Provincie Zeeland Veerdiensten Zeeland Nazomer Festivals Waterschappers bekijken gemaal 'Kiesrecht bij wet beperken' TUI Jllllilfl Spelletje met patronen van schiethamers Waterschap ontheffing deelplan oost Smalstads Mannenkoor op festival Expositie van Deltan over verwarming Donderdag 21 september 1995 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT CL Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 Tot 14 oktober valt op tal van plaatsen in Zeeland te genieten van culturele voorstellingen. De reeks aktiviteiten is 1 september begonnen. Het provinciaal bestuur, gemeenten, bedrijven en instellingen hebben de handen ineen geslagen om de Zeeland Nazomer Festivals mogelijk te maken. De festivals zijn bedoeld om de inwoners van Zeeland dicht bij huis te laten genieten en om de toeristen langer in Zeeland te houden. Pak even uw zakboekje Stremming Zeelandbrug BESTE BRUIDSFOTO Abdij Nieuws Vanaf maandag 25 september is de dubbeldeks veerboot Prins Willem-Alexander op het Westerscheldeveer Kruinin- gen-Perkpolder uit de vaart. Dat is nodig voor de reguliere onderhoudsbeurt en de aan passing aan de verscherpte veiligheidseisen voor de zoute veren. Van de gelegenheid wordt gebruik gemaakt de bacteriologische aan tasting van de metalen binnenkant van het scheepsvlak aan te pak ken. De werkzaamheden duren naar verwachting twee maanden. In deze periode zal de dubbeldek ker Prinses Juliana varen op de lijn Kruiningen-Perkpolder zodat daar twee dubbeldekkers beschikbaar blijven. Vlissingen - Breskens Op het veer Vlissingen-Breskens neemt de enkeldekker Prinses Margriet de plaats in van de Prin ses Juliana. Dat leidt op deze ver binding tot capaciteitsverminde ring doordat dan met een enkel en een dubbeldekker wordt geva ren in plaats van met twee dubbel dekkers. Op de Prinses Margriet kunnen, vanwege de veiligheidseisen voor de zoute veren, geladen vrachtwa gens niet worden meegenomen. Ongeladen vrachtwagens moeten bij de overtocht met de enkeldek ker trouwens rekening houden met de kleinere doorrijhoogte. Vrachtverkeer dat hoger is dan 4.00 meter kan niet aan boord. Vrachtverkeer met een hoogte tussen 3.90 en 4.00 meter kan al leen worden overgezet bij een gunstige waterstand. Bietencampagne: extra afvaart Met ingang van donderdag 28 september wordt op de lijn Vlissingen-Breskens in de vroege ochtenduren, om 04.20 uur, een extra afvaart gemaakt vanaf Breskens. De extra afvaart houdt verband met de bietencampagne en is ook bedoeld om wachttijden als ge volg van de verminderde capaci teit op deze lijn zoveel mogelijk te voorkomen of in elk geval te be perken. De extra afvaart vervalt zodra op het veer Kruiningen-Perkpolder de dubbeldekker Prins Willem-Alexan- der weer beschikbaar is en de dubbeldekker Prinses Juliana weer terug kan naar Vlissingen. De Zeeland Nazomer Festivals brengen dit jaar een veelzijdig pro gramma met film, theater, beel dende kunst, cultuurhistorie, litera tuur en veel genres muziek. Bij elkaar gaat het om meer dan 100 voorstellingen, concerten, work shops en tentoonstellingen. Een weergave van wat er zoal te doen is staat vermeld in de speciale Festjvalkrant. Wie de krant nog niet in bezit heeft kan terecht bii de VW's. Theater Het theaterfestival 'Zeeland uit de kast' is een van de onder delen van het totale program ma. Het duurt van 22 tot en _.vie Mke I^Whei De statencommissie Welzijn vergadert maandag 25 sep tember. De bijeenkomst begint om 09.30 uur. De agenda vermeldt de volgende onderwerpen: medefinanciering film 'First Attempt', evaluatie func tieplan algemene ziekenhuizen, grensoverschrijdende samenwer king en deelname aan