SPS heeft zijn draai gevonden Ganzeëi met pingpongballetje kampioen van Vogelvrienden Eendracht stelt grootte en plaats zeker ter discussie Turnsters rollen over de mat bij dames wedstrijden in Welle vaete Riante zege en missers voor Noad 2 PERSIA M. Berkeij algemeen winnaar t.t. Oud-Vossemeer Eerste winst Smerdiek blijft uit Centrale schietaccommodatie Wethouder met vier schietclubs om de tafel Zeven ereplaatsen Thoolse gymploegen in St-Annaland Donderdag 16 november 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 19 Smerdiek wacht nog steeds op de eerste overwinning. De jonge ploeg kwam er ook tegen staartploeg Klundert niet aan te pas en verloor met 6-1. SPS daarentegen lijkt zijn draai te hebben gevonden. Het won met 1-4 van VCK en staat nu op de tweede plaats. SPS naar tweede plek - Afdelingsvoetbal Smerdiek verliest slecht duel Derde klas afdelingsvoetbal Vosmeer 2 faalt in afwerking De 23-jarige Marco Berkeij uit Oud-Vossemeer heeft dit jaar niet veel aan zijn vogels gedaan voordat hij ze naar de tentoonstelling van zijn vereniging De Vogelvrienden stuurde. Desondanks werd één van zijn border kanaries algemeen winnaar met 91 punten. De bijzondere tentoon stelling - ook niet leden mochten meedoen - van de ruim 500 vogels trok veel bekijks. Combineren Dik tevreden Uitslagen 4 etages Oosterse Tapijtkunst "Als wij meedoen aan de centrale schietaccommodatie, dan beginnen de besprekingen over de plaats en de groot te van het gebouw opnieuw. In de huidige opzet is de cen trale schietaccommodatie te klein. Wij schieten ook andere kalibers. Bovendien vinden wij het een enorm verschil dat je met zowel 30 als 200 leden 2 afgevaardig den in de stichting krijgt." Gelijkwaardigheid Zestien jeugdleden Zo'n negentig turnsters van acht Zeeuwse gymverenigin gen verzamelden zich zaterdagmiddag in De Wellevaete te Sint-Annaland voor de dameswedstrijden turnen van de regio Zeeland van de KNGB. Eén keer boekte een Thoolse ploeg de overwinning in een categorie. Bij de eenvoudige oefenstof werd Olympia 2 uit Tholen eerste. Streng Niet gemakkelijk Tegen middenmoter VCK behaalde SPS zaterdag een ruime 1-4 over winning. In de eerste helft waren beide teams gelijkwaardig. De eer ste doelkans voor de Tholenaren was voor Dick Uijl, maar de keeper werkte de bal uit het doel. Na een half uur opende Maarten Hage de score," door een steekbal aan te nemen en alleen op het doel af te gaan. In de tweede helft probeerde de thuisclub wat terug te doen. Dat luk te ook en zo werd het 1 -1SPS voer de na de gelijkmaker de druk op en toen was het snel bekeken. Met een afstandsschot zorgde Wim de Groen voor 1-2. William Vroegop scoorde 1-3 op aangeven van Sjaak Quist. Vroegop zorgde ook voor de vierde SPS-treffer. Hij nam de bal aan in het zestien-metergebied en lobde het leer over de keeper in het doel. Door de overwinning klimt SPS naar de tweede plek in de rangschik king. Olympia'60 9 6 1 2 19 FSV 9 5 2 2 17 Baronie 8 5 1 2 16 Zigo 9 5 1 3 16 Dongen 9 4 2 3 14 Unitas'30 8 4 1 3 13 SV Capelle 10 3 2 5 11 Vrederust 9 3 1 5 10 Klundert 9 3 t 5 10 •VHC 9 3 1 5 10 Smerdiek 9 0 3 6 3 34- 15 26- 10 21- 24 18- 16 15- 18 24- 25 17- 17 23- 24 20- 21 23- 26 14- 39 DFS SPS Wolfaartsd. Heinkensz. GPC Duiveland 9 -19 9 -17 Mevo VCK 9-16 Nieuwdorp 9-13 Brouwersh. 