CHAUFFEUR/ BEZORGER C.M. Kleppe Belastingvrije inkomsten en zorg voor het milieu! Met de nieuwste collectie 1996 WOONBOULEVARD POORTVLIET SCHOLIEREN GEVRAAGD 1 Bruids- en mode show met bruidsbeurs STEENGRILLEN 32,50 p.p. Lockmachines voor 38 uur per week NU 2 FOTOLIJSTEN HALEN 1 BETALEN LUXE ARTIKELEN 50% KORTING Klusbedrijf H.J. Boers TIMMERMAN en/of METSELAAR Waterschap Zeeuwse Eilanden 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 oktober 1995 Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteit zoeken wij: Wij vragen: - rijbewijs BE, eventueel aangevuld met groot rijbewijs - flexibiliteit - ervaring is een pré - woonachtig in omgeving Wij bieden: - een prettige werksfeer - goede salariëring Schriftelijke reacties kunt u sturen naar: Bouman - Potter b.v. Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet Onze nieuwe collectie fotolijsten is binnen en daarom ruimen wij onze oude collectie op Wegens reorganisatie van ons bedrijf op alle Sla nu uw slag!! Boekhandel, Binderij Lijstenmakerij Hoge Markt 5, 4694 CE Scherpenisse Tel. 0166-662529 voor het schubben van leliebollen voor de periode 16 t/m 21 oktober Leeftijd vanaf 15 jaar en ouder Gebr. de Keijzer Moerstraatsebaan 3 4727 SE Moerstraten 0165-304030 0165-303679 Gebr. de Keijzer Stoofweg 1 4681 RK Nieuw Vossemeer 0167-502378 Sofienummer Studiefinanciering- of Kinderbijslag-nummer verplicht HTS/HLO 0\t^and Stichting Zeeland voor Philadelphia Woonvormen Coördinerend begeleid(st)er Groencertificaten verkrijgbaar tussen 2 en 20 oktober 1995 Rabobank Rabobank Tholen (0166) 663150 Rabobank St. An na land (0166) 652750 Op dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 1995 in PARTY-CENTRUM "OOSTDAM" Jongkoenstraat 1, Goedereede - Tel. 0187-492321 of 491102 De bruidsshow wordt gehouden op: Dinsdagavond v.a. 19.30 uur. Woensdagavond v.a. 19.30 uur. Plaatsbespreker! aan de zaal vanaf 18.00 uur. ENTREE f. 12,50 INCL. KOFFIE EN PETIT FOUR Aan het eind van de Bruidshow ontvangt u een waarde envelop die vele malen uw ENTREE overtreft. 1 11 Hoge Markt 8-10 4694 CG Scherpenisse tel. 0166-663901 Een leuk idee voor verjaardag of partij of gewoon met z'n tweetjes. Wij hebben ruimte voor 2-50 personen (gaarne reserveren). Bel voor informatie en reservering tel. 0166-663901 2 Machinist/chauffeur m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden Kantonnier Wegen m/v Kantonnier Waterbeheer m/v Open dag X 12 oktober 15.00 - 21.00 Inlichtingen: Edisonweg 4 Vlissingen 0118 489229 De Stichting Zee land voor Phila delphia Woonvor men bestaat uit een drietal woon voorzieningen be staande uit "De Karnemeikshoeve" in Goes, "De IJsselhof" in Ter- neuzen en "De Annewas" in Sint- Annaland. Integra tie, normalisatie, vrijheid in denken en eigenwaarde binnen een protes tants-christelijke levenssfeer zijn voor onze Stichting belangrijke uit gangspunten. "De Annewas", biedt aan 14 vol wassenen met een verstandelijke han dicap wonen en begeleiding aan. De bewoners wo nen verdeeld over 2 leefgroepen in een gebouw welke is geïntegreerd in een appartemen tencomplex. vraagt voor haar Gezinsvervangend tehuis "De Annewas" in Sint- Annaland, voor zo spoedig mogelijk, een voor 20 uur per week. Wat deze functie inhoudt: Als coördinerend begeleid(st)er draagt u zorg voor een woon- en leefklimaat die afgestemd is op de zorgvraag van onze bewoners. Onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd bent u verantwoor delijk voor de opzet en uitvoering van de begeleidingsplannen. U leidt de overlegvergaderingen op stimulerende en constructieve wijze, verzorgt de rapportages naar betrokkenen en u verricht- voor "De Annewas" lichte administratieve werkzaamheden m.b.v. de computer. Binnen deze functie zijn zowel (uitvoerende) verzor gingsaspecten als beleidsmatige aspecten aanwezig. Van kandidaten verlangen wij: - dat u Protestants-Christelijk kerkelijk meelevend bent; - een afgeronde relevante opleiding op MBO of HBO-niveau; - (meerjarige) praktische werkervaring in het werken binnen een (kleinschalige) woonvoorziening voor mensen met een verstan delijke handicap; - het draaien van onregelmatige diensten; - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - een leeftijd van minimaal 21 jaar; - dat u in het bezit bent van een rijbewijs. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. De functie van coördinerend begeleider wordt ingeschaald in schaal 8 (minimaal 3.149,- en maximaal 4.170,- bruto per maand bij een full-time dienstverband). Wilt u meer informatie over onze Stichting en de aangeboden functie dan kunt u, vanaf 3 oktober a.s. contact opnemen met mevrouw E. Hamelink. Zij is te bereiken via telefoonnummer 0115-614633. Denkt u aan het bovenstaande te kunnen voldoen dan hopen wij uw schriftelijke sollicitatie, binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te ontvangen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van de Stichting, de heer J. Leune, p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN in Goes. Als spaarder of belegger bent u natuurlijk alert op fiscaalvriendelijke mogelijkheden om uw vermogen te laten groeien. Sinds kort biedt de fis cus u de mogelijkheid om belasting vrij te investeren in Nederlandse milieuprojecten. Daarbij kunt u bij voorbeeld denken aan projecten voor het behoud van bos en natuur, maar ook aan vormen van zonne- en wind energie. Om deze belastingvrije vorm van investeren voor u mogelijk te maken, bieden de Rabobank en de Robeco Groep u samen een primeur aan; Groencertificaten. Met deze Groencertificaten kunt u uw geld voor een periode van drie, vijf of zeven jaar vastzetten, wat voor u in milieuprojecten wordt geïnves teerd. U ontvangt jaarlijks een vaste, belastingvrije rente. Jaarlijkse netto-opbrengst Groencer tificaten 3 jaar 5 jaar 7 jaar 3,00% 3,75% 4,25% En aan het einde van de looptijd krijgt u uw inleg terug. Dit maakt Groencertificaten ook nog eens tot een veilige belegging. Bel snel uw Rabobank voor meer informatie want er is slechts een beperkt bedrag beschikbaar. Exclusieve Georganiseerd door de onderstaande ondernemers TEVENS KAARTVERKOOP* "Annette Bruidsmode Middelharnis •Your Choice mode Middelharnis •Aleman en L'image dames- en herenmode Ouddorp •Biarritz dames- en herenkapsalon Ouddorp Dansschool "Let's Dance" Goedereede "Arjori/kn de Graaff, fotograaf Dirksland *J. vj di Bok-Mierop modeschoenen Ouddorp 'Bfoempnhuis "Ixora" La Belle Fleur Stellendam/Ouddorp Rabobank westflakkee met vestigingen te Ouddorp, Dirksland, Stellendam, Goedereede en Havenhoofd. Ritme Boys live muziek Hellevoetsluis Pips Klus Specialist in raam decoratie's Ouddorp Bakkerij Dam Bruidstaarten Ouddorp 'Presentje trouwringen en presentjes Oude tonge Van Beek bruidsauto's Abbenbroek Anita Reuter Visagiste Middelharnis Vtameeteman Woninginrichting Ouddorp i 'Modehuis Fabert Middelharnis iloemfontein Bouwbedrijf Stellendam Jaap Boone, witgoed en kleine huishoud apparaten Stellendam Drukkerij van Koppen en Kuiper B.V. voor al uw drukwerk Ouddorp Party centrum "OOSTDAM" Goedereede Hotel-Restaurant "De Gouden Leeuw Exclusief voor de Benelux importeerden wij, van het merk EUROLOCK®, een beperkte partij met schoonheidsfoutjes die, met de volledige garantie, worden verkocht aan zowel bedrijven als particulieren. Voor het in één handeling afsnijden en afwerken van vele stofsoorten. Adviesprijs f. 698,- NUVOOR f. 298, p.st. OFFICIEEL ERKEND NAAIMACHINESPECIALIST Wij leveren de volgende merken tegen bodemprijzen: Pfaff, Bernina, Husqvarna, Elna, Anker, Brother, Toyota, Bernette, Kohier, Naumann etc. Info: Lomex Waalwijk B.V. Hertog Janstraat 3 - Waalwijk Tel. 0416-333679 342965 (Di. t/m Za.) Interlockmachines vanaf f. 498,- Eigen