Europese programma's, fondsvorming door organisaties ontwikkelingssamen werking, herstructurering welzijns- structuur, overzicht beleidsvoorne mens 1995. De statencommissie Water staat en Verkeer vergadert maandag 25 september vanaf 13.30 uur. De politie zag in Sint-Philipsland dat icinderen in nieuwbouwplan De Luyster bezig waren om patronen van zogeheten 'schiethamers' tot ontploffing te brengen door op de huls te slaan met een hamer. De politie waarschuwt voor dergelijke 'spelletjes' die 'zeer gevaarlijk kun nen zijn en kunnen leiden tot ernsti ge verwondingen. Dergelijke patro nen zijn soms aan te treffen bij in aanbouw zijnde woningen. Het waterschap kan beginnen met de uitvoering van het deelplan oost van het basisplan zoetwatervoorzie ning. Gedeputeerde staten gaven ontheffing voor het verbreden van de sloten. Die ontheffing was nodig omdat er landbouwgrond wordt omgezet in gebied met de bestem ming 'water'. De provincie heeft hiertegen geen bezwaar, het water schap kan ook voor het deelplan oost (Tholen, Oud-Vossemeer, Poortvliet) aan het werk. Onlangs werd het deelplan zuid aanbesteed. Zover is het nog niet met plan oost. Het Smalstads mannenkoor treedt zaterdagmiddag op in de Grote Kerk te Goes. Dit in het kader van het muziekfestival 1995 dat voor de zesde keer door de Culturele Raad Goes wordt georganiseerd. Het is een internationaal festival voor klei ne koren en ensembles. Op drie plaatsen (de Grote Kerk, het muse um voor Zuid- en Noord-Beveland en de Zeeuwse Muziekschool) tre den ruim 30 koren en ensembles op. Zij bieden in totaal zo'n twintig uur klassieke muziek. Er worden wer ken ten gehore gebracht uit de mid deleeuwen, de renaissanceperiode en van hedendaagse componisten. Het festival duurt van half elf tot half vijf en tussen vijf en zes is er een slotuitvoering in de Grote Kerk. Orgelconcert. Zaterdagavond 23 september geeft de organist Paul Kie viet een concert in de Hervormde $|jg/£ Sommelsdijk. Het thema van 'het concert is 'Hollandse koraal kunst'. Vanaf acht uur speelt Kieviet ondermeer werken van J.P. Sweel- inck, C. Kee, Klaas Bolt en J. Bijster. De bijeenkomst vindt plaats op het adres Groene Woud 1 in Middel burg. Op een aantal ingekomen stukken na die bedoeld zijn om de statenleden te informeren is de bij eenkomst volledig gewijd aan de voorbereiding van de begroting 1996 van de provincie. Aan de or de komen de begrotingsbrief; hoofdfunctie 3, verkeer en vervoer inclusief de provinciale boot- en veerdiensten en hoofdfunctie 4, waterhuishouding, waterschaps aangelegenheden en waterkerin gen. De statencommissie Economie komt woensdag 27 september om 15.30 uur bijeen. De volgende onderwerpen staan op de agenda: verhoging bijdrage Ribiz, cofinanciering 5B-project Zeeuws Keurmerkinstituut, liquida tie Beheersmaatschappij Neeltje Jans (onder voorbehoud) en tot slot de begroting 1996 van de provincie. De statencommissie Ruimtelij ke Ordening vergadert vrijdag 29 september om 09.30 uur op het adres Groenmarkt 13 in Middelburg. De begroting 1996 van de provin cie is het enige gespreksonder werp. De statencommissie Milieu vergadert vrijdag 29 septem ber, aanvang 14.00 uur op het adres Groene Woud 1 in Mid delburg. De volgende onderwerpen staan op de agenda: waterverslag 1994, startnotitie MER-zuiverings- slib, aanvullende richtlijnen MER berging baggerspecie, milieupro gramma 1996-1999, waterpro gramma 1996 en de begroting 1996 van de provincie. De bijeenkomsten van de sta tencommissies zijn openbaar. De vergaderingen beginnen telkens met het zogeheten spreekrecht voor het publiek. Wie wil kan dus van de gele genheid gebruik maken de aandacht