Familie berichten EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 september 1995 - Gunter Sint-Annaland 1955 - 1995 JUSTIN CRAS Hij blijft in onze gedachten, we zullen hem nooit vergeten. En de rest van zijn vrienden, die wij mogelijk vergeten zijn. St. Maartensdijk, september 1995 Vervolg familieberichten op pagina 6 omdat wij niet geloven in willekeur, maar in Gods hand, die jou en ons geleidde, brengen wij Hem dank en eer, Die in Zijn liefde ons met jouw komst verblijdde. Met grote vreugde en dankbaarheid aan God, de Schepper van het leven, delen wij u mede dat door Hem aan ons een dochter is toevertrouwd Maria Anna Arie en Irma Piet-Maessen 4675 CB Sint Philipsland Voorstraat 50 Tel. 0167-573068 Dankbaar, blij en heel erg trots zijn wij met de geboor te van onze zoon Cornelis Krijn Anthonie we noemen hem Robin Geboren op 21 september 1995 Alfred Hommel en Angelique Reijngoudt 4675 CV St. Philipsland Zijpestraat 4, tel. 0167-573099 SSift. Jan Riedijk en Rianne van der Jagt geven u mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden D.V. vrijdag 6 oktober a.s. om 13.30 uur in het stadhuis te Tholen. De kerkelijke bevestiging vindt om 14.45 uur plaats in II de kerk van de Ger. Gem. te Sint-Annaland door de weleerwaarde heer ds. J. Beens. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in het dorpshuis "De Wellevaete", Hoenderweg 133 te Sint Annaland. 4401 GV Yerseke Azalealaan 66 II 4697 GH St. Annaland II Julianastraat 15 Ons adres wordt: Zweedijkseweg 29, 4401 NH Yerseke. :ïS ÉS ïiii Jï Op D.V. 2 oktober 1995 is het 25 jaar geleden dat onze 11 S ouders Arie Riedijk en Janny Riedijk-Moerland m in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog vele jaren bij ons mogen zijn is de wens |S B van: William Lizanno Edwin 4696 BS Stavenisse, september 1995 Wilhelminastraat 2 Soli deo gloria Op 2 oktober hopen onze geliefde kinderen Arie Riedijk en Janny Riedijk-Moerland met hun kinderen hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Hun dankbare vader en moeder W. Riedijk E. Riedijk-van Iwaarden 4696 BS Stavenisse, september 1995 Wilhelminastraat 2 .M' Op 2 oktober hopen onze lieve ouders Piet de Vos en Nelly de Vos-de Witte hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Van harte gefeliciteerd: Johan Betty - Ronnie 4696 RA Stavenisse, september 1995 Kerkstraat 31 mMmwmmmmmmmmmmmwmM, 11? i Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk op 2 oktober a.s. Adrie en Nelly Arjan en Jolanda Petra en Martin Stavenisse, september 1995 $wt< iili 1 wm MWMM mmmmmmm* SMMMMg. Leen en Miranda Hartelijk gefeliciteerd met jullie huwelijk. De collega's van: 'Él iSÉllÉlil#' D.V. vrijdag 6 oktober a.s. zijn onze pa en ma, opa en oma David en Adriana Polderman 40 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd! Danny en Lida Tineke, Karin, David Foortje en Rien Adrianne, Uona Coby en Arie Anne, Fleur, Ellen Hans en Lena Leo en Marie-José Trudie en Henrie Jeffrey 4698 CH Oud-Vossemeer, september 1995 Hofstraat 29 II II II Met grote droefheid geven wij u kennis dat, ten gevolge van een ernstig ongeval, onze innig geliefde en enige zoon, broer en kleinzoon, die in de volle kracht van zijn leven, veel te vroeg van onze zijde is weggenomen JUSTIN CRAS op de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Victor en Connie Cras Bianca en Koen oma Cras oma Hendriks 4695 CK St. Maartensdijk, 26 september 1995 Molenstraat 14 Onze zoon ligt in de aula, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk, opgebaard. - Voor aanvang van de begrafenis is er gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 30 september a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk. Zij die de begrafenis bij willen wonen, worden verzocht om 13.40 uur in de aula van de begraafplaats aanwezig te zijn. