30 uur begint is openbaar. Elke belangstellende is van harte welkom en kan vooraf gebruikmaken van het spreekrecht. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Kredietvotering Buitenzorg III, 4e herziening; De Raad van State heeft voor een gedeelte van de plankaart van het bestemmingsplan "Buitenzorg III", 2e herziening (Hoe ve Buitenzorg) goedkeuring onthouden. Hierdoor is het nood zakelijk een nieuwe herziening vast te stellen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om de procedure van deze nieuwe herziening ("Buitenzorg lil", 4e herziening) af te stem men op de duur van het pachtcontract met de heer D.J. van Gorsel. In dit verband is aan een stedebouwkundig adviesbureau gevraagd een offerte uit te brengen voor deze herziening. - Ter visie leggen bestemmingsplan "Kom" Scherpenisse (3e herziening). Binnen enkele jaren -eerder dan is voorzien- zullen de nog res terende woningbouwmogelijkheden in Scherpenisse zijn benut. Teneinde tijdig in de woningbehoefte van Scherpenis se te kunnen voorzien is de ontwikkeling van een nieuwe woningbouwlocatie gewenst. In dit kader zijn in juni 1993 de ruimtelijke ontwikkelingsmo gelijkheden van Scherpenisse voor de komende 10 15 jaar onderzocht en de resultaten daarvan vastgelegd in de "Ruim telijke Ontwikkelingsschets (ROS) Scherpenisse". In deze ont- wikkelingsschets is het gebied dat globaal is gelegen ten zui den van de Langeweg en ten oosten van de begraafplaats, als voorkeurslocatie voor uitbreiding ten behoeve van woning bouw aangegeven. Dit gebied sluit goed aan op de ruimtelijk- stedebouwkundige hoofdstructuur van de kern en is goed bereikbaar vanaf de Provinciale weg. Deze derde herziening van het bestemmingsplan "Kom" Scherpenisse heeft tot doel de eerste fase van het nieuwe woongebied, gelegen op de plaats van het huidige trainingsveld/speelweide te regelen alsmede de mogelijkheden voor woningbouw voor het totale gebied veilig te stellen. Voorts is in deze herziening de uitbrei ding van de begraafplaats meegenomen. Voor deze uitbrei ding is in 1992 een plan vervaardigd. De gehele toekomstige woningbouwlocatie is in beginsel zowel voor auto- als langzaam verkeer direct vanaf de Lange weg te ontsluiten. Een directe ontsluiting van het nieuwe woongebied op de Provinciale weg is in verband met het aan zienlijke hoogteverschil tussen het maaiveld van het plange bied en de Provinciale weg alsmede de geringe afstand ten opzichte van de bestaande kruising van de Langeweg/Provin- ciale weg uit oogpunt van verkeersveiligheid ongewenst. In het kader van het vooroverleg heeft op 18 januari 1995 een hoorzitting plaatsgevonden. Een aantal bewoners van de Lan geweg heeft hun zienswijzen ingediend. Overleg met hen heeft plaatsgevonden. Dit heeft geresulteerd in een wijziging van de verkavelingsopzet, waarvan de bewoners op de hoog te zijn gesteld. Vaststellen verordeningen tot wijziging van de Bouw verordening Op 22 maart 1993 heeft de raad de bouwverordening van de gemeente Tholen vastgesteld. De tekst van de vastgestelde verordening sluit grotendeels aan op de door de VNG uitge geven Model-bouwverordening 1992. In de tussentijd zijn er een serie van drie wijzigingen uitgebracht op de Model-bouw verordening. In verband met de laatste serie wijzigingen, die ondermeer betrekking heeft op het aanpassen van de Model bouwverordening aan de tussentijdse wijziging van het Bouwbesluit (die toeziet op de invoering van de energiepres tatienormering) dienen de wijzigingen zo spoedig mogelijk vastgesteld te worden. Zaterdag 25 november Aanvang 20.15 uur Dorpshuis De Vossenkuil Oud-Vossemeer De Stichting "Uit op Tholen" presenteert een optreden van de cabaretier: met zijn programma: Zaterdag 25 november kerst-hobbymarkt Dorpshuis 't Ouwe Raed'uus Poortvliet Op zaterdag 25 november aanstaande zal in dorpshuis 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet een speciale kerst-hobbymarkt worden georganiseerd. Op de markt laten de meer dan 20 deelnemers u kennismaken met de diverse hobby's die zij beoefenen. Bij de kramen worden voorbeelden getoond, informatie gegeven en materialen