van de statenleden te vragen voor een van de on derwerpen op de agenda. Tenzij anders vermeld zijn de com missievergaderingen in het provin ciehuis, Abdij 6 in Middelburg. De verzoening met het onherroepelij- agenda's en bijbehorende stukken-t j ke einde, liggen ter inzage in het informatie- Een dag later brengt Theater Po- centrum van-de provincie Abdij 9ging de voorstelling Over and Out in Middelburg. «"Tb 't Beest in Goes. Het stuk gaaf" Het Kruis van Bourgondië tijdens Ik heb een tong met 26 september. De meeste voorstellingen zijn geschikt voor alle leeftijden. Zang en theater is vrijdag 22 sep tember om 20.00 en 21.20 uur te bewonderen in de Prins van Oran je in Goes. Het Vlaams Figuren Te- ater brengt dan Carmina Burana. Poppen en mensen verbeelden het leven op aarde, de angst voor de dood, de hunkering naar eeuwi- ge jeugd en rijkdom, het verlan gen naar liefde en uiteindelijk de swr i Dagelijks bestuur, hoofdingelanden en medewerkers van het waterschap Tholen krijgen bij het gemaal De Eendracht uitleg over dit werk. In een bus hebben waterschapsbe stuurders vorige week een excur sie gemaakt over Tholen. Bij gemaal De Eendracht werd de groep uitvoerig geïnformeerd. Het is het grootste karwei dat het waterschap Tholen dit jaar uit voert; de directie werkt met een budget van 1.125.000 gulden. De leiding is inmiddels zover gereed, dat het gemaal eind deze week weer zou kunnen draaien. Het gemaal is aangepakt na de water overlast in met name de Weihoek eind 1993. Om bij calamiteiten alert te kunnen zijn, is voor de duur van het werk een noodbema- ling aangelegd met een capaciteit van drie keer 60 m3 per minuut. De excursie voerde van Sint- Annaland via Oud-Vossemeer, Tholen en Poortvliet door de Wei- hoek weer terug naar Sint-Anna- land. Onderweg gaf hoofd techni sche dienst J.A. Dees een toelich ting. Hij vertelde vooral over de verschillende deelplannen van het basisplan zoet water. Plan noord kan financieel worden afgerond, nu er met de aannemer overeen stemming is bereikt over een claim voor meerwerk. Er vindt géén kostenoverschrijding plaats. De gronddepots in de Joanna Mariapolder en de West-Vrij- berghepolder zijn inmiddels opge ruimd. Over het depot aan de Krabbenkreekweg (20.000 m3 grond) wordt onderhandeld met een mogelijke afnemer. In deel plan oost, waarvoor het bestek in de loop van oktober gereed is, moet nog met twee grondeigena ren overeenstemming bereikt worden. In dit plan zitten ook de werken in de Weihoek, inclusief de bouw van een nieuw gemaal nabij de Engelaarsdijk. Aan deel plan zuid zal de aannemer eind deze week beginnen. In de Hikseweg en de Kromme- dreef bij Oud-Vossemeer bekeek het gezelschap vanuit de bus het nieuw type asfalt (steenmastiekas- falt) dat daar onlangs is gebruikt. Dit asfalt is stabieler dan steen slag, is 30 tot 40% duurder dan gewoon asfalt, maar maakt het aanbrengen van een slijtlaag over bodig. over het geheime leven van een doordeweekse saaie man. Zijn vrouw vindt het allemaal niet zo geweldig. De Spaanse groep Taun-Taun neemt in de voorstelling Makinatu de toeschouwers mee in de came ra waarin kleine wezentjes wonen die alles regelen. Dat levert een aantal sfeervolle verhalen in roest bruine beelden op, ondersteund door bijzondere geluiden. Het is zondagavond, 24 september om 20.00 en 21.00 uur mee te ma ken in het Arsenaaltheater in Vlis singen. Een dag later staat in hetzelfde theater Het Kruis van Bourgondië met Ik heb een tong. Een stuk met Het door provinciale staten in maart vastgestelde reglement voor het waterschap Zeeuwse eilanden is 'onmiskenbaar (niet te ontken nen, zeer duidelijk - red.) een