9 -13 Spui 9 -13 9 -13 9 -11 9 -10 9 - 9 9 - 0 Tegen Klundert speelde Smerdiek een bar slechte wedstrijd en verloor dan ook met 6-1De thuisclub kreeg in de eerste minuten al een prima doelkans, maar liet die onbenut. Hoewel Smerdiek ook wel enkele kansjes kreeg, liep Klundert uit naar 2-0. Na een half uur opende het de score en vlak voor rust viel de twee de treffer. Ook na de thee liep het niet bij de bezoekers, die weinig voor elkaar over hadden. Uit een strafschop kwam Klundert op 3-0 en daarna werd het zelfs 4-0. Bij die stand deed Smerdiek wat terug. Niels Hage werd in de diepte aangespeeld, ging alleen door en rondde beheerst af. Maar in het vervolg vond Klun dert nog twee keer het net, zodat hekkesluiter Smerdiek opnieuw een forse nederlaag leed. Vosmeer 2 nam het zondag op tegen het hooggeklasseerde HSC 3. Het verschil in de stand was in het veld niet te merken. Sterker nog, Vosmeer was veel en veel beter. De oranje-zwarten domineerden zowat de hele wedstrijd; ze speelden met vlagen technisch goed verzorgd voetbal en creëerden veel kansen. Maar daar lag ook het probleem. Vosmeer benutte de kansen niet, terwijl HSC voor 100% pro fiteerde van zijn scoringsmogelijkheden. Bij de rust was het dan ook al 2-0 voor de Brabanders. Vosmeer had toen al zeker vijf a zes opgelegde kansen gemist. Dat was mede te danken aan de HSC-doel- man, die zelfs de meest onmogelijke bal len uit zijn doel ranselde. In de tweede helft was Vosmeer nog ster ker. Na 20 minuten viel de dikverdiende treffer; met een hard schot gaf Peter Moerland de keeper het nakijken. Vosmeer drukte en beukte vervolgens op het doel van de thuisclub, maar had opnieuw pech in de afwerking. Net toen iedereen verwachtte dat de gelijkmaker zou vallen, profiteerde HSC van één van de spaarzame counters. Zo werd het in de laatste minuut 3-1 en was Vosmeer definitief knock out. Noad 2 boekte in de uitwedstrijd tegen ZPR 2 een riante winst van 3- 7. De thuisclub begon met slechts tien spelers. In de eerste minuut mis te Reiny Reijngoudt - na een pass van zijn broer Cennie - terwijl hij alleen voor de keeper stond. Even later ving Bram Filius een hoge bal op, passeerde drie man en scoorde mooi met links in de hoek: 0-1Kort hierna belandde een indirecte vrije trap van ZPR via de paal in handen van doelman Wilco van Herk. In dezelfde minuut passte Reiny Reijn goudt op Ronald den Braber die alleen voor de keeper fraai scoorde met een lob: 0-2. Enkele minuten later ving Filius de bal op, ging alleen door en passeerde twee veld- spelers en de keeper. Vlak voor de achterlijn weet hij de bal nog binnen te tikken: 0-3. ZPR speelde inmid dels weer met een volledig team. In de twintigste minuut werd Filius onderuit gehaald toen hij wederom alleen op de keeper doorging. De vrije trap benutte hij zelf: 0-4. Een vrije trap van ZPR ketste via de onderkant van de lat terug het veld in. Kort hierop werd Hans de Jonge weggestuurd door Ronald den Bra ber die echter tegen de keeper schoot. In de tweede helft kwam Jaco de Jonge in het veld voor Den Braber. Een vrije trap van ZPR viel voor de voeten van een aanvaller van de thuisclub en die scoorde beheerst: 1- 4. Vervolgens slalomde Marco van Herpen door de ZPR-defensie, maar schoot net naast. Cennie Reijngoudt liep in dit stadium tegen en gele kaart