verkocht. De toegang is gratis. U kunt op de markt terecht van 14.00 uur tot 17.00 uur. Het Ouwe Raed'uus is geves tigd aan de Langestraat 16 in Poortvliet. Met ingang van 17 november 1995 ligt gedurende zes weken ter inzage de beschikking op de aanvraag van: - Royal Sluis B.V., Westeinde 161 te Enkhuizen, voor het ver anderen en na de verandering in werking hebben van een inrichting voor het drogen en dorsen van landbouwgewas sen, gelegen aan de Stavenisseweg 5a, kadastraal bekend sectie G nr 191 te Stavenisse. Burgemeester en wethouders van Tholen hebben positief beschikt op de aanvraag. Daarbij is een aantal voorschriften opgesteld in het belang van het milieu. Het besluit is ten opzich te van het ontwerp-besluit (niet) gewijzigd. Beroep tegen dit besluit kan worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uitte brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet vóór 30 december 1995 worden inge diend bij: de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen boven genoemde termijn wórden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde Afdeling. Sint-Maartensdijk, 16 november 1995 Waar ter inzage? Alle stukken liggen ter inzage: - op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00-12.00 uur en van 13.30-15.00 uur; - op schriftelijk verzoek tevens elke maandag van 17.30-20.30 uur in het verzorgingstehuis Sint Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk. Meldingen Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders maken bekend dat de onderstaan de bedrijven melding hebben gedaan i.v.m. het van toepassing worden van een besluit ex art 8.40 van de Wet Milieubeheer. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 20 november 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Burgemeester H.A. van der Munnik houdt zijn spreek uur van 11.00-12.00 uur. Op datzelfde tijdstip vinden de spreekuren plaats van de wet houders ing. J. van der Jagt, I.C. Moerland en ing. J. Versluijs. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon (0166) 668330. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van P.C. Koedood, Hoogstraat 33 te Tho len, ingediend op 6 november 1995, voor het bouwen van een keuken op een perceel Hoogstraat 33 te Tholen; - Een bouwaanvraag van B.V. Buro Remmerswaal Smd, markt 48 te Sint-Maartensdijk, ingediend op 6 november 1995, voor het verbouwen van een kantoorgebouw op het perceel Onder de Linden 7 te Sint-Maartensdijk; - Een bouwaanvraag van Kies-Kurk anno 1845 b.v., Slabbe- coornweg 27 te Tholen, ingediend op 6 november 1995, voor het uitbreiden van kantoren/showroom op het perceel Slab- becoornweg 27 te Tholen; - Een melding van E. van Noort, Bierensstraat 33 te Sint-Anna land, ingediend op 6 november 1995, voor het bouwen van een houten tuinberging op het perceel Bierensstraat 33 te Sint-Annaland; - Een melding van J. Verburgt, Oudeland 4 te Tholen, inge diend op 6 november 1995, voor het bouwen van een dui ven/kippenhok op het perceel Oudeland 4 te Tholen. Sint-Maartensdijk, 16 november 1995. Foto: Jansen Hans Teeuwen won in 1991 het Camaretten-festival. In februari 1994 ging zijn programma "Hard en Zielig in première. Met dit hilarische en hoogst verrassende programma bleek Teeuwen een sensatie; niet eerder debuteerde iemand twee weken lang in de "Amsterdamse Komedie" voor uitverkochte zalen. Zijn nieuwe programma "Met een Breierdeck" is gebaseerd op de sfeer van de oude Hollywoodfilms uit de jaren '40 en '50.; vooral John Wayne, Judy Garland en Mickey Rooney passeren de revue in een wonderlijke potpourri van stijlen, ideeën en invallen. Een tapdance la Fred Astaire, liedjes van de Beatles, een onnavolgbaar verhaal over paarden; Hans Teeuwen draait er zijn hand niet voor om om deze ogenschijnlijke chaos, waarheid en verzinsels een onnavolgbare logica te geven. Entree 15,00; donateurs 13,50; CJP, 65+ en jeugd tot 16 jaar 12,--. Voorverkoop VV, Haven 10 te Sint-Maartensdijk, tel. (0166) 663771 (ma. t/m za. van 9.00-12.00 uur). VVV folderservicepost, Hoogstraat 14 te Tho len. Verkoop een half uur voor de voorstelling aan de zaal. In het kader van