alge meen verbindend voorschrift'. Dat stelt mr. T. Damsteegt van de sec tor bestuursrecht van de Middel burgse rechtbank in zijn vonnis aangaande het bezwaar van J.A. de Boe uit Poortvliet. Het verzoek om het reglement te schorsen, is door de rechtbank afgewezen. Tegen een algemeen verbindend voorschrift kan geen beroep wor den ingesteld op grond van de algemene wet bestuursrecht. De rechtbank oordeelde dat het door De Boe bij de staten ingediende bezwaarschrift niet-ontvankelijk zou worden verklaard, waarmee de basis zou worden ontnomen aan de gevraagde schorsing. De Boe vindt het niet juist, dat een nieuw waterschap wordt gevormd zonder dat algemene verkiezingen worden gehouden. Daarmee wordt in zijn ogen het in de waterschapswet genoemde recht ongedaan gemaakt, dat ieder een kandidaat kan zijn voor de algemene vergadering van het waterschap. "Ik vind het een prin cipiële zaak", zegt de Poortvliete- naar. Hij wijst erop, dat in de grondwet staat dat het kiesrecht alleen bij de wet beperkt mag worden. En dat is in het geval van Zeeuwse Eilanden niet gebeurd. Nu de rechter heeft geoordeeld dat het reglement een algemeen ver bindend voorschrift is, kan De Boe in beroep gaan bij de Kroon en vra gen om geen goedkeuring aan het reglement te verlenen. Hij studeert nog op de mogelijkhe den. Verder wacht de Poortvlietenaar af wanneer de volgende zaak. voor de rechter komt, want hij heeft - tege lijk met het verzoek tot schorsing - beroep aangetekend omdat provin ciale staten niet binnen de voorge schreven termijn op zijn bezwaar schrift hebben beslist. THOLEN 21 sept. busreis naar boekenstadje Bredevoort, opgave tot 1 sept. op tel. 01170-55347, vertrek 8.20 uur. 21 sept. informatiemiddag Alzhei mer werkgroep Tholen, Ten Anker 14-16.30 u. 23 sept. instuifavond Thjos, Meul- vliet 19.30-23 u. 23 en 24 sept. sluitingstocht water sportvereniging De Kogge. 26 sept. opening winterseizoen Anbo met bingo Schuttershof 14 u. 30 sept. zang en orgelavond chr. Thools mannenkoor Rehoboth, Gro te Kerk 19.30 u. 30 sept. sluiting zwembad De Spet ter. 4 okt. streekvergadering NCVB met 'Zeeuws praatje', Visnet 19.30 u. 4 en 18 okt. oecumenisch avondge bed, R.K.-kerk 19.30 u. 10 okt. reisje Anbo over Tholen. 21 okt. improvisatieconcert organist John Propitius, Grote Kerk 20 u. 28 okt. concert a capella- en close harmonygroep Intermezzo, Meul- vliet 20.15 u. 28 okt. puzzel- en oriëntatierit motor- automobielclub Tholen, Zoekweg 19 u. OUD-VOSSEMEER 27 sept. Koersballen Anbo, Vossen- kuil 14 u. De Delta Nutsbedrijven staan op dinsdag 3 en woensdag 4 oktober met de tentoonstelling 'Cv-ketelver- vanging en milieu' in dorpshuis De Vossenkuil te Oud-Vossemeer. Op deze dagen zijn er ook voorlichters van de Deltan aanwezig om vragen te beantwoorden over onder andere verwarming, woningisolatie, ver lichting en waterbesparing. Deze actie vindt plaats in het kader van het bedrijfs-milieu-actieplan van de Deltan. Door het uitvoeren van ener giebesparende maatregelen en het plaatsen van zogenaamde milieu vriendelijke en energiezuinige cv- ketels wordt het milieu ontzien vol gens het nutsbedrijf. De tentoonstel ling is voor iedereen toegankelijk, maar is vooral bedoeld voor mensen die plannen hebben om thuis ener giebesparende maatregelen te tref fen of om hun verwarmingsinstalla tie aan te passen. Men kan de ten toonstelling 's middags van drie uur tot half zes en 's avonds van zeven uur tot half tien bezoeken. tal van theatrale verrassingen waaraan verschillende kunstdisci plines meewerken. De bijbehoren de muziek is geschreven door de Zeeuwse componist Dies Ie Due. De reeks theatervoorstellingen