op. Even later kreeg Van Her pen wederom een kans, maar hij tik te voorlangs. Filius deed het beter. Hij worstelde zich door de verdediging heen en schoot hard in: 1-5. Een tijdje later belandde een bal van Hans de Jonge op de lat na een schot van afstand. Na een overtreding kreeg Gerben van der Velde een gele kaart. Bram Filius plaatste de bal op Cennie Reijngoudt die fraai in de korte hoek scoorde: 1-6. Jaco de Jonge kreeg een goede kans na een voorzet van Marco van Herpen, maar vrijstaand voor het doel miste hij toch. Even later maakte De Jonge zijn fout goed door een goede één-twee met Bram Filius op te zetten. Deze laatste bekroonde dat met zijn vijfde doel punt in de wedstrijd: 1-7. Twee fou ten in de verdediging van Noad leid den ertoe dat ZPR nog een paar doelpunten kan maken zodat de eindstand 3-7 werd. Filius kreeg in de laatste minuut nog een gele kaart toen hij tegen de keeper opbotste. Algemeen kampioen Marco Berkeij bij zijn winnende border kanarie (midden). Naast hem de twee Oud-Vossemeerse jeugdkampioenen Judith de Korte en Leonard Ketting. Voor het eerst sinds Berkeij vijf jaar geleden van de jeugd naar de senio ren overging, werd hij kampioen. "Bij de jeugd werd ik regelmatig eerste, maar sinds ik naar de senio ren ben gegaan, is dat nog niet gelukt", vertelt Berkeij. "Het was eigenlijk puur geluk, want ik heb bijna niets aan mijn vogels kunnen doen. Ik had er te weinig tijd voor. Een week of drie geleden heb ik ze pas uit de volière gehaald. Eigenlijk moet je dat acht weken van tevoren doen, want zolang duurt het voordat een veer volledig is aangegroeid. Als er een veer niet goed is, moet je die uittrekken zodat er weer een goede voor in de plaats groeit." Berkeij loopt langs de rijen naar het hokje met zijn winnende vogel. Het beestje hipt heen en weer in zijn kooitje, waarvan er op de tentoon stelling zo'n 500 staan. Ze zijn in rij en van vier hoog opgesteld als een soort vogelflat. In de vierde rij, twee hoog zit de hooggewaardeerde vogel; een bolle, gele border kana rie. "Een ganzeëi met een pingpong balletje erop, zo moet je het eigen lijk zien", lacht Berkeij. En inder daad het diertje is ovaal als een ei en blaast zich van tijd tot tijd nog wat dikker op. Op de rechtervleugel zit een streepje groen, maar dat geeft niets, want een border is een pos tuurkanarie en daarbij gaat het puur en alleen om de vorm. Verder mogen ze alle kleuren van de regen boog hebben, als de vorm maar goed is. Berkeij is opgegroeid tussen de vogels. "Mijn vader heeft ze altijd gehouden. En als kind kom je er al mee in aanraking. Je voert ze, krijgt zelf later een paar vogeltjes en zo gaat het verder", zegt de kampioen. "Ik heb een poosje geleden alle vogels van mijn vader overgeno men, want hij ging - net als mijn broer - over op de postduiven." Vol gens Berkeij is het een kwestie van geluk dat hij nu heeft gewonnen. "Maar natuurlijk moeten de kwali teiten wel aanwezig zijn in je vogel. Anders gaat het niet. Als je een goe de man bij een super slechte pop zet, zul je nooit een goed jong krijgen. En daar gaat het om. Je moet goed combineren." Voor de bijzondere tentoonstelling van De Vogelvrienden schreven zich 52 deelnemers in. Dat is onge veer evenveel als vorig jaar, maar er werden wel meer vogels ingestuurd (ruim 500). De expositie