THOLENDERWIJS Vier huizen en veertien garages informatierubriek van de gemeente Tholen ZATERDAG 18 NOVEMBER MILIEUSTRAAT GEOPEND GEMEENTEBLAD THOLEN BOUWAANVRAGEN BOUWMELDINGEN KENNISGEVING VAN MEDEDE LING ONTWERP-BESCHIKKING Nevenfuncties statenleden LEVERING DRANKEN, KOFFIE, THEE, SUIKER ENZ. GEMEENTEHUIS 1996 WAT LIGT TER INZAGE? KENNISGEVING VAN MEDEDELING BESCHIKKING ZEEUWS PLAT SPREEKUUR B&W Donderdag 9 november 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER Vrijdag 10 november Aanvang 20.00 uur Dorpshuis "t Ouwe Raed'uus" Poortvliet Pak even uw Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Telefoon: 0166-668200/Telefax: 0166-663553 In verbard met de Dankdag voor gewas en arbeid (woensdag 15 november) worden huisvuil en bedrijfscontainers volgens een gewijzigd schema opgehaald. In week 46 die begint met maandag 13 november geldt het onderstaande schema: maandag ongewijzigd dinsdag ongewijzigd woensdag Dankdag. Op Dankdag wordt geen huisvuil opgehaald en is de milieustraat op de gemeentewerkplaats te Scherpenisse de gehele dag gesloten. donderdag: Sint-Annaland Sint Philipsland en Anna Jacobapolder ged. Poortvliet ten/oosten v.d. Smidsstraat Bedrijfscontainers in de kernen: Scherpenisse, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Sint-Anna land vrijdag Sint-Maartensdijk, Oud-Vossemeer en ged. Poortvliet ten/westen v.d. Smidsstraat Bedrijfscontainers in de kernen: °oortvliet, Tholen en Oud- Vossemeer zaterdag Stavenisse en Scherpenisse N.B.: Op donderdag, vrijdag en zaterdag in het bij zonder dient u uw container tijdig buiten te zetten. Ter illustratie:Op zaterdag 18 novem ber begint de reinigingsdienst al ori 7.30 uur met de ophaalroute! Op zaterdag 18 november zal de milieustraat cp de gemeen tewerkplaats aan de Langeweg te Scherpensse van 8.00- 12.00 uur geopend zijn. U kunt ter plaatse tsrecht voor het gescheiden storten van huishoudelijk afv.-l, tuinafval en klein gevaarlijk afval (KGA). Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter secretarie voor een ieder, tegen betaling van de kosten, verkrijg baar is de tweede editie van het Gemeenteblad Tholen. In het Gemeenteblad worden de integrale teksten van algemeen ver bindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. In de tweede editie is opgenomen: Bekendmaking beleid burge meester en wethouders inzake Wet op de Openluchtrecreatie. VOORLOPIG GEEN NIEUWE VRIJSTELLINGEN VOOR KLEINSCHALIG KAMPEREN OP THOLEN. In afwachting van nieuw vast te stellen beleid. Per 1 november 1995 treedt de Wet op de Openluchtrecreatie in werking. Deze vervangt de Kampeerwet. Evenals de Kampeer- wet kent ook de Wet op de Openluchtrecreatie de mogelijkheid van vrijstelling van het beginsel van de vergunningplicht. In de Kampeerwet staat het vrijstellingsregime bekend als "kam peren bij de boer". De Wet op de Openluchtrecreatie kent dit uit gangspunt niet meer; dit betekent dat in principe ook door bur gers vrijstelling zou kunnen worden verkregen van de vergun ningplicht. De Wet op de Openluchtrecreatie kent het gemeente bestuur echter ook de bevoegdheid toe om nadere regels te stel len ten aanzien van bij vrijstellingen te hanteren criteria. Ons college beziet momenteel de eventuele wenselijkheid om het begrip "kamperen bij de boer" in de letterlijke betekenis wederom op te nemen in het te voeren beleid ten aanzien van aanvragen om vrijstelling op grond van de nieuwe wet. Achter grond hierbij is een zo zorgvuldig mogelijk omgaan met de ruim telijke kwaliteit van het buitengebied. Consequentie van een der gelijk nader beleid kan zijn dat ook onder de werking van de Wet op de Openluchtrecreatie alleen voor agrarische bedrijven vrij stelling kan worden verkregen van de vergunningplicht en dat deze mogelijkheid niet zal gelden voor de niet-agrariërs. Teneinde te voorkomen dat, tussen de datum van inwerkingtre ding van de nieuwe wet en de datum waarop het nadere beleid wordt vastgesteld, vrijstellingen moeten worden verleend die het nadere beleid doorkruisen, heeft ons college besloten om voor nieuwe situaties voorlopig geen vrijstelling te verle nen. Uiteraard wordt met voortvarendheid gewerkt aan de tot standkoming van het nadere beleid. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995 Burgemeester en wethouders van Tholen. Met ingang van 10 november 1995 ligt cedurende 4 weken ter inzage het ontwerp-besluit op de aanvrag van: - Haanex B.V., Henriettedijk 2 te Sint Piilipsland voor het ver anderen en na de verandering in wirking hebben van een champignonkwekerij gelegen aan df Henriettedijk 2 te Sint Philipsland; - J.P. Ripson, Kleine haag 18 te Begen op Zoom, voor het oprichten en in werking hebben vai een opslagplaats voor standmaterialen en foodprodukten,gelegen aan de Slabbe- coornweg 70 te Tholen. Burgemeester en wethouders hebben iet voornemen positief op de aanvraag te beschikken. Daarbij ii een aantal voorschriften opgesteld in het belang van de beschtrming van het milieu, ledereen kan met ingang van 10 no'ember 1995 gedurende 4 weken tegen het ontwerp-besluit schiftelijke bedenkingen indie nen bij het gemeentebestuur. Markt -5, 4695 CE Sint-Maartens dijk. Gedurende deze termijn bestaat desgevraagd de gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het Dntwerp-besluit en tot het inbrengen van gemotiveerde moncelinge bedenkingen daarte gen. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld daarbij aan wezig te zijn. U kunt daarvoor (bi voorkeur vóór 1 december 1995) een afspraak maken met me'r. T. Hertogs van het bureau bouw- en milieuzaken, tel. (0166) 658238. De ingekomen bedenkingen worcen mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingin inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekenl te maken. Dat verzoek moet schriftelijk, gelijktijdig met de sctriftelijke bedenkingen, bij het gemeentebestuur worden ingediend. Twee van de drie Thoolse statenle den hebben geen enkele nevenfunc tie. G.D. Roeland (SGP) uit Sint- Annaland en L.J. van Doorn (AOV) uit Sint-Maartensdijk vermelden er geen in de opgave die ze de provin cie hebben verstrekt. Mevrouw H.A. Polderman-Martin (VVD) uit Tho len geeft aan dat ze hoofdbestuurslid is van de Ned. bond van plattelands vrouwen én voorzitter van tennis vereniging Eegedima. Maar ook de beide anderen doen nog iets naast hun werk en hun statenlidmaat schap. Zo is Van Doom bestuurlijk actief binnen het AOV Tholen. En Roeland is bestuurslid van bejaar dencentrum De Schutse en van de School met de Bijbel in zijn woon plaats, en daarnaast scriba van de Gereformeerde Gemeente. Van de 47 Zeeuwse statenleden geeft, naast de twee Thoolse, alleen mevrouw C.J. Geluk (D66) aan dat ze geen nevenfuncties heeft. Ande ren op hun beurt zijn onvolledig in de opgave. Als het om betaalde bij banen gaat, spant de CDA-fractie met 22 de kroon. Bij de onbetaalde functies is de VVD met 53 koploper. Voor een belangrijk deel wordt dat veroorzaakt door de functies die voorvloeien uit het ambt van gede puteerde (de VVD heeft twee gede puteerden). Behalve hun nevenfuncties, melden 35 statenleden (de zes gedeputeer den niet inbegrepen) ook hun beroep. Van hen zijn er 14 ambte naar, 13 zelfstandig ondernemer, 5 werkzaam in het bedrijfsleven en 3 in het onderwijs. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 41 van de Woningwet 1991 bekend, dat de volgende bouwaan- vragen/-meldingen zijn ingediend: - Een bouwaanvraag van L.F.R. Emmelot, Westkerke 3 te Scher penisse, ingediend op 24 oktober 1995, voor het herstellen van een garage/berging op een perceel Westkerke 3 te Scher penisse; - Een melding van J.P.J. Hage, Boswei 79 te Stavenisse, inge diend op 25 oktober 1995, voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Boswei 79 te Stavenisse; - Een melding van D. de Wilde, Emmastraat 156 te Sint Willi- brord, ingediend op 26 oktober 1995, voor het bouwen van een duivenhok op het perceel Meeuwelaan 13 te Sint-Maar tensdijk; - Een melding van