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. JUSTIN, Jij bent niet meer, wij zijn verstild. We zullen je missen en aan je denken. Wij wensen je ouders, Bianca en Koen veel sterkte. Je collega's medeleerlingen van de eerste groep 1995: Erik, Corne, Philip, Erwin, Björn, Dennis, Paul, Roland, Pascal, John, Ronnie, Jordi, Sebastiaan, Patric en alle andere collega's van het Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw te Bergen op Zoom. St. Maartensdijk, september 1995 Door een ernstig ongeluk is van ons heengegaan onze lieve buurjongen. Wij denken terug aan de fijne dingen, die hij met ons deed. JUSTIN Kees en Willie van Haaften Pieternel Willem Leen Dinant Elna Maartje Gijsbert Gerda Janny Johanna Adriana Wij wensen de buren sterkte met dit verlies. Sint-Maartensdijk, 26 september 1995 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van JUSTIN Wij wensen onze vrienden Connie, Vic, Bianca en Koen veel sterkte. Margo, Piet, Ruud en Astrid St. Maartensdijk, september 1995 Opgeschrikt werden wij door het plotseling overlijden van onze vriend JUSTIN CRAS met wie wij sinds de vakantie als collega elke werkdag samen reden en werkten. Wij zullen hem blijven herinneren als een goede vriend en wensen zijn ouders sterkte toe met dit grote verlies. Erik van Haaften en verdere familie St. Maartensdijk, 27 september 1995 Na een ernstig ongeval is overleden onze goede vriend JUSTIN CRAS in de leeftijd van 17 jaar. Wij zullen hem missen. Jean en Mayella Familie C.C. Vermeulen Sint-Maartensdijk, september 1995 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze leerling en werknemer JUSTIN CRAS Woorden schieten tekort. Wij bidden en wensen dat zijn ouders, Bianca en Koen de kracht mogen vinden dit verlies te dragen. Bestuur, directie en staf van de Stichting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw Brabant West en Tholen te Bergen op Zoom. St. Maartensdijk, september 1995 God heb ik lief; want die getrouwe Heer Hoort mijne stem, mijn smekingen, mijn klagen; Hij neigt Zijn oor, 'k roep tot Hem, al mijn dagen; Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Ps 116 vers 1 berijmd Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een lang durige ziekte de Heere op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen onze lieve dochter, zus en tante NEELTJE JACOBA BAAIJ LIAN in de leeftijd van 28 jaar. P.A. Baaij D. Baaij-Pollie Diana Albert en Suzanne, Linda Johan 4691 KE Tholen, 20 september 1995 Mossel laan 5 De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 25 sep tember jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Tholen, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Tholen. Na een langdurige ziekte, heeft de Heere uit dit leven weggenomen LIAN BAAIJ Wij hopen dat Piet, Dicky en de kinderen, de kracht en steun mogen ontvangen, om dit voor hen zo zware ver lies te dragen. Jan en Leny Schot en familie Tholen, september 1995 Jean Cees van Luyk M. Mosselman Johan Leader v.d. Berge S. Pieters Danielle Theo Rijnberg D. Vorstenbosch Mayella Cris van Hout J. Goossens Nicole J.J. Bolier J. Dekker Nadia S.D. Goeree B. te Kulve Philippe T. Hettema R. v.d. Berg Nico R. van Broekhoven Siem Vroegop Maikel Angela van Vossen Dennis Vroegop Ronny J.E.M. de Kerf Niels Lisseveld Barry H. Struik Marinus Bazen Siegrid B. den Haan Danny Bijl Corné Mijnheere S. de Graaff C. Hoek-van Dijke Corné van Haaften Tonny Groos K. Bijl Erik van Haaften Eric Scherpenisse Léander Brinkman Elmar Gerri Antonnise Willem-Hans Beens Ramon Huub Bolier Arie Maas Peter Marco van Ast Maarten Joppe Michel Marco Stouten Marcel Goudzwaard Simone Jan v.d. Velde Jaco Hage David Peter Shakko Petra Zeeman Saskia Esther A. Koeijers Galina Monique Davinia Schultz Ingmar Danny Hilco van