wordt gedomineerd door kanaries, maar ook andere (tropische) vogels zijn aanwezig zoals zebravinken, amadi- nes, rijstvogels, blauwkop blauwfa- zanten, Dybowski-astrildes en par kieten. Ze werden woensdag door zes keurmeesters beoordeeld. De hoogste score was 92 punten voor een kanarie roodisabelschakering en twee dwergpapegaaitjes zeegroen ino. Van de 52 inzenders waren er zestien afkomstig van Tholen. Voorzitter L. Vroegop van De Vogelvrienden is dik tevreden over het verloop van de tentoonstelling dit jaar. "Het is geweldig goed gegaan. We hebben nog nooit zoveel belangstelling van het publiek gehad als nu. Daar zijn we erg blij mee. Vrijdag en zaterdag was De Vossenkuil bomvol", vertelt Vroegop. Bij de jeugd werd Johan Ketting uit Sint-Annaland kampioen met een kanarie zilverbruin van 90 punten en een kanarie bruin van 88 punten. Dat was genoeg om algemeen jeugdkampioen te worden. Judith de Korte werd eveneens kampioen met een kanarie geel intensief van 90 punten. Aan de tentoonstelling was ook een kleurwedstrijd verbonden voor de groepen zeven en acht van de basis scholen in Oud-Vossemeer. De win naars waren: Die Heenetrechtschool: 1 Arjette van Gorsel (groep 8); 2 Kim van Gasteren (groep 8); 3 Anouschka van Treijen (groep 8). St. Antoniusschool: 1 Sagi Raveendran (groep 8); 2 Armina Arakeljan (groep 8); 3 Lucinda van Driel (groep 7). School met de Bijbel: 1 Ard Duine (groep 8); 2 Martijn de Regt (groep 8); 3 Maaike Duine (groep 7). ONDERLING. Kampioenen kanaries: M. Berkeij (Oud-Vossemeer) met border 91 p (kampioen algemeen, derby); I. Potappel (Oud-Vossemeer) met goudisa- bel 90 p; A. Ketting (St.Annaland) met zilverbruin 89 p; S.C. Buscop (Tholen) met roodbrons intensief 90 p; C. de Kor te (Scherpenisse) met geel intensief 89 p; J. Neele (Oud-Vossemeer) met geel mozaïek 90 p; W. Jeroense (St.Anna land) met lizard met cap 89 p; B. Jeroen se (Oud-Vossemeer) met gloster kuif 90 p., gloster gladkop 91 p. en met stam glostergladkop 362 p. Kampioenen overige vogels: L. Hart man (Oud-Vossemeer) met zebravink maskergrijs 91 p; A. den Engelsman (St.Annaland) met Dybowski-astrilde 91 p. en vale woestijnvink 88 p; C. de Korte met roodkopamandine 91 p; J.H. Wal- hout (St.Annaland) met bruinoorparkiet 89 p. en valkparkiet 90 p. Eerste prijzen kanaries: S.C. Buscop met roodbrons intensief 89 p; M. Berkeij met border 88 p. (open klasse); L. Vroeg op (Oud-Vossemeer) border 89 p. en border 88 p. (open klasse). Eerste prijzen overige: J.H. Walhout met valkparkiet 90 p. (derby). Tweede prijzen kanaries: B. Jeroense 90 p. (derby); I. Potappel met stam bor der 360 p. Jeugd: L.J. Ketting (St.Annaland) kam pioen met kanarie bruin 88 p. en kanarie zilverbruin 90 p; J.H. de Korte (Scherpe nisse) kampioen met kanarie geel inten sief 90 p. en eerste prijs met kanarie geel schakering 88 p. BIJZONDER. Kampioenen kanaries: M. Berkeij met border 91 p; W. Jeroense met lizard met cap 89 p; B. Jeroense met gloster kuif 90 p; I. Potappel met stam border 360 p; B. Jeroense met stam glos ter gladkop 362 p; Kampioenen overige: L. Hartman met zebravink maskergrijs 91 p; A. den Engelsman met Dyboski-astrilde 91 p (bondsmedaille); C. de Korte met Rood- kopamadine 91 p; J.H. Walhout met bruinoorparkiet 89 p. en valkparkiet grijs 90 p. Eerste prijzen kanaries: S.C. Buscop met stam roodbrons intensief 360 p. Eerste prijzen overige: J.H. Walhout met valkparkiet grijs 90 p (derby). Jeugd: L.J. Ketting kampioen met kana rie zilverbruin 90 p. en kanarie bruin 88 p; J.H. de Korte kampioen met kanarie geel intensief 90 p. Fortuinstraat 3, Bergen op Zoom Tel. 0164-243509 Specialist in Perzische en Nepalese tapijten. Eigen import Advertentie I.M. Dat zegt voorzitter P.J.F. van Rooij van schietvereniging Eendracht uit Tholen na de bespreking met de zus terverenigingen uit Poortvliet, Scherpenisse en St. Annaland en de Thoolse wethouder van sportzaken I.C. Moerland. Hij plaatst zelf al de nodige kanttekeningen bij de geza menlijke opzet, voordat de ledenver gadering in december een beslissing neemt. "Gezien de voorgeschiedenis kan ik er geen zinnig woord over zeggen wat de leden zullen beslis sen. Dat ook wij een andere accom modatie moeten hebben, daarvan is iedereen bij ons doordrongen. In de voormalige veiling in Tholen heb ben we 5 pistoolbanen en 11 geweerbanen van 25 meter, maar dan nog zijn er wachttijden van 21/2 uur. Gelukkig hebben we een eigen kantine voor de wachtenden. Voor de zwaardere kalibers huurt onze vereniging banen in Rilland-Bath. Onze vereniging telt drie nationale kampioenen en acht kanonschutters. Bij de bouw van een nieuwe accom modatie moeten wij meer mogelijk heden krijgen voor ons ledenbestand van 200 mensen. Dat zal met hogere kosten gemoeid gaan dan de gepre senteerde opzet van de centrale schietaccommodatie. De juiste con structie van de stichting ken ik ech ter nog niet. Ik heb nog helemaal niets van de gemeente gekregen", aldus Van Rooij dinsdagavond. Wethouder Moerland heeft de Thoolse schietvereniging er alsnog bijgehaald om de centrale schietac commodatie te redden, want zonder deelname van s.v. Eendracht wil de meerderheid van de gemeenteraad geen 350.000 gulden beschikbaar stellen. "Als Tholen niet meedoet, dan is het gebeurd", beseft ook voorzitter A. Potappel van Prinses Juliana Scher penisse. "We komen in de gemeen teraad twee stemmen tekort. PvdA en CDA zijn sowieso bereid en de VVD en D66 geven geld als er vier verenigingen meedoen. Scherpenis se wil echter niet koste wat kost onder de vroegere voorwaarden van Tholen meedoen. Alleen op basis van gelijkwaardigheid, dus elke ver eniging met 2 vertegenwoordigers in de stichting en 1 stem. Voor een betere accommodatie is Scherpenis se bereid om de contributie te verho gen, maar het moet natuurlijk niet te gek worden." Potappel realiseert zich, dat de tijd dringt. "Op 31 december loopt de vergunning af om tijdelijk in de hal len van Meijer te schieten. Als er geen nieuwe binnenbaan komt, dan willen we de buitenbaan zo lang mogelijk zien te houden." Voorzitter J.L. Goedegebuure van Prinses Juliana St. Annaland ver wacht, gezien de eerdere besprekin gen met s.v. Eendracht, dat het vor men van een stichting door vier ver enigingen moeizaam zal verlopen. "Het is een kwestie van afwachten, maar Tholen kan alleen op basis van gelijkwaardigheid meedoen. De vorige keer zouden wij de baan van Tholen huren. Met het vormen van een stichting wordt de opzet totaal anders." St. Annaland probeert zich intussen te redden in de krappe ruimte naast de Sakofahal aan de Bierensstraat. "Het is een half ei waarin we nu