technische dienst •Verzending mogelijk Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt. Levering volgens leveringsvoorwaarden (K.v.K. Waalwijk nr. 1980)^ Timmer- en metselwerken Onderhoud en reparatie Kozijnen, trappen en deuren Gevelrenovatie Enkele- en dubbele beglazing Rioolontstoppingstechniek In verband met toenemende werkzaamheden zoe ken wij op zeer korte termijn een Wij denken aan vakmensen die zelfstandig kunnen werken en flexibel inzetbaar zijn. De salariëring is conform de bouw-cao. Sollicitaties graag schriftelijk binnen 14 dagen richten aan: Klusbedrijf H.J. Boers, Molenweg 31, 4698 AW Oud-Vossemeer. Op 1 januari 1996 ontstaat door sa menvoeging van de waterschappen Noord- en Zuid-Beveland, Walcheren, Tholen, Schouwen-Duiveland en het wegschap Walcheren een nieuw waterschap, gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zal met ongeveer 350 medewerkers gaan zorgen voor ondermeer dege lijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van buitenwegen, een op timaal peilbeheer, een goede kwali teit van het oppervlaktewater en zui vering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie is opge bouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, We gen en Middelen) en een staf afdeling. Aan het hoofd van deze or ganisatie staat de secretaris. Functie-informatie De machinist/chauffeur: is vaste bediener van één van de in ei gen beheer opererende grote kranen, trekkers, e.d. ten behoeve van wegen, waterlopen en waterkeringen; verricht eenvoudige onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan zijn ma chine; kan in voorkomende gevallen als kantonnier worden ingezet in de onderhoudsploegen van wegen, water lopen of waterkeringen. (vac. nr. 9 5/6) (sector Wegen, afdeling Tractie, werkgebied Tholen/Sint Philipsland) De afdeling Tractie heeft als doelstelling het leveren van alle benodigde tractiemiddelen voor de gehele organisatie. Daartoe beheert, onderhoudt, koopt, leased en huurt de afdeling deze tractiemiddelen. Het eigen rollend/rijdend/varend materieel met (vaste) bediening wordt vanuit deze afdeling aangestuurd. Functie-eisen opleiding op LBO-niveau (LTS aanvul lende opleiding) ervaring met bovengenoemde werk zaamheden; zelfstandig kunnen werken; woonachtig of bereid zijn te gaan wo nen in genoemd werkgebied. Algemeen Gelet op de datum van samenvoeging zal aanstelling vooralsnog geschieden bij het waterschap Noord- en Zuid- Beveland. Salariëring voor genoemde functie vindt plaats in aanloopniveau 3 (maxi maal 3344,00 bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het functie niveau is vooralsnog schaal 4 (maxi maal 3525,00 bruto per maand). Het niveau van de functie wordt te zijner tijd in het kader van een functie waardering nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het water schap is aangesloten bij de interpro vinciale ziektekostenregeling (IZR). Informatie Informatie over de functie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het toekomstig afdelingshoofd Tractie, de heer A.J. Kooman of bij het toekom stig assistent-afdelingshoofd Tractie, de heer P.H. Westveer, telefoon 0113- 241270. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, staf bureau Personeel Organisatie, Post bus 114, 4460 AC Goes, onder ver melding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Op 1 januari 1996 ontstaat door sa menvoeging van de waterschappen Noord- en Zuid-Beveland, Walcheren, Tholen, Schouwen-Duiveland en het wegschap Walcheren een nieuw waterschap, gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zal met ongeveer 350 medewerkers gaan zorgen voor degelijke waterke ringen, onderhoud en veiligheid van buitenwegen, een optimaal peil beheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie is opge bouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, We gen en Middelen) en een