As Karin Alexander Dennis van As Ester Lisette Angelique Goedegebuure André Jessica Ronnie Korsman Kim van Heusden Esther Chantal den Engelsman Melanie Monique Herbert Vermaas Rianne Ines Carmen van den Hoek Kristel Quirina Ronnie Weggemans Ton Bakker Sandra Harm Venekamp Ronald v.d. Houten A.A. Meloen Sandy van Poortvliet Cindy de Jong C.J.M. Hectors Johnny Potappel Johnny van Dijke A.K. Riedijk Nukhet Aluc Stephan Maas M.C. Uijl Serap Kivrak André Scherpenisse W. Simons Steven van Dijke Jeroen Vermaas A. Munster Johnny Noom Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, is na een langdurige ziekte door de Heere van ons weggenomen onze lieve kleindochter en nicht LIAN BAAIJ Tholen: B.W. Baaij N.J. Baaij-Vroegop Nel en Rinus Pieter en Monica, Judith, Mirjam Nely en Rob, Niki Dien en Jan Rianne en Ton Nanda en Geert-Jan, Stephanie Remko en Willemienke Roel Toon en Sjan Bennie en Doris Petra en Cees Marco Ineke Marcel Jeroen Karin Yvonne 20 september 1995 Tholen Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een gedul dig gedragen lijden, mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom PIETER IZAAK FASE echtgenoot van Apolonia Theunisse op de leeftijd van 56 jaar. A. Fase (m/s "Ancor") C. Fase A. Fase-Verhey (m/s "Pieja") J.A. Fase P.G. Fase-Theunisse A. Fase D.C. Fase-Burgers neven en nichten 4697 ED St. Annaland, 26 september 1995 Ring 36 Psalm 4 vers 9 Met grote droefheid geven wij u er kennis van, dat de Heere op zijn tijd plotseling uit ons midden heeft wegge nomen, onze innig geliefde zuster en tante ADRIANA JACOBA CHRISTINA MOERLAND echtgenote van Jan van Losenoord in de leeftijd van 64 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Tholen: M. van Dijke Zierikzee: J. Moerland-Muller Bergen op Zoom: M. Mol-Moerland C.M. Mol Tuil: J. Moerland L.C. Moerland-den Boer Tholen: M.J.L. Moerland W. Moerland-Goudzwaard L.M. Moerland E.H. Moerland-van der Wiel Creil: H.P.T. van der Wiel-Moerland S.L. van der Wiel neven en nichten Tholen, 24 september 1995 Tjalkmeen 9, 3844 CV Harderwijk De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 29 septem ber 1995 om 11.45 uur op de algemene begraafplaats te Harderwijk. Vooraf is er een rouwdienst in de aula die begint om 10.30 uur. Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk pronkt, maar kracht'loos is en teêr; wanneer de wind zich over 't land laat horen dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Ps. 103:8 Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder RACHEL PIETERNELLA WESDORP echtgenote van Jan Pieter van Dijke 10 augustus 1925 f 20 september 1995 Steenbergen: J.P. van Dijke St. Philipsland: M.H.A. Wagemaker-van Dijke J. Wagemaker Dinteloord: A.M.H. Reijngoudt-van Dijke C. Reijngoudt Swifterbant: J.C. Quist-van Dijke J.C. Quist Halsteren: C.J. van Dijke A.C. Mouwen kleinkinderen en achterkleinkind Kleine Kerkstraat 24 4651 EV Steenbergen De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op zaterdag 23 september jl. op de Ned. Herv. begraafplaats te Steenbergen. Plotseling is uit ons midden weggenomen mijn lieve schoondochter, onze lieve schoonzuster en tante RACHEL PIETERNELLA WESDORP echtgenote van Jan Pieter van Dijke op de leeftijd van 70 jaar. St. Annaland: St. Maartensdijk: St. Philipsland: Anna Jacobapolder: mevr. Van Dijke-Verkerke J.M. Deurloo-van Dijke H. Deurloo M.J. Overbeke-van Dijke G. Neele-van Dijke M.A. Neele St. Maartensdijk, september 1995 Bedroefd geven wij u kennis, dat het de Heere behaagde uit ons midden weg te nemen onze geliefde zorgzame broer JAN SCHOT echtgenoot van Cornelia J. Stoutjesdijk op de leeftijd van 85 jaar en ruim 11 maanden te Zierikzee. St. Annaland: M. van Houdt-Schot Zierikzee: J. Bolijn Gouda: J.C. Uijl-Schot Zierikzee: Chr. Schot E.P. Schot-Boon Zierikzee: S.L. Schot J. Söhot-Kooijman Tholen: W.J.A. Meeuwsen-Schot neven en nichten. De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 27 sep tember te Zierikzee. Het is onze droeve plicht u kennis te geven dat na een liefdevolle verzorging in Bejaardencentrum De Schutse van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante MARIA VAN DER JAGT weduwe van Hendrik van Egmond in de leeftijd van 79 jaar. Tholen: H.L. van der Jagt-van Driel Steenbergen: J.M. van der Jagt-Lindhout Tholen: M.C. van der Jagt Sint-Annaland: J. Gunter Utrecht: L. van der Jagt Familie Van Egmond neven en nichten 4697 GM Sint-Annaland, 26 september 1995 F.M. Boogaardweg 10 Bejaardencentrum De Schutse, kamer 127 Geen bloemen D.V. vrijdag 29 september om 10.00 uur zal er een rouw dienst worden gehouden in de zaal van Bejaardencen trum De Schutse te Sint-Annaland, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats, F.M. Boogaardweg te Sint-Anna land. Voor aanvang van de dienst bent u in de gelegenheid om afscheid te nemen in de rouwkamer van De Schitse, na de begrafenis is er in voornoemde zaal gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Verdrietig om haar heengaan, maar met dankbare herin nering aan haar grote liefde en zorg voor ons geven wij u kennis van het overlijden van TANTE COR sinds 13 maart 1949 weduwe van Johannis Kaashoek in de leeftijd van 84 jaar. Lydia André Peter Inge en Jossi Tamar en Avishag Dirk-Jan en Jacqueline Sint-Philipsland, 23 september 1995 In alle stilte ben je van ons heengegaan Maar je blijft in ons verder leven Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem moch ten ontvangen, geven wij u kennis dat geheel onver wachts van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze onvergetelijke vader en opa CORNELIS NEELE echtgenoot van Cornelia Jacomina Verhage in de leeftijd van 80 jaar. Steenbergen: Sint-Philipsland: Goes: C.J. Neele-Verhage M. Mol-Neele M.A. Mol J.M. Neele L. Neele-van der Male Sint-Philipsland: A. Neele C.D.P. Neele-Neele kleinkinderen en achterkleinkinderen 4675 CS Sint-Philipsland, 24 september 1995 Eendrachtstraat 50a Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden heden donderdag 28 sep tember om 10.45 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voorstraat 36 te Sint-Philipsland. Aanvang rouwdienst 10.00 uur. Indien u de dienst wilt bijwonen vragen wij u tijdig aan wezig te zijn in voornoemd verenigingsgebouw. Het behaagde de Heere, plotseling uit ons midden weg te nemen, onze geliefde broeder, zwager en oom CORNELIS NEELE echtgenoot van Cornelia Verhage op de leeftijd van 80 jaar. Sint-Philipsland: D.P. Verwijs-Neele L. Verwijs C.A. Kempeneers-Neele J.M. Neele L.W. Neele-Verhage Hoogvliet: M.A. Neele M.J. Neele-Verwijs neven en nichten St. Philipsland, 24 september 1995 Zeer onverwachts is van ons weggenomen onze geliefde en zeer zorgzame opa CORNELIS NEELE op de leeftijd van 80 jaar. Opa we zullen je missen en nooit vergeten. Els en Dirk Mirella, Nicole Kees en Gre Marthijn, Jordy Corina en Joop Milou, Marvin Connie en Jacob Kees Kees en Wilma Danielle, Claudia Jan en Jeanine Caro, Marijn St. Philipsland, 24 september 1995 Met droefheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze BUURMAN NEELE Zijn vriendschap en hulpvaardigheid gedurende de ruim 18 jaar dat hij naast ons heeft gewoond zullen we niet vergeten. Adrie, Elly, Mark en Koen van Dijke St. Philipsland, september 1995 Dankbetuiging Velen van u hebben tijdens het ziek-zijn en na het over lijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante JANNA VAN DER JAGT-VAN DUKE belangstelling en medeleven getoond. Wij danken u daar hartelijk voor. Fam. Van Dijke Fam. Van der Jagt Sint-Annaland, september 1995

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 4