zitten, maar de vereni ging leeft volop. We groeien boven verwachting! Voornamelijk door de komst van 16 jeugdleden telt onze club nu 55 leden. We hebben flink geïnvesteerd in de jongeren door de aanschaf van 2 luchtgeweren van elk 2000 gulden. De jeugd schiet op woensdagavond, de senioren op vrijdagavond en dan nog moet je uit fatsoen stoppen. Anders komt een ander niet aan de beurt. Het is krap, maar 't is niet anders." Goedegebuure zegt 'moedeloos' te worden van de pogingen om een centrale schietaccommodatie te krij gen. "Maar alleen is een accommo datie onbetaalbaar!" De kersverse wethouder van sport zaken I.C. Moerland zet in op een centrale accommodatie voor vier Thoolse schietverenigingen. In een gesprek heeft hij de besturen duide lijk gemaakt, dat er geen andere mogelijkheid resteert nu de politiek niet bereid is 3Vè ton op tafel te leg gen voor zo'n voorziening. Prinses Juliana Scherpenisse, Prinses Julia na Sint-Annaland en Nederland en Oranje Poortvliet zitten sinds april 1993 zónder accommodatie. Wegens het vrijkomen van loodstof mochten ze niet langer in de gymza len schieten. Een minderheid in de gemeenteraad, gevormd door PvdA en CDA, voelt zich moreel verplicht voor een vervangende ruimte te zor gen. De andere partijen willen daar geen tonnen voor uittrekken, zodat het geld in de reserve sportvoorzie- ningen is gestopt. Verschillen van inzicht leidden ertoe, dat de drie genoemde vereni gingen niet met Eendracht Tholen tot overeenstemming kwamen over een door deze club gepresenteerd bouwplan. Eendracht heeft een eigen onderkomen in Tholen, maar zit krap. Nieuwbouw is niet op eigen houtje te realiseren. De wethouder heeft nu bij de vier verenigingen aangedrongen op het vormen van een stichting om tot een gezamenlij ke accommodatie te komen. "Eén van de verenigingen moest nog terug naar de leden om dit te bespre ken", meldt Moerland. Welke ver eniging, wil hij niet zeggen. In sep tember vond wethouder Versluys bij de clubs uit Poortvliet, Scherpenisse en Sint-Annaland nog geen bereid heid om opnieuw met Eendracht om de tafel te gaan zitten. Moerland heeft eerst de commissie welzijn gepolst. Een accommodatie voor de vier verenigingen gezamen lijk is een voorwaarde die in de gemeenteraad alleen D66 heeft gesteld. De wethouder geeft te ken nen, dat hij snel spijkers met koppen wil slaan: "Ik voel er weinig voor om nog eens drie jaar met deze materie bezig te zijn." Een turnster van SHF in actie op het onderdeel kastspringen. Het was zaterdagmiddag een drukte van belang in De Wellevaete. Het publiek (voor het merendeel bestaande uit fans van de deelne mers) vulde de tribune. Op de vloer stonden de onderdelen opgesteld waarop de turnsters uitkwamen. De lange mat voor de grondoefeningen, de balk voor evenwichtskunsten, de brug met ongelijke leggers voor zwaaioefeningen en de kast voor het springen. Er werd geturnd in vier categorieën: eenvoudige oefenstof (Dl), moeilijker oefenstof (D2), individuele wedstrijden met de moeilijkste oefenstof (D3) en de groepswedstrijd met vrije oefenin gen op muziek (D4). Er waren zeven ereplaatsen wegge legd voor Thoolse ploegen en deel nemers. Olympia 2 boekte het beste resultaat in de categorie Dl met 32,94 punten. Organiserende vereni ging WIK uit Sint-Annaland werd tweede bij de klasse D2 