H. Versluis, Plevierlaan 49 te Sint-Maartens dijk, ingediend op 31 oktober 1995, voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Plevierlaan 49 te Sint-Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995. Het gemeentebestuur van Tholen stelt de gelegenheid open in te schrijven voor de levering van koffie, thee, suiker, dran ken (ook alcoholische) enz., voor het gemeentehuis voor het jaar 1996. Voor de koffie kan afzonderlijk worden ingeschre ven. Inschrijvingsbiljetten, waarop per produkt bij benadering de te leveren hoeveelheid op jaarbasis is vermeld, zijn verkrijg baar bij het bureau interne zaken ter gemeentesecretarie (telefoon (0166) 668325. leder kwartaal dient op afroep ongeveer 1/4 gedeelte te worden afgeleverd. Alleen belangstellenden op Tholen en Sint Philipsland kun nen voor deze leveranties inschrijven. De inschrijvingsbiljetten dienen uiterlijk vrijdag 17 novem ber 1995 te zijn ingeleverd. Bouwen in een gebied waarvoor een voorbereidingsbe- sluit geldt Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de heer D.J. Hage, Essendijkweg 5 te Poortvliet, voor het bouwen van een rundveestal op een perceel kadastraal bekend Poort vliet, sectie L, nummer 96, plaatselijk gemerkt Essendijkweg 5. Het perceel is gelegen in een gebied waarin een voorberei- dingsbesluit van kracht is. Het bouwplan voldoet aan het geldfende bestemmingsplan en aan de in voorbereiding zijnde herziening van het bestem mingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 50 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het col lege van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te ver lenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 10 november 1995 tot en met 23 novem ber 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemees ter en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentese cretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwik keling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995 Bouwen in een beschermd stadsgezicht Er zijn bouwaanvragen ingediend door: 1. de gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, voor het het bouwen van een tijdelijk schoolgebouw op een per ceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 112 (gedeeltelijk), plaatselijk gemerkt Schuttershof 2; 2. de heer A. Dekkers, Regentessestraat 15, voor het vernieu wen van een dakkapel op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 317, plaatselijk gemerkt Regentes sestraat 51; 3. de heer P. Coveliers, Beukenhoflaan 57 te Aartselaar, voor het verbouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend, Tholen, sectie N, nummer 61, plaatselijk gemerkt Kruittoren 8; 4. de heer H. Slabbekoorn, Visstraat 9 te Tholen, voor het ver bouwen van een woning op een perceel kadastraal bekend, Tholen sectie R, nummer 34, plaatselijk gemerkt Visstraat 9; 5. de heer J. Nelisse, Westpoort 7 te Sint-Maartensdijk, voor het bouwen van een serre op een perceel kadastraal bekend, Sint-Maartensdijk sectie N, nummer 1584, plaatse lijk gemerkt Westpoort 7. De bouwplannen hebben betrekking op percelen die gelegen zijn in een beschermd stadsgezicht zoals bedoeld in de Monu mentenwet 1988. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 51, lid 3 van de Woningwet vergunning te verlenen voor deze bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 10 november 1995 tot en met 7 december 1995 naar keuze schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeente lijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995 Bouwen in strijd met bestemmingsplan Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door de heer I.M. van Daalen, Hofstraat 15 te Oud-Vossemeer, voor het bouwen van een garage op een perceel kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sectie H, nummer 1293, plaatselijk gemerkt Hofstraat 15. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestem ming van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor dit bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 10 november 1995 tot en met 23 novem ber 1995 schriftelijk bedenkingen in te dienen bij burgemees ter en wethouders van Tholen. De bouwtekening ligt gedurende deze termijn ter gemeentese cretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling Gemeentelijke Ontwik keling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995. Met ingang van 10 november 1995 ligt gedurende zes weken ter inzage de beschikking op de aanvraag van: - J. Nell, Langeweg 62 te Sint Philipsland, voor het oprichten en in werking hebben van een vleesvarkensbedrijf met 2520 vleesvarkensplaatsen, gelegen aan de Rijksweg, kadastraal bekend sectie H nummer 310 te Sint Philipsland. Burgemeester en wethouders van Tholen hebben positief beschikt op de aanvraag. Daarbij is een aantal voorschriften opgesteld in het belang van het milieu. Het besluit is ten opzich te van het ontwerp-besluit (niet) gewijzigd. Beroep tegen dit besluit kan worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet vóór 23 december 1995 worden inge diend bij: de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen boven genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde Afdeling. D? na de sloop van de openbare kleuterschool de Blokkendoos in Scherpenisse vrijkomende grond wordt bebouwd met huizen en garages. Op de plaats van de afgebroken openbare kleuterschool de Blok kendoos aan de Wilhelminastraat te Scherpenisse komt woning bouw. Het plaatselijke bouwbe drijf Hans Weggemans heeft bij de gemeente een plan ingediend voor Thoolse gemeenteraad in de de bouw van vier huizen en veer- december-vergadering een beslis- tien garages. Vermoedelijk zal de sing nemen over de grondverkoop. THOLEN 11 nov. lampionoptocht stichting christelijk jeugdwerk Tholen m.m.v. Concordia, Gereformeerde kerk 19 u. 11 nov. postzegeldag met tentoon stelling, Ten Anker 10.30-16 u. 14 nov. themamiddag Anbo over WVG en bijstandswet, Ten Anker 14u. 16 nov. lezing plattelandsvrouwen over koningshuis, NPB-gebouw 20 u. 24 nov. najaarsvergadering water sportvereniging De Kogge. 28 nov. bloemschikken Anbo, zaal Schuttershof 14 u. OUD-VOSSEMEER 10 en 11 nov. tentoontstelling Vogelvrienden, Vossenkuil vr. van af 19.30 u., za 10-21 u. 10 nov. algemene ledenvergadering vv Vosmeer, Kantine 19.30 u. 11 nov. elf-elf-viering Vlooientrap- pers, Hof van Holland 19.30 u. 15 en 22 nov. koersballen Anbo, Vossenkuil 14u. 18 nov. intocht Sinterklaas. 24 en 25 nov. duivententoonstelling De Zwaluw, Hof van Holland 15 u. 25 nov. optreden cabarettier Hans Teeuwen, Vossenkuil 20.15 u. 29 nov. bingo-middag Anbo, Vos senkuil 14 u. SINT-ANNALAND 9 nov. ouderavond De Casembroot- school, Wellevaete 20 u. 11 nov. dames-turnwedstrijden, Wellevaete 13.30u. 14 nov. avond plattelandsvrouwen over thuiszorg, Gouden Leeuw 20 u. 17 nov. kaartavond v.v. WHS (petoeten, jokeren, klaverjassen), kantine 20 u. 18 nov. intocht Sinterklaas. Waar ter inzage? Alle stukken liggen ter inzage: - op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur; - op schriftelijk verzoek tevens elke maandag van 17.30-20.30 uur in het verzorgingstehuis Sint Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk. De ontwerp-besluiten liggen na het verstrijken van de bedenkin gentermijn tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit, voorts elke werkdag van 9.00-12.00 uur ter inzage. Sint-Maartensdijk, 9 november 1995 Meldingen Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders maken bekend dat de onderstaan de bedrijven melding hebben gedaan i.v.m. het van toepassing worden van een besluit ex art 8.40 van de Wet Milieubeheer. Naam Bedrijfsadres Soort bedrijf Soort besluit M.J. Jeroense Groeneweg of Hokseweg (ongen.) Tholen akkerbouw bedrijven milieubeheer Mts. Van Kessel Langeweg 4 Oud-Vossemeer fruitteelt- bedrijf idem J. De ij Boshoeveweg 1 Oud-Vossemeer idem idem A. Duine Krommedreef 2 Oud-Vossemeer Gemengd agrarisch- bedrijf idem A.C. Geluk Oud-Vossemeer sedijk 7 