staf afdeling. Aan het hoofd van deze or ganisatie staat de secretaris. De afdeling Beheer Onderhoud binnen de sector Wegen is opgedeeld in drie gelijkwaardige districten met aan het hoofd van elk district een districtshoofd. De afdeling heeft als doelstelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van onderhoudswerken en de technische en lokale aspecten van het vergunnings- en ontheffingsbeleid. (vacaturenummer 95/3) (afdeling Beheer Onderhoud, district Schouwen-Duiveland/Tholen, werkgebied Schouwen-Duiveland) Functie-informatie De taken van de kantonnier Wegen zijn o.m.: het houden van periodieke inspecties, bermen afgraven, profileren, doorgroeisteen aanbrengen, repareren, schaven en maaien, grondwegen pro fileren, asfalteren, scheuren (voor)- repareren, beplantingen, bebording en bebakening onderhouden, opdooi- maatregelen nemen, controle van slik op de weg, controle illegale stortingen, gladheidsbestrijding, optreden bij calamiteiten; het uitvoeren van dagelijks onderhoud aan magazijnen, loodsen en terreinen; het onderhouden van contacten met ingelanden. Functie-eisen opleiding op LBO-niveau (LTS); ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; goede contactuele en redactionele vaardigheden; zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; in het bezit van rijbewijs BE; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in genoemd werkgebied. De afdeling Beheer Onderhoud binnen de sector Waterbeheer is opgedeeld in drie gelijkwaardige districten met aan het hoofd van elk district een districtshoofd. Ook deze afdeling heeft als doelstelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van onderhoudswerken en de technische en lokale aspecten van het vergunnings- en ontheffingsbeleid. Functie-informatie De taken van de kantonnier Waterbeheer zijn o.m.: het uitvoeren van onderhoudswerken en schadeherstellingen;het uitvoeren van handmatig maai- en onderhoudswerk aan taluds en bodem; het zetten, herzetten en repareren van beschoeiingen, schonen van duikers en stuwen, herstellen van taluds, onderhouden van peilschalen, ruimen van zwerfvuil; het opnemen van waterstanden, stuwhoogten en peilbuizen. Functie-eisen opleiding op LBO-niveau (LTS); ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; in het bezit van rijbewijs BE; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in genoemd district. (vacaturenummer 95/4) (afdeling Beheer Onderhoud, district Schouwen-Duiveland/Tholen) Algemeen Gelet op de datum van samenvoeging zal aanstelling vooralsnog geschieden bij het waterschap Noord- en Zuid- Beveland. Salariëring voor genoemde functies vindt plaats in aanloopniveau 3 (maximaal 3344,00 bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is vooralsnog schaal 4 (maximaal 3525,00 bruto per maand). Het niveau van de functie wordt te zijner tijd in het kader van een functiewaardering nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekostenregeling (IZR). Informatie Informatie over de functie met vacaturenummer 95/3 kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het toekomstig afdelingshoofd Beheer Onderhoud van de sector Wegen, de heer A.J. Buijs, telefoon 0113-241233 of bij het toekomstig districtshoofd, de heer H.A. Dalebout, telefoon 0111- 412551. Informatie over de functie met vacaturenummer 95/4 kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het toekomstig afdelingshoofd Beheer Onderhoud van de sector Waterbeheer, de heer A.W. Hanse, telefoon 0111-412551 of bij het toekomstig districtshoofd, de heer C. van Dijke, telefoon 0166-663255. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties binnen één week na verschijning van dit blad richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, stafbureau Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. f

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 8