met 32,46 punten, gevolgd door SHF uit Scherpenisse met 28,5 punten. WIK werd eveneens tweede in de catego rie D4 met 15,8 punten en daar werd TVT uit Tholen derde met 15,1 pun ten. Bij de individuele wedstrijden was de oefenstof het moeilijkst. Op de lange mat werden handstanden, allerlei rollen en radslagen uitge voerd. De balk - nauwelijks zo breed als een voet - bleek een moeilijk onderdeel. Draaien en balanceren op één been is niet gemakkelijk op zo'n klein oppervlak. De dames waren dan ook opgelucht als ze de oefe ning afsloten met een goede afsprong. Aanmoedigingen waren er voor degenen die onverhoopt een steekje lieten vallen en even opnieuw moesten beginnen. Dat kost punten, want de tweekoppige jury - die bij elk onderdeel de punten uitdeelt - is streng. Ook de brug is niet eenvoudig. Het draaien en zwaaien kost kracht en moet ook nog eens zo sierlijk mogelijk gebeu ren. De bak met talkpoeder, om de handen wat stroever te maken, wordt goed gebruikt en al snel zien de leggers van de brug wit. Het kast springen vergt van de dames een goede concentratie en een juist weg zetten van de springplank. Een ver keerde aanloop kan leiden tot een slechte sprong. Het lijkt simpel, maar de jury let goed op de uitvoe ring en springt niet kwistig om met de beschikbare punten. Deze wedstrijd voor dames (ouder dan 18 jaar) wordt door verenigin gen niet zo druk bezocht als de jeugdtoemooien. "Er zijn gewoon niet zoveel damesploegen, maar wij vinden het toch altijd leuk om zo'n evenement te organiseren", vertelt voorzitter P.J. Moerland van WIK. "Maar het niveau ligt zeker niet laag. Vooral in de moeilijkere oefenstof is het niet gemakkelijk voor de deel neemsters." Moerland vindt het leuk dat een relatief kleine vereniging zoals SHF met zoveel mensen is gekomen. "Het is tcch wel knap dat je daarvoor zoveel deelnemers kunt vinden. Bovendien komen ze ook nog eens uit in de moeilijkere oefen stof." De vereniging uit Scherpenis se kon dan ook twee prijzen op haar naam schrijven. Die werden aan het einde van de middag uitgereikt door erelid C. van Weele van de KNGB Zeeland. De uitslagen van de wedstrijden in de categorie: Dl: 1 Olympia 2 32,94 p; 2 Sparta 2 (Krabbendijke) 32,37 p; 3 Sparta 31,75 p; 4 Koudekerke 2 31,54; 5 Olympia 30,75 p; 6 Koudekerke 28,59 p. D2: 1 Koudekerke 32,86 p; 2 WIK 32,46 p; 3 SHF 28,5 p. D3: 1 Christine van Boven (Koude kerke) 35,4 p; 2 Sarina Mosselman (WIK) 33,95 p; 3 Janneke Suurland (SHF) 33,8 p; 4 Lizette de Waele (Koudekerke) 33,65 p; 5 Jeanet Ver- hage (Koudekerke) 32,75 p; 6 Rian- ne Goedegebuure (SHF) 32,5 p; 7 Linda Neele (SHF) 32,45 p; 8 Miriam Bracker (EMM Temeuzen) 31,6 p; 9 Lilian Adriaansen (TVT) 31,5 p; 10 Brigitte van Velzen (TVT) 30,85 p; 11 Addy Moerland (WIK) 30,55 p; 12 Karin Deurloo (TVT) 29,85 p; 13 Jessica van 't Westeinde (EMM Terneuzen) 29,65 p; 14 Miranda van Vossen (SHF) 28,35 p; 15 Marja Mosselman (SHF) 27,55 p; 16 Maaike van der Male (Koudekerke) 27,2 p; 17 Rolien Versluijs (SHF) 25,45 p; 18 Monique van der Male (SHF) 25,35 p; 19 Jacqueline Janse (SHF) 23,55 p; 20 Anouska Huijssen (EMM Ter- neuzen) 22,3 p. D4: 1 Volharding (Goes) 16,5 p; 2 WIK 15,8 p; 3 tVt 15,1 p; 4 Olym pia 14,9 p; 5 Koudekerke 13,8 p; 6 SHF 13 p; 7 Sparta 12 p.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 19