Oud-Vossemeer idem idem J.L.J. van den Berge Oud-Vossemeer- sedijk 4 Tholen tuinbouw bedrijf idem M.M. Punt Hikseweg 7 Oud-Vossemeer akkerbouw bedrijf idem De beheerscommissie van het dorpshuis "t Ouwe Raed'uus" te Poortvliet presenteert een optreden van de cabaretgroep: De groep bestaat uit Rien de Jonge en zijn muzikale begeleider Rinus de Keizer. Rien de Jonge, bijgenaamd Jilles de Puut, treedt al meer dan veertig jaar met groot succes zowel binnen Zeeland als daarbuiten op. Het optreden van Zeeuws Plat staat garant voor een gezellige avond vol liedjes en conferences in Zeeuws dialect. De avond begint om 20.00 uur en de zaal is geopend vanaf 19.30 uur. De toegang voor deze avond bedraagt, inclusief een kopje koffie, 2 gulden. De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders vinden plaats op maandag 13 november 1995 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De wethouders ing. J. van der Jagt, I.C. Moerland en ing. J. Ver- sluijs houden hun spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Het spreekuur van burgemeester H.A. van der Munnik komt te vervallen. Wilt u op een ander tijdstip met een van de college-leden spre ken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon (0166) 668330. 24 en 25 nov. vogeltentoonstelling en platenshow Vogelvreugd, Welle vaete vr 19-20 u. en za 13-22 u. STAVENISSE 11 nov. concert Euterpe, De Stove 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 13 nov. voorlichtingsavond EHBO- vereniging over verantwoord gebruik van geneesmiddelen, Rode- Kruisgebouw 19.30 u. 18 nov. intocht Sinterklaas. 25 nov. optreden band Surrender, Haestinge 20 u. SCHERPENISSE 10 nov. Zeeuwse Avond met films van W. Cornelisse en optreden Piet Brakman, Holland Huis 20.15 u. 18 nov. intocht Sinterklaas. 22 nov. doe-avond plattelandsvrou wen, Holland Huis 20 u. SINT -PHILIPSLAND 10 nov. optreden troubadour Engel Reinhoudt en mondharmonica ensemble The Multicats, Ons Dorpshuis 20 u. 16 nov. voorlichtingsmiddag oude ren over 'voorzieningen voor oude ren' (WVG, bijstand, vervoer, aan passingen etc.), Wimpel 14.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 6 jan. cultuurhistorische ten toonstelling De Vier Jaargetijden, Markiezenhof. t/m 19 nov. overzichtstentoonstel ling Louis Weyts, Markiezenhof. 10 nov. dansvoorstelling 'Waswax' door Shusaku Dormu danstheater, De Maagd 20.15 u. 11 nov. t/m 7 jan. expositie werken van Hans Luiken, Markiezenhof. 14 nov. lezing over 'De weg van het Rozenkruis; mensheidsvernieu wing, wijkcentrum Ons Bergen 20 u. 16 nov. gospel-musical The Glory of Gospel', De Maagd 20.15 u. 18 nov. t/m 14 jan. beeldhouwwer ken Antoinette van Brussel, Markie zenhof. 18 nov. intocht sinterklaas. 21 nov. kamermuziek Jaap van Zweden en Israëlisch kamerorkest, De Maagd 20.15 u. 23 nov. lezing over De Beeldenrou te in Bergen op Zoom, Markiezen hof 20 u. 24 nov. concert Marco Borsato met in voorprogramma Franklin Brown, Stoelemat 20 u. 28 nov. concert 'Secret World' door Astrid Seriese, De Maagd 20.15 u. 30 nov. tragedie 'King Lear' door Het Mechels Teater, De Maagd 20.15 u. fïlm+++film+++film+++ film ROXY 1: Seven - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14,16.30 en 20 u. ROXY 2: Apollo 13 - do en zo t/m di 20 u„ vr en za 21.30 u., wo 14 en 20 u. André de Zeehond - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u., zo 14 en 16.30 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Nine Months - do en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u.,za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Assassins - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Waterworld - do, ma en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15,18.45 en21.30 u. Doornroosje - za, zo en wo 14 u. Filmclub Cinema Paradiso: The Shawshank Redemption - di 20.30 u. Stalker - ma 20 u. Radio Sloth is te bereiken op FM 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz i i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 5