wordt dinsdagavond afgesloten in 't Beest in Goes door Fred Delf- gaauw met Vorst aan de grond. Vertelkunstenaar Delfgaauw brengt in beeld wat er is gebeurd met de nar uit Shakespeares King Lear, nadat Shakespeare de nar plotseling heeft laten oplossen in het niets. De toegang tot de voorstellingen kost voor kinderen tot en met 12 jaar 7,50. Volwassenen mogen voor 15,-een kijkje nemen. Onder stoom Verrassend is de reeks voorstellin gen zaterdag 23 en zondag 24 september. Een tiental groepen maken die dagen hun opwachting langs de spoorlijn Goes - Borsele. De stoomtrein vertrekt beide dagen om 12.00 uur uit Goes en is daar om 17.45 uur weer terug. Volwassenen 20,-) en kinderen 10,-) hebben in de tussentijd voorstellingen kunnen zien in de circustent in Langeweegje en in Hoede- kenskerke of Baarland en boe melend achter de stoomloco motief een rit gemaakt langs heggen, welen en beboomde binnendijken van de Zak van Zuid-Beveland. Het zal je trouwens in de trein maar gebeuren dat je wordt aan gekeken door een sprookjesachti ge verschijning die als ze haar ogen dichtdoet je blijft aanstaren met een paar helderblauwe kij kers. In Langeweegje raken de luie var kentjes Nupas en Nipas in de nes ten als er een wolf op het toneel verschijnt. Maar misschien brengt Napas uitkomst. In Hoedekenskerke brengt Siert van den Berg de Geschiedenis van Dokter Dolittle tot leven in het dorpshuis en Theater Schrikkel brengt leven in 'Wienkeltje van Wullempje aan de Kerkstraat met Het Levende Schilderij. Het Zeeuwse Flup Ju Bedrijf is 30 sept. werkbezoek PvdA-fractie gemeenteraad, Vossenkuil 12 u. 7 okt. taptoe OVM, Ring 19.30 u. 28 okt. jaarconcert Smalstads Man nenkoor, Vossenkuil 20 u. SINT-ANNALAND t/m 23 okt. exposities streekmuseum Meestoof over merklappen en hoog aarzen, di t/m za 14.15-16.45 u. t/m 30 sept. expositie gegraveerd kristal en glas van mevr. Schot uit Tholen, De Lagune. 4 en 10 okt. cursus kartonnage plat telandsvrouwen, Gouden Leeuw. 10 en 31 okt. cursus fimoklei platte landsvrouwen, Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK t/m 29 sept. expositie 'Beelden van Tholen en St. Philipsland', gemeen- tehuis ma t/m vr 9-12 en 13.30-15 u. 23 t/m 30 sept. tennistoernooi Smal stads Open, park Jacoba van Bei eren. 28 sept. Roosendaals Ouderentoneel voor Anbo en soos, Haestinge 14 u. 30 sept. lampionoptocht m.m.v. Euterpe, start' Radda Barnenstraat 19 u. 30 sept. precisietijdrit Tandje Bij, Markt 15 u. 14 okt. zangavond met de koren Comt nu met Sangh uit St.Philips- land en Met Hart en Stem uit St.Maartensdijk, Maartenskerk 19.30 u. 21 okt. judotoernooi, Haestinge 10- 17 u. 28 okt. optreden Sjef Hendrickx Experience' en 'Bertus Staigerpaip', Haestinge 20-2 u. SCHERPENISSE 24 sept. rit motortoerclub Tholen, Veerdijkseweg 3 om 9 u. 11 okt. voorlichtingsavond platte landsvrouwen over wijn, Holland Huis 20 u. POORTVLIET 16 okt. voorlichtingsavond platte landsvrouwen over geneesmiddelen, 't Ouwe Raed'uus. SINT-PHILIPSLAND 21 sept. lezing Artsen zonder Gren zen voor plattelandsvrouwen, Wim pel 20 u. 6 okt. bloeddonoravond Rode Kruis, Wimpel 18.30-21 u. 25 okt. culturele avond plattelands vrouwen, Wimpel 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 6 jan. cultuurhistorische ten toonstelling De Vier Jaargetijden, Markiezenhof. 