de nieuwe Algemene Bijstandswet die per 1 januari 1996 in werking treedt zullen de medewerk(st)ers van het bureau sociale zaken van de gemeente Tholen een aantal kur- sussen moeten volgen. Een van de kursusdagen is vastgesteld op woensdag 22 november. Als gevolg daarvan is het bureau sociale zaken op deze dag gesloten en voor het publiek telefonisch ook niet bereikbaar. Houdt u daar rekening mee! Naam Bedrijfsadres Soort bedrijf Soort besluit gebr. M. en C. de Wit Nieuwlandsedijk3 Oud-Vossemeer gemengd agra risch bedrijf Akkerbouw- bedrijven- milieubeheer J.M.A. Goorden Oud-Vossemeerse- dijk 6 Tholen idem idem A.C. de Rooij Veerstraat 24 Oud-Vossemeer fruitteelt- bedrijf idem P.A. Smits Vrijberghsedijk 2 akkerbouw bedrijf idem D.C. Tange Hofstraat 9 Oud-Vossemeer fruitteelt- bedrijf idem J.L. van Gorsel Molendijk 9 Oud-Vossemeer akkerbouw bedrijf idem B.J. van Westen Broeksedijk 8 Oud-Vossemeer idem idem C.P.M. de Wit Hiksedijk 6 Oud-Vossemeer fruitteelt- bedrijf idem M.J. Boonman Leguitsedijk 7 Oud-Vossemeer akkerbouw bedrijf idem •- y -T - Het buitendijks fietspad tussen Tuttelhoek en Schelphoek is nog wat modderig; de voorste drie vlnr: uitvoerder B. van der Drift van aanne mingsmaatschappij Van Gelder, J. Polderman van de gemeente en voorzitter M.D. Geuze van de landinrichtingscommissie Poortvliet. Reden voor de landinrichtingsdienst om even bij dit werk stil te staan. Woensdag verzamelden vertegen woordigers van de gemeente, pro vincie, aannemingsmaatschappij en de ruilverkavelingscommissie Poortvliet zich op de dijk bij Tuttel hoek om het fietspad te inspecteren. De landinrichtingsdienst betaalde 153.000 gulden aan het pad, de gemeente 150.000 gulden en de pro vincie 75.000 gulden. Het betonnen pad van 3200 meter lengte wordt al gebruikt, zo bleek bij een wandeling over de buitendijkse route. Maar het pad is nog een beetje modderig omdat de aarde, die aan beide zijden tegen het beton is aangebracht, nog vers is. Het weidegebied op de dijk voor de schapen is er met het fifcts- pad wel kleiner door geworden. Palen en gaas moeten de dieren en de fietsers van elkaar gescheiden houden. De aanleg heeft overigens nogal wat voeten in de aarde gehad. Probleem was welke partijen het pad zouden bekostigen en met welk bedrag. Omdat een deel van de Scherpenissepolder een zogenaamd natuurontwikkelingsgebied wordt (grofweg 110 hectare tussen Tuttel hoek en Schelphoek) wordt de Gat- weg afgesloten voor alle verkeer. Dus ook voor fietsers. De landin richtingsdienst moest een alternatief vinden maar zag zich geplaatst voor hoge kosten als deze instantie het buitendijks pad alleen voor zijn rekening moest nemen. Langdurig overleg met provincie en gemeente leidde tenslotte tot de vernoemde verdeelsleutel. Nu kunnen fietsers ongestoord buitendijks langs de zuidkant van Tholen, een route van ruim 8 kilometer. Het pad begint achter De Wal in Sint-Maartensdijk, gaat via de Muyepolder naar de Oosterschelde richting Gorishoek. Dat deel werd indertijd geopend door geduputeerde J. Ventevogel. Tussen Strijenham en de Veerweg bij Tholen kwam het tweede deel gereed. En gedeputeerde J. de Kok kwam er aan te pas om het stuk Gorishoek-Tuttelhoek te openen. De Gatweg zal overigens niet voor de eeuwwisseling afgesloten wor den, zo lichtte voorzitter'M.D. Geu ze van de landinrichtingscommissie desgevraagd toe. "De kavels zullen pas in de winter van 1999 over gaan. Met de eeuwwisseling moet iedere grondgebruiker op zijn nieuwe kavel zitten. Dan pas wordt de Gat- weg afgesloten." In 1996 zullen de volgende werk zaamheden voor de ruilverkaveling ter hand worden genomen. Het gaat om verkeersmaatregelen in de route Koningsweg, Brijhoekseweg en Krengeweg. De kruisingen en split singen zullen van plateaus voorzien worden om de verkeersveiligheid te verbeteren. Ook aan de Lange Zand weg, de Schoondorpseweg en de Hokweg zullen mogelijk soortgelij ke aanpassingen plaatsvinden al moet de Heidemij dit nog verder uit werken. "De voortgang van de ruil verkaveling Poortvliet ligt op sche ma," zo zei Geuze tevreden.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5