22 sept. concert Janis Ian, De Maagd 20.15 u. 23 sept. dans en muziek Les Ballets Africains de Guineé, De Maagd 20.15 u. 23 sept. t/m 19 nov. overzichtsten toonstelling Louis Weyts, Markie zenhof. t/m 24 sept. canto-project Rob Möhlman, 26 sept. thema-avond Rozenkruis, wijkcentrum Ons Bergen 20 u. 29 sept t/m 1 okt. plaatfeesten, optredens Golden Earring, Garfield, Anita Meijer en Rowwen Hèze, tent aan Binnenschelde. ■j» aan het intrigeren in Baarland. Het Korg heeft een ietwat bizarre rela tie met een vrouw en dat leidt tot bijzondere verwikkelingen. Wurre Wurre uit Vlaanderen doet er de vogels na en Gaston Ie Gouache, een meer dan levensgrote kunste naar uit Wales, maakt ter plekke treffende portretten. Theater Op gepast laat in het dorpshuis zien wat er gebeurt als een muzikant met zijn oude moeder de nacht mag doorbrengen in het washok van een hotel en Warner Con sorten brengen onvoorspelbare beelden te weeg in de ruine van kasteel Helienburg. De meeste voorstellingen zijn een mengeling van acteren, poppen spel, beeldende kunst, muziek, zang en technisch vernuft. Wie meer wil weten kan bellen met Zeeland Nazomer Festi vals, tel. 01180 - 88221 (ma t/m do van 09.00 -12.00 uur) of met de Stadsschouwburg Middelburg, tel 01180 - 11500 (werkdagen van 11.00 -16.00 uur). Dit najaar worden drie dwars- krachtdeuvels in de Zeeland- brug vernieuwd. Het werk gaat per deuvel gepaard met twee korte stremmingen voor het gemotoriseerd verkeer. De eerste stremmingen zijn in de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 oktober en die van maandag 9 op dinsdag 10 oktober. Beide ke ren duurt de stremming van 23.30 tot 00.30 uur. In die tijd worden de deuvels op de gewenste hoogte afgesteld. De deuvels zitten tussen de voegen van de betonelementen van de brug. Passerend verkeer zou door de trillingen die het veroorzaakt van negatieve invloed zijn bij de af stelling. Via verwijzingsborden op de toelei- dende wegen en bij de Zeeland- brug zelf wordt geattendeerd op de alternatieve route over de stormvloedkering. 30 sept. opera Aïda, De Maagd 20.15 u. 7 okt. theaterthriller Bloedlink, De Maagd 20.15 u. 10 t/m 30 okt. tentoonstelling Lilia- nefonds en kunstwerken van bewo-' ners Lamertijnenhof, ziekenhuis Lievensberg. 14 en 15 okt komische musical Zzinderella, De Maagd 20.15 u. 15 okt. wandeltocht Breda-Bergeft op Zoom, start café Buitenlust te Breda 7 u. 13 t/m 22 okt. najaarskermis, Plein 13. 21 okt. concert Harry Sacksioni Band, De Maagd 20.15 u. 22 okt. kindermatinee Circus Cus- ters, De Maagd 14.30 u. 27 okt. dans/muziektheater 'Romeo Julia' door Scapino Rotterdam, De Maagd 20.15 u. 28 okt. toneelstuk Paniek in Duck- stad' door Donald Duck Theater, De Maagd 13.15 en 15.45 u. Drie kwar tier voor aanvang foyerprogramma. film+++film+++film+++film ROXY 1: Judge Dredd - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 18.45 en 21.30 u. De Tasjes dief - za 16.15 u., wo 14 u. ROXY 2: Braveheart - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. Casper - vr 18.45 u., za 14, 16.15 en 18.45 u., zo en wo 14 u. De Tasjesdief - zo 16.15 u. CINEMACTUEEL 1: While you were sleeping - do, di en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. De Leeuwenko ning - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 2: Under Siege 2 - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30u., za 14, 18.45 en 21.30 u.,zo 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Congo - do, ma en wo 20 u., vr t/m zo 21.30 u. Flodder 3 - vr en za 18.45 u., zo 16.15 en 18.45 u. Free Willy 2 - za, zo en wo 14 u. Filmclub Cinema Paradiso: Sirens - di 20.30 u. 2001 A Space Odyssey - ma 20 u. >'4jfia Zr.3 V,. Radio Sloth is te bereiken op FM", 106,5 MHz en via de kabel op 94,5 f MHz. Omroep Zeeland is op Tholen en Sint-Philipsland te bereiken op 101.9 MHz op de FM en op Tholen via de kabel op 88.9 MHz I.' 1994 van Nedörtft Advertentie LM,

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1995 | | pagina 7